Je nepopiratelným faktem, že tetování na krku je jedním z tetování na těle, které lze nalézt u mnoha lidí po celém světě. Mít toto tetování na těle je opravdu otázkou důkladného rozhodování, protože část krku je dobře viditelná. Neexistuje žádný způsob, jak byste svůj potetovaný krk ve většině případů mohli skrýt. To ukazuje, že než se necháte tetovat na krk, musíte se ujistit, že už jste na to mysleli znovu a znovu. Mějte na paměti, že je spousta věcí, které musíte zvážit, než se do toho pustíte, zejména pokud jde o váš profesní život.

Běžné důvody pro napuštění krku

Samozřejmě existují různé důvody proč lidé chodí na tetování krku. Jedním z běžných důvodů je upoutat pozornost mnoha lidí. Lidé, kteří mají tetování v oblasti krku, prostě chtějí být centry přitažlivosti. U žen to dělají, protože chtějí přilákat opačná pohlaví. Totéž platí samozřejmě pro muže. Někteří lidé se také rozhodli nechat si udělat tetování na krk, protože už nechtějí nosit šperky. Jinými slovy, nahradili drahokamy nádherně navrženými tetováním na krku. Ostatní lidé se nechají tetovat, protože se tak chtějí vyjádřit k dalším lidem, kteří je obklopují. A konečně, důvod, proč pro ně někteří lidé jdou, je kvůli jejich náboženství. Tak dávají najevo svou oddanost svému náboženství.

Výhody

Není třeba říkat, že tetování na krku má své vlastní akcie výhody a nevýhody. Ti lidé, kteří se právě chystají na tetování na krk pro módní účely, si těchto věcí nemusí všimnout. Toto jsou výhody a nevýhody tetování na krku:

 • Dokážete dobře ukázat svou osobnost. Nemusíte ani mluvit, abyste byli s někým známí. Vaše tetování stačí na to, aby mluvila vaším jménem.
 • Bude z vás obraceč hlavy. Ať už jdete kamkoli, lidé si vás určitě všimnou kvůli vašemu nádherně vytetovanému krku. S tím bylo řečeno, že se můžete určitě uspokojit, zvláště pokud se snažíte být populární.
 • Budete obrazem módy. Pro ty lidi, kteří považují tetování za skvělé módní symboly, určitě budete vypadat jako skvělá módní ikona, ke které budou vzhlížet.

Nevýhody

 • Můžete být považováni za špatný příklad. Dnešní společnost je stále složena z velmi konzervativních náboženských lidí, kteří považují tetování za démonické symboly. Očekává se, že jim ukážete špatný příklad.
 • Je to bolestivější. Ve srovnání s některými jinými částmi těla přenáší krční část při tetování větší bolest. Chcete -li vědět více o bolesti kliknutím sem zobrazíte odpovědi.

Celebrity

Jak je vidět na mezinárodních televizních obrazovkách, tetování v oblasti krku je již trendem pro řadu známých osobností. Tyto celebrity pocházejí z různých světů zábavy, jako je sport, herectví, politika a podobně. Zde jsou jména těchto celebrit, které mají tetování na krku:

 • David Beckham – David je celosvětově známý obraz fotbalového světa. Jedním z jeho nádherných tetování na krku je a křížem okřídleným tetováním. Je přesně umístěn na zadní části Davidova krku. Na pravé straně krku má také tetování „Butler“. Ve spodní části levého krku má tetování „Pretty Lady“ a „Harpers“.
 • Angelina Jolie – Tato extrémně populární humanitární celebrita přeměnila její dobrotu v tetování. V zadní části krku je vidět tetování s gotickými písmeny, které zní: “Znát svá práva”.
 • Rihanna -Tato velmi slavná hollywoodská zpěvačka barbadoského původu má na zadní části krku vytetované skupinové hvězdy.
 • Růžová – Alecia Moore nebo skvěle známá jako Pink. Na zadní části krku má vyryté tetování čárovým kódem.

Primárním hlediskem před tetováním napuštěným tetováním je jeho umístění, ať už je tetování umístěno na viditelném místě nebo někde, kde ho lze podle potřeby skrýt. Rozhodnutí musí být obzvláště dobře provedené v prvním případě, protože tetování nelze skrýt, jakkoli je to důležité. Některé z těchto tetování jsou obličej a krk, které jsou velmi viditelné a postupně se stávají součástí osobnosti nositele jako celku. Obvykle se objevují na zátylku nebo na jeho straně, která probíhá rovnoběžně s čelistní kostí a tato tetování si postupně získávají na popularitě po celém světě. Zatímco ženy mají možnost zakrýt je dlouhou hřívou vlasů, muži to obecně nemohou. Tato tetování jsou také napuštěná v citlivých oblastech, což znamená, že je pro ně člověk musí nést velkou bolestí, což činí záležitost jejich namalování ještě důležitějšími..

Současně se stávají oblíbeným mezi novější generací z prostého důvodu, že vypadají skvěle a trendy, ať už jsou nabarveni na muže nebo ženy. Tetování v oblasti krku je tak populární, protože posiluje osobnost nositele a doslova křičí jeho postoj k celému širému světu. Mějte však na paměti, že takový design tetování bude trvale viditelný, což může později způsobit problémy s vaším profesionálním životem. Také bolest z toho, že je napuštěná, bude nesnesitelná. Ale někdy plody práce dávají mimořádné výsledky, což je případ těchto úžasných designů.

Účel

Základním účelem leptání tetování je upoutat pozornost, což je úkol dobře provedený pomocí tetování na krku. Faktem je, že tato tetování mohou být velmi viditelná i docela bolestivá, ale to nijak neovlivňuje jejich popularitu, protože vylepšují jednu z nejhezčích částí vašeho těla. Je to skvělý způsob, jak zlepšit tvar krku a dokonce přitáhnout každé oko k obličejovým rysům. Současně může existovat další účel nošení tetování v oblasti krku, kterým je nahrazení šperků, jako jsou náhrdelníky a náhrdelníky, protože se jedná o běžné vzory používané v tetování na krku.

Typy

Jak již bylo řečeno, dělají nejviditelnější formu tetování, což činí opravdu důležitým rozhodnout se, jaký typ tetování v této oblasti budete mít, protože to bude mít velký vliv na prezentaci tetování na svět. Umístění samotného tetování je odvážnější a odvážnější, protože je těžké ho pokrýt. Ty na zátylku mohou mít příležitost být při některých příležitostech zakryty pomocí dlouhých vlasů nebo šatů s vysokým límečkem, ale totéž neplatí pro taková tetování, která jsou napuštěná na boku krku. Tyhle jsou pro ty, kteří mají sakra přístup a vlastně jim vůbec nevadí, co si o nich ostatní myslí. Ve skutečnosti jsou pro ty, kteří chtějí říci, spíše křičí svůj postoj k celému světu.

Tetování na zátylku

Zadní část krku je nejlepším místem pro tetování tetováním, které je viditelné a snadno se zakrývá, když nechcete, aby bylo vidět. Nejsou tedy problematické a patří k těm méně bolestivým, když se napustí inkoustem. Zadní část krku však může být snadno skryta vlasy, límečky nebo šátkem, takže abychom ukázali naše uznání skrytým uměleckým drahokamům, máme zde některá z nejroztomilejších tetování na zádech, která jsme našli.

Možnosti návrhů

Jsou v zásadě pro odvážné, kteří mají odvahu a přístup natolik, aby svůj postoj řekli nahlas a jasně. Muži i ženy se k takovýmto tetovacím návrhům hlásí, ale existují takové, které jsou vhodnější pro každé z pohlaví.

Pro muže

Muži jdou na divočejší a bláznivější návrhy, pokud jde o tetování na krku, protože jim jde o to, být odvážní a agresivní. Mohou to být náboženské vzory, jako je kříž nebo něco divného jako pavouk. Pro ty, kteří jsou zamilovaní, může být upřednostňováno tetování na polibek na rty nebo tetování srdce. Někteří jdou na jméno milované osoby nebo jiný druh textové zprávy, jako je jméno nebo slavný citát napuštěný v této oblasti. Další možností mezi muži je něco zlého tetování, které může obsahovat lebku a šípy. Jeden z nejpopulárnějších designů mezi celebritami je ten, který je uveden na zadní straně fotbalové hvězdy Krk Davida Beckhama. Tetování obsahuje gotický kříž a křídla, což z něj činí prominentní prvek na krku.

Pro ženy

Zatímco tetování na krku u mužů má ukázat jejich mužnost, takové tetování pro ženy musí být jemné a ženské, protože jsou viditelným rysem něčí osobnosti. Ženy si mohou vybrat jemné možnosti, jako jsou krásné květinové vzory, ptačí vzory, motýlí design, design vážky, hudební předměty, peří, kotvy, lapače snů, andělská křídla, zvířata, korunky a šperky, jako jsou náhrdelníky a náhrdelníky, mašle, srdce atd. jsou napuštěné v oblasti krku. Mohou také získat jména a další text v tetovacím designu na krk.

Design pro tetování na krku by měl být zvolen po velké péči a rozjímání, protože upoutá pozornost na první pohled. Lze také požádat o radu kreativního návrháře tetování, který může navrhnout něco, co odráží postoj nositele, a zároveň má estetickou hodnotu přilákat přihlížející. Chtěli byste se podívat na naši sbírku tetování White Ink?

tetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krku

Některé návrhy tetování na krk pro muže & Ženy

Pokud jste se již rozhodli jít na tetování v oblasti krku, považujte se za šťastného, ​​protože existuje široká škála, kterou můžete vzít v úvahu. Tyto různé designy určitě uspokojí vaše osobní preference, pokud jde o tato tetování. Některé z nádherných designů jsou následující:

 • Čert a růže – Jedná se o tetovací design, který se skládá z ďábelského obrazu jako lebka a samozřejmě z krásného růžového květu. Ve skutečnosti ji můžete zmenšit, v závislosti na vašich preferencích. Ale pokud chcete upoutat pozornost mnoha, větší design Devil and Rose je skvělý.
 • Mateřská láska – Tento design se skládá z obrazu ženy a růžového květu. Obraz ženské tváře bude mateřským vzorem tetování, zatímco růže bude symbolizovat lásku, proto se jí říká Mother Love.
 • Červená lebka – Tento design je vyroben z lidské lebky, která je samozřejmě obarvena červeným inkoustem. To jistě ukáže vzpurnou osobnost nositele tohoto tetování. Tento design bude také vyzařovat extrémní statečnost.
 • Organická lebka – Jedná se o design tetování lebky, který je zbarven zeleně, aby zachytil podstatu organických látek. Lebka je začleněna do rostlinných vzorů. Lebka vypadá obklopená listy některých rostlin.
 • Lilo a Stitch – Tento design tetování je ideální pro lidi, kteří mají rádi kreslené postavičky. To bude jistě vychloubat měkkou stránku vaší osobnosti.
 • Ptačí srdce – Toto tetování se skládá z ptáka, který má na svých křídlech vyryté různé barvy. Ve středu těla tohoto ptáka je vyryto velké červené srdce. Proto se mu říká Ptačí srdce.

Závěrečná slova

Krk je jednou z nejviditelnějších oblastí na těle, a to je důvod, proč je třeba tetování na krku vybírat opatrně, protože je těžké je skrýt a upoutat na první pohled velkou pozornost. Nejdůležitějším faktorem je pečlivě vybrat design; mělo by to odrážet váš skutečný postoj, ale v pozitivním smyslu. Muži a ženy by proto měli udělat dobrý průzkum a vybrat si zkušeného umělce, který je může vést ohledně správného designu a umístění.

Pořídit si tetování v oblasti krku je pro každého muže nebo ženu velmi důležité rozhodnutí a je lepší před skokem hodně přemýšlet, protože jde o něco, co se stane součástí vaší osobnosti a lidí. využijte toho k tomu, abyste vás poznali. Skutečným problémem je design a mělo by být vyvinuto úsilí, aby to bylo spíše líčení postoje člověka, než něco, co ukazuje vzpouru a negativitu. Nosit tetování v oblasti krku je věcí závazku a před pokračováním byste si měli být jisti vším.

Bezpochyby tetování na krku určitě zvýší váš smysl pro módu a ukáže vaši odvážnější osobnost. I přesto vždy mějte na paměti, že to může mít také určité nevýhody, které byste možná neměli rádi. To ukazuje, že si to musíte dobře rozmyslet, než se rozhodnete mít to konečně na těle.

tetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krkutetování na krku

Negativní vesmírné květiny od Balaze BercsenyihoDrobné tulipánové tetování od HongdamuKvětinový půlměsíc od ZihwaRůže na zátylku od BanulaRůže na zátylku od BanulaGeometrický tetování na zádech od Doctor WooAkvarelové peří od ShadowsObrys mandaly od Michele VolpiGeometrická akvarel panda od HongdamuVisící tetování na zádech od Jon BoyKvetoucí květina od Balaze BercsenyihoTwo Tone Elephant od Doctor WooGeometrický kompas od HongdamuPůlměsíc od DoyeVymyté bílé králičí tetování od DoyZadní krk Mandala DesignGeometrický lotosový květ od Balaze BercsenyihoKvětinový tetování na zádech od UPKoruna na zádech od ZihwyMalá křídla od Harmindera SohalaEiffelova věž Tattoo od Balazs BercsenyiGradient Snowflakes od Sol ArtAkvarelová růže od ZihwyBlue Moon od HongdamuKvětinové na zádech od IdyVymyté tetování Snow Flake od Sol ArtNaturalistický design zadního krku od Doctor WooStrom od OozyKvětinový věnec od BanulAbstraktní květinový kousek od Bruna AndradeSemicolon Tattoo na zádechRoztomilá kočka od Balaze BercsenyihoTanečník od Balaze BercsenyihoAkvarelový trojúhelník od BanulaSouhvězdí OozyAkvarel mák od HongdamuNegativní vesmírný strom od ZihwyAkvarel Cross od Justice InkSkloněná stuha od DoyOkrasné tetování na zádech od Jéssika CamposVěnec tetování od ZihwaLevandulový citát od Sol ArtKvětinové tetování na krk od UP

1-křídlo na krku 2-Fox-tetování na krku 3-pírko-tetování-na krku 4-panter na krku 5-tetování na krku 6-nekonečná-láska-tetování na krku pro ženy 7-písmo-tetování na krku 10-A-passion-called-Harry-Potter 11-hvězdičkové tetování na krku 12-tetování na krku 13-3D-barevné-realistické-motýl-tetování-na krku1 14-Malé-černobílé-růžové-tetování na krku 15-roztomilých-netopýrů-tetování na krku 16-Sova-tetování na krku 17-Červená růže na krku 18 růží na krku 19-liška-tetování-na krku 20-Jméno na krku 21-tygří tetování na krku 22-kohout na krku

23-krk-tat 24-Franks-Scorpion-tetování 25-Ship-tattoo-on-neck-myke-komory 26-tetování na krk 27-Ježíš-tetování na krku 28-Akvarel-Ribbon-Tattoo-na krku 29-3D-Spider-Tattoo-na krku 30-Rose-tetování-na krku 31-Druhý den s tetováním na krku 32-sova-hlava-tetování-na-muži-boční krk 33-Cool-Neck-Tattoo-Ideas 34-Bird-tattoo-on-krk 35-Hand-and-rose-tattoo-on-neck 36-3D-vážka-tetování-na krku 37-Malý-Butterfly-Tattoo-na krku 38-stuha-tetování-na krku 39-Dreamcatcher-Tattoo-na krku 40-tetování na krku 42-tetování-na-zadní straně 43-Cat-tetování na krku 44-tetování na krku 408 1014-e1416406288633 1130-e1416406223900 ?????????????????????????? 1316 1613 1713 1813 2105 2119 2222 2417 4116