Ušní tetování jsou úžasná umělecká díla, která se nacházejí na těle mnoha lidí na celém světě. Tetování na uších jsou velmi unikátní věci, pokud jde o tetování. Uši jsou většinou zdobeny piercingem a ne tetováním. Jen se ujistěte, že si vyberete ty nejlepší ušní designy, které mohou hovořit pro vaši vnitřní osobnost a ten, který může zlepšit váš fyzický vzhled. Vzhledem k tomu, že uši jsou malé a úzce rozmístěné části těla, bude tetování této části obvykle vyžadovat čas a úsilí. Z tohoto důvodu se musíte ujistit, že najmete pouze nejspolehlivějšího profesionálního umělce tetování.

Stručná historie Flashbacku

Ušní tetování má svou vlastní historii, samozřejmě, i když nejsou tak populární, jako ostatní tetování na těle. Jen pro případ, že nevíte, lidé v minulosti již do svých životů začleňovali tetování. To znamená, že tetování není jen nedílnou součástí života dnešní generace. Úplně první pozorování tetování lze vysledovat v letech 4000–2 000 př. N. L. Skupina historiků potvrdila, že to byli Egypťané, kteří nejprve na své tělo vložili tetování jako znamení plodnosti a vznešenosti. Dobrým příkladem těchto tetování, které Egypťané poprvé použili, bylo tetování na uších.

Druhy tetování uší

Ve skutečnosti existují 3 druhy, které byste měli vzít v úvahu. Každý z těchto typů má jiné vlastnosti, které se vám budou líbit i nelíbit. Pojďme se seznámit s každým z nich.

 • Vnitřní ucho – Toto tetování může určitě doplnit vaše uši. Pokud máte toto tetování, není již nutné nasadit nádherné náušnice. Jak naznačuje jeho název, vnitřní ucho je napuštěné uvnitř ucha, ale ne na vnitřních částech, pouze v části ušního boltce. Nejlepší na tomto tetování je, že dokáže zdůraznit tvar a krásu vašich uší.
 • Za uchem – Tento typ není běžný, protože se nachází přímo v zadní části uší. Pokud chcete tetování, které není tak nápadné, pokud jde o umístění, pak je to perfektní.
 • Kolem ucha – Je to ten druh, který můžete běžně vidět v okolních oblastech lidských uší. Malé vzory tetování mohou tuto oblast určitě udělat nádhernou. Tato oblast však může být dost bolestivá na tetování.

Výhody

Ano, existuje řada výhod a nevýhod, které byste o potetovaných uších měli vědět. Úžasné výhody, které tato tetování mohou nabídnout, jsou ve skutečnosti některé z věcí, které mnozí zvažují při výběru těchto tetování. Tady jsou některé z nich:

 • Zvýrazněte své uši – Pokud si myslíte, že vaše uši vypadají matně, pak volba tetování na uších je určitě dobré rozhodnutí, které můžete někdy udělat. Je to proto, že tato tetování dokážou dostatečně zdůraznit krásu a tvar vašich uší.
 • Unikátní – Je známo, že tato tetování jsou jedinečná. Jinými slovy, tato tetování má jen méně lidí, takže před ostatními lidmi budete určitě vypadat jedinečně, samozřejmě pozitivním způsobem.
 • Nižší náklady – Probíhá pouze tetování stojí minimální částku protože se jedná pouze o menší tetování.

Nevýhody

 • Trochu bolestivé – Ve srovnání s některými jinými tetováními na těle bude tetování na uších, zejména v okolí, a trochu bolestivé z vaší strany.
 • Dobře viditelný – Vzhledem k tomu, že na uších nejsou žádné oděvy, může být pro vás těžší je skrýt. Bude to z vaší strany úplná nevýhoda, zvláště pokud jste obklopeni lidmi, kteří jsou dezorientovaní tetováním.

Nádherné nápady na tetování do uší, které můžete zvážit

Není třeba říkat, že taková tetování jsou spojena s menšími tetovacími vzory, protože tato oblast je úzká. Vše bude záviset na fyzické velikosti vašich uší. I tak to neznamená, že pro tato tetování nemůžete mít krásné návrhy. Zde jsou skvělé nápady na design, které můžete vzít v úvahu:

 • Réva nebo drát – Takový nápad na tetování uší může zahrnovat zakřivené tvary, které vytvoří kouzlo pro vzhled vašich uší. Tvar vašich uší lze krásně doplnit vinným nebo drátěným vzorem. Dobrým příkladem je vzor keltských uzlů.
 • Malý tvar – Pokud dáváte přednost jednoduchému tetování na uších, pak je tento návrh tetovacího designu pro vás ideální. Malé tvarové vzory se vejdou na váš ušní lalůček. Gotický design nebo ghoul může být perfektní volbou.
 • Obvyklé nápady designu – V tomto konkrétním nápadu si můžete vybrat ty obvyklé návrhy tetování, jako je hvězdný design, květinový design, zvířata, andělský design nebo kmenový design. Vše je na vás. Obrázky však budou samozřejmě menší než vytetované na některých jiných částech těla.

Některé další nápady na design, které můžete zvážit

Ušní tetování je jedním z tetování, která nabízejí doslova nekonečné možnosti, pokud jde o umístění a navrhování. Tetování můžete mít na laloku ucha, jeho skořápce nebo za uchem, jak vyžaduje design a vaše preference. Jedna věc, kterou je třeba o těchto tetováních vědět, je, že jsou přednostně malé velikosti, protože prostor, který je pro ně k dispozici, je omezený, zvláště pokud si vybíráte ušní lalůček nebo ušní skořápku pro tetování. Středně velké tetování by se hodilo na celý rok, pokud si musíte vybrat větší a výraznější design.

Pravdou o tetování na uších je, že rozhodně přitahují pozornost, i když jsou malé velikosti a nejsou příliš složité v designu. Můžete si vybrat z celé řady prvků pro tetování uší, přičemž květinové, brouky, motýli, vážky, ptáci, kotvy, lapače snů, šípy, drak, hudební uzly, slunce, měsíc, hvězdy a peří jsou nejoblíbenější možnosti, protože vypadají dobře na malých velikostech. Někteří lidé dokonce chodí po animovaných postavách a karikaturách vykukujících zpoza uší. Muži mohou mít kmenové a geometrické vzory, protože vypadají mužně a mohutně, zatímco ženy se mohou rozhodnout pro jemné vzory, jako jsou mašle, stuhy a květinové vzory.

Díky zakřivenému tvaru ucha jsou pro něj geometrické a splývavé vzory vhodnější, protože jejich přirozenost vychází z přirozených křivek uší. Něco tak jednoduchého, jako je jméno, iniciály, datum nebo malý text nebo citát, také vypadá dobře v této oblasti, protože hodně mluví, aniž by byl příliš hlasitý. Malé prvky, jako jsou keltské uzly, hvězdy, srdce, znaky nekonečna a kotvy, jsou skvělou volbou pro uši i za uši, a to jak pro muže, tak pro ženy. Než učiníte konečné rozhodnutí, je moudré udělat si malý průzkum a také se poradit s odborným designérem nebo umělcem, aby vám poskytl správnou radu. Možnosti návrhů jsou nekonečné a je na vašem vlastním rozhodnutí vybrat si něco, co je pro vás ideální.

Následná péče

Uši a oblast kolem nich tvoří citlivou část těla, protože jsou přímo spojeny s hlavou a lebkou. V důsledku toho není snadné nechat si tetovat, protože můžete pociťovat velkou bolest a dokonce můžete mít závratná kouzla způsobená nepřetržitým zvukem a vibracemi tetovacího stroje. Ve srovnání s tetováním na jiných částech těla může tato oblast také trvat déle, protože je náchylná ke svědění a podráždění. Pokud jste dostatečně odhodlaní nést bolest a zdržet se dotýkat se tetování během období hojení, můžete se pro ně bezpochyby rozhodnout, protože výsledek, který dávají, je naprosto úžasný.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je vybrat takového umělce pro tetování éry, který má s tetováním v této oblasti spoustu zkušeností, protože na odborných znalostech umělce hodně záleží. Viditelnost oblasti nevyžaduje nic jiného než dokonalost a to je to, co byste měli hledat, protože byste investovali spoustu času a peněz na získání ušního inkoustu.

Celebrity

Jak můžete vidět v televizi, po celém světě existuje několik známých osobností, které si nechaly vytetovat na uši. Jen málo z nich to dělá za hlubším účelem, zatímco jiní to dělají jen jako módní prohlášení. Zde jsou některá jména těchto celebrit:

 • Demi Lovato -Tato mladá mezinárodní pěvecká senzace má tetování peří v tyrkysové barvě umístěné vzadu na levém uchu.
 • Hayley Williams – Tato slavná zpěvačka je známá jako Paramore a za oblastí levého ucha má nádherné tetování. Toto tetování má „ZVAROVANÉ!”Design doprovázen menším obrázkem mraku a blesku.
 • Jessie J -Tato vynikající britská písničkářka vypadá skvěle na tetování orientovaném na hudbu na levé ucho. Skládá se z basového klíče a obrazu houslového klíče, který je vytvořen jako tvar srdce.

Závěrečná slova

Tetování uší nepochybně zvýší krásu vašeho těla. Tato tetování však pro vás z nějakých důvodů nemusí být dokonalá. Z tohoto důvodu byste se měli nad tím tetováním hluboce zamyslet.

Levandulová snítka od Sol ArtTetování za uchem od IndyKiller Whale Tattoo od DoyRose Tattoo za uchemMěkké květinové za uchem od DainBehind the Ear Skeleton Tattoo od Sol ArtMeruňkový květ Tattoo od DoyRohy za uchem OKMinimalistické tetování Lotus Flower za uchem od JenMinimalistické květinové tetování od Jessicy ChannerTetování pampeliškytetování-za-uchem-design-37Malý blesk u řekyČervená růže od DoyeDaisy od Kristal JadeTetování pro malé ptáky od Suzy YorkeDreamcatcher Tattoo Behind Ear od East Van Inc.Meruňkové tetování za uchem od DoyLapač snů od ch11388Za tetováním ušní korunySmall Equation Tattoo od MuscatuDrobná mušle za uchem od YannaRůžové květiny od Ch11388Dotwork Ear Tattoo od AmalieBeyond the Ear Starfish Tattoo od Painless SteelCrescent Moon Tattoo u řekyDrobné tetování za uchem Lotus FlowerMalá želva za uchem od Briana WooObrácené květiny za uchem tetování u řekyDrobná růže za uchemMalé barevné peří u řekyGeometrické tetování srdce za uchem od UPBlackwork Floral Behind the Ear Tattoo od Kristiny DarmaevaMraky od Josie SextonaElegantní květinový pásek od Sol ArtTetování Walda za uchem od Deana MaddernaMalý fialový květ od Sol ArtMalé fialové peří za uchem od Julia Tjoa

Jednou z nejúžasnějších uměleckých forem, jaké kdy svět viděl, je tetování a na tomto umění je nejúžasnější to, že jako plátno používá lidské tělo. Zahrnuje vytváření krásných a poutavých vzorů na různých částech těla, jako je hrudník, spodní část zad, klíční kost, ruka, noha, žaludek, páteř, noha, žebra (boky), rukávy, rameno, zápěstí, krk nebo zadní část krk, stehna, prst a kotník, abychom jmenovali alespoň některé. Ušní tetování tvoří nejneobvyklejší a nejlákavější tetování kvůli neočekávanému umístění.

Ušní boltce a oblast za ušima jsou považovány za jednu z nejcitlivějších částí lidského těla, což dává těmto tetováním smyslnou hodnotu, kterou milují muži, ženy, dívky i kluci všech věkových kategorií. Můžete jít na středně velké mužské tetování v oblasti uší nebo si dát malé ženské, v závislosti na vašich preferencích a požadavcích. Nejlepší na nich je, že jsou velmi subtilní a pomohou vám chlubit se svým postojem, aniž byste kvůli tomu byli příliš hlasití nebo vzpurní. Navíc tato tetování lze snadno skrýt pouhým pokrytím oblasti vlasy. To je jeden ze základních faktorů, které každý nositel hledá v tetování, protože v určitých situacích, jako jsou profesionální, je nezbytné tetování skrýt..

Tetování Ptáci za uchem od NandaMalý akvarel květŠafránový květ od HongdamuPtáci v letuMalé květinové tetování za uchem od DoyPeter Pan Behind The Ear Tat od BanulaKvětinové tetování za uchem od Mini LauŠperky za uchem tetování od Balazs BercsenyiLaurel Leaves Behind The Ear Tattoo by RiverBarevný diamant od BanulaMalé tetování kočky za uchem od Doctor WooMalé kolibří tetování od doktora WooKvětinové tetování za uchem od DoyMeč za uchem od Hongdamu

20140731085732_3UhkF-533x800

tetování za uchem01

tetování za uchem02

tetování za uchem03

tetování za uchem04

tetování za uchem05

tetování za uchem06

tetování za uchem07

tetování za uchem 08

tetování za uchem09

tetování za uchem 10

tetování za uchem 11

tetování za uchem 12

tetování za uchem14

tetování za uchem 15

tetování za uchem 16

tetování za uchem 17

tetování za uchem 18

tetování za uchem20

tetování za uchem22 tetování za uchem23

tetování za uchem24

tetování za uchem25

tetování za uchem26

tetování za uchem27

tetování za uchem28

tetování za uchem29

tetování za uchem 30

tetování za uchem31

tetování za uchem32

tetování za uchem33

tetování za uchem34

e741fd1e7361078617a05db4d9dc3f10-578x655

ucho-tetování-42__605

tetování do uší-3__605

tetování do uší-12__605

tetování do uší-15__605

tetování do uší-18__605

tetování do uší-28__605

tetování do uší-39__605 tetování do uší-43__605

tetování do uší-45__605

tetování do uší-61__605

tetování do uší-391__605

tetování do uší-411__605

malé skládací vějířové tetování za uchem 618x782

tetování s holubicí pro ženy_116_0-578x513

40744c03e7cc34d159076c7f06c62d73-e1436821328404

c507b5c75de3678716a3901f58783cc3-e1436821364355-650x727

tetování peří za uchem

mini-lebka-ucho-tetování-design-650x856

opensharing-1

opensharing-3

opensharing-6-650x488

opensharing-7-650x488

opensharing-8

opensharing-9-650x488

opensharing-10-650x488

opensharing-13

opensharing-14 opensharing-15-650x488

opensharing-16

opensharing-17-650x488

opensharing-18

opensharing-19

opensharing-20-650x488

opensharing-21-650x488

opensharing-22-650x488

opensharing-23-650x488

opensharing-24

tetování do uší tetování do uší-1 tetování do uší-2 tetování do uší-3 tetování do uší-4 tetování do uší-5 tetování do uší-6 tetování do uší-7 tetování do uší-8 tetování do uší-9 tetování do uší-10 tetování do uší-11 tetování do uší-12 tetování do uší-13 tetování do uší-14 tetování do uší-15 tetování uchem-16 tetování-ucho-17 tetování-ucho-18 tetování do uší-19 tetování do uší-20 tetování do uší-21 tetování na uši-22 tetování-ucho-23 tetování do uší-24 tetování do uší-25 tetování-ucho-26 tetování-ucho-27 tetování do uší-28 tetování do uší-29 tetování do uší-30 tetování do uší-31 ucho-tetování-2 ucho-tetování-3 ucho-tetování-4 ucho-tetování-5 ucho-tetování-19 ucho-tetování-20 tetování do uší-6 tetování do uší-7 tetování do uší-8 tetování do uší-9 tetování do uší-10 tetování do uší-11 tetování do uší-12 tetování do uší-13 tetování do uší-14 tetování do uší-15 tetování do uší-16 tetování do uší-18 tetování do uší-21 tetování do uší-22 tetování do uší-23 tetování do uší-24