קעקועי אוזניים הם כמה יצירות אמנות נפלאות שניתן למצוא על גופם של אנשים רבים בעולם כולו. קעקועים באוזניים הם דברים ייחודיים מאוד בכל הקשור לקעקוע. האוזניים מעוטרות ברובן בפירסינג ולא בקעקועים. רק וודא שאתה בוחר את עיצובי האוזניים הטובים ביותר שיכולים לדבר על האישיות הפנימית שלך ועל זה שיכול לשפר את המראה הפיזי שלך. מכיוון שאוזניים הינן חלקי גוף זעירים וצרים, בדרך כלל יידרש זמן ומאמץ להתקעקע על החלק הזה. בגלל זה, אתה צריך לוודא שאתה שוכר רק את אמן הקעקועים האמין והמקצועי ביותר.

היסטוריה קצרה של פלאשבק

לקעקועי אוזניים יש היסטוריה משלהם, כמובן למרות שהם לא כל כך פופולריים בדיוק כמו קעקועי הגוף האחרים. למקרה שאתה לא יודע, אנשים בעבר כבר שילבו קעקועים בחיים. זאת אומרת, קעקוע הוא לא רק חלק בלתי נפרד מחיי הדור של היום. ניתן להבחין במראה הראשון של קעקועים בשנים 4000-2000 לפני הספירה. קבוצת היסטוריונים אישרה כי המצרים הם אלו ששילבו קודם כל קעקועים על גופם כסימנים לפוריות ואצילות. כמובן, דוגמאות טובות לקעקועים אלה שבהם השתמשו המצרים לראשונה היו הקעקועים באוזניים.

סוגי קעקועי אוזניים

למעשה ישנם 3 סוגים שכדאי לקחת בחשבון. לכל אחד מהסוגים האלה יש מאפיינים שונים שתאהבו וגם לא תאהבו. בואו להכיר כל אחד מהם.

 • אוזן פנימית – קעקוע זה יכול בהחלט לאבזר את האוזניים שלך. אם יש לך את הקעקוע הזה, אולי כבר לא יהיה צורך לשים כמה עגילים מדהימים. כפי ששמה מרמז, האוזן הפנימית נצבעת בתוך האוזן אך לא על החלקים הפנימיים, רק בחלק של תנוך האוזן. הדבר הטוב ביותר בקעקוע הזה הוא שהוא יכול להדגיש את הצורה והיופי של האוזניים שלך.
 • מאחורי האוזן – סוג זה אינו נפוץ מכיוון שהוא ממוקם ממש בחלק האחורי של האוזניים. אם אתה רוצה קעקוע שהוא לא כל כך מורגש כשזה מגיע למיקום, אז זה המושלם.
 • מסביב לאוזן – זה סוג שאתה יכול לראות בדרך כלל באזור שמסביב לאוזני האדם. דפוסים קטנים של עיצובים קעקועים יכולים בהחלט להפוך את האזור הזה למדהים. עם זאת, אזור זה עשוי להיות כואב מספיק כדי לקבל קעקוע.

יתרונות

כן, ישנם מספר יתרונות וחסרונות שכדאי לדעת על אוזניים מקועקעות. היתרונות המדהימים שקעקועים אלה יכולים להציע הם למעשה חלק מהדברים שנחשבים בעיני רבים בבחירת קעקועים אלה. הנה כמה מהם:

 • הדגש את אוזניך – אם אתה חושב שהאוזניים שלך נראות משעממות, אז בחירה בקעקועים באוזניים היא בהחלט החלטה טובה שתוכל לבצע אי פעם. זה בגלל שקעקועים אלה מסוגלים מספיק להדגיש את היופי והצורה של האוזניים שלך.
 • ייחודי – ידוע שקעקועים אלה הם ייחודיים. במילים אחרות, רק פחות אנשים יש להם את הקעקועים האלה, כך שבוודאי תיראו ייחודיים מול האנשים האחרים, באופן חיובי כמובן.
 • פחות בעלות – יעשה הליך קעקוע בלבד עולה סכום מינימלי כי מעורבים רק עיצובים קטנים יותר של קעקועים.

חסרונות

 • קצת כואב – בהשוואה לכמה קעקועי גוף אחרים, קעקוע באוזניים במיוחד באזור שמסביב יהיה א קצת כואב מצידך.
 • גלוי במיוחד – מכיוון שאין פיסות לבוש שלרוב נלבשות על אוזניים, אולי יהיה לך יותר קשה להסתיר אותן. זה יהיה חיסרון מוחלט מצידך במיוחד אם אתה מוקף באנשים שהם נטולי קעקועים.

רעיונות מקעקעים לאוזניים שאתה יכול לשקול

מיותר לציין שקעקועים כאלה מותאמים לעיצובים קעקועים קטנים יותר מכיוון שהאזור הזה הוא צר. הכל תלוי בגודל הפיזי של האוזניים שלך. למרות זאת, אין זה אומר שאינך יכול לקבל עיצובים יפים לקעקועים אלה. להלן רעיונות עיצוב מעולים שתוכלו לקחת בחשבון:

 • גפן או חוט – רעיון כזה לקעקוע אוזניים עשוי לכלול צורות מפותלות שיצרו קסם למראה האוזניים שלך. את צורת האוזניים ניתן להשלים בצורה יפה על ידי גפן או חוט דפוס. הדוגמה הטובה לכך היא תבנית הקשרים הקלטיים.
 • צורה קטנה – אם אתה מעדיף קעקועים פשוטים על האוזניים, אז הרעיון הזה לעיצוב קעקועים הוא המושלם עבורך. דפוסי צורה קטנים יתאימו לתנוך האוזן שלך. עיצוב גותי או גול עשוי להיות האפשרות המושלמת.
 • רעיונות העיצוב הרגילים – ברעיון הספציפי הזה, אתה יכול לבחור את עיצובי הקעקועים הרגילים כמו עיצוב כוכב, עיצוב פרחים, בעלי חיים, עיצוב מלאכים או עיצוב שבטי. הכל תלוי בך. עם זאת, התמונות יהיו קטנות יותר מקועקעות בחלקים אחרים של הגוף, כמובן.

כמה רעיונות עיצוב אחרים שאתה יכול לשקול

קעקועי אוזניים הם אחד מאותם קעקועים שמציעים אינסוף אפשרויות ממש מבחינת המיקום והעיצוב. אתה יכול לקבל את הקעקוע על אונת האוזן, הקליפה שלה או מאחורי האוזן, כפי שהעיצוב והעדפתך דורשים. דבר אחד שצריך לדעת על קעקועים אלה הוא שהם בגודל קטן עדיף מכיוון שהשטח הזמין עבורם מוגבל, במיוחד אם אתם בוחרים את תנוך האוזן או מעטפת האוזן להדחת הקעקוע. קעקוע בינוני יהיה בסדר מאחורי השנה אם אתה צריך לבחור עיצוב גדול ובולט יותר.

האמת לגבי קעקועים באוזניים היא שהם בהחלט מושכים תשומת לב, גם אם הם קטנים בגודלם ולא מסובכים מדי בעיצוב. אתה יכול לבחור מתוך מגוון אלמנטים לקעקוע אוזניים, כאשר פרחים, חרקים, פרפרים, שפיריות, ציפורים, עוגנים, לוכדי חלומות, חיצים, דרקון, צמתים מוזיקליים, שמש, ירח, כוכבים ונוצות הם האפשרויות האהובות ביותר מכיוון שהם להיראות טוב במידות קטנות. יש אנשים שאפילו הולכים על דמויות מונפשות וקריקטורות המציצות מאחורי האוזניים. לגברים יכולים להיות עיצובים שבטים וגיאומטריים כשהם נראים גבריים ועוצמתיים ואילו נשים יכולות לבחור בעיצובים עדינים כגון קשתות, סרטים ודוגמאות פרחים..

צורת האוזן המפותלת הופכת את הדוגמאות הגיאומטריות והזורמות למתאימות לה יותר כאשר החן שלהן יוצא בגלל הקימורים הטבעיים של האוזניים. משהו פשוט כמו שם, ראשי תיבות, תאריך או טקסט קטן או ציטוט נראה גם טוב בתחום הזה מכיוון שהוא אומר הרבה בלי להיות חזק מדי. אלמנטים קטנים כמו קשרים קלטיים, כוכבים, לבבות, שלטי אינסוף ועוגנים יוצרים אופציה עיצובית מגניבה על או מאחורי האוזניים, הן לגברים והן לנשים. לפני קבלת ההחלטה הסופית, כדאי לעשות קצת מחקר וגם להתייעץ עם מעצב או אמן מומחה כדי לתת לך את העצה הנכונה. האפשרויות לעיצובים הן אינסופיות וזו החלטה שלך לבחור משהו שהוא פשוט מושלם עבורך.

טִפּוּל עוֹקֵב

האוזניים והאזור סביבם מהווים חלק רגיש בגוף מכיוון שהן מקושרות ישירות עם הראש והגולגולת. כתוצאה מכך, לא קל לעשות את זה לקעקועים מכיוון שאתה עלול לחוות כאב רב ואף לגרום לסחרחורת הנגרמת כתוצאה מצליל ורטט מתמשך של מכונת הקעקועים. כמו כן, אזור זה עשוי לקחת קצת יותר זמן להחלים בהשוואה לקעקועים בחלקים אחרים של הגוף מכיוון שהוא חשוף לגירוד ולגירוי. אם אתה מספיק מחויב לשאת את הכאב ולהימנע מלגעת בקעקוע במהלך תקופת הריפוי שלו, אז אתה יכול לבחור בהם ללא ספק כי התוצאה שהם נותנים היא מדהימה בהחלט.

דבר אחד שכדאי לזכור הוא לבחור אמן כזה לקעקועים של עידן דיו, שיש לו הרבה ניסיון בקעקועים בתחום הזה מכיוון שהמומחיות של האמן חשובה מאוד. הראות של האזור דורשת לא פחות משלמות וזה מה שאתה צריך לחפש כי אתה תשקיע הרבה זמן וכסף כדי לקבל דיו באוזן..

ידוענים

כפי שאתה יכול לראות בטלוויזיה, ישנם כמה מפורסמים מפורסמים ברחבי העולם שאיפשרו לעצמם להתקעקע באוזניהם. מעטים מהם עושים זאת למטרה עמוקה יותר, בעוד שאחרים עושים זאת כהצהרה אופנתית בלבד. להלן כמה מהשמות של ידוענים אלה:

 • דמי לובאטו -לתחושת השירה הבינלאומית הצעירה הזו יש קעקוע נוצה בצבע טורקיז הממוקם בחלק האחורי של אוזנה השמאלית.
 • היילי וויליאמס הזמרת המפורסמת הזו ידועה בשם פארמור, ויש לה קעקוע מדהים מאחורי אזור האוזן השמאלית. לקעקוע הזה יש “חם!עיצוב מלווה בתמונה קטנה יותר של ענן וברק.
 • ג’סי ג’יי -הזמרת-יוצרת הבריטית המעולה הזו נראית נהדר על קעקוע המכוון למוזיקה באוזן שמאל. הוא מורכב ממפתח בס ותמונת מפתח טרבל שנוצר בצורת לב.

מילים אחרונות

קעקועי אוזניים ישפרו ללא ספק את יופי גופך. עם זאת, ייתכן שקעקועים אלה אינם מושלמים עבורך מסיבות מסוימות. בגלל זה, אתה צריך לחשוב על זה לעומק לפני שאתה מחליט לעשות קעקועים אלה.

Lavender Sprig של סול ארטקעקוע מאחורי האוזן מאת אינדיקעקוע לווייתן רוצח מאת דויקעקוע ורדים מאחורי האוזןפרחים רכים מאחורי האוזן מאת דאיןקעקוע שלד מאחורי האוזן מאת סול ארטקעקוע פריחת משמשים מאת דויקרניים מאחורי האוזן מאת OKקעקוע פרח לוטוס מינימליסטי מאחורי האוזן מאת ג'ןקעקוע פרחוני מינימליסטי מאת ג'סיקה צ'נרקעקוע זרעי שן הארימאחורי האוזן-קעקוע-עיצוב -37ברק קטן ליד נהרורד אדומה מאת דוידייזי מאת קריסטל ג'יידקעקוע ציפורים קטנות מאת סוזי יורקקעקוע מאחורי האוזן של Dreamcatcher מאת East Van Inc.קעקוע משמש מאחורי האוזן מאת דוילוכד חלומות מאת ch11388מאחורי קעקוע כתר האוזןקעקוע משוואות קטנות של מוסקטצדף קטן מאחורי האוזן מאת יאנהפרחים ורודים מאת Ch11388קעקוע אוזניים של Dotwork מאת אמליקעקוע מאחורי האוזן כוכב ים מפלדה ללא כאביםקעקוע סהר ירח ליד נהרקעקוע פרח לוטוס זעיר מאחורי האוזןצב קטן מאחורי האוזן מאת בריאן ווקעקוע הפוך מאחורי האוזן על ידי נהרורד זעיר מאחורי האוזןנוצה צבעונית קטנה על ידי נהרקעקוע לב גיאומטרי מאחורי האוזן של UPקעקוע שחור פרחוני מאחורי האוזן מאת קריסטינה דארמאבהעננים מאת ג'וזי סקסטוןלהקת פרחים אלגנטית של סול ארטקעקוע וולדו מאחורי האוזן מאת דין מאדרןפרח סגול קטן מאת סול ארטנוצת סגול קטנה מאחורי האוזן מאת יוליוס טג'ואה

אחת מצורות האמנות המדהימות ביותר שראה העולם אי פעם היא אמנות קעקועים ומה שהדבר הנפלא ביותר באמנות זו הוא שהיא משתמשת בגוף האדם כקנבס. זה כולל יצירת עיצובים יפים ומושכי עיניים בחלקים שונים של הגוף כמו החזה, הגב התחתון, עצם הבריח, היד, הרגל, הבטן, עמוד השדרה, הרגל, הצלעות (הצדדים), השרוולים, הכתף, פרק כף היד, הצוואר או גב הגב. צוואר, ירכיים, אצבע וקרסול, רק כמה שם. קעקועי אוזניים עושים את הקעקועים הכי יוצאי דופן ומפתים בגלל המיקום הלא צפוי שהיא לוקחת.

תנוכי האוזניים והאזור שמאחורי האוזניים נחשבים לאחד החלקים הרגישים ביותר בגוף האדם, וזה מקנה ערך חושני לקעקועים אלה, האהובים על כל הגילאים גברים, נשים, נערות ובחורים. אתה יכול ללכת על קעקוע גברי בינוני באזור האוזן או שיהיה לך נקבה זעירה, בהתאם להעדפתך ולדרישתך. הדבר הטוב ביותר בהם הוא שהם עדינים מאוד ועוזרים לך להתהדר בגישה שלך מבלי להיות רועשת או מרדנית לגביה. יתר על כן, קעקועים אלה קלים להסתיר על ידי כיסוי האזור בשיערך. זהו אחד הגורמים הבסיסיים שכל נושא נושא מחפש בקעקוע מכיוון שהוא הופך להיות חיוני להסתיר את הקעקועים במצבים מסוימים כמו המקצועיים.

ציפורים מאחורי האוזן קעקוע מאת ננדופרח אקוורל קטןפרח זעפרן מאת הונגדאםציפורים במעוףקעקוע פרחוני קטן מאחורי האוזן מאת דויפיטר פן מאחורי האוזן טאט מאת באנולקעקוע פרחוני מאחורי האוזן מאת מיני לאותכשיטים מאחורי האוזן קעקוע מאת Balazs Bercsenyiדפנה משאירה מאחורי האוזן קעקוע ליד נהריהלום צבעוני מאת באנולקעקוע חתול קטן מאחורי האוזן מאת דוקטור ווקעקוע קטן של יונק הדבש מאת דוקטור ווקעקוע פרחוני מאחורי האוזן מאת דויחרב מאחורי האוזן מאת הונגדאם

20140731085732_3UhkF-533x800

קעקועים מאחורי האוזן 01

קעקועים מאחורי האוזן02

קעקועים מאחורי האוזן 03

קעקועים מאחורי האוזן 04

קעקועים מאחורי האוזן 05

קעקועים מאחורי האוזן 06

קעקועים מאחורי האוזן 07

קעקועים מאחורי האוזן 08

קעקועים מאחורי האוזן 09

קעקועים מאחורי האוזן 10

קעקועים מאחורי האוזן 11

קעקועים מאחורי האוזן 12

14. קעקועים מאחורי האוזן

15. קעקועים מאחורי האוזן

16. קעקועים מאחורי האוזן

17. קעקועים מאחורי האוזן

18. קעקועים מאחורי האוזן

קעקועים מאחורי האוזן 20

קעקועים מאחורי האוזן 22 23. קעקועים מאחורי האוזן

קעקועים מאחורי האוזן 24

25. קעקועים מאחורי האוזן

26. קעקועים מאחורי האוזן

27. קעקועים מאחורי האוזן

28. קעקועים מאחורי האוזן

29. קעקועים מאחורי האוזן

קעקועים מאחורי האוזן 30

31. קעקועים מאחורי האוזן

32. קעקועים מאחורי האוזן

קעקועים מאחורי האוזן 33

קעקועים מאחורי האוזן 34

e741fd1e7361078617a05db4d9dc3f10-578x655

קעקוע אוזן 42__605

קעקוע אוזניים-3__605

קעקוע אוזניים-12__605

קעקוע אוזניים-15__605

קעקוע אוזניים -18__605

קעקוע אוזניים -28__605

קעקוע אוזניים-39__605 קעקוע אוזניים-43__605

קעקוע אוזניים-45__605

קעקוע אוזניים -61__605

קעקוע אוזניים -391__605

קעקוע אוזניים-411__605

מאוורר קטן-מאוורר-קעקוע-מאחורי האוזן -618x782

קעקוע-עם-יונה-לנשים_116_0-578x513

40744c03e7cc34d159076c7f06c62d73-e1436821328404

c507b5c75de3678716a3901f58783cc3-e1436821364355-650x727

נוצה-קעקוע-מאחורי האוזן

מיני גולגולת-אוזן-קעקוע עיצוב 650x856

opensharing-1

opensharing-3

opensharing-6-650x488

opensharing-7-650x488

opensharing-8

opensharing-9-650x488

opensharing-10-650x488

opensharing-13

opensharing-14 opensharing-15-650x488

opensharing-16

opensharing-17-650x488

opensharing-18

opensharing-19

opensharing-20-650x488

opensharing-21-650x488

opensharing-22-650x488

opensharing-23-650x488

opensharing-24

קעקוע באוזן-גב אוזן-גב-קעקוע-1 אוזן-גב-קעקוע-2 אוזן-גב-קעקוע-3 אוזן-גב-קעקוע -4 אוזן-גב-קעקוע-5 אוזן-גב-קעקוע -6 אוזן-גב-קעקוע -7 אוזן-גב-קעקוע -8 אוזן-גב-קעקוע -9 אוזן-גב-קעקוע -10 אוזן-גב-קעקוע -11 אוזן-גב-קעקוע -12 אוזן-גב-קעקוע -13 אוזן-גב-קעקוע -14 אוזן-גב-קעקוע -15 אוזן-גב-קעקוע -16 אוזן-גב-קעקוע -17 אוזן-גב-קעקוע -18 אוזן-גב-קעקוע -19 אוזן-גב-קעקוע -20 אוזן-גב-קעקוע -21 אוזן-גב-קעקוע -22 אוזן-גב-קעקוע -23 אוזן-גב-קעקוע -24 אוזן-גב-קעקוע -25 אוזן-גב-קעקוע -26 אוזן-גב-קעקוע -27 אוזן-גב-קעקוע -28 אוזן-גב-קעקוע -29 אוזן-גב-קעקוע -30 31. אוזן-גב-קעקוע -31 קעקוע אוזן-2 אוזן-קעקוע -3 קעקוע באוזן -4 אוזן-קעקוע-5 קעקוע באוזן -19 קעקוע אוזניים -20 קעקועים באוזן -6 קעקועים באוזן -7 קעקועים באוזן -8 קעקועים באוזן -9 קעקועים באוזן -10 קעקועים באוזן -11 קעקועים באוזן -12 קעקועים באוזן -13 קעקועים באוזן -14 קעקועים באוזן -15 קעקועים באוזן -16 קעקועים באוזן -18 קעקועים באוזן -21 קעקועים באוזן -22 קעקועים באוזן -23 קעקועים באוזן -24