קעקועים בירך הם מאוד פופולריים בעולם הנשים. הירך היא המקום הטוב ביותר לביצוע קעקועים בקנה מידה גדול ובאוריינטציה נהדרת.

נשים עם קעקועים בירך נראים מיד הרבה יותר חושניים ודמויי נשים, מה שהופך קעקועי ירך לנשים המבוקשות כמעט כל הזמן במכוני קעקועים. תמיד יהיו הרבה עיצובים לבחירה כשזה מגיע לקעקועי ירך לנערות ונשים כאחד.

נשמח לספר לך על קעקועי הירך הנפוצים שגברים ונשים דיו, אך יש כל כך הרבה גרסאות שקשה לבחור רק כמה לכתוב עליהן.!

קעקועים ייחודיים לירכיים שתוכלו להדביק השנה

נשים יכולות לחשוף את החלק הזה של הגוף באופן מובהק מגברים ובנים. זה נותן לבנות ולנשים הזדמנות לקשט מקומות נוחים כאלה עם תמונות מורחבות של עיצובים שונים.

ירכיים נקבות הן סמל, המרוכז בחן. מכיוון שהירכיים נחשבות לאזור קצת יותר אינטימי בגוף של אדם, יש להקדיש מחשבות רבות לבחירת עיצוב קעקוע ירך אחד שמדבר אליך הכי הרבה.

קעקועים אלה ניתנים לרישום בחלק האחורי של קעקועי ירך, קעקועים בירך העליונה או בכל מקום אחר המקיף אותו. אכפת לך להסתכל על כל הרעיונות לקעקוע בירך שיש לנו בחנות עבורך? בואו נתחיל!

1. קעקוע ירך הוורד הקלאסי

ורדים הם נושא קעקוע נפוץ לנשים בכל הגילאים, בכל מקום בו יופיעו דיו. עבור היצירה הספציפית הזו, הוורדים בדיו המקיפים מראה שבורה עם מסגרת זהובה, יהלום ובקבוק בושם. נראה כמו יהירות ונשיות, לא?

2. אריה נקודה & עלי כותרת בצבעי מים

קעקוע זה בירך העליונה כולל אריה מפואר עם רעמה שלו, מוקף בפרחים מדהימים בדיו בגוונים וטונים עדינים. הניגוד בין הצבעים לשני מרכיבי הקעקועים הללו יוצר הרמוניה מושלמת ליצירת הקעקוע הזו.

3. של הדת & זן

רובנו לא צריכים להיות בודהיסטים כדי לדעת שהקעקוע הזה לאורך הצד העליון של הירכיים כולל בודהה ופרחי הלוטוס שגם הם קשורים אליו היטב. דפוסי המנדלה הנקודות ברקע מוסיפים תחושת הרמוניה גם לקעקוע.

4. קעקוע ירך עליון בסגנון מנדלה

קעקועים בירך העליונה לנשים יכולים לפעמים להתרחב לאזור הצד והירך כמו לנשים למעלה. דפוס מנדלה המתפשט כלפי חוץ מצד הירכיים יכול להתפשט גם ללחיים הישבן ולחלק הקדמי של אזורי הירך..

5. כמו אמנות בד

כמה קעקועים יכולים לגרום לזה להיראות כאילו הלובש מתייחס לגופם כאל בד. יצירה זו היא דוגמה מצוינת, המראה כיצד זנבו של קעקוע עוף החול יכול להפוך לקעקוע בירך עליונה בכוחות עצמו. זה לא דורש שום דיו כדי שהקעקוע ייראה טוב יותר!

6. כמעט כיסוי גוף מלא

קעקוע גופה המלא של האישה הזו עוצר רק באיזור החזה שלה, זרועה הימנית וכפות הרגליים. אפשר לראות את קעקוע הירך כאן רק כקטע נוסף שמשלים את שאר הקעקוע שלה. כמה זמן מאומץ ודאי לקעקוע המדהים הזה לקח!

7. כמו קעקוע סמואי

קעקוע הירך העליונה של הגברת הזו עוקב אחר אותו נושא כמו שאר גופה. הדפוסים החוזרים על עצמם עשויים להזכיר לך קעקועים פולינזיים או סמואיים שייתכן שראית גם במקומות אחרים באתר שלנו.

8. מדוזה

רוצה כמה רעיונות מגניבים לקעקוע בירך? מה דעתך לקבל דיו עם כמה מהדמויות האהובות עליך או אפילו מדוזה כמו שעשתה הגברת הזו? אף אחד לא אמר שבכל מקרה לא תוכל להדביק דיוקן באזור הירך העליונה שלך, נכון?

9. קעקוע רגל מלא

קעקוע ירך

למה ללכת רק על קעקועים בירך כשאתה יכול לעטות את כל הרגל שלך? קעקוע הירך המתואר כאן הוא רק חלק קטן משאר היצירות לאורכה של רגליה. זה כמעט כמו קעקוע השרוול שיש לה גם על זרועה הימנית!

10. ממש לאורך קעקועי הירך העליונה

אם אינך בטוח היכן תוכל להדביק את קעקועי הירך שלך, תוכל ללכת על צד הירכיים. הקעקוע שלך יכול להשתרע מהצד של הבטן שלך עד לירכיים העליונות. בתוך קעקועים כמו יצירה זו, ייתכן שתצליח להביא לעצמך דיוקן צד נפלא!

11. עיצוב קעקוע טווס

קעקוע ירך עליון של טווס

איננו יכולים לדמיין את משך הזמן הדרוש ליצירת פיסת הקעקוע כולה. זנבו של הטווס משתרע בצורה כזו שניתן לתפוס אותו כקעקוע בירך עליונה או כקעקוע אחורי של ירך! זה היופי של קעקוע בירך – הוא יכול להתרחב עד להקיף את כל אזורי הירך.

12. שפע פרחי קעקועי ירך

לא מפתיע מדי, פרחים נשארים נושא קבוע בקעקועים לנשים. ככזה, קעקועי ירך פרח כמו אלה המוצגים לעיל נפוצים מדי. זה אפילו יותר כאשר אלה מעוטרים בחוטים של חרוזים כדי להפוך את הקעקוע לעיצוב מסובך יותר.

13. קעקועי ירך גולגולת סוכריות

גולגלות ממתקים הן נושאי קעקועים פופולריים גם לנשים! הצבעים הבהירים ועיצוב הגולגולת החמודה פשוט מקסימים מכדי להתנגד. קעקועי גולגולת ממתקים אלה אינם מוגבלים להיות רק קעקוע בירך עליונה – הוא יכול להתאים לא פחות בין עצמות הבריח או בכל מקום אחר.

14. קעקוע צד הירך של דיוזה מדוזה

לקעקוע הזה של מדוזה יש אומנות קו שאנו פשוט היינו קוראים לה מושלמת. אפילו רישומי הצמחים המקיפים את מדוזה והאביזרים הקטנים שהיא לובשת הם ללא דופי! יש רק רמז קטן של צבע אדום על קעקוע הירך הזה, והוא מתאים בצורה מושלמת גם ליצירה המקועקעת.

15. קעקוע ירך עליון ירך לבנות

למקרה שלא זאבים עם פרחים הם דבר אמיתי בכל הנוגע לקעקועים בירך לנערות. למה? רק תסתכל על קטע הקעקוע המדהים הזה! הפרחים והנקודות בקעקוע הזאב נראים כל כך עדינים ומדהימים – האם באמת צריך סיבה לכך?

16. שטן בוער

אנחנו לא יכולים להיות בטוחים מה הקעקוע הזה מנסה להראות, אבל הוא בהחלט מזכיר לנו את התופת הבוערת שמחכה לאנשים מסוימים בסוף חייהם! קעקוע המתאר את הרוע או השטן כזה יכול להיות קעקוע ירך נפוץ לגברים.

17. רעיונות לקעקוע של ירך מלאה

רוצה קעקוע שיכסה את כל הירך שלך ואז קצת? בחר נושא ופשוט הלך עם זה! זה עשוי להזכיר לך את משחק ה- GTA הפופולרי שבו מדובר בכסף, שוטרים והרבה הרבה מכוניות שמסתובבות. לא נופתע אם מדובר גם בקעקוע המתאר את לוס אנג’לס!

18. קעקוע ירך עדין לבנות

קעקוע על ירכי הילדה - שושן והציפור

קעקוע על ירכי הילדה – שושן והציפור

קעקועי ירך לנערות יכולים להיות גם רכים ועדינים כמו קטע קעקוע נפלא זה. לקעקוע הירך כאן יש רק כמה קווים פשוטים וכמה משיכות מכחול בצבעי מים. בקושי יש בזה משהו מורכב, אבל הפשטות מספיק יפה ברוב הפעמים.

19. עושה מעט

מָקוֹר

קעקועים בירך העליונה עם בעלי חיים צנועים ועדינים כמו יונים ואיילים הם גם בין הבחירות המובילות של קעקועים לנערות ונשים. בדיוק כמו החלק למעלה, קעקוע ירך לילדות לא צריך להיות מסובך. הפרחים הצבעוניים סביב החיות מעניקים אווירה נעימה לצבאים בשחור לבן.

20. ורדים בשחור לבן & לב פועם

מה בדיוק אומר תהילים 34:18? מה שזה לא יהיה, אנו בטוחים שזה יסתדר בצורה מושלמת עם הלב הזה מוקף ורדים ופרחים אחרים. אמנם אפשר היה לעשות את הקעקוע הזה בסגנון אמנות קו שחור ולבן רגיל בלבד, אך הצללים והצללים בתוכו הופכים את הקעקוע ליותר בולט.

21. קעקועי מנדלה בירך העליונה עם חרוזים

קודם כל, האם אתה רואה את הנקודות המדהימות לחלק העליון של הקעקוע עם דפוסי המנדלה? הפרטים בקעקוע הירך העליון הזה פשוט מדהימים! כשיש לך קעקוע כמו זה, זה כמעט יכול להיראות כאילו אתה לובש חגורת בירית מעוטרת מאוד.

22. דוגמת מנדלה פשוטה בצד הירכיים

קעקוע פשוט בדוגמת מנדלה משופר עוד יותר עם מעט דיו לבן. האם אתה מבחין בנקודות הלבנות סביב הקעקוע? כן, דיו קעקוע לבן זה דבר! אולי תוכל לשקול להוסיף קצת דיו לקעקוע הבא שלך.

23. קעקוע גב כהה של ירך

קעקועים בחלק האחורי של הירך יכולים להיות מלאים בתמונה גדולה יותר העוטפת את ירך או אפילו עד התחת שלך. בקעקוע זה יש דיוקן של אישה וגולגולת ממש מתחתיו. אנו אוהבים כיצד נראה כי הקעקוע מצויר תאורה מושלמת!

24. קעקוע צד חמניות של ירכיים

קעקוע ירך חמניות

אם יש לך קעקועים על הגב, אתה יכול להאריך אותו גם לירכיים ולאזור הירכיים שלך. מכיוון שאזורי פלג הגוף התחתון בדרך כלל גדולים מהחצאים העליונים, ניתן לכסות קעקועים מתחת לאזורי הירך בתמונות ומוטיבים גדולים..

25. קעקועי ירך אישה ופרח

לא נדיר יש דיוקן צדדי של אישה עם כמה פרחים, בדיוק כמו קעקוע הירך הזה כאן. בדרך כלל, בכל פעם שנשים מוכתמות בקעקוע, הן מוצגות בכמה סוגים של רגשות – או אמיצים וחזקים, או עצובים ומעורערים.

26. קעקוע בירך עליונה בעל נושא סיני

קעקוע ירך עליונה סינית

זה נראה כאילו זה יצא ישירות מציור סיני! אתה יכול לראות את החסידות הסיניות, מתאר השמש וכמה ענפים ברקע. סוג זה של קעקוע יצטרך לאמן הקעקועים כמה כישורים בסגנון קעקוע בצבעי מים!

27. פרחים וורדים קעקועי ירך

למרות שקעקוע זה עשוי להיראות כמו יצירה מורכבת, יש בו רק כמה אלמנטים בסיסיים. אתה יכול לראות כמה כתובות, תבנית מנדלה גדולה, כמה ורדים ואפילו מעט נמר בתחתית סביב אזורי השוקיים.!

28. תחרה & צלבים על קעקוע הירך העליונה

קעקועים על ירכי הילדה - צלבים

קעקועים על ירכי הילדה – צלבים

רוצה כמה רעיונות מדהימים לקעקוע ירך לעצמך? מה עם קעקוע צלב כמו זה? סמלי הצלב מעוצבים בצורה מורכבת מאוד, כך שלקעקועים יש מראה חינני ונשי מאוד.

היתרונות של קעקועי ירך

 • יש הרבה מקום לפיתוח הדמיון שלך ושל אדוניך וליצירת תמונות ייחודיות ויוצאי דופן של עיצובים מסוגננים ועוצמה ומשמעות רבה..
 • סוג זה של קעקוע יכול להסתיר כמה חסרונות של הדמות שלך, כמו גם להדגיש את הצדדים החזקים שלה.
 • הם גם פרקטיים ונוחים באופן שאתה יכול להסתיר אותם בקלות מתחת לבגדי היומיום שלך ולהראות זאת רק כשאתה רוצה.
 • קעקועי ירך מאלצים אותך לשמור על כושר ולנסות לשמר את האלגנטיות של גופך כל עוד אתה יכול.
 • קעקועי ירך נותנים לך את האפשרות לפתח את הסקיצה שלך, למשל, לקרסול, בטן או חלציים.

29. קעקועי ירך ורדים בצד

מכיוון שהשטח הפנוי סביב אזור הירך גדול, אין צורך לחשוב פעמיים על דיו ורדים בגודל גדול כמו זה. מספיק רק שניים או שלושה ורדים כדי לכסות את האזור ולתת לך קעקוע ורדים מדהים!

30. כיסוי קעקועי ירך ורדים

כיסוי קעקועי ירך ורדים

אתה לא צריך תמיד להדביק קעקוע ורדים לבד-הוא יכול לשמש גם כקעקוע חיפוי! בקעקוע זה כדוגמה, הוורדים נצבעים על גבי כמה קעקועי מנדלה, שנראים פורחים מדפוסי המנדלה..

31. קעקוע ירך ורד אדום גדול

קעקוע ירך ורד אדום גדול

קעקועים של ירך ורדים הם כמעט בלעדיים לנשים. גם אז, ישנם מספר צבעים שנשים אלה יכולות לבחור מהן. אתה יכול אפילו לומר שקעקועי ירך לנשים הרוויחו את המגוון שלהם מהצבעים והסגנונות שבהם הם בוחרים להדביק את הקעקועים שלהם..

32. דרקון על קעקועים בגב הירך

קעקועים של דרקון הירך האחורית

כשמדובר בדרקונים, הקעקוע בסגנונות יפניים או סיניים פופולרי לא פחות. קעקועים אלה האחוריים של הירך יכולים לכלול את כל אורכו של דרקון, מה שגורם לגוף של חובב הקעקועים להיראות כמו בד גוף מלא.

33. מנדלה נקודה בצד הירכיים

כמה מהקעקועים הפופולריים ביותר הם הצד של קעקועי ירך לנערות. הדפוסים המופיעים בקעקועים אלה יכולים להיות של דפוסי מנדלה או משהו סימטרי כמו זה, מוצל בעבודת נקודה מורכבת וכמה חרוזים..

34. קעקוע בירך עליונה הכולל כריש

בעוד שעיצובים של קעקוע כרישים עשויים להיות פופולריים יותר כקעקועים לגברים, זה לא אומר שנשים לא יכתבו אותו כקעקוע הירך או הירך שלהן. לגברת הזאת כאן יש כריש עז עם השיניים החדות שלו בחוץ על פני ירכיה העליונות – כמה עז!

35. קעקוע שבט על ירכיים עליונות

קעקוע כמו זה יכול להיות דיו או כקעקוע ירך לגברים או לנשים – אין הגדרה מגדרית לעיצוב מסוג זה. אתה יכול לראות דיוקן של גברת עם צבע אדום על פני החלק העליון של פניה וסוג של ראש הקוף שחבוש כגביע על ראשה שלה.

36. קעקועי ירך הגולגולת עם פרחים

אולי אתה רוצה קעקוע גולגולת, אבל אתה לא רוצה שהקעקוע שלך ייראה יותר מדי חולני. למה לא לקשט אותו עם כמה פרחים סביבו? קעקוע זה בירך העליונה מראה יד שמחזיקה את הגולגולת במקומה – אולי כסימן לניצחון?

37. קעקוע ירך הכולל פרפר & הירח

פרפרים ועשים בדרך כלל מקועקעים יחד עם הירח מכיוון שהחרקים הקטנים האלה נמשכים לעתים קרובות למקורות אור מהירח. בנוסף, הדוגמאות בפרפר או בעש עשויות להתנגש היטב עם בהירות קעקועי הירח.

38. קעקועי ירך פרח צבעוניים

חלק מהנשים עשויות להעדיף לעטוף פרחים צבעוניים באזורי הירך העליונה בהשוואה לשחורים ולבנים בלבד. קעקועי הפרחים המתוארים כאן הם בצבע עז, עם הבזקים של כחול בוהק, ורוד וכתום.

39. ברבורים קעקועי ירך עליונה

ניתן להציב קעקועים המתארים ציפורים, חסידות או אפילו ברבורים כמו ביצירה זו על אזורי הירך העליונה. כשגוף הציפורים משתרע על אזורי כפות רגליהם, הקעקועים מגיעים גם לאזורי הירך התחתונה או אפילו נמוכים מזה.

40. העיניים בכנפי פרפר

במקום לצבוע קעקוע פרפר טיפוסי, האדם הזה כאן דיק מה שנראה כמו עיניים של ינשוף בכנפי קעקוע הפרפר. כמו בקעקועי ירך אחרים לנשים, גם לזה יש הרבה חרוזים קטנים שמעטרים אותו!

41. רעיונות לקעקוע ירך פרחוני

קעקועי ירך הפרח ביצירה זו אדומים בוהקים, בניגוד למה שיכול להיות עורב שחור כפי שמוצג בתמונה למעלה. תמהיל הצבעים יוצר מראה תוסס עבור הקעקועים – בחירה מצוינת!

42. קעקועי פרחים בשחור לבן

קעקוע על ירכי הילדה - פרחים

קעקוע על ירכי הילדה – פרחים

יותר אנשים צריכים ליישם את רעיונות קעקוע הירך ביצירה זו! הפרחים נצבעים בגוון עדין בגווני אפור, כך שהצבעים לא יסתרו יותר מדי עם שאר העור..

43. חצי זאב קעקוע ירך חצי ורד

קעקוע על ירכי הילדה - זאב ורדים אדומים

קעקוע על ירכי הילדה – זאב ורדים אדומים

קעקוע בירך כזה פופולרי יותר לנשים שרוצות להפגין את נשיותן בתחושת עז כלשהי. בדרך כלל, זאבים מייצגים מאפיין פראי יותר, בעוד שהוורדים נותנים אווירה נשית יותר.

44. מתווה הבעת פנים

קעקוע על ירכי הילדה - עיניים בוכות

קעקוע על ירכי הילדה – עיניים בוכות

סוג זה של עיצוב קעקוע בירך נראה כמו משהו מתוך ספר קומיקס רטרו, אולי בשל העיצוב שלו ואיך נראה סגנון היצירה. אנחנו בהחלט לא שונאים את זה!

45. ירך & קעקוע טווס ירך

קעקוע על ירכי הילדה - טווס

קעקוע על ירכי הילדה – טווס

מה יכול להיות יותר דקורטיבי לקעקוע מאשר טווס צבעוני? ציפורים אלה ידועות בצבעיהן החיות, במיוחד בזנבותיהן. זו הסיבה שאזור הזנב הוא אזור טוב להתמקד בו בכל הקשור לעיצובי קעקוע בירך!

כמה כואב קעקועים של ירך?

קעקועים בירך עשויים להיות יחסית ללא כאבים, אם לא לגמרי. זהו חלק בשרני בגוף של אנשים, שבו הרבה שומן היפודרמי מכיל. אך בהתחשב בעובדה שנושאי קעקועי ירך הם נערות ונשים ברוב המקרים, ברור כי עורם דק יותר ורגיש יותר לכאבים.

לכן יכול להיות קצת דם בעת קעקוע ירך כמו גם תחושות לא נעימות. ראוי להזכיר שקעקועי ירך הם לרוב בגדלים גדולים ותהליך ביצוע הקעקוע עמיד. זה גם שם דגש על רגשות כואבים, המלווים קעקוע.

46. ​​הודי אדום

קעקוע על ירכי הילדה - נערה הודית

קעקוע על ירכי הילדה – נערה הודית

קעקועים הודים אדומים ניתן למצוא בכמה מהבחירות המובילות בכל הנוגע לעיצובי קעקועים. אתה יכול למצוא עיצוב קעקוע כזה לא רק על אזורי הירך, אלא גם על הזרועות או בכל מקום אחר.

47. קעקוע קנדיסקול ריאליסטי

קעקוע על ירכי הילדה בסגנון צ'יקאנו

קעקוע על ירכי הילדה בסגנון צ’יקאנו

עד עכשיו הייתם שמים לב שישנם שני סגנונות לקעקועי גולגולת ממתקים – הבהירה, הצבעונית והעליזה, ודומה לזה – גרסה כהה יותר שהיא גם ריאלית יותר.

המשמעות של קעקועי ירך

קעקועי ירך ניכרים בכמה סקיצות מגניבות מאוד פופולריות.

הקעקוע הנפוץ ביותר על ירך הוא דרקון מלכותי צבעוני. תרבויות שונות מייצגות הרבה תמונות של היצור המיסטי הזה. הם פחות או יותר מתאימים לנשים ולגברים. אנשים שאוהבים את התרבות המזרחית מעדיפים להשתמש בדימוי זה של חוכמה, כל העוצמה והחיפושים הפילוסופיים. ישנן שיטות רבות להנחת דרקונים על ירך. אפשר להמשיך אותם עד הבטן או הברך. דרקונים ציוריים יותר אם הם עשויים בצבע ובגודל חיוני.

קעקועי ירך בעולם הנשים עשירים גם בדימויים כגון כתפיות או קשתות. הם ממוקמים באופן סימטרי על שתי הירכיים בצד האחורי. לתמונות אלה אין חוש עמוק מיוחד. הם ממלאים תפקיד של גוון רגשי של פריצות ומפגינים חסד ורכות של נשים.

48. רעיונות קעקועים לירך מגניבים

סקיצה קעקוע מגניבה - גולגולת

סקיצה קעקוע מגניבה – גולגולת

לא בטוח לגבי הקעקועים שברצונך לרשום על ירכיך? תמיד יש רעיונות ייחודיים לקעקוע ירך כמו זה כדי להתחיל! לאיזה סוג עיצוב תרצה ללכת באופן אישי?

49. קעקוע ירך הדרקון הסיני

קעקוע בירכיים ובצידה של הילדה - הדרקון היפני

קעקוע בירכיים ובצידה של הילדה – הדרקון היפני

זוכרים את הילדה עם קעקוע הדרקון? ובכן, אם אתה אוהב את הסרט הזה, אתה בוודאי יכול לבחור קעקוע כמו זה! זכור כי אפשרויות הקעקוע שלך אינן מוגבלות על ידי המגדר שלך!

50. גולגלות & חמניות

עיצוב קעקועים כמו זה נפוץ באופן מפתיע בקרב נשים שאוהבות לערבב כמה פרחים עם דפוס חולני כגון גולגולות.

51. קעקוע דרקון כחול בהיר בצד & ירכיים עליונות

קעקועים של ירך כחול בצד הירך

אחד הסוגים המגניבים ביותר של מיקומי קעקועים לדרקונים הוא ממש לאורך הירכיים ואזורי הירך העליונה. האם קעקוע כזה מדהים להפגין?

52. קעקוע דרקון סיני אדום

קעקוע דרקון אדום באזורי הירך העליונה כמו זה יכול לתת לאישה מראה מפתה ואפילו אטרקטיבי.

53. קעקוע מלא בחזרה עם נושא הדרקון

האם הקעקוע הזה לא נראה סתם מגוחך? נושאים יפניים מסתדרים היטב עם נושאי קעקוע דרקון, כך שקעקוע הירך העליון והאזור האחורי נראה מדהים לחלוטין.

54. קעקוע דרקון עם פרחים אדומים

קעקוע על ירכיה ובטנה של הילדה - הדרקון היפני וסאקורה

קעקוע על ירכיה ובטנה של הילדה – הדרקון היפני וסאקורה

קעקועי דרקון ניתן לצבוע בשחור ולבן ועדיין להיראות מעוטרים להפליא כל עוד יש לך כמה דוגמאות פרחוניות אדומות לקישוט האזורים שמסביב.

55. לאורך הירכיים העליונות & אזור הירכיים

הכף על קעקוע הנחש הזה נראה מדהים, אתה לא חושב? התערובת בין מה שנראה כמעט מרושע בקעקוע הנחש לבין דפוסי הפרחים האדומים בחלק האחורי מעניקה ליצירת הקעקוע כולה עיצוב הרמוני..

56. רעיונות לקעקוע של ירך נחש עם שני ראשים

אנחנו לא בטוחים מאיפה לקח לאדם הזה רעיון קעקוע כל כך מעניין, אבל נגיד שאנחנו אוהבים את הרעיון! לא כל יום אתה רואה מישהו מצייר קעקוע של נחש, הרבה פחות דו ראשי!

57. עיצוב קעקוע ירך מורכב

וואו, הרבה קורה בקעקוע הירך הזה, לא? עיצוב בכיסוי מלא כמו זה חייב להיות אחד מקעקועי הירך הנוראים ביותר לנשים!

58. צבעים מסביב

קעקוע ירך

להלן דוגמה מושלמת לשימוש העיקרי בחלל שלילי ביצירת קעקוע! רוב הקעקוע מכוסה בצבעים בהירים, למעט החלקים בהם הוא נשאר ריק. זה יכול להיות קטע לא גמור, אבל אנחנו אוהבים את זה כפי שהוא!

59. קעקועי ירך פרח ירך עליון

לא בטוח איזה פרח לדיו? אתה לא צריך לבחור רק סוג אחד של פרחים. במקום זאת, למה לא להדביק 3 מועדפים מובילים בעלי משמעות משמעותית לעצמך?

60. נוף קסום

קטע קעקוע נוף מתקבל בברכה גם עבור קעקועים בירך העליונה. יצירה זו גם משתמשת במרחב שלילי ליצירת קווי המתאר של הירח. יש לו אווירה מרגיעה, לא?

61. קעקועים של ילדה וזרוע ירך קלאסיים

אולי כבר הזכרנו את זה, אבל הנה שוב. זהו עוד קעקוע נחמד לירך העליונה המתאר ילדה וזאב. תוכלו גם לשים לב כי הוא בהשראת עיצובים קעקועים הודו אדום.

62. עניבת פרפר – קעקועי ירך לילדות

קעקוע על ירכי הילדה - קשת

קעקוע על ירכי הילדה – קשת

הישאר חמוד עם קשת קטנה וקטנה כמו קעקועים בגב הירך שלך! אמנם אתה יכול להדפיס דפוסי קשת על הגב או על החלק הקדמי של הירכיים שלך, אבל עיצובים כאלה נפוצים יותר בחלק האחורי של הירכיים..

63. שני פשטידות קשתות ירך לנשים

קעקוע על ירכי הילדה - קשתות

קעקוע על ירכי הילדה – קשתות

האם קשתות לא פשוט נפלאות כשהן מעוטרות בדוגמאות ורודות ותחרה? קעקועים בגב הירך פופולריים בטירוף בקרב נשים בשל האסתטיקה היפה שלה.

64. קעקוע גב מלא

למרות שמרכז החלק של קעקוע הגב שלך לא צריך להתרחב לרגליים, הדפוסים המקיפים את החלק המרכזי יכולים להגיע עד לחלק האחורי של הירכיים שלך או אפילו למטה!

65. אריה עם פרחי קעקועי ירך

לקעקוע הירך העליון המדהים הזה יש אריה בצד וכמה פרחים פורחים בחזית. הדרך בה האריה והפרחים מוצלים היא טבעית ויפה.

66. סידור פרחים עם חתיכת מרכז גדולה

זה לא רעיון הקעקועים לירך קעקוע ירך הראשון ולא האחרון שתראה. בלי קשר, היצירה הזו ייחודית גם היא מכיוון שהיא ממקדת מיקוד כבד יותר על הפרח באמצע. העיצובים הקטנים יותר מסביב למרכזה מעניקים גם הם לתמונה דחיפה!

67. גבעול פרחים בצד

אם אתה לא חובב גדול של סידורי פרחים, מה דעתך על רק גבעול פרחים אחד עם כמה שטרם פרחו בצד? גם העלים הקטנים יכולים להיות פרט חביב!

68. אישה מסוכנת

קעקוע על ירכי הילדה - מתלה

קעקוע על ירכי הילדה – מתלה

זה בהחלט אחד הקעקועים היקרים יותר לירך גם לנשים. הבירית השרוכה נראית כל כך יפה וחיננית, רק כדי שהאשליה תישבר על ידי פיסת המכונות הקטנה שתוחבת לתוך הבירית.

69. כמו מחוך

קעקוע על ירכי הילדה - קשתות

קעקוע על ירכי הילדה – קשתות

עייף מכדי להמשיך ולראות את כל הלוק המחוך? מה דעתך להדביק את תבנית המחוך על הגב שלך ולצמד אותו עם תבנית החפרפר האחורי של קעקועי ירך?

קעקועים של גברים על ירכיים

כפי שכבר הוזכר, דרקונים פופולריים מאוד בחלק זה של גוף בקרב גברים ונשים כאחד, אך יש להם הבדלים רבים בהתאם לתרבות הייצוג. מכיוון שקעקועי ירך אינם נפוצים בחלק הגברי של העולם, יש צורך לומר כמה מילים על הרעיונות, שעבורם הם נותנים את העדפותיהם..

הדרקון הסיני הוא יצור מים, ואילו הדרקון היפני הוא סמל ליסוד האוויר. דרקונים יפנים מעניינים בפרטיהם העשירים ובצבעים הבהירים. נושא הדרקון היפני חייב להיות הוגן וקפדני. קעקועי דרקון חייבים להגיב לדמותו של אדם. דרקון סיני מגן על הבעלים ממחשבות רעות ועוזר למצוא אמת וצדק. דרקונים בתרבות המערבית הם סמל לאכזריות, מאפיינים שליליים, רוע וערמומיות. הם עדים לחמדנות וזדון.

אריות בקעקועי ירך הם סמלי שליטה וגדולה. חיית בר זו מסומנת בקיצור, בעוצמה ובעורמה, כמו גם במהירות ובחוכמה שלו. רישומי אריות מייצגים גם אנרגיית שמש, גאווה, כבוד, צדק והגנה. אז קעקועים כאלה יכולים להיות קמעות. שני אריות בתנוחה שלא נחקרו הם סימן לאיזון והרמוניה. גברים ונערים יכולים גם לבחור תמונה של אריה כדי לתאר אותה על ירך.

70. קעקועי ירך כחול ירך לגברים

קעקוע על ירכיו של אדם - דרקון

קעקוע על ירכיו של אדם – דרקון

האם אתה אוהב את מה שאתה רואה ביצירת קעקוע הדרקון הסיני הזה? אנחנו יודעים שכן! הצבעים בהירים ומדהימים, והתבניות נשארו קרובות לעיצוב המסורתי של דרקון סיני.

71. קעקוע דרקון צבעוני בצד הירכיים

קעקוע על ירכי הילדה - הדרקון היפני

קעקוע על ירכי הילדה – הדרקון היפני

אם אינך בטוח היכן תוכל להדביק את קעקועי הדרקון שלך, דוגמה זו יכולה לתת לך מושג. ניתן לצבוע קעקועי דרקון בצורה כזו שראשם הופך לחלק מקעקוע בירך העליונה כמו היצירה הזו.

72. רעיונות לקעקוע ירך של ירך הדרקון

קעקוע על ירכיו של גבר - דרקון סיני

קעקוע על ירכיו של גבר – דרקון סיני

כצפוי, קעקועי דרקון לגברים שונים מאלה של נשים. עיצוב זה, כדוגמה נראה הרבה יותר עז ממה שמופיע על ירכי האישה.

74. קעקועי ירך עליון של שחור ולבן

קעקוע על הירכיים על הבחור - הדרקון היפני

קעקוע על הירכיים על הבחור – הדרקון היפני

קעקועי דרקון יפנים אינם זקוקים לצבעים. אתה יכול לצבוע אותו בשחור לבן או בגווני אפור וזה עדיין ייראה מושלם לחלוטין.

75. עיצוב קעקוע דרקון קטן יותר על הירכיים

קעקוע על ירכיו של גבר - דרקון ופרח יפני

קעקוע על ירכיו של גבר – דרקון ופרח יפני

במקרה שקעקוע דרקון בגודל מלא אינו הדבר שלך, גם לנו יש דבר כזה! אתה יכול לצבוע קעקוע דרקון כעיצוב קטן יותר שיתאים לגודל הקעקוע על הרגל השנייה שלך.

76. דרקון בין העננים

קעקוע על ירכיו של גבר - דרקון יפני

קעקוע על ירכיו של גבר – דרקון יפני

האם זה רק אנחנו או שהקעקוע הזה די מזכיר לכם גם את סדרת הדרגון בול? בטח היה הדבר בעל מראה פנינה שהדרקון הזה לופת!

77. קעקוע דרקון תואם לגולגלות

קעקוע על ירכיו של גבר - דרקון וגולגולות סיניות

קעקוע על ירכיו של גבר – דרקון וגולגולות סיניות

זה לא תיאור נפוץ במיוחד, אבל זהו! לקעקוע הדרקון הזה יש שתי גולגלות במצמד שלו, כמעט כמו גביע.

78. הכתר את מלך הג’ונגל

גברים יכולים גם לבחור להדביק את מלך הג’ונגל על ​​אזורי הירך העליונה שלהם או בכל מקום אחר. במקרה זה, נראה שהם מציינים בדיוק מיהו המנהיג.

79. אריה עם רעמה זורמת

סקיצה של קעקוע - אריה

סקיצה זו של קעקוע המתאר אריה היא דוגמה מצוינת לרעיונות קעקוע ירך מפוארים לגברים. האם היית כותב על עצמך דבר כזה?

קעקועים של נשים על ירכיים

נשים ובנות מקשטות את ירכיהן בתמונות שונות. הם בגודל גדול, ולכן אותיות ומרכאות, כמו גם קעקועים קטנים, אינם מתאימים ברוב המקרים. רישומי קעקועי ירך שונים ותמיד מקוריים. הוא הפך פופולרי בשנים האחרונות ותפס את תשומת ליבן של נערות צעירות רבות, קודם כל. ללוכד החלומות יש את המוזרויות של סמלי קסם, המגינים עליך מפני רוחות רעות כאשר המוח והנפש שלך יש מנוחה. סמל זה הגיע לתרבות שלנו משבטים הודים, שהאמינו ביכולות ההגנה שלה.

לעתים קרובות הוא משולב עם תמונות של פרצופים או כפות בעלי חיים. אריות פופולריים גם בקרב נשים ובנות. עם זאת, עבורם חיה זו מגלמת את החוכמה המשפחתית, את ההתמסרות לאחוז המשפחתי ולהריון. קעקועים עם ורדים הם אחד החושים המלאים ביותר. יש לה הרבה משמעויות בהתאם לתרבות ולגיל. המשמעויות העדיפות הן אהבה ברורה, סגולה ורומנטיקה. בתרבות הסינית ורדים הם סמל של גאווה ורגישות. זהו גם שגשוג וסיכון סיפוק. במצרים העתיקה פרח זה היה קשור לנשיות ולידה.

יתר על כן, לכמה אלמנטים של ורדים יש משמעות נוספת משלהם:

 • גבעול, אם ישר מייצג את נחישות הנפש.
 • עלים קשורים לאושר ושמחה.
 • קוצים הם סימנים של נוגה ודכדוך.

לחושים שונים יש גם ורדים בצבעים שונים:

 • ורדים לבנים הם סמל לתמימות.
 • ורדים ורודים פירושם הכרת תודה.
 • ורד אדום קשור באהבה ותשוקה.
 • ורדים כחולים מתאימים לאינדיבידואליות מקוריות.
 • ורד שחור הוא סמל לאבל ולמיסטיקה.

80. לוכד חלומות עם קעקועי ירך נוצות לנשים

קעקוע על ירכי הילדה - לוכד חלומות

קעקוע על ירכי הילדה – לוכד חלומות

לוכדי חלומות הם נושא נפוץ בקעקועי ירך לילדות. הנוצות יכולות להשתלשל יפה סביב הירכיים העליונות שלהן או במורד רגליהן היכן שהן בוחרות להדביק אותו.

81. קעקוע לוכד חלומות גדולים על הירכיים העליונות

קעקוע על המותניים של הילדה - לוכד חלומות

קעקוע על המותניים של הילדה – לוכד חלומות

רוצה לכסות שטח רחב יותר עם לוכד חלומות? מה עם רעיונות לקעקוע בירך כמו היצירה הזו? לוכד החלומות דיו בגודל גדול, מספיק כדי לכסות שטח רחב.

82. לוטוס ולוכד החלומות

קעקוע על ירכי הילדה - לוכד חלומות ולוטוס

קעקוע על ירכי הילדה – לוכד חלומות ולוטוס

רוב הבנות אוהבות עיצובים קעקועים פרחוניים ולוכדי חלומות. עם זאת בחשבון, האם עיצוב קעקועים כזה באמת לא צפוי עבור רובכם?

83. כמו ציור

קעקוע על ירכי הילדה - לוכד חלומות עם פני זאבים ושושנים

קעקוע על ירכי הילדה – לוכד חלומות עם פני זאבים ושושנים

לקעקוע לוכד החלומות הזה יש גם את הדפוסים הקלאסיים שלו מכוסה קעקוע זאב – זה עיצוב קעקוע ירך ייחודי, לא כך?

84. קעקוע אריה Dotwork עם עיצובים פשוטים של מנדלה

קעקוע האריה כאן כנראה עבר זמן רב לדיו עם כל העיצוב המורכב הזה! הפרחים ועיצובים המנדלה הקטנים מאחור מוסיפים גם הם לאסתטיקה הכוללת של עיצוב קעקוע הירך הזה.

85. רעמות אריות מעוטרות היטב

אז אולי היית אוהב לעשות קעקוע אריה כעיצוב קעקוע הירך שלך, אבל אתה לא רוצה שזה ייראה עז מדי או מציאותי. אם זה המצב, אז קעקוע האריה המעוצב היטב מושלם עבורך!

86. עיצוב אריה לבן מוצל עם ורדים

אין מספיק אהבה לנמרים ולאריות לבנים בכל הנוגע לעולם הקעקועים! זו הסיבה שאנו כל כך מתרגשים לראות את העיצוב היפה הזה של קעקוע הירך העליונה. זה יפה!

87. ורד בודד

קעקוע על ירכי הילדה - ורדקעקוע על ירכי הילדה – ורד

88. דג קוי עם לוטוס

עיצובים של קעקוע דגי קוי פופולריים גם בקרב נשים ונערות. אנחנו לא מופתעים! זה קעקוע מקסים שיש לך אחרי הכל.

89. קליפה ופרחים

נגמרו לך רעיונות לקעקוע הירך הקטן והיפה שלך? מה דעתך לשלב עיצוב צדפים נחמד יחד עם כמה פרחים.

90. חרציות

חרציות עם כמה עלים מסביב יכולות להיות עיצוב נהדר בכל הקשור לקעקועים בירך העליונה. אולי זה נובע מגודל הפרחים האלה וכיצד הם מתעקמים לכיוון המרכז?

91. צלב ושושנה

קעקועי צלב נראים נהדר כמו קעקועי ירך לנשים, במיוחד יותר אם יש מוטיב ורד אדום יפה ומציאותי כמו זה גם הוא מעורב!

92. חבורה של עיצובים של קעקוע ירך ירך

קעקוע על ירכי הילדה - ורדים ורודים עם עלים

קעקוע על ירכי הילדה – ורדים ורודים עם עלים

האם קעקוע ירך הוורד הזה לא נראה לך כמו ציור בצבעי מים? עיצוב קעקועים מדהים זה יסתפק כקעקוע בירך לנשים!

93. ורדים בשחור לבן עם קוצים

קעקוע על ירכי הילדה - ורדים עם קוצים

קעקוע על ירכי הילדה – ורדים עם קוצים

קוצים על ורדים משמשים בדרך כלל אזהרה לאחרים לא להתקרב. מה אתה חושב שהקעקוע הזה אומר כשהוא כתוב על אישה? אולי היא נפגעה בעבר.

94. קעקועי ורד עליון וירך עליונים

בשלב זה, זה רק היה להצביע על המובן מאליו לומר שפרחים ושושנים הם בחירות טובות של קעקועי ירך לנשים. עיצוב פשוט כמו קעקוע זה עדיין עובד טוב, אתה לא מסכים?

95. פרפרים צהובים & עיצובים של קעקוע ירך בצבעי מים של ורדים

קעקוע בצבעי מים על ירכי הילדה - ורד ורוד ופרפרים

קעקוע בצבעי מים על ירכי הילדה – ורד ורוד ופרפרים

סגנונות קעקוע בצבעי מים תמיד עושים פלאים כאשר הם משמשים כקעקועי ירך לנשים. עיצוב זה אינו יוצא מן הכלל! אנחנו אוהבים איך הצבעים מתפשטים סביב קעקועי הוורדים.

96. ורדים כחולים & פרפרים

קעקועים על ירכי הילדה - ורד כחול ופרפרים

קעקועים על ירכי הילדה – ורד כחול ופרפרים

אם יש צבע ורד אחד שבנות יאהבו, אז זה יהיה הוורדים הכחולים. כלומר, תראו את הצבע הנפלא והיפה הזה! מה לא לאהוב בזה? זהו אחד מקעקועי הירך הפשוטים והנשיים לבנות שאפשר לבחור בהם.

97. קעקוע ורדים פשוט עם עלים מסביב

קעקוע על ירכי הילדה - ורד שחור

קעקוע על ירכי הילדה – ורד שחור 

אנו מודעים לכך שקעקוע זה אינו בולט כמו כמה מקעקעי הוורדים האחרים למעלה, אך מה אין לקבל בברכה עם קעקוע הוורדים השחור -לבן הפשוט הזה? לפעמים, הפשטות עובדת הכי טוב!

ייחודיות של טיפול לאחר

אם תדאג לירך, הגן עליו מפני אבק, לכלוך, טמפרטורות גבוהות כמו באמבטיות או סולריום ומגע הדוק עם צמר וסינתטיים השיקום שלו יצליח. עדיף לעשות קעקועי ירך בסתיו או באביב. אתה יכול ללבוש בגדים קלים מחומרים טבעיים ולא תרגיש לא נוח. יש לשטוף את הירך תמיד ולטפל בקרם ספציפי.

98. עיצובים קעקועים לירכיים סגולים ואדומים

קעקוע על ירכי הילדה - אדמוניות

קעקוע על ירכי הילדה – אדמוניות

גם הקעקוע הפשוט הזה מדהים! אדמוניות הן כבר פרחים יפים בכוחות עצמן, כך שקעקועי ירך פרחים עם עיצובים אלה אינם זקוקים לעיצוב רב. פשוט דיו אותו והתחילו להיראות מהממים!

99. קעקוע ירך עליון של צבאים עם מסגרת זהובה

קעקוע על ירכי הילדה - צבי

קעקוע על ירכי הילדה – צבי

למען ההגינות, זה יכול לשמש כגב אסתטי במיוחד של עיצוב קעקועים בירך! אם אתה חובב קעקועי צבאים, למה שלא תחשוב על היצירה הזו בעצמך?

קעקועי ירך של ידוענים

קעקועי ירך מעטרים גם את גופם של אנשים מפורסמים. הם פופולריים במעגלי נשים לרוב.

קעקוע הירך העליונה של ליידי גאגא

לליידי גאגא יש חד קרן על ירכה השמאלית.

קעקוע הירך העליונה של ריהאנה

קעקוע על ירכי ריהאנה - אותיות אלגנטיות

קעקוע על ירכי ריהאנה – אותיות אלגנטיות

ריהאנה קישטה את צדה הימני באותיות אלגנטיות

קעקועים בגב הירך של פינק

קעקוע על ירכי ורוד - שתי קשתות

קעקוע על ירכי ורוד – שתי קשתות

יש לה גם שני עיצובים של קשת קטנה ועדינה על גבי ירכיה!

אילו מרעיונות הקעקועים בירך אלה אתה הכי אוהב? בין אם זה קעקועים של ירך ורד, קעקועים בגב הירך או כל סוג אחר של עיצובים שתוכלו להדביק על אזורי הירך שלך, אנו מקווים שמצאת לפחות אחד או שניים המתאימים לטעמך ולהעדפתך. בינתיים, למה לא לבדוק רעיונות קעקוע אחרים עבור חלקים אחרים של הגוף או עם מוטיבים מסוימים שאתה שוקל?