Když myslíte na účesy napůl nahoru napůl dolů, okamžitě si vybavíte rozcuchané drdoly nebo top uzly, nebo obecně sotva rozčesané vlasy, správně?

Jsme tu, abychom vám nakoupili, že polovina nahoru napůl dolů může být cokoli, od 2 sekundového způsobu úpravy vlasů po složitý a velmi elegantní poloviční updo, který určitě udělá hlavu!

gif z poloviny ohonupřes Giphy

Pokračujte ve čtení, abyste objevili a nechali se inspirovat těmi nejúžasnějšími, nejhezčími a nejsnadnějšími účesy napůl nahoru napůl dolů, které bude každá holka cítit šťastně a hrdě na sebe (a také pro všechny délky vlasů)!

I. Styly Half Up Half Down – Délka vlasů & Typ Nahoru

1. Krátké účesy napůl nahoru napůl dolů

Krátké účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Možná jste si mysleli, že můžete sportovat jen napůl nahoru, napůl dolů s dlouhými vlasy. Špatně! Vezměte si to od někoho, kdo ví: můžete snadno jít o polovinu nahoru, jakmile vaše vlasy prošly dlouhými úrovněmi pixie/short bob.

2. Účesy napůl nahoru napůl dolů pro vlasy po ramena

Účesy napůl nahoru napůl dolů pro vlasy po ramena

Zdroj

Již vstup do oblasti snadno přístupných, žádné další problémy napůl. Také se nemůžeme rozhodnout, co máme nejraději: stylový a poskládaný drdol nebo nádherný odstín bílé blond.

3. Účesy napůl nahoru napůl dolů pro dlouhé vlasy s copem z rybího ocasu

Účesy napůl nahoru napůl dolů pro dlouhé vlasy s copem z rybího ocasu

Zdroj

První z několika nápadů a inspirace, holky s delšími vlasy si mohou hrát a jít pro většinu stylů pletení pro účesy napůl nahoru napůl dolů.

Nahoře můžete vidět krásný příklad vlnitých vlasů spojených s copem z rybího chvostu. Celé to přináší (mé) mysli útulný pozdní podzim/zimní den. Prostě nádhera!

4. Účesy napůl nahoru napůl dolů

Účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Tento střih po ramena je dokonalým příkladem toho, jak můžete sportovat rozcuchaný poloviční drdol, i když máte uhlazené a rovné vlasy. Také úžasně předvádí ty krásné blonďaté melíry na hnědých vlasech.

5. Účesy napůl nahoru napůl dolů pro vlnité vlasy

Účesy napůl nahoru napůl dolů pro vlnité vlasy

Zdroj

Jednoduché, ale účinné! Jen se podívejte, jak bez námahy můžete vypadat stylově, když jednoduše hodíte vlnité vlasy napůl. Nechte pár pramenů orámovat váš obličej a jste připraveni jít!

6. Střed rozdělil & Vlnité poloviční vlasy

Center Parted & amp; Vlnité poloviční vlasy

Zdroj

Možná to není nejlepší příklad pro středovou část vpředu, ale rozhodně skvělý model pro to, jak snadné je udělat polovinu nahoru. Zahrnuli jsme tento obrázek, abychom vám ukázali, jak udělat „uzel“ jednoho pramene vlasů a být hotový!

7. Half Up Half Down Curly Hairstyles

Kudrnaté účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Kudrnaté vlasy je někdy těžší upravit, než byste si mohli myslet. Opravdu kudrnaté vlasy mohou být pro některé účesy příliš husté nebo zauzlené, takže když spěcháte, jděte do tohoto snadno proveditelného polovičního drdolu.

Nebudete si muset rozčesávat (a bolet) vlasy, budete vypadat dobře a budete za chvilku připraveni!

8. Účesy napůl nahoru napůl dolů pro kudrnaté vlasy – opravdu kudrnaté

Účesy napůl nahoru napůl dolů pro kudrnaté vlasy - opravdu kudrnaté

Zdroj

Opravdu, opravdu kudrnaté vlasy je ještě obtížnější nosit v updo, takže zcela doporučujeme jít na tento chaotický poník chycený s scrunchie. Tento styl také ukazuje, že pokud máte kudrnaté vlasy, můžete se úplně třást.

II. Styly Half Up Half Down pro zvláštní příležitosti

9. Oříznuté zadní poloviční kadeře

Oříznuté zadní poloviční kadeře

Zdroj

Jedná se o jeden z těch účesů napůl nahoru napůl dolů, z nichž jednoduše srší elegance (omluvte ne tak elegantní termín). Je to oříznutý hřbet, mírně bouffant napůl nahoru. Všimněte si, že napůl dolů kadeře byly stočené dovnitř.

10. Half Up Half Down Účesy Svatební Inspirace

Poloviční účesy pro poloviční vlasy Svatební inspirace

Zdroj

Existuje tolik nádherných účesů napůl nahoru napůl dolů, které můžete nosit ve svůj velký den, že jsem si vybral tuto kombinaci, abych vám dal více než jeden příklad.

Všechny jsou s vlnitými vlasy, ale můžete je úplně nosit, pokud máte rovné nebo kudrnaté, krátké nebo středně dlouhé vlasy!

11. Účesy Half Up Half Down Prom

Účesy na půl na půl napůl dolů

Zdroj

Hledáte účes pro budoucí královnu plesu? Právě jsi to našel! Tato polovina nahoru, napůl dolů, končí v krásném květinovém pleteném drdolu.

Nejlepší na tom je? Funguje téměř s jakýmkoli typem šatů, dokonce i s drsnějšími! Ačkoli byste měli jít na jednoduchý model šatů, aby váš nádherný účes vynikl.

12. Účesy napůl nahoru napůl dolů pro návrat domů

napůl nahoru napůl dolů pro návrat domů

Zdroj

Udělejte ze svého návratu domů noc, na kterou budete vzpomínat, oblečením snů a samozřejmě skvělým účesem! Toto je další poloviční buchta připomínající květiny.

Existuje však jen jeden cop, který stéká po zádech a drdol samotný je volnější než ten, který je uveden výše.

13. Formální účesy napůl nahoru napůl dolů pro zvláštní události

Formální účesy napůl nahoru napůl dolů pro zvláštní události

Zdroj

Kdo říká, že nemůžete nosit polovinu na formálnější akce? Vezměte si příklad z tohoto krásného účesu. Začleňte elegantní šátek do jednoduché zkroucené půlky nahoru a zbytek vlasů nechte vlnit do kudrnatých nebo rovných vlasů.

Profesionální tip: Udělejte si vlasy ještě elegantnější tím, že si volné prameny přehodíte přes rameno, buď úplně, nebo jen zhruba do poloviny.

14. Elegantní účesy napůl nahoru napůl dolů

Elegantní účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Další poloviční styl, který padne jako kouzlo, bez ohledu na událost! Takto můžete své účesy bezpečně stylizovat pro formální události a ultrajemné a stylové a přitom jednoduché zkroucení také krásně zobrazí vaše ombré vlasy.

III. Jen opravdu hezký (& Užitečné) Účesy napůl nahoru napůl dolů

15. Roztomilé účesy napůl nahoru napůl dolů se scrunky

Roztomilé účesy napůl nahoru napůl dolů se scrunky

Zdroj

Pokračujte v trendu oživení 90. let a shromážděte své krátké až střední vlasy do rozcuchaného drdolu, samozřejmě s drobenkou. Můžete si být jisti, že nebudete tahat (tolik) za vlasy, když spustíte své kadeře.

16. Sotva nahoře napůl na půl dole s lochem

Sotva nahoře napůl nahoře napůl s lobem

Zdroj

Existuje mnoho skvělých způsobů, jak stylovat dlouhý bob, známý také jako lob. Nicméně v těch dnech, kdy se vám prostě nechce, jděte na tento sotva tu drdol.

17. Neformální účesy napůl nahoru napůl dolů s Barrette

Neformální účesy napůl nahoru napůl dolů s baretou

Zdroj

Účesy napůl nahoru napůl dolů patří mezi nejjednodušší a nejhezčí způsoby, jak předvést své nové (nebo staré) vlasové doplňky. Jen se podívejte, jak roztomilá ta barretta vypadá, jak zdůrazňuje sama sebe a nádhernou hnědou s blond mixem.

18. Půl na půl napůl dolů s lukem

Půl na půl napůl dolů s lukem

Zdroj

Rozkošný načechraný a roztomilý pes stranou, další věc, která vás upoutá, je tak roztomilý a velký luk. V závislosti na vašem vkusu můžete jít s menším nebo jiným stylem luku. Všimněte si také dvojitých copánků, které drží!

19. Snadné účesy napůl nahoru napůl dolů – jednoduché zákruty

Snadné účesy napůl nahoru napůl dolů - jednoduché zákruty

Zdroj

Tyto zvraty vypadají tak složitě, ale ve skutečnosti nejsou! Jakmile je zvládnete vyrábět, můžete jich přidat tolik nebo méně, kolik chcete, a vytvořit s nimi krásnou polovinu.

Budete vypadat, jako byste strávili hodiny přípravami s méně než polovinou úsilí!

20. Triple Twists Beauty

Triple Twists Beauty

Zdroj

Jak již bylo zmíněno výše, můžete své zvraty stylizovat tolikrát, kolikrát máte náladu, jakmile je zvládnete. Zde můžete vidět na příkladu těsnějších, kompaktnějších zákrutů stylizovaných do dvojitých, paralelních vláken.

21. Koník vysoký

High Half Ponytail

Zdroj

Dosáhli jsme klasiky. Jedním z nejjednodušších, ale přesto nejhezčích způsobů, jak se obléknout do půlky, je vysoký cop. Bude skvěle fungovat s jakýmkoli typem vlasů nebo barvy. I když připustíme, že je to nejpůsobivější, když je nosí dámy s dlouhými zámky, jako gal nahoře.

22. Jednoduché účesy napůl nahoru napůl dolů

Jednoduché účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Tak bez námahy cool! Chcete vybalancovat tu narychlo poskládanou půlku housky? Nechte pár pramenů, aby si orámovaly obličej, nahoďte chladný blejzr a přijměte „Nezajímá mě to!“ přístup a jste všichni v pořádku!

23. Rozcuchané účesy napůl nahoru napůl dolů

Rozcuchané účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Královna rozcuchaných vlasů! K tomuto stylu není moc co říct, snad jen to, že vlnité vlasy napůl zachycené v rozcuchaném drdolu nikdy nevypadaly tak dobře. Celkem #lazyhairday gólů!

24. Účesy napůl nahoru napůl dolů, které si hrají s vrstvami

vrstvené účesy Half Up Half Down

Zdroj

Účesy napůl nahoru napůl dolů jsou dokonalým způsobem, jak si hrát s texturovanými vlasy a předvádět právě přidané vrstvy.

25. Half Down Bouffant

Half Down Bouffant

Zdroj

Vsaďte na moderní retro vzhled. Přizpůsobit a vintage bouffant spárováním s účesem napůl nahoru napůl dolů. Udělejte to více či méně bouffant v závislosti na vašem vkusu a upřímně na vašem oblečení.

26. Polovina s drdolem Hair Rose

Napůl s drdolem Hair Rose

Zdroj

Ukázali jsme vám několik květinových polovičních drdolů a nyní vám ukážeme skutečnou vlasovou růži. Postupujte podle tohoto jednoduchého návodu a pozvedněte vlasy v růžovém drdolu, který zapůsobí na každého!

27. Polovina chycená stuhou

napůl nahoru napůl dolů stuhou

Zdroj

Nemůžeme dostatečně zdůraznit, jak velký rozdíl může vlasový doplněk, zvláště dobrý, udělat na účesu! Podívejte se na tuto jednoduchou polovinu nahoru napůl dolů na krátké vlasy a pochopíte. Jednoduchá, ale elegantní černá stuha pozvedne tento styl z roviny a přivede ho na vynikající úroveň!

28. Účesy napůl nahoru napůl dolů s ofinou

Účesy napůl nahoru napůl dolů s ofinou

Zdroj

Další příklad blondýnky a rovné půlky vzhůru, která si hraje na nostalgii s vínovou scrunchie. Chceme však upozornit na vrstvené třesky po stranách a na to, jak dobře do sebe zapadají.

29. Styly Half Up s vlasovými doplňky

Poloviční styly s vlasovými doplňky

Zdroj

Stejně jako v případě barrette, tento obrázek ukazuje, že vaše vlasové příslušenství nemusí být velké a ultra viditelné. Místo toho zvýrazněte svůj dokonalý, téměř baletkový drdol velkou sponou do vlasů a je to!

30. Půl na půl napůl dolů s šátkem

Půl na půl napůl dolů s šátkem

Zdroj

Naproti tomu můžete z toho vlasového příslušenství udělat polovinu, místo toho, abyste se ho pokoušeli smíchat nebo použít jako podpěru pro váš drdol nebo zkroucení.

Jednoduše si vyberte svůj oblíbený šátek a zavažte jej do uzlu nebo mašle k polovičnímu culíku. Pro lepší efekt nechte strany volně viset.

31. Účesy s poloviční výškou a polovičním copem

Účesy s copánky napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Slíbili jsme pletené účesy napůl nahoru napůl dolů a tady jsou!

Výše uvedený příklad ukazuje, jak můžete shromáždit polovinu vlasů ve třech spletených pramenech a poté si s nimi hrát. Blond vlasy s tmavými kořínky jsou zde také krásné a dokonale předvedené!

32. Korunní cop s rybí chvostem

Korunní cop s rybí chvostem

Zdroj

Rybí chvost je jedním z prvních typů copánků, které se učíme, a jakmile jej zvládnete, neváhejte jej použít k výrobě korunního copu. Bude to vypadat ohromující a přenese oba styly opletení do hlavní atrakce.

33. Waterfall Braid Half Up Style

Waterfall Braid Half Up Style

Zdroj

Další velmi slavný příklad copu, vodopád není nejjednodušší, ale bude to stát za námahu!

Na tomto obrázku můžete také vidět, že to bude velmi dobře fungovat s vašimi barvami vlasů, i když nemáte modrý ombre až hnědý jako výše.

34. Pletené účesy napůl nahoru napůl dolů – vzhled Boho

boho Half Up Half Down pletené účesy

Zdroj

Usměrněte svou vnitřní boho dívku vytvořením nebo přizpůsobením tohoto účesu podle svého vkusu! Několikrát zkroucený drdol s dvojitými copánky napůl nahoru může být pro někoho trochu moc, ale my ho milujeme!

35. Pletený vršek

pletená horní polovina nahoru

Zdroj

Většina nápadů zatím navrhovala změny drdolu/uzlu v polovině vaší části účesu. Můžete však také okořenit horní část své poloviny.

Můžete to splétat, jako výše, nebo také jeden/více copánků!

36. Styl Bump-It

narvejte to do půl vlasů

Zdroj

Náraz to je chladný a uvolněný stahováním vlasů a zároveň jim dodává objem. Možná na to budete potřebovat nějaký přípravek na vlasy, ale alespoň budete s jistotou vědět, že vaše polovina nahoru ve skutečnosti zůstane nahoře.

37. Účesy napůl nahoru napůl dolů drdoly

Účesy napůl nahoru napůl dolů drdoly

Zdroj

Ach, dvojité drdoly, neexistuje způsob, jak bychom vytvořili seznam účesů napůl nahoru napůl dolů a nezahrnuli je.

Výše uvedený obrázek ukazuje jen dva z mnoha způsobů, jak nosit ten svůj, a to aniž byste do toho šli vesmírné buchty plocha. Láska láska láska!

38. Half Up Ballerina Bun

Half Up Ballerina Bun

Zdroj

Baletka buchta nabízí tak elegantní a poskládaný vzhled. Můžete jej ale také nosit mnohem uvolněněji.

Vezměte si půvabnou dámu nahoře jako zdroj inspirace, jak si můžete vyrobit malou balerínkovou buchtu, aby vás hladce dokončila do půlky.

39. Účes „The Hun“

účes hun

Zdroj

Ne, neexistuje žádná horda barbarů, která by zaútočila na každého. Ani jejich účesy nejsou zdrojem inspirace (alespoň ne v tomto případě).

Hun pochází z napůl housky, což byl před nedávnem jeden z nejžhavějších nadcházejících trendů Pinterestu. Upravte svůj styl barretou, jako výše, nebo to nechte na svobodě, vše závisí na vaší náladě!

40. Horní uzel

horní uzel napůl nahoru

Zdroj

Elegantní a jeden z uzlů, který to všechno začal! Existuje něco více symbolického, pokud jde o účesy napůl nahoru napůl dolů, než vrchní uzel? Nebo snadněji proveditelné?

41. Elegantní polovina nahoru, polovina dolů, horní uzel

Polovina nahoru Polovina dolů horní uzel

Zdroj

Horní uzel je také velmi univerzální, možná více, než byste věřili. Například jej můžete vyhladit, aby vaše zámky vypadaly atraktivně a dohromady. Kořeny brunet s teplými hnědými špičkami také pomáhají, připouštíme!

42. Zauzlený poloviční updo s vlnitými vlasy

zauzlená polovina updo

Zdroj

Toto je poslední vrcholový uzel napůl (prozatím), slibujeme, ale podívejte se, jak krásně to vypadá v této lehce chaotické, velmi zvlněné a přirozené kombinaci.

43. Jednoduché poloviční vlasy, stažené dozadu a zkroucené

Jednoduché poloviční vlasy, stažené dozadu a zkroucené

Zdroj

Tento jednoduchý poloviční styl využívá jednoduchých zvratů a míchá je poměrně komplikovaně. Vlasy jsou stažené dozadu, aby vytvořily tuto složitou „práci“, zatímco několik pramenů je ponecháno uvolněných shora, aby orámovaly obličej.

44. Vysoký objemný culík

Vysoký objemný culík

Zdroj

Další klasika, která v tomto seznamu nemohla chybět a jejíž dosažení je také jednoduché. Jednoduše shromážděte vlasy ve vysokém culíku a rozčesejte je, abyste vytvořili objem. Uvolněte pramen nebo dětské vlasy nebo je stáhněte zpět, je to na vás.

45. Elegantní vysoká polovina nahoru, polovina dolů, svatební styl

elegantní napůl nahoru napůl dolů svatební styl

Zdroj

Tato elegantní polovina je spíše na profesionální než na boho romantické cestě, ale stále funguje skvěle jako inspirace pro svatební účesy.

Všimněte si, jak byly vlasy staženy zpět na dvou úrovních, aby vytvořily mírný náraz, ale spodní úroveň šla dolů a skryla se v horní části.

46. ​​Objemný, pin-up styl napůl

Objemný, pin-up styl napůl

Zdroj

Jedná se o účes, který si můžete snadno představit procházet se paží v ruce s nějakými vítěznými rolemi nebo jinými vintage účesy. Je kudrnatě vlnitý, je objemný a naprosto nádherný!

Nahý oční make-up s výrazným rtem je také velmi dobrý a je to dobrý nápad, který můžete bez problémů použít.

47. Polovina nahoru Polovina dolů vazba

Polovina nahoru Polovina dolů vazba

Zdroj

Už jste tedy změnili svůj sestřih nebo typ vlasů vazbou, ale teď nevíte, jak jej upravit? Přišli jste na správné místo.

Podívejte se na tyto skvělé účesy nebo jděte na snazší, ale stále docela ohromující polovinu nahoru napůl dolů s definovanými kadeřemi uvedenými výše.

48. Špinavý poloviční horní uzel pro rušné dny

chaotický horní uzel napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Skutečný poslední top uzel v tomto seznamu, to může být perfektní řešení pro ty dny, kdy prostě nemáte čas na úpravu vlasů a také nechcete, aby padaly ze svého „do“.

Vydejte se na tento jednoduchý vrcholový uzel na úrovni chrámů a můžete jít! Přeji krásný den a srazte je k smrti!

49. Africká Amerika Účesy napůl nahoru napůl dolů

Africká Amerika účesy napůl nahoru napůl dolů

Zdroj

Dámy, obejměte si a užívejte si vlasy s afro texturou a užijte si je naplno! Existuje tolik skvělých způsobů, jak je nosit, od zkroucení až po různé typy copánků, ale pro uvolněný vzhled jděte na tuto jednoduchou snadnou polovinu nahoru, polovinu dolů.

50. Krásná polovina nahoru napůl dolů s Balayage

Krásná polovina nahoře napůl dolů s Balayage

Zdroj

Tento seznam polovičních a polovičních účesů dokončujeme tímto naprosto nádherným stylem, který vyzařuje svou jednoduchostí.

Bez námahy polovina „udělat“ je o to lepší zdůraznit krásnou teplou hnědou až blond balayage barvicí práci.

Připraveni změnit svůj vzhled?

zábavný gif s účesem napůl nahoru napůl dolůpřes Giphy

To je ono, tohle jsou. přiznejme si, že jen některé z nejlepších polovičních až polovičních účesů, které právě teď můžete nosit.

Všechny tyto mají Wow! faktor a jsou více než užitečné bez ohledu na příležitost nebo délku vlasů.

Co to tedy bude? Elegantní culík? Špinavý vrchní uzel? Elegantní drdol? Dali jsme vám něco k zamyšlení a neváhejte a dejte nám vědět, které z nich jsou vaše oblíbené!