האם תרצה למצוא קעקוע משמעותי וסמלי שייראה פנטסטי? בדוק את 100 קעקועים סנט מייקל אלה שאסור לך לפספס!

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הגב

כאשר אתה רוצה לבחור קעקוע המסמל אומץ וכוח, קעקוע סנט מייקל יכול להיות בחירה מצוינת עבורך.

קעקועים של סנט מייקל פופולריים מאוד, במיוחד בקרב אלה המעדיפים עיצובים נועזים בעלי משמעות עמוקה יותר.

בעוד שאנשים מסוימים מעדיפים קעקוע סנט מייקל עם פסוקים, ציטוטים או דמויות מקראיות מוטבעות, אחרים רוצים פשוט לתאר את המלאך בכוחות עצמו בעיצוב מינימליסטי יותר..

קעקועים של ארכאנג’ל מייקל מכסים כל מיני נושאים כולל חיבה ואהבה, כמו גם הגנה מפני הרוע. אז בדוק את עיצובים הקעקועים האלה של סנט מייקל כדי לראות אם אחד מושך אותך.

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע

מיהו סנט מייקל?

אם אתה שוקל עיצוב קעקועים של סנט מייקל, תצטרך לדעת יותר על מיהו הקדוש הזה. פירוש שמו של מייקל הוא “מי דומה לאלוהים?” והוא אחד ממלאכי המלאך מהתנ”ך, האחראי לארבע חובות חשובות. חובתו הראשונה של מייקל היא להילחם בשטן.

השני שלו הוא לקחת אנשים נאמנים לגן עדן כשהם מתים. התפקיד השלישי הזה הוא להיות אלוף כל נוצרי בכנסייה ואילו תפקידו האחרון הוא לקרוא לאנשים מחייהם הארציים ועד לשיפוטם בגן עדן..

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הגב

למרות העובדה שסנט מייקל הוא דמות דתית מרכזית, הוא מוזכר רק כמה פעמים בטקסטים מקראיים. עם זאת, הוא מוזכר כשומר על קבר משה ונלחם בשטן פעמים רבות כדי לזכות בזכויות על גופו..

האזכור המפורסם ביותר של מיכאל הקדוש בתנ”ך הוא כאשר הוא נכנס לחימה נגד לוציפר. לוציפר היה סרפים, מלאך בעל דירוג גבוה, בעוד שמיכאל הקדוש היה רק ​​מלאך תחתון.

ובכל זאת סנט מייקל נבחר להוביל את המאבק מול לוציפר וניצחונו מראה את כוחם של החלשים על החזקים.

קעקוע הקדוש של מייקל על הזרוע

סנט מייקל היה אחראי לנפילתו של לוציפר מגרייס, ועל תפקידו בכך הוענק לו הפיקוד על הלגיונות השמימיים וכן הופך לנסיך. מייקל זכה להכרה ושמחה על ידי המלאכים כמנהיגם.

הוא וצבא המלאכים שלו שלחו את לוציפר לנצח, ולכן קעקוע סנט מייקל יכול לייצג הגנה.

קעקוע הקדוש של מייקל המלאך משקף את תפקידו כמגן על הצדק וכמרפא. לעתים קרובות הוא מצטייר כשהוא מחזיק חרב, והוא ממתין בנכונות להגן על השמים ועל הארץ על ידי חודר את לבו של הרוע.

בדרך כלל, קעקוע מלאך מייקל יראה לו כנפיים רחבות וסוחפות ולובש שריון, לעתים קרובות אור השמש יקרן ברקע. לפעמים, הוא מוצג כשכובע מדגיש את סמכותו הלוחמת ואת תפקידו המוביל היוקרתי על המלאכים.

קעקוע זרוע של מייקל הקדוש

מיכאל הקדוש מופיע בכל הדתות האברהמיות – האיסלאם, הנצרות והיהדות, כך שקעקוע המלאך מיכאל הוא דרך נפלאה לאחד את כל האמונות האלה. הוא מייצג את תבוסת השטן וכל הרוע, והוא סמל של צדק, אומץ ואומץ.

קעקוע של מיכאל המלאך הוא סמל צדיק וחזק של אלוף הנלחם ברוע.

קעקוע הקדוש של מייקל על הגב

מה המשמעות של קעקוע מלאך מלאך?

אם אתה שוקל לעשות קעקוע בשרוול סנט מייקל, אתה צריך לדעת מה בעצם מסמלת אמנות הגוף החדשה שלך.

קעקועים שלוקחים את השראתם מסנט מייקל מתארים גבורה כפי שהיא משתקפת מניצחונו של המלאך על השטן.

גם כיום אנשים מתייחסים לעתים קרובות לסנט מייקל כאמיץ מכל המלאכים, ולכן אלה שבוחרים בקעקוע של קדוש זה בדרך כלל מחברים את אמנות גופם עם דומיננטיות, צדק, אומץ לב, כוח ואומץ..

קעקוע גב של סנט מייקל

קעקועים בהשראת הלוחם ההיסטורי הפופולרי והדומיננטי הזה מאפשרים ללובש להראות את הטוב ביותר מעצמם ומעודד אותם להאמין בכוחם הנסתר..

שרוול קעקועים של סנט מייקל עוזר ללובש לזכור כי הנמוך ביותר הביס את הגבוה והחלש התגבר על החזקים – זה משהו שיכול להיות מועיל לזכור בחיי היומיום כאשר אנו מרגישים חסרי משמעות וחסרי ערך..

יותר מכך, קעקוע בהשראת סנט מייקל מסמל את החשיבות של עמידה נגד כל רע והבטחת צדק. לכן הוא מציע הזדמנות להציג את הערכים המוסריים שלך.

חלק מהאנשים בוחרים להדביק קעקוע מסוג זה על גופם כדי להראות כיצד הם התגברו על התעללות או ילדות קשה והתגברו כנגד כל הסיכויים להיות מבוגר אחראי, חרוץ, שרוצה להגן על הסובבים אותם, יהיה אשר יהיה המכשולים שהם מתמודדים איתם.

קעקוע גב של סנט מייקל

עיצוב אמנות גוף של סנט מייקל מציג גם אמונה באהבה, ניצחון, חיבה, מחויבות, מצוינות וטוב כללי. זה הופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל מיני אנשים, בין אם דתיים או לא.

כל מי שהתגבר על אתגר, בין אם מדובר במערכת יחסים קשה, בילדות בעייתית, במחלה, בבעיה נפשית או בהתמכרות, יכול למצוא קעקוע של המלאך מיכאל דרך מצוינת להראות את כוחו הפנימי ואת הקרב שלו על השדים של עצמם..

קעקוע הקדוש של מייקל על החזה

רעיונות קעקועים פופולאריים של סנט מייקל

סנט מייקל נראה לעתים קרובות בקעקועים עם חרבו מורמת גבוה באוויר כדי להמחיש את רוח הלוחם בלובש. יש אנשים שבוחרים להתאים אישית את העיצוב שלהם באמצעות פסוקים מהתנ”ך או טקסטים אחרים של קודש. אחרים אוהבים להוסיף משפטים או מילים המסמנים את ההגנה על יקיריהם.

עיצובים פופולריים לסוג זה של קעקועים מראים את הקדוש החודר את חרבו בלבו של השטן. לעתים קרובות, העיצוב יראה גם כנפיים נמוכות, שיכולות להופיע על הגב היכן שהכנפיים אכן יהיו. כששיריון עטוף סביבו, הדבר מגלה דימוי של הגנה מפני הרוע מכל הסוגים.

קעקוע חזה של סיינט מייקל

ישנם חלקים רבים בגוף שנראים נהדר עם קעקוע המתאר את סנט מייקל. חלקים גדולים יותר כגון הידיים, הרגליים והגב הם לרוב הטובים ביותר מכיוון שציור מלאך יכול להיות זמן רב ומפורט למדי.

שרוולים חצי או מלאים, עיצובים עם רגל מלאה או חלקים אחוריים הם לרוב היעילים ביותר אם אתה רוצה הרבה פרטים וטקסט נוסף. אפשרות נוספת היא קעקוע צלעות, שנותן מספיק מקום להתהדר בעיצוב תוך שהוא גם קל להסתיר.

קעקוע רגל קדוש של מייקל

אתה יכול לקחת את ההשראה העיצובית שלך מפסלים וציורים קיימים של הקדוש, ולבחור במראה נטורליסטי ומציאותי עם סגנונות קו או עיצוב שחור כדי להגדיל את המשיכה החזותית של הקעקוע..

אפשר לגרום לקעקוע שלך להיראות יותר כמו פסל באמצעות הצללה חכמה כדי ליצור את האפקט הנכון. לחלופין, לך על מראה עכשווי יותר עם גוונים בשחור לבן ופרטים צבעוניים כמו אור שמש או יונה.

למרות שקעקועים גדולים של סנט מייקל נראים נהדר, אין צורך לבחור משהו ענק ודרמטי. בחר קעקוע פשוט יותר, קטן אך לא פחות מעורר מחשבה עם פחות פרטים כדי לתאר הגנה ובטיחות בצורה דיסקרטית יותר.

קעקוע צוואר הקדוש של מייקל

כיצד לטפל בקעקוע החדש שלך

חשוב לטפל בקעקוע החדש שלך כראוי כדי למנוע זיהום ולוודא שהוא ימשיך להיראות טוב עוד שנים רבות. להלן כמה טיפים מובילים בכדי לוודא שאתה מטפל בקעקוע כמיטב יכולתך.

כל הקעקועים החדשים עלולים להידבק, כך ששמירה על ניקיונם לא יכולה להיות חשובה יותר. ייתכן שתקבל עצות מאמן הקעקועים שלך כיצד לטפל בקעקוע שלך לפני שאתה עוזב את הסטודיו אז הקפד לעקוב אחריו.

קעקוע הקדוש של מייקל על הצלע

עטפו את הקעקוע בתחבושת מיד לאחר שהושלם והשאירו אותו למשך מספר שעות. שטפו את האזור המקועקע בסבון מיקרוביאלי ומים חמים ולאחר מכן טפחו אותו בעדינות – לעולם אל תשפשפו אותו.

עליך להשתמש רק בקרם או בקרם עליו ממליץ אמן הקעקועים שלך ואל תשתמש בתרופות שנועדו להאיץ את תהליך הריפוי.

אין דרך להאיץ את ריפוי הקעקוע שלך, אז פשוט שמור על ניקיו והרטיב אותו באופן קבוע כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר האפשרית..

קעקוע סנט מייקל צלע

למרות ששמירה על ניקיון האזור המקועקע שלך חשובה, אין לטבול אותו במים לתקופות ממושכות. הימנעו לפחות משחייה או אמבטיה למשך שבועיים. דאג גם לאיזה לבוש אתה לובש.

הימנע מללבוש משהו הדוק מדי עד שהקעקוע יחלים וגם הימנע מחשיפת עורך החדש המקועקע לאור השמש לתקופות ממושכות או שדלקת וזיהום עלולה להתרחש..

זכור כי קרני UV יכולות לדעוך את צבע הקעקוע שלך, כך שתצטרך תמיד להשתמש בקרם הגנה על אזור זה בעתיד.

קעקוע מגן הקדוש של מייקל

זה נורמלי שקעקוע יתחיל לגרד במהלך תהליך ההחלמה, אבל זה לא אומר שעליך לבחור בו. זה יכול להיות מאוד מפתה לחטט בעור המרפא או לקטוף את הגלדים אך בהחלט כדאי להימנע מכך.

אם אתה בוחר בעור המרפא אתה עלול לגרום לזיהום או אפילו לגרום להסרת חלקים מהצבע לצמיתות, ולפגוע במראה הסופי של הקעקוע שלך.

קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע קדוש של מייקל קעקוע הלוחם הקדוש מיכאל

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע קעקוע סנט מייקל צבעוני קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע קעקוע זרוע של מייקל הקדוש קעקוע הקדוש של מייקל על הזרוע קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על הגב קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע חזה של סיינט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על החזה קעקוע רגל קדוש של מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על הצוואר קעקוע סנט מייקל צלע קעקוע הקדוש של מייקל על הצלע קעקוע מגן הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע קדוש של מייקל על הזרוע קעקוע השבט הקדוש מיכאל הלוחם קעקוע הקדוש מיכאל על הזרוע

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הצלע קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע קעקוע זרוע של מייקל הקדוש קעקוע הקדוש של מייקל על הזרוע קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על הגב קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע חזה של סיינט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על החזה קעקוע רגל קדוש של מייקל קעקוע צוואר הקדוש של מייקל קעקוע סנט מייקל צלע קעקוע סנט מייקל צלע קעקוע מגן הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע קדוש של מייקל על הזרוע הלוחם קעקוע הקדוש מיכאל על הזרוע

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע קעקוע סנט מייקל צבעוני קעקוע בזרוע קדושה של מיכאל קעקוע זרוע של מייקל הקדוש קעקוע הקדוש של מייקל על הזרוע קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על הגב קעקוע חזה של סיינט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על החזה קעקוע רגל קדוש של מייקל קעקוע צוואר הקדוש של מייקל קעקוע סנט מייקל צלע קעקוע הקדוש של מייקל על הצלע קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל הלוחם קעקוע הקדוש מיכאל על הזרוע

קעקוע סנט מייקל צבעוני על הזרוע קעקוע סנט מייקל צבעוני קעקוע סנט מייקל צבעוני קעקוע זרוע של מייקל הקדוש קעקוע הקדוש של מייקל על הזרוע קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע גב של סנט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על הגב קעקוע חזה של סיינט מייקל קעקוע הקדוש של מייקל על החזה קעקוע רגל קדוש של מייקל קעקוע סנט מייקל צלע קעקוע הקדוש של מייקל על הצלע קעקוע מגן הקדוש של מייקל על הגב קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע שרוול הקדוש של מייקל קעקוע קדוש של מייקל על הגב קעקוע השבט מיכאל השבט על הצלע הלוחם קעקוע הקדוש מיכאל על הירך