שוקלים קעקוע של עץ דקל? רשמנו כמה מהעיצובים הכי מגניבים שיש! אנו מסבירים גם מה מסמלים קעקועים אלה.

יש מגוון עצום של קעקועים, אבל עיצוב אחד שהוא פופולרי במיוחד הוא עץ הדקל.

קעקוע יד של עץ דקל

אולי עצי דקל מזכירים לכם חופשות חוף רפויות, אבל כשזה מגיע לקעקועים הם מסמלים הרבה יותר.

קבלת דיו היא התחייבות רצינית ואחת שתרצה לשקול כראוי לפני ביצוע העיצוב.

אם הרעיון של קעקוע בנושא עץ דקל מושך, להלן העובדות שעליך לדעת.

קעקוע יד של עץ דקל

מה מסמלים קעקועים של עץ דקל?

למרות שאתה עשוי לאהוב את המראה של עיצובים של דקלים, אם אתה לא אוהב את המשמעות הבסיסית זה לא העיצוב בשבילך.

לכן אנו הולכים להסתכל על הסמליות של קעקועים של עץ דקל לפני כל דבר אחר.

השימוש בעצי דקל כקישוט ניתן לייחס לזמנים המקראיים כאשר שלמה משתמש בהם על קירות המקדש.

בתוך התנ”ך, כמו גם הקוראן, עולה חלק מהסמליות לעצי דקל, שם הם שימשו לייצוג טוב, חוכמה ואישור אלוהי..

קעקוע עץ דקל גיאומטרי על הזרוע

עצי דקל עדיין שם נרדף לאותן תכונות, אפילו לאנשים שאינם דתיים. המכונה עץ החיים, תחייה, נצח ונצחיות מיוצגים גם על ידי עצי דקל.

עץ החיים הוא חלק בלתי נפרד מהמשמעות של עצי דקל, כיוון שהוא מייצג חיי נצח, כמו גם סמל פוריות רב עוצמה. הכוונה ליצירת חיים חדשים כאשר הזכר והנקבה מתאחדים באחדות.

קעקוע עץ דקל גיאומטרי על האמה

הנהון זה לפוריות נראה בעובדה שעצי דקל אינם זכר או נקבה: במקום זאת, שניהם. האייקון האנדרוגיני המושלם, לעצי דקל יש חלקים זכרים ונקביים כאחד.

הסמליות הגברית לא קשה להבחין, כשהגזע הארוך והגאה די פאלי במראהו. גבריות זו מתמתנת על ידי תכונותיהן הנשיות של הכפות, כאשר פרי כף היד מייצג את נקבת המינים.

קעקוע קרסול עץ דקל

מלבד משמעויות לא ברורות יותר אלה, עצי דקל הם סמל תרבותי עבור חלקם, במיוחד אלה הגרים באזורי חוף.

הוואי, קליפורניה ופלורידה כולן שמות דגש מיוחד על עצי דקל בחברה שלהן וזה לא נדיר שאנשים עם קשר לאזורים אלה בוחרים קעקוע מעוצב מעץ דקל.

קעקוע ירך עץ דקל

איפה כדאי לך לעשות קעקוע של עץ דקל?

עם כ -2600 מינים שונים של עצי דקל, ניתן למקם עיצוב עץ דקל על חלקים שונים של הגוף, המספקים בחירה רבה.

במבט ראשון, תא המטען הארוך יצביע על כך שתזדקק לשטח גדול אך זה לא בהכרח כך.

עץ דקל דיו לבן על הזרוע

הדבר המעניין באמנות הגוף של עץ הדקל הוא שהם עיצוב שלם לבד. אתה יכול להדביק על גופך עץ דקל ללא אלמנטים אחרים וזה לא ייראה מוזר או לא גמור.

לעומת זאת, עצי דקל משתלבים בעיצובים גדולים יותר שיכולים להיות חלק מתמונה סמלית רחבה יותר. גיוון זה אומר שיש עיצוב עץ דקל שיכול להתאים כמעט לכל חלק בגוף.

אם אתה אוהב את מראה הקעקועים בחלק האחורי של פרק כף היד או כף הרגל, עיצוב קטן ועדין יכול להתאים היטב. אפשר לקבל עיצובים תואמים עם יקיריהם או חברים מיוחדים, קשר סודי שמתגלה רק כששניכם מציגים את הקעקועים שלכם יחד.

קעקוע שרוול עץ דקל

לקבלת תמונה נועזת יותר, הצורה המוארכת של עצי הדקל פירושה שניתן להשתמש בה כדי להריץ קטע ארוך יותר של האמה, בעקבות העקומה הטבעית של השרירים שלך.

קעקוע כתף או גב כולל בדרך כלל אלמנטים אחרים עם עץ הדקל ליצירת תמונה בולטת עם משמעות עמוקה. אלה יכולים להיות מותאמים אישית כדי להפוך את הסמליות לייחודית לך לחלוטין.

קעקוע יד של עץ דקל על כף היד

עיצוב רעיונות

בשילוב עם עיצובים אחרים, עץ הדקל יכול לקבל משמעות אחרת.

לדוגמה, אם הוא משולב עם גולגולת הוא מייצג מוות בודד.

עץ דקל סולו יכול לסמל להיות לבד בעוד שניים יחד מייצגים איחוד וביחד.

קעקוע זרוע עץ דקל על גב הזרוע

הוסף פרח ועץ הדקל הפשוט הופך לקשר לאלוהות ושמים.

בהתחשב בכך, אפשר לעצב קעקוע בסגנון עץ דקל שמסמל משהו מאוד ספציפי.

למסר חזק של תחייה וחיי אלמוות, ניתן לשלב את עוף החול עם עץ הדקל. עוף החול היא הציפור שפורצת בלהבות בסוף ימיה לפני שנולדת מחדש מאפרה במחזור אינסופי. זה הופך אותו לשותף הטבעי לאמנות עץ הדקל.

קעקועים בחזה עץ דקל

אם אתה נמשך לרעיונות הרומנטיים של איחוד ואולי פוריות, שני עצי דקל כרוכים זה עיצוב אפשרי. לא שמלצי כלפי חוץ, אלא עם משמעות אישית של אינטימיות שאי אפשר לטעות בה.

צבע הקעקוע הוא גם משהו שצריך לקחת בחשבון. כמובן שהירוקים והחומים הטבעיים של עץ הדקל אפשריים ויכולים להיראות מהממים בעיצוב הנכון.

לחלופין, צללית שחורה של עץ הדקל יכולה להיות מדהימה, ומתאימה להפליא עם עיצובים שבטיים או אלמנטים סמליים אחרים כגון מפל של ציפורים במעוף.

קעקוע גב דקל גדול

צור את כף היד המושלמת שלך

שלא כמו סוגים אחרים של נושאי קעקועים, עצי דקל מציעים מבחר נפלא עם משהו לכולם. בין אם אתה מעדיף קטן ודיסקרטי או גדול ונועז, עיצוב עץ דקל יכול להתאים בצורה מושלמת.

זה תמיד רעיון טוב לוודא שהקעקוע שלך באמת מבין את האפקט הסופי שאתה מקווה להשיג. זה חשוב כפליים עם נושא כמו עצי דקל בשל המגוון העצום האפשרי.

קעקועים של פרק כף היד

אם ראית תמונה שאתה אוהב את המראה שלה, זה יכול להיות מועיל לקחת אותה או לחילופין, לשרטט את הרעיונות שלך. זה לא משנה אם אתה לא האמן הטוב בעולם כציור יעזור לקעקוע שלך להבין את המראה שאתה רוצה.

בשלווה, טבעית וסמלית, אין זה מפתיע שעיצובים בסגנון דקל נמצאים בעלייה.

קעקוע זרוע עץ דקל גיאומטרי קעקוע קרסול עץ דקל קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע גב עץ הדקל קעקוע אוזן דקל קעקוע מרפק עץ דקל קעקוע האצבע של עץ הדקל קעקוע ברגל עץ הדקל קעקוע ירך של עץ דקל קעקוע לרגל עץ דקל קעקוע צוואר עץ דקל קעקוע צלעות עץ דקל קעקוע שרוול עץ דקלקעקוע ירך עץ דקל קעקוע פרק כף היד קעקוע זרוע עץ דקל קטן עץ דקל בצבעי מים על הזרוע

עץ דקל דיו לבן על הכתף

קעקוע קרסול עץ דקל

קעקוע זרוע עץ דקל

קעקוע חזה של עץ דקל

קעקוע אוזן דקל

קעקוע מרפק עץ דקל

קעקוע עץ דקל קטן על הקרסול קעקוע פרק כף היד קעקוע ירך עץ דקל קעקוע קיבה של עץ דקל קעקוע צלעות עץ דקל קעקוע ירך של עץ דקל קעקוע ברגל עץ הדקל קעקוע האצבע של עץ הדקל עץ דקל בצבעי מים על פרק כף היד

קעקוע פרק כף היד

קעקוע שרוול עץ דקל

קעקוע לרגל עץ דקל

קעקוע יד של עץ דקל

קעקוע גב עץ הדקלקעקוע עץ דקל גיאומטרי על הזרועקעקוע קרסול עץ דקל קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע גב עץ הדקל קעקוע חזה של עץ דקל קעקוע אוזן דקל קעקוע מרפק עץ דקל קעקוע האצבע של עץ הדקל קעקוע לרגל עץ דקל קעקוע יד של עץ דקל

קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע ירך של עץ דקל קעקוע לרגל עץ דקל קעקוע צלעות עץ דקל קעקוע שרוול עץ דקל קעקוע קיבה של עץ דקל קעקוע ירך עץ דקל קעקוע עץ דקל קטן על הזרוע עץ דקל בצבעי מים על הרגל עץ דקל דיו לבן על הזרוע

עץ דקל דיו לבן על הזרוע עץ דקל בצבעי מים על הצלע קעקוע פרק כף היד קעקוע ירך עץ דקל קעקוע קיבה של עץ דקל קעקוע שרוול עץ דקל קעקוע צלעות עץ דקל קעקוע לרגל עץ דקל קעקוע ירך של עץ דקל קעקוע יד של עץ דקל קעקוע האצבע של עץ הדקל קעקוע מרפק עץ דקל קעקוע אוזן דקל קעקוע חזה של עץ דקל קעקוע גב עץ הדקל קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע קרסול עץ דקל קעקוע עץ דקל גיאומטרי על הזרוע

קעקוע עץ דקל גיאומטרי על הזרוע עץ דקל ומתאם קעקוע פרק כף היד קעקוע קרסול עץ דקל קעקוע זרוע עץ דקל קעקוע גב עץ הדקל קעקוע חזה של עץ דקל קעקוע אוזן דקל קעקוע מרפק עץ דקל קעקוע האצבע של עץ הדקל קעקוע לרגל עץ דקל קעקוע יד של עץ דקל קעקוע עץ דקל על הקרסול קעקוע לרגל עץ דקל קעקוע צלעות עץ דקל קעקוע עץ דקל חצי שרוול קעקוע קיבה של עץ דקל קעקוע עץ דקל על הזרוע קעקוע ירך עץ דקל עץ דקל בצבעי מים על פרק כף היד עץ דקל דיו לבן על הזרוע