Milovníci tetování a kreativní designéři od nepaměti hledali jedinečné designové prvky, které by vytvářely báječné a inovativní designy s vysokou estetickou a symbolickou hodnotou. Jedním z nejneobvyklejších konceptů, které si po určitou dobu získaly popularitu u obou pohlaví, je tetování koruny. Lidské pokolení vždy oceňovalo koruny jako symbol královské hodnosti, bohatství, nadřazenosti, srdnatosti a moci.

Popularita

Hlavním důvodem popularity korunního umění je jeho univerzálnost, díky kterému je vhodný pro muže i ženy. Také tato tetování mohou být uvedena v malých nebo velkých velikostech v závislosti na umístění, které pro ně bylo zvoleno, a také na tom, co prostřednictvím nich chce nositel sdělit. Další věcí, která je činí univerzálnějšími, je to, že mohou být napuštěny samostatně nebo v kombinaci s různými prvky, jako jsou diamanty, krystaly a šperky, z nichž každý může dodat zcela nový rozměr základnímu designu. Variace v designu tohoto druhu tetování je něco, co je činí více žádoucí pro milovníky tetování po celém světě. Různí nositelé mohou design interpretovat různými způsoby a každý z nich může znamenat něco jedinečného.

Význam tetování koruny

Koruny nosí králové, královny a královská třída, což je skutečnost, která je od starověké historie světa spojuje s královskou hodností, nadvládou a mocí. Koruna znamená nejvyšší autoritu v království a tímto způsobem představuje výšky, kterých chce člověk ve svém životě dosáhnout. Nošení koruny není jen otázkou moci a hrdosti, ale přináší také zodpovědnost, což je důvod, proč lidé považují krále za Boha podobného a v některých kulturách jsou dokonce na obrázku i bohové, kteří nosí koruny. Mají také náboženský význam. V křesťanství byl Ježíš Kristus stvořen, aby nosil trnovou korunu v době svého ukřižování, což mu dodává náboženskou hodnotu.

Silní věřící v křesťanství, proto považují za vhodné nést toto umění na památku oběti a velikosti Ježíše Krista, zatímco někteří lidé to nesou z osobních důvodů místo náboženských. Jsou to ti, kteří chtějí pomocí koruny symbolizovat své osobní úspěchy.

Koruny také mají blízký vztah se zvěrokruhem, protože je spojen se znamením zvěrokruhu Leo, které představuje lev, král džungle. Protože je lev považován za nejvyššího mezi všemi zvířaty, má blízký vztah ke koruně. To je důvod, proč by mnoho lidí s tímto povětrnostním vzdychem raději neslo design.

Průvodce umístěním

Korunní tetování také přicházejí v různých velikostech a jsou umístěny podle toho. Stejně jako všechna ostatní tetování je nejdůležitějším aspektem jeho umístění, protože je třeba jej namalovat tak, aby jeho umístění dodalo designu větší kouzlo a bylo velmi atraktivní. Umístění závisí hlavně na velikosti tetování, větší odpovídá širší ploše a naopak. Větší se provádějí na velkých plochách, jako je hrudník, spodní část zad, žaludek, páteř, nohy, žebra (boky), rukávy, rameno, stehna, boky, prsa a pod prsy, zatímco menší vypadají dobře na paži, předloktí, kotnících, zápěstí, klíční kost, loket, zadní část krku, obličej, páteř, ruka, noha, uši a dokonce jako tetování prstem. Kdekoli je toto umění nabarveno na těle, je zaručeně zdrojem přitažlivosti, protože má velmi lákavou a fascinující kvalitu.

Možnosti designu pro korunní umění

Korunní tetování je jedním z takových návrhů, které se mohou pochlubit velkou všestranností, pokud jde o symboliku a estetickou hodnotu vzoru. Koruna může být vyobrazena v jednoduchosti nebo se spoustou zdobení diamanty, drahokamy a šperky.

  • Koruna Bejeweled pro krále – Koruny, které nosili králové a vládci, byly obvykle ozdobeny bohatými a krásnými drahokamy, a tak lze navrhnout korunní umění.
  • Tetování trnové koruny – Další populární možností designu je trnová koruna, která je náboženským symbolem křesťanství. Představuje korunu, kterou nosil Ježíš Kristus v době svého ukřižování.
  • Svatozářská koruna – V některých náboženských tetováních je koruna označena jako svatozář kolem božského. Křesťanství uctívá Matku Marii jako královnu nebes a představuje ji jako svatozář jako korunu. Toto je další forma náboženské koruny, která je oblíbená mezi silně věřícími. Některé náboženské návrhy korun kombinují korunu s křížem.
  • Tetování korunovaného lva – Oblíbeným designem mezi muži je tetování korunovaného lva, které přichází jako symbol moci a nadřazenosti a je vysoce ceněno pro svou estetickou hodnotu.
  • Květinová koruna– Namísto vyobrazení koruny ozdobené diamanty a drahými kameny mohou být ukázány zdobené květinami, listy a vinnou révou. Tato forma zdobení byla součástí starověké římské kultury.

Korunní tetování může mít také speciální význam přidáním textu nebo uvozovek, jako když některé ženy dostávají slova jako „Královna“Nebo„Princezna“Napuštěné korunou. Jiní mohou jít o svá jména, iniciály nebo jména milované osoby, zatímco některé královské citáty mohou také dodat nový význam základnímu designu koruny.

Korunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetováníKorunní tetování na zádech od Michele VolpiOdpovídající tetování koruny od Gretty AlvyCrown Finger Tattoo od Oz RozenbergKorunní tetování na zádech od Siete RamirezCrown Tattoo od Kim DohuynPředloktí od FannyBlue Behind The Ear Crown od Art Tattoo StudioCrown Tattoo od Tuxtla GutiérrezCrown Tattoo od DoyElegantní korunní tetování od GraffittooBlackwork Crown od Sabiny RabušicovéČervená a zlatá koruna od Franze CruzePodrobné tetování koruny od Doctor WooČervená sametová koruna od AntonaMalá akvarelová koruna od DoyeZlatá koruna a drahokam od GraffittooKoruna šedého inkoustu od Anny Caroliny ViannyKorunní tetování na krku od ZihwyRahmas tetování sourozenecké korunyČerná a šedá inkoustová koruna od Luca TestadiferroDetailní korunní tetování od NandaKorunní tetování na zádech od Ananda SohalaKorunní tetování na předloktí od Doctor WooAkvarel koruna Adrian BascurGeometrické korunní tetování od Wang LeiBarevné korunní tetování od Frankie OneshotKorunní tetování na předloktí od DavidaTetování černé a šedé koruny od Ponta VerdeDrahokamy Crown Tattoo od DoyMinions Crown Tattoo od HongdamKoruna na zápěstí od Matta Beirna

Companion-Crown-TattooCool-Crown-Chest-Tattoo-for-MenCool-Crown-Tattoo-for-GuysCool-Crown-Tattoo-on-Hand-for-MenCool-Crown-Tattoo-na-vzadu-pro-ženyCrown-Arm-Tattoo-for-WomenKorunní tetování ženámTetování korunou prstuCrown-Finger-Tattoo-DesignCrown-Flower-TattooCrown-Foot-Tattoo-DesignsTetování s korunouTetování s korunou na rameniTetování s korunovým rukávemKorunní hvězda-tetování pro ženykoruna-tetování-1-650x650koruna-tetování-2-650x650koruna-tetování-3 koruna-tetování-4-650x650koruna-tetování-5-650x650koruna-tetování-6-650x650koruna-tetování-7-650x650koruna-tetování-8-650x650koruna-tetování-9koruna-tetování-10koruna-tetování-12koruna-tetování-13-650x650koruna-tetování-14koruna-tetování-15-650x650koruna-tetování-16koruna-tetování-17koruna-tetování-18-650x650koruna-tetování-19-650x650koruna-tetování-20-650x650koruna-tetování-21-650x650koruna-tetování-22koruna-tetování-23-650x650koruna-tetování-24 koruna-tetování-25-650x650koruna-tetování-26koruna-tetování-27koruna-tetování-28koruna-tetování-29koruna-tetování-30-650x650koruna-tetování-31koruna-tetování-32-650x650koruna-tetování-33koruna-tetování-34koruna-tetování-35-650x650koruna-tetování-36-650x650Crown-Tattoo-DesignsCrown-Tattoo-Designs-18Crown-Tattoo-PicturesKorunní tetování pro páryKoruna-čímž-tetování-na-ramenoTetování na koruně zápěstí Cute-Crown-Diamond-Foot-TattooCute-Crown-Tattoo-Chest-Tattoo-pro-ženyCute-Crown-Tattoo-on-Shoulder-for-WomenCute-Crown-Tattoos-for-LoversCute-Small-Crown-Tattoo-DesignsCute-Small-Crown-Tattoo-for-WomenRoztomilá malá koruna-tetování na nozeCute-Small-Crown-Tattoo-on-the-Wist-for-WomenKing-Crown-Tattoo-for-WomenPopular-Crown-Tattoo-for-WomenTetování princezny-korunyPrincess-Crown-Tattoo-on-FootTetování královny-korunyRomantické-korunní-tetování-pro-ženyJednoduché korunové tetováníSmall-Crown-Tattoo-Design-for-GirlsStylové korunní tetováníSweet-Crown-Tattoo-on-Fingerkorunní tetováníkoruna-tetování-1 koruna-tetování-2koruna-tetování-3koruna-tetování-4koruna-tetování-5koruna-tetování-6koruna-tetování-7koruna-tetování-8koruna-tetování-9koruna-tetování-10koruna-tetování-11koruna-tetování-12koruna-tetování-13koruna-tetování-14koruna-tetování-16koruna-tetování-17koruna-tetování-18koruna-tetování-19koruna-tetování-20koruna-tetování-21koruna-tetování-22 koruna-tetování-23koruna-tetování-24koruna-tetování-26koruna-tetování-27koruna-tetování-28koruna-tetování-29