מחפשים את התספורות הטובות ביותר לדהות הנערים לשנת 2021? אם חיפשת תספורות אופנתיות לילדים קטנים, דהייה נוטה לספק בסיס לתסרוקות הבנים הפופולריות והמגניבות ביותר. התספורת הדהויה מחדדת שיער מקצר לקצר לאורך הצדדים והאחוריים.

מהנמוכים, האמצעיים, הגבוהים והדהיית העור, ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של תספורות דהייה לבנים. לילדים אפילו יש אפשרות להוסיף חלק קשה או עיצובי שיער (למשל כוכבים, זיג-זג, קווים מגולחים) לדהותם, כלומר לילדים קטנים יש מספר דרכים לגרום לשיער דהוי להתאים לאישיות ולסגנון שלהם..

בסופו של דבר, עם צדדים קצרים ושיער ארוך יותר למעלה, תספורת ההתעמעמות לילדים קלה ופשוטה לעיצוב עם מוצרי שיער טובים. רב תכליתי ואופנתי, אתה יכול לשלב דהייה עם שיער קצר או ארוך ולעצב מסרק מעל, מוהוק, טופ גבוה, נץ מלאכותי, חלק צד או פמפדור..

תספורת בנים דוהה

התספורות הנמוכות של הבנים הטובות ביותר

לפני הביקור הבא שלך במספרה, בדוק את התספורות הנערות האלה דוהות. מפעוטות ועד בני נוער עם שיער סמיך, חלק, גלי או מתולתל, סגנונות התספורת הדהויים האלה יהפכו את שיער הילד שלך.

בנים דוהים

נמוג דהייה

תספורת נמוכה נמוכה מתחילה את הגזרה המחודדת ממש מעל האוזניים ומחשוף. הדהייה הנמוכה מספקת פחות ניגודיות וקצת יותר מרקם בצדדים למראה שמרני יותר וחתוך. דהייה נמוכה עובדת טוב במיוחד עבור ילדים קטנים עם תסרוקות באורך בינוני עד ארוך יותר שרוצים ששיערם יראה עבה יותר.

Low Fade של בנים

בין אם אתה רוצה מסרק חמוד, תסרוקת מודרנית ומודרנית, או עליון מבולגן קלאסי, תספורות נמוכות דהויות מחמיאות ומקסימות על כל הילדים.

נמוכה התחדדות של בנים

דהייה גבוהה

התספורת הדהויה היא פשוטה אך עם זאת תכליתית ומהנה לחלוטין. הדהייה הגבוהה יוצרת סגנון ניגודיות גבוהה במיוחד המעמיד את הדגש על הסטיילינג למעלה. אמהות ובנים קטנים יכולים לשלב את הגזרה הדהויה הזו עם שיער קצר או ארוך, ומאפשרות לך לעצב את כל התסרוקות הפופולריות ביותר של השנה.

תספורת בנים דהויה גבוהה

באופן דומה, בגלל הבד הגדול, בנים רבים בוחנים עיצובים שונים של שיער עם דהייה גבוהה. שקול מסרק דוהה גבוה עם חלק קשה ועיצוב מגניב למראה מדהים ויוצא. מצד שני, אם אתה לא רוצה לגלח את שיער הילד שלך, דהיית הבוקה המוהוק היא גרסה פחות אינטנסיבית של המראה הקלאסי עם צדדים מגולחים..

תספורת High Fade של בנים קטנים

אמצע דהייה

האמצע דוהה מתחיל איפשהו בין דהייה נמוכה לגבוהה, ומציע את האיזון המושלם בין עצבני ונאה. תספורות באמצע דהייה מתחילות באמצע הצדדים והגב, ויכולות להתחדד מאוד קצר ומהיר.

תספורת בנים Mide Fade

אם יש לך ילד פעוט ואינך רוצה לבקש מהספר שלך תספורת אגרסיבית מדי, אמצע דהייה יכולה להציע מדיום שמח. בנוסף, אתה עדיין יכול ליהנות בצדדים קצרים ומשיער ארוך למעלה כדי לעצב את כל המראה העדכני ביותר.

תספורת באמצע דהייה לבנים קטנים

Taper Fade

עם דהייה מחודדת, הספר של הילד שלך יחתוך את הצדדים והגב קצר מאוד בעזרת קוצץ, אך לא ימזג את השיער בעור. ידוע שתספורות דהייה מחודדות מובילות לשיער באורך קצר יותר כשהן מתקרבות לקו השיער מבלי לדהות לקרקפת..

תספורת בנים להתחדד

כסוג דהייה, בנים יכולים לבחור מתוך דהייה מחודדת גבוהה, בינונית ונמוכה. קצת יותר שמרני, דהיית ההתחדדות של הילד עוסקת בסגנון אישי ואישי. תסרוקות דהייה מחודדות הינן אידיאליות לאירועים קלאסיים ורשמיים כמו שירות הכנסייה ביום ראשון וחתונות.

התספורות הטובות ביותר להתעמעמות לבנים

Undercut Fade

דהיית החתך המשלבת משלבת שניים מהתספורות הפופולריות ביותר לבנים – החתך והדהייה. בדומה לדהייה הגבוהה, החתך באופן מסורתי מתחיל גבוה מאוד בצדדים ובגב, נחתך באורך אחד ומציג הבדל מובהק בין הצדדים לחלק העליון. לעומת זאת, תערובות הדהייה החתוכות ומתחדדות.

בנים תת -דעיכה דוהה

התספורת הדהויה החתוכה מזוהה לעתים קרובות עם גב חלקלק. אחרת, הסגנון נראה טוב עם מגוון תסרוקות בינוניות וארוכות. נסה חיתוך גב חלקלק או נץ מלאכותי מהנה לעיצוב אופנתי.

תספורות דהייה של בנים קטנים

דהיית עור

ידוע גם בשם דהייה קירחת, תספורת דהיית העור משלבת את השיער בצדדים ובחזרה לתוך העור. תספורת דהייה קצרה מאוד זו חושפת את הקרקפת לחיתוך עצבני אך טרי.

תסרוקת דהיית עור של בנים

בתור אחד הנערים הטובים ביותר דוהה להגיע בקיץ, דהיית העור מחמירה נראית טוב עם הרבה תסרוקות מגניבות. אמהות וילדים עם תחזוקה נמוכה ואופנתיות במיוחד יאהבו את הסגנון הזה.

תספורת קירחת דהייה של בנים

דהיית שיער קצר

ילדים קטנים ללא מאמץ וקלים אוהבים דהייה עם שיער קצר. תספורות נערים קצרות כמו גזרת הצוות, גזירת באז וגזרת יבול לא דורשות הרבה עיצוב אבל עדיין נראות נהדר על ילדים פעילים. דהיית השיער הקצר מושגת לרוב עם דהיית עור בצדדים כדי למקסם את הניגודיות.

דהיית שיער קצר

אפילו באורכים הקצרים יותר, ילדים קטנים מסוגלים להשיג סגנונות רבים. לדוגמה, קצה או צד שנסחף קדימה עם שיער קצר בסגנונות האחוריים בצורה טובה להפליא. השתמשו בפומדה לשיער מאט, שעווה או קרם סטיילינג לגימור טבעי ומרקם.

תספורות עם דהיית שיער קצרה

דהיית שיער ארוך

דהיית השיער הארוך היא תערובת של שיער ארוך יותר עם צדדים קצרים יותר. דהייה הדוקה ויפה שומרת על הצדדים רעננים ונקיים, בעוד שהשיער הבינוני עד הארוך מלמעלה ניתן לעיצוב מסודר או מבולגן. בין אם לילד הקטן שלך יש שיער גלי או מתולתל באופן טבעי, או רק רוצה סגנון קז’ואל לשיערו העבה והעבה, יש מגוון אפשרויות תסרוקת.

שיער ארוך עם תסרוקת דהייה לבנים קטנים

בנים עם שיער מתולתל יכולים להשאיר את התלתלים רופפים וקופצניים. ילדים עם גלים יכולים לעצב מסרק גלי למראה בעל מרקם ייחודי. לבסוף, פעוטות עם שיער חלק עבה או דק יכולים לקבל כתם מבולגן, להבריש את השיער לאחור או לטאטא אותו לצד אחד.

דהיית שיער ארוך לבנים

טרנד השיער הקצר, הארוך העליון, מספק רעיונות לתספורת ללא גבול.

מסרק מעל דהייה

המסרק מעל דהייה מתחיל הוא תספורת בנים מודרנית וקלאסית שכולם אוהבים. עם צדדים מחודדים, פעוטות ובנים פשוט מצחצחים את שיערם לצד אחד. מסרק על מקסים, תסרוקת מעל תסרוקת עובד לילדים בכל הגילאים.

מסרק בנים קטנים מעל דהייה

חלק מהבנים אוהבים להוסיף חלק קשה או קו מגולח בצדדים למראה נועז. בקש מהספר שלך תספורת וסגנון חלק בנים עם מוצר אחיזה קל עד בינוני כדי למקסם את הנפח והזרימה.

תסרוקת בנים מעל דהיית חלק קשה

פומפדור דהוי

תסרוקת פופולרית לדורות, הפומפדור דהוי כולל עליון ארוך בעל צורה דרמטית. הפאמפ אידיאלי לבני נוער ובני תיכון מכיוון שהוא דורש יותר זמן ומאמץ לעצב.

תספורת Fompadour של בנים

אתה יכול לבחור לעצב פומפאדור חלקלק או רופף בהתאם למידת המרקם והטבעיות שאתה רוצה להיראות. שלב את הפומפדור עם דהייה גבוהה, אמצעית או נמוכה והוא ייראה מדהים לא משנה באיזו תבחר.

תספורת Fompadour Fade מגניב בנים

דהייה גבוהה

דהייה הגבוהה היא אחת התספורות הטובות ביותר עבור בנים שחורים קטנים. עם שיער דהוי קצר מאוד בצדדים, תסרוקת הדהייה הגבוהה ביותר כוללת אפרו עבה או גרסה של החלק העליון השטוח.

תספורת נמוכה במיוחד לנערים שחורים קטנים

מכיוון ששיער שחור הוא ייחודי, בנים שחורים יכולים לקבל את הדהייה הגבוהה ביותר ויכולים לשלב את הגזרה עם חלק, אימהות, שיער מתולתל, פיתולים או אפרו גדול. הוסף עיצובים לשיער מגניב כדי להפוך את הדהייה להיות מותאם ומהנה באמת.

תספורת עם דהייה גבוהה

דהיית חלק צדדי

דהיית החלק הצדדי של בנים הייתה תספורת מקסימה במשך עשרות שנים. עם דהייה קצרה בצדדים וחלק מוגדר לצד אחד, תספורת החלק הצדדי מגלמת תסרוקת של ג’נטלמן קטן. למרות שבנים יכולים לעצב את שיערם איך שהם רוצים, החלק הצד הקלאסי נראה הכי טוב עם ג’ל חזק או פומדה.

תספורת צד צד קשה לבנים קטנים

לקבלת יותר צדדיות ורעיונות סטיילינג, השאירו את השיער למעלה מעט יותר ובנים קטנים יכולים להחליק אותו לאחור, לחדד אותו, לסרק אותו או להבריש אותו קדימה כדי להשיג את כל הסגנונות המודרניים המגניבים ביותר. השתמש בקרם מאט, שעווה או קרם סטיילינג לגימור במרקם שיגרום לשיער להראות מלא וטבעי יותר..

תספורת צד חלקה של בנים

Quiff Fade

ה- quiff and fade המודרני היו במגמה בשנים האחרונות. תספורת השיער של הילד מחויבת ומאחור מלפנים, דורשת מהספר שלך להשאיר אורך שיער של לפחות 3 עד 4 סנטימטרים. ניתן לדהות את הצדדים בדרכים שונות, כאשר המועדף הוא דהיית עור גבוהה. זה יוצר ניגודיות חזקה המדגישה את התסרוקת למעלה.

High High Taper Fade עם קוויף

כדי לקבל נימה מגניבה, השתמשו בפומדה או בשעווה שאין לה מעט ברק ופשרו אותה בידיים. כעת העבר את אצבעותיך בשיער הילד הקטן שלך, הרם תוך כדי הברשת שערו לאחור. השאירו את השיער במרקם רופף ורפוי לסגנון נינוח, מעט מבולגן.

תספורות מגניבות של Quiff Fade לבנים

שיער שטוף צד + דהייה

שיער שטוף צד נשאר מראה קלאסי לבנים. עם דהיית התחדדות קצרה בצדדים ותספורת קצרה מסביב, אמור לילדים שלך להשאיר את הפוני מלפנים קצת יותר. ידוע גם בשם השוליים, בנים יכולים לסחוף את השיער מלפנים לצד אחד לקבלת סגנון חמוד ואופנתי.

שיער שטוף צד + תספורת נמוכה של בנים נמוכים

ניתן להתאים אישית את תסרוקת הצד שנסחפה לצד עיצוב דהיית שוליים ארוכה, גזרת צוות שנסחפה בצד, קוצץ מלפנים או חיתוך קצר. כדי לעצב את הלוק בצורה מושלמת, בנים יזדקקו למוצרי סטיילינג איכותיים לגימור והחזקה הנכונים.

שיער שטוף צד + תספורת לדעוך בנים

Faux Hawk Fade

הציגו את סגנון הפאנק רוק של ילדכם עם נץ מזויף. דהיית הנץ הדוי באמת יוצאת בהצהרה מהנה ונועזת, והיא נראית חמודה בהחלט על כל ילד, החל מפעוטות ועד בני נוער. בנוסף, תספורת הנץ הדוי בהחלט גמישה – ילדים יכולים לעצב שיער קוצני יום אחד, מסרק מעל דהייה אחר, וכל מספר של תסרוקות הבנים החדשות האחרונות..

בנים Faux Hawk Fade

אמור למעצב שלך להשאיר מינימום של 2 עד 3 סנטימטרים של שיער על גבי. סוג הדהייה שתקבל תלוי עד כמה אתה רוצה שהנץ המזויף יראה מרדני ואינטנסיבי. בנים יכולים אפילו להתנסות בעיצובים בצדדים או לצבוע את שיערם בצבעי פאנקי לסגנון יוצא.

בנים Faux Hawk Fade + עיצוב שיער