Slunce je považováno za nejdůležitější prvek sluneční soustavy. Ve skutečnosti se jeví jako základ veškerého života na Zemi, protože poskytuje teplo i světlo, které jsou nezbytné pro udržení života na planetě. Od dávných dob bylo Slunce v celém vesmíru uctíváno jako dárce života a energie. Možná to je důvod, proč tato mocná nebeská síla zaujímá důležité místo v náboženství, kultuře, tradici a také v tetování, kde se sluneční tetování stalo jedním z nejvyhledávanějších návrhů tetování.

Pokud se chcete vymykat běžným tetováním, jako jsou květinové tetování a tetování zvířat, pak jsou tato tetování pro vás rozhodně ideální. Slunce je jedním z nich nebeská těla které se používají jako krásné předměty pro tetování. Ve skutečnosti se počet lidí, kteří si nechávají tato tetování vyrýt na tělo, každým dnem rychle zvyšuje. Kromě skutečnosti, že tato tetování mohou způsobit, že váš fyzický vzhled bude extrémně nádherný, mohou z vás také udělat zajímavý druh člověka, protože tato tetování jsou nabitá řadou významů. Slunce je velmi důležitou věcí v lidských životech. To je jeden z důvodů, proč mnoho lidí uznává jeho existenci tetováním na svém těle.

sluneční tetování (12)

Významy tetování na slunci

Slunce je považováno za nejvyšší sílu v přírodě, na které závisí existence celého vesmíru. Mystický design slunce má velkou symbolickou hodnotu a je populární mezi muži i ženami. Ačkoli každý člověk interpretuje design tetování svým vlastním způsobem a chce, aby to znamenalo jeho víru nebo postoj, existují určité zvláštní symbolické významy.

 • Civilizace a slunce – Různé civilizace po celém světě měly různé názory a přesvědčení o slunci, které hojně využívaly jako designový prvek ve svých uměleckých dílech. Sumerové uctívali Utu jako boha slunce od roku 3000 př. N. L., Zatímco Sun byl v akkadské kultuře uctíván jako Shamash a ve staroegyptské kultuře Ra. Řekové uctívali Apolla jako boha Slunce. Různé důkazy kolem Slunce poukazují na jeho význam, a to ve vědeckém i náboženském smyslu, již od starověku. Jižní Egypt je domovem nejstaršího slunečního ciferníku na světě, který se datuje do doby před 6000 lety.
 • Lidský zachránce – Slunce je od počátku věků známé jako podporovaný život na Zemi, protože dodává energii ve formě tepla a světla lidskému rodu. Ve skutečnosti generuje životní sílu a energii ve všech živých věcech na planetě a na Zemi není možné nic jiného.
 • Plodnost a vitalita – Další symbolický význam slunce jej vztahuje k plodnosti a vitalitě, protože je to slunce, které pomáhá při vytváření nových životů a znovuzrození.
 • Symbol pravdy – Slunce je také považováno za symbol pravdy a vytrvalosti, který stojí na svém místě a svou práci vykonává s neúnavnou trpělivostí a nasazením. Slunce nám dává víru, že bude vždy stát při zemi a splňovat potřeby zde žijící lidské rasy.
 • Ochránce života – Indiánská kultura vyznává roli slunce jako ochránce života na Zemi. Je uctíván jako strážce denního světla a dokud je slunce, nic nemůže zničit život na Zemi.
 • Odvaha, statečnost a moudrost – Existují další obecná přesvědčení spojená se sluncem, která převládají v různých kulturách světa. Slunce znamená odvahu, statečnost a moudrost. Přináší štěstí a naději a přenáší novou energii do lidských bytostí každý den. Další mýtus o slunci je, že když Země skončí, nastane poslední západ slunce.

Tímto způsobem je slunce spojeno s celou řadou významů a základní design slunce může být začleněn do různých designových prvků, které dávají designu slunce zcela nový a odlišný význam. Na sluneční umění se proto dívá jiným světlem v závislosti na jeho základním designu a prvcích v něm obsažených. Kreativní nápady najdete v našich kolekcích biomechanických tetování, 3D tetování a tetování Henna.

Slavní lidé

Nelze popřít, že v dnešní době je na světě spousta slavných lidí, kteří mají na těle velmi krásná tetování. Některé z těchto nádherných kousků umění těla jsou sluneční tetování. Ano, čtete dobře. Pokud chcete znát ty slavné lidi, kteří milují sluneční umění jako vy, pak zde uvádíme některá jejich jména:

 • Shannon Harris -Shannon Harris je 24letá hvězda YouTube z krásné země Nového Zélandu. Ano, ve světě se extrémně proslavila prostřednictvím svých kanálů YouTube, které mají něco společného s líčením. Shannon vypadá velmi nádherně se svým slunečním uměním na pravých prstech. Slunce je doprovázeno obrazy planety a měsíce.
 • Scarlett JohanssonováScarlett Johansson je velmi nádherná 31letá americká herečka, zpěvačka a modelka. Na levé paži má velmi krásné a barevné sluneční umění. Design je slunce, které se chystá zapadnout přímo tam před mořem.
 • Janeane GarofaloJaneane Garofalo je 51letá americká filmová herečka, spisovatelka, liberální politická aktivistka a stand-up komik. Navzdory svému vyššímu věku stále vypadá skvěle se svým uměním vycházejícího slunce umístěným na pravé paži, které je doprovázeno tetováním s červeným srdcem.
 • Marzia BisogninMarzia Bisognin je další velmi slavnou osobou na světě díky svému kanálu YouTube. Je jí 23letá italská youtuberka, která je majitelkou názvu kanálu YouTube CutiePieMarzia. Ještě zajímavější na Marzii je fakt, že má sluneční umění umístěné v oblasti její míchy. Je to vlastně design jin -jang, který nese tvar slunce.
 • Asami Zdrenka Asami Zdrenka je velmi slavná zpěvačka, která je členem hudební skupiny známé jako Neon Jungle. Je také velkou fanynkou slunečního umění. Má to přímo na levé ruce doprovázené půlměsícem. Celý design je však velmi jednoduchý.

Různé krásné designy

Stejně jako ostatní tetování, která jste znali, je sluneční umění k dispozici také v řadě designů, které si určitě zamilujete. Vlastně můžete být pánem svého vlastního návrhu tím, že zahrnete své nápady tetování s nápady svého najatého profesionálního tetovacího umělce. Ale pokud chcete znát některé z běžných, ale nádherných designů, pak zde jsou některé z nich, které můžete vzít v úvahu:

 • Vycházející slunce Design – Design vycházejícího slunce se alternativně provádí jako japonské sluneční umění. Je to jednoduše proto, že vycházející slunce má něco společného s Japonská kultura. Podle japonského lidu je vycházející slunce velkým symbolem mužskosti, což je jeden z důvodů, proč si tento design vybrala řada milovníků tetování. Pro některé další lidi tento design jednoduše znamená nový začátek nebo nový život někomu, kdo nedávno zažil ve svém životě velké nebezpečí.
 • Květinový design slunce – Kdo by také zapomněl na velmi krásný květinový design slunce? To je díky květinám, které se přidávají k obrazu slunce, extrémně nádhernější. Pojmenujte jakékoli květiny, které chcete, a určitě je můžete začlenit do svého tetování slunečního umění. Můžete si vybrat slunečnici, lotos nebo růži. Květiny dodají tetování ženskou auru, a proto jsou ideální pro milovnice tetování.
 • Tribal Sun Design – Pokud je to velmi jedinečné a nádherné umění, které hledáte, pak byste měli jít na design tribal sun. Kmenový design je známý jako nejoblíbenější tetovací design mnoha lidí na světě, a dokonce i těch profesionálních tetovacích umělců. A to navzdory skutečnosti, že gravírování takového designu na vaše tělo může být pro tatéry výzvou. Tento design by byl velmi poutavý a rozhodně by na těle nositele vypadal elegantně. Dobrým příkladem je sluneční umění Mayů. V tomto konkrétním kmenovém slunečním umění je obraz slunce začleněn do krásných jednoduchých vzorů i velmi detailních vzorů.
 • Měsíc a slunce Design – Měsíc i slunce jsou nebeská těla, takže neexistuje způsob, jak by spolu nevypadali skvěle. I když jsou však oba nebeskými těly, je známo, že jsou navzájem přesnými protiklady. Je to jednoduše proto, že slunce lze vidět ve dne, zatímco měsíc v noci. Takový design může mít ve skutečnosti různé významy, v závislosti na tom, jak je kreslen a jaké jsou do něj přidané dílčí návrhy. Tato dvě nebeská těla jsou známá tím, že představují muže a ženy. Takový design bude obecně znamenat spolupráci a jednotu i v těch nejdivnější časech.
 • Sun Fish Tattoo Design – Možná si říkáte, jak se na Zemi sluní slunce a ryby hodit, že jsou spolu. No, jen se slunečním uměním. Není třeba říkat, že tento design by zahrnoval obraz slunce a obraz oceánské ryby. Přesto nevíte, že ve skutečnosti existuje sluneční ryba? Ano, je to ryba, která má kulatý tvar jako slunce, takže je dokonalým námětem pro vaše tetování slunečního umění. Je známo, že takový druh ryb představuje čarodějnici Mola.
 • Cloud and Sun Design – Kromě měsíce může být oblak také krásně začleněn do slunce, pokud jde o tetování. Je známo, že tento konkrétní design vyzařuje značné množství elegance. To je jeden z důvodů, proč si jej vybrala spousta milovníků tetování po celém světě, kteří by chtěli mít elegantní tetovací design. Takový design je ve starověké japonské kultuře velmi významný. Starověcí Japonci pevně věřili, že umění mraků a slunce má mimořádný význam.

Populární tetování pro sluneční umění

Vzhledem k tomu, že je slunce tím nejdůležitějším nebeským tělesem ve sluneční soustavě, je zřejmé, že je to také jeden z nejoblíbenějších návrhů tetování. Současně je tento design tetování jednoduchý a snadno vyrobitelný a také skvěle vypadá, což také odpovídá jeho popularitě. Zde je několik běžných návrhů:

 • Kmenové tetování – Kmenové návrhy tetování zůstávají věčným favoritem mezi designéry i milovníky tetování po celém světě, protože mají čistý vzhled a silný dopad. Mnoho z kmenových vzorů představuje slunce s jasně viditelnou mužskou tváří. Mayové navrhli sluneční umění, aby ukázali svou sílu a sílu, zatímco kmen Navajo jej používal jako symbol stvoření. V aztéckých kmenových provedeních tetování přichází v různých vzorech, od jednoduchých až po podrobnější styly a vzory. Slunce Taino představuje slunce jako ohnivou kouli, která je obklopena horkými a prudkými paprsky. Slunce a měsíc byly přirovnávány k jin a jang, což jsou dvě opačné a emocionální stránky každé lidské bytosti.
 • Design solárního kola – Některé návrhy zobrazují slunce jako sluneční kolo, které vypadají zcela odlišně od typických. Jiní mohou ukázat slunce jako jednoduchou tečku s kruhem nakresleným kolem něj, zatímco jiní mohou ukázat kříž spolu se základním slunečním designem. Takové návrhy mají v zemích Blízkého východu velký fanoušek.
 • Květinové tetování – Květiny jako lotos, růže a slunečnice mohou být začleněny do slunečních vzorů, aby jim poskytly krásný a ženský vzhled. Tím vytvoříte pro tetování naprosto brilantní efekt. Drak, Fénix, ryba, lev, vlk, slon, drak, hvězdy nebeských objektů, měsíc, ptáci a mnoho dalších prvků, jako jsou lapače snů, peří, kotvy, šípy, kompas, geometrické, hudební symboly, srdce, nekonečno, stromy, andělé, křídla lze také použít k vylepšení návrhů tetování na slunci.

sluneční tetovánísluneční tetování (13)sluneční tetování (14)sluneční tetování (15)sluneční tetování (16)sluneční tetování (17)sluneční tetování

Stejně jako všechny ostatní návrhy tetování je umístění určeno jeho velikostí a designem. Větší a podrobnější tetování obvykle vypadá dobře v oblastech, jako je žaludek, žebro, rameno, stehno, spodní část zad, páteř, hrudník, nohy a kyčle, zatímco menší lze provádět na rukávech, kotnících, zápěstích, zadní části ucho, krk i jako prstové tetování.

sluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetování (18)sluneční tetování (19)sluneční tetování (20)sluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetování (21)sluneční tetování (22)sluneční tetování (23)sluneční tetování (1)

Ačkoli jsou tetování na slunci již oblíbeným designem tetování, jejich popularita v poslední době dosáhla nových výšin poté, co je přenášejí některé velké mezinárodní celebrity. Na seznamu jsou například Orlando Bloom, Anastacia, Godsmack, Henry Rollins a Corey Taylor. Možná budete chtít zkontrolovat naši sbírku Matky & Dcera tetování, tetování nejlepšího přítele, tetování sestry, tetování bílým inkoustem.

sluneční tetování

sluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetování (2)sluneční tetování (3)sluneční tetování (4)sluneční tetování (5)sluneční tetování (6)sluneční tetování (7)sluneční tetovánísluneční tetovánísluneční tetování (8)sluneční tetování (9)sluneční tetování (10)sluneční tetování (11)sluneční tetování (12)

Průvodce umístěním

Některá z běžných umístění těla;

 • Tetování na zápěstí – Je jen na vás, zda chcete, aby vaše tetování na slunci bylo umístěno na levé nebo pravé zápěstí. Jen si vzpomeňte na hlavní účel takového tetování.
 • Tetování na pažích – Zbraně budou také nejlepší umístění pro tetování. Lidé si toho určitě všimnou, až to tam vloží. Jen se ujistěte, že jste jej vyryli na správnou část paží.
 • Tetování na žebru – Existuje mnoho lidí, kteří dávají přednost umístění na žebro. Někteří říkají, že jim velmi pomáhá vypadat nádherně pro opačná pohlaví, když si tetování položí na žebro.
 • Tetování na zádech – Pokud chcete, aby vaše tetování nebylo tak viditelné očima ostatních lidí, bylo by určitě skvělé ho nasadit na záda.
 • Tetování na nohou – Nohy jsou také dokonalá místa. Nohy jsou obvykle delší, takže konkrétní iluze, kterou chcete svým tetováním ukázat, lze určitě dosáhnout.
 • Tetování na žaludek – Dalším dokonalým umístěním tohoto tetování je žaludek. To je běžná možnost mnoha milovnic tetování na světě, které zvažují sluneční tetování.
 • Tetování na stehněPokud chcete, aby vaše umění nebylo pro některé jiné lidi tak zřejmé, můžete se rozhodnout je umístit na stehna.

Závěrečná slova

Sluneční tetování je nepochybně nesmírně smysluplné mít na něčím těle. V žádném případě na vás nemohou vypadat velmi nádherně. Jinými slovy, kromě toho, že jsou tato tetování tak smysluplná, mají také velmi krásný vzhled. Stačí si vybrat ten nejlepší design, který opravdu odpovídá vašemu vzhledu a také vaší jedinečné osobnosti.

Slunce je nejmocnější silou ve vesmíru, na které závisí veškerý život na planetě, protože dává teplo a světlo. Je to všechno mocná příroda, v kombinaci s její estetickou krásou dělá sluneční umění tetování jedním z nejvyhledávanějších návrhů v tetování. Mohou existovat kmenové vzory a další, které zahrnují prvky, jako jsou květiny, drak, měsíc, hvězdy a fénix.

geometrické vzory tetování na slunci sluneční tetování nápady nápady 2 sluneční tetování nápady nápady 4 sluneční tetování nápady 6 sluneční tetování nápady 8 sluneční tetování nápady 10 sluneční návrhy tetování nápady 12 sluneční tetování nápady 17 sluneční tetování nápady 22 sluneční tetování nápady 23 sluneční tetování nápady nápady 26 sluneční návrhy tetování nápady 32 sluneční tetování navrhuje nápady sluneční tetování sun-tetování-designy-1 sun-tetování-designy-2 sun-tetování-designy-3 sun-tetování-designy-4 sun-tetování-designy-5 sun-tetování-designy-6 sun-tetování-designy-7 sun-tetování-designy-8 sun-tetování-designy-9  sun-tetování-designy-11 sun-tetování-designy-12 sun-tetování-designy-13 sun-tetování-designy-14 slunce-tetování-vzory-15 sun-tetování-designy-16 slunce-tetování-designy-17 sun-tetování-designy-18 Sun-Tattoo-designy-19 slunce-tetování-vzory-20 Sun-Tattoo-designy-21 sun-tetování-designy-22 sun-tetování-designy-23  sun-tetování-designy-25