קעקועי זרוע מהווים את אחת הבחירות הפופולריות ביותר בקרב גברים ונשים מכיוון שקעקועים אלה מציעים צדדיות רבה בעיצוב ובגודל. הדבר הטוב ביותר בקעקועים אלה הוא שהם עושים מחיר מאוד מושך את העין ויחד עם זאת, קל להסתיר אותם כשצריך לעשות זאת. אחרי הכל, זה יהיה נהדר להתהדר בהם כשאתה בחוף הים או במסיבה, אבל זה לא יהיה רעיון טוב להתהדר בו כשאתה הולך לראיון או לפגישת עסקים. כשאתה מדבר על קעקועים על הזרוע, המגוון בהם הוא נרחב כמו קעקועי פרק כף היד, קעקועי כתף, קעקועי שרוול, זרוע עליונה, זרוע תחתונה, זרוע פנימית וזרוע חיצונית, כולם נופלים תחת אותה קטגוריה של הזרוע.

נשק מקועקע זוכה ללא ספק ליותר ויותר פופולריות בעולם כולו בימים אלה. זה יכול להיות מאושר על ידי מספר רב של אנשים שרוצים בשקיקה לנסות אותם על גופם. ובכן, אתה לא יכול להאשים אותם מכיוון שקעקועים אלה בהחלט יוסיפו להם יופי ואישיות. מלבד לספר לכל העולם מי אתה באמת בפנים, קעקועים כאלה יכולים לגרום לך להיראות מדהים בעיני רבים. אומרים שקעקועים אלה הם הקעקועים הנפוצים ביותר ששולבו על ידי הרבה אנשים לא רק היום אלא גם מספר שנים בעבר..

קעקוע באמה

אפשרויות מיקומים

למעשה ניתן להדביק קעקועי זרוע במקומות שונים בזרועותיו של אדם. כעת הוא תלוי בו במה לבחור לאחר מספר שיקולים מקצועיים ואישיים. להלן המיקומים השונים שאתה צריך לדעת:

 • זרוע מלאה – עיצוב זרוע מלאה מכסה את האזור מהחלק המחבר את הזרוע והכתף לחלק פרק כף היד, או אפילו מושט לכיוון האצבעות.
 • מיקום זרוע פנימית או תחתונה – המיקום המסוים הזה נמצא ממש על פרק כף היד עד המרפק או אפילו עד החלק המחבר את הזרוע והכתף של אדם. זה ידוע ככואב ביותר בין המיקומים האחרים מכיוון שהוא מחובר ישירות לוורידים ועצמות, ולכן זה נורמלי שתחוש בכאבים עזים.
 • מיקום זרוע עליונה או חיצונית – הקעקוע ממוקם ממש בכיוון ההפוך של פרק כף היד ולמעלה. ניתן להאריך את הקעקוע לכיוון המרפק או עד לחלק העליון.

כיצד לבחור את המיקום הטוב ביותר

למקרה שאתה לא יודע, חשוב מאוד לבחור את המקום הנכון על היד. זכור כי יש לך גם את החיים המקצועיים שלך פרט לחיים האישיים שלך. זה מראה שאתה צריך להיות זהיר מאוד לגבי המקום שבו תרצה להניח את הקעקועים המדהימים שלך על היד. להלן הדברים שאתה צריך לקחת בחשבון:

 • עבודה נוכחית – עלינו לעבוד כדי להתפרנס. למקרה שהעבודה או המעסיק שלך יפריעו לך לעשות קעקוע אבל אתה עדיין רוצה שיקעקע לך זרוע, אז הקפד לבחור את המיקום, בו לא תתקשה להסתיר את הקעקועים. אחרי הכל, העבודה שלך חשובה בהרבה מהקעקועים שלך, אלא אם כן אתה לא צריך לעבוד יותר בגלל העושר הרב שלך.
 • כמות הכאב – הכאב שאתה עלול להרגיש בעת קעקוע על כל חלק בזרועותיך עשוי להשתנות ממנה אחת לאחרת. אם אתה חושב שאתה לא יכול להתמודד עם כאב עז, הקפד לא לבחור באמה או בפרק כף היד.
 • צֶבַע – יש קעקועים שנראים מהממים עם צבע דיו שחור, ויש גם כאלה שצריכים יותר וריאציות צבע על מנת ללכוד את האסתטיקה המלאה של עיצוב הקעקועים.
 • צבע עור – כמובן, אתה צריך לקחת בחשבון את הצבע הטבעי של העור שלך. עבור אנשים שחורים והיספנים, בחירה בגוונים כהים יותר תהיה מצוינת. זה פשוט בגלל שדיו הקעקוע ירד בשכבות העור העמוקות יותר, ולא רק בשכבה העליונה. בגלל זה, צבעים בהירים יותר עשויים שלא להפוך את הקעקועים שלך על הזרועות לגלויים מאוד.

סלבריטאים שמציגים בגאווה קעקועים על זרועות

ישנם מספר ידוענים ברחבי העולם שהולכים על קעקועי זרוע מדהימים. להלן כמה מהשמות של ידוענים מפורסמים אלה:

 • ג’יזל בונדשן -דוגמנית העל המפורסמת ביותר והמשלמת ביותר לא רק מושכת את תשומת לבם של רבים בגלל פניה וגופם המדהימים, אלא גם באמצעות קעקוע הכוכב החמוד שלה הממוקם על פרק ידה הפנימי..
 • ג’סיקה אלבה – לשחקנית ההוליוודית המהממת הזו יש כמה קעקועי גוף, ואחד מהם הוא קעקוע סנסקריט המהמם שלה בעל עיצוב פרחי לוטוס הממוקם על פרק כף היד הפנימי שלה על הזרוע הימנית..
 • סקרלט ג’והנסן – לסלבריטאי ההוליוודי המפורסם הזה יש קעקוע שקיעה צבעוני ומסוגנן מאוד על זרועה השמאלית הפנימית.

למה הם כל כך פופולריים?

ישנן מספר סיבות לכך שהצליחו לצבור כל כך הרבה פופולריות בקרב אנשים משני המינים ובכל קבוצות הגיל. זרועות יוצרות אזור בולט בגוף ואנשים עובדים די קשה כדי לקבל שרירים מפוסלים על אזור זה. כתוצאה מכך, זה הופך להיות הכרחי שהם רוצים למשוך תשומת לב לאזור זה של הגוף. קעקועים אלה פועלים לשני הכיוונים בהתאם לעובדה אם גבר נושא אותם או אישה; הם מייצגים גבריות כשהם בדיו על גבר ומייצגים יופי עדין כשהם נעשים על גוף האישה. הראות היא גורם רב עוצמה נוסף מאחורי הפופולריות של קעקועים כאלה. ניתן לכסות אותם על ידי לבישת חולצת שרוול ארוך כאשר המצב דורש זאת ותוכל לחשוף אותה למשוך תשומת לב פשוט על ידי הפשלת שרוולים. זרועות מקועקעות היו בשימוש עממי הן בתרבויות המערב והן במזרח, כמו גם בשבטים אינדיאנים.

רעיונות לקעקועים לנשק

הם עושים אופציה שזכתה לשבחים רבים עבור חובבי קעקועים, הן גברים והן נשים. זו הסיבה מדוע מעצבי קעקועים עובדים כל הזמן על יצירת עיצובים חדשים לקעקועים כאלה, בנוסף למסורתיים שממשיכים להיות בראש מצעד הפופולריות. להלן כמה מהעיצובים המוערכים ביותר:

 • קעקועים סמליים וטקסט – האמה ופרק כף היד מהווים מקום מושלם ליצירת סמלים הקשורים לדת שכן הם יכולים לסייע לנשא להודות באמונתו הדתית באמונה מלאה. לכן מקובל להבחין בצלבים קלטיים ובסמלי אום על אמות ופרקי כף יד של גברים ונשים רבים. באופן דומה, מקובל שאנשים מחזיקים בשמות ובראשי תיבות של יקיריהם על אזור זה. אפשר גם להטביע ציטוט או טקסט וכך גם ללכת על תאריכים חשובים כמו תאריך לידה או תאריך פטירה של אדם אהוב, כדי שיזכירו להם את חשיבותם בחייו של האדם.
 • קעקועים יפניים וסיניים על הזרוע – קעקועי שרוולים, הנמצאים בשיא הפופולריות כרגע, למעשה שורשיהם נחקרים בתרבות הסינית והיפנית מכיוון שקעקועים אלה שימשו בעצם את החמולות לזיהוי חבריהם. כנופיית יאקוזה ביפן הייתה מפורסמת בכך שהיא נושאת קעקועים כאלה. מאוחר, קעקועי השרוול מצאו את כף ידם גם בתרבויות המערביות ונחשבות למשהו שובה עין ומפתה, מה שהופך אותן לאחת הצורות הנחשקות ביותר. אלמנטים עיצוביים מסוימים תמיד היו חלק מאמנות הקעקועים היפנית והסינית והם משמשים שם כבר מאות שנים. אלה כוללים את דגי הקוי, פריחת הדובדבן, פרח הלוטוס, הנמר, הדרקון וכמה אלים מתרבויות אלה.
 • קעקועים של אמריקנה על הזרוע – צורה פופולרית נוספת שייכת לאמנות אמריקנה, שהם קעקועים גדולים שהוטו על אזור האמה אך שונים מקעקוע השרוול של האמנות היפנית והסינית. בדרך כלל, עיצובים אלה כוללים אלמנטים כמו כוכבים ימיים וסמלי משפחה, העיצובים שזכו לפופולריות במהלך עידן מלחמת העולם השנייה. אתה יכול גם לזהות כמה עיצובים הקשורים לצי האמריקאי, לחיל האוויר או לצבא, גם קעקועים בשם שלם נפוצים בקרב אלה.
 • קעקועים שבטיים על הזרוע – עיצובים שבטיים יוצרים גם רושם מובהק בגלל הקווים והצורות הנועזים שלהם. מאורים, מנדלה וסאמואה מועדפים באופן נרחב על ידי גברים על זרוע.
 • קעקועים של ציפורים על הזרוע – יש הרבה חובבי קעקועים שמעדיפים שיהיה להם קעקוע ציפורים על הזרוע כבחירה הטובה ביותר. עוף החול, סנונית, יונק דבש, עורב, עורב, נשר ויונה הם הפופולאריים ביותר כקעקועים של ציפורים.

בנוסף, נשים יכולות ללכת על אלמנטים עדינים, הכוללים דוגמאות לפרחים, פרפרים, מלאכים, דבורים ונערות סיכה. הבחירה תלויה בסופו של דבר בנשא ובמה שהוא רוצה לתאר באמצעות הקעקוע.

מילים אחרונות

ללא ספק, קעקועי זרוע לגברים ונשים יכולים להיות הקישוטים הגדולים שלך על גופך. מה שאתה רק צריך לעשות הוא לבחור את העיצוב הטוב ביותר שבוודאי ייראה טוב על זרועותיך.

בקצרה, עליך לסיים עיצוב קעקוע לזרועך רק לאחר ששקלת היטב את כל הגורמים הללו ברצינות ובשכנוע מלא. אחרי הכל, קעקועים הם עסק רציני מכיוון שהם כרוכים בזמן רב, כסף וכאב שישא על האדם שיש לו בדיו. יתר על כן, קעקוע לאחר דיו הוא חלק ממך לנצח שכן הסרת קעקועים היא עבודה קשה.

הקעקוע השבטי הסמואני המדהים הזה

קעקוע סמואי-שבטי

להקת החץ הזו

תושב האי-שבטי-קעקוע

הטאט השבטי הנשי הזה

שרוול נקבה-שבטית

עוד קעקוע שבטי פולינזי פנטסטי

מאורי-ופולינזי-קעקועים על שרוול שמאל

קעקוע שבטי סמואי רב-שכבתי זה

קעקוע סמואי-שבטי

זה קעקוע שבטי דגם אריגה

איסלדר-מאורי-שבט קעקוע-חולה

אולי הקעקוע השבטי הטוב ביותר שצויר מבחינה טכנית אי פעם בדיו

הכי-פולינזי-שבטי-קעקוע-אי פעם

עוד קעקוע היברידי אי אי/מאורי

אי-מאורי-קעקוע שבטי

זה קעקוע שבטי פולינזי חצי שרוול

זרוע-קעקוע-בפולינזי-בסגנון מאורי-לגברים-מייצג-תערובת-של-יותר-ממאה-פולינזי-מאורי-סמלים-להקות

קעקוע ייחודי זה בסגנון שבטי

שרוול שבטי-קעקוע-הטוב ביותר

במשך מאות שנים, גברים ונשים הסתמכו על צורות שונות של קישוטי גוף כדי למשוך את עיניהם של הצופים. בעוד שניקוב העור במקומות שונים ולבישת תכשיטי תכשיטים הייתה אחת הצורות הללו, אחרת היא האמנות המדהימה של דיו קעקועים על חלקים שונים של הגוף. קעקועים מהווים דרך אטרקטיבית לעטר את גופך, כמו גם להצהיר על הגישה שלך על ידי עיצוב בדיו על גופך. מלבד עיצוב הקעקוע, גם למיקומה יש חשיבות רבה.

גודל ומיקום

גודל ומיקומם של קעקועים על הזרוע תלויים במגוון גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת הקעקועים. להלן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון בהקשר זה:

 • עליך לזכור את ההתחייבויות המקצועיות שלך בעת בחירת עיצוב הקעקועים מכיוון שעליך לשקול את הנראות שלו וכיצד הוא ישפיע על המקצוע שלך..
 • מלבד עיצוב הקעקועים, עליך לשקול גם את צבע הקעקוע. הכל עניין של טעם אישי כיוון שאנשים מסוימים עשויים לאהוב קעקועים שחורים ואפורים קונבנציונליים ואילו אחרים נוטים יותר לקעקועים בהירים וצבעוניים..
 • זרוע עליונה קל יותר להדביק אותם בהשוואה לפרק כף היד, המרפק ו הזרוע התחתונה מכיוון שהאזורים המוזכרים מאוחר יותר הם עולים יותר וייתכן כי קעקועים עליהם נצבע עלולים להיות כואבים במידה ניכרת.
 • המשמעות הסמלית של העיצוב משפיעה גם על בחירתו של אדם כיוון שקעקועים הם השתקפות של האישיות שלך ושל הגישה שלך. ניתן לפרש את משמעות עיצוב הקעקוע על בסיס אלמנטים המשמשים בעיצוב, כאשר לכל אלמנט יש משמעות מובחנת.
 • בסופו של דבר, גם גוון העור של נושא הקעקועים ממלא תפקיד מרכזי בבחירת הקעקועים על הזרוע שכן סוגים מסוימים של קעקועים נראים בולטים יותר על גווני עור כהים יותר בעוד סוגים אחרים מתאימים יותר לאנשים עם גווני עור בהירים יותר. לבעלי גוון עור בהיר יותר יש חירות גדולה יותר בכל הנוגע לשימוש בדיו קעקועים מכיוון שאפילו צבעים בהירים או קעקועי דיו לבנים מראים היטב על גווני עור כאלה..

רעיונות עיצוב נפלאים לגברים ולנשים

קיימים קעקועים על הזרועות לגברים ולנשים בעיצובים שונים שבוודאי תאהבו לקבל. הכל הודות לאותם קעקועים שממשיכים להמציא עיצובים קעקועים טריים שימשכו את העניין של כל חובב קעקועים. להלן כמה מרעיונות עיצוב נפלאים:

 • רעיונות לעיצוב סיני / יפני – מבחינה היסטורית, עיצובים כאלה נראו לראשונה באנשים הסינים והיפנים הקדומים, במיוחד אלה קעקועים שהוטו על שרוול גוף האדם. חלק מהעיצובים המשולבים ברעיונות אלה הם דרקון, נמר, פרח לוטוס, פריחת דובדבן ועיצוב קעקוע דגי הקוי..
 • רעיונות לעיצוב סמלי וטקסט – המיקומים המושלמים של רעיונות עיצוב אלה נמצאים באמה ועל פרק כף היד של האדם. רעיונות אלה משותפים לאנשים שרוצים לשלב את מסירותם לדתם שלהם. זו הסיבה שסמלי אום והצלבים הקלטיים הם דוגמאות מושלמות לכך.
 • אמריקנה אמנות על זרוע – ניתן לייחס רעיונות אלה לאמנות אמריקנה. זה היה במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר רעיונות אלה לעיצוב קעקועים הפכו פופולריים. כמה מרכיבי העיצוב החשובים כאן הם סמלי משפחה, כוכבים ימיים וסנונית.
 • עיצוב קעקוע שבטי על הזרוע – ידוע שהרעיונות לעיצוב שבטי הם השכל הישר להרבה אנשים עושים קעקוע שבטי על הזרוע כיום. עם זאת, אין זה אומר שעיצובים אלה כבר לא יהיו מדהימים בעיני רבים. למעשה, אלה הן הבחירות של חובבי קעקועים רבים בגלל היופי המדהים שלהם להציע. אלה כוללים צורה מודגשת וקווים מודגשים. סמואה, מנדלה ומאורי הם רק שלושה מתוך העיצובים השבטיים המועדפים על אנשים רבים, במיוחד גברים.

זה קעקוע איסלנדר מסובך להפליא עם שרוול מלא

קעקוע הטוב ביותר-האי-שבטי

זה קעקוע שבטי מדהים כמעט מלא שרוול

קעקוע-שרוול שבטי

קעקוע הפאג הפולינזי הזה

פולינזי-פאג-שרוול-קעקוע

עבודה זו בעיצומה

שרוול שבטי-קעקוע

קעקוע שבטי פסבדו פרחוני זה

פרחוני-שבטי-קעקוע

X מסמן את המקום

מאורי-קעקוע-עיצובים -10

כרית הכתף היחידה הזו

צריך-אי-שבטי-קעקוע

זה קעקוע שבטי מלא שרוול מלא

קעקוע שבטי מדהים-שרוול מלא

עיצוב מעגל סימטרי זה

שבט-קעקוע-עיצוב-32ds

היברידית צללית מאורית זו

maori-tribal-tattoo-23ew

הטאטים של שחקן הרוגבי הזה

רוגבי-שחקן-שבטי-קעקוע

קעקוע הלוחם הפולינזי הזה

פולינזי-לוחם-קעקוע-שבטי

שרוול המאורי הזה

שרוול מגניב-מאורי-שבטי

היצירה היפה הזו של סמואה/אי

תושב האי-רגל-קעקוע-טומבלר-גברים

הניקוי היחיד הזה עד חצי שרוול

קעקוע חזה-שרוול-שבטי

עוד קעקוע שבטי מרהיב של נשים

נקבה-שבט-קעקוע-שרוול

חצי השרוול המאורי הזה

קעקוע מאורי-חצי שרוול

הקעקוע השבטי השחור והעמוק הזה

קעקוע סמואי-שבטי

עיצוב הצב הזה

שרוול-צב-שבט

קעקוע פולינזי מפורט זה

קעקוע ענק-אפי-שבטי

הדפוסים המתפתלים האלה

דפוסי פיתול-שרוול-שבטי-קעקוע

עיצוב שבטי פולינזי גיאומטרי זה

32-קעקוע-שבט-זרוע-שרוול

קטע חתך זה

קעקועים תלת מימד-סלטי-שבטי

קעקוע השבט המאורי האדום והשחור הזה

קעקוע אדום-מאורי-שבטי

הקעקוע ההיברידי הזה של האי מאורי

מאורי-שבט-זרוע-קעקוע

קווי המתאר הנועזים האלה

אי-שקט-אי-שבטי-קעקוע-עיצוב

קעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמה

קעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמהקעקוע באמה

הזרוע הימנית שלי-בייספ-על-ידי-נמלה-סטית-DV8-קעקוע-רוזוויל- CA.-650x650

חדש-זרוע-קעקוע-ג'ו-פרוסט-בריטניה

עץ אלון-עשה-על-ידי Murf-at-Up-In-Arms-Pittsburgh-PA-650x870

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות-1

סינתטי-מקועקע-מלא-מתכת-אלכימאי-זרוע-עשה-מאת-ג'יימי-לי-פארקר-ב--MD-Tattoo-Studio-in-Northridge-CA.-the-arm-is-from-a-company-called -א-קילו-מבשר -650x711

מתחיל בשרוול הזרוע הימני שלי. תוצרת רובן-דנמרק-מיקס טאטו-588x1040

כל-כך-מאוהב-ב-זה-עשה-מאת-יוהנס-ב-אין-פחד-קעקוע-גטבורג-שוודיה.-הלב-נראה-קצת-מוזר-בשל-לזרוע שלי -להיות סופר נפוח.-650x650

מוקלט-בתי-אומרת -650x486

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -2

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות-3

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות-4

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -9 שלישי על הזרוע השמאלית שלי-עשה-על-ידי פולקס-מיטב-בקר-חנות-גנט-בלגיה

להיות-מקועקע-במשך-7-שעות-עשה-בזרוע שלי-להתנפח-רק-קצת-אמנות-מאת-רומן-אברגו-של-אמנותי-אלמנט-יוקאיפה-CA-650x577

פריחת דובדבן-זרוע-גב-חתיכה. -11 שעות-הפעלה-ב-שחקנים-דיו-בסן-חוזה-קליפורניה-עם-אנדרה. -650x389

בן שנים-עכשיו.-ערפילית-מינורית-אמנותית-התרשמות.-וולנד-ONT.-מצטערת-על-העטיפה-סביב-הזרוע.-650x488

מורחב-עין-91-650x381

הפגישה הראשונה של הזרוע היפנית שלי-קוקני-פריז-צרפת

ראש-הגולגולת-זרוע-שמאל-עשה-מאת-אנדרס-מתזה-לוגו-קולומביה-650x867

Fu-Dog-fore-arm-piece-by-Lee-Biggs-at-Woodys-Tattoo-Studio.-588x1040

ריפוי מלא-עשה-מאת-ג'וזף-פרז-בשבור-פנס-קעקוע-בצ'רלסטון-סק

תחילת העבודה-על-זרועי-רק-קווי מתאר-לעכשיו.-בוצע על ידי אלינה-ב-חברת פלטינה-דיו-ב-שטוקהולם-שבדיה -650x486

אצבעות יד-שבטיות-קעקוע-עיצוב -650x975

זרוע פנימית-עשה-מאת-אשלי-אהבה-בעובי-יותר מאשר מים-NYC-650x650

זרוע פנימית-עשה-על-ידי עצמות-קעקועים עמוקים-דרום אפריקה -650x867

ראיתי-את-הקעקוע שלי-אמן-קפץ-לכאן-כך-חשבתי-מזהה-זורק-את-זרוע-לתוך-הטבעת.-כאן-האמה שלי-מאת-ברוסיוס-אין -SF-קליפורניה.-650x433

זרוע-מנדלה שלי-ליסה-אורת 'מסיאטל-וו

זרוע שלי-בוצע-על ידי קייל-פרואה-ללא-קעקוע-בלדווינסוויל-ניו יורק

זרוע שלי-כמעט-סיים-מאת-דן-דימאטיה-קליפסו-קעקוע-בלגיה.-בוצע ב- NYC-Tattoo-Convention.-650x433

זרוע שלי-650x485

אפשר-גם-לקבל-עם-התוכנית.

My-norse-mythos-arm-in-progress.-Huginn-Muninn-and-Sol-האלה של השמש. הזרוע הימנית שלי-בייספ-על-ידי-נמלה-סטית-DV8-קעקוע-רוזוויל- CA.-650x650

חדש-זרוע-קעקוע-ג'ו-פרוסט-בריטניה

עץ אלון-עשה-על-ידי Murf-at-Up-In-Arms-Pittsburgh-PA-650x870

באמת-רוצה-להוסיף-אל-זה-רוצה-ללכת-על-כתף-זרוע-צריך-כמה-רעיונות-תודה -650x870

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות-1

סינתטי-מקועקע-מלא-מתכת-אלכימאי-זרוע-עשה-מאת-ג'יימי-לי-פארקר-ב--MD-Tattoo-Studio-in-Northridge-CA.-the-arm-is-from-a-company-called -א-קילו-מבשר -650x711

מתחיל בשרוול הזרוע הימנית שלי. תוצרת רובן-דנמרק-מיקס טאטו-588x1040

כל-כך-מאוהב-ב-זה-עשה-מאת-יוהנס-ב-אין-פחד-קעקוע-גטבורג-שבדיה.-הלב-נראה-קצת-מוזר-בשל-לזרוע שלי -להיות סופר נפוח.-650x650

מוקלט-הבת שלי אומרת -650x486

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -2

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות-3

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -4

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -9

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -8

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -14

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -13

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -12

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -11

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -10

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -15 שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -16

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -18

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -19

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -21

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -27

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -26

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -25

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -23

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -22

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -28

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -29

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -30

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -31

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -32

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -37

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -36

שבטי-קעקוע-עיצובים-לזרועות -35

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -34

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -33

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -39 אוכל זומבי

ציטוט-קעקוע-רעיונות

חצי שרוול בסגנון פולינזי

צלם-קעקוע

תמנון-קעקוע-רעיונות

קו-קעקוע-רעיונות

אהבה-מיקסטייפ

קעקוע שרירים

בסגנון שלי-שבטי

צד שלילי

נורה

קעקוע ביד שמאל

כוח-סוס-קעקוע

חג-זרוע-קעקוע

גלן-קעקוע

קעקוע רביעי

קעקועים של האמה

תבנית נקודה

דוד-מגן-זרוע

לוח השנה האצטקי רעיון קיברנטי-זרוע

רעיונות של שן הארי

דאבס-שבטי

זרוע גלנס

מרפק_קעקועים_39

מרפק_קעקועים_40

מרפק_קעקועים_41

1-פרחים-קעקועים 2-זרוע-קעקוע-לילדות 3-זרוע-קעקוע-לגבר קעקוע 4-לוכד-לוכד-זרוע 5-dem-lovato- ציפורים-זרוע-קעקוע 6-לוכד-לוכד-זרוע-קעקוע-לילדות 7-זרוע-קעקוע 9-T-Ford-arm-tattoo 10 מכתבים עם קעקוע ורדים 11-קעקוע בצבעי מים-ציפור-זרוע 12-זרוע-קעקוע-לגבר 14-קעקוע בצבעי מים-פרח-זרוע 15-זרוע-קעקוע 16-זעיר-כחול-פרחים-זרוע-קעקוע 17-כנף-זרוע-קעקוע 18-זרוע-קעקוע-לגברים 19-קעקוע פולינזי-זרוע 20-אינסירציה-עץ-אותיות- ArmTattoo 21-Rose-ArmTattoo 22-קעקוע-זרוע יפני 23-זרוע-קעקוע-עיצובים 24-רוטומן-זרוע-קעקוע-עיצובים 25-ג'קי-חניה-קעקוע-זרוע 26-ילדה-קטנה-ודובדבן-פריחה-זרוע-קעקוע 27-זרוע-קעקוע-רעיונות-לגברים 28-זרוע-קעקוע-רעיונות 29-מדהים-זרוע-קעקועים-עיצובים 30-ורדים-זרוע-קעקוע 31-זרוע-קעקוע קעקוע 32 זרועות 33-קריקטורה-זרוע-קעקוע 34 34-קריקטורה-זרוע-קעקוע 36 36-קעקוע לבן-דיו-זרוע 37-זרוע-קעקוע 38-מערב חוף-זרוע-קעקוע 39-מלאך-זרוע-קעקוע 40-ורד-זרוע-קעקוע 41-זרוע-קעקוע 42-ורד-זרוע-קעקוע 44 44-שועל-זרוע-קעקוע 45-קעקוע-שחור-לבן-זרוע 46-פרחוני-זרועות-קעקוע 47-זרוע-קעקוע 48-שועל-זרוע-קעקוע 49-ציפור-פנימי-זרוע-קעקוע 50 גופנים-זרוע-קעקוע 51 גופנים-זרוע-קעקוע 52-פרפר-זרוע-קעקוע-לילדות 53-פרפר-קעקוע-על-זרוע 54 54 קעקועים לנשים על הזרוע 55-מתפללים-ידיים-זרוע-קעקוע-עיצובים-לגברים 56 56-פנימיות-זרוע עליונה-קעקועים-לנשים 57-פנימיות-זרוע-קעקועים-לנשים-ציטוטים 58-אקוורל-נוצה-קעקוע-על הזרוע 59-גולגולת-זרוע-קעקוע 60-דרקון-קעקוע-על-זרוע-לגברים ????????????????? 66 84 94 103 114 115 118 124 142 152 162 172 182 191 213 214 217 223 232 242 262 271 282 292 302

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -42

מה-אתם-חושבים-עד כה-עדיין-נותרו-עוד כמה שעות-על-הזרוע -650x366

מה-עושה-קעקועים-חושבים-על-סיבוב שלי-על-זרוע-רצועת -650x366

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -44

שבט-קעקוע-עיצובים-לזרועות -43