Svatební aktualizace je třeba pečlivě naplánovat a vybrat. Je to proto, že musí odpovídat struktuře vašich vlasů a také make -upu, svatebním šatům, tématu/ stylu Velkého dne a dokonce i ročnímu období. 

Taky, malá rada. Udělejte si předběžnou zkoušku účesu a líčení. Existuje tolik svatebních aktualizací, díky nimž si budete chtít vlasy ostříhat a obarvit, že se musíte ujistit, že děláte moudrou volbu.

Abychom vám pomohli, sestavili jsme seznam svatebních aktualizací, které budou odpovídat každému stylu a osobnosti! Každý z nich každému zastaví srdce v obdivu, když vás vidí procházet uličkou. Začněme tedy!

1. Nízký drdol s květinovou čelenkou

Svatební Updos Nízký drdol s květinovou čelenkouZdroj

Jedna z nejromantičtějších věcí na celém světě: květiny. Nikdy se nemůžete pokazit, když si ve svatební den vezmete nějaké do vlasů. Přesto je vybírejte moudře, protože potřebují pracovat se zbytkem oblečení.

Tento nízký drdol korunovaný květinovou čelenkou vypadá úchvatně. Přidání zelených listů do červených vlasů vytváří rozmarný vzhled. Stejně dobře budou vypadat tmavé nebo blond vlasy s květinami v kontrastních barvách.

2. Elegantní a hezké rány s čelenkou

Svatební Aktualizace Chic a Pretty BangsZdroj

Tuhá svatební aktualizace a velké kadeře opravdu nejsou váš typ? Pokud jste vždy houpali ofinu, proč je nezakomponovat i do svatebních vlasů? Spárujte ofinu s jednostranným pleteným rybím chvostem a přidejte diskrétní šperkovou čelenku pro nádherný vzhled.

3. Twist nízkého chignonu

Svatební aktualizace Low Chignon TwistZdroj

Na dlouhých vlasech, zejména na vlasech s melírem, bude krásně vypadat zkroucení nízkého chignonu. Je to volné a pohodlné updo – které se drží daleko od toho těsného vzhledu. Elegantní a vkusné, nízké chignonové kroucení bude také dobře vypadat, pokud bude doplněno květinovými a šperkovými kousky.

4. Half Down Whimsical Curls

Svatební aktualizace napůl rozmarné kadeře

Zdroj

Výše uvedený obrázek vám může poskytnout inspiraci pro dvojité svatební vlasy. Tyto texturované kudrlinky budou vypadat úžasně, pokud zůstanou volné, a pokud budou vlasy staženy do poněkud špinavého účesu.

Abych byl přesnější, je to styl napůl nahoru, napůl dolů, který dodává korunce objem a kudrnaté vlasy na spodní části zad jsou více skákací. Elegantní čelenka může pomoci spojit obě části a zároveň fungovat jako jemná dělící linie.

5. Vintage Fabulous Chignon

Svatební aktualizace Vintage Fabulous ChignonZdroj

Toto svatební updo má velmi vintage a klasický nádech, částečně díky tvaru samotného chignonu. Někdo to bude považovat za znak nekonečna (velmi přiléhavé), jiný uvidí mušličku. Bez ohledu na tvar, který vidíte, tento styl chignonu je určitě jedním z nejhezčích a nejelegantnějších svatebních updo nápadů.

6. Korunní pletený vlnitý bob styl

Svatební aktualizace Korunka pletená vlnitá bobZdroj

Zatímco většina seznamů svatebních vlasů se zaměřuje na zobrazování aktualizací pro dlouhé vlasy, existuje mnoho různých a krásných způsobů, jak upravit i krátké až střední vlasy. Vezměte tuto polovinu nahoru, napůl dolů, ve které spodní část odhaluje vlnité vlasy nevěsty, zatímco korunní cop jej promění v jeden z nejhezčích svatebních updo účesů pro krátké vlasy.

7. Krátká červená svatební updo

Svatební aktualizace Krátká červená nevěstaZdroj

Zde máme další příklad toho, jak si můžete krásně upravit vlasy ve svatební den i s krátkými pramínky. Pixie účes je krátký pro updo, takže místo toho nevěsta používá vlasové doplňky – jmenovitě květinovou korunu – aby upozornila na své vlasy.

Květiny dokonale doplňují jemný, téměř vintage vzhled šatů a také zvýrazňují úžasný odstín červené barvy vlasů.

8. Rock and Roll nevěsta

Svatební aktualizace Rock and Roll nevěstyZdroj

Svatba s tématikou Rock’n’Roll a Rockabilly z padesátých let minulého století může přinést šílený krásný nápad. Nechte se inspirovat tímto skvělým vzhledem, který vezme klasický Victory Roll a přizpůsobí jej tak, aby odpovídal svatbě. Vlasy jsou natlačeny přes rameno a svatební updo je doplněno květinou přidanou na druhé straně – takovou, která odpovídá těm v kytici.

9. Romantický vodopád

Svatební aktualizace Romantický vodopádZdroj

Pokud je romantická letní svatba vším, co jste si přáli, vyberte si vaporizérové ​​šaty a vlnitou, romantickou, lehce chaotickou svatební updo.

Volný a volný, tento účes je jemný a romantický a hraje s polovičními účesy. Přidejte příčesek, který teče a zvýrazňuje vlny a zvýrazňuje blond odlesky na hnědých vlasech.

10. Side Chic Afro

Svatební Aktualizace Side Chic AfroZdroj

Jak upravíte přirozené černé, kudrnaté, středně dlouhé vlasy na velký den? Použijte a zvýrazněte texturu Afro rozčesáním a stažením vlasů do strany. Dokončete vzhled s velkou čelenkou – takovou, která může také držet závoj, pokud chcete.

11. Francouzský cop

Aktualizace svatby Francouzský copZdroj

Drdol z francouzského copu bude vždy vynikající volbou pro svatební updo. Někteří to považují za účes inspirovaný baletem, kdybyste to nevěděli.

Bez ohledu na to může vytvořit perfektní samostatný účes: žádný závoj, žádná čelenka. Tento vysoký drdol s pletenými prvky se hodí k tmavým vlasům i k ofině.

12. Dreads Bride Updo

Svatební Updo Dreads NevěstaZdroj

Jen proto, že hledáte svatební vzhled, to neznamená, že se musíte vzdát svého každodenního vzhledu. Vezměte si například tuto nevěstu, která se rozhodla začlenit své dredy do svatebního účesu a udělala to krásně!

Ohromující efekt byl dosažen splétáním perel a přidáním květin. Zámky, stejně jako doplňky, jsou světlé barvy, a přesto vlasové doplňky stále vyskakují.

13. Styl svatebního klidu

Serenity pro svatební aktualizaceZdroj

Když už mluvíme o vykročení z davu, podívejte se na tuto krásnou modrovlasou nevěstu, která také obsahuje téma Serenity.

Ve vlasech je několik odstínů modré (rozlišitelné, pokud se podíváte pozorně) a všechny jsou zdůrazněny volně zvlněnými, vlnitými špičkami. Noste jej s vlasovými doplňky nebo bez nich.

14. Zvlněná a volná

Svatební aktualizace zvlněná a volnáZdroj

Mohlo to být francouzské zvraty, ale místo toho nevěsta šla do volného a vlnitého a velmi boho a jemného vzhledu. Vytažením vlasů na klíčová místa vypadá účes jako updo, aniž by jím technicky byl. Také bílé květy přidané do zámků vytvářejí pohádkový vzhled.

15. Elegantní nízký svatební drdol

Svatební aktualizace Elegantní nízký drdolZdroj

Elegantní nízký drdol nikdy nevyjde z módy. Přidejte několik zajímavostí, tento svatební updo bude nejen vypadat krásně, ale také stylově. Vybírejte své náušnice moudře, protože budou jedním z prvků, které dotvářejí vzhled a dodají finální nádech-stejně jako účesy ohraničující vlasy.

16. Plážové vlny Pink Flower Crown Updo

Svatba Plážové vlny Updo Růžová květinová korunaZdroj

Výše uvedený účes by byl ideální pro svatbu na pláži. Používá polovinu nahoru, napůl dolů základnu, která krásně zdůrazňuje všechny její různé prvky – jako spodní část plážových vln a vrchol koruny růžového květu. Společně tvoří další téměř pohádkový, volný a uvolněný svatební updo.

17. Platinový krátký svatební účes

Svatební updo platinové krátkéZdroj

Krátký, platinový střih pixie s dlouhou plnou ofinou lze stylizovat tak, aby vypadal buď velmi moderně, nebo velmi retro. Nevěsta nahoře šla na dotek obou, zatímco zatímco styl a barva jsou moderní, bejeweled, tenká čelenka přináší elegantní vzhled. Nákrčník je podobný a dotváří vzhled.

18. Květinová koruna

Svatební aktualizace Květinová korunaZdroj

V případě, že jste si nevšimli, obchází několik hlavních vlasových doplňků a kdo by je nemiloval, když dokážou proměnit jakýkoli updo?

Zvedněte a ozdobte své zámky – i ty opravdu krátké kudrnaté vlasy – přidáním nadměrné květinové koruny. Vytváří exotický vzhled, který lze buď zmírnit, nebo zdůraznit šperky, pro které se rozhodnete.

19. Zimní květinová nevěsta

Svatební aktualizace Zimní květinová nevěstaZdroj

Jak jsme řekli, kdo by nemiloval květinovou korunu? Je to jeden z nejsladších a nejdokonalejších doplňků a lze jej nosit také po celý rok. Ano, korunu svatebních květin můžete nosit i v zimě. Ujistěte se, že sbíráte květiny nebo dokonce rostliny nebo přírodní prvky, které kvetou a jsou hojné.

20. Vlny, copánky a zvýraznění

Svatební vlny updo, copánky a zvýrazněníZdroj

Někdy stačí přidat několik vylepšení ke klasice, jako je vodopádový cop. Kromě toho přidejte další dvouvláknový cop, a když je spojen s vlnitými polovičními vlasy, může to znamenat perfektní svatební a družičkovskou svatební updo. Nevěsta nahoře také přidala květinovou čelenku a vlny ve vlasech také zvýraznily její světlé a slabé stránky.

21. French Braid Wedding Updo

Svatební updo francouzský copZdroj

Většina korun, které jste dosud viděli, byly květinové. Ale co pletená, jako koruna francouzského copu výše? Přizpůsobte si cop na temeni hlavy – stejně jako skutečná koruna – splétejte do něj malé bílé květy a získejte naprosto nádhernou svatební updo.

22. Messy Double Twisted Wedding Updo

Svatební aktualizace Chaotický dvojitý TwistedZdroj

Podívejte se na tuto hnědou, chaotickou dvojitě zkroucenou updo posypanou malými bílými květy a získejte další krásu a všestrannost účesu s copánkem.

Například místo květin můžete použít malé kamínky. Také výše uvedený vzhled má vytvořenou chaotickou vlasovou atmosféru s volnými a unikajícími kadeři – ale můžete udělat svůj těsnější a definovanější.

23. Radova nevěsta

Aktualizace svatby Rad nevěsta

Zdroj

Nevěsta by měla vždy vypadat tak, jak se cítí jako nejlepší verze sama sebe. Pokud to znamená houpat ledově bílé vlasy, fialové rty a tetování lebky, řekneme „Jdi, holka!“

24. Gotická nevěsta

Aktualizace svatby pro gotickou nevěstuZdroj

Pokračujeme v netradičních nevěstách a představujeme tuto nádhernou gotickou nevěstu. Jděte se podívat mimo krabici a odvažte se vyjít z ubité uličky. Dvoubarevné černé a purpurové vlasy dokonale ladí s líčením (nebo naopak)

25. Romantický zvrat

Svatební aktualizace Romantická červenáZdroj

Někdo jednou řekl, že jednou za život máte právo se šíleně zamilovat do nádherné zrzky.

Kdo to řekl, musel vidět krásnou zrzavou nevěstu, jak kráčí uličkou. Tato měděná až jahodová blonďatá kráska stylizovala vlasy do volného kroucení, které zvýrazňuje místo skrývání barvy vlasů.

26. Mořská panna růže

Svatební aktualizace Mořská panna růžeZdroj

Jednoduché, a přitom pozoruhodné! Tyto stříbřitě modré vlasové růže mohou vytvořit velmi sofistikovaný vzhled. Stačí rozdělit polovinu horních vlasů na tři a zkroutit a každou částí kroužit, dokud nevypadáte jako růže.

Druhou polovinu nechte dolů – buď rovnou nebo zvlněnou. O to více je tento styl ozvláštněn barvami vlasů mořské panny.

27. Krátká a drzá svatební updo

Svatební Aktualizace Krátké a SassyZdroj

Řekli jsme to, než to řekneme znovu. Pokud jsou vaše vlasy na kratší straně, nemusí to nutně znamenat, že vaše možnosti jsou omezené. Příslušenství představuje skvělý způsob, jak ozdobit krátké zámky. Jen se podívejte, jak ohromující může vypadat šperková čelenka, jako je tato!

28. Styl Veil a Bob

Aktualizace svatebního závoje a BobaZdroj

V dnešní době existuje mnoho způsobů, jak nosit roušku – to znamená, pokud se pro ni dokonce rozhodnete nosit. Vezměte si například ten výše. Místo dlouhého, klasického závoje si vyberte krátký a nad čelo, který drží na místě růže a který zvýrazňuje dobře střižený bobový účes.

29. Zvýrazněný vlnitý Bob

Svatební updo zvýrazněný vlnitý bobZdroj

Bob je vždy dobrý nápad, pokud si chcete ostříhat vlasy a změnit svůj vzhled. Také, pokud už sportujete, ale chcete to na velký den trochu změnit, jednoduše přidejte několik zajímavostí. Můžete také použít nějaké vlásenky k vytvoření jakéhosi polovičního stylu nebo přidat malé květiny nebo obojí!

30. The Great Gatsby Wedding Updo

Aktualizace svatby Velká nevěsta GatsbyZdroj

Účes Great Gatsby může být perfektní volbou, pokud se zúčastníte nebo organizujete svatbu s tématikou 20. let minulého století. S nějakým Charlestonem hrajícím na pozadí, udělejte svůj vzhled a vypadejte jako model Coco Chanel. Toto vintage svatební updo je stylové, romantické a tak po vybalení z krabice.

31. The Moon Shape and the Cone Bun Look

Wedding Upfos Tvar Měsíce a kuželový drdolZdroj

Dalším srdcem zastavujícím svatebním updo, který se dostal na náš seznam, je tento kuželový drdol ve tvaru měsíce Cosmo. Zvláště vhodné pro husté vlasy Afro, bude pravděpodobně vyžadovat pár hodin práce, ale nakonec to bude stát za to. Musí se trpělivě fénovat, narovnávat a poté upravovat.

32. Vzhůru nohama francouzský cop s Top Twisted Bun

Aktualizace svatby Vzhůru nohama francouzský cop s Top Twisted BunZdroj

To je stále báječný updo i tolik let poté, co poprvé začal trendovat. Seznam svatebních aktualizací by nebyl úplný bez tohoto vysokého vzhledu, podprsenky s obráceným copem. Toto je také updo vhodné pro jiné speciální příležitosti kromě svatby!

33. Starý hollywoodský glam

Svatební aktualizace Old Hollywood Glam

Zdroj

Některé Greta Garbo, některé Marlene Dietrich a některé staré hollywoodské glam a budete mít jednu z nejpodmanivějších svatebních aktualizací. Tento starý vzhled glam nevěsty je báječný a elegantní. Okouzlující blond vlny, připnutý drdol kudrnatých vlasů a naprostá nezbytnost, červená rtěnka nebo nahý ret.

34. Duhová nevěsta

Svatební updo duhová nevěsta

Zdroj

Nevěstám se někdy říká sluneční paprsky – tak si s touto myšlenkou pohrajte. Bavte se a nechte každého nahlédnout do skutečné zářivé duhy – ale skrz vaše vlasy. Vlasy jsou svázány do zkrouceného ohonu, který dokonale předvádí mnoho odstínů nekonvenčních barev.

35. Boho Chic

Aktualizace svatby Boho ChicZdroj

Zkrátka bohémský, boho chic styl je umělecký, temperamentní a má představovat svobodu. Pro svatební updo, který je velmi jednoduchý, ale elegantní, vyzkoušejte tento boho svatební updo. Přidejte nějaké kudrlinky nebo vlny, nebo jednoduše nechte vlasy rozcuchané nebo přirozeně tekoucí a vyberte si květinovou korunu nebo kouzelnou čelenku. 

36. Svatební updo z jednoho bočního lanka

Svatební aktualizace Jednostranný lanový copZdroj

Tento pletený culík vypadá extrémně komplikovaně, ale ve skutečnosti je docela jednoduchý. Kombinuje však dvě techniky splétání, takže s tím raději požádejte o pomoc.

Vylepšete také vzhled přidáním velkých, bílých květinových příčesků. Ponechte nějaké obličejové rámování, volně plynoucí zámky, aby vše bylo na svém místě.

37. Punk Elegantní svatební aktualizace

Svatební Aktualizace Punk ElegantníZdroj

Zcela exkluzivní a plná osobnosti. Pokračujte ve svém punkovém stylu i ve svatební den tím, že se vydáte na tento pletený vzhled mohawk. Punkový účes se může během okamžiku proměnit v elegantní pankáče – a jak nádherně předvede hru na barvení vlasů červené a blond.

38. Boční updo

Svatební aktualizace na straněZdroj

Boční updo může být ideálním přírodním vlasovým updo pro velký den. Jednoduché, stylové a vkusné, udělá zázraky s rovnými, vlnitými i kudrnatými vlasy.

Oživte tyto přirozené nebo světelné vlny přidáním jemných světel do svých zámků. Vyberte si stranu a pak si během oslavy prohoďte vlasy přes rameno.

39. Ombre Low pletené updo

Svatební aktualizace Ombre Nízké pletenéZdroj

Pletené vlasy se mohou zdát jako konečné řešení: zapletete si vlasy, protože nemáte čas s nimi dělat nic jiného. Přesto mohou být spletené vlasy stylovým updo vyrobeným z lásky, ne ve spěchu. Udělejte to ještě okouzlujícím a elegantním přidáním trochu ombre.

40. Fishtail Wedding Updo

Svatební Updos rybí cop Zdroj

Na jedno poslední (alespoň prozatím) pletené svatební updo je ještě čas. Díky jednoduchosti tohoto rybího copu bude každý, kdo ho nosí, vypadat romanticky a bezstarostně. Můžete přidat květiny, zvýraznění, korálky – cokoli, co se vám líbí – ale doporučujeme, aby to bylo jednoduché. Méně je v tomto případě více.

Připraveni změnit svůj vzhled?

Existuje mnoho podmanivých svatebních aktualizací, takže doporučujeme vybrat si něco, co vás skutečně reprezentuje. Udržujte to skutečné, udržujte to prima. Neztrácejte se v tomto procesu výběru svatebního účesu.

Jsi to TY, kdo musí být úžasný. Také nechoďte na radikální změnu, pokud nemáte tento typ osobnosti a nejste ochotni riskovat před velkým dnem. Lidé musí říkat „Páni!“ když vás vidí kráčet uličkou, ne „o čem jsou ty vlasy?“

Celkově doufáme, že vám tento seznam usnadnil výběr vašich oblíbených svatebních aktualizací pro váš velký den. Které z nich to tedy budou? Nebo jste ještě nenašli ten vlasový? Komentujte a dejte nám vědět!