קעקועים תלת מימד לוקחים אמנות קעקועים לרמה אחרת – או ממד אחר אם אנחנו ממש ממש.

קעקוע רגליים תלת מימד

קעקועים פוטוריאליסטיים אלה הם אחד הטרנדים העכשוויים יותר בקעקוע, הדורשים יצירתיות רבה, מחשבה ובעיקר כישרון מצד הקעקוע..

קעקוע תלת מימד של פרפר

מה זה קעקועים תלת מימד?

המונח ‘קעקוע תלת מימדי’ מתייחס לכל עיצוב שנראה תלת מימדי, ולא דו מימדי (שטוח) על העור.

הקעקועים הטובים ביותר מסוג זה יהיו מציאותיים מספיק כדי להיראות כמו תצלומים.

טכניקת התלת-ממד משמשת למספר עיצובים חדשניים ויצירתיים-החל מקעקוע אובייקטים בעלי מראה היפר-ריאליסטי ועד חצייה לתחום האשליות האופטיות האמינות..

קעקוע בטן תלת מימדי

סביר שייקח יותר זמן להשלים קעקועי תלת מימד מאשר עיצובים דו מימדיים ודורשים מומחיות עצומה מהאמן הקעקוע.

אם אתה שוקל לעשות קעקוע כזה, עדיף לנסות למצוא קעקוע המתמחה באסתטיקה הזו, גם אם זה אומר להסתכל מחוץ לאזור שלך או לשלם קצת יותר מהצפוי..

עבודת קעקועים תלת מימדית משיגה את מטרתה בלבד-למראה מציאותית-אם האמן מקבל הכל נכון במאה אחוז.

קעקוע ראש 3D

רעיונות מציאותיים לעיצוב קעקועים תלת מימד

כפי שכבר הזכרנו, יצירתיות היא המפתח ליצירת הקעקועים הטובים והמקוריים ביותר.

אם אתה מחפש קצת השראה, שקול את הרעיונות הבאים – ואל תשכח לבדוק את הגלריה המאסיבית שלנו של קעקועים תלת מימד מדהימים!

קעקוע תלת מימד

בעלי חיים וחפצים

סוג זה של קעקועים בתלת מימד כולל פשוט – אם כי בואו נהיה כנים, זה לא כל כך פשוט – קעקוע של תמונה פוטוריאליסטית של משהו על הגוף שלכם.

עצמים ובעלי חיים בעלי מראה אמיתי יוצרים קעקועים בולטים ומושכים את העין.

כמה אפשרויות פופולריות כוללות:

  • פרחים – תמיד אלמנט קעקוע פופולרי, פרחים נראים אפילו טוב יותר כאשר הם מקועקעים בתלת מימד. רוב האנשים בוחרים בשושנים מכיוון שהם אחד הפרחים המורכבים יותר לקעקע ואלו עם העומק הרב ביותר – יש הרבה משחק אור וצל על ובין עלי הכותרת, בניגוד לפרחים שטחים באופן טבעי יותר. לפעמים מתווספות טיפות מים לריאליזם נוסף. הן הצבעים והן האפשרויות השחורות קיימות, וכל אחת מהן תביא לסגנון ייחודי – אם כי כמובן שהשימוש בצבע יהפוך את התמונה לחיי יותר..

קעקוע ורדים תלת מימד

  • דיוקנאות – קעקועי דיוקן קשים לתיקון ומחויבות גדולה (הם לא פשוטים להסתיר כמו שמות!), אך זה לא משפיע על הפופולריות שלהם כל כך. הרבה אנשים עדיין מקבלים אותם, ואין סיבה שלא אם יש לך את הקעקוע הנכון שיעזור לך ואת הוודאות שזו הבחירה הנכונה עבורך. קעקועי דיוקן נעשים בדרך כלל בדיו שחורה. אם הם היו בצבע, הם היו משתלבים יותר מדי עם צבע העור שלך.

קעקוע מציאותי תלת מימד

  • חיות – קעקועים של חיות מחמד ושל חיות בר נעשות לרוב בתלת מימד כדי להוסיף עומק ולהגביר את הערך האסתטי של העיצוב. בדרך כלל מקועקעים בצבע לריאליזם מקסימלי, קעקועים אלה נוטים להיות גדולים למדי על מנת לשמר את כל הפרטים ולהפוך את העיצוב לאמין יותר. נמרים, זאבים ואריות הם בחירות נפוצות, כמו נחשים ולטאות.

קעקוע-3d-נחש

  • עכבישים -מאלמנות שחורות ועד טרנטולות ענק, עכבישים מציאותיים יוצרים קעקועים במראה תלת-ממדי מדהים. למרות שחרקים אלה בדרך כלל גורמים לרוב האנשים להיבהל ורבים חוששים מהם באופן חיובי (לפעמים עם סיבה טובה, אחרי הכל), הסמליות של העכביש אינה שלילית לחלוטין. הם קשורים לעוצמה, מסתורין וצמיחה. עכבישים מייצגים גם את הרעיון שהבחירות שלנו בונות את חיינו – ככל הנראה בשל הקורים המשוכללים שעכבישים בונים בהדרגה כדי לתפוס טרף..

קעקוע תלת מימד

  • גולגולות – בשילוב לעתים קרובות עם אלמנטים אחרים, כגון פרחים או נחשים, נראה שלעולם לא מאבדות פופולריות גולגלות. בקעקועים תלת מימדיים הם בדרך כלל מבוצעים בדיו שחורה ומעניקים להם מראה גותי כהה. זה תואם את המשמעויות התרבותיות הכלליות של מוות ותמותה שהגולגולות מביאות לראש. גם לגולגולות יש כמה משמעויות חיוביות – לפעמים הן קשורות להגנה ולחוכמה.

קעקוע עכביש זוחל תלת מימד

  • עיניים -עיניים בעלות מראה מציאותי, רווקות או בזוג, הן קעקוע נוסף שתראה הרבה במהלך גלישה בגלריה שלנו. העיניים מסמלות את האינטליגנציה ואת כל הידע, כמו גם את המוסר והאמת. בתרבויות מסוימות, העיניים נחשבות כשערים אל הנשמה – לפעמים קשורות למושג ‘העין השלישית’. העין השלישית אמורה להיות עין הנשמה – מה שפשוט יכול להיקרא אינטואיציה. במסורות הנסתר המצריות והמערביות, עין שמאל מסמלת את הירח והצפון, בעוד העין הימנית מייצגת את השמש והדרום.

3D_tattoos_fabulousdesign_24

חרקים נוחתים

זוהי אחת האפשרויות הפופולריות ביותר ואחת הבטוחות שבהן מדובר בהשגת האפקט הרצוי.

והאפקט שאליו אתה מכוון הוא לגרום לו להיראות כאילו חרק, כגון פרפר או שפירית, נחת על העור שלך.

קעקוע תלת מימד

החרק גורם למראה מציאותי באמצעות עבודה מוקפדת מצד הקעקוע – עבודה עם מספר תמונות הפניה של דוגמאות אמיתיות של החרק שבחרת כדי לוודא שהוא נראה ‘אמיתי’ על עורך..

הקעקוע אינו שלם ללא הוספת צל שנפל על ידי החרק – בלעדיו, הקעקוע עדיין יכול להיראות שטוח במקצת.

קעקוע תלת מימד

המיקום של קעקוע חרקים לנחיתה בתלת מימד הוא גם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. במיוחד במקרה של עיצובים גדולים יותר, האזור לא יכול להיות מעוקל מדי (כמו החלק העליון של הכתף או המרפק), מכיוון שזה יעוות את צורת הקעקוע. לקעקועי חרקים דמויי חיים, התייחסו לאמה, לגב הכתף שלכם או למקום כלשהו לאורך הרגל – כמו הירך או השוק..

השמיים הם הגבול לאיזה חרק אתה יכול ללכת עם הקעקוע שלך. אתה יכול לחשוב אילו יצורים פונים אליך מבחינה ויזואלית, לשקול אם יש לך סיפורים אישיים או זיכרונות שאתה משייך לחרק מסוים, או לקחת נקודת מוצא או ערך תרבותי הקשור לחרק..

קעקוע תות תלת מימד

פרפרים

פרפרים הם סמל לשינוי, בראש ובראשונה. הסיבה לכך היא שהם מתחילים את חייהם כזחלים פחות אטרקטיביים לפני שהם הופכים את עצמם לחרקים המעופפים הצבעוניים והיפים.

הם קשורים גם לתקווה, לשינוי ולחיים עצמם. ככזה, אלו אפשרויות בחירה בעיצוב תלת מימד משמעותי במיוחד אם אתה רוצה לחגוג שינוי חשוב בחייך או להתגבר על מאבק קשה. לפעמים גם פרפרים נחשבים לסמל למותו של אדם אהוב.

בנוסף לאמור לעיל, קעקוע תלת מימד פרפר כחול מסמל בדרך כלל מזל טוב. פרפרים צהובים מייצגים שמחה, אושר וחיוביות. הלבנים קשורים לטוהר ובהקשר של הנצרות לישועה.

פרפר קעקועים תלת מימד

קעקוע תלת מימד פופולרי

שפריריות

לפרפרים יש משמעויות רבות השונות במקצת בין התרבויות. באופן כללי, הם מסמלים שינוי, הסתגלות, טרנספורמציה ומימוש עצמי.

בתרבות היפנית, שפיריות מסמלות כוח, ניצחון וזריזות. עבור האינדיאנים, שפיריות עמדו על אושר וטוהר, כמו גם על הגנה מפני בריאות לקויה ופציעה. בקוסמולוגיה הבודהיסטית, שפיריות מייצגות את חיבורם של שמים וארץ.

קעקוע רגליים תלת מימד

באמנות קעקועים, שפיריות נחשבים לרוב לייצג את החיים ברגע – שחרור העבר, לא לדאוג יותר מדי לעתיד ולהתמקד במה שחשוב לנו כאן ועכשיו.

עור סדוק או קרע

עיצובים קעקועים אלה בתלת מימד הם הרבה פחות קודרים ממה שהם נשמעים. אפקט התלת מימד מושג כאן על ידי כך שהוא נראה כאילו חלק מהעור חסר, כדי לחשוף משהו לא צפוי ויוצא דופן מתחת.

זוהי בחירה מעניינת מכיוון שקעקוע מסוג זה משתלב בצורה מושלמת ונראה כאילו הוא באמת חלק מגוף האדם.

שוב, יש כאן הרבה אפשרויות, מוגבלות רק על ידי היצירתיות שלך והגודל שאתה רוצה שהקעקוע שלך יהיה.

קעקוע מצפן תלת מימד

ביומכני

סגנון הקעקוע הביו -מכני כולל עיצובים המייצגים תערובת חלקה של אדם ומכונה. המשמעות היא שילוב עצמות ורקמות עם הילוכים, בוכנות ואלמנטים מכניים אחרים בעיצוב אחד, ויוצרים אשליה של טבע דמוי סייבורג..

למרות שעיצובים ביו-מכניים נעשים לפעמים כקעקועים מסורתיים דו-ממדיים, אפשרות התלת מימד פופולרית הרבה יותר. על מנת להציג את תערובת השריר והמתכת, השריר חייב להיות ‘חשוף’ – ומכאן לכלול אשליה של עור חסר בעיצוב.

קעקוע פאזל תלת מימד

לקעקועים ביו -מכניים אין משמעויות ספציפיות בפני עצמן – רוב הזמן הם סוג של ביטוי אמנותי וקישוט בלבד.

הסגנון הביו -מכני בתנועות אמנות רחבות יותר מקורו בשנות ה -70 והוא קשור קשר הדוק לסרט Alien של רידלי סקוט משנת 1979. בשנים האחרונות סגנון Steampunk השפיע על קעקועים ביו -מכניים – החלפת הפלדה והכבלים של ביומך מסורתי לשעוני פליז והילוכים.

קעקוע תלת מימד

קעקוע תלת מימד

גיבורי על ואלמנטים אחרים של תרבות הפופ

בחירה פופולרית ביותר בין קעקועים ‘עור חסר’, סוג זה מבוסס על הרעיון של תחפושת או מראה אחר ‘מתחת’ לעור שלך.

גיבורי על הם נושא שכיח כאן – אתה חייב לראות תמונות קעקוע תלת מימדיות שבהן נראה כאילו עורו של האדם נקרע כדי להראות תחפושת של ספיידרמן או באטמן מתחת.

לבוש/תלבושות, שריונים והופעות דמויות אופייניות ומובחנות, הן בחירות מצוינות לקעקוע מסוג זה.

טוויסט מעניין הוא לעשות מספר קעקועים עם אותו נושא – “קרע” על החזה הוא קלאסיקה, אבל אתה יכול גם לקבל קעקועים תואמים, פה ושם, על חלקים אחרים של הגוף שלך – כגון הכתפיים, הזרועות, ורגליים.

קעקוע תלת מימד

כְּתִיבָה

שימוש בטכניקת התלת מימד גורם לסחרור חדש בקעקוע הציטוטים המסורתי. סוג זה של עיצוב בדרך כלל כולל לגרום לו להיראות כאילו הכתיבה נמצאת מתחת לעור שלך, ולא עליה.

כדי להשיג את האפקט הזה, אמן הקעקועים משתמש בהצללה כדי ליצור אשליה של חלק מהעור שלך חסר, כשהאותיות מופיעות מתחת.

קעקוע 3D משוחח

יש כמה דברים שצריך להחליט עליהם כשבוחנים קעקוע תלת מימדי מסוג זה. קודם כל, עליך לחשוב מה הכתיבה עצמה צריכה להיות – תוכל לבחור בשם של אדם אהוב, ציטוט שחשוב לך, או אפילו דף טקסט מלא ממקור בעל משמעות אישית עבורך. (למשל הספר האהוב עליך או טקסט דתי).

בשלב הבא, צורת ‘החיתוך’ – זה יכול להיראות כאילו העור חסר בצורה מסוימת, כגון כוכב, לב או עיגול, או שאתה יכול ללכת על מראה ‘קרוע’ פחות מסודר – כאילו הוא נשרט או נקרע.

העובדה שהכתיבה תהיה ‘מתחת’ לעור שלך מעידה שהטקסט לא רק חשוב לך, אלא הוא חלק ממך. לכן קעקוע תלת מימדי מתחת לעור הוא הבחירה המושלמת לכתיבה שמייצגת באמת את מי שאתה, או את מי שאתה רוצה להיות..

שרוולים קעקועים תלת מימד

אשליה אופטית

אשליה אופטית משתמשת בפרספקטיבה, צורות, צבע ואור/גוון כדי ליצור תמונות מטעות, מבלבלות או מטעות את התפיסה שלנו. במילים פשוטות, אשליות אופטיות גורמות לנו לראות משהו שלא קיים במציאות או שנראה למעשה שונה ממה שאנחנו חושבים שהוא עושה.

ישנם סוגים רבים של אשליות אופטיות, אך הסוג שהכי מעניין אותנו מבוסס בעיקר על אשליה של עומק. תחשוב על אמנות גרפיטי שגורמת לה להיראות כאילו תמונה ‘מרחפת’ באוויר, או על ציורי קיר שגורמים לה להיראות כאילו יש מנהרה – כאשר באמת, זו רק קיר רגיל ומוצק..

קעקוע תלת מימד

כל קעקועי תלת מימד כוללים רמה מסוימת של אשליה – אשליה של ריאליזם – אך כמה עיצובים נועדו במיוחד ליצירת עומק נוסף ו’תעלול ‘העין. אלה קעקועים מומחים וייתכן שתצטרך להשקיע קצת במציאת אמן הקעקועים הנכון, אך התוצאה הסופית תהיה שווה את המאמץ לחלוטין.

מילים אחרונות

למרות שהם טרנד יחסית חדש באמנות קעקועים, סוגים אלה של קעקועים תפסו מהר להפליא ונשארו פופולריים מאוד. בעזרת קצת יצירתיות ובעזרת אמן קעקועים מנוסה, תוכלו ליצור כמה עיצובים מקוריים ייחודיים באמת עבור הקעקוע שלכם.

יש לקוות שהרעיונות המתוארים לעיל ותמונות הקעקוע התלת -ממדיות למטה יתנו לך קצת השראה ותתחיל בעבודה!

קעקוע תלת מימד10932587_868473373227350_376127748_n11420807_407237902802258_2039286718_n11820676_1593372200885334_2145846488_nקעקוע תלת מימד קעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימדקעקוע תלת מימד

קעקוע באג תלת מימדיקעקועים למצלמות תלת מימדקעקוע תלת מימדי לרכבקעקוע תלת מימדיקעקוע מצפן תלת מימדקעקועים תלת מימדייםקעקוע סייבורג תלת מימדיעיצוב תלת מימדקעקועים תלת מימדקעקוע פנים תלת מימדקעקוע לב בוער בתלת מימדקעקועי פרחים תלת מימדייםקעקוע תלת מימדקעקוע גיטרה תלת מימדיעיצובים קעקועים ביד תלת מימדקעקוע ראש תלת מימד

קעקוע מוזיקה תלת מימדיתקעקוע מלאך תלת מימד פאבלקעקועי תלת מימדקעקוע פיצה תלת מימדדיוקן תלת מימדקעקועי פאזל תלת מימדלטאת איגואנה תלת מימדיתקעקוע מספריים תלת מימדיקעקוע תלת מימד עקרבקעקוע כתף תלת מימדקעקוע ירח הגולגולתקעקוע תלת מימדקעקועי נחש תלת מימדקעקוע תלת מימד של ספיידרמןקעקועים תלת מימדיים בעמוד השדרהקעקוע תלת מימדרעיונות לעיצוב קעקועים תלת מימדעיצובים קעקועים תלת מימדייםרעיונות לקעקוע תלת מימדאשליה קעקוע תלת מימדיתקעקוע תלת מימד על החזהקעקוע תלת מימד על האמהקעקועים תלת מימדקעקועים תלת מימד עינייםתמונות קעקועים תלת מימדניווט קעקועים תלת מימדקעקועים תלת מימדיים על הזרועקעקועים תלת מימדיים בגבקעקועים תלת מימד על אנשים שחוריםקעקועים תלת מימדיים ברגלקעקועים תלת מימדיים על הרגלקעקועים תלת מימד על הכתףתמונות קעקועים תלת מימדקעקועים תלת מימד פינטרסטמחירי קעקועים תלת מימדשרוך קעקועים תלת מימדנחש קעקועים תלת מימדקעקוע נמר תלת מימדיקעקוע דרקוןקעקוע לצפייה בתלת מימדקעקוע תלת מימד עם רוכסןקעקועים תלת מימד מדהימיםקעקוע תלת מימד מדהיםקעקוע תלת מימד של באטמןקעקועים תלת מימד יפיםקעקועים תלת מימד הטובים ביותרקעקוע תלת מימד בעיניים גדולותקעקועים תלת מימד מוזריםפרפר שחור 3D קעקועכפתורים תלת מימד קעקועקעקוע תלת מימד בת מזל קשתקעקוע תלת מימד זוחלקעקוע עכביש זוחלקעקועים תלת מימד מפחידיםקעקוע תלת מימד מעולהקעקועים תלת מימד מדהימיםעיצוב קעקוע תלת מימד מדהיםקעקועים תלת מימד מרתקיםקעקוע מפחידקעקוע תלת מימד מדהיםקעקוע תלת מימד מזעזעכיצד מבוצעים קעקועים תלת מימדכיצד מבוצעים קעקועים תלת מימדכמה עולה קעקועים תלת מימדקעקועים תלת מימד בעידן הקרחקעקועים תלת מימד מדהימיםקעקוע תלת מימד מפוארקעקוע סיני תלת מימדקעקוע תלת מימד נחמדקעקועים תלת מימדיים מקורייםקעקוע צוואר טורףתמונת חזה תלת מימדיתקעקוע פה ריאליסטיסרט קעקוע תלת מימדקעקועים תלת מימד רובוטייםקעקועים תלת מימד המפחידים ביותרקעקועים תלת מימד מפחידיםקעקועים תלת מימד סקסיגולגולת עם קעקוע ורדיםקעקוע תלת מימד מהמםקעקוע תלת מימדי אופנתיקעקועים תלת מימד ייחודייםקעקוע תלת מימד מוזרקעקועים תלת מימד מוזרים

3d_tattoos_fabulousdesign_13d_tattoos_fabulousdesign_23d_tattoos_fabulousdesign_33d_tattoos_fabulousdesign_43d_tattoos_fabulousdesign_53d_tattoos_fabulousdesign_63d_tattoos_fabulousdesign_73d_tattoos_fabulousdesign_83d_tattoos_fabulousdesign_93D_tattoos_fabulousdesign_103d_tattoos_fabulousdesign_113D_tattoos_fabulousdesign_133D_tattoos_fabulousdesign_143D_tattoos_fabulousdesign_153D_tattoos_fabulousdesign_163d_tattoos_fabulousdesign_173D_tattoos_fabulousdesign_183d_tattoos_fabulousdesign_193D_tattoos_fabulousdesign_20

3d_tattoos_fabulousdesign_213D_tattoos_fabulousdesign_223D_tattoos_fabulousdesign_23.25_tattoos_fabulousdesign_253D_tattoos_fabulousdesign_263d_tattoos_fabulousdesign_273D_tattoos_fabulousdesign_283d_tattoos_fabulousdesign_303d_tattoos_fabulousdesign_313d_tattoos_fabulousdesign_323D_tattoos_fabulousdesign_343D_tattoos_fabulousdesign_353D_tattoos_fabulousdesign_363d_tattoos_fabulousdesign_373D_tattoos_fabulousdesign_383d_tattoos_fabulousdesign_393D_tattoos_fabulousdesign_40 3d_tattoos_fabulousdesign_413d_tattoos_fabulousdesign_423d_tattoos_fabulousdesign_433D_tattoos_fabulousdesign_443D_tattoos_fabulousdesign_453D_tattoos_fabulousdesign_463d_tattoos_fabulousdesign_473D_tattoos_fabulousdesign_483D_tattoos_fabulousdesign_493D_tattoos_fabulousdesign_503D_tattoos_fabulousdesign_513D_tattoos_fabulousdesign_523D_tattoos_fabulousdesign_543D_tattoos_fabulousdesign_553D_tattoos_fabulousdesign_563D_tattoos_fabulousdesign_573D_tattoos_fabulousdesign_583D_tattoos_fabulousdesign_60 3d_tattoos_fabulousdesign_61tatoo-3d-biomechanical   קעקוע-3d-bio קעקוע-3d-פרפרים קעקוע-תלת מימד קעקוע-3d-cheshire-cat קעקוע-3d-שעון קעקוע-3d-מחוך קעקוע-3d-cross קעקוע-3d-פיל קעקוע-3d-eye קעקוע-3d-fall קעקוע-3d-בירית קעקוע-3d-טוב-מול-רע קעקוע-3d-ידיים-ופנים קעקוע-3d-לב קעקוע-3d-תחרה-עש קעקוע-תלת מימד-גבר-קפיצה קעקוע-3d-מפה קעקוע-תלת מימד קעקוע-3d-פאבל-מלאך קעקוע-תלת-מימד קעקוע-3d-popeye קעקוע-3d- צלעות קעקוע-תלת-ממדי קעקוע-3d-עקרב קעקוע-תלת-ממד-סקריפטים קעקוע-תלת-ממד-פשוט קעקוע-3d-גולגולת  קעקוע-תלת מימד-נחש קעקוע-3d-חייל