Pokud hledáte skvělý nový styl této sezóny, pak limonádové copánky jsou přesně to, co hledáte. Beyoncé tento trend přinesla a lidé po celém světě skákají po vlaku. Během svého alba Lemonade, odkud pochází název, otřásla těmito copánky. Jak Beyoncé, tak její sestra Solange a velcí fanoušci tohoto stylu pletení a my je vidíme sportovat tento styl poměrně často.

Limonádové copánky

Limonádové copánky

Tento styl jsme viděli během turné Beyoncé’s Formation a po celou dobu vypadala úžasně. Také jsme ji viděli sportovat ve stylu copánků, když nesla svá dvojčata. Pravděpodobně milovala styl copánků s nízkou údržbou. Beyoncé je nejen jednou z největších hudebnic na světě, ale je také považována za udávající trend v oboru. Lidé na celém světě si její hudbu užívají, a když hledají tipy na styl, je to určitě někdo, koho lidé sledují. Součástí tohoto trendového stylu jsou copánky, protože ji v nich často vidíme.

Limonádové copánky

Limonádové copánky jsou známé také jako cornrow copánky a vždy byly ve velkém stylu. Toto je druh stylu, který nevyžaduje údržbu a je nepravděpodobné, že by někdy nevyšel z módy. Kvůli Beyoncé mnoho lidí vidělo limonádové copánky prostřednictvím jejích úžasných videoklipů i na turné. Tyto copánky nemohly mít lepší publicitu než Beyoncé a od doby, kdy vyšlo její album, si tento styl získal na popularitě. Není divu, protože je z nějakého důvodu obrovskou hvězdou.

Beyoncé ráda zkouší pomocí vlasů nové věci. Není to první odvážný styl, který vyzkoušela. Vypadá to, že ráda svými vlasy posouvá hranice stejným způsobem, jako posouvá své limity výběrem oblečení. Byla opravdu krátká až opravdu dlouhá a zdá se, že všechno vypadá na umělce dobře. Její dlouholetou stylistkou je Kim Kimble a většiny těchto looků dosáhla díky ní. Je to samozřejmě osoba, která je zodpovědná za styling Beyoncé pro její album Limonáda. V albu bylo mnoho různých stylů copů a Beyoncé otřásla každým z nich. Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete limonádové copánky nosit.

Podívejte se na těchto 66 skvělých a trendových limonádových copánků:

  1. Zakřivený styl

Skvělá věc na cornrows je, že je lze stylizovat mnoha různými způsoby. Milujeme, jak jsou copánky zakřivené, takže to stáhne všechny vlasy na jednu stranu.

limonádové copánky

2. Dlouhé styly

Vytváření obilí není pro slabé povahy, jejich dokončení často trvá hodiny sezení.

3. Mnoho návrhů

Další příklad toho, jak může být pokožka hlavy navržena tak, aby odhrnula všechny vlasy na stranu.

4. Boční styly

Toto je krásné stvoření, které je o postranních stylech. Je to překrásné.

5. Velké copánky

Pokud máte rádi volnější vzhled, bude to pro vás skvělý styl. Nahoře máme jeden velký copánkový výtvor a zbytek zůstává volný.

6. Sexy styly

Tyto styly jsou nejen velmi pohodlné, ale také sexy.

7. Vysoký culík

Úžasný styl, který je o výšce. Milujeme tento kreativní culík.

8. Tučné vzory

Určitě budete večerem ve stylu tak úžasném, jako je tento.

9. Úhledné styly

Tento nádherný styl bude určitě hitem na vaší příští akci. Tento styl jsme letos mohli úplně vidět na plesu.

10. Boční část

Abyste měli stejný vzhled, nemusíte si oholit hlavu. Tyto copánky napodobují stejný styl.

11. Přidejte příslušenství

To je další skvělé příklad limonádových copánků ale s příslušenstvím.

Limonádové copánky

12. Blonde Styles

Tento blonďatý styl je velmi těsný k hlavě a skvělé na tom je, že si tento styl můžete uchovat měsíce.

13. Twisty Styles

Tento design pokožky hlavy je opravdu originální a krásný.

14. Zig Zags

Obloha je limitem pro to, jaký styl můžete mít na temeni. Tyhle jsou nádherné.

15. Sexy copánky

Tento styl je opravdu sexy a s cool designem na temeni se nemůžete pokazit.

16. Návrhy ohonu

Další skvělý design ohonu a můžete jej snadno nosit na událost nebo dokonce na příležitostný den.

17. Částečné updo

Jedná se o originální styl a velmi odlišný pohled na částečné updo. Milujeme drdol nahoře a také copánky kolem uší.

18. Ohromující styly

Milujeme tyto culíky, protože jsou tak kreativní a báječní.

Limonádové copánky

19. Nádherné designy

Milujeme, jak jsou copánky stylizovány tak, aby obepínaly hlavu. Opravdu vytvářejí svůj vlastní krásný styl.

20. Kreativní návrhy

S těmito limonádovými copánky máte celou kombinaci malých a velkých copánků.

Viz také:

  • 50 krásných volných kudrnatých účesů s výukovým programem
  • 60 pozoruhodných vlasů Seleny Gomez, které můžete napodobit
  • 85 Ohromujících Bobových stylů Pixie, které vám rozzáří den

21. Fialové vzory

Není nic přitažlivějšího než nějaká barva a tento fialový odstín je perfektní.

Limonádové copánky

22. Vytvoření návrhu

Zde je rychlý pohled do procesu vytváření cornrows. Může to být únavný a dlouhý proces. Musíte být trpěliví, protože to není druh stylu, který lze uspěchat. Ujistěte se, že máte alespoň půl dne rezervovaný pro styl, jako je tento.

23. Dlouhé styly

Tady máme Beyonce, která vytvořila limonádový cop. Tento styl otřásla během jejích hudebních videí i na turné. Je opravdu inspirací. Má tady výjimečně dlouhé copánky a vypadají úžasně. Zkopírujte její styl letos v létě a ohromte dav.

24. Krásné designy

To jsou určitě některé ohromující designy a s cornrows můžete vytvořit tolik různých vzhledů. Styl je přísný, takže víte, že v dohledné době nevyjde. Mnoho lidí se pro tento styl rozhodne, pokud jsou jejich vlasy poškozené a chtějí je nechat chvíli uzdravit. U těchto stylů nebudete muset používat kulmu ani žehličku.

25. Styl celebrit

Úžasný styl vytvořený z několika odstínů. Milujeme styl celebrity Beyonce. Je to určitě někdo, koho chcete tuto sezónu kopírovat, protože má vždy styly určující trendy.

26. Hvězdný pohled

Tento styl vypadá, jako by na temeni byly hvězdy. Jsou úžasné a opravdu originální. Pravděpodobně zjistíte, že jste celý den komplimentováni úžasným stylem, jako je tento.

27. Jednoduché styly

Cornrows nemusí být přehnané nebo fantazijní; může to být také velmi jednoduchý styl. Zde vidíme styl v mnoha různých úhlech. Je to stále velmi sexy styl a má to hodně sofistikovanosti.

28. Leštěný styl

Tyto vybroušené styly lze nosit kdekoli, na akci nebo dokonce jen den v kanceláři. Obloha je limitem toho, co můžete s těmito styly dělat a kde je můžete vzít.

29. Část střed

Tento styl je dalším skvělým příkladem něčeho jednoduchého. Na rozdíl od většiny návrhů zde má svůj rozdělený uprostřed. Cornrows můžete nosit jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

30. Krásný styling

Další skvělý příklad cornrowů, které jsou v jednoduchém, ale krásném designu. Milujeme jednoduchost těchto stylů. Tento styl by byl ideální pro léto, protože jej můžete nosit na pláž i na rodinné grilování.

31. Drobné copánky

Limonádové copánky mají mnoho různých tvarů a velikostí. Tyhle jsou docela malé a přiléhají k hlavě. Musíte se rozhodnout, jaký styl hledáte. Ať už jsou vaše copánky malé nebo velké, změní to styl.

32. Tekoucí design

Milujeme dokonalou symetrii těchto účesů, vše je sladěno k dokonalosti. Všechny copánky splývají společně, jako by byly součástí tekoucí řeky. Jsou to elegantní a krásné výtvory.

33. Odvážné a krásné

Úžasný příklad stylu opravdu nízké údržby. Už nikdy nebudete muset trávit čas tím, že si ráno upravíte vlasy s těmito úžasnými copánky.

34. Jasně růžová

Pokud hledáte styl, který určitě vynikne, tak proč nepřidat trochu růžové. Nejen, že je barva krásná, ale budete se cítit jako rocková hvězda, když půjdete ven. Milujeme rozcuchaný culík, který je součástí tohoto vzhledu. Udrží vlasy z tváře, abyste si mohli den užít.

35. Silnější styly

Tyto copánky jsou mnohem silnější než většina ostatních stylů. Samozřejmě to změní styl. Nejsou příliš těsní, ale zůstanou tam dlouho. Tento styl jsme mohli vidět na noc ven s dívkami.

36. Ohromující vzhled

Nádherný styl, který můžete snadno nosit na svatbu. Tyto styly jsou úchvatné díky práci, která je věnována stylingu pokožky hlavy. Můžete si vytvořit libovolný styl podle svého výběru, aby byl pro vás jedinečný. Milujeme, jak se tento styl obtéká kolem hlavy.

37. Skvělé pro děti

Tyto styly jsou skvělé pro děti, zejména během školního roku. Jsou nenáročné na údržbu a jakmile jsou dovnitř, nemusíte se o ně znovu starat měsíce. Již neexistují žádné ranní rutiny úpravy vlasů vašich dětí.

38. Vířivé styly

Další skvělý příklad ohromujícího designu pokožky hlavy. Tyto návrhy se od sebe navzájem liší, ale jsou také krásné. Jedná se o jedinečné styly, které by si každý zamiloval. Většina copánků obchází hlavu, zatímco některé jsou nižší a splývají dolů.

39. Zadní design

Vidíme úžasný design pokožky hlavy v zadní části pokožky hlavy. Zvedá copánky, aby předvedla svůj úžasný styl.

40. Nádherný design

Tři různé úhly nám umožňují vidět úžasné designy pokožky hlavy.

41. Střední cop

Tento jedinečný styl má cop dolů uprostřed hlavy. Je to úplně jiný pohled na limonádový cop.

42. Ohromující drdol

Toto částečné updo by na vaší příští akci vypadalo úžasně. Je to styl, který je elegantní i propracovaný.

43. Dechberoucí designy

Kdo by nechtěl tak úžasný styl, jako je tento? Milujeme kudrnaté vlasy vpředu.

Limonádové copánky

44. Jednoduchý styling

Další skvělý příklad stylu pletené z obilí, který je stranou.

45. Exotické styly

Tento nádherný pletený účes vypadá opravdu exoticky. V tomto stylu se budete cítit tak elegantně, ať jdete kamkoli.

46. ​​Buď blondýnka

Tyto velké copánky mají skvělý design a proč nezkusit blondýnku, když je léto hned za rohem.

47. Krásné designy

Další skvělé příklady ohromujících copánků na straně hlavy. Milujeme tyto nádherné designy.

48. Úl

Pokud milujete styl úlu, pak si určitě zamilujete ten, který do pokožky hlavy začleňuje cornrows. Toto je určitě další styl, který budete chtít vyzkoušet na své další akci.

49. Přes oko

Tento pletený styl je navržen tak, aby vlasy padaly přes jedno oko. Milujeme jedinečnost stylu.

50. Těsné styly

Tyto malé copánky jsou pevně vetkány do pokožky hlavy. Buďte připraveni být v křesle hodiny pro styl, jako je tento. Pro stylistu to není snadný úkol.

51. Malé designy

Je to skvělý příklad toho, jak úžasné můžete mít vlasy s velmi malými kukuřičkami.

52. Různé velikosti

Limonádové copánky mohou mít všechny tvary a velikosti a je to skvělý vzhled, který kombinuje několik různých stylů.

53. Drobné designy

Cornrows jsou vždy skvělý styl pro děti. Vzhled je nenápadný, ale přesto tak nádherný. Děti budou milovat, když si nebudou muset česat vlasy každý den.

54. Standardní styl

Další příklad standardního stylu, který můžete rockovat po celou sezónu.

55. Dílčí copánky

Jedná se o velmi odlišný styl, protože copánky nejsou zcela vytvořené. Máme copánky končící zhruba v polovině a vlasy zůstávají rozpuštěné. Je to nádherný styl, který určitě vynikne.

Limonádové copánky

56. Vytáhněte ho na stranu

Jak zde vidíme, copánky jsou dramaticky staženy na stranu. Bude mít úžasný boční styl celé sezóny. To by bylo skvělé pro událost, protože je to velmi stylové.

57. Odvážné copánky

Tyto limonádové copánky jsou silné a začínají v mnoha různých úhlech. Milujeme tento skvělý styl a vy také.

58. Styl modelu

Letos v létě vás lidé začnou žádat o autogram, pokud se budete dívat na pláž. Budou předpokládat, že musíte být někdo slavný, abyste vypadali stejně úžasně a stylově jako ona.

Limonádové copánky

59. Dotek červené

Díky tomuto stylu se budete cítit jako bohyně z jiné éry. Milujeme šplouchání červené v celém stylu.

60. Ležérní styl

To je skvělý styl, který můžete vytvořit s copánky z cornrows, který je naprosto ležérní. Můžete ho nosit a dělat cokoli po celý den.

61. Modré styly

Ať už je to modrá nebo černá, tyto dva styly jsou samy o sobě úchvatné. Milujeme husté pletení i drdol, který sedí vysoko na hlavě.

62. Krásné kudrlinky

Milujeme malé kadeře, které sedí před tímto stylem. V tomto stylu je tolik originality, že jste si jisti, že ukradnete show, ať jste kdekoli.

63. A Braid Fro

Fro je styl, který existuje už věky, a není to styl, který pravděpodobně nikdy nezmizí. Styl můžete aktualizovat tak, že do přední části přidáte několik cornrows. Myslíme si, že tento styl je skutečně inspirovaný.

64. Klasický design

S tímto úžasným stylem si budete jisti, že se budete cítit jako koule plesu, ať jste kdekoli. Tyto tlusté copánky vytvořily jedinečný design v temeni, který bude těžké pro někoho jiného. Vyzkoušejte to v této sezóně; jsme si jisti, že nebudete litovat.

65. Vlasové prvky

Jakýkoli vzhled můžete okouzlit přidáním elegantních a krásných doplňků. Je to elegantní vzhled, který musíte na příští akci rozhodně vyzkoušet.

Limonádové copánky

66. Odvážné nové styly

Jsme nad měsícem s krásou tohoto stylu. Nenajdete příliš mnoho stylů, jako je tento, a je skvělé, že je můžete nosit všude, kam potřebujete.

Limonádové copánky

Pokud jde o nošení copů, lze je nosit pro jakoukoli příležitost, dokonce i příležitostnou. Nebudete litovat, že jste získali tyto styly, zvláště pokud máte rádi vzhled s nízkou údržbou. Tyto styly vydrží měsíce, zejména pokud budete dodržovat pokyny následné péče. Postupujte podle pokynů, které vám váš styl přináší, aby vám styl vydržel co nejdéle. To jsou úžasně pohodlné styly.

Doufáme, že se vám článek líbil. Komentujte níže svůj oblíbený styl!