כשזה מגיע לקבלת גילוח נקי, נוח וצמוד, גברים רבים תוהים אם עליהם להתגלח לפני או אחרי מקלחת. לקבוע אם עדיף להתקלח ולהתגלח או לקצץ את הזקן מבלי להתקלח באמת תלוי בשיער הפנים שלך, סוג העור ומוצרי הגילוח המועדפים עליך..

גברים עם עור רגיש יכולים להתגלח במקלחת או אחריה כדי למזער את צריבת התער וליהנות מיתרונות גילוח רטוב נחמד. אם אתה משתמש במכונת גילוח חשמלית או רק רוצה לקצץ את הזקן שלך, אז גילוח לפני מקלחת יכול לחסוך זמן ולהגן על העור שלך. כדי לעזור לך לפתח את שגרת הגילוח המושלמת, בואו לחקור את הדרכים הטובות ביותר לגילוח חלק וחלק.

גילוח לפני או אחרי המקלחת

גילוח לפני מקלחת

גילוח לפני מקלחת, המכונה בדרך כלל גילוח יבש, נעשה בצורה הטובה ביותר בעזרת מכונת גילוח חשמלית. סכיני גילוח חשמליים נועדו לספק גזרה צמודה ללא צריבה של סכיני גילוח או גירוי בעור.

אם אתה רוצה לדלג על פנים רטובות או מקלחת מלאה לגמרי, זה אידיאלי להשתמש באיכות מוצר לפני גילוח כמו גילוח לקטרי. שמן או תחליב לפני גילוח יכין את זקיקי השיער שלך כך שיעמוד לגזרה קרובה ונקייה יותר תוך הרגעת והזנת העור..

באופן דומה, אם יש לך שיער פנים עדין ורך ונקבוביות עור פתוחות, ייתכן שתוכל להתגלח לפני המקלחת פשוט על ידי מריחת מטלית חמה רטובה על הפנים למשך מספר דקות. החום והלחות יהפכו את זמירת הזקן לקלה יותר וללא גירויים.

גילוח לפני מקלחת

כלי גילוח

אם אתה צריך לגלח בלי להתקלח, עדיף לרכוש מכונת גילוח חשמלית או גוזם זקן. מכונות גילוח נהדרות לגילוח נקי עד העור, בעוד גוזמים מושלמים לזיפים. קיצוץ הזקן שלך כדי לקבל זיפים יכול להיות מועיל במניעת חתכים, בליטות, כוויות, חתכים ושיער חודר..

עם זאת, כמה חבר’ה אוהבים בדיוק את המראה המגולח ונאלצים בהחלט להשקיע במכונת גילוח טובה. לחלופין, אתה עדיין יכול להשתמש בתער ישר, מחסנית או DE. רק דע כי אמנם כלי גילוח רטובים מסורתיים אלה מצוינים עם ההכנה המתאימה, אך איננו ממליצים עליהם כאשר אתה מתגלח יבש.

מכונת גילוח חשמלית לפני מקלחת

אם אלה הכלים היחידים שיש לך גישה אליהם, בהחלט תצטרך לפחות להרטיב את העור והשיער שלך במגבת חמה לפני שתתחיל לגלח..

לַחוּת

מגבת רטובה וחמה ושמן טרום גילוח מציעים את הדרכים הטובות ביותר להחדיר לחות ללא מקלחת. אם אין לך מכונת גילוח על נייר הגילוח היבש שלך ותשתמש בתער, אז הרטבת הפנים שלך עם מגבת חמה יכולה לספק את הלחות הדרושה לריכוך שערות הפנים והעור. אחרי הכל, זה מה שעושות חנויות הגילוח הטובות ביותר בעולם.

מגבת חמה לגילוח

החיסרון היחיד הוא שמגבת לחה לא תשטוף ותנקה את פניך מחיידקים, שומנים ולכלוך שעלולים בסופו של דבר לסתום את הנקבוביות ולגרום לאקנה..

צריבה כתער

צריבת סכיני גילוח היא גירוי ועדינות בעור המתרחשים כאשר אתה מייבש גילוח בצורה לא נכונה. כדי למנוע זאת, לחו את עורכם מראש ותגלחו תמיד לכיוון ששיערכם צומח באופן טבעי. השתמש במשיכות קצרות וקלות כדי לקצץ את השערות ולמנוע גירוי.

למנוע צריבה של סכיני גילוח בעת גילוח

אם כבר אירעה צריבה כתער, אל תיבהל. השיטה שבה אתה משתמש לטיפול בה תלויה בתחושה שאתה חווה. אם העור שלך מגרד או חם, הפוך מטלית מתחת למים קרירים והחל על האזורים הנגועים. אלוורה ממקד ביעילות גם לגירויים אלה וניתן למרוח אותו במשורה על פניך כדי להרגיע את העור שלך.

גברים שחווים יובש או גירוי צריכים למרוח קרם פנים או תחליב. הקפד לא להשתמש במוצרים המכילים אלכוהול. ייבש את פניך יבש ולאחר מכן החל בעדינות את המוצר על פי בחירתך כדי למזער את הדלקת.

גילוח במקלחת

להתגלח במקלחת

גילוח במקלחת מציע יתרונות רבים, כולל לחות, נוחות וניקיון. בתור התחלה, המים החמים והאדים בזמן המקלחת יפתחו את הנקבוביות בפנים שלך, ירככו את שיער הפנים שלך, יעניקו לך גישה טובה יותר לזקיק ותגרום לגילוח קרוב וחלק יותר..

יתר על כן, כל הלחות והלחות ממזערים את צריבת התער. מכיוון שגילוח הוא פשוטו כמשמעו תהליך של הפעלת להב על פני העור שלך, כאשר התער שלך גולש ללא מאמץ והשיער נחתך מהר יותר וקל יותר, בחורים מסתגלים ומשתמשים בפחות לחץ.

על ידי הקלת המגע שלך, אתה מקבל פחות חתכים, ניקים וגירוי בעור. בחורים בעלי עור רגיש יעריכו גילוח טוב במקלחת.

לבסוף, גילוח ומקלחת פשוט חוסכים זמן בכך שהם נוחים, יעילים ואינם דורשים ניקיון. זה שומר על כיור ומוצרים נקיים מפני שפם.

עם זאת, עליך לגלח רק במהלך מקלחת אם יש לך את כלי הגילוח המתאימים לתפקיד.

כלי גילוח

עדיף להתגלח במקלחת

מכונות גילוח וגוזמים חשמליים עמידים למים נועדו לעבוד היטב במקלחת, כך שאם כבר יש לכם כזה או מתכננים להשקיע בכלי לשימוש רטוב, שיטה זו עשויה להיות אידיאלית. חבר’ה יכולים גם להשתמש בסכין גילוח איכותי עם חמאת גילוח.

סכיני גילוח סטנדרטיים בטוחים וקלים לטיפול. מכיוון שמוצרים אלה כבר מיוצרים בזווית החיתוך האופטימלית, אינך בסיכון לקעקע או לגרות את העור שלך. על ידי מריחת חמאת גילוח, קרם או קרם לפני הגזירה, אתה יכול גם לשפר את החוויה על ידי כך שתאפשר ללהב להחליק על פני העור שלך..

חשוב לציין שאם יש לך רק סכין גילוח או סכין גילוח כפול קצוות, כנראה שלא כדאי להתגלח במקלחת. שני סוגי הגילוח דורשים תשומת לב לפרטים, מיקום נכון של הלהב ויכולים להיות מסוכנים אם יש לך מרחב מקלחת קטן או שאינך יכול לראות כל מהלך שאתה מבצע..

בנוסף, יהיה עליך למרוח קרם ברציפות בעזרת מברשת, וזה יכול להיות קשה להשתלט על המקלחת.

האם עליך לגלח במהלך מקלחת

לבסוף, תצטרך להשקיע ב מראה מקלחת ללא ערפל ואחד מקרמי הגילוח הטובים ביותר בשוק.

אמנם הרטיבות תרטיב את העור שלך, אך אל תשלול מעצמך את היתרונות של מוצר לחות טוב. חמאת גילוח טבעיות יותר בריאות ועבות יותר, מה שהופך אותן מתאימות היטב לעור יבש או רגיש.

גם אם יש לך עור רגיל, קרם גילוח מקל על סכין הגילוח שלך להחליק על פני העור שלך תוך עזרה בשמירה על לחות ולחות כדי למנוע יובש ופתיתים. מנוחות ועד ריח, קבל קרם גילוח בעל דירוג גבוה ואף פעם לא תצטער על כך.

גילוח אחרי מקלחת

מקלחת וגילוח

גילוח לאחר מקלחת היא הדרך הטובה ביותר להכין את העור שלך לגילוח טוב וקרוב. סביר להניח ששיטת גילוח המקלחת היא גם הסגנון שאביך לימד אותך. ישנן סיבות רבות לכך שמקלחת לפני גילוח נחשבת מזמן לשגרה האידיאלית על ידי מומחים.

ראשית, מקלחת במים חמים מנקה את העור ומסירה חיידקים, שומנים, לכלוך ומזהמים שהצטברו על הפנים לאורך כל היום. ניקוי העור הוא חיוני שכן תהליך הגילוח מסיר את זקיק השיער ופותח את הנקבוביות.

ברגע שהנקבוביות שלך נפתחות, הן רגישות יותר להיסתם בחיידקים שעלולים לגרום לגירוי קל עד חמור בעור ולאקנה. על ידי בחירת גילוח לאחר שהתקלחת, אתה למעשה עוסק בטיפוח עור טוב.

גילוח רטוב או יבש

כבונוס, פיר זקיקי השיער שלך מתנפח ומתרכך. כאשר יותר מהזקיק חשוף, אתה בעצם מקבל גילוח קרוב יותר. יתר על כן, הזקן שלך הופך להיות קל יותר לחיתוך, וכתוצאה מכך החלקה חלקה ופחות מעברים. מכיוון שתפעיל פחות לחץ וכוח על סכין הגילוח שלך, תחווה פחות גירוי, חתכים, בליטות וכוויות..

השתמש בתער הטוב ביותר

כדי לקבל את הגילוח הטוב ביותר, תזדקק לכלים הנכונים. למרבה המזל, לאחר המקלחת שלך, כל מוצרי הגילוח הטובים ביותר לגברים הופכים לאופציות, וזה כולל את כל סוגי סכיני הגילוח. סכיני הגילוח הטובים ביותר מגיעים ממותגי הטיפוח המובילים בענף.

האם עליך לגלח לפני או אחרי מקלחת

אם אתה רוצה סכין גילוח חד פעמי שאתה יכול להשתמש בו כדי לגלח במהירות ובקלות, סכין גילוח טוב הוא הדרך ללכת. למרות שאתה עשוי בסופו של דבר להוציא יותר בטווח הארוך, מילוי להבים מבטיח סכיני גילוח חדשים חדשים בכל עת. חבר’ה ירצו לשקול את ג’ילט ProGlide, דורקו פייס 6 פרו, ו ג’ילט פיוז’ן 5.

אם אתה רוצה גילוח רטוב מסורתי קרוב, סכין גילוח כפול קצה מספק את האיכות, השליטה והנוחות שאתה רוצה. סכיני גילוח גדולים ויעילים ומאפשרים לך להגיע לחתך קצר במיוחד ללא גירוי. מכונות גילוח DE גם זולות וחסכוניות שכן החלפת להבים זולה.

לבסוף, אם אתה לא רוצה להתעסק עם סכין גילוח, אז מכונת גילוח חשמלית מהשורה הראשונה שווה את הכסף. המכונות הפופולריות ביותר מגיעות עם להבים חדים לחיתוך קרוב, מנועים רבי עוצמה לקיצוץ בעל ביצועים גבוהים, סוללות נטענות לאורך זמן, ומספקות חיתוך חלק וסגור ללא בעיות.

מכונות הגילוח החשמליות הטובות ביותר הן סדרת בראון 7, פנסוניק Arc5, ו פיליפס Norelco 4500.

מוצרי הגילוח הטובים ביותר

קרמי גילוח ושמנים לפני גילוח יכולים גם לשפר את איכות הגילוח שלך. על ידי מריחת שמן לפני גילוח על העור שלך לאחר המקלחת ולפני גילוח, אתה מספק סיכה והגנה על הפנים שלך.

שמנים טרום גילוח איכותיים מנוסחים עם מרכיבים טבעיים להוספת לחות העור שלך ויצירת משטח חלקלק כך שסכין הגילוח שלך יוכל להחליק ולחתוך ללא מאמץ. על ידי צמצום החיכוך, שמני גילוח מפסיקים צריבת סכיני גילוח, דימום וגירוי בעור.

מוצרי הגילוח הטובים ביותר לגילוח לאחר מקלחת

רצוי לקנות שמן או קרם לפני גילוח, ללא קשר לסוג התער בו אתה מתכוון להשתמש לגילוח. ככל שהעור שלך יותר לחות כך הסיכוי שתחווה מיקרו-שחיקה וגירויים אחרים ירד. מוצרי הטרום גילוח הטובים ביותר מיוצרים על ידי אמנות הגילוח, פרורסו, ו טאקונית.

מוצר גילוח חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא קרם גילוח או חמאה. קרמי הגילוח והחמאה העליונים מיוצרים עם המרכיבים הטובים ביותר. מיושמים לאחר השמן, הם יוצרים קצף עשיר שמקל על הלהב שלך לרוץ על פניך, תוך עזרה לעור שלך לשמור על לחות.

בסך הכל, בחורים שמשתמשים בקרם גילוח איכותי יוכלו להרגיש את ההבדל בגילוח שלהם. קרמי הגילוח הטובים ביותר לגברים מגיעים קרמו, טיילור מרחוב בונד הישן, אמנות הגילוח ו ואן דר האגן.

סוף כל סוף, מריחות לאחר גילוח לעזור לאטום הידרציה ללא תוספת עקיצה או גירוי. בנוסף, מזיזים עוזרים לסגור את הנקבוביות בעקבות הגילוח שלך כדי למנוע מחיידקים לחדור פנימה. לאחר שהעור שלך סופג את המזור, חבר’ה שמתרגלים טיפוח עור מעולה סביר להניח שירצו קרם פנים או קרם לחות להגנה לאורך כל היום..