קעקועי שפירית

בתרבויות שונות, לסמל של שפירית יש משמעות משלה. אבל הרעיון הכללי הוא כמעט אותו דבר: א קעקוע שפירית מסמל התחלות חדשות ורעיונות חדשים. בואו להכיר את הרעיון הזה טוב יותר ולמד כמה תכונות מיוחדות עליו.

האם קעקוע שפירית מתאים לי?

עיצוב שפירית נפוץ יותר בקרב בנות. אבל לפעמים אנחנו יכולים לראות את זה על הגוף של הגבר רק בסגנון או שילוב אחר. אם כבר מדברים על תכונות אישיות מיוחדות, אנו עשויים לומר כי שפירית משתלבת בצורה מושלמת עם הבאים:

 • חוֹפֶשׁ; 

 • ביטחון עצמי; 

 • היכולת להאמין בעצמך; 

 • התקווה לעתיד הטוב ביותר.

אם אתה חושב שהתכונות הייחודיות האלה מתארות אותך די טוב אז הקעקוע הזה הוא בשבילך.

אילו רעיונות מדגיש קעקוע שפירית?

באופן כללי, אנו עשויים להסביר את המשמעות של קעקוע שפירית באמצעות הרעיונות הבאים:

 1. מטמורפוזות חיים שונות. 

 2. הִתחַדְשׁוּת. 

 3. טרנספורמציות. 

 4. חוֹפֶשׁ. 

 5. רוּחָנִיוּת.

על גופך, קעקוע זה ישקף את הרעיונות הללו ויראה את הסכמתך איתם.

שפירית בתרבויות שונות

שפירית כסמל הייתה נפוצה מאוד בכל רחבי העולם. בתרבויות שונות הייתה לזה משמעות משלו.

בואו ללמוד עוד מידע על הפופולריים ביותר:

 1. תרבות יפנית. שפירית בתרבות זו הייתה סמל של קרב מוצלח. הוא הראה את כוחו ואמיצותו של הצבא והיה בשימוש במהלך המלחמה. 

 2. תרבות אמריקאית. אינדיאנים האמינו כי שפירית לוקחת נשמות של אנשים מתים. לכן קעקוע שפירית עבורם סימל התחדשות והתחדשות. 

 3. תרבות סינית. הסינים חושבים ששפירית היא סמל לקיץ הקרוב ולהתחלה חדשה. שפירית עבורם היא חולשה, אבל הם מתכוונים לתכונות הטובות ביותר של זה. כפי שאנו יכולים לראות קעקוע זה הוא נשי מאוד בתרבות זו.

חשוב לומר כי שפירית אירופה קשורה למכשפות וקסמים שחורים. זה היה שלט שחור ואנשים פחדו ממנו בעבר.

בחירת המקום הטוב ביותר לקעקוע שפירית

אם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר לקעקוע שפירית אז שימו לב במיוחד לרעיונות הבאים המופרדים לפי מגדר:

 1. לבנים. הקעקוע הגברי של שפירית נראה מושלם על יד או זרוע. זה תוספת טובה לכל השרוול שלך כפרט קטן. 

 2. לבנות. קעקועים נקבה של שפירית מונחים בדרך כלל על הגב או הירך. לעתים רחוקות יותר על יד או זרוע.

אתה יכול לבחור איזה מקום בגוף שלך לקעקוע שפירית, אבל זה יכול להיראות יוצא דופן או אפילו לא הולם. היזהר בבחירת מקום מתאים ובקש כמה המלצות מאמן הקעקועים שלך לגביו.

בחיפוש אחר סגנון מושלם

לפעמים סגנון קעקוע יכול בקלות לקלקל את הרעיון או הסקיצה. לכן חשוב לבחור בהתחלה את הסגנון המתאים של קעקוע השפירית שלך. אנשי מקצוע חושבים שהאפשרויות הכי מגניבות כאן הן:

 1. עבודות נקודה. רעיון מושלם למי שמעריך צבעים שחורים ורוצה לבטא את הרעיון שלו לדמיון על ידי הכנסת אליו כמה פרטים פנטסטיים או קסומים. 

 2. רֵיאָלִיזם. דרך מדהימה להראות את שפיריתך כפי שהיא. אתה יכול להפוך אותו לאמיתי עוד יותר באמצעות צללים מיוחדים או אפקטים תלת -ממדיים. 

 3. מִעוּטָנוּת. אם אתה מעדיף תמונות קטנות על הגוף שלך ללא מבנה קשה ודברים כאלה, אז אתה צריך לשים לב לסגנון הזה. הוא מורכב מקווים ורעיונות פשוטים ובדרך כלל משתמש בצבע אחד בלבד. כמו כן, זהו סגנון הקעקוע הטוב ביותר לאנשים הסובלים מכאב נמוך. 

 4. צִבעֵי מַיִם. הסגנון שחוזר בצורה מושלמת על תמונות בגוף שלך. בדרך כלל הוא נבחר לקעקועים של טבע ובעלי חיים. דרך מאוד אמנותית וייחודית לעשות קעקוע שפירית שלך.

תלוי בקעקוע כולו ובסקיצה שלך זה עשוי להיות כל סגנון אחר. אבל סגנונות אלה שתוארו לעיל נפוצים ונוחים יותר. כמו כן, תוכל לבחור מספר סגנונות תואמים כדי להפוך את הקעקוע שלך ליותר אינטראקטיבי וייחודי.

קעקוע שפירית ושונותיה

גברים ונשים מעדיפים וריאציות שונות של שפירית. האפשרויות המודרניות כוללות תוספות שונות ורעיונות חדשים לחלוטין. בואו נסתכל עליהם:

 1. סגנון גבר. בנים בדרך כלל מעדיפים את הסמל הקלאסי של שפירית. זה יכול לשמש כחלק משרוול. השפירית כקעקוע לגברים לא זזה, פשוט יושבת באופן טבעי. גברים בוחרים סגנונות טבעיים לקעקוע השפירית שלהם.
 2. רעיונות של בנות. קעקוע שפירית לילדות מצטייר בדרך כלל עם כמה אלמנטים נוספים כמו פרחים, צמחים או שפיריות אחרות. סגנון הקעקועים הפופולרי ביותר כאן הוא צבעי מים.

עיין בתמונות הבאות, הן יכולות לעזור לך לבחור את הרעיון הטוב ביותר לקעקוע שלך של שפירית.