Kombinace sestřihu a vousů Ryana Goslinga je určitě jedním z nejklasičtějších stylů v Hollywoodu. Například Goslingův vzhled krátkých vlasů je střih posádky (aka účes Ivy League) – je jednoduchý, snadno se udržuje a upravuje a téměř každý holič ví, jak jej ostříhat. Na druhou stranu, dlouhé vlasy Ryana Goslinga jsou nejčastěji spojovány s jeho účesem Drive, středně dlouhým účesem, který se rozčesává přes ofinu a vytváří mírnou boční část. Zkombinujte kterýkoli z těchto účesů s Goslingovým plnovousem a máte trendy vzhled, který je ideální pro každou noc.

Pokud zvažujete nový střih a styl pro tento rok, vřele doporučujeme vyzkoušet jeden z jeho skvělých účesů. Zatímco kopírování vlasů Ryana Goslinga vám možná nezíská stejný milostný život a dívky, tady je inspirace pro kluky zvažující nový styl. Od jeho chaotického dlouhého účesu na notebooku až po jeho strukturovaný hřeben přes vyblednutí v Crazy, Stupid, Love, podívejte se na různé způsoby, jak získat nejlepší vzhled Goslinga.

Nejlepší účesy Ryana Goslinga

Účesy Ryana Goslinga

Ryan Gosling Krátké vlasy

Pokud jde o krátké vlasy, střih posádky je jedním ze dvou účesů, které jsou nejvíce synonymem pro Ryana Goslinga. Pro vzhled Gosling je trik požádat svého holiče, aby odstranil konce z vlasů, aby měly větší strukturu. Záda a boky se musí bez problémů vyblednout a pro dokonalý styl můžete střih spárovat s krátkým plnovousem.

Ryan Gosling Krátké vlasy s tvrdou částí

Tato boční část s kuželovým sestřihem po stranách je zdůrazněna krátkým plnovousem. Díky bočním vlasům je styl uhlazený a žhavý. Kluci mohou také kombinovat krátké vlasy s jakýmkoli z různých typů vybledlých účesů.

Ryan Gosling Hair and Beard

Tento krátký sestřih vypadá dobře s ostnatou částí a krátkými boky. Strniště vousům dodává mužský nádech.

Krátké vlasy Ryan Gosling - střih posádky + vousy

Ryan Gosling s dlouhými vlasy

Dlouhé vlasy Ryana Goslinga v Zápisníku z něj pravděpodobně udělaly srdcovku, jakou je dnes. Noemův vzhled je těžké strhnout, ale je to možné, pokud přidáte vrstvy tak, aby střih měl dostatek objemu. Třásně můžete nechat přirozeně spadnout nebo je rozdělit, abyste dosáhli ostřejší, mužnější přitažlivosti, a nezapomeňte na ikonické světlé blondýnky.

Účes na notebooku Ryan Gosling

Gosling také navrhl delší účes v La La Land. S krátkými vlasy na bocích a na zádech, aby kontrastovala s dlouhými vlasy nahoře, měla hollywoodská hvězda svůj vlastní hřeben přes styl účesu s dobře upravenými vousy.

Účes Ryana Goslinga La La Land

Ryan Gosling s dlouhými vlasy

Ryan Gosling s dlouhým účesem

Ryan Gosling Crazy Stupid Love Haircut

Účes Gosling’s Crazy Stupid Love je doposud jeho nejstylovější, protože odráží jeho povahu. Pokud chcete replikovat jeho sofistikovanou estetiku, měli byste si bzučet vlasy na zádech a po stranách a přitom je nechat nahoře déle. S malým množstvím vlasového stylingového produktu jej můžete smést zpět nebo pročesat, aby byl elegantní a módní. Gosling má rozchod, ale zametání nebo hřeben je stále gentlemanské, pokud je vyleštěné.

Ryan Gosling Crazy Stupid Love Haircut

Ryan Gosling Hloupý bláznivý účes

Účes Ryana Goslinga Drive

Účes Drive je u chlapců oblíbený, protože jeho postava je fantastickou kombinací mužného a citlivého. Pro tento styl budete potřebovat krátký sestřih s dlouhými třásněmi a hustými vlasy nahoře. Buďte opatrní, protože je snadné, aby horní vlasy spadly a vypadaly bez života. Zapracujte preferovaný vlasový přípravek, jako je pomáda nebo vosk, a přesuňte vše na stranu, včetně okrajů.

Účes Ryana Goslinga Drive

Buzz Cut

Buzz střih je rozhodující pro muže, kteří potřebují styl bez námahy a přitom zůstávají chladní a profesionální. Je to trochu blízko k pokožce hlavy, ale zvyknete si na to, jak roste a přizpůsobuje se vašemu tvaru obličeje. Gosling často nosil svůj bzučivý střih s plnovousem nebo kozí bradkou, protože do střihu zahrnuje texturu a objem, aniž by vypadal rozcuchaně nebo rozcuchaně.

Ryan Gosling Krátké vlasy

Ryan Gosling Blond vlasy

Gosling nedávno přešel na tmavší vlasy, ale je to přirozená blondýnka, jejíž účesy vynikají, protože jsou odvážné, takže působí neuvěřitelně sebevědomě. To samé můžete udělat tak, že si odbarvíte vlasy na blond a stříháte po vrstvách, abyste je texturovaly nebo opeřily. Na začátku byste měli požádat holiče, aby udělal to nejdůležitější a udělal to sám, jakmile vám bude pohodlněji.

Ryan Gosling Blonde

Ryan Gosling Blond vlasy

Ryan Gosling Beard

Vousy Ryan Gosling nabízejí dokonalou rovnováhu mezi sexy, drsnými a elegantními. Gosling v té době přizpůsobil své vousy délce vlasů. Pokud se rozhodnete pro jeden z jeho delších účesů, jako je ten, který navrhl v Crazy Stupid Love, vaše vousy by měly být rozcuchanější, aniž by byly uhlazené. Dobrý šampon a kondicionér na vousy může skutečně pomoci stimulovat růst a udržovat vlasy na obličeji.

Ryan Gosling Beard

Začněte balzámem na vousy, který zvlhčí a upraví. Pomocí hřebenu řádně vytvarujte a upravte vousy. Ti s kratšími vlasy mohou obnovit vousy Ryana Goslinga tím, že zajistí, aby jejich vousy byly stejně dlouhé jako vlasy.

Styl vousu Ryana Goslinga

Kozí bradka Ryan Gosling

Gosling má variaci na kozí bradku s několika svými slavnými účesy. Dobrým způsobem, jak zkopírovat jeho styl, je nechat si narůst plnovous a zastřihnout všechno, kromě kníru a náplasti na duši. To zvýrazní vaše funkce a vytvoří poutavý kontrast.

Kozí bradka Ryan Gosling