Trendy mohou přicházet a odcházet, ale naše vintage posedlost tu zjevně zůstává. Milujeme všechno retro a zdá se, že všechno retro nás miluje. To je správně. Pin up účesy, v první řadě, ztělesnění ročníku, mají o nich jistý je ne sais quoi. Všechny se týkají přehnaného ženského vzhledu, kterého lze dosáhnout pouze pomocí vítězných rolí, dětských třesků a vzrostlých kadeří. Tak si dejte holky ven, protože dnes jdeme na plný ročník!

1. Ash Blonde Pin Up účesy

Pozdravte svůj další halloweenský kostým. Nebo vaše příští párty. Ať tak či onak, nemůžete se pokazit s touto nádhernou jasanovou blond barvou připnutou ve volném vítězství na vaší hlavě. Ruky kostry samozřejmě volitelné.

jasanová blond pin up účesy

Zdroj

2. Klasické účesy

Toto je velmi elegantní a utlumený způsob, jak můžete nosit pin up ve svém každodenním životě. Protože už to není 50. léta, může se to zdát trochu divné, když se objevíte v kanceláři s obrovskými V-rolkami. Ne však takto. Oranžová rtěnka je vždy výhra.

elegantní pin up účesy

Zdroj

3. Lavender Vítězství Rolls

Modern meets pin up, když jsou zde dvě jednoduché vítězná kolečka k zobrazení báječné levandulové barvy vlasů. Rozdělte si vlasy do středu a použijte žehličku na několik jemných vln ve spodní části.

levandulové vítězové rohlíčky připínají účesy

Zdroj

4. Účesy s růžovou a slonovinovou pin up

Hledáte nějaké extra va-va-va-voom? Právě jsi to našel. Nejen, že se tento špendlík stal divokým, ale barva vlasů je také vířením zmrzliny. Je to kombinace jasně růžové pivoňky s bohatou slonovinou po stranách. Růže je výjimečný dotek.

růžové a slonovinové účesy

Zdroj

5. Mořská pěna a luky

Dalším významným aspektem trendu pin up účesů je ofina. Zde je vynikající příklad velmi krátkých a měkkých třesků v nádherné mořské pěně. Jeden báječný způsob, jak to vyvést, je sportovní jumbo, retro, tmavý korálový turban s lukem.

mořská pěna a mašle pin up účesy

Zdroj

6. Vixen Pin Up účesy

Připněte si na noc s tímto dračím oblečením. Všechno kolem toho křičí smyslnost, počínaje vlasy a líčením. Dvě asymetrické jumbo vítězná kolečka prodlužují obličej a dodávají vaší postavě určitou výšku.

vixen pin up účesy

Zdroj

7. Dokonalost na obrázku

Dalším způsobem, jak nosit vlasy, je použít spoustu bobby pinů k vytvoření růží po celé hlavě. Chce to trochu cviku a hodně laku na vlasy, ale stačí se podívat, jak dokonalý je výsledek.

dokonalost pin up účesy

Zdroj

8. Rockability Pin Up účesy

Kdo říká, že se mořské panny nepřipojily? Pro inspiraci se podívejte na tuto nádhernou umytou zelenou barvu vlasů z mořských řas a pochopíte. Z toho plyne ponaučení, že byste se neměli bát kombinovat trend pin -up a trend mořské panny pro velkolepý výsledek.

rockovatelnost pin up účesy

Zdroj

9. Účesy Katy Perry Pin Up

Sama královna transformací, dnešní moderní Madonna, Katy Perry není trendem pin up cizí. Tady má lahodný odstín žvýkačkových růžových vlasů, které zvýrazňují její modré oči a dva dokonalé vítězství v přední části.

katy perry pin up účesy

Zdroj

10. Umělecké pin up účesy

Pokud jste umní a kreativní, můžete tuto stránku dobře využít a vymyslet úžasné účesy. Tento nízký vítězný hod jednorožce s neonově modrým pruhem bude mluvit o každé párty.

umělecké dramatické pin up účesy

Zdroj

11. Rozcuchané účesy

Pokud spěcháte nebo jste líná dívka, jste v našem týmu. Připojte se k modernímu trendu a jděte raději na volnou cívku na straně hlavy než na perfektně naleštěné rohlíky, které nosily naše prababičky. Vítejte v novém století!

rozcuchané moderní pin up účesy

Zdroj

12. Cristina Aguilera

Další oblíbenou celebritou, která je velmi zastaralá, je zpěvačka X-tina. Její ledově blond vlasy dokonale doplňují její modré oči a červené rty. Miluje také válečky vítězství, které nosí při každé příležitosti.

christina aguilera pin up účesy

Zdroj

13. Jednoduché pin up účesy

Vše, co potřebujete k odstranění tohoto vzhledu, je několik bobby pinů. Vyberte si prameny vlasů, které obvykle obepínají váš obličej, a naviňte si je na temeno hlavy. Vyplňte si obočí a konturujte obličej a použijte tmavou, matnou rtěnku.

nóbl pin up účesy

Zdroj

14. Teal, Green a Jewels

To je pin up splňuje formální svatbu. Ano, nemusíte se vzdávat svého oblíbeného trendu, i když jste pozváni na velmi formální událost. Přejeďte rohlíky na jednu stranu, vytvořte malá „ptačí hnízda“ a naplňte je poutavými šperky.

14. šedozelená a zelená pin up účesy s drahokamy

Zdroj

15. Líné prázdninové účesy

Milujeme tento účes, protože nám připomíná Madonnu v jejích raných létech. Je to také hodně pin up girl pryč na dovolené. Vše, co potřebujete, je pěna na vlasy, která jim dodá texturu a zajistí, že zůstanou na svém místě. Přidejte pro zábavu krásnou šálu na hlavu.

líné prázdniny pin up účesy

Zdroj

16. Retro Meets Hipster

Díky tomuto vzhledu získáte svou babičku a vaše mladé já se sloučí do jednoho. Jak cool to je? Je to jako ty, Nano, s jejími vlasy a okřídlenou oční linkou se rozhodla nosit prsten do nosu a černý lak na nehty. Skvělý!

retro splňuje bederní pin up účesy

Zdroj

17. Neon Pin Up účesy

Pokud chcete udělat špendlík o krok dále, stačí si vlasy nabarvit na neonovou barvu. Vezměte si například tento odstín kobaltové modři. Díky krátké ofině a sladké růžové mašličce budete za okamžik vypadat jako moderní Lolita.

neonové pin up účesy

Zdroj

18. Sněhurko, jsi to ty?

Ano, věříme, že ano. Mohla by Sněhurka vypadat ještě hezčí, než už ve svém Disney filmu? Ano. Pokud by šla úplně nahoru. Toto je styl v klasické kombinaci sněhově bílé modré a červené, který vás promění v princeznu. Dávejte si pozor na Zlou královnu!

sněhobílý pin up účesy

Zdroj

19. Forest Green Pin Up účesy

Tady je další barva vlasů, která navždy uchvátila srdce. Lesní zeleň. Černobílý skinny šátek a malá rolka vpředu to dělají také spravedlivě.

lesní zelená pin up účesy

Zdroj

20. Účesy Mint Green Pin Up

V případě, že potřebujete něco na měkčí straně, možná je pro vás odstín mátová zelená. Zkombinujte ho s pudrově růžovou a budete bonbon připravený k jídlu. Mluvte o kouzlu 50. let!

mátově zelená pin up účesy

Zdroj

21. Účesy Ariel Pin Up

Měli jsme Sněhurku, teď je řada na Ariel. Kdyby žila v moderní době a byla by náchylná k vintage trendu, takhle by nosila vlasy. V krásných, dokonalých, červených vítězných rolích, doplněných o sluneční brýle s kočičíma očima.

ariel pin up účesy

Zdroj

22. Klec pro ptáky

Ne film, příslušenství. Žádný speciální vzhled pin up není úplný bez ptačí klece a vy to víte. Kombinace černého složitého vzoru zakrývajícího vaše oči a smyslné červené rtěnky bude neuvěřitelně okouzlující.

ptačí klec pin up účesy

Zdroj

23. Krásné třesky

Krásný trik, jak si prodloužit obličej, je nechat si stylistkou ostříhat ofinu do V. Použijte kulmu, abyste jim dodali na objemu. Vysoké role jsou zde také nutností, protože dodávají vaší postavě určitou výšku.

krásná ofina pin up účesy

Zdroj

24. Červené růže

Noste červenou růži za uchem, abyste doplnili rty. Vytváří krásnou chromatickou rovnováhu na úrovni obličeje, díky které budete vypadat jako chodící malba. Okřídlené špičky jsou nutností, stejně jako umělé řasy.

růže pin up účesy

Zdroj

25. Odpovídající obočí

Pokud chcete tento vzhled vytáhnout, máte dvě možnosti. Přirozené obočí si můžete obarvit na stejný odstín jako vlasy. Nebo je můžete oholit a speciální barevnou tužkou je znovu natáhnout. Volba je na tobě!

odpovídající obočí pin up účesy

Zdroj

26. Účesy na další úrovni

Proč se zastavovat jen u několika rohlíků, když je můžete mít po celé hlavě? Jedná se spíše o párty vzhled, který k nám přichází ze 40. a 50. let. Přemýšlejte o vintage couture Dior a pochopíte, o čem tento vzhled je. „Nový vzhled“.

další úroveň pin up účesy

Zdroj

27. Ice Blonde Pin Up účesy

Skvělá věc, mít ledově blond vlasy, když jste v trendu pin up, je, že opravdu zvýrazní váš make -up. Stane se prázdným plátnem pro vaše černé oční linky a červenou rtěnku a předvádí se jako nic jiného.

ledová blond pin up účesy

Zdroj

28. Krátké a těžké rány

Pokud hledáte nápady na pin up účesy, nebojte se jít naplno s ofinou. S tímto trendem obvykle potřebují být středně velké, jednovrstvé, rovné a velmi těžké. Musíte je také trochu zvlnit.

krátké těžké ofiny připínají účesy

Zdroj

29. Bumper Bangs Pin Up účesy

Promluvme si o ofině ještě. Zde je perfektní příklad nárazových nárazů. Pro tip – nejlepší je vyzkoušet si ofinu do nárazníku jeden nebo dva dny po umytí vlasů. Je mnohem snazší postavit úl na místo, pokud jsou vlákna trochu špinavá.

nárazník ofina ohnivě červená pin up účesy

Zdroj

30. Žvýkačky Pink Pin Up účesy

Nahoře růžová, dole červená. Takhle bychom mohli popsat dokonalé tablo, které je vaší hlavou, jakmile se rozhodnete tento odstín barvy na vlasy nasadit. Nebojte se nosit květiny nebo jiné doplňky do vlasů. Cokoli, abyste vypadali pěkně růžově!

žvýkačkové růžové pin up účesy

Zdroj

31. Náhlavní soupravy a Pin up

Okouzlujte to pomocí jedinečné náhlavní soupravy. Víte, co je na této myšlence skvělé? Že si můžete čelenku vytvořit doma. To je správně. Vezměte si knoflík, který už nepotřebujete, kousek krajky ze starých šatů, nějakou hezkou látku z jiného, ​​sešijte je k sobě a můžete vyrazit!

čelenka připnout účesy

Zdroj

32. The Scarlet Johansson

I samotná Black Widow se stala obětí krásného vintage trendu. Tady sportuje několik krásných obrácených vítězství. Všimněte si, jak pokračují v jednom, obřím rolování po celé zadní části její hlavy.

scarlet johansson pin up účesy

Zdroj

33. Červený čich

Nemůžeme mluvit o účesu, aniž bychom zmínili snoods. V té době byly ztělesněním stylu a můžete je znovu nosit, pokud chcete. Kupte si je online nebo si je uháčkujte sami. Na internetu je spousta návodů a vzorů pletení.

červené snood pin up účesy

Zdroj

34. Účesy pro dlouhé vlasy

Divoký s tímto rozcuchaným účesem. Vše, co musíte udělat, je začít se starými dobrými vítěznými rolemi nahoře a měkkými kudrlinami dole. Poté si vezměte kartáč na vlasy a škádlete je, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Pamatujte, čím chaotičtější, tím lepší.

pin up účesy dlouhé vlasy

Zdroj

35. Roztavené měděné víry

Nyní je to krásná barva vlasů, pokud jsme ji někdy viděli. Není třeba říkat, že je díky vynikajícímu trendu ve špičkové kvalitě. Role jednorožce vpředu dokonale předvádí ombre měděný odstín. Současně jsou dekadentní staré hollywoodské kadeře na dně nádechem třídy.

měděné dlouhé vlasy pin up účesy

Zdroj

36. V plamenech

Co se hodí k planoucí červené? Proč, samozřejmě více červené. Nebojte se pevných barevných bloků, i když to znamená vaše vlasy a vaše oblečení. Pokud však chcete vzor trochu rozbít, můžete to udělat pomocí příslušenství. Všimněte si v našem příkladu bílých, tlustých, plastových slunečních brýlí.

pin up účesy

Zdroj

37. Vintage dokonalost

Pamatujete si staré hollywoodské sirény stříbrného plátna ve 40. letech s dokonalým make -upem a vlasy? Můžete být také jedním z nich, díky našim milovaným pinup účesům. Dotek očních stínů, trocha řasenky, nějaké oční linky a hodně rudé dotváří vzhled.

vintage dokonalost pin up účesy

Zdroj

38. Amber Heard

A když už mluvíme o hollywoodských sirénách, tady je sama Amber Heard, která má laděnou verzi účesu pin up. Kompletní se špičkami křídel, červenou rtěnkou a topem se zvířecím potiskem, herečka obrací hlavu kamkoli jde.

jantar slyšel pin up účesy

Zdroj

39. Středně dlouhé účesy

Důkazem, že tento trend funguje pro každou délku vlasů, je zde střih přes rameno. Krásné jumbo kadeře dodávají účesu určitý objem. Na druhou stranu, červená růže je prostě romantická dokonalost.

středně dlouhé účesy

Zdroj

40. Fauxhawk

Jak jste si možná všimli, není to jen fauxhawk, ale je to dvojitá růže. To znamená zdvojnásobit smyslnost a chlad. Použijte tolik bobby kolíků, kolik je potřeba, aby se vše postavilo. Ujistěte se však, že je skryjete pod samotnými válci a mimo dohled.

fauxhawk dvojitá růže pin up účesy

Zdroj

41. Účesy Lolita Pin Up

Házení červených mašlí do blond vlasů a používání velkého množství červené rtěnky by mělo přijít s varováním. Pozor! Mohlo by to způsobit vážný případ Lolity! O to lépe pro nás, protože vzhled Lolita byl vždy tak trochu módní ikonou.

lolita pin up účesy

Zdroj

42. Rihanna

Dobrá dívka, která se pokazila, někdy jde také do vinobraní. Jako v případě tohoto vzhledu z červeného koberce, když svázala své svůdné a ohnivé kadeře pin -up šátkem. Milý výstřih a zlaté šperky přispívají k celkovému efektu.

Rihanna kudrnaté pin up účesy

Zdroj

43. Krátké účesy

Existují také účesy pro krátké vlasy. Vše, co musíte udělat, je rozbít kulmu a pořádně ji využít. Zvláště se nám líbilo toto úžasné 40. let doplněné halenkou inspirovanou kimonem a velkou růžovou pivoňkou nad chrámem.

krátké růžové pivoňky pin up účesy

Zdroj

44. Nude Pin Up účesy

Nahý trend se v posledních několika letech skutečně formoval. Nyní milujeme vše v odstínech aktu – oblečení, make -up, lak na nehty atd. Ale věděli jste, že to můžete kombinovat s okouzlujícím pinem? Podívejte se, jak je výsledek krásný a ženský.

nahé pin up účesy

Zdroj

45. Bílé vlasy, je mi to jedno

Už máš bílé vlasy? Pak je to pro vás trend. Nemáš bílé vlasy? Pak ji musíte právě teď barvit. Je to jedna barva vlasů, která plynule přechází z jedné sezóny do druhé, aniž byste si s tím museli dělat starosti.

bílé vlasy pin up účesy

Zdroj

46. ​​Janelle Monae

Trend pin up je tak silný, že na něj skočila i černobílá Janelle Monae. Jen se podívejte, jak nádherně vypadá v jejích dvou barvách, jednom jumbo vítězství na hlavě a nápadném matném korálovém rtu.

janelle monae pin up účesy

Zdroj

47. Tři rohlíky, prosím

Čím více rohlíků se vám na hlavu vejde, tím lépe. Pin up je o tom, jít přes vrchol a ozdobit se. Uchopte proto ty natáčky a začněte cvičit co nejdříve!

tři vítězné role připínají účesy

Zdroj

48. Účesy se dvěma tónovanými kolíky

Zvýrazněte své krásné zámky přidáním několika dobře umístěných peekaboos. Budou dávat iluzi objemu a hloubky, což je obzvláště dobré, zvláště pokud máte náhodou jemné vlasy.

dva tónované účesy

Zdroj

49. Hřeben nad

Dalším způsobem, jak udělat vlasy pin -up stylem, je pročesat je po celé temeni hlavy a uvázat je vzadu. Na špičkách vytvořte měkké kadeře a na jednu stranu připněte velkou květinu, kterou si vyberete.

pročešte účesy

Zdroj

50. Role vítězství a Dreads

Zde je skutečný mix moderního a vintage – připněte si účesy a dredy. To vše v úžasném mechově zeleném odstínu, který zvýrazní vaše oči a zahanbí všechny ostatní barvy vlasů.

vítězství rolí a hrůzy pin up účesy

Zdroj

Co o tobě? Máte zkušenosti s pin up účesy? Pokud ano, proč nám to všechno neřeknete v sekci komentáře níže? Prožijte znovu kouzlo a zábavu 50. let a podělte se o to s námi.