כשזה מגיע לבחירת קעקוע, לעתים קרובות חשוב למצוא משהו סמלי שיש לו משמעות עמוקה יותר, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שקעקועים מצריים פופולריים כל כך..

קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע

ישנם סוגים רבים ושונים של קעקוע מצרים העתיק הכולל סמליות קלאסית או הירוגליפים מימי הפרעונים, כך שבטוח יהיה סמל קעקוע מצרי המושלם עבורך.

בין אם אתם מחפשים משהו מרשים לחלק אחורי או לשרוול שלם, ובין אם אתם מעוניינים לבחור משהו קטן לקרסול, לפרק כף היד או מאחורי האוזן, ישנם עיצובים קעקועים מצריים שיתאימו בהחלט לחשבון..

קעקוע גב מצרי

היסטוריה של קעקועים מצריים

המצרים הקדמונים ידועים כיצרו יצירות אמנות מסוגננות וסמליות על קבריהם ועל אנדרטאותיהם, אולם כיום הם גם ידועים כאמני הקעקועים המוקלטים הראשונים בהיסטוריה.

במשך יותר מ -4000 שנה, המצרים הקדמונים קעקעו דפוסים ותמונות גיאומטריות על גופם של זה.

הקעקועים המוקדמים ביותר בסגנון מצרי מתוארכים לסביבות שנת 2000 לפני הספירה, בערך באותה תקופה בה היו הפירמידות בבנייה.

נמצאו כעת מומיות מתקופה זו שעדיין נראות הקעקועים שלהן.

קעקוע מצרי צבעוני על הירך

לפי החשד, לקעקועים היה תפקיד מרכזי בתרבות המצרית העתיקה.

לדוגמה, לשלוש מומיות נקבות עוד בתקופה זו היו קעקועים המעטרים את האגן, הירכיים והבטן..

בשל מיקומם של אותם קעקועים, יש חשד שהם נוצרו כדי לבקש את ברכת האלים וההגנה עליהם בהריון ועבודה..

זרוע קעקועים מצרית צבעונית

כמו כן נמצאו צלמיות אבן שנראות כקעקועים על גופם.

מכיוון שהם נמצאו בתוך קברים השייכים לדמויות עוצמתיות בהיסטוריה, הוא האמין שקעקועים התרחשו לעתים קרובות בשכבות גבוהות יותר של החברה..

הוא גם חשב שרוב האנשים שעטו קעקועים היו נשים, כאשר דוגמא אחת בולטת היא כוהנת שעליה קעקועים גיאומטריים על גופה.

קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע

סמלים קעקועים מצריים פופולריים (ומה משמעותם)

רוב הקעקועים בתקופות הקדמונים היו בעיצוב פשוט וגיאומטרי באמצעות צורות יהלום וקווים מנוקדים. גם הם היו בצבע כחול כהה או שחור.

עם הזמן, דפוסים אלה הפכו מורכבים יותר ויותר והחלו לשלב תמונות של אלים ובעלי חיים.

למשל, האל Bes נתפס לפעמים מקועקע על ירכי נשים כדרך להקל על כאבי הלידה.

קעקועים נתפסו כנראה כסוג של קמיע קבוע המהווה מחווה לאלה או לאל אהוב.

קעקוע מצרי dotwork

כיום קעקועים ומשמעויות בנושא מצרים השתנו ושינו עם הזמן. כיום, יצירות האמנות היפות לסיפור שנוצרו על ידי המצרים הקדמונים מתוארות כיום לעתים קרובות בצורת קעקוע על גופות חובבי הקעקועים.

לעתים קרובות למדי, קעקוע אל מצרי ייראה לצד קעקוע הירוגליפי מצרי, מערבב סגנונות, דפוסים וסמלים לאפקט דרמטי.

קעקוע מצרי צבעוני על הירך

אם אתה מתעניין בקעקועים בנושא מצרים, תתקלקל מכיוון שיש הרבה נושאים מצריים היסטוריים פופולריים שנראים לעתים קרובות בייצוגים מודרניים של אמנות גוף..

להלן כמה משמעויות ותמונות פופולריות של קעקועים מצריים, שבדרך כלל מבקשים אותן בחדרי קעקועים בכל רחבי העולם.

קעקוע בזרוע מצרית

אנק – סמל פופולרי

קעקוע האנק הוא אחד הסמלים המוכרים ביותר של מצרים העתיקה. סמל זה, המייצג את השמש, מעניק לארץ את כל האנרגיה והמשאבים הדרושים לה כדי לשגשג, מתאר גם חיבור בין גברים לנשים ואף עשוי לייצג את המפתח לחיים לאחר המוות.

לעתים הוא ידוע כמפתח החיים, המייצג נצח ואהבה, ולעתים קרובות ניתן למצוא אותו לצד תמונות של עין הורוס, עליהן נבחן מאוחר יותר..

קעקוע מצרי צבעוני

האנק מופיע לעתים קרובות בציורים מצריים ובאמנות קבר, לעתים קרובות יחד עם אלוהות או שתיים. מצרים קדומים רבים היו נושאים או עונדים אנקה כקסם מזל טוב.

מעניין שגם לעתים נעשו מראות בצורת אנק – אולי הנהון להביט אל עולם אחר?

קעקועים של אנק הם מורכבים, עם זאת, הם יכולים להיות סמליים ביותר, וזה הופך אותם לתוספת מסודרת לקעקועי שבטי מצריים מכיוון שהם יכולים להיות בגודל למעלה או למטה בהתאם לעיצוב שלך..

קעקוע בזרוע מצרית

קעקוע פרעה – סימן המלך

קעקוע של מלך מצרים מתאר פרעה מכיוון שהפרעה היה שליט מצרים העתיקה, בדומה לאחד המלכים המודרניים של ימינו אך בעל עוצמה ניכרת בהרבה.

למעשה, הפרעה בימי קדם לא היה רק ​​שליט העם, הוא נתפס גם כאל על כדור הארץ.

משמעות קעקוע פרעה היא סמכות ועוצמה אולטימטיביים ועילאיים, המעידים כי הלובש חזק, חזק ובטוח ביכולות שלו, בהיותו מנהיג מצוין על אחרים.

קעקוע גב מצרי

Ra Or Horus – קעקוע האלים המצרי

עינו של רא ושותפתה, עין הורוס הם שני סמלים מצריים עתיקים מאוד פופולריים ומפורסמים אשר ידועים ומוכרים בכל רחבי העולם.

עדיין נראה לעתים קרובות בספרים ובסרטים, הם גם סמלי קעקועים פופולריים בזכות המורשת התרבותית המרתקת שלהם.

הורוס היה אל השמיים, ועל קעקוע עין הורוס מתואר עינו השמאלית שנתנה את מתנת החיים.

בינתיים, העין של רא הייתה גם שייכת פעם להורוס. הוא אבד במהלך קרב אך הוא נמצא מאוחר יותר והפך לעין רא.

המצרים האמינו כי העין רואה הכל ויכולה לראות את כל הדברים שנועדו לקרות לאנשי מצרים. כאשר הוא נמצא כקעקוע, הוא מחזיק במשמעות של כוח, כוח והגנה. הוא משמש גם כ”צופה נצחי “.

קעקוע חזה מצרי

אלוהים אנוביס

אנוביס היה האל המצרי הקדום של חיי המוות והמתים. במיתוסים מצריים, אנוביס היה אל מסתורי ואניגמטי שהואשם בהגנה על אנשים כשהם פנו לחיי המוות שלהם.

פלג גופו העליון היה ראש תן בעוד פלג גופו התחתון היה אנושי במראהו. ניתן לראות אותו מתואר ביצירות אמנות כעומד או יושב.

בתור האל התחתון, חלק מתפקידו היה לשקול את ליבם של הנפטרים אם לבם היה במשקל הנכון האדם יגיע לחיי המוות..

כאשר הוא מתואר בצורת קעקוע, הוא חשב שלקעקועים של אנוביס יש כמה משמעויות. זה יכול להיות יציאה לחיים חדשים או לדרך חדשה, או שזה יכול להיות שהלובש מאמין שיש להם מישהו בחיים שלאחר המוות ששומר עליהם.

קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע

הספינקס המיתולוגי

בכל פעם שמישהו יחשוב על מצרים העתיקה, הוא בטח יחשוב על הפירמידות והספינקס. למעשה, הספינקס הוא איקוני ומהווה סמל מוכר של מצרים העתיקה הידועה בכל רחבי העולם.

הספינקס המיתולוגי הוא יצור ייחודי בעל גוף אריה וראש נקבה אנושית. הספינקס, הידוע בבגידותו ובאופי חסר הרחמים שלו, היה שואל חידות ולאחר מכן מטיל את מי שלא הצליחו להשיב לה על מנת שיאכלו אותו על ידי חיות אכזריות.

זה אולי סמל מפחיד, אבל הוא פופולרי בקרב נשים וגברים כאחד כחלק מקעקוע בנושא מצרי. זהו סמל המייצג אהבה לסכנה וגם להימורים, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת לבטא את אישיותו הפנימית של הלובש.

קעקוע חזה מצרי

הירוגליפים עתיקים – קעקוע דקורטיבי

אם אתה מעוניין לעשות קעקוע מצרי אך רוצה חופש מלא להביע באמת את המסר שלך, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בהירוגליפים – צורת הכתיבה המצרית העתיקה..

הירוגליפים הם אחת ממערכות הכתיבה הוותיקות ביותר שניתן למצוא בכל מקום בעולם, אך הן אינן בעלות משמעות, הן גם נעימות מבחינה אסתטית ובעלות אוויר מסתורי שקשה לנצח אותו..

אפילו שמך כתוב בהירוגליפים עושה קעקוע מרתק ויפה.

לא חסרים הודעות מותאמות אישית שתוכל ליצור באמצעות סמלים הירוגליפיים. בין אם אתה בוחר להשתמש בלוגוגרם או בפרשנות פונטית, יש לך עולם של אפשרויות פתוחות בפניך.

קעקוע מצרי בהירוגליפים

הירוגליפים פונטיים מייצגים את האלף בית למרות שאין תנועות. בינתיים, הירוגליפים לוגוגרפיים (או אידיאוגרמות) משתמשים בסמל יחיד כדי לייצג מילה אחת שלמה.

ניתן לכתוב קעקועים הירוגליפים מימין לשמאל, משמאל לימין או אנכית כל עוד הם פונים לכיוון בו תרצו שיקראו אותם.

קעקוע מצרי גיאומטרי

ישנם כמה סמלים פופולריים שניתן לבחור לייצג מילה אחת שלמה ואשר נראים נפלא בשחור רגיל או בצבע. הם יכולים גם להיות בגודל למעלה או למטה כך שיתאימו לאזור שברצונכם שיקעקעו.

לדוגמה, אתה יכול לבחור את הסמל המייצג גבר, אישה או ילד – אידיאלי אם ברצונך להנציח בן משפחה חשוב.

קעקוע מצרי של פרעה על הזרוע

בין אם אתה חובב סמליות, היסטוריה או סתם רוצה קעקוע יפה ומשמעותי, הירוגליפים הם בחירה מצוינת בכל הנוגע להשגת אמנות גוף..

אתה יכול לשלב את הבחירה האידיאוגרפית או ההירוגליפים הפונטית שלך בכדי לבטא את מחשבותיך או לאיית מילה החשובה לך..

קעקוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי שבטי קעקוע מצרי בצבעי מים קעקוע מצרי בצבעי מים על הירך

קעקוע מצרי צבעוני

קעקוע זרוע מצרי צבעוני קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע קעקוע מצרי dotwork על הזרוע קעקוע בזרוע מצרית קעקוע בזרוע מצרית קעקוע בזרוע מצרית קעקוע גב מצרי קעקוע גב מצרי

קעקוע בזרוע מצרית

קעקוע מצרי על הגב קעקוע חזה מצרי קעקוע מצרי על החזה קעקוע מצרי גיאומטרי על הירך קעקוע מצרי בהירוגליפים על הזרוע קעקוע מצרי של פרעה על הזרוע קעקוע זרוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי שבטי על הזרוע קעקוע מצרי בצבעי מים על הזרוע קעקוע מצרי בצבעי מים על הגב

קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע קעקוע מצרי צבעוני קעקוע מצרי צבעוני קעקוע מצרי dotwork על הזרוע קעקוע בזרוע מצרית קעקוע בזרוע מצרית קעקוע בזרוע מצרית קעקוע גב מצרי קעקוע גב מצרי קעקוע גב מצרי קעקוע חזה מצרי קעקוע חזה מצרי קעקוע מצרי גיאומטרי קעקוע מצרי בהירוגליפים קעקוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי שבטי קעקוע מצרי בצבעי מים קעקוע מצרי בצבעי מים

קעקוע מצרי צבעוני קעקוע מצרי צבעוני קעקוע מצרי צבעוני קעקוע מצרי dotwork קעקוע בזרוע מצרית קעקוע בזרוע מצרית קעקוע בזרוע מצרית קעקוע גב מצרי קעקוע גב מצרי קעקוע גב מצרי קעקוע חזה מצרי קעקוע חזה מצרי קעקוע מצרי גיאומטרי קעקוע מצרי בהירוגליפים קעקוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי שבטי קעקוע מצרי בצבעי מים קעקוע מצרי בצבעי מים

קעקוע מצרי צבעוני על הירך קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע קעקוע מצרי צבעוני על הזרוע קעקוע מצרי dotwork על הזרוע קעקוע בזרוע מצרית קעקוע מצרי על הזרוע קעקוע בזרוע מצרית קעקוע גב מצרי קעקוע מצרי על הגב קעקוע גב מצרי קעקוע חזה מצרי קעקוע חזה מצרי קעקוע מצרי גיאומטרי קעקוע מצרי בהירוגליפים קעקוע מצרי של פרעה קעקוע מצרי של פרעה על הזרוע קעקוע מצרי שבטי על הזרוע קעקוע מצרי בצבעי מים על הזרוע קעקוע מצרי בצבעי מים על הגב