Primárním cílem tetování je upoutat pozornost, kromě toho, že má symbolickou hodnotu. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby si nadšenci tetování vybrali design, který je lákavý a zároveň smysluplný. Peacock tetování je jedním z nejlákavějších tetovacích návrhů, protože zobrazuje úžasné barvy jeho ocasu a peří k dokonalosti. Tento design tetování je perfektní, protože oplývá nejen estetickou krásou, ale i symbolikou.

Symbolika Významy páva

Páv je mužský páv, krásný pták, který pochází z Indie. Tento létající pták má působivé barevné pole v peří pouze u mužských druhů a zaujímá místo důležité v legendách a folklóru v kulturách po celém světě. Páv je národním ptákem Indie a má také významné místo v historii země, protože na pávím trůnu seděl velký císař Shah Jahan. Výsledkem je, že tento nádherný pták je spojen s královskou hodností a šlechtou. Země má také náboženské hledisko pro tyto ptáky, protože jsou považovány za vozidlo bohyně Lakshmi, bohyně prosperity a bohatství. Lord Krishna také zdobil paví pírko na čele, což je skutečnost, která dává tomuto ptákovi v hinduistickém náboženství úctu. Buddhistické náboženství vidí páva jako totem poctivosti.

Také v křesťanství má pták velký význam, protože bílý páv je považován za symbol Ježíše Krista a církve. V řecké kultuře je páv vnímán ve spojení s bohyní Hérou, která žárlila na každého krásnějšího než ona, a z tohoto důvodu je páv obvykle vnímán jako egoistické stvoření. Některé kultury považují pávy za ptáky znalostí a moudrosti. Čínská kultura vidí páva jako ptáka, který přináší štěstí těhotným matkám. Je pozorováno, že pávi vrhají svá stará peří a každý rok je vyměňují, což je důvod, který vede ptáky ke spojení s obnovou a vzkříšením. Pták je také známý jako léčivý totem, protože je schopen být ovlivněn toxiny, a proto je obvykle zobrazen v boji s jedovatými hady. Kromě různých významů v historii a legendách jsou pávy považovány za symboly krásy, smyslnosti, nesmrtelnosti, slávy a vytříbenosti, zatímco bílý páv znamená čistotu.

Kromě symbolické hodnoty ptáka má peří páva také zvláštní význam. Těmito živými a přitažlivými peřími jsou obdařeni pouze muži a používají je k přilákání samic k páření. Oči peří jsou v křesťanství považovány za oči boží, zatímco orientální kultura je vidí jako oči zla. Interpretace designu páva má velkou rozmanitost a je na nositeli tetování, aby si přečetl význam pavího tetování, jak chce.

Nejoblíbenější návrhy pávích tetování

Peacock tattoo je jedním z těch designových prvků, které mají obrovskou krásu a hlubokou symboliku, spolu s velkou rozmanitostí designů, ze kterých si můžete vybírat. Můžete zvýraznit celé tělo nebo peří páva nebo vyzkoušet něco neobvyklého jako bílý páv jako designové téma. Mnoho výzkumu vám může pomoci vybrat nejlepší design v tomto ohledu:

  • Kmenový páv  – Jednou z trendových možností mezi milovníky moderního tetování jsou kmenová tetování, která si dokázala udržet svoji přitažlivost, přestože jsou stará už celá staletí. Tučné linie a složité vzory jsou rysy kmenových tetování, která pomáhají umělci vyzdvihnout to nejlepší v návrzích s paví tematikou.
  • Peacock Feather Design – Místo toho, abychom se vydali za designem, který obsahuje kompletní obraz páva, je možné se rozhodnout pro tetovací design pavího peří, který má díky vizuálním barvám v této nádherné tvorbě přírody úžasnou vizuální přitažlivost. Tyto vzory peří vyžadují méně času a prostoru a vypadají krásně na ramenou, krku, zápěstí a předloktí. Tato tetování mají ženskou kvalitu, což z nich dělá hit mezi ženami.
  • Bílý páv – Bílý páv je pro oko vzácnou lahůdkou a v křesťanství je vnímán jako symbol čistoty a duchovnosti. Výsledkem je, že umění bílého páva je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyznávat svou víru v náboženství a také z něj čerpat inspiraci.

Závěrečná slova

Jedna věc, která je opravdu důležitá pro ty, kteří chtějí mít napuštěné tetování páva, je to, že musí hledat odborného umělce, aby v něm přinesl to nejlepší. Protože víme, že design bude vždy složitý s velkou složitostí barev, záleží na odbornosti tatéra do značné míry. Získání tohoto designu také vyžaduje velkou dávku odhodlání, protože jeho natírání zabere mnoho času, a proto bude také velmi bolestivé.

Páv žlutého inkoustu na pravém horním zadním tetováníAkvarel Splash tetování s pavím peřímBoční tetování Violet Peacock FeatherNaprosto ohromující paví tetování na pažiSymbolické pávové tetování na pažiSwan or Peacock TattooMalé paví peří na hrudi InspiraceMalé černé pávové tetování na hrudiJednoduché malé pávové tetování na kotníkuJednoduché černé pávové boční tetováníPeacock With Flowers Inspiration TattooPaví tetování se žlutou růžíPaví tetování s červenými květyPeacock Tattoo Swirl InspiracePeacock Tattoo na krkuPeacock Tattoo na pažiPeacock On Lower Foot TattooPeacock Inspiration Tattoo na pažiBoční tetování s paví hlavouPaví pírko s tetováním s barevnou úvodní barvouPaví peří tetování na prstTetování pavího peří na zádech pro ženyTetování pavího peří na zádechPaví peří na rameno tetováníKvětinové tetování inspirované pavím peřímPeacock Feather Infinity Tattoo

Oranžová modrá a fialová paví tetování InspiraceKrásné pávové tetováníNeuvěřitelné pávové tetování s náhrdelníkemPeacock Tattoo Design ve tvaru srdceTetování paví peří a malá fialová srdceLétající páv na rameno tetováníFine Line Peacock TattooZáhadné barevné paví tetováníRůzné květiny s pavím tetovánímDetailní paví tetováníBarevný páv na spodní paži tetováníBarevné tetování s pavím peřímÚchvatně krásné paví tetováníBrave Enough Peacock Tattoo FeatherModré paví peří se tetováním na hrudi se srdcemModré zelené pávové tetování na břišeČerné pávové tetování na zádech inspiraceÚžasně krásné pávové tetováníKrásné a úžasné pávové tetování

Teniele-Sadd-578x770

Emily-Rose-578x578

Javanese-Henna-Tattoo

2-Back-Peacock-Tattoo

4-stehenní páv-tetování

5-Halfsleeve-Peacock-Tattoo

6-Chest-Peacock-Tattoo

10-Low-Back-Peacock-Tattoo

11-Peacock-Feather-by-Sandor-Konya

12-páv-tetování na zádech

13-páv-japonské-tetování

14-Peacock-Tattoo-for-Girl

18-Peacock-Side-Tattoo

19-henna-crone-páv-pokus

21-Peacock-Tattoo

22-Peacock-Feather-and-Flower-Tattoo

24-Peacock-Tattoo

25-Colorfull-Peacock-Back-Tattoo

26-Páv-tetování-třešňový květ

27-Peacock-with-Magnolia-Back-Tattoo

28-Peacock-Feather-on-Finger-Tattoo

30-Peacock-Feather-on-Foot

31-Full-Back-Peacock-Tattoo

32-Akvarel-Páv-tetování

35-Peacock-Feather-with-Dreamcatcher-Tattoo

37-Peacock-Tattoo-pro-ženy

39-Peacock-Sleeve-Tattoo

40-Peacock-Back-Tattoo

42-Peacock-Back-Tattoo

43-Páv-tetování

44-Páv-tetování-za uchem

45-páv-tetování

46-Peacock-Tattoo-on-Side

49-Peacock-Half-Sleeve-Tattoo

50-Peacock-Half-Sleeve-Tattoo

52-Peacock-Tattoo-on-Foot

53-Peacock-Feather-on-Side

55-Peacock-Feather-Forearm-Tattoo

Jackie-Rabbit

Johan-Finné

Jondix

Katy-Gold

Kristel-Oreto

Tim-Kerr

Valerie-Vargas

Z-6

Z-8

Z-10

Z-15