כאחד השחקנים המפורסמים ביותר בהוליווד, בראד פיט הוא סמל אופנה במשך עשרות שנים. התספורות של בראד פיט היוו השראה לתסרוקות גברים במשך שנים. בין אם אתה רוצה להעתיק את החתך שלו בפורי, שיער ארוך בטרויה או שיער בלונדיני קוצץ במועדון פייט קלאב, התסרוקות הקצרות והארוכות של בראד פיט סללו את הדרך לדור חדש של אופנה לגברים. מסגנונות תספורת קצרים כמו גזירת הצוות וגזזת השיער ועד שיער ארוך זורם או בקוקו, תסרוקות מפורסמת זו ממשיכות להשפיע על טרנדים כיום. לכל החבר’ה שרוצים את המראה והסגנון שלו, הנה סקירה כללית של השיער של בראד פיט לאורך השנים, כולל כמה מהתסרוקות האחרונות שלו.

תספורת בראד פיט

תסרוקות של בראד פיט

שיער קצר של בראד פיט

שערו הקצר של בראד פיט אינו ידוע לשמצה כמו תסרוקותיו הארוכות והבינוניות, אך חובב הלב עיצב כמה מהתספורות הקצרות הטובות ביותר לגברים. כשהוא לא מנדנד חתך באזז בעל תחזוקה נמוכה או חתך צוות מתוחכם, תראה אותו מעצב מסרק מגניב עם דהייה מחודדת בגב ובצדדים.

שיער קצר של בראד פיט

אתה יכול להעתיק אותו על ידי בקשת אמצע דהייה או חיתוך ושימוש בחימר או בשעווה כדי להעניק לו גימור במרקם טבעי. אופציה נוספת עשויה להיות תסרוקת מועדון הפייט קלאב המפורסמת שלו, שבה שערו הקצר של פיט נוקף בכל רחביו כדי לשקף את אישיותו העצבנית של דמותו.

תסרוקות קצרות של בראד פיט

שיער בינוני של בראד פיט

תסרוקות בינוניות הן שם נרדף לאסתטיקה המתאמצת והנינוחה של השחקן. בין אם הוא מצלם או בין עבודות, המנעולים שלו בדרך כלל עד הכתף שלו, או איפשהו בין הכתפיים והצוואר.

שיער בינוני של בראד פיט

שיער באורך בינוני מתאים לגברים שרוצים לשלב גזרה סקסית ונאה עם סוג השיער שלהם מכיוון שהוא די מתאים לכל דבר, החל גלי עד חלקות ומתולתלות. דרך מצוינת לשחזר את החיתוכים הטריים של פיט ולהוסיף ערעור צעיר היא להחליק את החלקים הקדמיים והאמצעיים לאחור כך שכל הגדילים יזרום לאותו כיוון.

תסרוקות בראד פיט באורך בינוני

שיער ארוך של בראד פיט

שיער ארוך קשה להסיר, אך בראד פיט עשה זאת בסטייל בעשור האחרון. הדוגמה המפורסמת ביותר היא דמותו בראיון עם הערפד, שם שערו זרם בגבו לעבר אחוריו.

תסרוקות ארוכות של בראד פיט

אתה יכול לשמור אותו לאורך הכתפיים אם אתה לא אוהב את אלמנט התחזוקה, אבל אתה עדיין צריך לצחצח אותו כדי להימנע מסבכים ומנעולים מחוברים. לקבלת תוספת רכה ועדינה שתעלה שיער ארוך לשלב הבא, תוכל לשלב חלק באמצע הראש כך שהוא יחתך ולא יהפוך למשעמם.

שיער ארוך של בראד פיט

שיער בלונדיני של בראד פיט

לא כולם מתברכים בשיער בלונדיני חולי כמו בראד פיט. עם זאת, אתה יכול להשיג את המראה על ידי הלבנת שיערך בלונדיני. ללא קשר לאורך, האסתטיקה הזו מאפשרת לך להתבלט מהקהל מכיוון שזהו צבע נועז ונועז, במיוחד אם תבחר בגוון פלטינה..

שיער בלונדיני של בראד פיט

שיער בלונדיני רך ומתוחכם יותר עם מנעולים ארוכים ובינוניים, ולכן עדיף לבחור באזז או בגזרת צוות אם אתה רוצה להיות עצבני. בנוסף, הדגשים מעלים חתך מסורתי צנוע לרמה אחרת.

שיער בלונדיני ארוך של בראד פיט

תספורת זעם של בראד פיט

תספורת הזעם של בראד פיט היא מחווה לסגנונות הצבאיים של שנות השלושים והארבעים. זה מראה אופנתי להפליא שעושה קאמבק, ואתה יכול להשיג את זה על ידי כך שאתה נותן לשיער העליון לצמוח תוך קיצוץ הצדדים כלפי מטה בעזרת דהיית עור או קיצוץ קצר.

תסרוקת זעם של בראד פיט

זה יוצר את הערעור המנותק תוך החלקה לאחור של שיערך מרכך את המגמה ומוסיף אווירה של עידון. תספורת Fury האולטימטיבית משתמשת בהדגשות בלונדיניות ובקוצים זוויתיים לתסרוקת אופנתית במיוחד.

תספורת זעם של בראד פיט

תספורת ממזרים ממזרים של בראד פיט

התספורת המזרחית של בראד פיט היא עוד גזרה בהשראת צבא עם חלק קשה. מבולגן אך מלוטש, הטריק הוא לסרוק את החלקים הקדמיים והאמצעיים לגובה ונפח נוספים. שילוב חלק צדדי אמור לעזור לך לסמר את המראה.

תספורת ממזרים ממזרים של בראד פיט

כמו כן, הצדדים והגב מעוטרים בחיתוך בינוני כדי להדגיש את הסגנון הארוך יותר למעלה. בעת עיצוב המראה הזה, הקפד לצחצח את השיער שלך הצידה למעלה ולא לאחור, ונסה שפם ללא זקן לגימור גברי..

תסרוקת ממזרים Inglourious Basterds

תספורת בראד פיט טרוי

תספורת טרויה של השחקן אולי לא נכונה מבחינה היסטורית כמו סגנונות הזעם שלו או הממזרנים התוססים, אבל זה לא פחות פופולרי. כל בחור חיפש את שערו באורך הכתפיים עם גב חלקלק וגזירת בלונדינית בוהקת כי זה תערובת נהדרת של גברי וחתיך. מלבד הגדלת שיערך, עליך לסלסל ​​את הצדדים למראה טרויה המלא, אך היזהר – זה עובד רק לגברים עם שיער סמיך..

שיער בראד טרוי

תספורת מועדון קרב של בראד פיט

תספורת מועדון הקרב של בראד פיט קצרה ומגניבה היא אחד המראות האיקוניים ביותר שלו. תסרוקות אמצעי שנות ה -90 עם שיער קוצני מבולגן, שיערו של הכוכב ההוליוודי הוסיף לדמותו הייחודית של טיילר דורדן בסרט. עם צדדים קצרים ושיער ארוך למעלה, השג את המראה בעזרת חימר או שעווה בעיצוב מאט.

תספורת מועדון הקרב של בראד פיט

בראד פיט מר וגברת סמית ‘תספורת

התספורת של בראד פיט בסרט מר וגברת סמית ‘הייתה זמזום נקי בכל מקום. סגנון גזור שאתה יכול להשיג בבית עם קוצץ, תספורת קלאסית זו עם גזירת זמזום תדגיש את תווי הפנים הגבריים שלך ותשרה ביטחון. בנוסף, האורך האחיד פירושו תחזוקה נמוכה להפליא, עד לנקודה שבה אתה יכול להתגלגל מהמיטה ולזרוק חולצה או חליפה מבלי לדאוג לגבי ראש המיטה או פרווה. לתספורת קצרה יותר, בקש מהספר שלך דהייה של גזירת זמזום המחדדת את הצדדים והאחוריים למראה מחמיא אוניברסלי..

בראד פיט מר וגברת סמית 'תספורת

בראד פיט באז קאט

בראד פיט הוכיח שחתך באז הוא טרנד רב תכליתי עם הרבה אפשרויות לגברים מודרניים. לגזרת הבאז שלו של מר וגברת סמית יש צמיחה נוספת, המושלמת לגברים שמספר השיער שלהם מלא ועבה.

בראד פיט באז קאט

אבל, אם שלך מתרחק מעט, זמזום הראש שלך בעזרת להב מספר אחת יוריד את הדגש מקדמת השיער שלך. זה אפילו פחות תחזוקה מחיתוך באז מסורתי, ואתה יכול לשנות את הסגנון שלך עם אקונומיקה אם זה נהיה מעייף. אל תשכח זקן למרקם ונפח נוספים.

תספורת בראד פיט באז חתוך

בראד פיט צוות קאט

גזירת הצוות הייתה היסטורית אחת התספורות הפופולריות ביותר של בראד פיט. תסרוקת גזרת צוות השחקנים היא אמצע אמצעי מבריק לגברים שרוצים לעקוב אחר הטרנדים של כוכב העל שלו, אך לא יכולים להתחייב לצמוח שיער ארוך או בינוני..

בראד פיט צוות קאט

עם חיתוך גבוה בגב ובצדדים, תמיד תהיה מוכן למשרד, ולא תופיע במקומך בבר או בפונקציה מחוץ לעבודה. אתה לא צריך להשתמש במוצרי שיער אם אתה מעדיף את המראה המסודר והמסודר, או שאתה יכול להוסיף שעווה לאסתטיקה במרקם שהיא קצת יותר מבולגנת אך עדיין מלוטשת..

תספורת חתך צוות בראד פיט

בראד פיט החליק שיער אחורי

שיער חלקלק אחורי הוא סגנון איקוני הידוע לשמצה בקרב בנקאים וול סטריט ושחקני כוח. אף על פי כן, בראד פיט נתן לו ערעור פחות אגרסיבי לאורך השנים על ידי פיטורי הג’ל. במקום זאת, הוא משתמש בכמות קטנה של מוצר סטיילינג כדי להבטיח שהגב החלקלק פחות בולט, מה שהופך אותו למתוחכם יותר.

בראד פיט החליק בחזרה

זה הופך אותו למראה אופנתי להפליא לגברים מבוגרים שכן החלקלק הנמוך אינו מודרני מדי ועובד היטב עם שיער כסוף או אפרפר. עם זאת, אם אתה נער או צעיר, חיתוך מגניב בגב מגניב הוא עצבני ואופנתי בימים אלה.

בראד פיט סליקה בחזרה תסרוקת תחתונית

בראד פיט תחתון

החתכים של בראד היו די דרמטיים ומושכים את העין לאחרונה מכיוון שהוא כיכב בהרבה אפוסים צבאיים. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך לנסות את החתך המנותק עם גב חלקלק אם אתה חושב שזה נועז מדי. אלטרנטיבה היא גזרת הצוות הקלאסית אך האופנתית של פיט עם חתך בצדדים היא דרך מצוינת לגרום לשיער שלך להראות סמיך ומלא נפח. אפשרות נוספת היא זיווג חיתוך מחודד עם פמפדור לגזרה המושלמת בין לבין.

בראד פיט תחתון

תספורת בראד פיט דוהה

תספורת דוהה היא דרך מחמיאה ללבוש את שיערך מבלי לעבור על החלק העליון או לנסות משהו נועז מדי. ההתפוגגות אמורה להתקצר בהדרגה מכיוון שהיא מתקדמת לכיוון האוזניים ולצוואר, בעוד שהשיער העליון שלך טוב יותר. זה נותן לך אפשרויות מסוגננות יותר, כגון שרשרת או מנעולים מרקמים. בחירה מודרנית היא לשלב דהייה עם התחדדות לפני שילוב חלק צד רך ויפה תודות לאופיו המהודר והנצחי..

תספורת בראד פיט דוהה

קוקו של בראד פיט

ללבוש את השיער שלך ארוך יכול להיות מסובך, ולכן בראד פיט בוחר בקוקו בקוקו. קוקו אופנתי, במיוחד כשהוא נמוך, והוא תחזוקה סופר נמוכה לבחורים עסוקים שאין להם זמן לשטיפה ועיצוב. אם הקוקו שלך חסר קצה חדש, אתה יכול לערבב אותו עם לחמנייה לגבר. לחמנייה לגבר אינה גברית באותה מידה, אך גובהה מביא ממד חדש לסגנון שלך.

קוקו של בראד פיט

בראד פיט פומפדור

פמפדור הוא תוספת פנטסטית לחבר’ה שרוצים גזרה נצחית שמביאה אלמנטים שונים לשולחן. עם שיער קדמי ואמצעי ארוך, אתה יכול לייעל אופנה מהירה שתופסת את העין באופן מיידי, בעוד שצדדים מחודדים נקיים ותמציתיים עם ניגודיות נוספת. הפומפדור היא תסרוקת קלאסית, והיא עדיין קיימת כיום מכיוון שהיא עובדת היטב עם כל סוגי השיער. או להוסיף גובה לשוליים או הדגשות לשאר שיערך לקבלת חזותית מרשימה.

בראד פיט פומפדור

בראד פיט בירד

בדומה לבראד, הזקן שלך צריך להשלים את גזרת הבחירה שלך. כאשר שיערך קצר יותר, זקן מלא יותר מספק נפח נחוץ ומוציא ממך את המיקוד מקו השיער שלך. עם זאת, שיער ארוך יותר מתאים לזיפים מעוצבים שכן זקן עבה יכול לגרום לך להיראות לא מכוער.

בראד פיט בירד

כמובן, שיער הפנים שלך מוכתב על ידי היכולת הגנטית שלך לגדל זקן. אם שלך חלקלק או בסדר, אולי תרצה לגדל שפם מלא ללא זקן על לחייך.

בראד פיט זקן מלא

עיט בראד פיט

עז הולך עם כמעט כל תסרוקת. המפתח הוא לעצב אותו כך שהוא יתחבר כזקן מנותק ושפם אינו מתאמץ. כמו כן, בראד נוטה לנצל תיקון נשמה בכדי להביא יותר פרופורציות למסיבה. אם אתה מעדיף זקן על זקן, עליך לגלח את שאר פניך באופן קבוע כדי לוודא שאחד לא משתנה לשני..

עיט בראד פיט

התסרוקות האחרונות של בראד פיט

נכון לעכשיו, התסרוקת האחרונה של בראד פיט הייתה בינונית עד ארוכה בשל העובדה שהוא יצר סגנונות הוליווד קלאסיים לסרטים שלו. תוספת חדשה לשיערו באורך הבינוני היא מסרק בחלק צדדי שגורם לשיערו להיראות מלא ועבה יותר.

התסרוקות החדשות האחרונות של בראד פיט

למרות שהוא נהג לעצב תספורות קצרות יותר קלות ופשוטות לתחזוקה, נראה שהסגנונות הארוכים יותר שלו כאן כדי להישאר כשהוא ממשיך להוריד מספר וריאציות. מהחלק האמצעי ועד לזרימת האחים הארוכה, התסרוקות של בראד פיט ימשיכו להיות אופנתיות וסקסיות.

סגנונות תספורת חדשים של בראד פיט