Modern bir klasik tarzda dekore edilmiş yatak odasında uyku seti

Modern klasik tarzda dekore edilmiş yatak odasında uyku seti

Yatak odası, her sahibinin neredeyse aynı mobilya takımına sahip olduğu özel odadır. Bu, üreticiler tarafından kullanılır ve her zevke ve çeşitli fiyatlara hazır yatak odası takımları sunar. Bir yatak odası takımı içindeki parça sayısı iki ile on arasında değişebilir. Mağazaya gelip kataloğa bakarak, aynı tarzda yapılmış oldukça geniş bir koleksiyondan ihtiyacınız olan birçok ürünü seçebilirsiniz. Peki ne satın alacağız? Birlikte çözmeye çalışalım!

İskandinav tarzı rahat yatak odası tasarımı

İskandinav tarzı rahat yatak odası tasarımı

Country tarzı tasarım, yatak odanıza rahat bir his verecek

Country tarzı tasarım, yatak odanıza rahat bir his verecek

Yatak odası takımı: fotoğraflar, seçenekler ve fiyatlar

Yatak, yatak odasının kraliçesi olarak kabul edilse de kaliteli bir yatağı unutmayın, çünkü uykunuzun sağlıklı ve sağlam olup olmayacağı yatağa bağlıdır. Belirli bir kulaklık seçerek yatağın boyutunu seçebileceksiniz, ancak ne yazık ki modelini değil.

Tavsiye! Yatağı, çarşaflar için çekilebilir nişlerle donatmak mümkündür, ancak ek bir ücret karşılığında.

Model Özellikler Fiyat Fotoğraf
Yatak odası modüler Loft Tobacco Meşe Satın almak Gövde malzemesi: lamine sunta, Metal; Cephe malzemesi: lamine sunta; Kahverengi renk; Set şunları içerir: Loft yatak Tütün Meşe (206.6x182x93 cm); Komidin Loft Tobacco Meşe (2 adet) 71 430 ovmak.
Yatak Odası STİL-1 Satın almak Pakete dahil modüller: Çekmeceli 800*830*450; Yatak: uyku yeri (1600x800x2000); Panel (800x600x20); Komidin (2 adet) (410х474х410); 2 aynalı 4 kanatlı gardırop (1600x2200x500). 26 150 rbl.
Yatak Odası Konforu-1 Takım Satın almak Set şunları içerir: Komodin (2 adet) (38x35x70); çekmeceli dolap (80x44x72); Yatak (164x205x70) Yatak, yatak fiyatına dahil değildir! Ek donanım bölümünde tamamlanabilir. Tavsiye edilen şilte ebadı 1600x2000mm’dir.; 4 adet gömme dolap (160x190x50) 16 020 ovmak.
Vasilisa’nın yatak odası (2. takım) Satın almak Set şunları içerir: bir çift kişilik yatak, bir komodin, bir masa, bir ayna ve bir köşe gardırop; Cephe malzemesi: MDF-16/22 Kronospan Szczecinek (Polonya) / PVC Alfaterm (İtalya); Gövde malzemesi: ДСП-16/25 Kronospan Szczecinek (Polonya); Donanım ve makaralı kılavuz malzemesi: GTV (Polonya), Hettich (Almanya). 116 885 ovmak.
Yatak odası takımı Juno 2 Satın almak Cephe malzemesi: Ayna; Gövde malzemesi: lamine sunta; Komple kulaklık seti: Şifonyer, Yatak, Tuvalet masası, Komidin, Sürgülü gardırop 17.500 ruble.
Yatak odası takımı Juno 5 Satın almak Cephe malzemesi: Ayna; Gövde malzemesi: lamine sunta; Komple kulaklık seti: Gardırop, Çekmeceli dolap, Yatak, Komidin 20.000 ruble.
Yatak Odası ARINA-1 Satın almak Set içeriğindeki modüller: Şifonyer (800x830x430), Yatak (1600x800x1900), Tuvalet masası (950x910x430), Komidin (2 adet) (410x474x430), 3’lü aynalı gardırop (1200x2080x500). 21 490 rbl.
Uyku seti Basia Satın almak Üretici: Disavi; Cephe malzemesi: lamine sunta; Gövde malzemesi: lamine sunta; Komple set: Masa (800 × 420 × 750 mm); Sürgülü gardırop (1300 × 500 × 2000 mm); çekmeceli dolap (800 × 420 × 800 mm); Yatak (1652 × 2236 mm); Komidin (400 × 380 × 990 mm) – 2 adet. 13.990 RUB.
Julianne’in yatak odası Satın almak Çerçeve rengi: Ferrara meşe; Cephe rengi: Ferrara Meşe, Cilegio Nostrano; Cephe malzemesi: sunta, Ayna; Çerçeve malzemesi: lamine sunta; Paket şunları içerir: Yatak (160×200); Büfe; Başucu masası (2 adet); Şifonyer; 27.710 rbl.
Yatak Odası SOFYA-5 Satın almak Pakete dahil modüller: Yatak (1600x800x1900); Komidin (2 adet) (410х474х410); 3’lü aynalı gardırop (1300x2150x500). 16 790 ovmak.

Tavsiye! Başlığın şeklini veya yüksekliğini değiştiremezsiniz, bu nedenle bir sete karar verirken her şeyi en küçük ayrıntısına kadar düşünün..

on dört

Komidin

Eşlerin yatağı için elbette iki kaide olmalıdır. Düzen, aplikler içermiyorsa, bazen masa lambaları üzerlerinde bulunur. Dolap, ayaklı bir masa üstü gibi görünebilir, bir çekmeceye sahip olabilir veya açılan kapılı veya birkaç çekmeceli oldukça geniş bir mini dolap olabilir. Bu arada, bir set içinde çeşitli kaideler sunulabilir..

Tavsiye! Fazladan depolama alanına mı ihtiyacınız olduğunu, yoksa bitmemiş bir kitap mı yoksa çiçekli bir vazoyu yerleştirmek için bir tezgah mı gerektiğini düşünün.?

Şifoniyer

Dairenizde ayrı bir odanız varsa – giyinme odası, yatak odasında gardırop gerekmez. Ancak çok az kişi böyle bir lüksle övünebilir, o yüzden ne tür dolaplar olduğunu görelim. Giderek daha fazla sahip gardıropları tercih ediyor – inanılmaz derecede genişler ve kapıları açmak için ek alan gerektirmiyorlar. Böyle bir gardıropta sadece elbiseler ve ceketler asmakla kalmaz, çarşaf ve havluları da yerleştiremezsiniz – buna ayakkabı ve yatak takımları – battaniyeler, yastıklar, kuş tüyü yataklar dahildir..

on dört

Tavsiye! Oda küçükse, aynalı kapılı bir gardırop seçin. Aynalar odayı görsel olarak genişletir ve ek bir ayaklı veya duvar aynasına gerek yoktur..

şifonyer

Büyük bir gardırop yerine giyinme odası olan bir dairede yaşayanlar için bir şifonyer almak daha iyidir. İç çamaşırı ve pijama, bornoz ve yatak değişimi her zaman elinizin altında. Şifonyerin üzerine bir ayna asarak onu bir tuvalet masasına dönüştüreceksiniz ve bu mobilya elemanının yüzeyinde çerçevelere kozmetik ve unutulmaz fotoğraflar, saksılara taze çiçekler ve diğer sevimli küçük şeyler yerleştirebilirsiniz..

on dört

Tavsiye! Çekmeceli sandıklar da farklıdır, sadece niş sayısına değil, boyutlarına da dikkat edin. Örneğin, yatak takımları için iki geniş çekmece ve çoraplar, çoraplar, mendiller ve diğer tekstiller için çok sayıda küçük çekmece olabilir..

Ayna

Dolabın aynalı cephelerini veya şifonyerin üstündeki aynayı sevmiyorsanız, ayaklı bir ayna satın alabilirsiniz, ancak bu seçenek sadece büyük yatak odaları içindir. Küçük bir yatak odası takımı böyle bir savurganlığa izin vermeyecek.

Antika ayna ve lüks el yapımı ahşap şifonyer çok uyumlu görünüyor

Antika ayna ve lüks el yapımı ahşap şifonyer çok uyumlu görünüyor

Tam boy bir aynaya ihtiyacınız varsa, yerden tasarruf etmek için duvara asmak karlı değildir – tüm görüntüyü yakalamak için yine de biraz geri adım atmanız gerekecektir. Bir makyaj ünitesi kurun – bu hem tam boy bir ayna hem de kozmetik ve hijyen ürünleri, saç kurutma makinesi, aksesuarlar, mücevherler ve daha fazlası için ek bir komodindir..

Tavsiye! Kafes, aynı anda üç aynanın varlığıyla tuvalet masasından farklıdır ve bu sayede kendinizi her iki taraftan da görebilirsiniz. Bu seçenek, saçlarını karmaşık saç modellerinde şekillendirmeyi seven ve asimetrik kıyafetler tercih eden bayanlar için vazgeçilmezdir..

Tuvalet masası

Sadece kadın yatak odasının bir özelliği. Bu, makyajınızı rahatça uygulamak ve görünümünüzle diğer işlemleri yapmak için aynalı ve kabarık veya küçük bir sandalyeye sahip küçük bir masadır. Ne yazık ki, tuvalet masası da minyatür yatak odaları için değil..

on dört

ziyafet

Yatağın ayakucuna yerleştirilen bir tür bank. Yataktan yatak örtüleri ve dekoratif yastıklar geceleri bankın üzerine yerleştirilir..

Prensip olarak, birçok mal sahibi bu mobilya parçası olmadan yapar, ancak yaşlı insanlar ek oturma alanından rahatsız olmazlar, çünkü yatağın şiltesi sürekli yerel etkiden bastırılır ve deforme olur..

on dört

Osmanlı veya koltuk

Oldukça geniş bir yatak odasında bir battaniye, kitap veya bir fincan çay ile dinlenmek ve rahatlamak için bir yer seçebilirsiniz. Yanına bir zemin lambası yerleştirin ve isterseniz sandalyeyi bir ekranla kapatın – cennet köşesi hazır..

Yatak odası takımı fiyatı

Yani – en mütevazı odalar için, kendinizi geniş olanlar için bir yatak ve gardıropla sınırlayabilirsiniz – kalbinizin istediği veya bütçenin izin verdiği her şeyi kullanın. Her şeyden önce, malzeme bir rol oynar – doğal bir masif, lamine suntadan daha büyük bir siparişe mal olacak, ancak bu tür mobilyalar da çok daha uzun sürecek.

Tavsiye! Dilerseniz, bir ücret karşılığında, yerleşik lambalar, ek depolama nişleri ve diğer olanaklar ekleyerek bitmiş fabrika setini değiştirebilirsiniz..

on dört

Tavsiye! Her durumda hazır bir kulaklığın satın alınması, farklı perakende satış noktalarında gerekli tüm unsurları satın almaktan daha ucuza mal olacaktır. Ama yine de üslup açısından birbirlerine göre ayarlanması arzu edilir ve bu bir sonraki sorudur..

stil yönü

Bir yatak odasını klasik tarzda donatırken, ağırlıklı olarak değerli türlerden ahşap mobilyalar seçin – maun, Karelya huş ağacı, meşe, kiraz. Her zaman masiftir, ancak aynı zamanda oymalar ve yaldızlarla süslenmiş, pürüzsüz hatlara sahip zarif mobilyalar. Beyaz yatak odası takımı da klasiklerle eşleşecek – avantajı, her türlü tavan ve duvar dekorasyonuna uymasıdır..

Fikir! Minimalist bir yatak odası için, yatak başı olmayan ve ayakları görünmeyen bir yatak alın. Cam cepheli sürgülü dolapları tercih edin ve menteşeli rafları ve dolapları reddetmek daha iyidir.

Kır tarzı bir yatak odası, bol miktarda tekstil içeren, patinalı ve çizikli yapay olarak eskitilmiş mobilyalardır. Yüksek teknoloji tarzı gereksiz ayrıntılardan hoşlanmaz, böyle bir yatak odası için kulaklık özlü bir tasarımda yapılmalıdır. Cam, plastik, masif ahşap maksimumda karşılanır, sunta yerine.

Bir çocuk odasını, sakinlerinin yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak çeşitli tarzlarda dekore edebilirsiniz. Çocuk yatak odası takımı her zaman parlak renkler, neşeli ve şımarık ruh hali ve bebek için mutlak güvenlik ile ayırt edilir. Önerilen videoda inanılmaz çocuk mobilya takımlarının örneklerini izleyebilirsiniz..