Jako jeden z nejpopulárnějších účesů pro muže je mid fade stylový střih, který vypadá elegantně a svěže. Střední střih účesu nabízí dokonalou rovnováhu mezi nízkým a vysokým prolínáním, prolínáním vlasů po stranách a vzadu vytváří všestranný a módní vzhled. Také známý jako střední vyblednutí, tento krátký střih vypadá skvěle s mnoha moderními účesy a typy vlasů. Ať už máte husté, rovné, vlnité nebo kudrnaté vlasy, střední střih může pozvednout váš styl na elegantní povrch. Někteří muži spárují prolínání střední kůže s krátkými vlasy pro styl s nízkou údržbou, zatímco jiní mohou chtít střední kónus s delšími vlasy, aby vytvořili trendový vzhled.

S tolika různými druhy vyblednutí může být výzva vybrat si tento rok střední střih! Abychom vás inspirovali nápady, sestavili jsme seznam nejlepších mid -fade účesů pro muže, které si můžete pořídit právě teď! Od dlouhých po krátké vlasy a od kůže ke zužujícímu se vyblednutí, prozkoumejte střih uprostřed a najděte skvělé pánské účesy pro příští návštěvu holičství.

Mid Fade

What Is A Mid Fade?

Mid fade je typ vybledlého účesu, kde jsou boky a záda zkráceny shora dolů, počínaje uprostřed hlavy. Středně vybledlý střih je všestranný střih, když kluci chtějí krátké vlasy po stranách a dlouhé vlasy nahoře, což mužům umožní dosáhnout všech nejoblíbenějších účesů.

Střední střih účesu

Pro profesionální profesionální účes, který vypadá elegantně a stylově, můžete požádat svého holiče o zeslabení středního kužele a spárovat upravené strany se středními až delšími styly, jako jsou hladká záda, hřeben nebo quiff. Chcete -li vyzkoušet snadný a jednoduchý vzhled, pán může získat střih střední kůže s krátkými nebo dlouhými vlasy, aby upravil střih posádky, oříznutý top nebo moderní boční část.

Medium Fade

Středně vybledlé účesy, které jsou univerzálně lichotivé a snadno se udržují, lze upravit mnoha různými způsoby a pracovat se všemi typy vlasů. Na základě požadovaného účesu můžete použít mnoho různých typů stylingových produktů.

Středně vybledlý účes

Silná pomáda s matným povrchem může být perfektní pro texturovaný vzhled, který dodá vašim vlasům silnější a plnější vzhled. Pro objem a průtok naneste lehký vosk nebo krém, abyste minimalizovali krepatění, ale zachovali si určitou kontrolu.

Střední účesy pro muže

Střední účesy

Mid Taper Fade

Střední zúžení je krátký sestřih, který bezproblémově spojuje vlasy po stranách a na zádech a vytváří čistý a ostrý povrch, který doplní delší vlasy nahoře. Stříhání se středním kuželem je skvělé pro profesionální účesy, když nechcete vystavit pokožku na temeni. Okouzlující a módní, střední zúžení umožňuje chlapcům představovat moderní střih, který bude kontrastovat s jejich skvělým účesem pro vyvážený vzhled. Kuželové vyblednutí obvykle končí ochranou stříhače 1 nebo 2.

Mid Taper Fade

Střední střih slábnout

Mid Skin Fade

Fade mid skin fade je velmi krátký sestřih, který zužuje vlasy po stranách a na zádech a postupně prolíná střih do pokožky hlavy, aby dosáhl výrazného zakončení. Stříhání střední kůže nabízí elegantní a sexy střih, který posune trendový účes na další úroveň. S hladce oholenými bzučícími boky vypadá hladký povrch skvěle s krátkými, středními a dlouhými pánskými účesy. Chcete-li získat tento snadno udržovatelný styl, zeptejte se svého holiče na toto moderní krátké vyblednutí.

Mid Skin Fade

Střední střih kůže

Low Mid Fade

Nízký mid fade je perfektní účes pro kluky, kteří potřebují profesionální vzhled, ale přesto chtějí krátký a osvěžující střih. Nízké střední prolínání začíná mezi středním a nízkým stmívačem a nabízí propracovaný střih, který je ideální pro pány. Budete moci stylizovat všechny ty nadčasové pánské účesy pro bez námahy elegantní a pohledný vzhled. Muži mohou ke střihu přidat zúžení nebo vyblednutí kůže, aby ještě více přizpůsobili svůj vzhled.

Low Mid Fade

Účes s nízkým středním vyblednutím

High Mid Fade

High mid fade je odvážný twist na klasický střih, který začíná váš fade haircut výše na bocích a zádech než tradiční úroveň. Účes s vysokým středním vyblednutím nabízí vzrušující atmosféru, která vyniká, a umožňuje vám užít si mužský účes bad boy. Když je příliš vysoká intenzita, experimentujte s tímto stylem, abyste dosáhli těsného střihu, který vypadá svěží s hřebenem, bzučivým střihem, umělým jestřábem nebo dlouhými třásněmi.

High Mid Fade

Účes s vysokým středním vyblednutím

Mid Bald Fade

Mid plešatý fade je moderní pánský střih, který oholí nejkratší část vašeho střihu a zužuje vlasy do pokožky. Tento plešatý vybledlý účes nabízí kontrast a zaměřuje oči na účes nahoře. Všestranný a snadno se s ním pracuje, tento střední fade vypadá skvěle s krátkými i dlouhými vlasy i se všemi typy, včetně silných, rovných a kudrnatých vlasů. Také známý jako 0 fade, tento střih může být pro obchodní profesionální muže příliš krátký, ale ujistěte se, že oceníte, jak dramatický a drsný může tento povrch vypadat.

Mid Bald Fade

Střední plešatý vybledlý účes

Mid Razor Fade

Slabnutí břitvy je jednou z nejkratších variant tohoto střihu a může být pro kluky opravdu odvážným účesem. Blednutí břitvy začíná uprostřed boků a zad a oholí všechny vlasy dole, což má za následek plešatý sestřih, který jde dolů po krku.

Mid Razor Fade

Střední kuželový střih

Střední kužel je střih na bocích, který postupně spojuje vlasy krátké až kratší. Zúžený střih je střih, kterého lze dosáhnout pomocí zastřihovačů a chráničů nebo nůžek, v závislosti na vašem účesu. Na rozdíl od vyblednutí, zúžení zanechá určitou délku vlasů, místo aby vybledlo do pokožky hlavy, čímž vytvoří elegantní gentlemanský střih. Nejoblíbenější zúžené účesy jsou vhodné pro chlapce a starší muže, kteří dávají přednost klasickým stylům.

Střední kuželový střih

Mid Fade Undercut

Mid fade undercut je skvělý účes, který vytváří jedinečný vzhled na bocích a zádech. Podříznutí je kolem dokola zastřiženo rovnoměrně na délku a dává chlapům rozpojený účes. Podříznutý středně bledý účes pozvedne váš styl a umožní vám kombinovat tyto super trendy střihy. Ať už máte nahoře krátké nebo dlouhé vlasy, ženy budou milovat tento hladký a svěží vzhled.

Mid Fade Undercut

Undercut Mid Fade Haircut

Mid Fade s krátkými vlasy

Mid fade je perfektní střih ke spárování s krátkými vlasy, takže získáte rovnováhu mezi boky a topem. Středně vybledlý účes lze kombinovat s krátkými účesy a vytvořit tak kontrast a soustředit pozornost na styling nahoře. Ať už si krátké vlasy upravíte do bzučivého střihu, do francouzského střihu, do střihu nebo do účesu, tyto stylové pánské účesy zkrátka vypadají lépe se středním prolínáním po stranách a na zádech. Fade mid skin může být ideální pro velmi krátké styly, zatímco účes s kuželovým vyblednutím může doplnit středně krátký střih. Naneste matný stylingový produkt na texturovaný povrch, který zanechá vaše vlasy hustší a přirozenější.

Mid Fade s krátkými vlasy

Střih Krátkých Vlasů Střední Fade

Mid Fade s dlouhými vlasy

Mnoho trendových účesů začíná středním prolínáním na bocích a zádech a dlouhými vlasy nahoře. Středně bledý účes vytváří moderní a robustní střih s nízkými nároky na údržbu. Od úhledných zad po hřeben, pompadour a špičatý účes lze dlouhé vlasy proměnit tak, aby odpovídaly vašemu oblíbenému vzhledu. Při úpravě středního a dlouhého topu použijte silnou pomádu k definování vašeho stylu a udržení kontroly, aniž byste vlasy zatěžovali. Nejlepší produkty vám pomohou maximalizovat objem a pohyb, abyste dosáhli lehkého dotyku.

Mid Fade s dlouhými vlasy

Mid Fade s dlouhými vlasy nahoře

Slick Back Mid Fade

Úhledná záda se středním prolínáním je skvělý způsob, jak spárovat moderní a klasický styl, což vám poskytne sexy vzhled, který můžete nosit do práce nebo na rande. Mužný a módní, uhlazený zadní účes je stylizován česáním delších vlasů na horní rovná záda. Středně vybledlý střih udrží boky a záda zkrácené, takže hlavní pozornost bude mít hřeben zpět. Použijte matný výrobek pro texturizační dotek nebo gel s vysokým leskem pro lesklý povrch. Od hipsterů až po typy na Wall Street, tento oblíbený pánský účes zapůsobí.

Slick Back Mid Fade

Úhledný zadní účes se středním střihem

Comb Over Mid Fade

Hřeben přes vypadá stylově a sofistikovaně s mid fade, což vám umožní vzít klasický účes a dát mu ostrý rys. S tolika různými typy vyblednutí mohou kluci požádat o střih na kůži, zúžení nebo upuštění, aby si přizpůsobili svůj vzhled. Jako nadčasový gentlemanský střih budete chtít sčesat všechny vlasy na jednu stranu a udržet je na svém místě pomocí vysoce kvalitního stylingového produktu.

Comb Over Mid Fade

Střední hřeben přes účes

Mid Fade s vlnitými vlasy

Mid fade je trendový a funkční střih, když máte vlnité vlasy, což vám poskytuje snadný způsob, jak spravovat svou jedinečnou strukturu vlasů a zároveň dosáhnout hezkého vzhledu. Vlnité účesy lze spárovat s vybledlými účesy a získat tak elegantní styl bez námahy. Se středně slabým střihem na bocích a na zádech můžete nechat své vlny vpředu delší na třásně, zamést si vlasy na stranu a rozčesat je, nebo nechat horní část rozcuchanou pro ležérní vzhled. Chcete -li upravit své přirozené vlny, použijte lehký stylingový krém nebo sprej s mořskou solí pro okouzlující a bezchybný povrch.

Mid Fade vlnité vlasy

Mid Fade s vlnitými vlasy

Mid Fade s kudrnatými vlasy

Svými kudrnatými vlasy se můžete pochlubit středním prolínáním a vytvořením dokonalého krátkého střihu po stranách, který doplní váš delší styl nahoře. Ať už dáváte přednost krátkým nebo dlouhým kudrnatým vlasům, střední střih účesu zvýrazní vaše přirozené kadeře. Někteří kluci rádi spárují kudrnaté vlasy s vyblednutím střední kůže pro ostrý vzhled, zatímco jiní je mohou udržovat elegantní a tradičně hezké se zúženým střihem. Investujte do vysoce kvalitního šamponu, kondicionéru a stylingového produktu, který zvládne vaše kadeře a udrží vaše vlasy hydratované a zdravé.

Mid Fade s kudrnatými vlasy

Mid Fade with Curls

Mid Fade s rovnými vlasy

Rovné vlasy a střední prolínání je skvělá volba pro muže, kteří chtějí mít všechny nejoblíbenější účesy. Husté rovné vlasy, od quiffu po mohawk, faux hawk a mužský drdol, vám poskytnou neomezené možnosti stylingu a umožní vám stylovat řadu krátkých i dlouhých účesů. Střední střih účesu je univerzální a nenáročný na údržbu a může být zúžený pro pravidelný střih nebo kůže vybledlá pro maximální kontrast. Muži s rovnými vlasy by si měli užít příležitost experimentovat s mnoha různými vlasovými trendy.

Mid Fade s rovnými vlasy

Mid Fade rovné vlasy

Mid Fade s boční částí

Boční část je elegantní účes, který lze spárovat se středním vyblednutím, ale existuje několik skvělých způsobů, jak z něj udělat jedinečný vzhled. Středně vybledlý střih dodává klasické boční části moderní nádech a kluci mohou posunout střih na další úroveň díky tvrdé části. Tato oholená linie vytvořená břitvou bude diktovat, kde si vlasy rozepnete do strany, čímž dodá tradičnímu stylu odvážný vzhled. Skvělá pro náctileté chlapce a mladé muže, postranní poloviční část dodává elegantní střih, kterého si všimne každá roztomilá dívka.

Boční část Mid Fade

Mid Fade Hard Side Part

Mid Fade s texturovaným topem

Jako moderní trend, který je skvělý a módní, spárujte střední a texturovaný top pro elegantní styl. Váš vybledlý účes lze kombinovat s texturovanými krátkými a dlouhými vlasy, což vám dává možnost stylovat cokoli od střihu posádky až po moderní quiff. Texturovaných vlasů nahoře je dosaženo použitím přípravků na matné vlasy, které využívají přirozeného lesku vašich vlasů. Texturizující stylingový produkt také dodá tenkým nebo řídnoucím vlasům plnější vzhled.

Mid Fade Top s texturou

Mid Fade s texturovanými vlasy nahoře

Crop Top Mid Fade

Crop top mid fade je trendy krátký sestřih pro kluky, kteří chtějí jednoduchý, ale dobře vypadající styl. Francouzské oříznutí začíná krátkými vlasy nahoře s tupým zastřiženým třásněm, což vede k zastřiženým třeskům. Se středně slabým účesem po stranách vypadá tento ostříhaný účes stylově rozcuchaný nebo vykartáčovaný dopředu. Použijte matnou pomádu nebo vosk, aby vaše vlasy získaly přirozený vzhled se spoustou textury.

Crop Top Mid Fade

Francouzský Crop Top Mid Fade Haircut

Mid Fade s rozcuchanými vlasy

Rozcuchané vlasy jsou i nadále oblíbeným stylem a lépe mohou vypadat jen se středním vyblednutím. Rozcuchaný top je ležérní styl, který vyhovuje všem délkám a typům vlasů. Od krátkých až po dlouhé vlasy a kudrnaté až vlnité styly, nechte svůj rozcuchaný účes v centru pozornosti se středně slabým účesem po stranách.

Mid Fade s rozcuchanými vlasy

Messy Mid Fade účes

Mid Fade s Line Up

Střední prolínání s řadou nabízí ostrou čistou linii vlasů, která jen zvýší váš účes. Také známý jako okraj nebo tvar nahoru, váš holič použije břitvu k čištění přebytečných vlasů kolem vašeho čela, spánků a bokombrad. Se středním zúžením nebo vyblednutím kůže na bocích a na zádech můžete doplnit řadu skvělých pánských účesů a dosáhnout úžasného střihu.

Mid Fade s Line Up

Střední střih účesu s tvarem nahoru