חברות אמיתית היא מערכת היחסים היפה ביותר בעולם מכיוון שכולה נתינה ושום דבר על נטילה. אבל זה דבר שאסור לקחת כמובן מאליו ואסור לאבד את הסיכוי להגיד עד כמה החבר הטוב ביותר של האדם מיוחד! אחת הדרכים הטובות ביותר להביע תחושה זו מבלי לומר דבר היא לעשות קעקועים של החבר הכי טוב. קעקועים אלה, המכונים גם קעקועי BFF, הופכים פופולריים לא רק בקרב צעירים, אלא גם בקרב קבוצות גיל אחרות. הם דרך מצוינת להפגין את מסירותך ואמונתך לאחת ממערכות היחסים המשמעותיות ביותר בחייך, שכן קעקועים אלה מהווים סמל לידידותך הנצחית.

הם כמה קעקועים אחרים שצוברים יותר ויותר פופולריות בימים אלה. כמובן, אלה מאוד פופולריים בקרב אותם אנשים בעולם שיש להם את החברים הכי טובים שלהם בחייהם. למרות זאת, זה לא אומר שהקעקועים האלה טובים רק לחברים הכי טובים שיש. אלה יכולים להיות חקוקים גם על זוגות כמו חברים וחברות ובעלים ונשים. הסוד כאן הוא בעצם חיתוך של אותם קעקועים מעוצבים על גופך. נניח למשל שיש לך קעקוע נוצות על פרק כף היד, החבר הכי טוב שלך צריך שיהיה גם קעקוע נוצות עליה או על פרק כף היד שלו, מה שהופך את הקעקועים לשותפים מושלמים.

קעקועים של החבר הטוב ביותר של אינסוף הלב

משמעות רבה של קעקועים של החבר הכי טוב

מיותר לציין שלקעקועים של החבר הכי טוב שנחקקו על ידי אנשים רגילים וסלבריטאים מפורסמים על גופם יש משמעות עצומה לחייהם. במילים אחרות, הם לא רק קעקועי תצוגה טהורים שהופכים אותם למדהימים מאוד מבחינת המראה הגופני. בהקשר זה, להלן כמה מהסמלים והמשמעויות הגדולים של קעקועים אלה:

 • חֲבֵרוּת –כמובן, הדבר הראשון שהם מסמלים הוא ידידות. זה יהיה באופן אוטומטי לרשום למוחם של האנשים שיש לך ידידות חזקה עם החבר הכי טוב שלך ברגע שהם יראו את הקעקועים שלך במיוחד כאשר שניכם יחד במקום אחד.
 • מחויבות –מי אמר שמחויבות יכולה להתאים רק לאותם זוגות בחיים האמיתיים? זה מושלם גם לאותם אנשים שיש להם יחסי ידידות חזקים כמובן. זו הסיבה העיקרית מדוע הם מסמלים מחויבות לאותם החברים הטובים ביותר שיש להם אמנות זו על גופם.
 • כוח –כוח הוא דבר נוסף שהם מסמנים. כשיש לך את הקעקוע הזה, זה פשוט אומר שיש לך כוח שאתה מקבל מהחבר הכי טוב שלך. זה אומר ששום דבר לא יכול לשבור את הקשרים החזקים שלך כחברים הכי טובים.
 • אריכות ימים –הם גם מסמלים אריכות ימים. הכוונה היא שאתה מאמין עם החבר הכי טוב שלך שמערכת היחסים הטובה והחברה הטובה ביותר שלך תימשך לכל החיים. אתה יכול להגיד לעולם ששום דבר לא יפרק אותך על ידי יצירת אמנות החברים הכי מדהימים ומשמעותיים.

משמעות סמלית

בעיקרון, הם מצויירים בזוגות, על שני החברים שמתכוונים להנציח את ידידותם בצורה מיוחדת זו. קעקועים אלה מסמנים את העוצמה והמחויבות כלפי הקשר המיוחד בין שניהם כאשר הם חולקים חלק כל אחד מעיצוב הנוי על חלקי גופם. למעשה, לקעקועים אלה יכול להיות סיפור יפה מאחוריהם, שייחרט על ההוויה הפיזית כמו גם על זכרונם של שני החברים לנצח נצחים. הקעקועים הופכים לחלק מגופם ומראים את האמת ואריכות ימים של הידידות בין שניהם. בדרך זו, הם פיסת חיים, קשר של אמון ואמונה בין שני אנשים, הרואים זה בזה כחלק החשוב ביותר בחייהם.

אפשרויות עיצובים שיש לקחת בחשבון

עיצובים לקעקוע Bff תמיד חקוקים על שני אנשים, כזוג שרוצה להתחייב לנצח אמונה וידידות אחד כלפי השני. כשזה מגיע לעיצוב, קעקועים אלה לא רק צריכים להיות אטרקטיביים, אלא גם לשאת משמעות סמלית עמוקה שהופכת את הקשר בין שני הנושאים לחזק יותר. כמו כן, עיצוב הקעקוע צריך להיות מאושר על ידי שניהם מכיוון שהוא יישא על ידי שניהם לתמיד. ישנם עיצובים מסורתיים מסוימים שממשיכים להיות פופולריים לאורך זמן, בעוד שישנם כמה עיצובים טריים שעיצבו מעצבי הקעקועים היצירתיים של התקופה העכשווית. כל עיצוב שעליו להרים הנושא, יש לשקול מה מתוארים הקעקועים ויחד עם זאת, עליו לשאת באישור שני הנושאים. להלן כמה רעיונות ייחודיים:

 • קעקועים אינסוף – אחד הסמלים הפופולריים ביותר בשימוש הוא סמל האינסוף. הסיבה מאחורי זה היא שזה משקף את האמון האינסופי זה בזה וגם שהידידות תימשך לנצח נצחים. ניתן להוסיף ביטוי המתייחס לאינסוף הקשר הזה לסמל כדי להפוך את הקעקוע למשמעותי עוד יותר.
 • סמלים דתיים – הם עשויים להכיל כמה סמלים דתיים כגון קעקוע צלב שכן הוא מייצג את אותה אמונה, דת ואמונה, המשותפים לשני החברים, מה שמחזק את הקשר בין שניהם במידה רבה יותר.
 • אובייקטים שמימיים – גופים שמימיים כמו השמש, הירח והכוכבים משמשים באופן אידיאלי בעיצובים BBF והם נראים מהממים לחלוטין מלבד נושאת משמעות סמלית..
 • קעקועי לב לבבות הם בחירה פופולרית בעיצובים של קעקועים, והם מוצאים מקום של עיצובים מועדפים מדי. אפשר ללכת על תמונה קטנה של לב יחד עם ידידות נחמדה או ציטוט אהבה. דרך נוספת בה נעשה שימוש בלב היא חריטת חתיכת לב שבור כל אחד, על ידו של כל אחד מהחברים. העיצוב צריך להיות כזה שכאשר החברים מפגישים את ידיהם, החלקים השבורים מתחברים יחד ויוצרים לב מושלם אחד. באופן דומה, ניתן לצייר חתיכות פאזל על שני החברים והן צריכות להשתלב זו בזו כאשר רואים אותן יחד.
 • דמויות מצוירות – ניתן להשתמש בכמה דמויות מצוירות מגניבות שאהובות על שני החברים הטובים ביותר בעיצובים קעקועים של bff. ניתן לשלב כמה ציטוטים או מילים מיוחדות עם הדמויות האלה כדי לתת להן משמעות חדשה.
 • נוצות וציפורים – ציפורים ונוצות קטנות יכולות להפוך עיצוב אטרקטיבי אם משתמשים בו בצורה יצירתית. אלה יכולים להיראות טוב על שניהם, זכרים וגם נקבות. לבנות יכול להיות משהו נשי יותר, כגון פרפרים, מלאכים או פיות המופיעים בעיצובים.
 • קעקועים של עוגן – בדרך כלל נראו מעצבי קעקועים יצירתיים שעושים שימוש בקעקועי עוגן. עיצוב זה פופולרי למדי בקרב צעירים ומועדף על ידי בנים והן על בנות, כחלק מעיצוב זה.
 • הקעקועים הטובים ביותר של יין ויאנג יין ויאנג הוא עוד עיצוב אהוב, מכיוון שהוא לא רק אטרקטיבי, אלא גם בעל משמעות. יין ויאנג מייצגים שני אנשים שהם שונים בתכלית, אך הם משלימים זה את זה לשלמות, כך שהם מתאחדים ליצירת שלם אחד שלם. זה עושה את זה קעקוע bff נהדר.

בנוסף לעיצובים הפופולריים האלה, מעצבי קעקועים יכולים להשתמש ביצירתיות שלהם כדי להביא משהו חדש וגם משהו שמוסיף משמעות לידידות בין שני אנשים. כמה אובייקטים אחרים יכולים להיות תאריכים המנציחים את תחילת הידידות, עיצוב קעקוע מספריים וסרטים, יהלומים, נוצות, דגים, פרחים (כגון לוטוס, ורד, חמניות) והרבה יותר.

אתה שומר עלי על ציטוטים של קעקועים של קעקועים לידידות ופראקעקועי ידידות של ין ומיאנג מנדלהיין ויאנג על קעקועי ידידות לפרק הידקעקועים של החבר הטוב ביותר יין ויאנגצב ברגל קעקועים של החבר הכי טובקעקועים לידידות של צבי השבטמשולשים על קעקועי ידידות של אצבעות

קעקועים של החבר הכי טוב פופולריים למדי בקרב הדור הצעיר, שאוהבים להתנסות. באופן אידיאלי, קעקועים אלה חקוקים על פרק כף היד, גב היד, החזה, הקרסוליים, האצבעות, הכתפיים, הגב, עמוד השדרה, הצוואר והרגליים. הם פופולריים בקרב צעירים ונשים כאחד, בנות, אם כי הם יכולים לבחור את העיצוב בהתאם למינם. בסך הכל, הם יוצרים מתנה בלתי נשכחת ששני חברים יכולים לתת אחד לשני, מכיוון שקעקועים אלה מצמידים את שניהם בקשר נצחי של ביחד..

עד אינסוף ומעבר לציטוט קעקועים של החבר הכי טובציטוטים של החבר הכי טוב ביחד לנצחקעקועים של החבר הטוב ביותר אינסוף ודקקעקועים של החבר הכי טוב של שמש, ירח וכוכבקעקועים לידידות של פרח שמש על הקרסולקעקועי ידידות של שמש וירח יין יאנג

מספר אפשרויות עיצוב יפות

כמובן, ישנם הרבה עיצובים הזמינים עבור קעקועים אמנות של החבר הכי טוב שאתה יכול לשקול עם החבר הכי טוב שלך. עם זאת, עליך להיות זהיר מאוד בבחירת העיצוב שכדאי שתחרוט על גופך מכיוון שלא כולם ייראו טוב ויתאימו לעצמך. ביחס לזה, הנה כמה מהעיצובים שאתה יכול לשקול:

 • עיצוב החבר הכי דתי– כפי ששמו מרמז, עיצוב מסוים זה כולל סמל דתי כגון צלב, או פשוט דימוי של ישוע המשיח. המפתח כאן הוא עיצוב קעקוע זהה עם החבר הכי טוב שלך. אם יש לך חבר הטוב ביותר, הוא יכול לקבל את דמותו של ישוע המשיח. ואם את בחורה, את יכולה לבחור לקבל את דמותה של מרים הבתולה. רק וודא שאתה ממקם את הקעקוע באותו גוף שבו החבר הכי טוב שלך חורט את העיצוב שנבחר על מנת לגרום לו להיראות כאמנות החברים הכי טובים..
 • עיצוב החבר הטוב ביותר של אינסוף –מה שבטוח, אתה מודע לעובדה שסמל האינסוף הוא אחד העיצובים המועדפים ביותר. סמל זה פשוט אומר שהידידות שלכם תימשך לנצח, והאמון שיש לכם זה לזה לעולם לא יישבר. יש הרבה זוגות בעולם שיש להם אמנות זו.
 • עיצוב החבר הטוב ביותר בלבאחת האפשרויות הפופולריות ביותר היא עיצוב קעקוע הלב. מיותר לציין שהם מייצגים אהבה זה לזה. לפיכך, כבר לא מפתיע מדוע הרבה אנשים בוחרים את עיצוב קעקוע הלב. קעקוע הלב ייראה אפילו יותר מדהים כשהוא משולב עם כמה ציטוטים של אהבה שיש להם משמעות רבה למערכת היחסים שלך כחברים הכי טובים או מתוקים מהחיים האמיתיים.
 • דמות מצוירת אמנות החבר הטוב ביותר –זה מושלם במיוחד עבור אותם זוגות אוהבים בחוץ. אתה יכול לקבל את הדמויות המצוירות האהובות עליך לחרוט על גופך. אתה בהחלט יכול להיות קצת שובב עם עיצוב הקעקועים BFF המסוים הזה מכיוון שדמויות מצוירות הן עיצובים חמודים מאוד.
 • עיצוב החבר הטוב ביותר יין ויאנג –עיצוב נפוץ נוסף ויפה מאוד הוא עיצוב היין ויאנג. זה גם מאוד משמעותי מלבד העובדה שזה מאוד אטרקטיבי.

ידוענים

בדיוק כמו האנשים הרגילים בעולם, יש גם הרבה אישים מפורסמים שנשבים ברעיון של אמנות זו. ידוענים אלה אפילו הופכים פופולריים יותר בגלל הקעקועים האלה שיש להם שתפסו את התקשורת. כמה מהשמות של ידוענים אלה החברים הטובים ביותר כתובים להלן:

 • היילי בולדווין וקנדל ג’נר–היילי בולדווין היא דוגמנית אופנה אמריקאית בת 19 שיש לה מערכת יחסים טובה עם חברה טובה עם דוגמנית אמריקאית אחרת שהיא מאוד פופולרית, קנדל ג’נר. יש להם הוכחות שהם החבר הטוב ביותר, שהוא קעקוע ה- BFF על אצבעותיהם. זו מילה שאפשר לקרוא אותה כ”תפלל “. חוץ מזה, יש להם גם קעקוע נוסף. לקנדל יש נקודות לבנות באצבעות האמצע שלה ואילו להיילי יש “g” באחורי אוזן שמאל. שני החברים הטובים והטובים החליטו שהקעקועים האלה ייחרטו על גופם.
 • אירלנד בולדווין והיילי בולדוויןאירלנד בולדווין היא דוגמנית אמריקאית בת 20 שהיא בת דודה יפה מאוד של היילי בולדווין. להיילי ולאירלנד יש מילה מדהימה מאוד. הם אמרו שלהיות בני דודים זו עובדה אחת שהופכת אותם לחברים הכי טובים. יש להם את המילה “baldwin” הקעקוע הטוב ביותר על שתי האצבעות האמצעיות שלהם. ג’ון בוי היה אמן הקעקועים הפופולרי שעשה מהם את קעקוע ה- BFF הספציפי הזה.
 • מנדי מור וחבריה ללהקה–מנדי מור וחבריה ללהקה מראים גם ידידות טובה לציבור באמצעות קעקועי BFF שלהם הממוקמים על הרגליים. אולי אינך מבין כיצד נראה הקעקוע הזה, אך יש לו משמעות רבה עבורם. את הקעקוע קיבלו היא וחבריה ללהקה לפני 8 שנים. כשהם ביחד, הם מסירים את הנעליים ומראים את הקעקועים לאנשים שרוצים לראות את זה.

שמש וירח עם חיצים קעקועים של החבר הכי טוב

מדריך מיקומים

מיותר לציין כי ישנם חלקים שונים בגופך בהם תוכל למקם את קעקועי ה- BFF שלך. וודא כי החבר הטוב ביותר שלך גם יציב את הקעקוע שלו באותו מיקום שלך, כך שניתן להשיג את המהות במידה רבה. בהקשר זה, להלן כמה מחלקי הגוף הנפוצים שבהם תוכל למקם אמנות זו:

 • אמנות החברים הכי טובים על החזה – החזה קרוב מאוד לליבך. ומכיוון שאתה אוהב מאוד את החבר הכי טוב שלך, אזור החזה הוא בהחלט המיקום המושלם. האמנות שלך ושל החבר הכי טוב שלך בוודאי ייראו נהדר על החזה שלך.
 • אמנות החברים הכי טובים על פרק כף היד – עוד מיקום מאוד נפוץ אך מושלם הוא פרק כף היד שלך. כדי להשיג את היופי הגדול של קעקוע, אתה יכול למקם את עיצוב הקעקועים על פרק כף היד השמאלית שלך והחבר הכי טוב שלך צריך להיות על פרק כף היד הימנית שלך, או שזה תלוי בהחלטה שלך מי יהיה זה על פרק כף היד הימנית או השמאלית..
 • אומנות החברים הכי טובים על הצוואר – צוואר הוא למעשה מיקום טוב מאוד לכל סוגי הקעקועים שאתה רוצה בדיוק כמו אמנות החברים הכי טובים. אם אתה רוצה להציג את הקשר הטוב ביותר שלך לאנשים אחרים, אז החלק הצוואר הוא מיקום מושלם מאוד שכדאי לך לקחת בחשבון.
 • רגל האמנות של החבר הטוב ביותר – כף הרגל היא עוד מיקום מושלם. אתה בהחלט תראה נהדר עם החבר הכי טוב שלך עם המיקום הספציפי הזה. כדי להראות זאת לאחרים, אתה יכול לצלם ברגליים עם החבר הכי טוב שלך, והם בוודאי יאהבו את זה. אין בכך כל ספק. עיצוב היין ויאנג נהדר למיקום זה.
 • אומנות החברים הכי טובים על אמות הידיים – אמות זרועות יהיו גם מיקומים מצוינים עבור קעקוע החבר הכי טוב שלך אם אתה רוצה שהקעקועים מאוד ברורים לכמה אנשים אחרים סביבך. כשאתם ביחד עם החבר הכי טוב שלכם, בהחלט תהיו מרכז המשיכה כשיש לכם את הקעקוע על האמות.

מילים אחרונות

קעקועים של החבר הכי טוב הם בהחלט קישוטים מדהימים שתוכלו לקבל על גופכם ועל גופו של החבר הכי טוב שלכם. אין מצב שאנשים מסביבך לא יזהו את החברות החזקה שיש לך עם החבר הכי טוב שלך. רק וודא שאתה והטובים ביותר שלך החליטו איזה סוג של קעקוע ששניכם תלבשו על גופכם.

ציטוטי שמש וירח קעקועי ידידותקעקועים של השמש והירח באצבעשמש וירח בחזרה ציטוטים של החבר הכי טובקעקועי ידידות של שמש וירחקעקועים של החבר הטוב ביותר של השמש והירחקעקועי החבר הכי טוב של Soulsistersקעקועים של החבר הכי טוב של הלב הקטןקעקועים של ציפורים קטנות לידידותציפורים קטנות התואמות קעקועים של החבר הכי טובציפורים קטנות על פרק היד קעקועים של החבר הכי טוב

אחיות על קעקועי ידידות מתנדנדיםקעקועים של החבר הכי טוב אהבה אחותציטוטים לשייט קעקועים לידידותציטוטים על קעקועים של החבר הטוב ביותרציטוטים קעקועים לידידותהצעת מחיר לקעקועים של החבר הטוב ביותרציטוט קעקועים של החבר הכי טובסימן ציטוט קעקועים לידידותחתיכות פאזל קעקועים של החבר הכי טובקעקועים של חבר וטוב של פאזל ונעילההבטיחו קעקועים של החבר הכי טוב באצבעותקעקועים של החבר הכי טוב של Planet and Shuttleקעקועים של ידידות לפיצהפינקי מבטיח קעקועים לידידותאננס על קעקוע החבר הכי טוב של פרקי הידייםקעקועים של החבר הכי טוב של מטוס ניירציטוטים של חברות אוחנהMoon Earth Miles ציטוטים של החבר הטוב ביותרירח ושמש עם קעקועים של החבר הטוב ביותר בפניםקעקועים של החבר הטוב ביותר של הירח והכוכבקעקועים של החבר הטוב ביותר של מיקי ומיניהתאמת ציטוטים של קעקועים לידידותמנדלה ברגל קעקועים של החבר הכי טובקעקועי ידידות לפיל מנדלהקעקועים של החבר הכי טוב של מנדלהקעקועים של החבר הטוב ביותר של לב האהבהקעקועים לידידות של קווים קטניםקעקועים לידידות של ציפורים קטנותקעקועי ידידות של אחיות אינסוףקעקועים של החבר הטוב ביותר של אינסוף הלבקעקועים לידידות אינסוף על אצבעותקעקוע ידידות לאינסוףקעקועים של החבר הטוב ביותר של אינפיניטי עם דייטקעקועים של החבר הטוב ביותר של אינפיניטיאינסוף וקעקועי צד של החבר הטוב ביותרחיבוקים ונשיקות עם קעקועים של החבר הכי טוב של הלבלבבות עם הדפסי אצבע קעקועים של החבר הטוב ביותרלבבות קעקועים לידידותרעיונות לקעקוע של ידידות לבקעקועים של החבר הכי טוב של פרצוף שמחקעקועי החבר הכי טוב של האקונה מטאטה על הכתףציטוטים של קעקועים לידידות כל יכולקעקוע ידידות לנצחקעקועי מצפן ידידותקעקועי מצפן ידידותקעקועים של עוגן ידידותקעקועים של החבר הכי טוב של נקודותקעקועים לידידות לנצחפיל עם ראשי תיבות על קעקועי ידידות לתא המטעןקעקועים של החבר הטוב ביותר של פיל ובלוניםשמונה קעקועים של החבר הטוב ביותרקעקועים של החבר הכי טוב של יהלוםקעקועים של החבר הכי טוב על הצווארקעקועי ידידות של Cross on Fingersקשת קעקועים של החבר הטוב ביותרתקשורת קעקועים של החבר הכי טובמצפן קעקועים לחבר הטוב ביותר מצפןתקשורת קעקועים של החבר הכי טובקעקועים של החבר הכי טוב לבבות צבעונייםקעקועים לידידות מבטיחים לב צבעוניסיגריות הניצנים הטובים ביותר וקעקועים לידידות מציתקעקועים לידידות של חץ צבעוניקעקועים של החבר הטוב ביותר של המעי הגס וחצי המעי הגסקעקועים של החבר הכי טוב של בונד הכימילחם קעקועים של החבר הכי טובקעקועים של חבר מיקי פרטנר בשחור לבןקעקועים של נוצות בשחור לבןקעקועים של החבר הטוב ביותר של השמש והירחקעקועים של החבר הטוב ביותר של BFF באצבעותחיצים קעקועים של החבר הכי טובקעקוע החבר הטוב ביותר של Arrow Infinityקעקועי ידידות של Angel Wingsעוגן וציפורים שחורות עם קעקועי ציטוט של החבר הכי טוב

החבר הכי טוב קעקועים -1 החבר הכי טוב קעקועים -25 החבר הכי טוב קעקועים -24 החבר הכי טוב קעקועים -23 החבר הכי טוב קעקועים -22 החבר הכי טוב קעקועים -21 החבר הכי טוב קעקועים -16 החבר הכי טוב קעקועים -17 החבר הכי טוב קעקועים -18 החבר הכי טוב קעקועים -19 החבר הכי טוב קעקועים 20 חבר הכי טוב קעקועים -15 החבר הכי טוב קעקועים -14 החבר הכי טוב קעקועים -13  החבר הכי טוב קעקועים -11 החבר הכי טוב קעקועים -6 החבר הכי טוב קעקועים -7 החבר הכי טוב קעקועים -8 החבר הכי טוב קעקועים -9 החבר הכי טוב קעקועים -10 החבר הכי טוב קעקועים -5 החבר הכי טוב קעקועים -4 החבר הכי טוב קעקועים -3 החבר הכי טוב קעקועים -2  החבר הכי טוב קעקועים -27 החבר הכי טוב קעקועים -28החבר הכי טוב קעקועים -29 החבר הכי טוב קעקועים -30 החבר הכי טוב קעקועים -31  החבר הכי טוב קעקועים 33 החבר הכי טוב קעקועים -34 החבר הכי טוב קעקועים -35 החבר הכי טוב קעקועים -36 החבר הכי טוב קעקועים 37 38 החברים הכי טובים החבר הכי טוב קעקועים 39 החבר הכי טוב קעקועים -40 החבר הכי טוב קעקועים -41 החבר הכי טוב קעקועים 42 החבר הכי טוב קעקועים -43 החבר הכי טוב קעקועים -44 החבר הכי טוב קעקועים -45 החבר הכי טוב קעקועים -46 החבר הכי טוב קעקועים -47 החבר הכי טוב קעקועים -48 החבר הכי טוב קעקועים -49 החבר הכי טוב קעקועים -50 החבר הכי טוב קעקועים 51 החבר הכי טוב קעקועים -52 החבר הכי טוב קעקועים -53 החבר הכי טוב קעקועים -54 החבר הכי טוב קעקועים -55 החבר הכי טוב קעקועים 56 החבר הכי טוב קעקועים -57 החבר הכי טוב קעקועים 58 החבר הכי טוב קעקועים -60 החבר הכי טוב קעקועים -61 החבר הכי טוב קעקועים -62 החבר הכי טוב קעקועים -63 החבר הכי טוב קעקועים -64 החבר הכי טוב קעקועים -65 החבר הכי טוב קעקועים -66 החבר הכי טוב קעקועים -67 החבר הכי טוב קעקועים -68 החבר הכי טוב קעקועים -69 החבר הכי טוב קעקועים -70 החבר הכי טוב קעקועים -71 החבר הכי טוב קעקועים 72 החברה הטובה ביותר-קעקועים -73 החבר הכי טוב קעקועים -75 החבר הכי טוב קעקועים 76 החבר הכי טוב קעקועים -77 החבר הכי טוב קעקועים -78 החבר הכי טוב קעקועים -79 החבר הכי טוב קעקועים -80 החבר הכי טוב קעקועים 81 החבר הכי טוב קעקועים -82 החבר הכי טוב קעקועים 83 החבר הכי טוב קעקועים -84 החבר הכי טוב קעקועים -85 החבר הכי טוב קעקועים -86 החבר הכי טוב קעקועים -87 החבר הכי טוב קעקועים -88 החבר הכי טוב קעקועים 801