קעקועים ברגליים נראים פופולריים מאוד בימינו. זה יכול להיות מאושר על ידי המספרים הגדולים של גברים ונשים שסוממים בדיו על הרגליים כל יום. זאת למרות שיש כל כך הרבה אנשים בעולם הרואים בקעקוע מעשה שטני. באמצעות קעקועים אלה אנשים מסוגלים לבטא את עצמם מבלי לדבר אפילו עם האנשים הסובבים אותם. יתר על כן, ישנם אנשים רבים העוסקים בקעקועים אלה כדי להראות עד כמה הם מסורים לדתם. סיבה נוספת לכך שאנשים שוקלים לעשות קעקועים אלה היא לשפר את חוש האופנה שלהם בעידן המודרני הזה.

בעידן המודרני, אופנה אינה מוגבלת רק למה שאתה לובש ואיך שאתה נושא את עצמך; זה עבר הרבה מעבר לכך ואנשים נטו לצורות האופנה האמנותיות והחדשניות ביותר כמו אמנות קעקועים. המטרה הבסיסית מאחורי מציאת המיקום הנכון של קעקוע היא להפוך אותו למושך את העין. יתר על כן, הטיימר הראשון צריך לדעת כי קעקוע בדיו הוא תהליך כואב מכיוון שהוא כולל החדרת מחט בתוך שכבות העור כדי לשנות את צבעו על ידי שימוש בפיגמנט צבע. בנוסף, קעקוע שנעשה פעם יהיה חלק ממך לנצח, מכיוון שקעקועים הם קבועים באופיים. לכן, כשאתה בוחר להדביק קעקוע בכל חלק בגוף שלך, זה צריך להיעשות לאחר הרבה התבוננות ומבחר עיצוב מהורהר..

כיסוי קעקועי רגליים

כמובן שהם מכסים חלק מסוים בגוף האדם, ואלה כמובן ממוקמים על חלק הרגל. קעקועים אלה יכולים למעשה להיות קעקועים מלאים, חצי, רבעיים או רק חלק קטן. זה יהיה תלוי באדם שרוצה לקבל דיו על חלק הרגל שלו. אנשים רבים הולכים על עיצוב רגליים מלא. אלה מכסים מחלק הירך עד הקרסול או ישר לחלק האצבעות. אם אתה לא מעריך את היופי שבעיצוב רגל מלאה, אז לך על החצי. חצי כיסוי רגליים מהברכיים כלפי מטה או כלפי מעלה. אם אתה לא רוצה לחשוף את הקעקועים שלך, אתה יכול לקבל עיצוב רגליים שמתחיל מהברכיים ועד חלק ירך, או מחלק הירך ועד הברכיים. יתר על כן, עיצוב רבע רגל יכול גם להיות אופציה. זה טוב לאנשים שלא רוצים לעשות קעקוע מאוד גלוי על הרגליים.

יתרונות וחסרונות

זה פשוט נורמלי שקעקועים קשורים למספר יתרונות וחסרונות, וקעקועים אלה אינם פטורים כאן. להלן כמה מן היתרונות הצפויים של קעקועים אלה:

 • פחות כואב – חלק הרגל מורכב בעיקר משרירים, כך שאין ספק מדוע זה פחות כואב כאשר עושים קעקוע כאן.
 • כיסוי רחב – יש להם כיסוי רחב יותר בהשוואה לאחרים, כך שבוודאי תוכל לחרוט כאן את העיצוב שאתה רוצה, לא משנה אם הוא גדול או רק עיצוב קטן.
 • קל להסתיר – זהו למעשה מקרה לגופו. יהיה קל להסתתר כשתקעקעו מהירך לכיוון הברכיים.

להלן כמה מהחסרונות:

 • זה לוקח זמן – זהו עוד מקרה לגופו. אם תלך על רגל מלאה, אז זה ייקח זמן בטוח, וכך גם עם חצי הרגל.
 • יקר יותר – בהשוואה לאחרים, זה יהיה יקר יותר בעיצוב רגליים מכיוון שיש לו כיסוי רחב יותר.

נופים של סלבריטאים

אי אפשר להכחיש שסלבריטאים מפורסמים הם אלה שמשלבים קודם כל קעקועים בגופם, וקעקועים אלה הם חלק מהקעקועים המדהימים האלה שיש להם. להלן כמה מהשמות של ידוענים אלה:

 • מל ג -הזמר והיוצר האנגלי הזה הוא חבר לשעבר בספייס גירלס, ויש לה קעקוע דרקון מדהים על רגל ימין.
 • פז דה לה חוארטה – לדוגמנית ולשחקנית האמריקאית הזו יש קעקוע על הרגל עם עיצוב נחש. חלק הזנב של הנחש השתרע עד החלק העליון של כף רגלה הימנית.
 • ריאן קבררה -למוזיקאי האמריקאי בן ה -33 יש קעקוע על הרגל המציג את פניו של השחקן האמריקאי המפורסם, ריאן גוסלינג. זו התוצאה שהוא הרוויח כששיחק “רולטה קעקועים” עם מעגל החברים שלו.
 • באם מרגרה – לאישיות הטלוויזיה האמריקאית הזו ולכוכב ויוה לה באם וג’קאס יש קעקוע על רגלו המציג את פניו של דודו בשם וינסנט מרגרה.
 • ג’סטין ביבר – הזמר הצעיר השנוי במחלוקת מראה את אמונתו החזקה לאלוהים באמצעות קעקוע ישו המשיח שלו ברגלו השמאלית. בחלקו התחתון של דמותו של ישוע המשיח נמצאים ורדים המראה המשופר של הקעקוע.
 • ברברה מורי -לדוגמנית ולשחקנית המקסיקנית בת ה -38 הזה יש קעקוע ורדים גדול יותר ברגל ימין, שעליו גבעול ארוך יותר. רגליים מקועקעות כאלה בהחלט נראות לה טוב.

ערעור קעקועים על הרגליים

קעקוע על הרגל הוא בין הזנים המושכים ביותר של קעקועי גוף מכיוון שהם גורמים לרגליים שלך להראות מפתות ואהובות במיוחד על נשים, אם כי הן פופולריות לא פחות בקרב גברים. בדיוק כמו קעקועי היד, המילה “קעקוע שרוול”ניתן להשתמש בהם כדי להגדיר קעקוע גם על הרגל, מכיוון שהם מראים אפקט דמוי שרוול דומה, העיצוב משתרע מהירך/הברך לרגל. הדבר הטוב ביותר בקעקועים אלה הוא שלאמנים יש מספיק מקום והיקף כדי לנסות עיצוב נועז ומדהים באזור העומד לרשותם לצורך דיו העיצוב..

קעקוע על הרגל נראה גם בולט מכיוון שהם מקבלים את היתרונות של תנועה ועקמומיות, שאינם זמינים בחלקי גוף אחרים. זה מה שהופך את הקעקועים האלה לבחירה מצוינת עבור אלה שמחפשים משהו נועז ומושך את העין. יתרון נוסף של קעקועים על הרגל הוא שקל להסתיר אותם כפי שהם להתהדר. גברים ונשים יכולים לחשוף את רגליהם בתלבושות מתאימות כאשר הם רוצים להראות לעולם את הצורה המדהימה הזו של אומנות הגוף. מצד שני, הם יכולים בקלות לכסות את הרגליים כשהתחייבויותיהם המקצועיות מחייבות אותם לעשות זאת.

אפשרויות עיצוב פופולריות

העיצוב של קעקוע נקבע במידה רבה על ידי מקום פנוי עבורו. מכיוון שלשטח הרגליים יש הרבה מה להציע בהקשר זה, האמן יכול לנסות כמה עיצובים מדהימים ומושכים את העין עבור קעקועים על הרגל. הם מהווים אופציה מושלמת ליצירת יצירות אמנות ייחודיות, מה שהופך דרך מצוינת להציג את חוש האופנה של נושא הקעקועים. להלן כמה אפשרויות עיצוב פופולריות:

 • עיצובים פרחוניים – העיצוב הפרחוני יוצר עיצוב מושלם לרגל לנשים, בגלל המשיכה הנשית הגדולה שלהן. הם יכולים לגרום לרגליה להיראות מושכות, בעזרת צבעים עזים ועיצובים המושכים את העין. בנוסף, מגוון גדול זמין בסגנון הקעקוע המסוים הזה מכיוון שניתן לבחור כל אחד מהפרחים הפופולריים כגון ורד, חמניות, דליה או לוטוס, ולהוסיף כמה עיצובים ייחודיים כגון פרפרים או לוכדי חלומות לעיצוב הבסיסי..
 • עיצובים שבטיים – בניגוד לעיצובים פרחוניים נשיים, גברים יכולים ללכת על גבריות יותר, כגון קעקועים שבטיים, קעקועים מאורים, קעקועי יין יאנג או כאלה המציגים סמלים של האסוציאציות או המועדונים שלהם..

אפשרויות אחרות

כמה עיצובים אחרים אותם ניתן לרשום על הרגליים הם העיצובים המודרניים כגון דוגמאות גיאומטריות העשויות מהירך ועד הבוהן, המוסיפות מראה יפה לרגליים שלך. באופן דומה, אם אתה מחפש כמה עיצובים מציאותיים יותר, כגון אלה המציגים את השמש, הירח, כוכבים, נוצות, עוגנים, חיצים, מצפן, גיאומטרי, סמלים מוזיקליים, סמוראים, ביו-מכניים, לב, אינסוף, עצים, מלאכים ו כנפיים, עוף החול, סנונית, יונקי דבש, גלים, דגים, אריה, זאב או פיל עושים בחירה מצוינת. קעקועי דרקון טובים לשני המינים והם משדרים עוצמה ויופי. כשאתה הולך על קעקועים כאלה, חשוב להתמקד במרקם מכיוון שזה יכול לעשות הבדל ממשי במראה הסופי של העיצוב..

4-שחור-קוי-דג-קעקוע-על הרגל 5-ורד-קעקוע-על-רגל קעקוע 6 רגליים קעקוע בעל 8 רגליים 9-קעקועים-עיצוב-של-מיקרו-הערות-קעקוע על רגל קעקוע בן 10 רגליים 11-המוזיקה-היא-דוראן-קעקוע רגליים 12 קשת-רגל-קעקוע 13-צבע-קעקוע-על-רגל קעקוע עם 14 רגליים 15-שושן-קעקוע-על-רגל 16-מוזיקה-רגל-קעקוע קעקוע בן 18 רגליים 19-גמר-צ'יקאנו-מכונית-ילדה-רגל 20-חבצלות-כוכבים-יין-טאט 21-פליקס.-קעקוע רגל רסס 22-קעקוע טרי-מינגס-ילדה-רגל 23-פריחת הדובדבן-עץ-קעקוע-על הרגל 24 אישה בעלים-קעקוע ברגל קעקוע 25 רגליים

עיצובים רגילים לקעקוע לבחירה לרגל

ישנם מספר עיצובים לקעקוע לרגליים שתוכל לבחור מהם. אולם בבחירה יש לקחת בחשבון מספר גורמים. עליך לדאוג שהעיצוב מייצג את האני הפנימי שלך. זכור, קעקועים יכולים להיות השתקפות האישיות שלך. להלן כמה עיצובים רגילים שאולי תרצו שיהיו לכם:

 • עיצוב פרחוני – זהו עיצוב נפוץ מאוד לרגליים, ועיצוב זה ניתן לראות בדרך כלל על נשים. הסיבה העיקרית מאוד ברורה כאן. פרחים מסמלים נשיות, ובנות בהחלט ייראו יפות יותר בעיצוב הפרחוני. ורד היא הבחירה המובילה מבין רבים.
 • חיות – אם אתה רוצה להיפטר מעיצובים נשיים, אז למה שלא תנסה את עיצוב הקעקועים של בעלי חיים. זה יתאר מאפיינים שונים, בהתאם לסוג עיצוב החיות שתבחר. כדי להראות את הצד האמיץ שלך, עדיף ללכת על נמר, אריה או שור. אם אתה חובב שלום וחופשי נפש, ציפורים יהיו מושלמות.
 • עיצוב שבטי – אחת הבחירות הנפוצות של גברים ונשים בכל הנוגע לרגל היא העיצוב השבטי. עיצוב זה יפה מאוד, אך הוא כולל פרטים מורכבים. עם זאת, עליך לשכור אמן קעקועים אמין, כדי לוודא שהעבודה מבוצעת היטב.
 • עיצוב סמלי – רבים הולכים על עיצוב סמלי, במיוחד אם הם מקועקעים בגלל דתם או משהו. קעקוע סמלי נפוץ על עיצוב הרגליים הוא הצלב או דמותו של ישוע המשיח.

מילים אחרונות

ללא ספק, קעקועים ברגליים יכולים לשפר את מראה הלובשים. אלה יכולים אפילו להפוך אותם לאופנתיים יותר. אם אתה חושב לעשות קעקועים, אז קעקועים על הרגל בוודאי יראו אותך טוב.

אם בכוונתך להדביק רגל, עליך לזכור את תנאי האקלים של המקום בו אתה גר, שכן אלה החיים באזורים קרים מקבלים לעתים רחוקות את ההזדמנות להתהדר בעיצוב הרגליים, למעט כאשר הם נמצאים בחופשה תת טרופית, אשר כמעט ולא מצדיק את הזמן והכסף שהושקעו ברגל מקועקעת, והכאבים הנגרמים מכך. חשוב גם לבחור את המקום הנכון ואת האמן הנכון עבור קעקוע בדיו כי קעקוע הוא דבר שנמשך לכל החיים. לכן, יש לדאוג שתשקיעו את כספכם וזמכם בצורה הנכונה כך שהקעקוע שלכם ייראה בריא ויפה לנצח.

26-מאורי-קעקוע-על-רגל 27-קריס-מאורי-השראה-קעקוע ברגל 28-תפוח עץ-קעקוע-על-רגל 29-אימה-עץ-גולגולת-קעקוע 30-עץ-רגל-קעקוע 31-עוגן-ורד-קעקוע-על-רגל 32-ינשוף ושושנים על רגל 33-ציפור-ופרח-קעקוע-על-רגל 35-צבעוני-גולגולת-קעקוע-על-רגל 36-גולגולת-רגל-קעקוע 37 קעקוע-גולגולת-ורד-רגל 38-דינמיקטאטו-הערות-קעקוע רגליים 39-פרח-קעקוע-על-רגל 40-פרפר-רגל-קעקוע 41-יפה-איור-קעקוע לרגל 42-מסורתי-ספינה-על-רגל 43-צבעוני-קעקועים בנוצות-על-רגל 44-ריאליסטי-חתול-קעקוע-על-רגל 45-לב-+-קעקוע רגל-מפתח 46-צבעי מים-קעקועים על רגל 47-קעקועים-צבעי מים-פרח-על-רגל 48-צבעי מים-קעקועים על רגל קעקוע עם 49 רגליים  קעקועים לרגל -1 קעקועים לרגל -3 קעקועים לרגל -4 קעקועים לרגל -5 קעקועים לרגל -6  קעקועים לרגל -11 קעקועים לרגל -12 קעקועים לרגל -13 קעקועים לרגל -14 קעקועים לרגל -15 קעקועים לרגל -16 קעקועים לרגל -17 קעקועים לרגל -18 קעקועים לרגל -19 קעקועים לרגל -20 קעקועים לרגל -22 קעקועים לרגל -23 קעקועים לרגל -24 קעקועים לרגל -25 קעקועים לרגל -26 קעקועים לרגל -27 קעקועים לרגל -28 קעקועים לרגל -29 קעקועים לרגל -30 קעקועים לרגל -31 קעקועים לרגל -32 קעקועים לרגל -33 קעקועים לרגל -34  קעקועים לרגל 37 ירך-קעקוע-עוגן-מפרש ירך-קעקוע-ציפורים ירך-קעקוע-פרפר-עוגן ירך-קעקוע-מגניב-גולגולת ירך-קעקוע-מחבר-ותפירה-מכונת  ירך-קעקוע-צבי ירך-קעקוע-שפירית ירך-קעקוע-מגדל אייפל  ירך-קעקוע-gcliff ירך-קעקוע-גיאומטרי-פרחים ירך-קעקוע-אקדח ירך-קעקוע-לובסטר ירך-קעקוע-מראה-גולגולת ירך-קעקוע-תמנון ירך-קעקוע-פיראט ירך-קעקוע-ציטוט ירך-קעקוע-רוקנרול ירך-קעקועים-ארנב ירך-קעקועים-פיל ירך-קעקועים-פרחים ירך-קעקוע-גולגולת ירך-קעקוע-גולגולת-ציטוטים ירך-קעקועים-אריה קעקועי ירך-בתולת ים-תמנון  ירך-קעקועים-ינשוף ירך-קעקועים-אדום-כחול-ורד ירך-קעקועים-מגדל ספינה  ירך-קעקוע-זמן ירך-קעקוע-עץ ירך-קעקוע-שבט-נוצה ירך-קעקוע-אשףופוז thight-tattoo-ladyfox