אחד ההיבטים המעניינים ביותר באמנות קעקועים היא העובדה שיש הסבורים כי האמנות עוקבת אחר שורשיה בתרבות הכלא. קעקועים הודפסו בעיקר על גנגסטרים ואסירים לפני זמן רב, לפני שהם הפכו פופולריים כסמלי אופנה. הרבה לפני שקעקועים הפכו מקובלים על אנשים פשוטים, הם היו קשורים לפשע ו עבריינים במספר תרבויות. למעשה, קעקועים בכלא נשאו על ידי אסירים בשנות העשרים והשלושים. יש כמה עובדות שובה לב לגבי קעקועי האסירים האלה, שהפכו אותם כעת למפתים גם אנשים רגילים ואפילו הם רוצים להתנסות בעיצובים של קעקועים כאלה כדי להפוך את עצמם למעניינים יותר עבור אחרים. הם ממש צועקים מרד והתעקשות, מרמזים שהנושא מסרב לקבל את הדומיננטיות של מישהו.

מָקוֹר

ה סיפור מוצאו של האסיר קעקועים זה דבר מאוד מסקרן. לא היו להם דיו של רובי הקעקועים הקונבנציונאליים אלא של הציוד שעמד לרשות האסירים בתחומי הכלא. אלה היו מחטים מאולתרות ואקדחי קעקועים, עם מיתר גיטרה או אפילו מצרך המשמש כמחט, שהותאם במשהו בסיסי כמו עט כדורי. הוא היה מצויד במנוע קטן והמערכת שימשה כאקדח קעקועים תוצרת בית. אסירים ישתמשו בדיו מעט כדורי או יכינו אותו עם פלסטיק שרוף או קלקר. שיטת הקעקוע בה השתמשו האסירים לא הייתה בטוחה והיגיינית, והיו קשורים אליה מספר סיכונים בריאותיים. נכון לעכשיו, אלה שרוצים לקבל עיצובים של קעקועים בכלא בדיו, מסתמכים על שיטות מקצועיות ואומנים על קעקועים.

סמלים ועיצובים של קעקוע בכלא

ישנם מספר עיצובים של קעקועים בכלא בתרבויות שונות ולכל אחד יש משמעויות סמליות משלו. אנשים שרוצים להדביק קעקועים כאלה צריכים קודם כל לבדוק היטב את הסמלים והמשמעויות האלה לפני שהם מקבלים דיו איתם בגלל האופי הבלתי הפיך של התהליך. להלן כמה סמלים ועיצובים ידועים:

  • קעקוע דמעה – עיצוב דמעה מופיע על פניו של הנושא, מה שאומר שכמעט בלתי אפשרי להסתיר אותו לאחר דיו. דבר נוסף שהופך את עיצוב הקעקועים הזה לנושא רציני הוא העובדה שעל פי תרבות הכלא זה מרמז שאדם הוא רוצח. אז תחשוב טוב לפני שאתה בוחר בעיצוב הזה.
  • קעקועי כנופיות – לחלק מהאסירים שמו של החבורה שלהם כתוב על גופם והסיבה מאחורי קעקועים כאלה היא להודות בנאמנותם כלפי החבורה שלהם. במקום השם, הם עשויים אפילו לבחור בסמל מיוחד או סודי שנבחר על ידי החבורה שלהם, מה שהופך אותם לזיהוי מיידי על ידי חברי הכנופיה שלהם בכלא. כנופיות מסוימות משתמשות במספרים מסוימים כקעקועים כדי להביע את השתייכותם של אנשים השייכים להם.
  • קעקועים גזעניים – עיצובים של קעקועים כמו ברקים כפולים והמספר 88 שופכים אור על האמונות הגזעניות של האסירים כפי שהם קשורים לנאצים והיטלר, בהתאמה..
  • קעקועים של המאפיה המקסיקנית – קעקועי מאפיה מקסיקניים הם סוג של קעקועי כנופיות, הקשורים לכנופיה הפועלת בלוס אנג’לס. העיצוב משתמש בצבעים כחולים ואפורים ומבוסס על המספר 13, שעשוי להיות בדיו בערבית, רומאית או אצטקית. יש אנשים שיש להם אותם בצורה של כתמים על הפנים, המעידים על עונש מאסר או דרגה של הנושא בכנופיה. באופן דומה, קעקוע נוסף בסגנון מאפיה מקסיקני מקושר לכנופיה הנקראת נורטנוס, והם מראים זיקה למספר 14.
  • קעקועים לכלא – הם משתמשים באלמנטים כאלה המעידים על פרק הזמן שעליו נשפט הנישא. שעון, שעון חול ושרשראות ומנעולים הם כמה אלמנטים נפוצים המשמשים לעיצוב קעקועים בכלא. קורי עכביש יוצרים אלמנט מגניב נוסף לכלא מכיוון שהם מצביעים על התמכרות לסמים כמו גם חלוף זמן. קעקוע של ספינה הועדף על ידי אותם אסירים שחיפשו נתיבי מילוט.
  • קעקועים בכלא הרוסי – עיצוב הכלא הרוסי מעורר עניין רב בקרב חובבי קעקועים בימים אלה, בגלל עיצובים מעניינים ומשמעותיים. חלקם הם קעקוע תיל המעיד על מאסר עולם ללא תנאי, פגיונות המסמלים עברייני מין וקעקוע התינוק ישו ומרי, אותו נושא אדם המעורב בפשע מגיל צעיר מאוד. חתולים, נחשים, נמרים וגולגלות הם כמה אלמנטים אחרים בהם משתמשים.

רוב קעקועי עיצוב הכלא נעשים בדרך כלל בדיו בצבע אחד, כחול או אפור, מכיוון שצבעים אחרים לא היו קיימים בבתי כלא. קעקוע בכלא הוא עניין רציני ודורש מחקר רב ומחויבות רבה; לכן, תחשוב פעמיים לפני שאחד מהעיצובים האלה יוטבע על גופך.

קעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלא

6261159

היסטוריה אמריקאית

אצטקית-לוחמת-נקבה

דגל קרב

קעקועים של בוב-קפה

dmi-gentelman

ליצן כלא רשע

לנצח

פעמים-קעקוע

זיהוי-חברי כנופיה

חיים ומוות

קעקוע גב תחתון

מאפיה-קעקוע-שלטים

קעקוע מאפיה מקסיקני (1)

יותר-כלא-עבודה

ניל-כלא-קעקוע

נוירוזה-להקת-קעקוע

ניקולא_אדם_נווהארט פולק011311 ציבורישאת נשק 28

NLRtat

p01xwgh5

די קעקוע

בית סוהר

כלא_קעקועים_09

כלא 1-686x1024

prison2russia-682x1024

כלא 6 רוסיה -681x1024

בית הסוהר 11

כלא 18 רוסיה

סוהר 21 רוסיה

כלא-גוף-קעקוע

כלא-קעקוע

אסירים-שלט-קעקועים (1)

אסיר-קעקוע-רעיון (1)

כלא-כנופיה-קעקוע

ידי כלא

כלא-איש-קעקוע

בתי כלא

כלא-קעקוע

כלא-ממש-קעקוע-עיצוב

ריצ'רד-כלא-דיו

רוסית-כלא-גולגולת

כלא סן קוונטין

בריון-רוצה-בריון

כובע-כתף-קעקוע

קצת-כלא-דיו

קעקוע-ביליביד-מקסימלי

קעקוע-רעיון-לאסירים (1)

קעקוע אחד

דמעה-קעקוע-מסמל-אסירים

wut

161

289

326

419

520

617

718

817

916

1017

1103

1123

1222

1318

1418

1519

1718

1819

1917

2019