Je nepopiratelným faktem, že povrchové piercingy jsou extrémně populární nejen dnes, ale i několik let v minulosti. Jedním z těchto oblíbených povrchových piercingů je piercing na šíji. Mezi těmito povrchovými piercingy je ten na šíji rozhodně jednou z těch jedinečných a nádherných verzí. Když mluvíme o jeho umístění, takový piercing se konkrétně provádí na zátylku. Jen pro případ, že nevíte, je zátylek ve skutečnosti umístěn na zadní části krku člověka. Tento piercing je také populárně známý jako propíchnutí krku.

Nape Piercing Postup

Pokud chcete mít tento velmi jedinečný povrchový piercing, pak je podstoupení jeho piercingu nevyhnutelné. V tomto ohledu musíte mít na paměti, že tento zásadní postup by měl zvládnout zkušený profesionální piercer. To má zajistit, že je vše provedeno správným způsobem. Ujistěte se tedy, že si vyberete ten nejlepší piercer, který je ve vašem okolí k dispozici. V okamžiku, kdy dorazíte na piercingovou kliniku vámi vybraného profesionálního piercera, se očekává, že vás bude bavit a poskytne vám krátký a rychlý brief. Poté budete požádáni, abyste mírně sklonili hlavu, abyste zdůraznili část na šíji. S použitím chirurgického značkovacího pera budou označeny výstupní a vstupní body piercingu. Poté bude do oblasti umístěna svorka, takže vložení duté jehly do otvoru nebude tak obtížné. Použitá jehla však musí být nejprve sterilizována, aby se zabránilo bakteriím způsobujícím infekci. Když je díra úspěšně hotová, vloží se šperky, které jste si vybrali předem.

Možná bolest, kterou můžete cítit

Špatnou zprávou je, že v žádném případě nemůžete pociťovat bolest, když podstupujete zákrok. Ale dobrá zpráva je, že intenzita bolesti není tak bolestivá ve srovnání s některými jinými povrchovými piercingy, které se provádějí v citlivých částech těla. Mohou však nastat případy, kdy z toho člověk cítí tolik bolesti, a to kvůli nižší toleranci bolesti, kterou má jeho tělo. Pokud máte vyšší toleranci bolesti, pak vás bolest určitě nebude vůbec obtěžovat.

Proces uzdravování

Pokud jste dostatečně odvážní, pak vám rozhodně nebude vadit bolest, kterou můžete pocítit piercing na šíji. Každopádně bolest po nějaké době během hojení prostě zmizí. Ve většině případů vám to zabere minimálně 2 měsíce a maximálně 6 měsíců než se rána zcela zahojí, což je způsobeno piercingovým postupem.

Péče

Není třeba říkat, že je nesmírně důležité věnovat dobrou péči stejně jako propíchnuté oblasti. Vždy pamatujte na to, že na procesu hojení bude také záležet, jak se o ně staráte. Zde je návod, jak se o ně dobře staráte:

  • Než se dotknete piercingu a také propíchnuté oblasti, dobře si umyjte ruce. Vaše ruce mohou obsahovat řadu bakterií a nezapomeňte, že bakterie mohou být hlavní příčinou pronikavé infekce.
  • Nikdy se nedotýkejte propíchnuté oblasti, pokud je to možné. Dotekem dojde k vystresování rány a to stačí k podráždění. Nezapomeňte také, že ve vašich rukou může žít řada bakterií.
  • Na propíchnutou oblast naneste slanou vodu. Můžete si pořídit vatový tampon a namočit ho do slané vody. Komprimujte bavlnu do propíchnuté oblasti a měli byste to udělat dvakrát denně.
  • Při koupeli používejte pouze jemné mýdlo. Je to jednoduše proto, že koupací mýdla, která obsahují silnější chemikálie, jsou dostatečně schopná dráždit zvláště propíchnutou oblast.
  • Nespěte v poloze, ve které se může zátylek zhoršit. Pamatujte, že propíchnutá oblast je během procesu hojení velmi citlivá, že i jediné špetka na ní již může způsobit infekci.

Běžné mýty

Mnoho lidí věří, že piercing na zátylku byl nedávno vynalezen a propagován. Netušili však, že několik let v minulosti už tento druh piercingu nosila řada lidí, zvláště ti, kteří patřili ke kmeni. Dalším běžným mýtem, kterému dnes věří řada jednotlivců, je, že tento piercing může být hlavním důvodem poškození nervů a páteře. Pravdou je, že na rozdíl od některých jiných piercingů na těle tento konkrétní nádherný piercing nebude více interagovat s nervovými tkáněmi. Rozhodně tedy není nic pravdy na tvrzení, že tento piercing může způsobit poškození související s nervy.

Komplikace

Nenechte se překvapit, pokud propíchnutá oblast nabobtná a projeví se zarudnutí, protože je to jen normální reakce vašeho těla na zkušenost s piercingem. Tyto normální reakce těla se objeví několik dní po absolvování piercingu. Tak jako tak, otok a zarudnutí normálně zmizí po 3 až 4 dnech, kdy je máte. Pokud ale zůstanou i po tomto konkrétním časovém období, pak je na čase si dělat starosti. Je pravděpodobné, že propíchnutí již mohou být infikováni. Tímto způsobem byste neměli dělat nic jiného, ​​než navštívit lékaře, který může propíchnutou oblast zkontrolovat.

Kolik to stojí?

Ve skutečnosti budou náklady na celý postup propíchnutí šíje záviset na několika určujících faktorech. To je důvod, proč je výjimečné, že dva jedinci zaplatí stejnou cenu za absolvování procedury, přestože mají různé profesionální piercingy. Ale ve většině případů, náklady na tento piercing mohou být kolem 50 $ nebo vyšší.

Cena bude samozřejmě vždy k dispozici, protože budete najímat profesionální služby renomovaného piercera. Proto si musíte připravit rozpočet. Předtím, než podstoupíte jeho zásadní postup, se však ujistěte, že znáte některé důležité informace. Podívejte se také na naše články o nejoblíbenějších piercingech Piercing do pupíku, Dimple Piercing a Piercing do jazyka.

piercing do krku (1)piercing do krku (3)piercing do krku (4)piercing do krku (5)piercing do krku (6)piercing do krku (7)piercing do krku (8)piercing do krku (9)piercing do krku (10)piercing do krku (11)piercing do krku (12)piercing do krku (13)piercing do krku (14)piercing do krku (15)piercing do krku (16)piercing do krku (17)piercing do krku (18)piercing do krku (19)piercing do krku (20)piercing do krku (21)piercing do krku (22)piercing do krku (24)piercing do krku (25)piercing do krku (26)piercing do krku (27)piercing do krku (28)piercing do krku (29)piercing do krku (30)piercing do krku (31)piercing do krku (32)piercing do krku (33)piercing do krku (34)piercing do krku (35)piercing do krku (36)piercing do krku (37)piercing do krku (38)piercing do krku (39)piercing do krku (40)piercing do krku (41)piercing do krku (42)piercing do krku (43)piercing do krku (44)piercing do krku (45)piercing do krku (46)piercing do krku (47)piercing do krku (48)piercing do krku (49)piercing do krku (50)piercing do krku (51)piercing do krku (52)piercing do krku (53)piercing do krku (54)piercing do krku (55)piercing do krku (56)piercing do krku (57)piercing do krku (58)piercing do krku (59)piercing do krku (60)piercing do krku (61)piercing do krku (62)piercing do krku (63)piercing do krku (64)piercing do krku (65)piercing do krku (66)piercing do krku (67)piercing do krku (68)piercing do krku (69)piercing do krku (70)piercing do krku (71)piercing do krku (73)piercing do krku (75)piercing do krku (76)piercing do krku (77)piercing do krku (78)piercing do krku (79)piercing do krku (80)piercing do krku (81)piercing do krku (82)piercing do krku (83)piercing do krku (84)piercing do krku (85)piercing do krku (86)piercing do krku (87)piercing do krku (88)piercing do krku (89)piercing do krku (90)piercing do krku (91)piercing do krku (92)piercing do krku (93)piercing do krku (94)piercing do krku (95)

Úžasný povrchový piercing do činky pro mužeKrásný piercing na zádech s jednoduchou dermální kotvouKrásný povrchový piercing do stříbrné činkyPiercingový obrázek Canulla NapeBarevné cvočky na povrchu nape piercing obrázekDiamond Studs Surface Nape Piercing PictureDívka Ukazující Její Povrch Nape Piercing ObrázekMicro Dermals Surface Nape Piercing PictureMikrodermální piercingový obrázek pro dívkyProbíhá piercing na šíjiRed Gems Surface Nape Piercing PictureStříbrný činkový piercingový obrázek pro mladé dívkyStříbrné drahokamy Surface Nape PiercingStříbrné cvočky Surface Nape Piercing PictureJednokožkový piercingový obrázek na kotník pro dívkySurface Nape Piercing pro mladé dívkyOkřídlené lásky slovo tetování na horní části zad a povrchové nape piercing