Pokud hledáte ochranný styl, který bude udržovat vaše vlasy zdravé a ovladatelné, proč nezkusit účes Bantu uzel. Existuje mnoho stylů, které ochrání vlasy s afro texturou, a uzly Bantu jsou jen jedním z nich. Můžete vyzkoušet tkaní, krabicové copánky a styly sešívání, ale uzly Bantu jsou opravdu skvělý styl, který vám tuto sezónu určitě udělá radost.

Ženy se chtějí pochlubit svými styly, nechtějí je skrývat jen proto, že se snaží chránit si vlasy. Bantu uzly vám to umožňují, a to díky stylu, který je opravdu rychlý a snadný.

Tyto uzly mohou být vytvořeny s délkou vlasů mravence, pokud nejsou příliš krátké. Tento styl je o vytváření uzlů ve vlasech. Je to nádherný styl, který bude lichotit každému. Máme pro vás obrázkové návody, které vám ukážou, jak snadný tento styl ve skutečnosti je.

Podívejte se na těchto 74 skvělých účesů Bantu Knots s návody:

  1. Sladké styly 

Jak vidíte, tyto styly lze použít s jakoukoli texturou vlasů. Pokud potřebujete svým vlasům trochu poskytnout TLC, pak je to pro vás skvělý styl.

2. Drobné uzlíky

Uzly Bantu mohou být vytvořeny v mnoha různých velikostech. Vše závisí na stylu, který hledáte. Tenké vlasy vám pravděpodobně zanechají malé uzlíky.

3. Zlaté vzory

Tyto čtyři obrázky vám ukazují, jak snadné je vytvořit uzly Bantu. Není to účes, který vám bude trvat velmi dlouho, a pak si ho můžete nechat tak dlouho, jak chcete.

4. Výukový program Bantu Hawk

Tento šestistupňový proces vám ukáže, jak můžete tento styl pro událost vytvořit. Je to jednoduché a snadné. Další květiny jsou příjemný dotek.

přes

5. Skvělé pro děti

Tento styl je skvělý pro děti, protože vypadá skvěle a budou si myslet, že je to zábavný nový styl, který můžete vyzkoušet. Těchto šest fotografií vám ukáže, jak si můžete styl vytvořit doma v několika jednoduchých krocích.

6. Mohawk

Pokud hledáte ostrý styl, který určitě přitáhne pozornost, proč nevytvořit uzly mohawkovým způsobem. Je to odvážný nový vzhled této sezóny.

7. Skvělé barvy

Bílé odstíny v tomto stylu určitě zvýrazní celý váš vzhled. Kombinace bílé a černé vytváří úžasný kontrast.

8. Neobvyklé designy

Skvělý styl, který určitě upoutá pozornost. Milujeme tyto návrhy pokožky hlavy, které jsou vytvořeny s těmito uzly.

9. Krátké styly

Jak vidíte, Bantu uzly lze vytvářet také pomocí krátkých stylů. To je skvělý ochranný styl, pokud se snažíte nechat si narůst vlasy.

10. Červené styly

Červená je vždy skvělou volbou pro jakýkoli účes. Tyto malé uzlíky vytvářejí skvělý nový vzhled.

11. Twisty Style

Když je čas vytáhnout uzly, zbude vám úžasná hromada zkroucených kadeří. Můžete z nich vytvořit zcela nový styl.

12. Spikey Look

Má opravdu krátké vlasy a její uzly nejsou úplně, jsou jen částečně hotové. Pokud hledáte jiný styl, pak je to pro vás. Je to neobvyklý vzhled, ale na konci vytvoří několik úžasných kadeří.

13. Kulaté uzly

Styl nenáročné na údržbu, který můžete nosit po dlouhou dobu. Je to jednoduchý vzhled a přesto je to tak cool. Roztočte tento styl pro svou příští akci a uvidíte, o čem mluvíme.

14. Twisty Knots

Tento kreativní vzhled by byl skvělý pro událost. Je to originální a opravdu to vynikne. Milujeme copánky, které jsou po celé pokožce hlavy. S takovým stylem jej můžete nosit měsíc, než ho vytáhnete a uvidíte kudrlinky, které vám zbývají. Některé ženy používají tyto styly k ochraně vlasů po určitou dobu.

15. Divné zvraty

Toto je jiný pohled na uzly Bantu, ale ukazuje, jak by vypadaly tenké vlasy s uzly. Je pravděpodobné, že pomocí uzlů vytvářejí úžasné kadeře, které chtějí. Není to styl, který byste chtěli nosit na akci. Kudrlinky ale budou dechberoucí.

16. Částečný styl

Jedná se o nádherný styl, který zahrnuje volné zalomení s uzly Bantu. Tento styl milujeme a vy také. Je skvělé vyzkoušet si to na další akci. Kinky jsou naprosto úžasné, takže to zkuste v této sezóně.

17. Vytvořte Crazy Curls

Tyto kadeře jsou úžasné a tak velmi odlišné od většiny. Tyto nádherné kudrlinky můžete získat uvázáním uzlů ve vlasech. Tento čtyřkrokový proces vám ukáže přesně to, co musíte udělat, abyste je získali. Je to opravdu velmi snadné a uvidíte, že tento styl můžete nosit po dlouhou dobu.

18. Skvělý styl

Další příklad toho, jak můžete mít svázaný styl a přitom některé ponechat volné. Je to skvělý styl, který můžete nosit kdekoli. Kde je na chvíli a pak nechat ty kadeře uvolnit.

19. Above Shot

Tady máme stejný vzhled, ale vidíme uzly z jiného úhlu. Na této fotografii si lépe prohlédnete uzly a kudrlinky vzadu budou tím typem, se kterým skončíte, až budou uzly vyjmuty. 

20. Styly celebrit

Bantu uzly se dostaly do života celebrit, takže víte, že to musí být skvělý styl. Rihanna je zde známá jako udavačka trendů a tady houpá uzly. Ve stylu vypadá docela cool. Nemůžete se pokazit tím, že budete následovat jakýkoli styl, který Rihanna má. Vždy vypadá úžasně a zná dobrý styl, když to vidí.

21. Styly roztomilých dětí

Jak moc by si vaše dítě užilo takový skvělý účes? Je to zábavný způsob, jak chránit vlasy vašeho dítěte. Budou se bavit, zatímco víte, že jejich vlasy jsou současně chráněny.

22. Nádherný styl

Je to perfektní příklad toho, jak můžete tento styl nosit na akci. Páni, dav s tímto úžasným stylem. Milujeme doplňky, které do stylu přidala. Vše, co musíte udělat, je přidat příslušenství, aby byl jednoduchý vzhled pro událost okouzlující. Když se objeví, určitě každého ohromí.

23. Přední a zadní

Získáme přední a zadní úhel, abychom zjistili, jak bude styl vypadat. Jakmile styl získáte, můžete si jej udržet tak dlouho, jak chcete. Poté, co ji vytáhnete, vám zůstanou tyto ohromující kudrnaté kudrlinky. Vyzkoušejte to letos na jaře a ukažte své úžasné kadeře.

24. Vytvoření účesu

Jak zde vidíme, tento jednoduchý úkol vytváření uzlů Bantu ve vás nakonec může zanechat ohromující účes. Je jen na vás, jak dlouho chcete uzly držet. Jakmile je vyndáte, budete mít nádherné kadeře, o kterých si lidé budou povídat celou noc.

25. Bláznivé designy

S těmito uzly si můžete užít spoustu zábavy a vytvořit design, který bude vypadat skvěle, když je budete nosit. Je to tak snadné, že budete šťastní, že jste to udělali.

26. Přidejte nějaké copánky

Tento styl je skutečně uměleckým dílem. Tento design je hodně kreativní a možná budete chtít jít do salonu, aby byl navržen. V celém stylu jsou uzly a copánky, díky nimž budete určitě o večírku mluvit. Nenajdete kreativnější nebo krásnější styl než tento.

27. Nechte to volné

Pomocí uzlů můžete vytvořit částečný styl. Dno zde zůstalo volné, zatímco uzly nahoře byly použity téměř jako drdol.

28. Stylové nápady

Tato dívka relaxuje s jedním z nejlepších účesů. Je to styl, který si můžete vzít kamkoli s sebou. Vytvoření nezabere žádný čas a hotový výrobek si zamilujete.

29. Módní styl

Bantu uzly lze nosit kdekoli, a to znamená, zda provozujete pochůzky nebo se chystáte na akci na červeném koberci. Rihanna otřásla stylem, takže vám to také umožňuje. Milujeme, jak jsou tyto uzly vysoké a zvlněné; je to jako mít po celé hlavě malá tornáda.

30. Odvážné styly

Máme zde Rihannu, která houpá stejným stylem a vidíme přední úhel i zadní část. Tyto styly jsou tak cool a určitě vás zařadí na seznam nejlépe oblečených nebo alespoň na seznam nejlepších účesů. V každém případě budete rádi, že jste to vyzkoušeli.

31. Nádherné kadeře

Tyto úžasné kadeře vypadají úžasně s uzly. Pokud hledáte sexy a stylový účes, pak s tímhle neuděláte chybu. Vejděte do jakékoli místnosti s tímto stylem a všechny vyhodíte, je to tak krásné.

32. Kostkovaný vzor

Tyto uzly lze stylizovat mnoha různými způsoby. Tenhle má více čtvercového kostkovaného vzoru. Najděte vzor, ​​který nejlépe odpovídá vaší osobnosti, a jděte s ním. Nebudete litovat, že jste vyzkoušeli tento úžasný styl.

33. Těsné kadeře

Pokud hledáte velmi těsné kadeře, až budete hotovi, udělejte své uzly Bantu velmi malé a těsné po celé hlavě. Nakonec skončíte s docela cool stylem.

34. Ohromující aktualizace

Pokud se blíží fantastická událost, pak určitě odfouknete dav tímto nádherným částečným updo. Uzly jsou ohromující, stejně jako kaskádové kudrlinky vzadu.

35. Stylové uzly

Jednoduchý styl, ze kterého se vám budou honit hlavy bez ohledu na to, kam jdete. Je to úžasný styl všude kolem.

36. Drobné uzlíky

Tento styl je velmi kreativní a bude to určitě řeč o vaší příští párty. V tomto stylu jsou uzly velmi malé a vytvářejí kruhové vzory po celé hlavě.

37. Krásné uzly

Další příklad stylu s uzly Bantu, díky kterému se vaše dítě bude cítit jako milion dolarů. Podívejte se, jak roztomilé jsou tyto styly pro děti.

38. Twirly Curls

Tento čtyřstupňový proces vám poskytne ty nejlepší kadeře, jaké jste kdy viděli. Stačí se podívat na ty elegantní twirly na konci.

39. Záblesk barev

Její uzly byly barevné, což jí na konci dává zcela nový vzhled. Koncový styl prostě milujeme; je to docela sexy.

40. Kreativní návrhy

Jedná se o dva velmi odlišné uzly Bantu a má to hodně společného s texturou vašich vlasů. Existuje mnoho způsobů, jak dosáhnout uzlů, abyste mohli získat ty úžasné kadeře.

41. Sekce Vypnuto Styly

Skvělý styl, který je dokonale rozčleněn tak, abyste měli všude kolem rovnoměrný styl.

42. Glamour Styles

Kdo říká, že nemůžete opotřebovat uzly? Už jsme dokázali, že to lidé dělají.

43. Velké uzly

Velikost vašich uzlů závisí na velikosti kadeří, které nakonec hledáte. Hned od začátku si můžete vybrat jakýkoli požadovaný styl.

44. Crazy New Looks

Vytvořte si v této sezóně nový bláznivý vzhled a neohlížejte se.

45. Styly modelu

Tento nádherný styl vyžaduje hodně vlasů. Je snadné se odtrhnout, pokud máte vlasy. Milujeme, jak je horní část zauzlená a spodní část ponechaná volná. To je skvělý styl pro událost.

46. ​​Pletené uzly

Proč svému stylu nepřidat nějakou extra úžasnost tím, že si zapletete vlasy, než budou zauzlené. Určitě vytvoří módní prohlášení.

47. Roll Your Knots

Jedná se o velmi odlišné uzly a jsou stočeny místo stočeny do uzlu. Jistě však získáte stejný typ kudrlinek, když rohlíky vyndáte. Válcovaný vzhled není ten, který doporučujeme nosit na veřejnosti.

48. Úžasné kadeře

Tento svázaný styl vám určitě vykouzlí úsměv na tváři. Tento nádherný vzhled je ten, který byste rozhodně měli nosit na příští akci.

49. Úžasné designy

Další skvělý styl, který má spoustu kreativních prvků. Tyto typy stylů určitě upoutají pozornost. Milujeme přidání dvojitých copánků do tohoto stylu.

50. Krok za krokem

Tento jednoduchý styl je docela snadné sestavit. Těchto osm kroků ukazuje, že celý proces máte jednoduchý. Na konci vám zůstanou nádherné kudrlinky.

51. Odvolání modelu

Tento styl je v tomto odvětví v současné době velmi módní. Viděli jsme hvězdy a modelky, jak to nosí. Je načase, abyste udělali krok a vytvořili si svůj vlastní úžasný styl.

52. Styly Mohawka

Tento nádherný styl je úchvatný a více než trochu cool. Pokud máte rádi mohawk módu, pak si určitě zamilujete tento svázaný styl, který nechává část mohawku volnou.

53. Blonde Styles

Pokud hledáte úchvatný blond vzhled, pak je to styl pro vás. Všechny ty uzly Bantu vytvořily ty nádherné kudrlinky a teď je připravena na noc ve městě.

54. Pletený střed

Nádherný styl, který kombinuje prýmky a uzly dohromady. Milujeme, jak má střed hlavy pletence, které se odřezávají. Je to nádherný styl, který můžete nosit kdekoli.

55. Vytvořte několik vln

Pokud jste někdy chtěli vlny bez použití ohřívacího nástroje, pak jste na správném místě. Tyto uzly vám poskytnou perfektní plážové vlny pro toto léto. Postupujte podle pokynů, abyste získali své vlny ještě dnes.

56. Ohromující červená

Červená je vždy poutavá barva. Pokud chcete udělat dojem v této sezóně, pak je to styl pro vás.

57. Dětské účesy

Skvělý styl, který svému dítěti určitě zamilujete. Lesk v tomto stylu prostě zbožňujeme. Zadní část je ponechána volně, zatímco přední část má uzly.

58. Styly Amazonu

Tento nádherný styl vás v létě určitě ochladí. Noste jej na další grilování nebo dokonce na pláž.

59. Kreativní styly a uzly

Odvážný vzhled, který rozhodně nezkroutí hlavu bez ohledu na to, kde se nacházíte. Je to jednoduchý styl, jehož vytvoření nezabere mnoho času.

60. Různé vzhledy

Dva velmi odlišné vzhledy, ale oba se krásně nosí na akci. Jeden má částečný styl, zatímco druhý má všechny uzly.

61. Menší uzly

Uzly přicházejí ve všech tvarech a velikostech; záleží jen na tom, jaký styl hledáš.

62. Sladké styly

Pokud potřebujete formální styl pro akci pro vaše dítě, pak nenajdete elegantnější a sladší styl než tento. Milujeme, jak roztomilá vypadá s malými uzlíky.

63. Velké zatočené uzly

Nádherný styl, který po celá léta předvádí velké kroucené uzly. Když uzly vyjdou, určitě bude mít nádherný styl.

64. Přidejte nějaký Bling

Zlatý doplněk uzlů skutečně dává vyniknout celému vzhledu. Pokud se chystáte na akci, zvažte přidání nějakého příslušenství svého stylu.

65. Okouzlující uzly

Další příklad svázaného stylu, který je malý s blonďatým zbarvením. Tyto kudrlinky určitě přijdou těsné a úžasně vypadající.

66. Odvážný nový vzhled

Milujeme tyto svázané styly, protože jsou vhodné, pokud chcete styl, který tam může zůstat po dlouhou dobu. Ochrana vlasů je velmi důležitá.

67. Proces vázání

Tato dívka má úsměv na tváři, když čeká, až bude její svázané stvoření kompletní.

68. Jednoduché styly

Jednoduchý styl, který je nejen nenáročný na údržbu, ale také nádherný. Nemůžeme se nabažit těchto skvělých trendů, které vám udělají večírek, jakmile dorazíte.

69. Pár uzlů

Tyto uzly přicházejí ve všech tvarech a velikostech a jak zde vidíme, přidala do stylu také nějaké doplňky. Příslušenství vždy zvýrazní váš styl, takže pokud chcete něco jiného, ​​vyzkoušejte je.

70. Krásný zauzlený vzhled

Pokud máte tenké vlasy, je pravděpodobné, že takto budou vypadat vaše uzly. Bývají menší než uzly vytvořené silnějšími vlasy. Stále budete mít stejný typ kudrlin, ale budou jen těsnější.

71. Těsné copánky

Nádherný styl, který má tony spletené uzly po celé hlavě. Styl je dobře sestaven a dokončovací práce mají doplňky. Je to nádherný styl, který vám zaručeně promluví o večírku. Tak je vyzkoušejte!

72. Velkolepé styly

Stylový vzhled, který bude vypadat úžasně na vaší další formální akci. Skvělá věc na těchto stylech je, že je můžete nosit na dívčí noc nebo jen na den na pláži, jsou to velmi univerzální styly.

73. Nádhera z každého úhlu

Tyto styly vás určitě potěší, kamkoli se chystáte. Získáme zde dvě fotografie, které předvádějí ohromující styly. Milujeme, jak krásné uzly vypadají po dokončení.

74. Vysoké uzly

Skvělý styl, který má docela vysoké uzly. Opět je to všechno o tom, jak chcete vytvořit uzly, protože byly stylizovány mnoha různými způsoby. Obloha je limitem toho, co můžete pomocí uzlů Bantu vytvořit. Odvážná volba, která opravdu změní hlavu.