Existuje tolik vlasových trendů a některé přicházejí a odcházejí. Pokud hledáte styl, který určitě vynikne, nehledejte nic jiného než tyto jasné a krásné barvy. Tyto styly jsou prostě úžasné, protože tam opravdu jsou. Pokud chcete udělat záblesk jasných barev, opravdu nemůžete pokazit modré a fialové účesy.

Modré a fialové vlasy

Modré a fialové vlasy

Modré a fialové vlasy

Tyto fialové a modré styly jsou jako při pohledu na hvězdnou oblohu. Pokud jde o tak zářivé barvy, můžete mít mnoho nápadů. Nenajdete krásnější barvy než tyto. Jsou úžasní. Díky těmto barvám se budete cítit jako jednorožec nebo mořská panna; jsou originální a krásné. Můžete získat zvýraznění nebo ombre nebo dokonce jednobarevnou barvu, obloha je limitem toho, co můžete s těmito barvami dělat.

Modrá a fialová dohromady vypadají úžasně z mnoha důvodů. Tyto barvy jsou spolu harmonické a opravdu vytvářejí úžasné styly. Tyto barvy vám mohou nabídnout výrazný kontrast, který skutečně dosáhne úžasného vzhledu. Tyto druhy barev mohou dosáhnout romantického a tajemného stylu, který si určitě zamilujete po celou dobu. Pomocí modrých a fialových stylů můžete vytvořit neuvěřitelné styly, které budete milovat po dlouhou dobu. Níže je 44 neuvěřitelných nápadů na modré a fialové vlasy, které vám vyrazí dech:

  1. Hlavní body Peek-A-Boo

Abyste si mohli užít tyto úžasné barvy, nemusíte dělat plné barvy. K získání svěžího nového vzhledu stačí jen několik jasných prvků.

2. Barvy mořské panny

Nádherný modrý tón, díky kterému si budete myslet, že jste opravdu jedno s mořem. Je to lehké a zvláštní a naprosto podmanivé.

modré a fialové vlasy

3. Jasně modrá

K dokonalému účesu, jako je tento, se mísí jasně modrá a fialová. Úžasný odstín, který určitě upoutá pozornost.

4. Bledé odstíny

Modrá a fialová dohromady vypadají magicky a když jsou barvy bledé, skončíte se spoustou tajemství.

5. Deep Purple

Tyto hluboké barvy vám vyrazí dech. Prakticky neonově vyskakují z černých vlasů.

6. Purple Highlights

Jen několik zvýraznění ombre, díky nimž věci pop. Abyste měli nový vzhled, nemusíte měnit celou barvu.

7. Fialový pop

Díky tmavě purpurové barvě vypadá tento styl neuvěřitelně. Pokud máte tmavé vlasy a chcete nějaké změny, zkuste novou barvu. Vypadá skvěle s černými vlasy. 

8. Skvělá kombinace

Skvělá kombinace blues a fialek dohromady, které vypadají neuvěřitelně.

9. Jasné zvýraznění

Několik jasných barev, které opravdu vypadají z blonďatých vlasů. Pokud milujete svou blondýnku, ale chcete si okořenit, pak je to barva pro vás.

10. Šokující elektrická modrá

Šokující modrá barva, která je elektricky stylová. Pokud chcete barvu, která je trochu rockovější, pak je to barva pro vás.

11. Oboustranný

Skvělá barva, kde máte jednu stranu jako fialovou, zatímco druhá strana je fialová. pokud máte rádi jasné barvy, pak si to určitě zamilujete také.

12. Kaskádové purpury

Kombinace tmavých a světlých fialových barev vytváří dechberoucí barevné schéma. Přidejte několik jasných kousků modré, aby celý vzhled byl úplný. 

13. Neonové barvy

Skvělý splash barev, který si určitě zamilujete. Tyto barvy jsou jasné a mají v sobě ten neonový prvek. Tyto barvy si zamilujete; jsou prostě tak úžasní.

14. Dotek zeleně

Krásná a tajemná modrá. Skvělá barevná schéma, kterou si určitě zamilujete Přidejte k zelené trochu zelené a budete se cítit jako přítel moře. Existuje tolik krásných barev, díky nimž je tento vzhled opravdu nádherný. 

15. Jasně růžová

Jasně růžové kořeny jsou šokující světlé a krásné. Mísí se do fialové a poté do modré. Je to ohromující ukázka některých zářivých barev, které toto léto určitě upoutají pozornost.

16. Duha barev

Skvělý splash barev vytvořený jako ombre na konci. Tyto barvy si zamilujete, protože jsou opravdu úžasné.

17. Krásný motýlek

Mluvte o sladkých barvách, ty milujeme; jsou prostě úžasní! Vyzkoušejte tento design motýlků s barevným nádechem, který budete milovat celé léto.

18. Jasně modré zvýraznění

Blond vlasy jsou skvělým odstínem, který jim dodá jasné odlesky, protože díky nim bude celý váš vzhled pop. Miluji, jak hluboká je fialová a modrá, to je neuvěřitelné. 

19. Neon Purple

Je těžké říci, zda je to fialová nebo modrá, zdá se, že jde o mix, ale je to nádherná barva. Pokud hledáte jasnou barvu, je to skvělý odstín. 

20. Modrá obloha

Tato jasně modrá je úžasná barva, díky které budete mít pocit, že kráčíte po oblaku 9. 

21. Tučné barvy

Skvělá směsice mnoha barev, které ladí s modrou a fialovou. Jsou to úžasné barvy, které udělají radost každému.

22. Bold Fro

Tato fro vypadá úžasně se všemi těmito úžasnými barvami. Všude jsou cákance barev a jsou opravdu jedinečné a krásné. 

23. Krásné styly

Tolik odvážných odlesků, které jsou v opravdu odvážných a jasných barvách. Pokud milujete růžovou a modrou, pak si tento účes určitě zamilujete.

24. Světle modrá

Pokud milujete pastely, pak tyto barvy určitě milujete. Nahoře je světle modrá, která přechází do purpurové. Barvy jsou jemné a nádherné; budeš je milovat. 

25. Měkká fialová

Skvělá kombinace modré a fialové dohromady. Barvy jsou světlé a jemné, skutečný fantasy odstín.

26. Měkké vzory

Tyto odstíny dávají vzhled vybledlého designu. Jsou to nádherné barvy, které vytvoří nádherný styl.

27. Neon Blues

Tyto neony blues jsou úchvatné, přidejte k tomu trochu růžové a máte opravdu nádhernou barvu.

28. Tmavší vzory

Přidejte několik jasných světel s různými odstíny modré. Jedná se o jedinečné a krásné odstíny, které opravdu vyskočí. 

29. Šokující odstíny

Jasná neonově růžová a jasně modrá jsou opravdu úžasné. To jsou opravdu výjimečné barvy. 

30. Šokující barvy

Růžové a fialové odlesky ve vlasech jsou opravdu ohromující. Jsou zde také blues, díky nimž bude váš letní styl opravdu úžasný.

31. Odvážné purpury

Tmavé blues a fialové jsou opravdu nádherné. Díky těmto barvám si přejete, abyste mohli žít ve světě krásných barev. 32. Bláznivé barvy

Nádherný odstín, který je opravdu atraktivní. Existuje mnoho různých barev, které jsou opravdu nádherné.

33. Královská modř

Tento královsky modrý odstín je opravdu šokujícím způsobem krásný. S těmito odstíny fialové a modré určitě zatočíte. 34. Tmavší barvy

Skvělá sada barev, které jsou tmavší. Pokud vám nejde o jasné odstíny, nehledejte dále než tyto barvy.

35. Seafoam Blue

Tyto nádherné odstíny fialové a modré jsou opravdu opojné, pokud jde o milování moře.

36. Více odstínů

Modrá a fialová jsou harmonické barvy, které spolu skvěle vypadají. Tyto barvy si opravdu zamilujete.

37. Různé strany

Na jedné straně je mořská pěna zelená s modrou. Zatímco na druhé straně jsou různé odstíny fialové a růžové. Je to úžasný umělecký design.

38. Odvážné vzory

Tyto barvy jsou tak jasné a tmavé, že opravdu vyniknou. V zadní části hlavy je oholení, což je opravdu krásné. Pokud chcete něco drsného, ​​pak je to vzhled pro vás.

39. Jaká krásná hromada odstínů blues. Tyto barvy jsou opravdu úžasné. Copánky opravdu spojují všechny barvy dohromady. 

40. Nádherná fialová

Tento odstín fialové je opravdu jedinečný a nádherný. Miluji, jak klesá a mění se na modrou. Společné barvy jsou opravdu úžasné. 

41. Nádherné odstíny

Tyto krásné purpurové a modré odstíny jsou nádherné dohromady a blondýnka vypadá, jako by zářila.

42. Třpytivé barvy

Neonové barvy po jedné na každé straně. Na jedné straně jasně modrá, na druhé jasně fialová. Pokud hledáte něco jiného, ​​pak je to tohle. 

43. Hluboké barvy

Fialové a modré barvy, které spolu vypadají úžasně. Tyto barvy jsou zářivé a ohromující.

44. Fantasy Shades

Modrá v tomto stylu je přinejmenším ohromující. Modrá je úchvatná, protože je tak jasná a růžová na ní vypadá úžasně. Vyberte si úžasný odstín a ujistěte se, že získáte zkušeného stylistu, který ví, jak tyto jasné barvy udělat. Nechcete jít k nezkušenému stylistovi, protože pokud uděláte chybu, vaše vlasy se mohou ukázat jako nepořádek. Chcete se ujistit, že stylista má zkušenosti s módními odstíny, abyste mohli skutečně získat požadovanou barvu.

Doufáme, že se vám článek líbil a našli jste barvu. Komentujte prosím své oblíbené styly.