Dnes jsou piercingy na rtech velmi populární a jedním z jeho skvělých příkladů je piercing do pavoučích kousnutí. Ano, takový piercing se nachází na rtech, zejména na spodní části rtů osoby. Provádí se většinu času na bližší části koutku rtu, ať už na pravé nebo na levé části. Pravdou je, že se skládá ze 2 samostatných piercingů, které jsou připevněny blízko sebe na spodním rtu. Jedná se o velmi jedinečný druh piercingu na rty, který dnes můžete mít. Existuje tolik mužů a žen, kteří chtějí mít takový piercing, ale ne všichni ho naštěstí mají. Pokud již tento piercing máte, měli byste za něj být velmi vděční. Podívejte se také na naše články o nejoblíbenějších piercingech Piercing do nosu a Piercing do ucha.

Význam Spider Bite Piercing

Na rozdíl od minulých let, kdy určitý typ piercingu měl specifický význam, je dnešní piercing o stylu, módě a kultuře. Spider bites piercing do rtů je pojmenován podle skutečnosti, že design je vytvořen ze skutečného kousnutí pavouka.

Faktor bolesti

Toto je velmi častá otázka, kterou si pokládá spousta lidí, kteří plánují tento druh piercingu. Ve skutečnosti vám podstupování piercingu kousnutím pavouka může způsobit určitou bolest. Ale podle těch lidí, kteří to již zažili, to není tak bolestivé ve srovnání s některými jinými piercingovými procedurami prováděnými na rtech a v celém těle obecně. Zkušený profesionální průbojník však ví, jak snížit množství bolesti pociťované jejich zákazníky. To se děje různými technikami při provádění postupu. Někteří profesionální piercingové začínají dělat díru zvenčí směrem k vnitřní části, zatímco jiní začínají zevnitř směrem k vnější části. Můžete si také vybrat, jakou techniku ​​chcete zažít. Věc je, že množství bolesti, které můžete cítit, bude záviset na úrovni tolerance bolesti ve vašem těle.

Komplikace

Existuje riziko infekce a dalších komplikací. Nežádoucí účinky mohou být dlouhodobé nebo krátkodobé. Mezi komplikace piercingu spiderbites patří;

 • Infekce
 • Eroze dásní
 • Poškození zubů
 • Krvácející
 • Jizva
 • Alergické reakce
 • Odmítnutí
 • Migrace

Otok

Můžete si všimnout, že vaše kousnutí pavouka je příliš oteklé a zdá se, že se šperky potápí, v této situaci vám doporučujeme okamžitě navštívit váš piercer pro delší tyč nebo širší prsten, abyste se přizpůsobili otoku. Aby se minimalizovala intenzita otoku, je vhodné nechat si piercing udělat samostatně.

Proces uzdravování

Pravdou je, že proces hojení může být tak rychlý, jak chcete, pokud se o něj budete dobře starat a budete dělat potřebné věci, které pomohou při udržování dobrého stavu propíchnuté oblasti. Kromě toho schopnost vašeho těla rychle se zotavit z jakékoli rány také hodně pomůže v procesu hojení. Obecně platí, že za pouhé 4 týdny se rána na propíchnuté oblasti již může zcela zahojit. I přesto existují případy, kdy celý proces hojení piercingu do pavoučího kousnutí trvá 12 týdnů. Nezděste se, pokud propíchnutá oblast nabobtná, protože je to jen normální reakce vašeho těla. Ujistěte se, že provedete potřebná následná vyčištění, aby bylo vše v pořádku.

Aftercares Need

Poté, co jste podstoupili postup piercingu pavoučího kousnutí, musíte se samozřejmě dobře postarat o propíchnutou oblast a samotný piercing. Toto je doba, kdy se podílíte na uskutečnění svého vysněného piercingu. Mějte na paměti, že aftercares mají velmi velkou roli v procesu hojení. To ukazuje, že mít je stále na paměti je velký problém. Zde jsou následky tohoto piercingu:

 • Zkuste konzumovat mražené potraviny. Toto je účinný způsob, jak urychlit proces hojení rány. Dobrým příkladem těchto mražených potravin je zmrzlina a jogurt.
 • Je třeba se vyvarovat kouření a pití alkoholických nápojů. Mějte na paměti, že tento piercing se provádí na vašich rtech. Díky tomu mohou mít chemikálie na cigaretách a alkoholu přímý kontakt s propíchnutou oblastí, což zhoršuje její stav.
 • Pokud to není nutné, nedotýkejte se propíchnuté oblasti. Dotekem se stav jen zhorší. Kromě toho mohou vaše ruce obsahovat řadu bakterií, které mohou způsobit závažné infekce. Pokud se ho potřebujete dotknout, nejprve si dobře umyjte ruce, abyste odstranili bakterie číhající kolem vašich rukou.
 • Nechoďte do veřejných lázní. Pamatujte, že bazény a pláže jsou pro propíchnutou oblast dost špinavé. Určitě obsahují nějaké zárodky, které stav rány zhorší.
 • Nekonzumujte kořeněná jídla. Vyšší pikantnost v těchto potravinách způsobí určitou bolest na ráně, která pak způsobí hrozné infekce.
 • Výměnu piercingu byste neměli provádět sami. Musíte požádat o pomoc vámi vybraného profesionálního piercera. Je to jednoduše proto, že stav propíchnuté oblasti na něco takového ještě nemusí být připraven.

Očekávané náklady na piercing kousnutí pavouka

Není nutné říkat, že pokud si chcete nechat propíchnout pavoučí kousnutí, stojí to náklady, které musíte vyřešit. Náklady na tento piercing se ve skutečnosti počítají s ohledem na řadu důležitých faktorů. Některé z těchto faktorů jsou samotný piercing shop a profesionální piercer, daně vztahující se na tento piercing, zvolené šperky a zařazení následné péče. To znamená, že náklady na určitý obchod nemusí být podobné ostatním. Pokud je profesionální piercer, kterého si vyberete, dostatečně pověstný, pak se očekává, že zaplatíte za více. Ale přinejmenším si můžete být jisti svou vlastní bezpečností. Ve většině případů jsou náklady na tento piercing kolem 25 až 45 dolarů.

Možnosti šperků

Měli byste vědět, že s tímto druhem piercingu existuje spousta možností. Existují ty, které mají vysokou cenu, a existují také ty šperky, které se prodávají za přijatelné náklady. S tím bylo řečeno, měli byste si vybrat šperky, které vyhovují vašemu vlastnímu rozpočtu. Mnoho lidí se rozhodlo mít jako šperk na tomto druhu piercingu prsteny. Pokud se vám však nelíbí mít prsteny, můžete jít pro cvočky, což je běžná možnost šperků nejen pro tento druh piercingu.

piercing do kousnutí pavoukempiercing do kousnutí pavoukem (2)piercing do pavoučího kousnutí (4)piercing do kousnutí pavoukem (7)piercing do kousnutí pavoukem (9)piercing do kousnutí pavoukem (1)piercing do pavoučího kousnutí (3)piercing do kousnutí pavoukem (5)piercing do pavoučího kousnutí (6)piercing do kousnutí pavoukem (8)piercing do pavoučího kousnutí (10)piercing do pavoučího kousnutí (11)piercing do kousnutí pavoukem (12)piercing do kousnutí pavoukem (13)piercing do pavoučího kousnutí (14)piercing do pavoučího kousnutí (15)piercing do kousnutí pavoukem (16)piercing do pavoučího kousnutí (17)piercing do pavoučího kousnutí (18)

Spider Bite Piercing se stříbrnými obručovými kroužkyÚžasný piercing do pavoučího kousnutí se stříbrnými cvočkyÚžasný piercing do pavoučího kousnutíKrásný piercing do spodního rtu Spider BiteBlack Circle Barbells Spider Bite Piercing ImageKruhový činkový pavouk kousavý piercingový obrázekKruhový prsten Spider Bite Piercing na dolním rtuExtreme Septum and Spider Bite Piercing pro mužeGuy Have Spider Bite Piercing na dolním rtuLevý nosní otvor a spider kousnutí piercing s hřebySpodní piercing do černého hřebu se spodními rtySpider Bite Piercing Bite Piercing Idea pro dívkyPěkný stříbrný cvok Spider Bite PiercingRed Opal Studs Spider Bite PiercingSilver Barbells Spider Bite Piercing na dolním rtuPrsteny ze stříbrných korálků Spider Bite PiercingSilver Hoop Rings Spider Bite Piercing Idea pro dívkySilver Hoop Rings Spider Bite PiercingSilver Studs Spider Bite PiercingDetailní obrázek piercingu kousnutí pavoukaSpider Bite Piercing Design pro dívkySpider Bite Piercing pro dívkySpider Bite Piercing pro mužeNápady na piercing do pavoučího kousnutí pro ženyNápady na piercing do pavoučího kousnutí se stříbrnými cvočkySpider Bite Piercing s černými hřeby pro ženySpider Bite Piercing s kruhovou činkouSpider Bite Piercing s kruhovými činkamiSpider Bite Piercing s kožními kotvamiSpider Bite Piercing se stříbrnými cvočky pro mužeSpider Bite Piercing s uzavíracím kroužkem Spike BallSpider Bite Piercing s hřeby pro mužeStylová dívka s piercingem kousnutí pavouka

Závěrečná slova

Než podstoupíte proceduru piercingu pavoučím kousnutím, měli byste se ujistit, že nejprve znáte spoustu důležitých podrobností o tomto piercingu. Tímto způsobem budete vědět, co se stane a jaké věci musíte udělat.