Zdá se, že tetování nohou je v dnešní době velmi populární. To může být potvrzeno velkým počtem mužů a žen, kteří se každý den dostávají na nohy. A to navzdory skutečnosti, že na světě je tolik jednotlivců, kteří považují tetování za satanský čin. Prostřednictvím těchto tetování se lidé mohou vyjádřit, aniž by mluvili s lidmi, kteří je obklopují. Kromě toho existuje mnoho jednotlivců, kteří jsou do těchto tetování, aby ukázali, jak oddaní jsou svému náboženství. Dalším důvodem, proč lidé zvažují mít tato tetování, je zlepšit jejich smysl pro módu v této moderní době.

V moderní době se móda neomezuje pouze na to, co nosíte a jak se nosíte; zašlo to mnohem dál a lidé se přiklonili k těm nejvíce uměleckým a inovativním formám módy, jako je tetování. Základním účelem nalezení správného umístění tetování je, aby bylo poutavé. Navíc první časovač potřebuje vědět, že tetování napuštěným tetováním je bolestivý proces, protože zahrnuje vložení jehly do vrstev kůže za účelem změny její barvy pomocí barevného pigmentu. Jakmile bude tetování hotové, bude navždy vaší součástí, protože tetování je trvalé povahy. Takže když se rozhodnete nechat si tetovat napuštěné tetování na jakékoli části těla, musíte to udělat po dlouhém rozjímání a promyšleném výběru designu..

Pokrytí tetování nohou

Samozřejmě pokrývají určitou část lidského těla a ty jsou zjevně umístěny na části nohou. Tato tetování mohou být ve skutečnosti plná, poloviční, čtvrtinová nebo jen malá část tetování. To bude záviset na osobě, která se chce nechat natřít barvou na své noze. Mnoho lidí sáhne po designu celé nohy. Ty pokrývají od stehenní části až po kotník nebo rovnou k prstům. Pokud neoceníte krásu designu celé nohy, přejděte na polovinu. Poloviční pokrývky nohou od kolen dolů nebo nahoru. Pokud nechcete vystavovat svá tetování, můžete mít design nohou, který začíná od kolen až po stehenní část, nebo od stehenní části až po kolena. Volitelně může být také design čtvrtiny nohou. To je dobré pro ty lidi, kteří nechtějí mít na nohou viditelné tetování.

Výhody a nevýhody

Je normální, že tetování je spojeno s řadou výhod a nevýhod, a tato tetování zde nejsou výjimkou. Níže jsou uvedeny některé z očekávaných výhod těchto tetování:

 • Méně bolestivé – Část nohy je převážně složena ze svalů, takže není pochyb o tom, proč je při tetování méně bolestivé.
 • Široké pokrytí – Ve srovnání s ostatními mají širší pokrytí, takže si zde můžete určitě vyrýt požadovaný design, bez ohledu na to, zda je velký nebo jen malý design.
 • Snadné skrytí – To je vlastně případ od případu. Bude snadné se schovat, když se necháte tetovat od stehna směrem ke kolenům.

Zde jsou některé z nevýhod:

 • Trvá to čas – Toto je další případ od případu. Pokud půjdete na plnou nohu, pak to bude určitě trvat, a tak s polovinou nohy.
 • Nákladnější – Ve srovnání s ostatními bude nákladnější mít design nohou, protože má širší pokrytí.

Pohledy celebrit

Nelze popřít, že slavné celebrity jsou ty, které nejprve integrují tetování do svého těla, a tato tetování jsou některá z těchto nádherných tetování, která mají. Zde jsou některá jména těchto celebrit:

 • Mel C. -Tato anglická písničkářka je bývalá členka skupiny Spice Girls a na pravé noze má nádherné tetování draka.
 • Paz De La Huerta – Tato americká modelka a herečka má na noze tetování, které má hadí design. Ocasní část hada se rozšířila k horní části její pravé nohy.
 • Ryan Cabrera -Tento 33letý americký hudebník má na noze tetování, které zobrazuje tvář slavného amerického herce Ryana Goslinga. Je to důsledek, který získal hraním „tetovací rulety“ se svým kruhem přátel.
 • Bam Margera – Tato americká televizní osobnost a hvězda Viva La Bam a Jackass má na noze tetování, které zobrazuje tvář jeho strýce jménem Vincent Margera.
 • Justin Bieber – Tento kontroverzní mladý zpěvák ukazuje svou silnou víru v Boha prostřednictvím svého tetování Ježíše Krista na levé noze. Ve spodní části obrazu Ježíše Krista jsou růže s vylepšeným vzhledem tetování.
 • Barbara Mori -Tato osmatřicetiletá mexická modelka a herečka má na pravé noze tetování růže větší, které je napuštěné delší stopkou. Takto potetované nohy jí určitě sluší.

Odvolání tetování na nohou

Tetování na noze patří k nejpřitažlivějším druhům tetování na těle, protože díky nim vaše nohy vypadají lákavě a jsou obzvláště milované ženami, přestože jsou stejně populární i mezi muži. Stejně jako tetování na paži, slovo „Tetování na rukávu”Lze použít také k definování tetování na noze, protože vykazují podobný efekt jako rukáv, design sahá od stehna/kolena k chodidlu. Nejlepší na těchto tetováních je, že umělci mají dostatek prostoru a prostoru vyzkoušet odvážný a úžasný design v oblasti, kterou mají k dispozici pro barvení designu.

Tetování na noze také vypadá prominentně, protože získává výhody pohybu a zakřivení, které nejsou k dispozici na jiných částech těla. Díky tomu jsou tato tetování skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco odvážného a poutavého. Další výhodou tetování na noze je, že se dají stejně snadno skrýt, jako předvést. Muži a ženy mohou vystavit své nohy ve vhodných šatech, když chtějí ukázat tuto úžasnou formu body artu světu. Na druhou stranu si mohou snadno zakrýt nohy, když to vyžadují jejich profesionální závazky.

Oblíbené možnosti designu

Design tetování je do značné míry určen prostorem, který je pro něj k dispozici. Vzhledem k tomu, že oblast nohou má v tomto ohledu co nabídnout, může umělec vyzkoušet úžasné a okouzlující návrhy tetování na noze. Jsou ideální volbou pro vytváření jedinečných uměleckých děl, což je skvělý způsob, jak ukázat smysl pro módu nositele tetování. Zde jsou některé oblíbené možnosti designu:

 • Květinové vzory – Květinový design je dokonalým designem pro nohu pro ženy, protože mají skvělou ženskou přitažlivost. Mohou ji přimět, aby vypadala přitažlivě, s použitím jasných barev a poutavých designů. Kromě toho je v tomto konkrétním stylu tetování k dispozici velká rozmanitost, protože si můžete vybrat některou z populárních květin, jako je růže, slunečnice, jiřina nebo lotos, a do základního designu jsou přidány některé jedinečné vzory, jako jsou motýli nebo lapače snů.
 • Kmenové vzory – Na rozdíl od ženských květinových vzorů mohou muži volit spíše mužské vzory, jako jsou kmenová tetování, maorská tetování, tetování jin jang nebo tetování se symboly svých asociací nebo klubů.

Jiné možnosti

Některé další designy, které mohou být napuštěny na nohách, jsou moderní vzory, jako jsou geometrické vzory, které jsou vyrobeny od kyčle k patě, což dodává vašim nohám krásný vzhled. Podobně, pokud hledáte nějaké realističtější návrhy, jako jsou ty, které obsahují slunce, měsíc, hvězdy, peří, kotvy, šipky, kompas, geometrické, hudební symboly, samuraje, bio-mechanické, srdce, nekonečno, stromy, andělé a křídla, fénix, vlaštovka, kolibříci, vlny, ryby, lev, vlk nebo slon jsou skvělou volbou. Dračí tetování je dobré pro obě pohlaví a vyzařuje z něj síla a krása. Když se chystáte na takové tetování, je důležité se zaměřit na texturu, protože to může mít skutečný vliv na konečný vzhled designu.

4-Black-Koi-ryba-tetování-na-noze 5-Rose-Tattoo-na-noze Tetování na 6 nohou 8-noha-tetování 9-tattoo-design-of-mic-notes-tattoo-on-noha Tetování na 10 nohou 11-The-music-is-Duran-noha-tetování 12-luk-noha-tetování 13barevné tetování na noze Tetování na 14 nohou 15-lilie-tetování na noze 16-tetování na noze 18-noha-tetování 19-finále-chicano-car-girl-noha 20-lilie-hvězdy-víno-tat 21-Felix.-potřísněné-noha-tetování 22-Čerstvě-Hotovo-Mings-Dívka-noha-tetování 23-Cherry-Blossom-Tree-tetování-na-noze 24-žena-v-listy-noha-tetování 25-noha-tetování

Obvyklé návrhy tetování, které si můžete vybrat pro nohu

Existuje celá řada návrhů tetování nohou, ze kterých si můžete vybrat. Při výběru je však třeba vzít v úvahu několik faktorů. Musíte dohlížet na to, aby design představoval vaše vnitřní já. Pamatujte si, že tetování může být odrazem vaší osobnosti. Zde je několik obvyklých návrhů, které byste mohli chtít:

 • Květinový design – Jedná se o velmi běžný design pro nohu a tento design lze obvykle vidět na ženách. Hlavní důvod je zde velmi zřejmý. Květiny symbolizují ženskost a dívky určitě budou s květinovým vzorem vypadat krásněji. Rose je nejlepší volbou z mnoha.
 • Zvířata – Pokud se chcete zbavit ženských vzorů, tak proč nezkusit návrh zvířecího tetování. To bude zobrazovat různé vlastnosti v závislosti na druhu zvířecího designu, který si vyberete. Chcete -li ukázat svou statečnou stránku, je nejlepší jít pro tygra, lva nebo vola. Pokud jste milovník míru a svobodomyslný, pak jsou ptáci perfektní.
 • Kmenový design – Jednou z běžných voleb mužů a žen, pokud jde o nohu, je kmenový design. Tento design je velmi krásný, ale zahrnuje složité detaily. S tímto musíte najmout spolehlivého tetovacího umělce, abyste se ujistili, že je práce dobře odvedena.
 • Symbolický design – Mnozí jdou na symbolický design, zvláště pokud se nechají tetovat kvůli svému náboženství nebo tak něco. Běžným symbolickým tetováním na designu nohy je kříž nebo obraz Ježíše Krista.

Závěrečná slova

Tetování nohou bezpochyby může zlepšit vzhled nositelů. Ty je dokonce mohou učinit módnějšími. Pokud uvažujete o tetování, pak vám tetování na noze bude určitě slušet.

Pokud plánujete nechat napustit nohu, musíte mít na paměti klimatické podmínky místa, ve kterém žijete, protože ti, kteří žijí v chladných oblastech, jen zřídka dostanou příležitost pochlubit se designem nohou, kromě případů, kdy jsou na subtropické dovolené, která sotva ospravedlňuje čas a peníze vynaložené na tetovanou nohu a bolest, kterou za to nese. Je také velmi důležité vybrat si správné místo a správného umělce pro tetování napuštěné barvou, protože tetování je něco, co trvá celý život. Je tedy třeba dbát na to, abyste své peníze a čas investovali správným způsobem, aby vaše tetování vypadalo navždy zdravé a krásné.

26-maorské tetování na noze 27-Cris-Maori-Inspired-Noha-tetování 28-Apple-Tree-Tattoo-On-Noha 29-Horor-strom-lebka-tetování 30-strom-noha-tetování 31-Anchor-and-Rose-Tattoo-on-Leg 32-Sova a růže na noze 33-ptáků a květin-tetování-na-noze 35-barevné-lebka-tetování-na-noze 36-lebka-noha-tetování 37-lebka-a-růže-noha-tetování 38-Dynamictattoo-Notes-tetování nohou 39-květinové-tetování-na-noze 40-motýl-noha-tetování 41-krásná-ilustrace-tetování na noze 42-Tradiční loď na noze 43-barevné-peří-tetování-na-noze 44-Realistická kočka s tetováním na noze 45-srdce-+-tetování na klíčové noze 46-Akvarel-tetování-na noze 47-Akvarel-květinové-tetování-na noze 48-Akvarel-tetování-na noze 49-noha-tetování  Tetování nohou-1 Tetování nohou-3 Tetování nohou-4 Tetování nohou-5 Tetování nohou-6  Tetování nohou-11 Tetování nohou-12 Tetování nohou-13 Tetování nohou-14 Tetování nohou-15 Tetování nohou-16 Tetování nohou-17 Tetování nohou-18 Tetování nohou-19 Tetování nohou-20 Tetování nohou-22 Tetování nohou-23 Tetování nohou-24 Tetování nohou-25 Tetování nohou-26 Tetování nohou-27 Tetování nohou-28 Tetování nohou-29 Tetování nohou-30 Tetování nohou-31 Tetování nohou-32 Tetování nohou-33 Tetování nohou-34  Tetování nohou-37 stehenní tetování-kotva-plachta stehna-tetování-ptáci stehenní tetování-motýlí kotva stehno-tetování-cool-lebka stehno-tetování-crafter-a-šicí stroj  stehenní tetování stehenní tetování-vážka stehenní tetování-eifel-věž  stehenní tetování-gcliff stehno-tetování-geometrické květiny stehenní tetovací pistole stehno-tetování-humr stehno-tetování-zrcadlo-lebka stehno-tetování-chobotnice stehno-tetování-pirát stehno-tetování-citát stehno-tetování-rocknroll stehna-tetování-zajíček stehenní tetování-slon tetování stehna-květiny stehno-tetování-lebka citáty ze stehen-tetování-lebky stehno-tetování-lev stehna-tetování-mořská panna-chobotnice  stehna-tetování-sova stehna-tetování-červená-modrá růže stehenní tetování-lodní maják  stehno-tetování-čas stehenní tetovací strom stehenní tetování-kmenové peří stehno-tetování-čarodějofozz thight-tattoo-ladyfox