Tady v The Style Up, sestavili jsme seznam nejúžasnějších tetování pro ženy.

Dokonce vysvětlujeme významy těchto speciálních tetování.

Pokračujte v čtení, abyste viděli úžasná ženská tetování s jejich symboly a významy!

tetování na ženských zádech

Ženské tetování prošlo dlouhou cestou, než aby bylo považováno pouze za prohlášení vzpoury.

Tetování pro ženy v dnešní době schválilo mnoho skvělých celebrit, díky kterým jsou mezi dnešní generací stylových žen a dívek hledajících pozornost ještě oblíbenější.

dámské tetování

Také s velkým počtem globálních celebrit nesoucích různé druhy tetování se v posledních dvou desetiletích staly společensky přijatelnými pro ženy.

Proto najdete stejný počet žen sledujících tento trend jako u mužů, protože na dívkách a ženách, které mají dnes tetování, není nic nechutného, ​​spíše jsou považovány za módní výraz osoby, která je nosí.

Nápady na umístění tetování na ženy

Od starověku bylo tělo ženy považováno za posvátné stvoření Boha a bylo uctíváno jako ikona síly a síly.

To je důvod, proč lidé používají různé formy ozdoby ke zkrášlení těl žen.

žena má úžasné tetování na zádech

Různá tetování pro ženy se používají na různých místech jejich těla, aby byla krásnější a přitahovala pozornost přihlížejících, což jsou hlavní účely tetovacího umění.

Většina návrhů vytvořených na ženách je jemná a ženská ve srovnání s muži, kteří se rádi chlubí velkými, výraznými a mužnými vzory. Stejně jako samotné ženy, i tetování na nich vyryté představuje lásku, krásu a ženskost a jejich umístění by mělo být vybíráno pečlivě.

Tato tetování mají být umístěna takovým způsobem, aby byla vylepšena jejich krása i symbolický význam a ženské tetování bylo výrazné, aniž by bylo hlasité. Mnoho dívek a žen má rádo vyryté tetování na hrudi, ramenou, zádech, boku, žaludku, pažích, nohách, stehnech, páteři, krku, zápěstí, rukávu, kotnících, zátylku a za uchem. Velmi malé návrhy se provádějí ve formě tetování prstů pro ženy.

dámské tetování chobotnice

Větší vzory vypadají dobře na stehně, břiše, boku a spodní části zad, protože nabízejí více prostoru pro nakreslení designu. Umístění tetování by mělo být takové, aby byl design dostatečně zvýrazněn, aby upoutal pozornost ostatních, a zároveň by mělo být dostatečně snadné, aby bylo možné jej zakrýt v případě potřeby, z profesionálních důvodů nebo jinak..

Tetování je trvalou formou body art, které je velmi těžké se zbavit, jakmile se stane součástí těla. Proto by design i umístění tetovacího designu měly být vybírány s velkou péčí vzhledem k trvalé povaze tetování.

žena má rybí tetování

Nejoblíbenější tetování pro ženy

V zásadě si ženy musí vybírat tetovací vzory, které jsou jemné a ženské, přesto by měly mít také zvláštní symbolickou hodnotu, která by vyjadřovala postoj a emoce nositele. Zde jsou některé z nejpopulárnějších návrhů tetování pro ženy, které byly klasifikovány na základě prvků použitých při výrobě těchto jedinečných návrhů pro ženská tetování:

Květinové tetování

Květiny jsou jedním z nejkrásnějších a nejkrásnějších výtvorů přírody, stejně jako ženy. Představují lásku, čistotu, nevinnost a přitažlivost, což z nich činí nejlepší volbu pro tetování žen. Některé z nejpopulárnějších květinových vzorů jsou ty, které nesou květiny jako růže, lotos, narcis, slunečnice a třešňové květy.

Zatímco každá z květů má svou symbolickou hodnotu, obecná přitažlivost květinových vzorů spočívá v čistotě a ženskosti návrhů. Tato tetování lze provádět tradičním černým inkoustem nebo řadou zářivých barev, v závislosti na volbě nositele.

Také velikost a umístění návrhu určí, zda bude design obsahovat jednu květinu nebo spoustu z nich. Některé další designové prvky, jako jsou včely, motýli, listy a trny, lze kombinovat se základním květinovým vzorem a přidat tak jeho symbolickou hodnotu. Do návrhu mohou být zahrnuta i některá jména nebo text.

Tetování motýlů

Stejně jako květinové vzory jsou i motýli jedním z nejoblíbenějších designových prvků pro ženské tetování. Tento lákavý malý hmyz dodává životu barvu a lesk, protože poutá pozornost, kamkoli jde. Podobně žena, která sportuje barevné tetování motýlů, musí být centrem přitažlivosti, ať jde kamkoli.

Motýli zároveň znamenají změnu a přechod, když vyjdou z ošklivého kokonu a stanou se nejkrásnějšími stvořeními na Zemi. Ženy, zejména mladé dívky, mají rády tento poutavý design, vyrytý na různých částech jejich těl. Většinu času jsou namalované v zářivých barvách a kombinovány s květinovým vzorem.

Kmenové tetování

Kmenová tetování byla bohatá na legendy a historii, kromě toho, že byla uctívána pro své úžasné a zářivé vzory. Mnoho kmenových vzorů obsahuje staré kmenové prvky, jako je lapač snů a peří.

Lapač snů je kmenové zařízení vyrobené z kruhového kusu tkané sítě ozdobené barevnými korálky nebo peřím. To bylo používáno jako kmenová tradice přilákat dobré sny a odrazit špatné. Lapač snů se v kmenovém tetování přenáší jako symbol dobrých snů a optimismu a ženy do dnešního dne milují mít na sobě vyleptaný trendový design.

Tetování srdce

Srdce bylo vždy symbolem lásky a vášně, a proto se srdce stalo důležitým místem v ženských tetovacích návrzích, protože ženy rády vyjadřují své emoce a neexistuje lepší způsob, jak to udělat, než mít tetování srdce napuštěné. Tetování srdce může obsahovat jméno jejich blízkých nebo speciální citáty, které by chtěli vyjádřit a učinit design smysluplnějším.

Tetování s nebeskými těly

Nebeská těla jako hvězdy, slunce a měsíc jsou také obvykle považována za součást tetovacích návrhů pro ženy, protože nejenže vypadají krásně, ale také znamenají božství, krásu a sílu, kterou by každá žena chtěla vyjádřit prostřednictvím tetovacích návrhů.

Tetování zvěrokruhu

Některé ženy se mohou rozhodnout pro tetování zvěrokruhu, které jsou vybrány na základě jejího znamení zvěrokruhu. Tato tetování definují obecné rysy konkrétního znamení zvěrokruhu, s nimiž jsou také spojena a používají je ženy k odhalení své osobnosti i postoje.

Ptačí tetování

Ptáci znamenají svobodu a útěk, což je žena dnešní doby. Chce být svobodným ptákem a žít život tak, jak chce. To je důvod, proč ptačí tetování dělají jednu z nejpopulárnějších možností tetování mezi dnešními ženami.

Kromě těchto návrhů existuje nespočet různých nápadů na tetování pro ženy, protože tetovací umělci i milovníci tetování neustále pracují na uvádění inovativních konceptů a nápadů při navrhování tetování. Některé další populární designové prvky používané v ženských provedeních jsou stuhy, mašle, kotva, dračí muška, víly, šípy, pavouci, lebka, hudba, ryby koi a hadí tetování. Některé ženy také rády nosí ozdobná tetování, jako jsou tetování snubních prstenů na prstech a tetování náramků na zápěstí. Nejlepší na takovýchto tetováních je, že jsou levnější než šperky a nebojí se ztráty.

Tetování na ženy a celebrity

Popularita tetování na ženách je přičítána celebritám žen, které nesou mnoho takových návrhů. Mezi globálními ženskými celebritami, které byly spatřeny s některými úžasnými tetovacími vzory, jsou Katy Perry, Amber Rose, Megan Fox, Kendall Jenner, Miley Cyrus, Angelina Jolie, Pink a Rihanna, abychom jmenovali alespoň některé..

500 nápadů na tetování pro ženy

Pro lepší uživatelský zážitek rozdělíme kolekci na několik stránek. Na konci stránky vyhledejte a pokračujte na dalších stránkách.

18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth18 inspirativních dívčích tetování od Rachael Ainsworth

51 tetovaných ženÚžasné-optické-tetování

Awesome-Foot-Tattoo-Designs

tetování šípem

přístupúžasný obrázek

bangkok-tetování-dámaKrásné-Henna-Arm-Tattoo

Best-Moon-Tattoos-Designs-For-Women

Black-Belly-Tattoo

pták-tetování-umístěníNejlepší nápady na tetování a tetování

Best-Small-Tattoos-Designs-For-Women

Černá růže

tetování na tělo

3D tetování pro dívkyÚžasné tetování pro dívkyArrow Foot TattooArrow Tattoo DesignsArrow tetování pro dívkyHvězdné tetováníNejlepší ženské tetováníNejlepší přítel tetování pro dívkyNejlepší malá tetováníNejlepší drobné tetováníPtáci tetováníButterfly Tattoo DesignTetování Cherry BlossomDrápové tetováníCool tetování pro dívky s významemCross Tattoo vzoryRoztomilé a malé tetování pro dívkyRoztomilé šipkové tetováníRoztomilé dívky tetování

Roztomilé kolibříkové tetováníRoztomilé malé tetováníRoztomilé malé tetování pro ženyRoztomilé malé tetováníRoztomilé malé tetování pro dívky na zápěstíRoztomilé malé tetování PinterestRoztomilé malé tetování TumblrRoztomilé malé tetování s významemRoztomilé hvězdné tetování pro dívkyRoztomilé tetováníRoztomilé nápady tetováníRoztomilé tetování pro dívkyRoztomilé tetování TumblrDove TattooSlon S DeštníkemKvetoucí lotosKvětinové tetováníTetování nohou pro dívkyOvocné tetováníGhost Tattoo DesignMalé tetování pro dívkySrdce tetováníTetování srdceKmenové tetováníLví tetováníTetování mandaly pro dívkyČíslo Tetování Pro DívkyTetování číselTetování sovyTetování sovyAnanasové tetovací vzoryQr Code TattooKrálovna SrdceCitáty Tetování Pro DívkyUnikátní tetování s významemBílý inkoust na tetováníKráličí tetováníKráličí tetováníTetování Yin YangRose TattooTetování na ramenou pro dívkyJednoduchá tetování, která vypadají dobřeLebka A KřížMalé ptačí tetováníMalé tetování motýlůMalé kokosové tetováníMalé roztomilé tetování motýlůMalý slonMalé květinové tetováníMalé květinové tetováníMalé tetování rukouMalé srdce tetování na zápěstíMalé tetování nekonečna na prstuMalé smysluplné tetováníMalé pěkné tetování pro dívkyMalé růžové tetování pro dívkyMalé jednoduché tetováníMalé tetováníMalé tetování pro ženyMalé tetování pro dívkyMalé tetování pro dívky TumblrMalé tetování pro dívky s významemMalé tetování dívkyMalé tetování TumblrMalé tetování s hlubokým významemMalé tetování s významemSymbolický citát tetováníSymbolické tetování pro dívkyTetovací vzory pro ženské ruceTetování pro dívky s významemTetování pro dívky hryTetování Pro DívkyTetování pro dívčí inkoustTetování Pro Dívky Na RameniTetování Pro Dívky Na ZápěstíCitáty pro tetování pro dívkyTetování pro dívky TumblrTetování pro dívky s významemTetování pro dívky na zápěstíTetování s významemCheshire CatTři srdce tetováníTetování na stroměTribal Lotus Tattoo

Poprsí-tetování

motýlí tetování

love-this-tattoo-placement-vynikající-rameno-tetování

vypadáš dobře

žít-smích-láska

laurenzlatá říše

haileyleguán-ještěrka-tetování

Inovativní-geometrické-tetování-inspirace

modelkatetování nohou

dívka-motýl-tetování

tetování dívka s tmavou černou šipkou

tetování nohou

Feather-Tattoo-Designs

tetování peří Malé tetování pro ženy

Small-love-Tattoo

malá kyčelní tetování

růže-tetování-pro-ženy

sasha

shelly-tetování

Boční pták-tetování-pro-ženy

boční tetování

křepelka a kalifornie

Popular-tetování pro ženy

Oblíbené-Malé-Květinové-tetování

zadek-tetování-20zadek-tetování-25Popular-Feather-Tattoos-for-Women

Popular-Ankle-Tattoos-Of-Women

moje duše Octopus-Tattoo

Tetování sovy

polaroid-pozemní kamera

nanuk

hudební-ptačí-tetování

Nejoblíbenější-Malé-Tetování-Designmáma-tetováníTetování na zápěstí-pro-dívky-sexy vzory

Tetování zápěstí-vzory-pro-ženy

vlčí tetování

velmi malé roztomilé tetování ženy

Nápady na umístění tetování

s hvězdnýma očima

malá-tetování-nápady-motýl

prostor

Malé tetování-pro-ženy-na zádech-825x510

Malé tetování-nápady za uchem

15-Skater-Tattooed-Girl-13

15-Skater-Tattooed-Girl-14

15-Skater-Tattooed-Girl-15

Sexy-Tattoo-Designs-for-Girls-5

Sexy-Tattoo-Designs-for-Girls-6

citovat tetování pro dívky

cituje tetování pro dívky

tetování na rameno pro dívky 2

tetování na rameno pro dívkyhip_tattoos_37

hip_tattoos_38

hip_tattoos_39

hip_tattoos_40

hvězdné tetování pro dívky

hvězdné tetování pro dívky za uchem

tetování pro dívky

kmenové tetování pro dívky

jedinečné tetování pro dívky

tetování zápěstí pro dívky4-realistické-třešňové květy-tetování-pro-ženy

5-Nice-Lotus-Tattoo-pro-ženy 6-rukávové tetování pro ženy

9-Bílé inkoustové tetování pro ženy

10-zpět-tetování-pro-ženy

11 Růžové tetování na krku pro ženy

12-tetování pro ženy

13-Tree-Bird-Owl-Back-Tattoos-for-Women

14-Akvarel-tetování-pro-ženy

15-Skater-Tattooed-Girl-5

15-Skater-Tattooed-Girl-6

15-Akvarel-tetování-pro-ženy

16-rukávové tetování pro ženy

17-Look-Like-Painting-tetování-pro-ženy19-Flower-Tattoo-Designs-For-Women22-strom-of-life-tatoos-pro-ženy

hip_tattoos_24

hip_tattoos_25

hip_tattoos_26 40-lebka-a-květina-tetování-pro-ženy

41-tetování pro ženy

42-Úžasné květinové tetování pro ženy

43-ozdoba-tetování-pro-ženy

44-Stehna-tetování-pro-ženy46-Úžasné-Tetování-Citáty-pro-ženy

47-paže-tetování pro ženy

48-Akvarel-lotus-tetování-pro-ženy

49-Foot-tetování pro ženy52-3D-tetování pro ženy

54-tetování nohou pro ženy

55-Lotus-tetování pro ženy57-Elegantní-tetování-pro-ženy60-Butterfly-vytetovaná žena

60-Dreamcatchertattoo-pro-ženy 272. tetování pro dívkytetování-pro-dívky-pohádkový design-274tetování-pro-dívky-pohádkový design-276279. tetování pro dívkytetování-pro-dívky-pohádkový design-282tetování-pro-dívky-pohádkový design-284tetování-pro-dívky-pohádkový design-285tetování-pro-dívky-pohádkový design-286tetování-pro-dívky-pohádkový design-291tetování-pro-dívky-pohádkový design-293297 tetování pro dívky299. tetování pro dívkytetování-pro-dívky-pohádkový design-300