אחות היא אחת האנשים המיוחדים ביותר בחייו ואף אדם אחר בעולם לא יכול להחליף אותה או לחלוק קשר מיוחד כמו זה בין אחיות. דרך מצוינת לחזק את הקשר המיוחד בין אחיות היא קעקוע אחות, המגדיר מערכת יחסים מלאת ריבים ומריבות, ובכל זאת שני האנשים מתחברים בקשר מלוכד. מערכת יחסים של אחות נוצרת מלידה ושום דבר בעולם לא יכול להפריד אחיות ואהבה מקשרת אותן גם אם הן רחוקות קילומטרים אחד מהשניה ועסוקות במשפחותיהן. קעקוע אחיות יכול לשמור על שתי האחיות קשורות בקשר בלתי נראה שהופך לחלק מההוויה הגופנית שלהן, שתהיה איתן לנצח נצחים. לא יכולה להיות דרך טובה יותר להמחיש את עומק רגשותיהם זה כלפי זה מאשר לעשות להם קעקוע של אחיות.

קעקועים אלה הם עוד אמנות גוף ייחודית מאוד שצוברת יותר ויותר פופולריות בעולם כולו. כן, הקעקועים האלה נוצרו בגלל האחיות האוהבות בחוץ שרוצות להראות את אהבתן אחת כלפי השנייה באמצעות קעקועים. למרות זאת, אין זה אומר שרק לאחיות אמיתיות מותר ללבוש את קישוטי הגוף המדהימים האלה. אלה יכולים גם להיעשות על ידי החברים הטובים ביותר שיש שם, שנראה שיש להם קשר מאוד בלתי נשבר זה לזה. הסוד שיש להם קעקועים אלה הוא שיהיו שווים בגודלם לקעקוע של אחותך או החבר הכי טוב שלך. בדרך זו, ניתן בהחלט להראות ולהרגיש את משמעות הקעקוע.

אחות קעקועים רעיונות לשלושה

משמעויות קעקועים של אחות

קעקועים של אחיות בהחלט ייראו נהדר לשני אנשים, במיוחד כאשר שניהם נמצאים יחד במקום אחד. אין סיכוי שהקעקועים האלה לא יראו כל כך חמודים על הגוף של שתי האחיות או החברים הכי טובים. למרות זאת, האם אתה יודע שקעקועים אלה אינם רק מדהימים, אלא גם בעלי משמעות? כן, יש להם גם כמה משמעויות שאתה צריך לדעת. חלקן משמעויות וסמליות ברורות מאוד, ואילו אחרות אינן. להלן כמה מהמשמעויות והסמליות האלה שעליך לזכור:

 • חברות – כפי שנאמר, הוא מיועד לא רק לאחיות בדם, אלא גם לאותם שני אנשים בעלי מערכת יחסים ידידותית חזקה למרות שאינם קשורים בדם. זה בהחלט יראה לאנשים אחרים סביבך שידידותך עמוקה כמו האוקיינוס ​​ששום דבר לא יכול לשבור אותה.
 • אֲחָיוּת – אם אתה רוצה להראות לאנשים אחרים כיצד אתה נותן ערך ל מהות אחיות לאחותך, אז אמנות זו על גופך תהיה מושלמת. למרות זאת, אחווה יכולה להיות ישימה גם לאותן נשים המשתייכות לקבוצה אחת או לחברות. לפיכך, בנות אלה יכולות גם ללבוש את הקעקוע בצורה מושלמת.
 • אהבה – עוד סמליות ברורה ביותר היא אהבה. הקעקוע פשוט אומר ששתי הנשים באמת אוהבות אחת את השנייה לא משנה מה יקרה, בשם אחיות, ידידות או מערכת יחסים. זכור כי ישנן בנות רבות בעולם שהן לסביות ויש להן יחסי אוהבים לכמה בנות אחרות. נשים אלה הן גם מועמדות מושלמות.
 • הערכה – משמעות נוספת היא כבוד. זה פשוט אומר ששתי הנשים בעלות הקעקוע הזה מכבדות אחת את השנייה, והן רוצות שהאנשים האחרים יידעו איך הם מכבדים זה את זה באמצעות העיצוב שחרטו על גופם. במקרה שאתה גם רוצה להפגין את הכבוד הרב שלך לחברה או לאחות הטובה ביותר של הילדה שלך, אז למה שלא תשקול לעשות קעקוע כזה על הגוף שלך.

עיצובים מדהימים במיוחד

מיותר לציין שיש כל כך הרבה עיצובים של קעקועים של אחות שאפשר לבחור מהם. כל אלה הם עיצובים מדהימים במיוחד שבוודאי ילכדו אותך ואת אחותך או את ליבם של החבר הטוב ביותר. אך לפני שבוחרים את העיצוב שתחקקו על גופכם, וודאו כי תחילה תחשבו על משמעות ומשמעות הקעקוע. בדרך זו, אין מצב שאמנות הגוף המדהימה לא תוכל לשרת את מטרתה העיקרית. להלן כמה מהערכים ששווים לבחון עיצובים מדהימים במיוחד שתוכל לקחת בחשבון:

 • עיצוב שמות אחיות – פשוטו כמשמעו, עיצוב זה יכלול את המילה “אחיות” שתחרט על אזור הגוף המועדף. הכל תלוי בך אם אתה רוצה שזה ייכתב בטקסט פשוט מאוד או בצורה מסוגננת מאוד. דבר אחד בטוח, מוצר הקעקוע הסופי של עיצוב זה ייראה מדהים עבור שניכם. העיצוב הספציפי הזה פשוט אומר שתהיו אחיות לנצח, ואף אחד לא יכול לשבור את זה.
 • עיצוב שלטי גלגל המזלות – העיצוב הספציפי הזה מושלם לשתי הבנות החברות שהן החברות הטובות ביותר. היא מיועדת למי שנכנס לאותו סימן גלגל המזלות. אם לשניכם יש סימן גלגל המזלות הסרטן, יש לחרוט על חלק גופכם את התמונה של סרטן ששניכם העדיפו. עיצוב זה פשוט אומר שיש לך ולחבר הכי טוב שלך אותן מטרות עתידיות וגם אישיות.
 • עיצוב מועדף לילדים מצוירים – כפי ששמו מרמז, עיצוב זה יכלול את הדמות המצוירת האהובה עליך. מכיוון שאתה ואחותך או החבר הכי טוב שלך יכולים להסתדר היטב, בוודאי שיש לך את אותם אישים והעדפות, ודמות מצוירת אהובה היא בהחלט אחת מאלה. זה בוודאי יראה לאנשים אחרים שגדלתם זה עם זה, ואתם משתפים הרבה דברים בזמן שגדלתם כמו הדמות המצוירת האהובה עליכם.
 • עיצוב קעקועים לבעלי חיים – בעלי חיים יכולים גם להיות הנושאים המושלמים לקעקוע היפה שלך. מי לא יאהב את החיות החמודות והמקסימות האלה, אגב? אם לשניכם יש אותן חיות אהובות, אז למה לא לחרוט אותן על גופכם? האנשים מסביבך בוודאי יתפלאו כשהם יראו את קעקועי החיות שלך. חלק מהנושאים הנפוצים לבעלי חיים בעיצוב זה הם פילים, כלבים, ציפורים, חתולים ועוד.
 • ציטוט עיצוב אחיות – מיותר לציין שעיצוב הקעקוע המסוים הזה יכלול כמה ציטוטים שהם מאוד משמעותיים עבורך ועבור אחותך או החבר הכי טוב שלך. אבל אם אינך יכול לחשוב על הצעת מחיר כלשהי, אתה יכול פשוט לשים כל ציטוט שאתה רוצה כל עוד שניכם אוהבים אותו. אחרי הכל, זה יהיה חסר תועלת אם אחד מכם לא אוהב את העיצוב.

ישנם למעשה רעיונות שונים שתוכל לקחת בחשבון .. למרות זאת, לא כל הרעיונות האלה לקעקוע של אחיות עשויים להתאים לך ולאחותך או לחבר הכי טוב שלך. זה מראה שאתה צריך לחשוב על זה מספר פעמים, לפני שאתה מחליט סוף סוף לעשות קעקוע על אזור הגוף המועדף עליך. זכור כי ניתן לחרוט קעקועים לצמיתות על גופך. לכן, דאג שלא תתחרט על קיומם בעתיד.

המשמעויות מאחורי הקעקוע הופכות אותו למיוחד עוד יותר עבור הנושאים, שכן הוא עושה את המשימה החשובה לחבר בין שניהם לקשר נצחי של אהבה והבנה, שכבר נוצר על ידי אלוהים על ידי הבאתם לעולם אותו רחם. האם תוכל לבדוק את אוסף הקעקועים שנבחר בידנו ואת משמעותם הסמלית?

רעיונות לעיצוב קעקועים

הם יכולים להיעשות במגוון רחב של עיצוב מכיוון שהם עוסקים יותר ברגשות אישיים ולא ביצירת תבנית. אפשר לבקש מהקעקע ליצור רעיון עיצובי מיוחד, המציג את אהבתו ואת רגשותיו האמיתיים כלפי האדם המיוחד בחייו, אחותם. המומחיות של קעקוע אחיות נעוצה במשמעות העמוקה יותר ולא בערך האסתטי שלה, אך העובדה נותרה כי הקעקוע צריך להיות מושך ומושך את העין, כי המטרה האמיתית של ביצוע קעקוע היא למשוך את תשומת הלב של אחרים. להלן כמה רעיונות עיצוביים מעניינים:

 • קעקועי שם האחיות – הרעיון העיצובי הפשוט ביותר וכנראה הטוב ביותר הוא להדביק שמות אחד של השני על גופו. זה יהפוך את אחותך לחלק בלתי נפרד מהווייתך, אם כי היא כבר חלק מנשמתך, אך שם הקעקוע יהפוך את הקשר הזה לגלוי. אם נראה שהשם הוא דבר ברור מדי מכדי להדביק אותו על חלק גלוי בגוף, אפשר לבחור את ראשי התיבות הקצרים והפשוטים של האחות.
 • קעקועים טקסטואליים – מילה, ביטוי או ציטוט מיוחדים המעידים על עומק מערכת היחסים שלכם הוא עוד רעיון עיצובי טוב. זה יכול להיות משהו חדש או משהו שחזר מזיכרונות הילדות.
 • קעקוע פרפר – פרפרים המוטבעים על זרועותיהם או על פרקי הידיים של האחיות יכולים להיות דרך מגניבה נוספת להודות באהבתם ובקשרם זה לזה. ניתן ליצור את היצורים התוססים האלה בצבעים עזים כדי לגרום להם למשוך את העין.
 • עיצוב קעקוע סרט – קעקועי סרט נראים פשוטים וחמודים ועושים בחירה נפלאה. העיצוב הלא מסובך נהדר עבור הטיימרים הראשונים, מכיוון שהוא לא יקר מדי ולא כואב מדי.
 • עיצוב פאזל – ניתן להכין חתיכות פאזל על שתי האחיות כעיצוב אחות. חידות אלו משתלבות זו בזו, המסמלות את האיחוד ההדדי שלהן למרות המרחקים ביניהן.
 • עיצוב סמל אינסוף – קעקועי אינסוף מסמלים את הקשר האינסופי בין שניהם, שאומר שהם תמיד יהיו שם אחד בשביל השני, לא משנה מהן הנסיבות וכל מה שהחיים צפויים לשניהם.
 • עיצוב לב – קעקועי לב מציינים את קשר האהבה בין שתי האחיות, ואומרים שהאהבה בין שתיהן לעולם לא תדעך, אלא תגדל עם חלוף הזמן.
 • עיצוב קעקועים יין ויאנג – הם מסמלים את מאזן האנרגיות, כיוון שאחיות הן שתי אישיות מגוונות, ובכל זאת הן משלימות זו את זו ומתאחדות ליצור יצור מאוחד שלם, העומדות זו מול זו דרך עבה ודק..
 • עיצוב קעקוע פרחים – הם נשיים באופיים ועושים בחירה מצוינת לקעקועים, עם מגוון גדול של פרחים לבחירה, כגון ורד, לוטוס, נרקיסים, פריחת דובדבן ועוד רבים אחרים. באופן אידיאלי, שן הארי היא המתאימה ביותר כפי שהיא מייצגת את ימי הילדות, אשר האחיות בילו יחד.
 • עיצוב קעקוע מנעול ומפתח – זוהי עוד אפשרות טובה, שכן היא מייצגת עד כמה חשובות שתי האחיות זו לזו. אם האחד הוא המנעול, השני הוא המפתח והם צריכים אחד את השני כדי להיות שלמים.

ניתן לבחור גם אלמנטים עיצוביים נוספים שיכללו בעיצובים של קעקועים, שעליהם יכול אמן קעקועים יצירתי ליצור קעקוע משמעותי המייצג את רגשות האחיות זו כלפי זו. קעקועים אלה צריכים להיות מאוד אישיים וסמליים לרגשותיו של אדם, מה שהופך אותם למיוחדים עוד יותר מהקעקועים המקובלים.

קעקועי אחות פרחוניים בצבעי מים מאת ג'ורדן אשליקעקועים של אחות קצב הלב מאת ג'ף וורדקעקועים אחות זעירה מאת ג'סיקה גררהחיבור ציטוט אחות קעקוע מאת פיילן וילסוןקעקועים של אחות שמש וירח מאת סטיבי רי בארניקעקועים של אחות בובה רוסית מקננת מאת דינה טיילורקעקועים של אחות מתנדנדת מאת Jeffroloweקעקועים של אחות הכוכביםעיצובים קעקועים של אחות דיסניקעקועים אחות בתולת ים תואמים מאת מרקיניו אנדרהקעקועים של אחות סוכר גולגולת מאת ריישל דאונסקעקועים אחות תואמיםקעקועים של אחות בצבעי מים מאת סימונה בלנארקעקועים של אחות בכפות רגלייםקעקועים של אחות פרחים Blackwork מאת קארל אוטוקעקועים של אחות מאת שרה אוברטוןקעקועים של אחות יד שעוןקעקועי אחות חמאת בוטנים וג'לי מאת מרתה פרנקוויאנהקעקועי אחות מצחיקיםעיצובים קעקועים של אחות פרחים מאת חורחה אולואהאחות קעקוע עיצוב קעקועקעקועים של אחות לבקעקועים אחות גל תואמיםקעקועים של אחות וסבתא מאת שריל סימיאקקיסקעקועים אחות תואמים של קוקוהתאמת קעקועי אצבע לאחות מאת אלחנדרו גאלארדוקעקועים אחות האקונה מאטהקעקועים של אחות היבשת מאת OD ŚWITU DO ZMIERZCHUקעקוע אחות פריחת הדובדבן מאת האנהקעקועי לב אחיות מאת sey3Yrbon

קעקועים של אחות הכוכבים מאת לורן פרננדזקעקועים של אחות שמש וירח מאת אלקסיס ורגאסקעקועים של אחות צדף מאת אנה סטיבנסקעקועים של אחות פרפר ברחוב אלםקעקועים של אחות פרפר ברחוב אלםקעקועים אחות Shamrock תואמיםקעקועים תואמים של אחות עץ מאת מתיו הולנדקעקועים של אחות שמש וירחקעקועים של אחות על הקרסולקעקועים של אחות בובה רוסית מקננת!קעקועי אחות תואמים על פרק כף היד מאת סופיה מיטיקהקעקועים של אחות בצבעי מים על רגליים מאת קלואי

מדריך מיקום

כמובן, הם חייבים להיות ממוקמים על החלק המושלם של גופך. במילים אחרות, עליך לחשוב היטב על מיקום הגוף. וודא שאתה וחברך הטוב ביותר הסכמתם על אותו אזור גוף בו תמקמו את הקעקוע. בדרך זו ניתן לחוש היטב את מהות הקעקוע הזה. להלן מספר מיקומי גוף נפוצים:

 • קעקועים על רגליים – רגליים הן בהחלט אזורי גוף טובים בהם תוכל לחרוט את קעקוע אחותך. אתה יכול להחליט מי ילבש את הקעקוע על רגל שמאל ומי ילבש אותו על רגל ימין. כשאתם ביחד, האנשים שיסתכלו על הרגליים בהחלט יזהו את הקעקועים שלכם. זה לא מגניב בשבילך?
 • קעקועים על פרקי הידיים – פרקי הידיים הם חלקי גוף נפוצים נוספים בהם ניתן לחרוט את קעקוע האחות. במקרה שאתה רוצה שהקעקוע יונח על פרק כף היד השמאלית שלך, אז חברך או אחותך צריכים למקם אותו על פרק כף ידה הימנית..
 • קעקועים על כתפיים – לשים אמנות על הכתפיים שלך יהיה גם רעיון מצוין. זכור כי כתף היא אחד הנכסים הטובים ביותר של נשים שהם יכולים להציג בגאווה לקהל. לאחר מכן ניתן לשפר את כתפיהם באמצעות הקעקוע. כמובן שעכשיו הכל תלוי בך אם תחרוט את הקעקוע על הכתף השמאלית או הימנית.
 • קעקועים על צווארון – צווארון הוא אחד מחלקי הגוף היפים ביותר של כל הנשים. זו הסיבה העיקרית לכך שזה יהיה מושלם גם למיקום הגוף לקעקועים של אחותך. המיקום הזה בהחלט בולט מאוד. אין מצב ששניכם לא ייראו ממש מדהימים בקהל.
 • קעקועים בגב – מי ישכח את החלק האחורי של גופך? מלבד קעקועי האחות, אזור הגוף הזה הוא גם מקום מושלם עבור סוגים אחרים של קעקועים שאתה רוצה לחרוט על גופך.
 • קעקועים על הירך – במקרה ששניכם מעדיפים לא להפוך את הקעקועים שלכם לברורים מאוד לאנשים אחרים בגלל מספר סיבות טובות, אז למה לא לשים אותם באזור גוף מסוים שבו תוכלו להסתיר אותם בקלות. במקרה זה, ירך עשויה להיות המקום המושלם. אתה יכול פשוט להחליט אם אתה רוצה לחרוט את הקעקועים על ירך ימין או ירך שמאל.

מילים אחרונות

קעקועים של אחות יכולים להיות הקעקועים המתוקים והיפים ביותר שאתה יכול לחרוט על גופך. אלה בהחלט ייראו מדהימים, במיוחד בעיני אנשים רבים. יתר על כן, הקשר החזק שיש לך עם אחותך והחבר הכי טוב שלך בוודאי יתהדק עוד יותר.

קעקועי אחות מדהימיםרעיונות קעקועים אחותיים יפיםרעיונות לקעקועים של החבר הכי טובקעקוע אחות חץ וקשתאח ואחות קעקועים תואמיםקעקועים של האח והאחותרעיונות לקעקוע של אחות האחאחיו אחות עיצובים קעקוע עיצוביםרעיונות קעקועים של אחות יצירתיתקעקועי אחות תואמים וחמודיםקעקוע אחות רגליים ל -3קעקוע אחות מותכת לבקעקועים של אחות מחממת לבקעקועים של אחות אינסוףרעיונות קעקועים של אחות מעוררת השראהקעקוע אחות מעורר השראהאחות קטנה עיצובים קעקועים של אחות גדולהאחות קטנה קעקועים של אחות גדולהקעקועי אחות מקסימיםרעיונות קעקועים של אחות מקסימהתכנון קעקוע אחות תואםקעקועים תואמים אחיותהתאמות עיצובים קעקועים אחותקעקועים תואמים לאחיותקעקוע אחיםקעקוע אחות מדהיםרעיונות קעקועים אחות מגניביםאחיות תואמות קעקועאחות קעקוע ל -2קעקוע אחות ל -3רעיונות קעקועים תואמים אחותרעיונות לקעקוע של אחות ל -3אחות קעקוע תמונותקעקוע אחות ברגלאחות קעקוע על הרגלאחות קעקוע על הכתףקעקוע אחות בעל משמעותציטוטים של קעקוע אחותקעקועים של אחותאחות עיצובים קעקועיםאחות קעקועים עיצובים רעיונותקעקועים של אחות ל -2קעקועים של אחות ל -3אחות קעקועים רעיונות לשלושהאחות קעקועים תמונות רעיונותאחות קעקועים תמונותקעקועים האחיות הטובים ביותרקעקועים של אחות על פרק כף הידאחות קעקועים תמונותציטוטים של קעקועים של אחותאחות קעקועים Tumblrקעקועים של אחות מתוקהעיצובים קעקועים של אחות תאומהרעיונות לקעקוע של אחות תאומהקעקועים של אחות תאומהאמרות קעקוע אחותקעקועי ציטוט אחות תואמיםקעקוע אחות תואם ציפוריםקעקוע אחות תואם מגניב

1-אחות-אהבה-קעקוע באצבע 2-אחיות-קעקועים 3-קעקועים אחות-פרק כף היד 5-מאחורי האוזניים-אחות-קעקועים 6-עוגנים-אחיות-קעקועים 7-עד אינסוף-ומעבר 9-כתף-אחות-קעקועים 11-אחות-קעקועים 13-רוסיות-קינון-בובות. 14-אחות-קעקועים 15-אחות-קעקועים 16-אחות-קעקועים 17-אחות-אהבה  19-אחות-קעקועים 20-אחיות-ורדים 21-עוגנים-שוקלים 22-אחיות-ורדים 23-אחיות-ורדים 1 24-אחיות-ורדים 25-אחיות-קעקוע 26-אחיות-קעקוע 27-אחיות-קעקוע 28-אחיות-קעקוע 29-אחות-קעקוע-רעיונות 30-אחות-קעקוע-רעיונות  32-אחות-קעקוע-רעיונות 34-אחות-קעקוע-רעיונות 36-אחות-קעקוע-רעיונות 37-אחות-קעקוע-רעיונות 38-אחות-קעקוע-רעיונות 39-אחות-קעקוע-רעיונות  42-אחות-קעקוע-רעיונות 43-אחות-קעקוע-רעיונות 44-אחות-קעקוע-רעיונות 45-אחות-קעקוע-רעיונות 46-אחות-קעקוע-רעיונות 47-רעיונות-אחות-ציפורים 48-קעקוע אחות-רגל 50-אחות-קעקוע-רעיונות 51-אחות-קעקוע-רעיונות 52-אחות-קעקוע-רעיונות 53-אחות-קעקוע-רעיונות 54-אחות-קעקוע-רעיונות אחות-קעקועים-1 אחות-קעקועים -2 אחות-קעקועים-3 אחות-קעקועים-4 אחות-קעקועים-5 אחות-קעקועים -6 אחות-קעקועים -8 אחות-קעקועים -9 אחות-קעקועים -10 אחות-קעקועים -11 אחות-קעקועים -12 אחות-קעקועים -13 אחות-קעקועים -14 אחות-קעקועים -16 אחות-קעקועים -17 אחות-קעקועים -18 אחות-קעקועים-19 אחות-קעקועים-20 אחות-קעקועים -21 אחות-קעקועים -23 אחות-קעקועים -25 אחות-קעקועים -27 אחות-קעקועים -28 אחות-קעקועים -29 אחות-קעקועים -31 אחות-קעקועים -32 אחות-קעקועים -34 אחות-קעקועים -35 אחות-קעקועים -36 אחות-קעקועים -37 אחות-קעקועים -38 אחות-קעקועים -39 אחות-קעקועים -40 אחות-קעקועים -41 אחות-קעקועים -42 אחות-קעקועים -43 אחות-קעקועים -44 אחות-קעקועים -45 אחות-קעקועים -71 אחות-קעקועים -221 אחות-קעקועים -241 אחות-קעקועים -261 אחות-קעקועים -301 אחות-קעקועים -331