Pokud hledáte nějaké zábavné účesy pro svou dceru, pak nehledejte dál než zde.

Malé holčičky jsou malé verze svých matek a ať se nám to líbí nebo ne, v mladém věku se zajímají o krásu. Malé dívky se začaly zajímat o módu a vybírat si vlastní oblečení a zajímat se o krásu a vlasy přichází nedlouho poté. Krása jim není dlouho cizí a učí se věci docela rychle. Proto se malé dívky tak zajímají o to, být princeznami, protože je to všechno o půvabu a oblékání. Chtějí nosit make -up stejně jako jejich matky, koneckonců tráví roky sledováním toho, jak si ho nanášíme. Kopírují nás, protože v hloubi duše vědí, že hrát si s vlasy a líčením je velká zábava.

Pokud jde o účesy pro nejmenší, je zde velký prostor pro kreativitu; nebe je limit, pokud jde o různé styly, které můžete vytvořit. Existují hravé malé copánky, roztomilé buchty, mnoho přirozeně vypadajících rozpuštěných účesů a hravé copánky, některé s doplňky a některé bez. Malé dívky chtějí vypadat výjimečně, když jdou do školy nebo na zvláštní událost. Chtějí vypadat skvěle a být módní jako jejich přátelé. Nikdo nemá rád pozadu ve světě, který klade velký důraz na vzhled. Hrají si s různými účesy a pracují s mnoha různými druhy doplňků. Pro vaše dítě máme na výběr mnoho různých stylů; některé speciální, zatímco jiné jsou luxusní.

Účesy, které jsou pro malé dívky nejlepší

Nechcete, aby účes, který bude opravdu nepohodlný, protože pro jeho stylování vyžaduje zábavu. Chcete něco sladkého, co bude vaše dítě milovat a s čím se chce pochlubit. Můžete si vybrat ten nejlepší střih, který vašemu dítěti nejvíce vyhovuje. Pokud má vaše dítě jemné vlasy, možná budete chtít držet bob. Stylizace bobu nevyžaduje mnoho, a přesto můžete vzhled zaplést do francouzského copu nebo jej ozdobit doplňky. Vlasy tak mohou být mimo její oči.

Pokud má vaše dítě přirozené kudrlinky nebo husté vlasy, pak je nejlepší nechat mu narůst dlouhé vlasy. Bude schopna skákat nadšenějšími styly a mít propracované volné styly nebo aktualizace. Bude mít příležitost vyzkoušet dlouhé efektní copánky a krásné dlouhé copánky. Tyto pohledy obvykle závidí okolí.

Některé matky nemají rády příliš spletené účesy a super upnuté styly. Obávají se, že jejich dcery nakonec budou vypadat jako panenky, příliš domýšlivé vůči vlastním očekáváním. Poslední věcí, na kterou chtějí myslet, je líčení jejich dětí, protože jim to připomíná panenky z přehlídky.

Dlouhé vlasy mohou být ve škole někdy rozcuchané a mnoho matek chce, aby jejich děti vypadaly po celý den upravené a upravené. Rozhodnou se spíše pro cop, culík nebo vysoký drdol, aby vlasy vypadaly více poskládané. Přidání příslušenství, jako je čelenka a spony, obvykle udržuje vlasy správně na svém místě. Tyto pohledy jsou slušivé účesy a nejsou časově náročné, pokud si upravujete vlasy ráno před školou. Pokud hledáte účes pro zvláštní příležitosti, aktualizace jsou vždy perfektní volbou. Malé holčičky jsou potěšeny tím, že mají různé účesy. Chtějí nějaký hollywoodský vzhled, kudrlinky nebo oblíbené vlny prstů. Chcete-li zjemnit celý vzhled, můžete k účesu připojit zábavné doplňky, aby vypadal více dospěle. Děti milují myšlenku oblékat se a dělat si vlasy a vy můžete být součástí zábavy.

Malé detaily mohou z pravidelného účesu nebo stylu udělat něco zvláštního. Přirozený volný účes může být neuvěřitelný s některými kudrlinami nebo správnými doplňky. Několik zákrutů na jediném copu může z vašeho jednoduchého účesu udělat elegantní nový účes pro vaši dívku. Existuje tolik různých stylů, ze kterých si můžete vybrat, aby vaše dítě dostalo úplně nový vzhled.

57 nejsladších účesů pro malé holčičky

  1. Spirálový culík

Jedná se o mimořádný design, který si vaše dívka určitě zamiluje. Chce to jednoduchý culík a udělá z něj něco zvláštního kvůli copu, který je celý zkroucený.

1150916-malá holčička-účesy

2. Jednoduchý luk

Není to obyčejný drdol, ale samotná buchta je vyrobena do tvaru mašle, která je tak roztomilá. Stylem se také proplétají copánky, které dohromady dávají dohromady pohled.

2150916-malá holčička-účesy

3. Speciální květiny

Tento volný účes se dramaticky změní přidáním těchto tří květin vyrobených z copů. Design je velmi roztomilý a vaší dceři se určitě bude líbit.

3150916-malá holčička-účesy

4. Srdce

Na zadní straně hlavy jsou dva copánky a tyto copánky se spojily a vytvořily srdce. Je to tak speciální design, který můžete vyzkoušet.

4150916-malá holčička-účesy

5. Starstruck

Tyto pigtaily jsou samy o sobě rozkošné, ale s přidáním hvězdy se to stává mimořádným. Hvězda se skládá z jednoduchých zákrutů, které jsou připnuté na místě.

5150916-malá holčička-účesy

6. Korunní čelenka

Většina vlasů je ponechána dolů, kromě korunky vpředu proměněné v cop. Prýmek je jedinečný i designem.

6150916-malé účesy

7. Halo styl

Tento jedinečný styl je nádherný pro mladou dívku. To je perfektní updo pro událost; vypadá to jako malá svatozář.

7150916-malá holčička-účesy

8. Kruhové návrhy

Tento cop je zkroucený do kruhového designu, který vypadá jako tolik zábavy. Vaše dítě to určitě bude milovat.

8150916-malá holčička-účesy

9. Sledujte, jak se to stane

Zde je skvělý příklad ohonu, který je vyroben z copu. Je to bezplatný design a jedinečný.

9150916-malá holčička-účesy

10. Kruhové slunce

Mezi kruhovým designem a barvou to téměř vypadá, jako by to bylo slunce. Je to zábavný vzhled, který vašemu dítěti určitě udělá radost.

10150916-malá holčička-účesy

11. Klasický drdol

Styl je zde klasický drdol s elegantním designem. Na každé straně jsou malé copánky, které opravdu spojují vzhled.

11150916-malá holčička-účesy

12. Ozubená kola

Jaký zábavný účes, točené drdoly vypadají jako řetězová kola. Je to jedinečný styl, který bude ostatním dětem závidět. Druhý pohled je stejně zábavný se spirálami po celé její hlavě. S těmito styly je spousta zábavy. Poslední pohled je volný a neméně zábavný než ostatní.

12150916-malá holčička-účesy

13. Rozkošné copánky

Je to tak jednoduchý vzhled, a přesto je tak rozkošný. Tyto volné copánky opravdu dělají vzhled mimořádně zvláštním.

13150916-malá holčička-účesy

14. Volné kadeře

Pokud hledáte účes pro událost, pak nehledejte nic jiného než tento. Je to ohromující a malé květinové doplňky jen dodávají nádech celému stylu.

14150916-malá holčička-účesy

15. Pavouci!

Tyto copánky padají do zadní části hlavy s křížovým designem uprostřed. Přidejte pavouky jako příslušenství a bude připravena na jakoukoli halloweenskou párty.

15150916-malá holčička-účesy

16. Zpětný cop

Toto částečné updo vypadá elegantně, něco, co byste očekávali od princezny. Cop je dlouhý a plný a uvnitř velkého copu se protínají menší copánky.

17150916-malá holčička-účesy

17. Spojování copánků

Jedná se o jedinečný design, protože copánky ve skutečnosti vůbec nejsou copánky. Je to částečný cop a z každého vychází cop. Pásy dodávají vzhledu určitou barvu.

18150916-malá holčička-účesy

18. Přidejte čelenku

Tento styl je skvělým příkladem toho, jak můžete z jednoduchého drdolu udělat něco zvláštního s přidáním čelenky.

19150916-malá holčička-účesy

19. Haló copánky

Jsou zde tři copánky, které korunují hlavu. Je to sladký styl, jehož výroba nezabere mnoho času.

20150916-malá holčička-účesy

20. Mohawk Pony

To je pro dívku s trochou drzosti výraznější pohled. Koňský ohon ve tvaru mohawka, který vypadá jako taková zábava.

21150916-malá holčička-účesy

21. Správný luk

Tyto dva copánky na boku klesají dolů a tvoří na konci mašli. Je to rozkošný styl, který si vaše dítě určitě zamiluje.

22150916-malá holčička-účesy

22. Těsný drdol

Vlasy jsou pevně staženy zpět přidáním copánků. Vzhled je zakončen vysokým drdolem.

23150916-malá holčička-účesy

23. Design srdce

Srdíčkový design uprostřed tvoří culík. Po hlavě krouží copánky, které vytvářejí nádherný design.

24150916-malé účesy

24. Kudrnaté tágo

Kudrnatý volný vzhled je vždy skvělým stylem pro události. K dispozici je jasně bílá mašle, která doplňuje celý vzhled.

25150916-malá holčička-účesy

25. Francouzský cop

Neexistuje příliš mnoho designů, které by byly elegantnější než tento. Drdol je správný a zadní část vlasů je upravena ve francouzském copu.

26150916-malá holčička-účesy

26. Boční houska

To je velmi odlišný vzhled, protože drdol je na straně hlavy. Pletence jsou také staženy na jednu stranu a vše se spojuje s růžovou mašlí.

27150916-malá holčička-účesy

27. Oválný cop

Tyto velké copánky jsou vytvořeny vzadu a tvoří ovál, který končí v culíku. Je to nádherný design, který by vypadal skvěle na fantastické akci.

28150916-malá holčička-účesy

28. Schodiště

Tyto kaskádové smyčky vytvářejí jedinečný design. Špendlíky jsou velmi barevné a rozjasňují celý vzhled.

29150916-malá holčička-účesy

29. Tiny Hearts

Dva copánky tvoří tento nádherný design se čtyřmi srdíčky zdarma. Je to sladký design, díky kterému se vaše dcera bude cítit jako princezna.

30150916-malá holčička-účesy

30. Drobné buchty

Kompaktní design tvořený francouzskými copánky. Každý cop se promění v květinu a přidá se příslušenství. V tomto sladkém stylu jsou obě strany totožné.

31150916-malá holčička-účesy

31. Více květin

Uvolněný vzhled, který je doplněn třemi květinami. Příslušenství je krásné vzhledem.

32150916-malá holčička-účesy

32. Dlouhý Mohawk

Horní část má tvar mohawka, zbytek je volný. Na obou stranách jsou dlouhé copánky, díky nimž je styl ještě více jedinečný.

33150916-malá holčička-účesy

33. Rybí chvost

Fishtail je oblíbený design pro děti, ale tento vzhled je ještě zvláštnější díky jednomu copu, který prochází designem.

34150916-malá holčička-účesy

34. Otevřený cop

Tento jednoduchý cop se kříží vzadu a s dalšími copánky je spojený další volný cop. Je to pěkný styl.

35150916-malá holčička-účesy

35. Spirálové kadeře

To je další pohled, který je velmi krásný. Vzadu je vytažených jen pár kousků, aby jí vlasy nespadly z očí.

36150916-malá holčička-účesy

36. Ohromující Updo

Toto updo je ideální pro formální událost. Nejen, že je snadné jej vytvořit, ale je také naprosto úžasný.

37150916-malá holčička-účesy

37. Složité vzory

To je skvělý vzhled pro krátké vlasy. Nepotřebujete mnoho délky, stačí ji stáhnout zpět do culíku. Vrchol je složitý design, který bere dech.

38150916-malá holčička-účesy

38. Krásné housky

Tyto copánky jsou vytvořeny zespodu a pohybují se nahoru a vytvářejí dvojité drdoly. Do drdolů jsou zapojeny malé i velké copánky.

39150916-malá holčička-účesy

39. Drobné designy

Tyto drobné pletené drdoly jsou prostě miláčky. Samotný styl je stažen pevně z hlavy a drdoly jsou velmi roztomilé.

40150916-malá holčička-účesy

40. Návrhy kruhového drdolu

Ohromující design. Tyto copánky jsou vytvarovány do kruhových vzorů a poté připnuty do drdolu. Krásná!

41150916-malá holčička-účesy

41. Dvojité copánky

Tyto copánky jsou staženy do strany a navzájem se protínají.

42150916-malá holčička-účesy

42. Kreativní design

Toto je další příklad uvolněného vzhledu s designem vytvořeným nahoře. Je to originální vzhled, který vám oběma určitě udělá radost.

43150916-malá holčička-účesy

43. Ohromující detaily

Získáte mnohem krásnější návrhy než tento. Je prostě úchvatné na pohled. Designem prochází tolik různých copánků a vše je dovedeno k dokonalosti. Mašle jsou dotvářením již tak nádherného vzhledu.

44150916-malá holčička-účesy

44. Diagonální copánky

Ze spodu vychází cop a ten, který je již vytvořený nahoře. Oba se skládají do housek a vytvářejí skvělý styl.

45150916-malá holčička-účesy

45. Tři copánky

Tři copánky na zadní straně hlavy sahají napříč a vytvářejí drdol na straně hlavy. Zbytek vlasů je pevně stažen do drdolu.

46150916-malá holčička-účesy

46. ​​Dvojité srdce

Velké spletené srdce má v sobě další spletené srdce. Je to roztomilý styl, který není těžké udělat.

47150916-malá holčička-účesy

47. Extrémní copánky

Tohle je cop pro obra, ale na téhle holčičce to vypadá úžasně. Bezproblémový design, který si vaše dívka určitě zamiluje.

48150916-malá holčička-účesy

48. Přidejte příslušenství

Je to skvělý příklad toho, jak můžete přidat doplňky, aby byl již tak skvělý design opravdu populární.

49150916-malá holčička-účesy

49. Boční copánky

Velké a malé, tyto boční prýmky se vzadu spojují a vytvářejí elegantní vzhled. Tkané vlákno dodává vzhledu přidanou atmosféru.

50150916-malá holčička-účesy

50. Horizontální řady

Tento úžasný design má copánky napříč ve vodorovných řadách. Tyto tři copánky se spojují a vytvářejí drdol na boku.

51150916-účesy pro malé dívky

51. Kudrnatý Mohawk

Na boku jsou cornrows v jejich vlastním jedinečném designu, zatímco vrchol je naplněn kudrlinami ve tvaru mohawk.

52150916-účesy pro malé dívky

52. Sladký culík

Tento culík je pevně stažen a skládá se ze tří copánků, které se ovíjejí kolem hlavy. Samotný culík má volné kadeře. Celý vzhled je doplněn mašlí.

53150916-malá holčička-účesy

53. Neuvěřitelná prýmková práce

Jeden velký cop je vytvořen prostřednictvím mnoha protínajících se. Tento cop se omotá na stranu hlavy a vytvoří drdol.

54150916-malá holčička-účesy

54. Drobné rybičky

Styl je další těsný se vším, co je spojeno v pár copáncích. Pigtaily jsou tvořeny drobnými rybími chvosty. Je to rozkošný pohled na malou holčičku.

55150916-malá holčička-účesy

55. Dobrovolné buchty

Tyto malé copánky jdou nahoru a vytvářejí dvě skákací smyslné buchty. Je to docela roztomilý malý styl.

56150916-malá holčička-účesy

56. Z různých úhlů

Tento vzhled můžete vidět vytvořený z různých úhlů. Prýmek jde podél výstřihu a tvoří úžasný design. Samotný cop je jedinečný a mění se, jak jí prochází hlavou. Tak krásný design s roztomilým doplňkem.

57150916-malá holčička-účesy

57. Od velkého k malému

Tyto copánky z rybího chvostu jdou od velkých po malé. Začínají ve velkém na temeni hlavy a poté velmi rychle vytvářejí menší copánky, které jsou ve spodní části spojeny páskem. Ve spodní části se spojují zkroucením a všechny jsou spojeny dohromady.

58150916-účesy pro malé dívky

Pokud jde o výběr stylu pro vaše dítě, nemůžete udělat chybu s žádným z těchto úžasných designů. Jdou od jednoduchých k mimořádným podle toho, co hledáte. Existují návrhy pro každodenní použití, stejně jako krásné aktualizace pro formální události ve vašem životě.

Nejlepší na tom je, že se všechny snadno dokončují a některé z nich lze uchovávat alespoň několik dní. Vaše dcera se bude s těmito zábavnými designy cítit každý den jako princezna. Využijte naplno svůj společný čas a ukažte jí krásy a krásy. Společně se můžete spojit se svými oblíbenými účesy.

Doufáme, že se vám článek líbil! Dejte nám vědět, jaký je váš oblíbený design!