Zahoďte všechno, protože máme nové upozornění na trend! Pokud ještě nejste dohnáni, budete. Účesy s copánky jsou nejnovější tendencí vyjít ze světa módy a stylingu. To znamená, že je brzy uvidíte ve svém kanálu Instagram, na časové ose Facebooku, na nástěnkách Pinterestu a téměř všude jinde. Naštěstí jsme mysleli dopředu a sestavili jsme seznam 50 nejkrásnějších účesů s pletenými třesky, abyste je mohli sportovat dříve, než kdokoli jiný. Užívat si!

1. Heidi Klum

Dokonce i celebrity začaly nosit tento účes, protože je tak jednoduchý, nenáročný na údržbu a ano, tak skvělý. Přidejte koženou bundu a několik vrstvených stříbrných nebo platinových náhrdelníků a můžete to rozjet jako denní oblečení.

heidi klum briaded bang účesy

Zdroj

2. Účesy pro teenagerské pletené třesky

Mohou pocházet z účtů Instagram mladistvých, ale určitě tam nezůstali. Pletené ofiny však vytvářejí dokonalé příležitosti pro selfie. Namiřte fotoaparát zepředu přímo na obličej, abyste získali nejlepší úhel.

dospívající pletené třesky účesy

Zdroj

3. Účesy s dvojitým pleteným třeskem

Tento účes je tak všestranný, že jediné, co zde omezuje vaše možnosti, je vaše vlastní představivost. Můžete dokonce jít dvakrát, pokud chcete, přidáním druhé vrstvy copánků na první, která drží vaše ofiny.

účesy s dvojitým zapleteným třeskem

Zdroj

4. Jennifer Aniston

Jennifer Aniston měla samozřejmě na sobě pletené ofiny dlouho předtím, než kdokoli jiný. Je to koneckonců ikona vlasového stylingu. To je ona na Oscarech v roce 2009, dobrých jedenáct let předtím, než se tento trend zvedl!

účesy s copánky jennifer aniston

Zdroj

5. Roztomilé pletené třásně účesy

Jsme pozitivně zamilovaní do této myšlenky na vlasy a líčení. Přesně o tom je konec roku 2010, pokud jde o styl. Buďte kreativní a vymante se z norem tradičních pravidel líčení.

roztomilé pletené účesy s třesky

Zdroj

6. Kate Hudson

Herečka Kate Hudson je další velkou kráskou, která vsadila na účes s copem v copu. Pomohlo jí to dosáhnout tohoto bez námahy a bohémského vzhledu s nahým líčením a velmi lehkou korálovou rtěnkou.

Kate Hudson pletené účesy

Zdroj

7. Julianne Hough

Zde je styl, který můžete snadno zkopírovat na svatbu, pokud jste družička nebo proč ne, nevěsta sama. Měkké kadeře byly svázány dohromady v chaotickém bočním drdolu a zapletené ofiny vpředu mu dodávají ten zvláštní nádech veselí, který potřebujete.

julianne hough účesy s copánky

Zdroj

8. Účesy s kudrnatými copánky

K tomuto účesu budete muset vytáhnout starou kulmu. Nebo si vlasy můžete splést poté, co se osprchujete a spíte na nich po zbytek noci. Ráno se probudíte do přirozených, volných kudrlin.

kudrnaté pletené účesy s třesky

Zdroj

9. The Elle Fanning

Herečka Elle Fanning je opravdu rozmarná duše, že? Alespoň to dokazuje její smysl pro módu a styl. Proto by bylo jen přirozené, aby se obrátila k opleteným třeskům, aby znovu nasměrovala rozmar.

elle fanning pletené třesky účesy

Zdroj

10. Účesy s pleteným třeskem s drdolem

To je opravdu nádherný účes. Musíte však věnovat pozornost tomu, jak ji stylizujete, protože existuje jemná hranice mezi tím, jak vypadat francouzsky šik a jako byste se na Halloween oblékli jako holandská dojička.

drdol pletené účesy s ofinou

Zdroj

11. Střední část pletené třásně účesy

Ofinu můžete také rozdělit uprostřed a zaplést obě strany. Výsledkem bude velmi symetrický, zrcadlový vzhled. Oba konce copu spojte v zadní části hlavy pomocí bobby pinů.

střední část zapletené účesy s ofinou

Zdroj

12. Účesy s růžovým pleteným třeskem

Toto je perfektní účes pro divokou zábavu s vaší kreativitou, pokud jsme ji někdy viděli. Růžové vlasy se hodí k tolika vynalézavým vzhledům a pletené ofiny vám s tím mohou pomoci. Toto je jen příklad, který se nám opravdu líbí, ale můžete si vytvořit svůj vlastní.

účesy s růžovým zapleteným třeskem

Zdroj

13. Krátké vlasy a pletené ofiny

Zapletení ofiny je perfektní způsob, jak je udržet na místě, zatímco rostou. Je to řešení, když se rozhodnete, že máte dost a chcete je vypěstovat. Jednoduše je splétejte a ani si nevšimnete, že tam jsou.

účesy z copů s krátkými vlasy

Zdroj

14. Účesy Edgy Braided Bang

Všechno na tomto vzhledu je naprosto ohromující. Dlouhé, spletené třesky jsou dokonalým odstínem slámové blondýnky, která je velmi doplněna jemnou hnědou tužkou na oči, difuzní růžovou rtěnkou a karmínovým lakem na nehty.

účesy s blonďatým zapleteným třeskem

Zdroj

15. Box copánky a třesky

Pletené ofiny můžete také interpretovat jako doplněk k vašim krabičkovým copánkům nebo jakémukoli jinému typu ochranných copánků, které v tuto chvíli můžete mít na sobě. I když vás musíme varovat, abyste to nezkoušeli doma, ale raději to nechali na rukou profesionála.

box copánky pletené třesky účesy

Zdroj

16. Pletené rány a Bobby Pins

Toto je jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak se připravit na pondělní ráno. Zaplette si ofinu kousek po linii čela a poté zajistěte konec copu na místě velkým bobby pinem.

bobby pin pletené třesky účesy

Zdroj

17. Účesy pro příležitostné pletené třesky

Jak dobře to vypadá na dnešní noc? Je to dokonalá kombinace mezi elegantním a roztomilým a vsadíme se, že vaše rande bude do konce večera jednoduše zničeno. Přidejte rtěnku pro nezaměnitelnou přitažlivost francouzské dívky.

ležérní účesy s copánky

Zdroj

18. Pixie Cut s pletenými třesky

Můžete si také zaplést ofinu, pokud máte dlouhý střih pixie. Je to perfektní způsob, jak zkrášlit krátký účes, zvláště pokud se účastníte akce s vysokou efektivitou nebo takové, která vyžaduje dress code.

účesy s dlouhým pixie pleteným třeskem

Zdroj

19. Jennifer Morrison

Tady je další celebrita, která šla tímto úžasným trendem a nevypadá stejně jako Popelka? Jennifer Morrisonovy dlouhé, splývavé, blonďaté zámky jsou krásou, zvláště když jsou orámovány tak nádherným copem.

účesy s copánky jennifer morrisonové

Zdroj

20. Kudrnatý asymetrický Bob

Když už mluvíme o speciálních událostech, které vyžadují dress code, tady je další účes, který můžete vyzkoušet. Jedná se o asymetrický bob, který byl stočený a nafouknutý v zádech. Navíc, ofina byla spletena pro extra glam.

kudrnaté asymetrické účesy s opleteným bobem

Zdroj

21. Vintage pletené třásně účesy

Pokud jde o tento vzhled, hrací karta je samozřejmě volitelná, pokud ji neplánujete použít jako inspiraci pro svůj další halloweenský kostým. Kromě toho je to perfektní vintage styl, který můžete nosit s retro šaty a umělou kožešinou.

vintage pletené třesky účesy

Zdroj

22. Svatební pletené třásně účesy

Jedná se o velmi jednoduchý, ale měkký a romantický klasický třípramenný cop, který byl ozdoben rozkvetlou větvičkou. Je ideální pro jarní svatbu a následující zahradní párty. Navíc budou vaše svatební fotografie vypadat úžasně.

svatební pletené účesy s třesky

Zdroj

23. Účesy Noisette pletené třesky

Této směsi blond a hnědé se říká noisette. Slovo je francouzské pro „lískový ořech“ a můžete snadno pochopit, proč by se tento odstín nazýval takto. Je ideální pro zelené oči a pěkně se rozjede dotykem červené rtěnky.

noisette pletené třásně účesy

Zdroj

24. Účesy s brunetovým pleteným třeskem

Úplně milujeme, když dámy sladí svou rtěnku se svým oblečením. Zvládnout toto řemeslo vyžaduje hodně dovednosti a praxe, ale jakmile to zvládnete, bude to zcela stát za to. Najděte rtěnku, která odpovídá 100 procentům, a máte vítěze.

bruneta pletené třesky účesy

Zdroj

25. Rozcuchané pletené třásně účesy

Pokud máte pocit, že pletené ofiny mohou být příliš přísné nebo dokonalé pro váš celkový vkus v módě, pak můžete vždy jít do špinavé verze. Jinými slovy, pomocí konce hřebene vytáhněte několik volných pramenů.

rozcuchané pletené účesy s třesky

Zdroj

26. Ibiza pletené třesky

Říká se tomu styl Ibiza, protože to je to, co nosí většina dívek, když navštíví ostrov na dovolené. Je to velmi bohémský a uvolněný účes, který vás povzbuzuje, abyste celý den odpočívali na horkém slunci a písku a poslouchali Buddha Bar.

ibiza zapletené účesy s ofinou

Zdroj

27. Účesy ze sladkého pleteného třesku

Těžká sada pletených třesků je také dokonalá, pokud máte velmi hranatý nebo hranatý obličej. Tvar účesu vám v podstatě prořízne čelo a zmenší úhly, trochu je zjemní. Přitom budete vypadat sladší.

účesy se sladkými copánky

Zdroj

28. Zimní pletené třesky

Pletená ofina je nyní řešením vašeho problému s čepicí. Ptáte se, jaký problém? Víte, když je zima a vy si musíte strčit všechny vlasy pod čepici zakrývající vaše nejlepší vlastnosti. Nyní už nemusíte!

zimní pletené účesy s ofinou

Zdroj

29. Pletené třesky se stuhou

Účes s pletenou ofinou můžete také ozdobit vlasovými doplňky, jako jsou stužky. Tady je tip – stuhy použijte jako způsob, jak skrýt všechny nedokonalosti v samotném opletení, zvláště když jste neměli dost času to udělat dokonale.

účesy se zapletenými stužkami

Zdroj

30. Koruna květiny a copu

Jedná se o zcela nejnovější trend ve svatebních a speciálních událostech, pokud jde o účesy. Květinová koruna s přírodními květy zdvojená sadou spletených třesků, která se formuje kolem čela jako koruna sama o sobě.

účesy z květovaných copů

Zdroj

31. Účesy s jumbo pleteným třeskem

Získat jumbo cop je mnohem jednodušší, než byste si mohli myslet. Jediné, co musíte udělat, je splétat jej obvyklým způsobem a poté za něj zatahat konečky prstů nebo měkkým kartáčem, dokud se prameny nezačnou rozpadat..

jumbo pletené účesy s třesky

Zdroj

32. Bouffant Look

Toto je pro vás návrat do roku 2000. Jedná se o čelistní asymetrický bob s bouffantem v zádech. Jsme si jisti, že si je pamatujete ze začátku dvacátých let, kdy je měla na sobě každá matka, pokladní a učitelka.

Účesy s pleteným třeskem s Bouffant Look

Zdroj

33. Tease Up French Braid

Zůstaňme ještě chvíli v krásném světě nafoukaných účesů s tímto škádleným francouzským copem. Sedí posazený na vrcholu dlouhého střihu pixie, který byl obarven v ohromující kovové platinové blond.

škádlil účesy z francouzských copů

Zdroj

34. Retro pletené třásně účesy

Můžete také použít pletené rány v případě, že chcete směřovat retro-inspirovaný vzhled. Dokonale se hodí k červeným vlasům a karmínové rtěnce, stejně jako k tomuto marínskému oblečení v celé černé a bílé.

vintage pletené třesky účesy

Zdroj

35. Účesy s pletenými třeskymi napůl nahoru

Další způsob, jak si zaplétat ofinu, je přes hlavu a směrem dozadu, než aby cop splynul s vaší linií vlasů. Můžete to zkusit tímto způsobem, zejména pokud máte krátkou ofinu, která se nevejde do klasického copu.

napůl zapletené účesy s ofinou

Zdroj

36. Účesy s minimálním pleteným třeskem

Pamatujte, že trochu jde dlouhou cestu a že i ty nejmenší detaily se počítají. S tímto trendem se nemusíte vyhýbat, zejména ve dne, kdy by měl být váš vzhled decentní a decentní.

minimální účesy s copánky

Zdroj

37. Pletené třesky s bočním culíkem

Boční culík je přirozeným pokračováním diagonální sady pletených třesků. Až budete s pletením hotovi, jednoduše vezměte konce copu, dejte je dohromady se zbytkem vlasů na jednu stranu a svažte je gumičkou do vlasů.

boční účesy z copu s copánky

Zdroj

38. Docela pletené třesky

Jen si představte, jak osvětlené budou vaše fotografie z Instagramu poté, co přibijete tento trend pletené ofiny. Zkopírujte tento vzhled s jumbo ofinou a dvěma čerstvými květinami na jedné straně. Tady je tip – sladěte květiny s barvou svého vršku.

pěkně zapletené účesy s ofinou

Zdroj

39. Letní pletené třesky

Nic neříká léto jako blond vlasy a copánky. Proto věříme, že jsme pro vás našli nejen nejlepší účes, ale také nejlepší barvu vlasů. Je to písečná blondýnka s několika platinovými vložkami sem a tam.

letní pletené účesy s ofinou

Zdroj

40. Pohled severské princezny

Když už mluvíme o platinových blonďatých vlasech, jak byste si představovali vzhled severské princezny? Říká se tomu kvůli odstínu blond, který se používá k barvení vlasů, a dvojitě zapleteným třeskům v přední části.

severské princeznovské pletené třesky

Zdroj

41. Šedé pletené třesky

Na tyhle jasanové blond vlasy se prostě má umřít. Byl smíchán s dobrou mírou šedé, takže jej nyní můžete spárovat s téměř jakýmkoli očním stínem, který si dokážete představit. Jen si pomyslete, jak dobře by to vypadalo s fialovou tužkou na oči a černou řasenkou.

pixie střih pletené třesky účesy

Zdroj

42. Účesy s měděným pleteným třeskem

Od té doby, co růžové zlato vyšlo z módy, měď a mosaz byly tam, aby zaujaly své místo jako vládnoucí král a královna palety barev. Jedná se o kakaově hnědé vlasy se sadou měděných copů vpředu.

účesy z měděných copů

Zdroj

43. Přírodní kudrnaté vlasy pletené ofiny

Tento vzhled je velkolepý z mnoha důvodů, proč jsme zapomněli číslo. Přirozená kudrnatá hříva je hrdě vystavena jako lví hříva, ofina je krásně spletená a divadelní zlaté náušnice vše nádherně spojují.

účesy z přírodních vlnitých vlasů

Zdroj

44. Doplňkové pletené rány

Dalším způsobem, jak si můžete vylepšit nebo obléknout zapletenou ofinu, je proplétání stužky prameny samotného copu. Udělejte z něj obyčejný pro každodenní použití a saténový pro zvláštní příležitosti.

stuha s pletenými třesky

Zdroj

45. Pletené třesky pro malé holčičky

Pletená ofina je také fantastický a stylový způsob, jak zajistit, aby se vlasy nedostaly do očí vaší malé princezny a neobtěžovaly ji při hraní nebo čtení. A přiznejme si to, je to ta nejroztomilejší věc, jakou jste kdy viděli, že??

malá dívka pletené třesky účesy

Zdroj

46. ​​Lilac pletené Bangs

Pokud chcete do trendu pletené ofiny přidat trochu pizzazzu, stačí si vlasy nabarvit nekonvenční barvou. Seznamte se s šeříkem, novým fialovým šílenstvím. Je to jemný a mlhavý tón, který funguje nejlépe na jaře.

lila pletené účesy s třesky

Zdroj

47. Crisscross pletené třesky

Pokud umíte splétat vlasy, sledujte dostatek návodů na YouTube a věnujte dostatek hodin cvičení, vsadíme se, že i vy zvládnete tyto křižácké copánky. A když to uděláte, určitě budete belle of the ball.

zkřížené účesy s copánky

Zdroj

48. Vázaný cop

Pokud však vůbec neumíte splétat vlasy, jako většina z nás tady, můžete si je jednoduše upravit. Jedná se o pletený cop, který byl vyroben tak, aby vypadal jako nějaký cop, i když ve skutečnosti není. Je to faux cop, ale ne faux pas!

svázané pletené účesy s ofinou

Zdroj

49. Kaskádové copánky

Už jste někdy slyšeli o kaskádových copáncích? Takhle vypadají. Je pravda, že obvykle chodí vzadu na velmi dlouhých vlasech, které mohou podpořit tento účes, ale s příchodem pletených třesků je můžete také sportovat na čele.

kaskádové účesy s copánky

Zdroj

50. Krásné pletené třásně účesy

Jednou z největších výhod pletených třesků je, že vám pomohou minimalizovat čelo v případě, že je trochu větší, než byste si možná přáli. Tento účes může také pomoci opravit vaši vlasovou linii a udělat ji rovnější, nebo alespoň vytvořit její iluzi.

krásné pletené účesy s třesky

Zdroj

Závěr

Poté, co jste se dlouze a důkladně podívali na náš vyčerpávající seznam účesů s copánky, vám doporučujeme vybrat si pár našich nápadů a začít procvičovat pletení. Hlavním důvodem je, že tento trend je z Instagramu a Pinterestu tak čerstvý, že se můžeme téměř vsadit, že ho letos uvidíme na Coachella a Burning Man. Dejte nám vědět v sekci komentáře níže, jaké jste vybrali!