Krátké vlasy jsou velmi pohodlné, stylové a nenáročné na každodenní použití. Ale co děláte na plesové noci, když všechny dívky chtějí nosit ty nejúžasnější účesy a nejluxusnější kadeře? Nebojte se, protože jako vždy máme řešení. Krátké vlasy lze stylizovat do dokonalosti stejně snadno jako střední a dlouhé vlasy. Provedli jsme náš průzkum a našli jsme 45 romantických plesových účesů pro krátké vlasy, které budete chtít nosit pořád, nejen na seniorském plese!

1. Účesy pro pletené koruny na krátké vlasy

Pletené korunky se před pár sezón staly největším plesovým trendem a vypadá to, že jim korunu nemůže nic ukrást. Zamýšlená hříčka. Ano, stále jsou tím nejoblíbenějším stylem. Tato verze má také plážové vlny a květiny dětského dechu vetkané do copu.

Pletená koruna s dechem květiny plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

2. Snadné plesové účesy pro krátké vlasy

Pokud nejste bezstarostný typ dívky, pak je to určitě účes pro vás. Je to velmi jednoduchý blonďatý ombre s plážovými vlnami a vlasy rozpuštěnými uprostřed. Zde je tip – použijte sprej s mořskou vodou pro texturovanější vzhled a některé nadměrné náušnice.

ombre prom účesy pro krátké vlasy

Zdroj

3. Účesy Retro Curls Prom pro krátké vlasy

Tento účes je neuvěřitelně snadné strhnout. Vypadá to efektně, ale s trochou praxe se můžete naučit, jak to udělat doma, a ušetřit nějaké peníze na velký den. Stačí použít žehličku na vlasy nebo kulmu.

retro kadeře plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

4. Účesy na ples pro krátké vlasy s copánky

Tyto mikro copánky jsou detailem, který bude mít velký význam, když máte krátké vlasy a potřebujete vypadat efektně na ples. Narovnejte všechny vlasy a splétejte na jedné straně dva nebo tři prameny. Výsledek bude báječný.

mikropletené plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

5. Náladové vlasové doplňky

Pokud máte jednoduché šaty nebo šaty v nebarevném nebo nahém odstínu, můžete přemýšlet o řešeních, která vašemu outfitu dodají šmrnc a barevnost. Jedním z takových řešení jsou vlasové doplňky. Jedná se o motýly a vážky v životní velikosti.

motýli plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

6. Účesové třpytivé účesy pro krátké vlasy

Třpyt vlasů je dalším trendem, který je stále silný, i když nevíme, jak dlouho. Zlatá fólie přichází zezadu rychle, využijte tedy tohoto trendu, dokud můžete. Pokud vás zajímá zlatá fólie pro krátké vlasy, probrali jsme ji také níže.

třpytivé účesy na vlasy pro krátké vlasy

Zdroj

7. Kendall Jenner

Bez odkazu na náš největší zdroj inspirace – celebrity bychom nemohli sestavit seznam romantických plesových účesů pro krátké vlasy. Při procházení najdete všechny své milé přední dámy v Hollywoodu, které mají krátké vlasy. Kendall je jen první!

Kendall Jenner plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

8. Zendaya

Zendaya je bezesporu jedním z nejkrásnějších nováčků v Hollywoodu. Proto není divu, že už je módní a stylistickou guru. Tady je na akci na červeném koberci s velmi krátkým a nagelovaným střihem pixie tvarovaným do prstových vln prstu 1920.

zendaya prom účesy pro krátké vlasy

Zdroj

9. Plesové účesy pro krátké vlasy s perlami

Někdy detaily, které dělají rozdíl, nespočívají v samotném účesu, ale ve vlasovém příslušenství, které používáte. Jedná se o pár jednoduchých hřebenů do vlasů posázených po třech perlách, jejichž velikost se pohybuje od malých po velké.

perlové plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

10. Christina Aguilera

Pokud hledáte inspiraci, jak udělat retro blonďaté kudrlinky s flitrovými plesovými šaty, už nehledejte, protože zpěvačka Christina Aguilera je žena, kam jít. Pozor byste si měli dát i na líčení, které je kombinací růžové a vinné rtěnky.

christina aguilera plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

11. Reese Witherspoon

To je perfektní účes pro tvář ve tvaru srdce. Boční část posune pozornost od čela a přiblíží se k ušní linii, kde budete mít krásné náušnice. Kudrnaté kudrlinky osladí hranatý obličej.

reese witherspoon plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

12. Emma Watson

Kdo by nechtěl vypadat během své plesové noci jako skutečná, živě hraná princezna Disney? Nyní můžete, protože Emma Watson je Belle ožívá a je také vaší inspirací, pokud jde o plesové účesy pro krátké vlasy.

Emma Watson plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

13. Lily Collins

Nemůžeme se rozhodnout, co se nám na tomto vzhledu líbí víc. Mohlo by to být drcená rtěnka, silné obočí, které obrysuje celý obličej, účes Sněhurky nebo minimalistické tetování, které ukazuje z jejího výstřihu.

lily collins plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

14. Leden Jones

Takto uděláte asymetrický bob při zvažování plesových účesů pro krátké vlasy. Leden Jones odhalil tajemství dokonalého hranatého bobu, doplněného pravděpodobně tím nejkrásnějším odstínem blondýnky, jaký jsme kdy viděli – Manhattanská světla.

leden jones plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

15. Natalia Dyerová

Této dívce jde o to, aby to zůstalo přirozené a přiměřené věku, i když je na červeném koberci, a za to jí tleskáme. Dětský růžový make -up je doprovázen organickou hnědou barvou vlasů, několika světlými vlnami a růžovými a červenými šaty, které si opravdu přejeme, abychom na ples měli.

natalia dyer plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

16. Millie Bobby Brown

Přestože je jí teprve 13 let, herečka Stranger Things je již velmocí, pokud jde o styl a módu. Tady je s plesovým střihem pixie zdobeným stříbrným vlasovým doplňkem, který zvýrazňuje její ženštější stránku.

millie bobby hnědé plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

17. Charlize Theron

Pokud opravdu chcete mluvit o pixie střizích, pokud jde o plesové účesy pro krátké vlasy, musíme vás odkázat na Charlize Theron. Jednomyslně uznána jako jedna z nejkrásnějších žen na světě, tento vzhled, který nosila na červeném koberci s uhlazenou pixie a rtěnkou, má zemřít.

charlize Theron plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

18. Gigi Hadid

Pokud jde o krátké vlasy, mimořádná modelka Gigi Hadid opravdu pomohla uvést nový trend. Evidentně mluvíme o účesu bez části. Tady to houpá velmi trhaným krátkým bobem. Všimli jste si zlaté náušnice s manžetou? Milovat!

gigi hadid účesy na ples pro krátké vlasy

Zdroj

19. Sarah Hylandová

Tento absolvent Modern Family absolvoval s vyznamenáním komediální školu jednoho z nejzábavnějších televizních pořadů v zemi. Proto jsme si jisti, že ví, jak správně udělat účesy na ples pro krátké vlasy.

sarah hyland plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

20. Keira Knightley

Nechte to na této britské kráse, aby vdechla trochu elegance do naší knihy o vzhledu na ples. Má na sobě dlouhý a chundelatý střih pixie a díky tomu vypadá fantasticky bez námahy. Nahý makeup a červená květinová koruna jsou klíčem k britské kráse!

Keira Knightley plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

21. Julianne Hough

Máme také herečku Juliane Houghovou, která má krásnou květinovou korunu na chai blond pixie střihu. Vypadá mnohem bohémštěji než Keira. Proto můžete zjistit, který z nich se vám nejvíce líbí, a vybrat si!

Plesové účesy Julianne Hough pro krátké vlasy

Zdroj

22. Sienna Miller

Zde je návod, jak stylově dělat plesy a dokázat, že máte špičkovou úroveň. Vyberte si zapletený účes s několika málo sotva viditelnými plážovými vlnami kaskádovitě dolů, velmi malým make -upem a párem zlatých náušnic, které nemluví o ničem jiném než o luxusu.

sienna miller plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

23. Účesy Edgy Prom pro krátké vlasy

Pixie střih lze také proměnit v ostrý účes, pokud to chcete pro svůj velký plesový večer nebo pokud máte šaty, které k sobě ladí. Použijte spoustu laku na vlasy a bobby pins, abyste vytvořili quiff nebo fauxhawk pro požadovaný vzhled.

sexy plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

24. Taylor Swift

Když ještě mohla přijít k telefonu, vypadal starý Taylor Swift vyrovnaně, naleštěně a připraven jít na ples pokaždé, když vystoupila na veřejnost. Stačí se podívat na tyto asymetrické vintage kadeře doplněné klasickou červenou rouge.

taylor swift plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

25. The Slick Lob

Fantastický střih se může počítat také v případě, že máte sklon k dobrým nápadům na plesové účesy pro krátké vlasy. Toto je parádní uhlazený lob v tmavé brunetce s jemnou ofinou, která vám zakryje obočí.

úhledné účesy na ples pro krátké vlasy

Zdroj

26. Curly Pixie Cut

Tady je skvělý nápad na tvůj ples. Pokud máte pixie střih a rovné vlasy, natočte je! Bude to super zábavné překvapení, když se uvidíte s hrstí kudrlin. Upravte je pomocí skvělých doplňků, jako jsou hřebeny a špendlíky.

pixie střih plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

27. Rihanna

Tady je špatná dívka RiRi, která zkouší super moderní a současný pohled na staromódní mohawk. Ze svého pixie střihu udělala vysokou a těsnou záležitost, připomínající také úl, doplněnou blonďatými špičkami.

rihanna plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

28. Winona Ryder

Byla to dívka celé generace a tváří 90. let. Její ženská a půvabná krása byla vším, co jsme všichni ten den chtěli, a nyní můžete kopírovat její super hladké, dvoubarevné zázvorové a měděné vlnité pixie na ples.

winona ryder plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

29. Účesy pro krátké vlasy 20. let

Ne nadarmo jim říkají řvoucí 20. léta. Zamyslete se nad The Great Gatsby, Josephine Baker a ostatními flapper girl a pochopíte krásu desetiletí. Nechte se inspirovat i ve vaší velké noci.

Účesy na ples 20s pro krátké vlasy

Zdroj

30. Účesy na ples pro krátké vlasy a přírodní květiny

Dalším způsobem, jak učinit prohlášení o plesové noci s vašimi krátkými vlasy, je styling z přírodních květin. Požádejte místního květinářství, aby vám vyrobilo korunu pomocí vašich oblíbených květin, a najděte způsoby, jak ji udržet svěží po celou noc.

účesy na ples s korunou květin pro krátké vlasy

Zdroj

31. Účesy na prstových vlnách

Vlny prstů jsou dalším fantastickým stylem, který můžete zařadit na svůj seznam, protože s trochou praxe a správných návodů je zvládnete i doma. To ušetří několik drahocenných dolarů na vašem rozpočtu a můžete utratit více za šaty.

prstové vlny plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

32. Jennifer Lawrence

Aktuálně nejlépe platící herečka na světě a jedna z nejkrásnějších žen na planetě, Jennifer Lawrence ví o stylingu jednu nebo dvě věci. Když barvila vlasy na zimní blond, udělala odvážný, ale fantastický tah, ale vy také. Udělejte dramatický vstup na ples!

Jennifer Lawrence plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

33. Evan Rachel Wood

Jsme naprosto zamilovaní do dvou věcí o Evanovi Rachel Woodovi. Její část ve Westworldu, které se nemůžeme dočkat, až uvidíme více, a její úžasný pixie střih. Je to zářivá blondýnka a nosí ji ve velmi větrném plášti, probudil jsem se takovým způsobem. Inspirativní!

Evan Rachel Wood plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

34. Kaley Cuoco

Inspirativní je také pixie střih Kaley Cuoco. Podívejte se, jak divoká je na této akci na červeném koberci se svými vysokými výstřihy, tunikovými černými šaty pokrytými rýnskými kameny a jejím mohutným bouffant pixie. Skutečný válečník.

kaley cuoco plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

35. Hayden Panettiere

Herečka Hayden Panettiere miluje také dobrou pixie úhlednou záda. Ale pokud jde o její nošení, je mnohem zdrženlivější a elegantnější. Je to tmavá blondýnka, kterou se rozhodla spárovat s minimalistickým kouřovým okem a zaprášeným růžovým rtem.

Plesové účesy Hayden Panettiere pro krátké vlasy

Zdroj

36. Ruby Rose

Nemůžete se podívat na tuto fotku modelky a herečky Ruby Rose a nemyslet si, že je to celkem plesový účes pro inspiraci pro krátké vlasy. Copánky v jejích vlasech jsou naprostou dokonalostí, zatímco platinová manžeta je nejnovější trend a my to chceme!

rubínově růžové plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

37. Účesy na tupé rány pro krátké vlasy

Když už mluvíme o náušnicích a nejnovějších trendech, měli byste také vědět, že oblast střapcových náušnic je právě teď velkým hitem. Navrhujeme, abyste je spárovali se sadou tupých dětských třesků a mírně obrácenými kudrlinami, které mohou nastavit tón pro váš nervózní plesový noční vzhled.

tupá ofina plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

38. Carey Mulligan

Zde je pravidlo. Čím méně toho děláte se svými vlasy, tím více toho musíte dělat s obličejem. A naopak. Carey Mulligan je toho dokonalým příkladem. Její jednoduché, béžové blonďaté vlasy byly uhlazené dozadu v jednoduchém pixie střihu, takže nosí tyčící se diamantové náušnice doplněné těžkým kouřovým okem.

pečlivé mulligan plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

39. Účesy na ples se zlatou fólií pro krátké vlasy

Absolutním nejnovějším trendem, který letos vychází z Instagramu, je list ze zlaté fólie. Věříme, že to funguje nejlépe, když máte krátké vlasy, protože tím se oko zaměřuje pouze na samotnou zlatou fólii. Najděte si online nějaké návody a vrhněte se na tento trend hned teď.

účesy na ples ze zlaté fólie pro krátké vlasy

Zdroj

40. Tematické vlasové doplňky

Pokud jsou vaše vlasy v současné době v jednoduchém střihu pixie, můžete vždy nosit tematické doplňky a ozdobit je. Zamyslete se nad barvou svých šatů a nad tím, co představují. Pokud jsou vaše šaty například zelené, pak možná nějaké listy. Pokud je červená, možná nějaký mák nebo třešně a tak dále.

účesy z listových plesů pro krátké vlasy

Zdroj

41. Účesy Teal Prom pro krátké vlasy

Na základě výše uvedeného můžete nosit jak tematické vlasové doplňky, tak nekonvenční barvu. To je například modrozelená směs s trochou akvamarínu, aby získala modrozelenou barvu. Účes byl pro vizuální efekt ozdoben zářivě neonově žlutými měsíčky.

modrozelené účesy pro krátké vlasy

Zdroj

42. Mia Wasikowska

Co třeba nějaké plesové účesy pro krátké vlasy od samotné Alenky v říši divů? Toto je herečka Mia Wasikowska, která má purpurový a orchidejový chlapecký střih pixie, ideální pro ty z vás, kteří stále věří „až šesti nemožným věcem před snídaní“.

mia wasikowska plesové účesy pro krátké vlasy

Zdroj

43. Dolce & Styl Gabbana

Dolce & Módní dům Gabbana by mohl být světově známý pro své oblečení, tašky, boty a parfémy. Pokud se však podíváte pozorně na účesy, které jejich modelky nosí při svých módních přehlídkách, objevíte úplně nový svět. Jedná se o nízký chignon pro krátké vlasy ozdobený živými karafiáty a růžemi.

účesy na ples na krátké vlasy

Zdroj

44. Příslušenství se Sparkle

Můžete se také vydat tradičnější cestou, pokud jde o vlasové doplňky. Jedná se o třístupňovou čelenku ozdobenou umělými perlami. Je ideální pro střih pixie. Můžete jej spárovat s klasickými náušnicemi a dramatickým líčením.

Příslušenství s plesovými účesy Sparkle pro krátké vlasy

Zdroj

45. Chaotický drdol

Nakonec jsme poslední řešení uložili pro dívky na poslední chvíli. V případě, že se ocitnete velmi pozdě na svůj vlastní ples a vaše vlasy ještě nejsou hotové, nebojte se. Rozcuchané buchty vás mohou dostat z jakéhokoli místa. Svažte si vlasy do nízkého chignonu a pomocí štětce s měkkými štětinami je drážděte. Začněte vzadu a přesuňte se dopředu. Jste zachráněni!

rozcuchané drdoly na ples účesy pro krátké vlasy

Zdroj

Závěr

Krátké vlasy obvykle znamenají, že je to jedno. Tak se říká rčení. Brzy však na své plesové noci zjistíte, že to musíte tak či onak stylizovat, abyste k dokonalému makeupu a princeznovským šatům došli. Ale věříme, že jsme to vyčerpávajícím způsobem zahrnuli do našeho seznamu, který zahrnuje ne méně než 45 romantických, ostrých, zábavných, kreativních, slavných, celebritou inspirovaných, retro a glam plesových účesů pro krátké vlasy. Rozhodněte se pro ten, který se vám nejvíce líbí, běžte ke stylistovi nebo začněte sami cvičit, jak na to!