Sportovat mohawk není pro slabé povahy a je to určitě účes, který vás odlišuje od všech ostatních. Pletený mohawk je v dnešní době obrovským trendem a pokud ho dokážete stáhnout, budete mít účes, který vám ušetří spoustu času při ranní přípravě. Byly doby, kdy mohawky provozovali pouze punkrockeři, ale to je určitě minulostí.

Pletený Mohawk

Pletený Mohawk

Pletený Mohawk

existuje mnoho různých způsobů, jak předvést svůj pletený mohawk, obloha je pro tuto volbu účesu opravdu limitem. Podívejte se na následující návrhy a najděte svůj podpis.

  1. Punk Rocker Look

pletený mohawk 1Někteří lidé touží po tom rockerském vzhledu a tenhle se rozhodně hodí. Tento vzhled vám dává kombinaci Mohawk s copánky a malým sprejem v barvě, který udává tón. Každý druhý cop má bílou barvu, která vzhledu dodává téměř Frankensteinovu přitažlivost. Může to být něco, co používáte na akci, abyste upoutali pozornost všech. Skvělá věc na tomto vzhledu je, že můžete přidat libovolnou požadovanou barvu, ať už červenou nebo růžovou nebo dokonce modrou, abyste vytvořili svůj vlastní podpisový vzhled.

2. Updo Mohawk

pletený mohawk 2Vezměte si tento módní vzhled na jakoukoli událost nebo večírek a budete hitem. Mluvte o vyřazeném vzhledu, tento je inspirován vzhledem bočního oholení, ale místo toho má cop. Spárujte s a klasický vzhled updo a jste připraveni na jakoukoli párty.

3. Classy Mohawk

pletený mohawk 3

Pokud hledáte vzhled Mohawk bez veškerého dramatu, tento vzhled si určitě zamilujete. Samotný cop je dlouhý a vytažený Mohawkovým způsobem. To vám dává vzhled bez závazku k životnímu stylu Mohawk.

4. Badass Mohawk

pletený mohawk 11Tento vzhled je špatný z několika důvodů; máte klasickou červenou, která je v dnešní době v módě, stejně jako pletený vzhled Mohawk. Tento konkrétní vzhled má různé velikosti copánků a ten menší je vzájemně propojen, aby vytvořil skutečně jedinečný vzhled.

5. Pletené updo

pletený mohawk 12Mluvte o konverzaci. Toto updo je spíše mimořádné. To je vzhled, ke kterému se opravdu musíte odhodlat, protože má oholený prvek. Existuje holení po celém obvodu s copánky nahromaděnými na temeni hlavy. Šedá a černá barva nabízí výrazný kontrast.

6. Marilyn Mohawk

pletený mohawk 13To je ten druh Mohawka, kterého si představuji Marilyn Monroe by se chytila, kdyby žila v naší době. Je to klasické a elegantní a má tu kombinaci drzosti a elegance. I tento vzhled má oholení všude kolem s hustým copem nahoře v kombinaci s přírodními kadeřemi.

7. Obracející se Mohawk

pletený mohawk 16

Bleach blond vlasy se setkávají s vlnou surfařů. Tento účes je o převrácení. Zapletení do strany je jen doplňkem k celkovému vzhledu blonďatých flip vlasů. Také copánky mají jedinečný vzhled, protože se pohybují svisle místo tradičního vodorovného copu.

8. Elegantní Mohawk

pletený mohawk 23

Tento Mohawk není o nic méně drsný než kterýkoli z ostatních, ale umožňuje vám vzhled Mohawk bez závazku oholit si hlavu. Všechno je pevně stažené do stran a cop dělá sup skutečný Mohawk. Je elegantní a může si ji vzít kdokoli.

9. Mohawk s určitým objemem

pletený mohawk 43

Další vzhled, který nevyžaduje holení. Pokud milujete hlasitost a dramatický vzhled, může to být Mohawk, kterého hledáte. Blondýnka udává tón tomuto skutečně originálnímu vzhledu. Zkuste postranní cop a zbytek navršte na vrchol, abyste dosáhli maximálního objemu.

10. Rybí chvost Mohawk

pletený mohawk 56

Rybí chvost Mohawk má vše, co potřebujete pro dramatický vzhled. Hlava má holení všude kolem s nejlepším copem z rybího ocasu, který jsem už dlouho viděl. Kombinace blondýnky a složitého copu vlečeného za sebou. Pokud máte délku, můžete opravdu dosáhnout poutavého vzhledu.

11. Trio Mohawks

pletené mohawky

Všechny tyto tři vzhledy mají stejné téma: oholenou hlavu. To je dělá všechny podobnými, jestřábi jsou tím, čím se liší. Zkuste krátce s nějakou červenou nahoře, nebo pokud máte dlouhé vlasy, udělejte updo culík nebo pokud jsou vaší láskou kudrnaté vlasy, pak je naskládejte vysoko.

12. Dráha Mohawk

pletený mohawk 133

Dokážu si představit toho Mohawka, jak kráčí po dráze na módní přehlídce. Má všechny klíčové prvky s oholením velikosti a vážným objemem nahoře. Přidejte nějaké vlny a několik barevných skvrn, abyste dokončili tento módní trend, a budete připraveni na jakoukoli událost.

13. Alien Mohawk

pletený mohawk 134

Tento vzhled velmi připomíná franšízu Alien. Pokud hledáte vzhled, se kterým budou všichni mluvit, pak je to ono. Ledově studená blondýnka celý tento vzhled zchladí a není potřeba si oholit hlavu. Pevný cop se zalomí vzhůru do tunelové formace, aby dotvořil tento mimořádný vzhled.

14. Klasický updo

pletený mohawk 154

Tento vzhled má krásu ve své jednoduchosti. Všude kolem holení je, ale s tímto není žádné přes palubu drama. Vlasy nahoře jsou stylizované do klasického updo, které lze spárovat s jakýmikoli šaty na večer do města.

15. Mohawk v plamenech

pletený mohawk 343

Pokud toužíte po rozžhaveném vzhledu a máte volnou délku, vyzkoušejte tento vynikající Mohawk. K splnění tohoto snu budete potřebovat hodně vlasů nebo několik prodlužování sérií, ale spárování velkého množství vlasů s bočním opletením pomůže dosáhnout vzhledu, který zapálí svět.

16. Pinkett Mohawk

pletený účes mohawk 1

Jada zná styl a tento Mohawk není výjimkou z jejího vkusu. Její boční oholení je blond, zatímco zbytek její barvy spadá do kategorie karamel. Zbytek jejích vlasů je umístěn v elegantním updo, který stojí sám o sobě.

17. Black and Rockin It

pletený účes mohawk 2

Tento Mohawk má stejnou rockerovou přitažlivost jako někteří před ním. Černé vlasy opravdu umožňují nějaký vážný kontrast. Mohawk je v rockerské módě a horizontální copánky téměř sahají až k zadní části hlavy, aby poskytly více stažený vzhled.

18. Mohawk na ples

pletený účes mohawk 4

19. No Braid Mohawk

pletené mohawky

Tento vzhled je o dlouhých vlasech a oholení. Tato dívka má dlouhé černé vlasy, které vypadají úžasně volně rozpuštěné. Oholení celého těla je důkladně oholené, aby celkový obraz vypadal dramaticky. To je skvělý vzhled pro někoho, kdo chce vzhled Mohawk bez copu.

20. The Artist’s Mohawk

pletený účes mohawk 6

Říkám tomu umělcova Mohawk kvůli kruhovému vřetenu copánků, které jsou na boku její hlavy. Je to mimořádný vzhled, pokud máte čas do něj investovat. Určitě by mě to bavilo o každé události. Samotný Mohawk je kombinací objemu a mini culíků, které se táhnou po zádech a třesou, aby dotvořily vzhled..

21. Kudrnatý Mohawk

pletený účes mohawk 7

Pokud máte kudrlinek nazbyt, pak je toto vzhled pro vás. Miluji, jak blond kadeře kontrastují s černou barvou její přirozené barvy vlasů. Kudrlinky tvoří mohutný Mohawk, zatímco copánky tvoří pruhovaný vzor, ​​který se táhne k zadní části hlavy.

22. Je to všechno o prýmcích

pletený účes mohawk 8

Tento Mohawk je opravdu o copáncích. V tomto účesu se děje tolik různých copánků, až se mi z toho motá hlava. Boky mají svůj vlastní jedinečný design s více vruty, které se hromadí nahoře a tvoří Mohawk.

23. Vikingský Mohawk

pletený účes mohawk 9

Pokud jste fanouškem televizního seriálu The Vikings, pak za tento vzhled zemřete. Na tomto obrázku se toho děje tolik, že je těžké říci, co se mi na něm nejvíce líbí. Máte tradiční blonďatý Mohawk s bočním rybí ocasem, který je ještě krásnější díky příslušenství, které je k němu připojeno.

24. Krátký Mohawk

pletený účes mohawk 10

Boky jsou uloženy na tomto vzhledu Mohawk a ponechány přirozené. Kontrastní ledová blondýnka nahoře opravdu vytváří výrazný vzhled. Má boční cop a tento vzhled je opravdu ten, který vám ušetří čas ráno. Pokud máte rádi krátké vlasy, vyzkoušejte tento krátký sexy Mohawk.

25. Spider Mohawk

pletený účes mohawk 11

Tento kudrnatý vzhled je jistý pro věky. Boční opletení téměř vypadá jako pavučina nebo možná dokonce jako pavouk. Je to skvělý design a nápadný v jakékoli barvě. Kadeře jsou ponechány krátké a tvoří většinu Mohawku.

26. Poník Mohawkpletený mohawk 12341

Zde je krok za krokem k dosažení Mohawk, který je o culících. Je to jednoduché a snadné a vytvoření klasického vzhledu nevyžaduje vůbec žádný čas. Není nutné žádné holení a samotný Mohawk se skládá z několika ohonů, které se táhnou po zádech.

27. Svatební Mohawkpletený účes mohawk 12

Toto je pohled, který úplně vidím na svatbě, ať už jste nevěsta nebo host. Je to klasický blonďatý vzhled, který nevyžaduje žádné oholení, ale jen stažený pohled. Kadeře jsou umístěny v řadě, aby se dosáhlo elegantního Mohawk. Pokud jste dost odvážní na to, abyste byli nevěstou, která sportuje Mohawk, pak je to pro vás!

28. Dlouhý pletený Mohawk

pletený účes mohawk 13

Další krok za krokem příklad, jak dosáhnout těsného copu Mohawk. Je to vzhled, který lze očividně provést u dětí i dospělých. Je to perfektní kombinace, pokud chcete mít Mohawk bez oholeného vzhledu.

29. Grunge Mohawk

pletený účes mohawk 14

Tento sexy Mohawk je pro dívky, které rády přemýšlejí. Je to divoký dívčí vzhled, který vás volá, pokud chcete něco, co bude vypadat bouchavě. Část Mohawk je šílená a divoká a boční copánky jsou složité a tkané na zádech. Není to pohled pro slabé povahy, ale pokud to zvládnete, bude to úžasné.

30. Horká raketa

pletený účes mohawk 15

Copánky se obtáhnou do zad v tomto nádherném rockerském vzhledu s tkanými nitěmi v každém copu. Blond rockerové zámky jsou vysoké a výrazné v klasickém Mohawku. Přidejte k blondýnce šplouchnutí horké růžové a máte sakra žhavý vzhled. Podívejte se na nejnovější koncert a vyrazte.

31. Cikcak Mohawk

pletený účes mohawk 16

Tento Mohawk je plný kudrlin a chladu. Barva je tradiční a holení je jedinečné. Oholení se vydává do stran a do zad v klikatém útvaru. Design je úžasně cool a je to ten druh vzhledu, který můžete nosit kdekoli.

32. Mohawk je ples zábavy

pletený účes mohawk 17

S tímto klasickým vzhledem se neholí, ale pletení téměř vypadá, jako by to bylo. Chlupy jsou navrchu nahromaděny do koulí copů, které dávají Mohawkovi pořádnou výšku.

33. All Braid Mohawk

pletený účes mohawk 19

Tento vzhled je o copánky, každý jeho čtvereční palec. Copánky jsou natažené do strany a Mohawk má celé copánky křížem krážem pohromadě. Mohawk se táhne po zádech a může být skvělým vzhledem pro děti po celé léto.

34. Boneyard Mohawk

pletený účes mohawk 20

Tento vzhled Mohawk se skládá z různých typů copánků/ tenkého o velikosti zdobené doplňky podobnými kosti, které mu dávají výhodu. Jako by to chtělo další výhodu s vysokým Mohawkem nahoře, který je ohromující při vytváření nové formace copu.

35. Spirála Mohawk

pletený účes mohawk 21

Můžete říct blázen? O tom je tento vzhled a je to ten, do kterého budete muset investovat nějaký čas. Boky jsou spleteny do složitých vzorů a spodní část copu vede až k samotnému Mohawku. Mohawk se skládá z jednoho plného copu, který dotváří vzhled.

36. Mohawk na ples

pletený účes mohawk 22

Nejlákavější částí tohoto Mohawku je vícebarevný stočený cop nahoře. Oholení je holení všude kolem, které doplňuje vzhled. Kontrastní barvy však udávají tón tomuto elegantnímu vzhledu.

37. Violet Mohawk

pletený účes mohawk 23

Úplně miluji fialové tóny tohoto konkrétního vzhledu, je to ohromující. Oholení je extrémní a tvoří většinu její hlavy, přičemž Mohawk na tom všem spočívá. Zadní část Mohawk je copánky a končí elegantním updo s cvočkovou sponou.

38. To je smyslný Mohawk

pletený účes mohawk 24

Pro tento mimořádný Mohawk není nutné žádné holení. Je to skvělý pohled na večer ve městě nebo na gala. Je to elegantní a liší se od všeho, co bude většina lidí trendovat na příští akci. Samotný Mohawk je poměrně vysoký s maximálním objemem, zatímco copánky jsou ponechány stranou a vytvářejí výjimečný vzhled.

39. Model, který Mohawk

pletený účes mohawk 25

Tento Mohawk je základem pro každého, kdo chce vyzkoušet něco nového. Boky jsou oholené a ponechané přirozeně, zatímco vršek je krásně blond. Cop je hustě tkaný a sedí na její hlavě v provedení Mohawk.

40. Mohawk nahoře

pletený účes mohawk 26

Všechny tyto styly jsou si podobné v tom smyslu, že holení není nutné. Všechny jsou nápadnými formami Mohawk, které umožňují, aby cop zůstal nahoře a vytvořil samotný Mohawk. Navzdory zvolené barvě nebo designu tento vzhled dokazuje, že všechno je možné.

41. Daleko vzadu Mohawk

pletený účes mohawk 27

Jedná se o design s jedinečným designem copů na boku, který bude lidem závidět při každé akci, na kterou se chystáte. Znovu tento styl s implementací nějakou dobu trvá, ale jakmile tam bude, zamilujete si ho.

42. Krátký Mohawk

pletený účes mohawk 28

Boky jsou uloženy na tomto vzhledu Mohawk a ponechány přirozené. Kontrastní ledová blondýnka nahoře opravdu vytváří výrazný vzhled. Má boční cop a tento vzhled je opravdu ten, který vám ušetří čas ráno. Pokud máte rádi krátké vlasy, vyzkoušejte tento krátký sexy Mohawk.

43. Mohawk bez omezení

pletený účes mohawk 30

Tento Mohawk nemá žádné limity a nemá konkurenci. Mezi blond vlasy a bočním flipem je tento Mohawk výjimečný. Přidaný boční oplet dělá vzhled mnohem žhavější.

44. Obracející se Mohawk

pletený účes mohawk 32Bleach blond vlasy se setkávají s vlnou surfařů. Tento účes je o převrácení. Zapletení do strany je jen doplňkem k celkovému vzhledu blonďatých flip vlasů. Také copánky mají jedinečný vzhled, protože se pohybují svisle místo tradičního vodorovného copu.

45. Ice Cool Mohawk

pletený účes mohawk 33Tento vzhled vyžaduje určitou délku a ledově chladnou blond barvu. Copánky se pohybují svisle a vytvářejí jedinečný vzhled.

46. ​​Motýl Mohawk

pletený účes mohawkTento Mohawk je elegantní a volný, vleče se po zádech. Oholený design motýlů mu dodává neobvyklou atmosféru.