Diskutujeme o nápadech a inspiraci o designu tetování dívky, než předvedeme některá z našich oblíbených tetování v tomto stylu z celého světa.

pin up girl arm tattoo

Obrázky pin -up dívek měly vždy pevné místo mezi nejlepšími možnostmi tetování, zejména pro muže.

V dnešní době procházejí tetovací vzory něčím oživením a získávají široké uplatnění mezi lidmi všech pohlaví.

S vintage vzhledem a pevným kulturním zázemím jsou pin -up designy rozhodně možností, kterou stojí za zvážení při hledání nápadů pro vaše další tetování.

Níže si přečtěte další informace o historii snímků pin up girl, návrzích na návrhy a umístění tetování a další!

pin up girl tetování na paži

Historie pin up dívek

Ačkoli je většinou spojena s popkulturou 40. a 50. let, historie snímků pin up girl sahá až k burlesknímu divadlu 19. století.

Stylizované obrazy hereček byly někdy použity k propagaci určitých pořadů a často byly nakonec použity jako dekorace.

pin up girl tattoo design

Nejčasnějším příkladem toho, co bychom považovali za pin up girl art, byla slavná Gibson Girl – předmět série kreseb časopisu Charles Gibson pro život v roce 1895.

S nemožnou postavou přesýpacích hodin, velkým poprsím, plnými rty, tmavými vlasy nahromaděnými vysoko a – hlavně! – postoj, Gibson Girl se stala prvním pin up.

Zábavný fakt: byl tu také Gibson Man, i když, jak jste si možná domysleli, nedosáhl stejných výšin slávy jako Gibson Girl.

pin up girl tetování na paži

1917 přinesl další vývoj v kulturním fenoménu, který se stal pin up girl: válečná propaganda.

Pin-up obrázky podobné ženám byly použity v USA na plakátech během první světové války, s cílem přimět více vojáků, aby se připojily k boji.

Plakáty by obsahovaly stylizované obrázky žen, často ve vojenském oblečení, a inspirativní slogany.

pin up girl tetování na obou pažích

Během druhé světové války se však špička opravdu rozběhla. Idealizované obrazy všestranného „amerického miláčka“, atraktivního, spoře, ale ne neslušně oblečeného, ​​se opět staly jádrem americké strategie na podporu morálky ve válce.

Pin upy byly použity na náborové plakáty, kalendáře a zdobily zdi vojenských kasáren – sloužily jako „připomínka“ pro vojáky sloužící v zámoří, perfektní obraz dívky, ke které se budou po válce vracet.

pin up girl hazardní tetování

Během války se plakáty pin up dívek kupovaly nebo vytrhávaly z časopisů a připevňovaly na stěny kasáren a ponorek a na vnitřky skříněk vojáků.

Z této praxe pochází termín „pin up“ – obrázek dívky, kterou je třeba připnout na zeď.

Válka skončila, ale dívky up up zůstaly a byly populární i v padesátých letech minulého století.

Zahájení časopisu Playboy v roce 1953 znamenalo, že nyní existovala v podstatě celá publikace věnovaná pin upům, protože rané focení Playboy odpovídalo stylu pin up.

pin up girl mořská panna tetování

Pin up v současné kultuře

V dnešní době zůstávají pin -upy základem vintage popkultury a jsou okamžitě rozpoznatelnými symboly všeho 40. a 50. let.

Osobnosti a styly některých celebrit, jako jsou Lana Del Rey, Dita von Teese a Katy Perry, se velmi podobají stylu pin up – což přispívá k pokračující popularitě pin up obrázků a kultury.

černé a bílé pin up girl tetování

Plakátové plakáty, kalendáře a další zboží jsou samozřejmě široce dostupné, i když jsou nyní spíše zábavnou novinkou nebo specializovaným zájmem než rozšířeným kulturním fenoménem, ​​kterým byly v té době.

Důsledky genderové politiky pin -up dívek jsou komplikované a často sporné. Pro některé dívky pin up symbolizují postavení ženy a nezávislost, přičemž vzestup pin up označují za výzvu patriarchátu.

Jiní naopak věří, že pin up je misogynní a způsob objektivizace žen – zaměřuje se pouze na erotické nebo sexuální aspekty ženské formy.

Může být užitečné zvážit tyto problémy, pokud uvažujete o tom, že si na tělo necháte vytetovat design pin up girl – některým lidem to může připadat kontroverzní.

pin up tattoo art

Důležité prvky pin up girl art

Ať už jsou připnuté ke zdi nebo potetované, pin -up dívky mají určité identifikační vlastnosti, díky nimž jsou takové, jaké jsou.

  • Dívka – Koneckonců bez té holky nemůžete mít špendlík. Typický obraz pin up girl bude zahrnovat urostlou ženu s postavou přesýpacích hodin, úzkým pasem, širokými boky, bohatým poprsím, kudrnatými vlasy a růžovými tvářemi. Plné rty a velké oči jsou také důležitou vlastností, stejně jako oblečení – vintage pin up dívky by byly vysoce sexualizované prostřednictvím jejich nedostatečného oblečení, ale aniž by se staly pornografií. Krátké sukně, lákavé šaty, punčochy, vysoké podpatky a šaty pro služky tvoří vrchol seznamu. Důležitá je také póza zaujatá dívkou na obrázku – atraktivní a svůdná, předvádějící své tvary, ale aniž by byla příliš explicitní nebo vážná.

atraktivní pin up girl tetování

  • Barva – Nejznámější, vintage snímky pin up dívek vždy zahrnovaly živé barvy. Tento trend byl do značné míry zachován v pin up tetování, protože návrhy pin up girl bývají jasné a barevné. Samozřejmě to však není pravidlem-existuje několik skvěle vypadajících zcela černých pin up tetování.
  • Dodatky – rekvizity a další prvky byly často uváděny ve vintage pin up umění – nejznámější vlastenecké prvky v době válečné propagandy pin up. Pokud jde o návrhy tetování, dívky pin up jsou často kombinovány s jinými obrázky, jako jsou květinové motivy.

Designové nápady

Pin up dívky tetování přicházejí v překvapivé řadě stylů a forem.

Ačkoli pin up girl je kompletní obraz s předem definovaným vzhledem, mnoho lidí se rozhodlo rozšířit standardní design nebo upravit styl. Mezi běžné variace patří:

  • Den mrtvých pin up dívky – i když se to může zdát jako zvláštní kombinace divoce odlišných konceptů (a na některých úrovních to tak je), pin -up dívky tetované v estetice Day of the Dead jsou oblíbenou volbou. Určitě jste viděli tmavé tetování žen s líčením podobným lebce, květinovými tvary kolem očí a zašitými ústy-to je odkaz na Den mrtvých, důležitý svátek v mexické kultuře. Pin -up dívky potetované v tomto stylu tvoří zajímavou kombinaci obrazů a nápadů. Tento design si však pečlivě promyslete – je v tom zahrnuta nějaká hrůzostrašná symbolika a kulturní prvky, které by možná neměly být přivlastněny bez určité úvahy.

pin up girl mořská panna tetování

  • Květinové vzory – pin up dívky obklopené květinami mohou vypadat skvěle a vytvořit soudržný design. Květiny mohou pomoci zmírnit typicky erotický vzhled pin up girl, takže tetování je o něco méně sexuální a ženštější.
  • Připínáčky mořské panny – pin up dívky stylizované vypadat jako mořské panny jsou také běžnou volbou. Stejně jako u květin to dává smysl: snímky mořských panen v tetování obvykle zahrnují sexualizovanou ženskou formu ve svůdných pózách, takže je to malý krok od špendlíku k mořské panně.
  • Vlastní pozadí a rekvizity – jak již bylo zmíněno výše, pin up dívky 40. a 50. let se objevily v různých prostředích a oblečení, s různými rekvizitami a okolím. Přemýšlejte o tom, zda chcete ve svém pin up tetování zdůraznit nějaký konkrétní aspekt svého života nebo své zájmy – auta, lodě a hudební nástroje se často objevují jako součást obrázku pin up.

Jako u každého tetovacího designu, konečná volba bude záviset na vás a na tom, co chcete, aby vaše tetování vyjadřovalo. Klasický retro pin up girl design bude sám o sobě vypadat úžasně, ale díky vlastní rotaci staré sponky popkultury bude vaše tetování ještě jedinečnější.

Celebrity s pin up girl tetováním

Existuje spousta celebrit s pin up girl body art – zajímavé je, že se zdá, že většina z nich jsou ženy. Mezi oblíbené příklady patří:

  • Amy Winehouse – Amy Winehouse měla několik příkladů práce s pin up girl inkoustem na obou pažích.
  • Christina Ricci -Christina Ricci má na levém kotníku vytetovanou úplně černou pin-up dívku ve stylu mořské panny.
  • Maja Ivarsson -Maja Ivarsson má na předloktí velké černé tetování.

Průvodce umístěním

Většina návrhů pin up girl dělá poměrně velká, detailní tetování. Jako takové obvykle nejsou vhodné pro velmi malé oblasti – i když to vše bude záviset na individuálních provedeních.

Váš tatér vám bude schopen poradit, zda váš návrh umístění bude fungovat pro vámi zvolený design.

Plakátové tetování

Ruce a nohy patří k nejlepším možnostem pin -up tetování, jednoduše kvůli prostoru, který tyto oblasti nabízejí. Většina pin up girl tetování bude mít podlouhlý, svislý tvar – takže ruce a nohy ideální umístění. Žebra jsou také skvělou volbou, zejména u větších designů.

Největší návrhy pin up budou nejlépe fungovat jako zpětná tetování. Rukáv nebo poloviční rukáv je další možností, i když v tomto případě bude tetování muset zahrnovat další prvky, dobře navržené a měřené tak, aby obepínaly vaši paži.

Při rozhodování o umístění vašeho pin up girl tetování zvažte, zda chcete, aby tetování bylo neustále viditelné – zejména proto, že tyto druhy tetování mohou být v některých kruzích kontroverzní.

Například tetování na zádech a nadloktí jsou obvykle skryta oblečením, aniž byste se o to museli pokoušet.

Naproti tomu tetování na předloktí bude pravděpodobně vystaveno po většinu času a mohlo by být obtěžující se zakrývat každý den, kdybyste to museli udělat.

Krásné návrhy tetování pin up dívek

Plakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetování12965847_778663145566983_1082456419_nPlakátové tetování

Plakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetováníPlakátové tetování

Závěrečná slova

Ačkoli to není nutně vhodné pro každý styl tetování, pin up girl tetování vytváří překvapivě flexibilní design, přizpůsobitelný řadou barevných schémat, rekvizit a dalších prvků.

Svůdné, ale ne vulgární, atraktivní, ale ne explicitní, s bohatou historií a silnými vazbami na retro styly a vintage estetiku, pin up girl tetování jsou skvělou volbou pro muže i ženy, kteří chtějí udělat odvážné prohlášení o svém body artu.

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory TOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzoryTOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

TOP 65 pin up girl tetování sexy vzory

pin-up-girl-tetování

pin-up-girl-tetování-1

pin-up-girl-tetování-2

pin-up-girl-tetování-3

pin-up-girl-tetování-4

pin-up-girl-tetování-5

pin-up-girl-tetování-6

Samsung

pin-up-girl-tetování-8

pin-up-girl-tetování-9

pin-up-girl-tetování-11

pin-up-girl-tetování-12

pin-up-girl-tetování-16

pin-up-girl-tetování-17

pin-up-girl-tetování-18

pin-up-girl-tetování-19

pin-up-girl-tetování-20

pin-up-girl-tetování-21

pin-up-girl-tetování-22

pin-up-girl-tetování-24

pin-up-girl-tetování-26

pin-up-girl-tetování-27

pin-up-girl-tetování-28

pin-up-girl-tetování-30

pin-up-girl-tetování-31

pin-up-girl-tetování-32

pin-up-girl-tetování-15