עבור אנשים רבים קעקועים הם אמצעי לביטוי עצמי-ואין דרך ישירה יותר להביע את עצמך מאשר באמצעות מילים. קעקועי ציטוטים יכולים להדגיש את יחסו של האדם ואת אופיו, לשמש תזכורת לערכים המנחים אותו, או להחזיק חשיבות סנטימנטלית אישית.

קעקוע-ציטוטים-תהיה-אחד-המדריך-אותי

משמעות קעקועי ציטוטים

קעקועי ציטוט הם כמה מהעיצובים האישיים והאישיים ביותר שיש. בעוד קעקוע עם דימוי סמלי יכול לעמוד בערכים ומשמעויות מסוימים, ציטוט שנבחר היטב יכול להפוך לדרך הייחודית ביותר להביע את הערכים והרגשות המיועדים.

ניתן להשתמש בציטוטים בקעקועים כדי לעמוד כמעט בכל משמעות ומשמעות. שימושים פופולריים לציטוטים כוללים:

 • ציטוטים מעוררי השראה אלה בדרך כלל נועדו לשמש תזכורת למה שהאדם מוצא חשיבות בחיים, נועד לשמש הנחיה בהתאם לערכים האישיים. הם יכולים להיחשב גם כמניעים או מרוממים. ‘משאלה אינה מספיקה, עלינו לעשות’ (גתה) היא דוגמה אחת לציטוט מעורר השראה. אחרים כוללים אמירות כגון ‘כישלון בונה אופי’ (אנונימי), או ‘ההישגים של היום היו בלתי אפשריות של אתמול’ (שולר) – אתה מבין את הרעיון. כל משפט שיחלוף הבית ויחזיק לך משמעות מיוחדת יכול להיות בחירה טובה לקעקוע ציטוט מעורר השראה.
 • קעקועים דתיים – ציטוטים מטקסטים דתיים הם בחירה נפוצה של קעקועים עבור אלה המעוניינים להדגיש את אמונתם.ציטוטים לעיצוב קעקועים תלת מימדיים
 • ציטוטים מתוך ספרים, שירים, סרטים ושירים – לפעמים, ביטוי מהספרות, סרט או שיר פשוט מגיע הביתה. אולי זה עוזר לבטא את הערכים או הדעות שלך בצורה תמציתית, אולי זה משעשע, או שאולי זה מחזיק לך איזו משמעות מיוחדת, אישית. לכולנו יש ציטוטים של התייחסות תרבותית שאנו מזדהים איתם. קעקוע עם ציטוט מסוג זה יהיה גם מחווה ראויה למחבר.
 • ציטוטים אישיים – ציטוט קעקוע לא בהכרח חייב להיות ציטוט ממשי ממשהו! זה יכול להיות ביטוי של יצירה משלך, כגון אמירה שיש לך או פשוט טקסט שאתה כותב במיוחד עבור הקעקוע. אין כמעט עיצוב קעקועים ייחודי יותר מאשר ציטוט של ההמצאה שלך.קעקוע ציטוטים מדהימים

בחירת פונט

אם החלטת על המילים לכלול בקעקוע הציטוט שלך, השלב הבא הוא להבין איך העיצוב ייראה. בעוד שהמילים בפועל מהוות את משמעות הקעקוע שלך, הגופן שתבחר יקבע את סגנון היצירה המוגמרת.

האפשרויות הפופולריות של גופן לקעקועים כוללות אותיות בכתב/בכתב ובכתב בסגנון גותי. בגדול, הראשונה היא הבחירה המובילה לנשים, ואילו השנייה מופיעה לרוב בקעקועים של ציטוטים לגברים. גופני מכונת כתיבה הם גם בחירה טובה – הם נראים נהדר וקלים לקריאה.

מלאכים ציטוט קעקוע

אם לציטוט שלך יש משמעות אישית עמוקה, תוכל לבחור להשתמש בכתב יד שלך, או בזו של אדם אהוב. אפשרות זו יוצרת קעקוע מיוחד ומיוחד במיוחד. אם זה בסופו של דבר יהיה הבחירה שלך, הקפד לבדוק עם אמן הקעקועים שלך אם הם מסוגלים ליצור סטנסיל מתאים.

בהנחה שאין לך עדיין סגנון גופנים בראש, דרך טובה למצוא אותו היא באמצעות עורך טקסט כגון Word. הקלד את הביטוי שבחרת וראה כיצד הוא נראה בפונטים שונים – משהו בטוח ימשוך את עינך! לכל הפחות, זה אמור לתת לך מושג לגבי סגנון הגופן שאתה צריך לחפש.

קעקועים אמנותיים ציטוטים לעיצוב

אפשרות נוספת למציאת פונט היא גלישה בספריית גופנים מקוונת, רצוי כזו שמציגה לך דוגמאות המבוססות על הביטוי שלך. לדוגמה, 1001 גופנים מאפשר למשתמשים להקליד את הביטוי שלהם ולראות אותו מוצג באלפי סגנונות טקסט שונים.

לא משנה מה הגופן שתבחר בסופו של דבר, וודא שהוא קריא ומתאים לגודל הקעקוע שאליו אתה מכוון. גופנים דקורטיביים ומורכבים יתקשו לקרוא אם האותיות קטנות מדי.

ציטוטים מדהימים של קעקועים

דברים אחרים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קעקוע ציטוט

מלבד הטקסט וסגנון האותיות, יש לקחת בחשבון עוד כמה דברים בעת ההחלטה על עיצוב הקעקוע שלך. הכי חשוב:

 • צֶבַע – אין להכחיש כי הרוב המכריע של קעקועי הציטוטים נעשים בשחור. זה עוזר לטקסט להתבלט בבירור מול העור שלך – כלומר הציטוט קל יותר לצפייה ולקריאה. ובכל זאת, זו לא האפשרות היחידה – גם קעקועים של ציטוטים בצבע יכולים להיראות נהדר. גם אתה לא צריך להסתפק בצבע אחד. לדוגמה, אותיות מודגשות יכולות להיות עם קווי מתאר שחורים ומילוי צבעוני. ניתן גם לערבב צבעים וגוונים, כך לדוגמה, הצעת המחיר שלך יכולה להתחיל באדום ולהתמזג בהדרגה לכתום. עם זאת, הדבר עשוי להשפיע על מידת קריאת הציטוט, ולא כל הצבעים ייראו טוב ביחד. התנסו ברעיונות שונים על נייר וראו מה שבא לכם!ציטוטים קעקועים מדהימים
 • שפה – חשב אם אתה רוצה שקעקוע הציטוט שלך ייכתב בשפת האם שלך, או אחרת. ישנן מספר סיבות מדוע אנשים בוחרים בשפות זרות עבור הקעקועים שלהם. לדוגמה, השפה עשויה להיות בעלת משמעות אישית מסוימת, או שפת האם של כותב הציטוט (נניח שאתה משתמש בציטוט מתוך ספר שנכתב על ידי מחבר איטלקי – מדוע שלא תכתוב אותו באיטלקית המקורית?) . אם אינך רוצה שמשמעות הציטוט שלך תהיה מובנת מיידית לכל הסובבים אותך, בחירת שפה זרה היא הדרך הטובה ביותר להפוך אותה לפרטית יותר. אתה יכול אפילו לבחור אלפבית אחר, למשל על ידי תרגום הביטוי ליוונית. אם אינך מדבר בעצמך בשפה הזרה שבחרת, הקפד לבדוק את הנוסח הסופי על ידי מישהו שעושה זאת. לא תמיד ניתן לסמוך על Google translate!אמירות קעקוע מדהימות
 • לְעַצֵב – האם ישנם אלמנטים נוספים שניתן להוסיף לקעקוע שלך כדי להדגיש את משמעותו ולהפוך את העיצוב למשך אותך יותר? כתיבה נראית מדהים בקעקועים בפני עצמה, אבל זה לא אומר שלא ניתן לשלב אותה עם תמונות אחרות. בעלי חיים, סמלים ותמונות פרחוניות הם כולם בחירות פופולריות.
 • קְבִיעוּת – לעולם אל תשכח שהקעקוע יישאר על העור שלך לנצח. זהו שיקול חשוב בכל קעקוע, אך במיוחד בכל הנוגע לכתיבה. לפני שתקעקע ציטוט, תחשוב אם זה עדיין יהיה רלוונטי וחשוב לך בעוד חמש, עשר או עשרים שנה מהיום.ציטוטים קעקועים יפניים יפים
 • אִיוּת -בדוק, בדוק שוב ובדוק שוב את כתיב הביטוי. זכרו כי הקעקוע יכול להיות זה שעושה טעות, לכן תמיד שימו לב לשבלונה ובדקו שהכל תקין, לפני ובמהלך תהליך הקעקוע. מילה אחת בכתיב שגויה יכולה לגרום לקעקוע שלך להפוך למשמעותי ומעורר השראה למעט מבוכה, מכיוון שכולם יניחו שאתה זה שטעה.קעקוע ציטוטים יפים

אפשרויות עיצוב פופולריות

ציטוטים יוצרים קעקועים גדולים בפני עצמם, אך ניתן להשתמש בהם גם כחלק מעיצוב גדול יותר. אפשרויות פופולריות לשילוב אלמנטים שונים עם כתיבה בקעקועים כוללות:

 • קעקועי נוצות עם ציטוטים – נוצות הן תכונה נפוצה בקעקועי ציטוטים. ניתן להוסיף אותם כאלמנט נפרד ליד, מעל או מתחת לכתיבה, או שניתן לעבד אותם לתוך האותיות. עבור האפשרות השנייה, עדיף להשתמש בגופן גדול ומעוקל, כך שהנוצה תוכל להיראות טבעית כחלק מאות.ציטוט הקעקועים הטוב ביותר
 • ציטוט קעקועים עם ציפורים – ציפורים מופיעות בקעקועים לעתים קרובות, הן בשל המשמעות הסמלית שלהן של חופש ופרספקטיבה והן מהערעור האסתטי שלהן. הוספת ציפור (או כמה) לקעקוע הציטוט שלך היא דרך מצוינת לכלול קצת צבע בעיצוב. יונקי הדבש במיוחד הם בחירה מצוינת לקעקועי ציטוטים, הנפוצים במיוחד בקרב נשים.אמרות הקעקוע הטובות ביותר
 • ציטוט קעקועים עם סמלים – ניתן לעבד בעיצוב סמלים כגון חיצים, לבבות, עוגנים, סימן האינסוף ואינספור אחרים לעיצוב למשמעות עמוקה יותר. קעקועי מילים במיוחד עבור בחורים כוללים לעתים קרובות עוגנים, אם כי כמובן שזה אינו כלל.
 • ציטוטים על נייר או בספרים – ניתן להשתמש בציטוטים ארוכים יותר כחלק מעיצוב שנועד להיראות כמו דף מתוך ספר. זה יכול להיות דף אחד, מגילה או ספר מונח פתוח. זה יוצר עיצוב מורכב וגדול יותר.בוב מארלי קעקועים
 • ציטוטים עם תמונות הפניה תרבותיות – עבור ציטוטים שמגיעים מספרים או סרטים פופולריים, זוהי בחירה מעניינת להוסיף תמונות סימבוליות מהמקור לעיצוב. לדוגמה, קעקועי ציטוטים של הארי פוטר כוללים לעתים קרובות את סמל הברק (לצלקת של הארי) או את סמל אוצרות המוות, שם נרדף לזכיינית וניתן לזיהוי מיידי..

דוגמאות לעיצוב פופולרי

ציטוטים על קעקוע פרידה

עיצוב קעקוע מגניב

ציטוט קעקוע מגניב

קעקוע בעל משמעות עמוקה

עיצוב ציטוטים של קעקועים

אמרות קעקוע חלום

מדריך מיקום

המיקום של קעקוע ציטוטים הוא, כמו כל עיצובי הקעקועים האחרים, תלוי במידה רבה בגודלו. קעקועים גדולים יותר נראים טוב באזורים גדולים כגון הגב, הבטן, הזרועות, הצלעות, החזה, הירכיים, הרגליים והירכיים. קטנים יותר נעשים באופן אידיאלי על הקרסוליים, פרקי הידיים, החלק האחורי של הצוואר, מאחורי האוזן ואפילו על האצבעות.

כפי שכבר ראינו, אורך הציטוט שלך לא יהיה הגורם הקובע היחיד לגודל הקעקוע. אפילו הצעת מחיר קצרה עשויה להיות גדולה אם תבחר בגופן מורכב או באלמנטים נוספים גדולים.

בעת ההחלטה היכן לערוך את קעקוע הציטוטים שלך, שקול אם אתה רוצה שהוא יהיה גלוי כל הזמן לכל הסובבים אותך. לקבלת ניסוח אישי עמוק שברצונך לשמור על פרטיות רבה יותר, בחר אזור שתוכל בקלות לכסות בבגדים.

מילים אחרונות

כל קעקוע הוא סוג של הצהרה, וקעקועי ציטוטים מבצעים את ההצהרות הנועזות מכולן. הערעור המיוחד של קעקועי מילים נובע מהבהירות של המשמעות ומהפוטנציאל להשרות הן את הלובש והן את הסובבים אותו.

תסתכל בגלריה שלנו למטה כדי לראות אילו ציטוטים אחרים בחרו לקעקועים שלהם – בטח יהיה כאן משהו שיעניק לך השראה ליצור משלך.!

21. משפחה כמו ענפים על עץ, כולנו גדלים לכיוונים שונים.

ציטוטים של קעקועים משפחתיים

22. לפי העוצמה שבפנים אני אצליח.

ציטוטים מפורסמים של קעקועים

23. אל תדאג להיות מאושר

ציטוט קעקוע ראשון

24. נפשי המושחתת מנקמה עברה ייסורים …

קעקוע של Genesis quote

25. היא אוהבת ספרים מדי, וזה הפך את מוחה.

ילדה ציטוט קעקועים ציטוט מפורסם

26. ואף על פי שהיא קטנה, היא עזה

בנות ציטוט קעקועים

27. האושר תלוי בעצמנו.

ציטוט קעקוע אהבה מפואר

28. כל כך אהוב אותו, שאיתו כל המוות יכול להימשך …

ציטוט קעקוע מפואר

29. מתחת לאיפור ומאחורי החיוך, אני רק ילדה …

קעקועים טובים לציטוטים לנערות

30. לכל לילה חשוך, יש יום בהיר יותר.

ציטוט קעקוע טוב

31. אל תלך בעדינות אל אותו לילה טוב …

ציטוטים טובים על קעקועים

32. בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ.

ציטוטים מצוינים של קעקועים

33. אל תחלום על חייך, תחיה את החלום שלך.

ציטוטים קעקועים מעוררי השראה

34. לפעמים כשאתה נופל אתה עף

אמרות קעקוע מעוררות השראה

35. בכל לילה חשוך, יש יום בהיר יותר

ציטוט קעקוע מעורר השראה

36. יש האומרים שאני הולך בדרך הלא נכונה …

ציטוטים מעוררי השראה לקעקועים

37. קח נשימה והיה חזק

ציטוט קעקוע חיים

38. אחרי הכל זה רק החיים

חיים קעקועים עיצוב ציטוטים

39. פרחים נמשכים רק כל כך הרבה זמן

חי חיים קעקועים ציטוטים

40. המדד האולטימטיבי של גבר הוא לא מי שהוא עומד ברגעי הנוחות …

קעקוע ציטוטים מקסימים

41. הדבר הגדול ביותר שתלמד אי פעם הוא רק לאהוב ולהיות נאהב בתמורה.

קעקוע ציטוטים אהבה

42. עשה מה שאתה אוהב

אוהב ציטוט קעקוע

43. באהבתו אין דבר שאני לא יכול לעשות.

אוהב קעקועים עיצוב ציטוטים

44. כל רגע עולה על גדותיו, 66 אלף מייל לשעה.

ציטוטים קעקועים תואמים

45. אתה העוגן ששומר את רגלי על הקרקע … ואני אהיה הכנפיים ….

אמירות קעקוע משמעותיות

46. ​​שונא ללא סיבה

ציטוט קעקועים משמעותי

47. מי יותר אמיתי?

ציטוטים קעקועים משמעותיים

48. החיים ממשיכים

ציטוטים של קעקועים לגברים

49…. והעולם יהיה שלך

קעקוע ציטוטים נחמדים

50. אתה מאמין לשקרים אז אתה חייב ללמוד לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך.

קעקוע ציטוט נחמד

51. להתעסק בלחיות או להתעסק במות

ציטוטים נחמדים של קעקועים

52. אנחנו חסרי החסד והמטומטמים, מטורפים עם הרצון הבלתי -שובע שלנו …

ציטוטים קעקועים נחמדים לגברים

53. אל תבדוק את אלה שאתה אוהב, זה רק יהרוס אותנו.

קעקועים נחמדים עיצוב ציטוטים

54. אם אתה רוצה שלום, התכונן למלחמה

ציטוט של קעקוע שלום

55. אל תוביל אותי לפיתוי

ציטוטים של קעקוע תפילה

56. ללכת באמונה, לא במראה

ציטוטים קעקוע לילדה

58. אם אתה לא חי בשביל משהו, אתה תמות על כלום

ציטוט-קעקוע-עיצובים

59. היא עפה בכנפיה

לצטט בנות קעקוע

60. אמנות לעולם לא באה מאושר

לצטט רעיונות לקעקועים

61. אלה החיים שלך והם מסתיימים דקה אחת בכל פעם …

לצטט חיי קעקוע

62. כאשר כוח האהבה מתגבר על אהבת הכוח אז העולם יידע שלום

ציטוט אהבה קעקוע

63. תחלום כאילו תחיה לנצח

ציטוט קעקועים Tumblr

64. למרות שאני עוברת בעמק צל המוות …

ציטוטים קעקועים דתיים

65. המציאות לא נכונה, חלומות הם של ממש

ציטוטים מוטיבציה קצרים לקעקועים

66. אם אשכב כאן אם רק שכבתי כאן, היית שוכב איתי …

קעקועים קצרים של ציטוטים לבנות

67. אתה מקבל את מה שאתה נותן

ציטוטים קצרים של קעקועים

68. זה רק לנצח … לא ארוך בכלל

רעיונות לציטוטים קצרים של קעקועים

70. בעולם משלי

ציטוטים פשוטים על קעקועים

71. גם זה יעבור

אמרות קעקוע קטנות

72. איזה סוג של קציר יביא ספטמבר

קעקוע ציטוטים מהמם

73. החיים אינם נמדדים במספר הנשימות …

ציטוטים קעקועים טובים ומתוקים

74. הגורל נפל

ציטוטים של טאטו לבנות

75. לעולם לא כישלון תמיד שיעור.

אמרות טאטו גברים

76. בוגד, איפה הראש שלך. בוגד, איפה הלב שלך.

ציטוט קעקועים לבנות

77. עד שנעלם לנצח

ציטוט קעקועים לגברים

79. נאמנות כבוד הכוח

ציטוט קעקועים על החיים

80. משפחה אהבה אהבה תקווה לחלום כוח

ציטוט קעקועים תקווה חלומית

81. מאהב יקר, תן לי נשיקה כואבת אחרונה

ציטוט קעקועים לאוהבים

82. לעולם אל תתפשר. אפילו לא מול ארמגדון.

ציטוט קעקועים לגברים

83. הלב אומר הכל

ציטוטים לקעקוע לנשים

84. לעולם אל תשכח מי אתה

ציטוטים קעקועים עבורך

85. תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאני לא יכול לשנות …

ציטוטים של קעקועים מעניקים לי את השלווה

86. אתה מה שאתה אוהב ולא מה שאוהב אותך בחזרה

ציטוט קעקועים אהבה

87. מלחמות מתחילות במוחם של גברים

ציטוט קעקועים גברים

88. אם אתה יכול לחלום על זה אתה יכול לעשות את זה

ציטוט קעקועים על חלום

89. עם כאב מגיע כוח

קעקוע מצטט כאב

90. למות תהיה הרפתקה גדולה מאוד

ציטוט קעקועים למות

91. היה זה שידריך אותי אך לעולם אל תחזיק אותי

ציטוט קעקועים שידריך אותי

92. לא אפחד מכל רע כי אתה איתי

ציטוט קעקועים Tumblr

93. חי כל יום כאילו היה האחרון שלך

אמרות קעקוע חיות כל יום

94. אמונה תקווה ואהבה

אמירות קעקוע נחמדות

95. היא לא הייתה לא פחות, מכל דבר אחר חוץ מעצמה

קעקועים עיצוב ציטוטים

96. Dream Believe Dare Do

קעקועים ציטוט חלום

98. תפילה לטבע בלב, שמורה בכלובים

טנסי וויליאמס טאטו ציטוט

99. לטעות הוא אנושי; לסלוח זה אלוהי.

ציטוט טאטו של tumblr

100. לא בטוח, חסר חשש, אולי בן אלמוות בהחלט מאוהב

אמירות טאטו לא ודאיות

101. הורדתי בשבילך את השמים אבל כל מה שעשית היה למשוך בכתפיך

ציטוטים של קעקועים לנשים

102. שכח את העבר שלך, סלח לעצמך, והתחל מחדש

ציטוטים נפלאים של קעקועים חדשים

103. אתה לא יודע בשביל מה אתה חי עד שאתה יודע בשביל מה היית מת

ציטוטים נפלאים של קעקועים

104. עשוי בצורה מפחידה ונפלאה

ציטוטים נפלאים לעיצוב קעקועים

105. לישון, אפשר לחלום …

ציטוטים בעיצוב קעקועים יפים

106. היו השינוי

קעקועים אמרות עיצוב

107. החלק הגרוע ביותר בכך שמשקרים לך הוא לדעת שאתה לא שווה את האמת

אמירות הקעקוע החדשות ביותר

108. הקשבתי להתרברבות של ליבי אני אני אני

ציטוטים ואמרות קעקועים

109. מתגעגע אלי מעט אבל לא ארוך מדי.

ציטוט קעקוע עצוב

110. חיים אחד אהבה אחת

ציטוט קעקועים לזוגות

3276-the-catcher-in-the-rye-quote-back-tattoos_largeאם גוף תופס גופה שעוברת דרך השיפון תמיד-על-דעתי-לנצח-בלבי-קעקועתמיד בראש שלי לנצח בקעקוע הלב שלי וברגע הזה-נשבעתי-היינו-אינסופייםוברגע הזה אני נשבע שהיינו אינסופיים. מאהב יקר-תן לי-נשיקה אחרונה-כואבתמאהב יקר תן לי נשיקה כואבת אחרונה. אלוהים תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאני לא יכול לשנותאלוהים, תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאני לא יכול לשנות, את האומץ לשנות את הדברים שאני יכול והחוכמה לדעת את ההבדל. כי בחסד-ניצלת-באמצעות-אמונהכי בחסד ניצלתם מאמונה ליפול-שבע-פעמים-לעמוד-שמונהנופל שבע פעמים קם שמונה תחלום-כאילו-אתה-תחיה-לנצח-חי-כאילו-אתה-תמות-היוםתחלום כאילו תחיה לנצח חי כאילו תמות היום. אל-תצטער על-הזדקנות-זאת-זכות-שלילה-רביםאל תצטערו על הזדקנות, זוהי זכות שנשללת מרבים. באושר ועושרבאושר ועושר אושר תלוי-ברצונותאושר תלוי ברצונות. אני-מאמין-שהכל-קורה-מסיבהאני מאמין שהכל קורה מסיבה. אנשים משתנים כדי שתוכל ללמוד להשתחרר, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כשהם צודקים, אתה מאמין לשקרים, כך שבסופו של דבר אתה לומד לבטוח באף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כך שדברים טובים יותר יכולים ליפול יַחַד. אני-יכול-ממש-להשתמש-במשאלה-כרגעאני יכול ממש להשתמש במשאלה כרגע אני-אהבתי-את-הכוכבים -בחיבה-מכדי-לפחד-בלילהאהבתי את הכוכבים בחיבה מכדי לפחד בלילה

לעשות רעש משמח

לצחוק-כמה-אתה-לנשום.-לאהוב-כל עוד אתה חיצחק כמה שאתה נושם. לאהוב כל עוד אתה חי הוא-לא-יכול-להתעכב-לחלום-ולשכוח-לחיותזה לא עושה להתעכב על חלומות ולשכוח לחיות המציאות שגויה, חלומות הם באמתהמציאות לא נכונה. חלומות הם אמיתיים כל-כך יקר-אהב-אותו-איתו-כל-המוותכל כך יקר – אוהב אותו, שאיתו כל המוות – יכלו לסבול, בלעדיו לא יחיו חיים. כמה-אומרים-אני-הולך-טועהיש האומרים שאני הולך בדרך הלא נכונה … כשזו רק דרך משלי … הרחק מהשאר. קח נשימה-תהיה חזקלקחת נשימה & להיות חזק אלה-שהם-חכמים-יאירו-כמו-בהירים-כשמיםהחכמים יאירו בהירים כמו שמיים ואלה שיפנו רבים לצדק כמו הכוכבים לנצח אנחנו מקבלים את האהבה שאנחנו חושבים שמגיעה לנואנחנו מקבלים את האהבה שאנחנו חושבים שמגיעה לנו. אנחנו-חסרי-החסד-המומיםאנחנו חסרי החסד והמוהמים, מטורפים עם הרצון הבלתי -שובע שלנו לזמן ומקום אחר. מה שחשוב ביותר הוא כמה טוב אתה עובר באשהדבר החשוב ביותר הוא כמה טוב אתה עובר באש. אין כללים שיכולים לחייב אותך כשאתה מוצא את החצי השני שלךקעקוע-ציטוטים-על-החיים-תמונות-תמונות-תמונות-תמונות-סרטונים-רעיונות-עיצובים-תמונות -71 הכל הוגן באהבה ובמלחמה קעקוע-ציטוטים-הכל-הוגן-באהבה-ו-ו-אר כל שנותר לנו להחליט הוא מה לעשות עם הזמן שניתן לנו קעקוע-ציטוטים-כל-יש-לנו-להחליט-מה-לעשות-עם-הזמן-שניתן-לנו ועוד קילומטרים לפני שאני ישן קעקוע-ציטוטים-וקילומטרים-ללכת-לפני-אני ישן חגג את ההזדמנות הזו להיות חי ונושם קעקוע-ציטוטים-לחגוג-את-הסיכוי-להיות-חי-ונושם אבל אהבה, הבנתי, היא יותר משלוש מילים מלמל לפני השינה … קעקוע-ציטוטים-אבל-אוהב-אני-מגיע-להבין היה זה שידריך אותי, אך לעולם אל תחזיק אותי קעקוע-ציטוטים-תהיה-אחד-המדריך-אותי מתחת למילים מונחות שנחנקות קעקוע-ציטוטים-ואמרות-על-תמונות-משפחה-תמונות-תמונות-תמונות-סרטונים-רעיונות-עיצובים-תמונות-1 קעקוע-ציטוטים-ילדות “אבא” – קעקוע נהדר למי שאוהב מאוד את אבותיהם. קעקוע-ציטוטים-אבא אל תיכנס בעדינות אל הלילה הטוב ההוא, זעם, זעם נגד גסיסת האור קעקוע-ציטוטים-אל-תלך-עדין-לתוך-הלילה הזה הדבר הגדול ביותר שתלמד אי פעם הוא רק לאהוב ולהיות נאהב בתמורה קעקוע-ציטוטים-יונה בכל דבר יש משהו יפה אבל לא כולם רואים את זה… קעקוע-ציטוטים-לכל-יש-יופי-אבל-לא-כולם-רואים את זה “Erised stra ehru oyt ube cafru on wohsi” (נלקח מסרט הארי פוטר. במראה ובכתיב נכון הוא אומר “אני לא מראה את הפנים שלך אלא את משאלת ליבך”.) קעקוע-ציטוטים-erised-stra-ehru-oyt-ube-cafru-oyt-on-wohsi לשחרר את עצמך מעבדות נפשית קעקוע-ציטוטים-לשחרר-את-עצמך-מעבדות-נפשית תחלום כאילו תחיה לנצח קעקוע-ציטוטים-חלומות-כאילו-תחיה לנצח חלומות, תקווה, אהבה, משפחה, כוח, האמן קעקוע-ציטוטים-חלום-תקווה-אהבה וכו ' אגדות אינן מספרות לילדים שדרקונים קיימים … ~ G.K צ’סטרטון קעקוע-ציטוטים-אגדות-אל-תגיד-דרקון-קיימים קעקוע-ציטוטים-ליפול-למטה-שבע-פעמים-לעמוד-שמונהנופל שבע פעמים, קום שמונה קעקוע-ציטוטים-גורל-נפל-קצרהגורל נפל קעקוע-ציטוטים-לכל-לילה אפל-יש-יום בהיר יותרעל כל לילה אפל יש יום בהיר יותר קעקוע-ציטוטים-בראשיתבהתחלה ……… (הפסוקים הראשונים של המקרא.)

קעקוע-ציטוטים-לב-אומר-הכל

קעקוע-ציטוטים-קשיים-אל-תרתיע-אותנו“Nec Aspera Terrent” (“אל תפחיד את המחוספסים”) קעקוע-ציטוטים-העניקו לי את השלווהתן לי את השלווה לקבל את הדברים שאני לא יכול לשנות … קעקוע-ציטוטים-תנו לי-נשיקה אחרונה-כואבתמאהב יקר, תן לי נשיקה כואבת אחרונה (שורה מפורסמת בשיר יקיר האהוב של Social Distortion). קעקוע-ציטוטים-כמה-אלגנטית-הנשיקה שלנוהו, כמה לעתים רחוקות אנו שייכים אבל כמה נשיקה אלגנטית שלנו (מתוך השיר “ממפיס תהיה מונחת עד בזבוז” של נורמה ז’אן) קעקוע-ציטוטים-כמה-שמח-הוא-ה-ווסטאלס-לאכמה שמח חלקו של הווסטל ללא רבב! ~ אלכסנדר האפיפיור קעקוע-ציטוטים-אני-אני-מספיק-איך-אניאני מספיק כמו שאני… קעקוע-ציטוטים-אני-לא-מפחד-נולדתי-לעשות-זאתאני לא מפחד שנולדתי לעשות את זה קעקוע-ציטוטים-אני-האדריכל-של-ההרס שליאני האדריכל של ההרס שלי קעקוע-ציטוטים-אני-אמן-גורל-אני-הקפטן-של-נשמתיאני אדון לגורלי; אני הקפטן של הנשמה שלי

קעקוע-ציטוטים-לא-מוצא-דרך-לראות-אותך-שוב

קעקוע-ציטוטים-אם-אתה-רוצה-לשיר-לשיר-לשיראם אתה רוצה לשיר, לשיר קעקוע-ציטוטים-אני-נושאת-את-ליבך-איתיאני נושא את ליבך איתי (אני נושא אותו בלבי.) קעקוע-ציטוטים-אני-הולך-להילחם-על-מה-נכוןאני אלחם על מה שנכון… קעקוע-ציטוטים-אני-מתאבל-על-אלה-שמעולם לא-אתהאני מתאבל על אלה שמעולם לא מכירים אותך קעקוע-ציטוטים-אני-חייב-ללמוד-לאהוב-הטיפש-בתוכיאני חייב ללמוד לאהוב את הטיפש שבי.. קעקוע-ציטוטים-ישעיה-1-18ישעיהו 1:18 קעקוע-ציטוטים-אני-אמצא-דרך-או-עשה-אחדAut Viam Inve’niam Aut Faciamקעקוע-ציטוטים-הצטרף אלינו-בצללים

הצטרף אלינו בצללים בהם אנו עומדים ערניים

קעקוע-ציטוטים-שלה-על-למידה-לרקוד-בגשםהחיים לא עוסקים בהמתנה לסופה שתעבור.. קעקוע-ציטוטים-אני-צריך-להיות-זוג-טפרים מרופטיםהייתי צריך להיות זוג טפרים מרופטים … קעקוע-ציטוטים-להניח-להניח-ולחכות-כמו-חיהשכב, שכב וחכה כמו חיה קעקוע-ציטוטים-למד-צור-אתמוללמד מאתמול חי להיום תקווה למחר קעקוע-ציטוטים-תן-לו-לצאת-תן-לו-להיכנסתן לזה לצאת, תן לזה להיכנס קעקוע-ציטוטים-החיים ממשיכיםהחיים ממשיכים קעקוע-ציטוטים-החיים-לא-נמדדים-לפי-מספר-הנשימות-שאנחנו-לוקחיםהחיים אינם נמדדים במספר הנשימות שאנו נושמים.. קעקוע-ציטוטים-לחיות-את-החיים שדמיינתתחיה את החיים שדמיינת קעקוע-ציטוטים-לחיות-לצחוק-אהבה-עם-כוכביםלחיות לצחוק לאהוב קעקוע-ציטוטים-לחיות-לצחוק-אהבהלחיות לצחוק לאהוב קעקוע-ציטוטים-חיים-כל יום-כאילו-זה-האחרון שלךחי כל יום כאילו היה האחרון שלך קעקוע-ציטוטים-כמו-טוויסטר-אני-נולדתי ללכת לבדכמו טוויסטר נולדתי ללכת לבד קעקוע-ציטוטים-שמור-על-ליבי-אני-עזבתי-איתךשמור על ליבי השארתי אותו איתך. קעקוע-ציטוטים-לורד-רחמיםאב הרחמן, רחם נא קעקוע-ציטוטים-אהבה-זה כל מה שאתה צריךאהבה זה כל מה שאתה צריך.. קעקוע-ציטוטים-אהבה-בלי סיבהאהבה ללא סיבה קעקוע-ציטוטים-או-אחר-בוא-למה-למהאו אחרת, נעשה זאת & למה לא קעקוע-ציטוטים-רק-אתה-בלביאנה, רק את בלבי קעקוע-ציטוטים-לעולם אל תשכח-מי-אתהלעולם אל תשכח מי אתה קעקוע-ציטוטים-החיים שלי-הם-המסר שליהחיים שלי הם המסר שלי קעקוע-ציטוטים-המוות שלנו-אין-סוףהמוות שלנו אינו סוף אם נוכל להמשיך לחיות בילדינו ובדור הצעיר קעקוע-ציטוטים-תמונות-תמונות-תמונות-תמונות-סרטונים-רעיונות-עיצובים-תמונות -11וכך התאהב האריה בכבש … קעקוע-ציטוטים-היא עפה בכנפיים שלההיא עפה בכנפיה שלה קעקוע-ציטוטים-כל-כך יקר-אני-אוהב-אותוכל כך יקר שאני אוהב אותו, שאיתו כל המוות שיכולתי לסבול … קעקוע-ציטוטים-לפעמים-אתה-צריך-לתת-לדברים ללכתלפעמים צריך לשחרר דברים.. קעקוע-ציטוטים-הדבר-הכי גדול-שתלמד-בחיים-הוא-לאהוב-ולהיות-אהוב-בתמורההדבר הגדול ביותר שתלמד אי פעם הוא לאהוב ולהיות נאהב בתמורה קעקוע-ציטוטים-מה-אשר-לא-הורג-אותי-מחזק אותימה שלא הורג אותי מחזק אותי קעקוע-ציטוטים-תודה-על-הנשק-אותי-באותו היוםתודה שנישקת אותי באותו יום, תודה שסטקת לי קעקוע-ציטוטים-לטפל-בתחושהלדאוג לחוש, והצליל ידאג לעצמם קעקוע-ציטוטים-קח-צ'אנס-הם-לא-מגיעים-הרבה-גדולים-מזהקח סיכון, הם לא מגיעים הרבה יותר גדולים מזה קעקוע-ציטוטים-רק-חלומות-שחשובים הם-אלה-שיש לך-כאשר-אתה ערהחלומות היחידים החשובים הם אלה שיש לך כאשר אתה ער קעקוע-ציטוטים-יש-תמיד-תקווהתמיד יש תקווה קעקוע-ציטוטים-היער-הם-מקסימים-כהים-ועמוקיםהיער כהה ועמוק מקסים… קעקוע-ציטוטים-זה-מעל-כל-אל-עצמך-תהיה-נכוןזאת מעל הכל, להיות עצמך נכון קעקוע-ציטוטים-הלב הזה-פועם-בשבילך בלבדהלב הזה פועם רק בשבילך קעקוע-ציטוטים-אנחנו-חיים-עם-הצלקות-שבחרנואנו חיים עם הצלקות שאנו בוחרים קעקוע-ציטוטים-מצאנו-אהבהמצאנו אהבה קעקוע-ציטוטים-אנחנו-מקבלים-את-האהבה-שאנחנו-חושבים-שמגיע לנואנחנו מקבלים את האהבה שאנחנו חושבים שמגיעה לנו קעקוע-ציטוטים-לחיות-תהיה -הרפתקה-נורא-גדולהלחיות תהיה הרפתקה גדולה מאוד קעקוע-ציטוטים-למות-תהיה-הרפתקה-נורא גדולהלמות תהיה הרפתקה גדולה מאוד קעקוע-ציטוטים-היינו-מה-אתה-ומה-אנחנו-אתה-אתה-תהיהQuello che voi siete, not eravamo. Quello che noi, siamo voi sarete. (“היינו מה שאתה; ומה שאנחנו, אתה תהיה.”) קעקוע-ציטוטים-מה שמזין-אותי-גם-הורס אותיתן לי תזונה, אני הורס קעקוע-ציטוטים-עם-כאב-מגיע-כוחעם הכאב מגיע הכוח קעקוע-ציטוטים-האם-אתה-תשקר-איתי-ורק-תשכח-את העולםאם שכבתי כאן, אם רק שכבתי כאן, היית שוכב איתי ופשוט שוכח את העולם?

קעקוע-ציטוטים-אתה-חייב-להיות-השינוי-שאתה-רוצה-לראות-בעולם

קעקוע-ציטוטים-אתה-מה-שאתה-אוהבאתה מה שאתה אוהב ולא מה שאוהב אותך בחזרה קעקוע-ציטוטים-יולואתה חי רק פעם אחת זרוע-קעקוע

קעקוע גב

ביטלס-קעקוע

קעקוע יפה

בטן-קעקוע

זמן הסגירה

צווארון-עצם-קעקוע

מסר עמוק

דיסני-ציטוט

דרקון-גיל-ציטוט-קעקוע

הכל-היה-יפה

ציטוט אהוב

פחד-לא-העתיד

קעקוע ראשון

קעקוע רגליים

צעיר לנצח

עבור יצורים קטנים

כיף-קעקוע

גיימן-ציטוט

בראשית-ציטוט-קעקוע הלב אומר הכל

קעקוע אותיות

החיים יפים

קעקוע חיים

קעקוע גב תחתון

קעקוע שלי-ביל-היקס

הקעקוע הראשון שלי

לעולם לא לבד

קעקוע חדשצלע-ציטוט-קעקוע

קעקוע צד

שיר של שלמה

קעקוע על הגב שלי

הציטוט

קעקוע ירך