בין אם זה לבית הספר או בקיץ, כל הבנים צריכים את התספורת הנכונה כדי להיראות ולהרגיש טוב. החל מגזרות קלאסיות לשיער קצר ועד לסגנונות מודרניים לשיער ארוך, יש הרבה תספורות לבנים שיש לקחת בחשבון. לפעוט הקטן או לילד התינוק שלכם יש אולי גם חוש סגנון משלו כבר אז חשוב למצוא סגנונות תכליתי לתספורת שתתאים גם למראה מזדמן וגם פורמלי..

עם מספר תסרוקות מגניבות לבנים בימינו, קשה לבחור את המראה הטוב ביותר לילדים שלך ללא קשר לסוג השיער שלהם. כדי לעורר בנים קטנים רעיונות וסגנונות, ריכזנו רשימה של התספורות הטובות ביותר לבנים להשיג עכשיו. תסרוקות אופנתיות אלה עבור בנים קטנים הן פופולריות ומסוגננות, ויעלו את שיערו של הילד שלך לשלב הבא.

תספורות בנים

תספורות של ילד

מהתספורות המודרניות ועד הטרנדים החדשים האחרונים, תספורות הילד הפופולרי ביותר בימים אלה מתחילות עם צדדים קצרים ושיער ארוך למעלה. עם גזרה המספרה הנכונה, יש מגוון של תספורות קצרות, בינוניות וארוכות שתוכל להסיר. תספורות קצרות נחמדות לקבל כוללות את גזירת הבאזז, גזירת הצוות, מסרק מעל, חלק צדדי, קוצים ושיער מתולתל דוהה. סגנונות בינוניים עד ארוכים יותר שתרצה להתנסות בהם כוללים את המוהוק, הנץ הדומה, החלק העליון של הסחף, חלקלק אחורי וזרימה..

סגנון שיער של בנים

מכיוון שמציאת תסרוקת אחת לילד שלך עשויה להיות מאתגרת, מומלץ להתנסות במספר סגנונות. חלק מהתספורות המודרניות מגניבות לתיכון, בעוד שאחרות מתאימות לילדים צעירים יותר.

תספורות מגניבות לבנים

בין אם הוא רוצה סגנון קל שייראה מגניב ללא מוצר שיער ובין אם תסרוקת חדשה מסוגננת שעשויה לדרוש קצת מאמץ אך להיראות חמודה, מדריך זה יעזור לך למצוא את הרעיונות המגניבים ביותר לתספורת בנים שתתאים לכל סוגי השיער.!

תספורות קצרות לבנים

תספורות קצרות לבנים

דהיית ההתחדדות היא אחת התספורות הפופולריות ביותר לבנים. עם צדדים קצרים ליצירת ניגודיות והדגשת השיער הקצר למעלה, העיצוב בעל מרקם לגימור טבעי. תסרוקת קצרה מגניבה זו משלבת גם שיער סוחף בצד בחזית למראה מודרני וחמוד. אנו ממליצים להשתמש במוצר שיער מאט קטן בכמות המרקם, הנפח והזרימה המושלמים. לתספורת ילדים קלה ופשוטה לסגנון ילדים, הגזרה והסגנון הזה הוא האהוב על כל המסביב.

תספורות בינוניות לבנים

תספורות בינוניות לבנים

בנים שאוהבים שיער ארוך יעריכו תספורות בינוניות מגניבות. לתספורות הטובות ביותר באורך בינוני יש בדרך כלל דהייה או קיצוצים בצדדים ובגב עם סגנונות ארוכים יותר למעלה. הצדדים הקצרים הם בעלי תחזוקה נמוכה ופשוטים, בעוד שהשיער באורך בינוני יכול להכיל מספר תסרוקות נאה. אתה יכול להחליק את הכל לאחור, לצחצח אותו קדימה כדי ליצור פוני, לתת לו לזרום באופן טבעי, או לסרק אותו למראה נקי..

תספורות ארוכות לבנים

תספורות ארוכות לבנים

תסרוקות ארוכות הפכו לטרנד פופולרי בקרב בנים. תספורות בנים ארוכות נראות מגניבות ואינן צריכות להיות בעלות תחזוקה גבוהה או לדרוש הרבה עיצוב. סגנונות ארוכים יותר מתאימים גם לכל סוגי השיער, מה שהופך אותם לקלים להשגה אם הילד הקטן שלך מסוגל לצמוח בשיער. בין אם יש לך שיער מתולתל, גלי, עבה או חלק, ילדים יכולים להראות את הסגנון והאישיות הייחודיים שלהם עם שיער ארוך ומסוגנן..

צדדים קצרים, תסרוקות נער עליון

צדדים קצרים, שיער ארוך על תסרוקות בוי מובילות

בעוד שתספורות קצרות לבנים תמיד יהיו בסטייל, שיער ארוך למעלה היה טרנד חזק בשנים האחרונות. עם דפנות קצרות דהויות ושיער קוצני ארוך יותר, תספורות מגניבות מסוג זה לבנים הן אופנתיות ועצבניות.

תספורת חלק מודרני של בנים מודרניים

תספורת חלק מודרני של בנים מודרניים

ככל שסגנונות תספורת ילדים ממשיכים להתפתח, תבחין בכמה פיתולים ייחודיים בדוגמה שלמעלה: השורה סביב הרקות וקו השיער, והחלק הקשה מגולח לתוך השיער ליצירת חלק צד מגניב. כאחד התסרוקות החדשות המובילות לבנים, המראה המדהים הזה ישמור על הילד הקטן שלך נרגש מהתספורת האחרונה שלו.

מסרק עם חלק קשה ודהיית העור

מסרק עם חלק קשה ודהיית העור

המסרק מעל ממשיך להיות תספורת בנים חמודה המעוצבת נהדר על כל ילד. תסרוקת מודרנית ומגוונת, תסרוקת מודרנית מעל תסרוקת זוהה עם דהייה בצדדים וחלק קשה. אם לילד הקטן שלך יש שיער עבה וחלק, הוא יכול לברוח מעיצוב המראה באופן טבעי ללא מוצר. עם זאת, פומדה או ג’ל טוב לילדים יציעו ברק יפהפה עם קצת שליטה לאירועים מיוחדים.

פרינג ‘מתולתל עם דהייה גבוהה

פרינג 'מתולתל עם דהייה גבוהה

בעוד שיער מתולתל עשוי להיות קשה לניהול ולעיצוב, אך תלתלים יכולים להוסיף מרקם ייחודי שאין דומה לו לסוגי שיער אחרים. עם תספורת דהייה מחודדת בצדדים ושיער ארוך ומתולתל תלוי על המצח, בולטת תסרוקת אופנתית זו. הסגנון גם מספק נפח ותנועה ללא קשיחות, מה שהופך אותו לתספורת מושלמת של בית ספר לילדים פעילים.

חלקלק אחורה עם אמצע דהייה ועיצוב

שיער אחורי חלק עם עיצוב דהוי באמצע

לתספורת דהייה עצבנית יותר לבנים, נסה את הדמוי האחורי החלקלק הזה עם עיצוב שיער. אמצע הדהייה נראה נהדר בצדדים ובגב, והמיזוג הייחודי הוא סופר מודרני וקצר. עם שיער קצר עד בינוני למעלה, לבנים יש את היכולת לעצב מגוון של מראה טוב. תסרוקת מרקם זו כוללת עליון אחורי מוברש לעיצוב קל.

בוקי פאוק הוק עם צדדים קצרים

הוק פו עם צדדים קצרים

הנץ המזויף תמיד היה תסרוקת מגניבה עבור ילדים קטנים. עם צדדים קצרים ושיער ארוך למעלה, ילדים מסוגלים לעצב כמה מהתסרוקות הטובות ביותר. כדי לעצב נץ ילדים, השתמש בפומדה חזקה או ג’ל כדי לדחוף את השיער לכיוון אמצע הראש. המגמה הרופפת, המרקמת והטבעית היא המגמה הגוברת בשנים האחרונות, כך שהנץ המזויף הזה עבור בנים קטנים הוא על הנקודה ושווה לנסות..

Quiff מרקם

Quiff מרקם

המראה המודרני במרקם זה עובד היטב עבור בנים מעט יותר מבוגרים. עם דהייה קצרה או קיצוץ בצדדים כדי להדגיש את השיער הארוך למעלה, תסרוקת ה- quiff תדרוש מיומנות עיצובית. כדי לשמור אותו במקום ומעוצב יפה כל היום, בנים יצטרכו פומדה או קרם אחיזה בינוני עד חזק. נחשב לאופנתי מאוד, אנו ממליצים בחום על המראה הזה כתספורת של ילד בחטיבת הביניים.

שיער קוצני בנים עם דהייה נמוכה

שיער קוצני עם אמצע דהייה

סגנונות שיער קוצניים לבנים יכולים להיראות טוב מסודר ומובנה או רופף ומבולגן. עם דהיית התחדדות נמוכה בצדדים, קו לאורך קו השיער סביב הרקות וחלק קשה מגולח בצדדים, התסרוקת המדהימה הזו רעננה. כמו כן, תבחין כי השיער הקוצני מזווג עם שיער מסורק מאחור, המשלב שני סגנונות מגניבים.

חיתוך מרקם עם עיצוב

חיתוך מרקם עם עיצוב שיער

כמה תספורות פשוטות לבנים דורשות רק צדדים דהויים ושיער קצר למעלה. עם כל כך הרבה תסרוקות קצרות עד בינוניות לבחירה, לפעמים המראה הקל ביותר הוא לעצב שיער מבולגן ומרקם למעלה. השתמש במוצר אחיזה קליל, סחף את החלק הקדמי לצד, ויש לך גימור קלאסי שיעבוד על כל סוגי השיער.

תספורות בנים מעורבים

תספורות בנים מעורבים

לבנים מעורבים יש מגוון גזרות וסגנונות לבחירה, וחשוב שכל הילדים ימצאו את התספורת המתאימה כדי לגרום להם להיראות ולהרגיש טוב. מסבובים ועד תלתלים צמודים, תספורת בנים דו -גזעיים חמודים ומסוגננים כאשר הם גזומים ומעוצבים כראוי. התסרוקות הטובות ביותר לבנים מעורבים הן קצרות בצדדים ומעליהם או ארוכות יותר לכל עבר. צמות ודהיית שיער מתולתל היו פופולריות בקרב נערים שחורים קטנים והן ייראו טוב גם על ילדים מעורבים.

גב מברשת זוויתי עם דהייה גבוהה

גב מברשת זוויתי עם דהייה גבוהה

גב מברשת זוויתי זה מציע אמצע בין גב חלקלק למסרק מעל. עם תספורת דהייה נקייה בצדדים ושיער עבה, תסרוקת זו תיראה טוב על בנים בכל הגילאים.

התברשו עם דהיית התחדדות

התברשו עם דהיית התחדדות

אם אתה רוצה לשנות את תסרוקת הילד הקטן שלך, דלג על הסגנונות השטוחים והמשעממים וצחצח את שיערו. ההתחדדות הקלאסית בצדדים מדגישה את המנעולים הארוכים והיפים המבריקים למעלה. ובמקום מסרק מסורתי, צור מעט פומפדור מלפנים להוספת נפח.

באז לחתוך עם דהיית עור ועיצוב

באז לחתוך עם דהיית עור ועיצוב

תספורת בנים קלה לא משתפרת מהגזירה. אבל אם אתה חושב שהדהייה של חתך הבאז היא פשוטה מדי, נקי את קו השיער עם צורה למעלה וזרוק עיצוב שיער מתוק. למעשה, עיצובי שיער לבנים היו כל הכעס השנה, כאשר הורים ומספרים מוצאים דרכים יצירתיות לשנות סגנונות רגילים ומשעממים..

מסרק בנים עם דהייה נמוכה

מסרק עם Drop Fade

המסרק מעל הוא תספורת נצחית שנראית טוב ברוב ההגדרות. בין אם אתה צריך תספורת בית ספר מסוגננת או תסרוקת מקסימה לכנסייה, סגנון זה תמיד בא יחד יפה. בנוסף, ניתן להתאים אותו בדרכים רבות. לדוגמה, בקש מהספר שלך חלק קשה להדגיש את הפרידה מצד אחד לשני. או סגנון עם פומדה טובה לגימור פריך בניגוד למראה מרקם וטבעי.

דהייה גבוהה עם קו למעלה

Hi Top Fade with Line Up

דהייה הגבוהה ביותר היא תסרוקת רטרו שעדיין פופולרית במספרות כיום. הטופ הגבוה במיוחד דורש שיער שחור, דורש מבנים שחורים קטנים לצמוח משיערם. וודא שאתה רואה ספר מיומן לפני שתבקש לגזור זאת מכיוון שהוא דורש עין חדה לפרטים.

ליגת הקיסוס

ליגת הקיסוס

תספורת אייבי ליג מייצגת תסרוקת חכמה ואלגנטית לבנים צעירים. בעוד שגירסה זו עודכנה בחיתוך דהייה בצדדים לסגנון מודרני יותר, צוות החיתוך מלמעלה עם השוליים הסוחפים בצד שומר על המראה הקלאסי.

עליון מתולתל מבולגן עם אמצע דהייה

שיער מתולתל מבולגן עם אמצע דהייה

לתסרוקת יותר מזדמנת, נסה חולצה מרופטת. עם תספורת דוהה מגניבה בצדדים ותלתלים מבולגנים, המראה הזה יכול לעשות שימוש מצוין בשיער העבה והמתולתל של הילד שלך.

פומפדור בנים עם דהיית עור גבוהה

פומפדור עם דהיית עור גבוהה

הפומפדור המודרני הוא תסרוקת יפה וקלאסית. מושלם עבור בנים חדישי אופנה, דהיית העור הגבוהה מסביב יוצרת את כל הניגודיות הדרושות כדי למקד את העיניים על הסטיילינג המתוק למעלה. דהיית הפומפדור במרקם מעוצבת עם מוצר שיער מאט לגימור טבעי.

בנים מוהוק עם צדדים מגולחים

מוהוק עם צדדים מגולחים

מוהוק הבנים עם צדדים מגולחים הוא הגרסה העצבנית של הנץ המזויף. העיצוב המדהים הזה, המכיל מוצר לשיער חזק, נראה הרבה פחות מאיים כשהוא משולב עם פנים של ילד חמוד.

נערים מעורבים עם שיער מתולתל

נערים מעורבים עם שיער מתולתל

חלק מהילדים המעורבים מעדיפים סגנונות ארוכים יותר כמו תלתלים ארוכים, קורנרוז, מוהוקים ודראד. נערים דו -זוגיים עם שיער מתולתל יכולים לשלוף מגוון רחב של גזרות, אז התנסו בתסרוקות שונות כדי למצוא מראה מקסים לילד הקטן שלכם.

Quiff עם Low Fade

Quiff עם נמוכה דהייה

תספורת בנים נהדרת זו משלבת שני סגנונות טרנדיים – דהייה וקוויפה. דהיית ההתחדדות הנמוכה בצדדים פועלת היטב לג’נטלמן צעיר, אך המזרק המודרני המהמם מספק התזה של כיף.

דהייה תחתונה עם Fohawk מרקם

דהייה תחתונה עם פאק הוק מרקם

יוצאת ונועזת, החתך של הילד הוא אחת התסרוקות המגניבות ביותר. השיער הקצר עד בינוני מלמעלה מציע את היכולת לעצב מספר תספורות שונות. בעוד פוקהוק במרקם בתמונה, ילדים קטנים יכולים לעצב חיתוך אחורי חלקלק, שוליים מבולגנים או קוצים טבעיים..

חלק צד קשיח עם צדדים מחודדים

חלק צד קשיח עם צדדים מחודדים

תספורת החלק הצדדי היא תסרוקת קלאסית ואיקונית לבנים ולגברים. עם זאת, הוסף צדדים טריים מחודדים וקו מגולח לחלק קשה, ויש לך גרסה מודרנית בולטת.

תסרוקת חכמה

תסרוקות חכמות לבני בית ספר

תספורות בית ספר לא חייבות להיות משעממות ותפלות. תסרוקת חכמה יכולה להיות מסוגננת ומגניבה, תוך תחזוקה נמוכה וקלה לעיצוב. סגנונות המסכה מעל דהייה וחלק צדדי אידיאליים עבור ילדים קטנים וילדי חטיבת הביניים. הרשימה לא מסתיימת בכך; כל דבר עם התחדדות נקייה בצדדים ותספורת באורך קצר עד בינוני למעלה מעוצב בצורה חמודה יכול להיות מתאים.

Burst Fade Mohawk

Burst Fade Mohawk

המוהוק המתפוגג נראה הכי טוב על בנים שחורים. התספורת המתפוגגת מתעמעמת מתפתלת במיומנות סביב הצדדים לחלק האחורי של הצוואר, והשיער הסמיך והגלי באמצע מספק את הגימור האולטימטיבי. לא כולם יכולים להוציא מוהוק מתפוגג וחמוד בעיצוב שיער, אבל אם הילד שלך יכול, אנו ממליצים עליו בחום.

שיער מוברש עם טייפר קלאסי

שיער מוברש

Mohawk Fade קצר

Mohawk Fade קצר

צדדים קצרים מחודדים עם קוצים מבולגנים

צדדים קצרים מחודדים עם קוצים מבולגנים

שיער ארוך

שיער ארוך

מסרק זוויתי עם צדדים קצרים

מסרק זוויתי עם צדדים קצרים

מסרק דהיית ההתחדדות עם חלק

מסרק עם חלק קשה ודהייה נמוכה

שיער קוצני עם צדדים קצרים

שיער קוצני עם צדדים קצרים

יבול במרקם + שוליים זוויתיים

שוליים זוויתית עם חיתוך מרקם

שיער עבה בשכבות + דהייה מחודדת

שיער קוצני עם דהיית התחדדות

שיער קצר שטוף צד + דהייה גבוהה

יבול מרקם צדדי

שיער מבולגן שאגי באורך בינוני

שיער מבולגן שאגי באורך בינוני

חלק צד קלאסי + דהייה נמוכה

חלק צד קלאסי

כדי לעצב את כל התספורות המגניבות לבנים, בדוק את מוצרי השיער הטובים ביותר עבור בנים קטנים.