בדוק את עיצובי הקעקועים המדהימים של פרחי ההיביסקוס לקבלת השראה לקעקוע הבא שלך.

קעקוע היביסקוס גיאומטרי

קעקועים פרחוניים הם מאוד פופולריים מכיוון שהם יכולים לתת מענה להעדפות קעקועים רבות ושונות.

חלק מקעקועי הפרחים קטנים ופשטניים, בעוד שאחרים ניתנים לשילוב בקעקועים גדולים ומפורטים יותר. הם גם נותנים מקום להתאמה אישית ולמשחק עם צבעים וגוונים.

קעקוע שרוול היביסקוס

קעקוע ההיביסקוס אינו שונה בעל היסטוריה עשירה וסמליות גמישה במיוחד.

מצא כמה רעיונות לקעקוע היביסקוס למטה ולמד עוד על האופן שבו הצבע ואפילו התרבות משפיעים על המשמעויות מאחורי קעקועים אלה..

ההיסטוריה של קעקועי היביסקוס

מקורם של קעקועי היביסקוס באיי הוואי והאוקיינוס ​​השקט, אך כאשר השתמשו בהם לראשונה היו להם לעתים קרובות קונוטציות דתיות והיו בדיו רק באמצעות דיו שחור..

זהו ניגוד עצום לקעקועי ההיביסקוס שאתם רואים בכל רחבי העולם כיום המתפוצצים בעושר של צבעים עזים ובהירים..

קעקוע קרסול היביסקוס

לאורך הזמן, הן נבחרו בעיקר על ידי נשים בשל היותן פרחוניות עם סמליות נשית אוניברסלית.

עם זאת, חלק מהגברים עדיין בוחרים קעקועי היביסקוס ולעתים קרובות משלבים אותם בעיצובים שבטיים גבריים יותר עם צבעים בולטים או כהים יותר כגון ירוקים וחומים.

קעקוע יד של היביסקוס

קעקועי היביסקוס אלה התפתחו עם הזמן ולא השתנו לכמה מהקעקועים הצבעוניים ביותר בסביבה, אך הם גם הפכו גדולים יותר.

הפופולריות שלהם עלתה גם באזורים אחרים בעולם, במיוחד ברחבי אסיה שבה המשמעויות של קעקועי היביסקוס שונים (עוד על כך בהמשך!).

כיום, קעקועים של היביסקוס קלים להתאמה אישית בשל צורתו האוניברסלית והפשטנית של הפרח ותוכלו לזהות וריאציות רבות ומגוונות מהמערב ועד החוף המזרחי של ארה”ב..

קעקוע של היביסקוס על הזרוע

מה המשמעות של קעקועים של היביסקוס ומדוע אנשים מקבלים אותם?

קעקוע ההיביסקוס הוא סוג קעקוע ייחודי מכיוון שלמרות שיש לו כמה סמלי ליבה ומשמעויותיו, משמעויות אלו יכולות להשתנות בהתאם לתרבות ולצבע.

סמלי הליבה העיקריים של קעקועי היביסקוס הם אלגנטיות, תחכום, יופי עדין, עושר, תהילה, אומץ לב, אהבה ותמותה..

כמובן, יש לכך הרבה משמעויות לקעקוע יחיד וזאת מכיוון שהמשמעות המדויקת משתנה בין תרבויות אסיאתיות שונות, שבהן קעקועים אלה פופולריים במיוחד.

קעקוע בזרוע היביסקוס

לדוגמה, בקוריאה קעקוע היביסקוס הוא סימן לתמותה בעוד שבמלזיה ובסין קעקועים אלה אומרים אומץ וכבוד או בתוליות, תהילה ועושר, בהתאמה..

אך המשמעויות השונות אינן מסתיימות בכך. ניתן להגדיל את עוצמת המשמעויות הללו, או אפילו לשנות אותן באמצעות צבע קעקועי ההיביסקוס.

קעקוע גב של היביסקוס

זו עוד סיבה שהם כל כך פופולריים מכיוון שיש כל כך הרבה צבעים התואמים את הפרח. להלן פירוט של הצבעים הפופולריים השונים ואילו סמלים הם מייצגים:

  • אָדוֹם = אהבה ותשוקה חזקה. כמה זוגות יבחרו לקבל קעקועים תואמים של היביסקוס.
  • צהוב = חברות חזקה וחזקה. לעתים קרובות חברים בוחרים לאסוף את הקעקועים האלה יחד.
  • סָגוֹל = מסמן עושר, תהילה ואפילו חיבור למלוכה.
  • כָּחוֹל = בדרך כלל נועד כסימן וסמל לפוריות רבה. הורים בוחרים לעתים קרובות בקעקועי היביסקוס אלה לאחר שילדו ילדים יחד.
  • וָרוֹד = סמל ליופי נדיר בגלל מודעות הפרחים האלה. כמה תאומים אוהבים לבחור קעקוע ורוד של היביסקוס.
  • לבן = קעקועים לבנים של היביסקוס נבחרים לעתים קרובות כמשמעותם הארה וכי האדם פנה פינה, שינה או גילה. קל לזכור את זה בגלל הביטוי ‘ראו את האור’.

קעקוע גב של היביסקוס

חשוב שתדע כיצד התרבות והצבע משפיעים על משמעות קעקוע ההיביסקוס שלך. עם זאת, אין סיבה שלא תוכל ליצור עיצוב ייחודי על ידי ערבוב צבעים או בחירת צבע שונה לחלוטין.

קעקוע חזה של היביסקוס

מיקומי גוף נפוצים של קעקועי היביסקוס

קעקועים של היביסקוס יכולים להיות קטנים ומינימליסטיים, או שהם יכולים להיות ענקיים כחלק מקומפוזיציות גדולות יותר עם הרבה פרטים.

מכיוון שקעקועים אלה יכולים להיות בגדלים משתנים, זה מאפשר להציב מקומות רבים ושונים על הגוף.

קעקוע אוזן היביסקוס

הם נבחרים לעתים קרובות על ידי נשים וקעקוע קטן של היביסקוס יכול להוות קעקועים מצוינים בפרק כף היד וקרסול או להיות מונח בחלק האחורי של הצוואר או כף הרגל..

יתר על כן, חלק מהנשים מעדיפות להניח קעקועי היביסקוס בגודל בינוני על להב הכתף, אזור הירך או מעל חיקם לעבר עצם הצווארון..

קעקוע בזרוע היביסקוס

צבע קעקוע ההיביסקוס גם מאפשר להם להתבלט על חתיכות גב גדולות יותר או על קעקועים בשרוול מלא עם הרבה דברים אחרים שקורים.

זו הסיבה שאפילו שילוב של קעקוע היביסקוס צבעוני קטן על חתיכה גדולה יותר יכול לעשות את כל ההבדל לתוצאה הסופית.

קעקוע ברגל היביסקוס

שישה עיצובים שונים של קעקועי היביסקוס

פרחי ההיביסקוס אינם זהים ולמעשה ישנם סוגים רבים ושונים של פרחי היביסקוס.

המשמעות היא שיש גם הרבה קעקועים של פרחי היביסקוס שאפשר לבחור ביניהם. להלן כמה מהבחירות הנפוצות ביותר שכולן ניתנות להתאמה אישית ליצירת קעקוע ייחודי מסוגו.

קעקוע ירך היביסקוס

רווק פורח

קעקוע ההיביסקוס היחיד הפורח הוא לרוב גדול יותר מאחרים, אך הוא לא חייב להיות כך. עלי הכותרת החיצוניים נפתחים ליצירת פתח עם קצת יותר פירוט.

חלק מהאנשים בוחרים בעיצוב הפורח היחיד עם עלים מסביב, בעוד שאחרים שומרים על הקעקוע מינימליסטי. זה נראה נהדר בפני עצמו וגם כחלק מעיצוב קעקועים גדול יותר.

רוצה לראות עוד רעיונות לקעקוע של נמר? עיין במדריך שלנו!

קעקוע יד של היביסקוס

זר פרחים

אם אתה רוצה קעקוע גדול יותר, פרח ההיביסקוס יכול להיות פרח אחד במספר פרחים שונים. הם יכולים להיות מסודרים מצורפים יחד על פני הזרוע או הכתף שלך.

זה יעיל ביותר אם אתה רוצה להעביר משמעויות שונות וסמליות יוצרות קעקוע אחד מכיוון שכל פרח יכול להיות משהו אחר.

יש אנשים שבוחרים להשיג צרור פרחים כשכל אחד מהם מייצג מישהו מיוחד עבורם.

קעקוע לרגל היביסקוס

קעקועים של היביסקוס שבטי

אפשר לגרום לקעקוע של היביסקוס לשבת היטב בתוך עיצוב שבטי אבל תצטרך לחשוב על הקומפוזיציה בפירוט ולבטוח באמן טוב שיעלה כמה רעיונות.

למרות שקעקוע ההיביסקוס נבחר בדרך כלל על ידי נשים, אך כאשר הוא ממוקם בתוך העיצוב השבטי הגברי יותר, הוא יוצר אפשרויות גם לגברים. זה לא אומר שנשים לא יכולות לנדנד קצת דיו שבטי של פרחי היביסקוס!

קעקוע של צלעות היביסקוס

זיווגים אחרים

אפשר לטעון שהדרך הקלה ביותר להפוך קעקוע פופולרי לייחודי ואישי יותר היא על ידי התאמתו לחפצים אחרים.

זה נכון במיוחד לגבי פרח ההיביסקוס מכיוון שיש כל כך הרבה דברים שאפשר לשדך איתם מצבעים שונים, אפילו יותר בגלל המשמעויות השונות שהוא מתהדר בו..

חלקם אוהבים לשמור על הנושא הטרופי על ידי הכללת תיבת אוצרות בעוד שאחרים מעדיפים להוסיף חיות בר לעיצוב.

קעקוע צוואר היביסקוס

גפן קעקוע של היביסקוס

אם אתה רוצה ליצור מספר קעקועי פרחים אך אינך רוצה שהם יהיו קרובים זה לזה בחבורה כפי שהוזכר קודם לכן, תוכל גם ליצור גפן של קעקועי היביסקוס או פרחים שונים.

זוהי בחירה נועזת כי באופן טבעי הקעקוע הופך להיות הרבה יותר גדול – אז בחרו את הצבעים והפרחים שלכם בתבונה. בשל אורך הגפן, עיצובים אלה בדרך כלל יושבים היטב על זרועות, כתפיים, רגליים ולרוחב גב.

קעקוע כתף של היביסקוס

קעקוע היביסקוס הוואי

אם תיקח את פרח ההיביסקוס לשורשיו, ייתכן שתרצה לשקול גם את קעקוע ההוואי של ההיביסקוס.

זהו פרח המדינה של האזור ומגיע עם למעלה מ -200 וריאציות ומגוון צבעים המפנים את הראש. אם אתה רוצה קעקוע היביסקוס קלאסי, שקול את העיצובים הפשוטים אך האפקטיביים האלה.

קעקוע שרוול היביסקוס

אלה הם מקום נהדר להתחיל בו כשאתה בוחן את האפשרויות שלך ליצור קעקוע ייחודי ונפלא של היביסקוס.

רק זכור לשקול את צבע הפרח כאשר אתה רוצה לתאר משמעות או סמל ספציפי!

קעקוע ירך היביסקוס קעקוע פרק כף היד של היביסקוס קעקוע היביסקוס קטן קעקוע שבטי היביסקוס קעקוע של היביסקוס בצבעי מים

קעקוע היביסקוס גיאומטרי על הזרוע קעקוע קרסול היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע של היביסקוס על הזרוע קעקוע גב של היביסקוס קעקוע חזה של היביסקוס קעקוע אוזן היביסקוס קעקוע ברגל היביסקוס קעקוע יד של היביסקוס קעקוע בירך היביסקוס קעקוע לרגל היביסקוס קעקוע צוואר היביסקוס קעקוע של צלעות היביסקוס קעקוע כתף של היביסקוס קעקוע שרוול היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע פרק כף היד של היביסקוס קעקוע היביסקוס קטן בהישג יד קעקוע שבטי היביסקוס על הרגל קעקוע היביסקוס בצבעי מים

קעקוע היביסקוס גיאומטרי על הזרוע קעקוע קרסול היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע גב של היביסקוס קעקוע חזה של היביסקוס קעקוע אוזן היביסקוס קעקוע ברגל היביסקוס קעקוע יד של היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע לרגל היביסקוס קעקוע צוואר היביסקוס קעקוע של צלעות היביסקוס קעקוע כתף של היביסקוס קעקוע שרוול היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע פרק כף היד של היביסקוס קעקוע היביסקוס קטן קעקוע שבטי היביסקוס על הרגל קעקוע היביסקוס בצבעי מים על הכתף

קעקוע היביסקוס גיאומטרי על הזרוע קעקוע קרסול היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע גב של היביסקוס קעקוע חזה של היביסקוס קעקוע אוזן היביסקוס קעקוע ברגל היביסקוס קעקוע יד של היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע לרגל היביסקוס קעקוע צוואר היביסקוס קעקוע של צלעות היביסקוס קעקוע כתף של היביסקוס קעקוע שרוול היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע פרק כף היד של היביסקוס קעקוע היביסקוס קטן קעקוע שבטי היביסקוס קעקוע היביסקוס בצבעי מים על הזרוע

קעקוע היביסקוס גיאומטרי על הזרוע קעקוע קרסול היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע בזרוע היביסקוס קעקוע גב של היביסקוס קעקוע חזה של היביסקוס קעקוע אוזן היביסקוס קעקוע ברגל היביסקוס קעקוע יד של היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע לרגל היביסקוס קעקוע צוואר היביסקוס קעקוע של צלעות היביסקוס קעקוע כתף של היביסקוס קעקוע שרוול היביסקוס קעקוע ירך היביסקוס קעקוע פרק כף היד של היביסקוס קעקוע היביסקוס קטן קעקוע שבטי היביסקוס קעקוע של היביסקוס בצבעי מים