קעקוע חצי שרוול הוא אחד מסוגי הקעקועים הטובים ביותר שתוכל להתחיל איתם. קעקועים חצי שרוול מתייחסים בדרך כלל לקעקועים המכסים את אזור האמה – הם יכולים להיות ממוקמים על הזרוע העליונה, הזרוע התחתונה או אפילו הזרוע כולה!

הרעיון מאחורי קעקועים של חצי שרוול הוא שזה יכול להחליף שרוול ממשי מחולצה בעיצובים שלה. מכיוון שזרועותיך יכולות להיחשף רוב הזמן, הרבה מחשבות מושקעות בבחירת עיצוב הקעקועים הטוב ביותר שיתאים למיקום זה..

רעיונות פופולריים לעיצוב קעקועים עם חצי שרוול

אם אתה יודע מה זה קעקוע שרוול, לא קשה לנחש את המשמעות של קעקוע חצי שרוול. לסוג זה של קעקוע יש שתי אפשרויות מיקום, מהכתף ועד המרפק ומהמרפק עד פרק כף היד.

בשל הנראות שלו, עיצובים קעקועים של חצי שרוול נוטים להיות מורכבים ומפורטים. אל תתפלאו לראות יצירות אמנות מדהימות בין אוסף הקעקועים למטה! גם אם אתה חושב שקעקוע על האמה ברור מדי, ישנן אפשרויות אחרות גם עבורך.

ביצוע קעקוע על היד נחשב לאחת הגרסאות הטובות ביותר מסיבות שונות. בינתיים, בואו נסתכל על כמה מעיצובי הקעקועים המדהימים ביותר שתוכלו להדביק על היד מתחת!

1. עיצוב קעקוע חצי שרוול שלד

נראה כי רוב החבר’ה אוהבים עיצובים של קעקועים הכוללים שלדים, גולגולות ונושאים כהים יותר. עיצוב קעקוע זה עם חצי שרוול לגברים אינו יוצא מן הכלל!

2. עיצוב בהיר, קוסמוס

כמה עיצובים קעקוע חצי שרוול לגברים בולטים גם בצבע. עם צבעי קעקוע כמו זה, לא תצטרך לדאוג שהקעקוע שלך לא ייראה.

3. קעקוע שרוול בנושא אימה-ליצנים & ציטוטים

הקעקוע הזה כאן מתאר ליצן ומה שצפוי להיות כמה בלונים מקופצים. אם צפית בסרט ‘זה’ מאת סטיבן קינג, זה יהיה קעקוע מוכר מאוד שעשוי להזכיר לך את הסרט!

4. אומנויות & קעקוע בשרוול בסגנון קריקטורה

קעקועים חצי שרוול כמו זה יראו בניגוד גמור לתלבושת של חובב הקעקועים. מכיוון שקעקוע חצי השרוול מוצל מאוד וכהה, לבישת משהו לבן וללא שרוולים תהפוך את הקעקוע למאוד מושך יותר!

5. נקודה מורכבת & לְעַצֵב

יש כאן די הרבה דברים שקורים. יש מה שנראה כמו חתיכות קעקוע, רקע גיאומטרי, עין ופנים חצי גולגולת עם מסכת תחרה. הדיו השחור של הקעקוע בעל ניגודיות גבוהה ביחס לדיו האדום.

6. קעקוע חצי שרוול פרחוני לנשים

ראית פעם קעקוע חצי שרוול שנראה כל כך טוב אפילו ממרחק? האינטונציה הכהה של הדמות הדמוית פסל בחלק האחורי של הזרועות היא תוספת מדהימה.

7. קעקועים קטנים המרכיבים קעקוע בעל חצי שרוול

אם אינך בטוח איזה סוג עיצוב אתה רוצה לכסות את כל הזרוע שלך, למה שלא תעשה את זה לאט ותקעקע פריט אחד בכל פעם? עיצובים קטנים יותר אלה ייראו טוב כאשר הם יוצרים עיצוב הכולל חצי שרוול גדול יותר.

8. השלם את כיסוי קעקוע הגוף שלך

עיצובים קעקועים עם חצי שרוול נראים גרועים במיוחד כשגם שאר גופו של אדם מסופג דיו! בתרחישים כאלה, יש הרבה דברים שאפשר להסתכל עליהם.

9. פרחים & פרפרים

פרפר קעקוע על הכתף

דוגמאות פרחים וקעקועי פרפרים לעולם לא ייגמרו מהסגנון לנשים. אחרי הכל, אלה הם בין מוטיבי הקעקועים הפופולריים ביותר לנשים.

10. קעקוע מונוכרום חצי שרוול

יש אנשים המקשטים את קעקוע חצי השרוול שלהם בכל מוטיבים שהם יכולים לחשוב עליהם. זה כאן מעוטר ברובו בדוגמאות פרחוניות בתוך אובייקטים אקראיים אחרים.

11. מתוך סיפורי ויקינג & עיצובים קלטיים

הקעקוע הזה כאן נראה מושלם כפי שהוא! הקשרים הקלטיים בפרק כף היד מסיימים את קעקוע חצי השרוול בצורה מושלמת. יש כמה לוחמים ויקינגים, לוחמת גברת החובשת בקשתה וספינת קרב מרחוק.

12. עיצוב קעקוע וחצי שרוול צבעוני

קעקוע חצי שרוול לנשים לא הופך להיות יותר צבעוני מזה! כמעט כל צבע בספקטרום כלול בתוך עיצוב משוכלל זה; אנחנו אוהבים את זה!

13. ורדים & שעון כיס

שעון שרוול וקעקוע ורדים

כמה שרוולי קעקוע על נשים יכולים לתת תחושה רומנטית לצופים שלה, כמו זה – שעון כיס, כמה ורדים וכמה כתובות.

14. פלורה & פאנו עיצובים קעקוע חצי שרוול

ההבדל היחיד בין קעקוע שרוול לקעקוע חצי שרוול הוא חלק מהיד שהוא תופס. זה כאן למעלה ממלא הכל מהכתפיים ועד קצה האצבעות. זוהי מסירות רבה!

15. זרימת הזמן

כשמסתכלים על הקעקוע הזה, אי אפשר שלא לחשוב על חלוף הזמן. מלאך מסתכל מלמעלה ככל שחולפות שעות ושנים. המוות תמיד מרחוק, מחכה.

16. חליפת חלל; שרוול זרוע חלל

ובכן, זוהי דרך יצירתית אחת להעביר את כל הגלקסיה על זרועותיך. המאפיינים של כוכבי הלכת והגלקסיה דומים מאוד לחיים. אנו אוהבים את דימוי העולם המשתקף בחליפת החלל של האסטרונאוט!

17. האש של עוף החול

שרוולי קעקועים על ידו של גבר

אם גבר מחפש כמה עיצובים קעקועים וחצי שרוולים חזקים לגברים, זהו אחד הנושאים שבהם הוא יכול להשתמש כדי להשיג את מטרות הקעקוע שלו. אחרי הכל, לא ידוע שציפורי עוף החול עזות ועוצמתיות?

18. כתובות על הכתף שלך

יש מגוון עצום של קעקועים עם חצי שרווללמרות שיש מגוון עצום של קעקועים עם חצי שרוול, נשים נוטות להעדיף משהו שיש לו משמעות אישית לקעקועים שלהן – כגון ציטוטים וכתובות משמעותיות.

19. נקודות עבודה בקעקועים חצי שרוול

עוד גרסה אחת נחמדה לבנות, אבל הפעם - שרוול חצי תחתון

זו גרסה אחת יותר נחמדה לבנות, אך הפעם – שרוול חצי תחתון. שימו לב לנקודה שמאחורי הפרחים!

היתרונות של קעקוע חצי שרוול

רוב הזמן, כולם ישקלו אם הם רוצים שאחרים יראו את הקעקועים שלהם לפני שהם מצביעים אחד על גופם. המיקום של קעקוע חצי שרוול הוא ייחודי מספיק כדי שהוא יכול להסתיר אותו או להראות אותו – ניתן לעשות זאת בכל דרך!

ישנם כמה יתרונות של ביצוע קעקוע חצי שרוול על פני אחרים, כולל האפשרות לבחור אחת משתי דרכים למיקומה. קעקוע בחצי שרוול גם הוא יחסית לא כואב במהלך הפעלת דיו בהשוואה לקעקועים המוטבעים בחלקים אחרים של הגוף. יש גם אפשרות להסתיר קעקוע על ידי לבישת בגדים עם שרוולים ארוכים – אתה יכול להסתיר אותו או להראות אותו מתי שתרצה!

העור של אנשים חווה פחות שינויים בשל גיל או עלייה במשקל באזור זה, כך שזה אומר שהתמונה שלך נשמרת כפי שהייתה בהתחלה. אתה לא צריך לדאוג יותר מידי מהקעקוע שיצא מהצורה עם שינויי המשקל שלך!

עם זאת, יש גם צד שלילי. בקיץ אנשים מעדיפים ללבוש בגדים עם שרוולים קצרים, כך שאנשים שמתכוונים להסתיר את הקעקועים שלהם אולי לא יוכלו לעשות זאת בקיץ. כדי להסתיר קעקוע חצי שרוול, יש צורך ללבוש משהו עם שרוולים קצרים לכל הפחות.

20. קעקוע חצי שרוול נושא לשבט לגברים – הודים אדומים

זהו נושא קעקוע פופולרי נוסף לגברים-הודים אדומים וקעקועים דומים אחרים בהשראת השבטים. הגימור הנקי של קעקוע זה ממש מעל פרק כף היד הוא מגע נחמד!

21. גולגלות צבעוניות & נוצות

תארו לעצמכם למעשה דיו קעקוע צבעוני זה. למרות שהם נראים כמו קעקועים, שרוול בד מסוג זה מאפשר לך לקבל הצצה כיצד עשוי להיראות קעקוע חצי השרוול שלך לאחר שהוא מקושר בפועל.

22. נוף מעל ההרים

שרוולי קעקועים על ידו של גבר

קעקוע זה יכול להיות מוסתר מתחת לבגדים. אתה יכול לשנות את אורך קעקוע חצי השרוול שלך. זה יכול להגיע רק למחצית אמות הידיים שלך, או שאולי זה משתרע עד המרפק. קעקוע כזה יכול להסתתר מתחת לחולצה ארוכת שרוולים בצורה מושלמת.

23. עיצובים קעקועים נשיים למחצה

קעקוע פרחי חצי שרוול נשי מאוד

שרוול חצי נשי מאוד המורכב מקעקועים פרחוניים שונים. ניתן גם לראות מילים כתובות באמצעות שפתון, פרחים בהירים ודוגמאות אחרות הקשורות בנשיות, כגון צורת לב.

24. מלאך השומר שלך

דיו של קעקוע חצי שרוול הוא הליך יחסית כואב

דיו קעקוע חצי שרוול אינו כואב יחסית, ולכן אנשים רבים פתוחים לעיצובים מורכבים לאזור זה. זו הסיבה שחלק מהקעקועים המדהימים המוצגים כאן מפורטים במיוחד עם צללים & הצללות!

25. יצירת אמנות

אתה יכול אפילו לשכפל יצירות אמנות ייחודיות בזרועותיך אם אתה אוהב את היצירה מספיק! דמיינו שאתם נושאים דיוקן של מונה ליזה ממש על זרועותיכם. האם זה לא רעיון קעקוע חצי שרוול מדהים?

26. רעיון החמניות

שרוולי קעקועים על יד נקבה

עיצובים של חמניות יכולים להיות בחירה מצוינת לקעקוע בחצי שרוול לנשים ולגברות. הסיבה לכך היא שמדובר בפרח בעל אופי שמח, ובהחלט ניתן לצפות לראות אישיות שמחה וקלה על גברת!

27. יונקי יער על קעקוע חצי שרוול שלך

שרוולי קעקועים על יד נקבה עם שושן ודבשבתמונה בתמונה זו שרוול חצי קעקוע על נקבה ובה חבצלות, יונקי דבש וגמל שלמה במחצית התחתונה. זה קעקוע מתוק ומלא חיים להסתכל, לא?

28. זוהר גם כשאתה זקן

תראה את הסבתא המטורפת הזאת! קעקוע השרוולים שלה עדיין מושך את העין ונפלא לא פחות. מי אמר שאי אפשר לעשות קעקועים כי זה ייראה מכוער ככל שאנו מזדקנים? תוכיח שהם טועים, סבתא!

29. קעקוע חצי שרוול על זקנים נראה כל כך מגניב!

גבר בגיל מסוים עם קעקועים של חצי שרוול די טריהאדון הזה כאן נראה אכן זקן, אין ספק. עם זאת, הוא עדיין נראה כל כך טרי כי הוא שמר על כושר! קעקוע חצי השרוול שהוא ספורט נראה לו רלוונטי לא פחות מאשר לפני 20 שנה – אנו בטוחים בכך!

30. Día de Muertos

עיצוב גולגולת הממתקים על קעקוע חצי השרוול המעולה של הגברת הזו בוודאי יזכיר לצופים את Día de Muertos, או את יום המתים שחוגג לעתים קרובות במקסיקו.

31. רעיון קעקוע לחצי שרוול – רק האמות

קעקוע חריף וחצי שרוול חריף משקף את רוחה של הילדה

אם כבר, אנחנו יכולים לומר בביטחון שזה בזבזני & קעקוע מתובל וחצי שרוול משקף את רוח הילדה. האם הילדה בתמונה לא נראית רוח כמו קעקועים שלה?

תחושת הכאב במהלך יישום הקעקוע

למרבה המזל, יד לא שייכת לחלקים כואבים בגוף שלך לביצוע קעקועים. מסיבה זו, חצי שרוול קעקוע פופולרי בקרב בנות כמו גם בנים. כדאי לזכור שלכל אדם יש תחושת כאב וסובלנות לכאב, ולכן עדיף לעשות קעקוע בדיקה כדי להכיר את רמות סובלנות הכאב שלכם לפני שאתם מתחייבים לפגישת קעקוע..

תהליך הכנת קעקוע – אם כי מעט כואב – עשוי להיות מהנה למדי. למה לא להכיר את אמן הקעקועים שלך בזמן שהקעקוע שלך דיו? אתה יכול אפילו לצלם כמה תמונות כדי להנציח את היום בו דיפסת את חצי השרוול שלך.

32. לעבור את הכאב

תהליך הכנת קעקוע - אם כי מעט כואב - עשוי להיות די מהנה

קעקוע חצי השרוול בעיצומו נראה כמו הולך להיות מדהים! אנחנו כבר יכולים לראות את היהלום הקלאסי עם כרזה ומשהו עם זוג כנפיים מהודרות. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו רואים!

המשמעות של אזור האמה

בדרך כלל, אנו קובעים באיזה אזור לצייר קעקוע על סמך מי שאנו רוצים לראות את הקעקועים. קעקועים עם חצי שרוול מיועדים לכולם לראות בקיץ ורק לחברים או יקיריהם הקרובים יותר במהלך החורף. אדם מחליט בפני מי בדיוק להראות את עיצובים הקעקועים בחצי השרוול שלו, ולמי יותר נוח לו להיות פתוח יותר. עם זאת, קעקוע תמיד משפיע על בעליו למרות עונות השנה ומי הם מאפשרים לראות את הקעקוע.

33. יצירות אמנות מורכבות כעיצוב קעקוע חצי שרוול שלך

אתה יכול לדמיין פשוט להביא את היצירה הזו לכל מקום שאתה הולך? עם פרטי קעקוע מציאותיים אלה, רק מובן שאנשים יביטו בך במבט שני לאחר שראו אותו.

33. תערובת של מרקמים

בעוד שהוורדים, הקלפים, הקוביות, הכתרים ופריטים אחרים בקעקוע זה מתוארים בבירור, הרקע מעט שונה. אתה יכול לראות מרקם מעושן או אפילו משהו שמזכיר לך משי. תערובת המרקם בקעקוע זה הופכת את חצי השרוול לייחודי.

34. נראה לי יפני

אתה יכול לראות בבירור שעיצוב קעקוע זה עם חצי שרוול מכוון יפנית. יש קעקוע יפני, פרחי סאקורה ברקע ומה שאפשר להניח שהוא גיישה בתחתית הקעקוע.

35. קשת צבעים

באיזה אזור אתה מסתכל? תסתכל על הצבעים השונים בקעקוע הזה – יש אדום, כחול, צהוב וסגול רק מהמבט הראשון. עדיין לא הסתכלנו על הפרטים בקעקוע הזה עדיין!

36. כמו שריון

קעקוע חצי שרוול לגברים כמו זה הולך להזכיר לאנשים רבים את הגלדיאטורים או לכל הפחות את סצנת הקרב. זה יכול להיראות כמו שילוב של קעקועים פולינזי וקעקוע של תרבות אחרת לחלקם.

37. מוכן להילחם

לקעקוע הזה בהחלט יש השפעה מסוימת מהתרבות הפולינזית. הקעקוע מוצל עד כדי כך שהוא נראה מפואר. אין פלא שבעל הקעקוע גאה ללבוש חולצה ללא שרוולים!

38. בתעשייה

קעקוע חצי שרוול שלך יכול להיות קשור גם לקריירה שלך. אנו יכולים להניח שאדם זה הוא צלם או צלם וידאו. לקעקוע של הבחור הזה יש את כל מרכיבי הקולנוע ועוד!

39. רק ציטוטים & שרוול קעקוע מילים לבנות

הילדה בחרה בעיצוב קעקוע אינדיבידואלי לחצי שרוול כדי להביע את עצמה

הילדה בחרה בעיצוב קעקוע אינדיבידואלי לחצי שרוול כדי להביע את עצמה. ציטוטים הם גם חלק מבחירות הקעקועים הקלות ביותר עבור אנשים חדשים באמנות הקעקוע. איזה ציטוט תקעקע על עצמך?

עיצובים קעקועים עם חצי שרוול לגברים ולנשים

שרוולי קעקועים לגברים ולנשים אינם שונים מדי. עם זאת, קעקועים בדרך כלל הרבה יותר בהירים וצבעוניים יותר לנשים בהשוואה לאלה של גברים. קעקועים של גברים הם בדרך כלל אלימים יותר, אכזריים או מדוכאים. כדוגמה, אתה עשוי לראות גבר עם שרוול חצי קעקוע המתאר את גיבורי המלחמה, אך לא על נשים. אולי אפילו תראה קעקוע צלב מוקף בפרחים וגפנים צבעוניים על קעקוע חצי שרוול של אישה, אך לעולם לא על גבר.

עם זאת, ישנם כמה נושאים נפוצים לקעקועי חצי שרוול, בין אם זה לגברים או לנשים. ישנה דעה רווחת שבנים נוטים להתנסות בגופם ולנסות רעיונות חדשים. לעומת זאת, בנות בוחרות את הדרך או את העיצוב שכבר הוכח שעובד היטב על ידי אחרים. לכן, קעקועים של גברים יכולים להפתיע ולהזעזע רבים מהמגע הייחודי שלהם.

גברים גם מעדיפים לעשות קעקועים בעלי חיים, אך בניגוד לנשים, הם בדרך כלל לוקחים על עצמם שרצים וציפורים. לעתים קרובות הם גם בוחרים תמונות של אנשים.

אין ספק שלציפור יש קשר לאוויר ולכל החיים הנפלאים בתוכו, אם כי הכל תלוי בסוג הציפור המדויק. ישנן כמה דוגמאות למשמעויות שלהן אותם נגלה ככל שנמשיך במאמר זה.

40. כל אחד בעיצוב קעקועים לחצי שרוול משלו

זוג עם עיצובים קעקועים וחצי שרוול מוזרים

תראו את הזוג הזה עם עיצובים קעקועים של חצי שרוול סקרנים! הם נראים מקסימים ביחד פשוט כי לשניהם יש את הקעקועים האלה. זה אולי לא קעקוע תואם, אבל החזקת ידיים בפומבי לעולם לא יכולה להיראות טוב יותר מזה!

41. רעיון קעקוע לשדים עם שרוולים חצי לגברים

יש כל כך הרבה אלמנטים דמוניים בחצי השרוול הזה! הקעקוע מסתיים בפנטגרמה הפוכה ממש ליד פרקי הידיים. עיניים דמוניות, גולגלות ודוגמאות בהחלט לא חסרות כלל גם ביצירת הקעקוע הזו.

42. שינוי צבעוני לגברים

מופע הקעקועים הצבעוני הזה הוא הסיבה שאמרנו שאין הבדל גדול בעיצובי קעקועים בין גברים לנשים! גברים עדיין יכולים לבחור בקעקועים צבעוניים וחצי שרוולים כמו זה, וכך גם אתה!

43. טבע על שרוולי הקעקועים שלך

עלי סתיו הם כמה מהמראות הנפלאים ביותר שאפשר היה לשים עיניים עליהם אם הייתה לכם ההזדמנות לראות אותם. העלים כולם שם רק בהבזקים של צהוב וכתום. קעקוע זה עשוי להיות מונוכרום, אבל אתה עדיין יכול לדמיין את היופי. ככה קעקועים מדהימים!

44. דיוקן

אין זה נדיר שמישהו יקעקע דיוקן של אדם שלם על זרועותיו. זה נכון במיוחד אם זה דיוקן של אדם אהוב!

44. קעקוע שרוול מזרחי לגברים

אין שום דרך שנוכל להימנע מלחשוב על קעקועים יפניים כשאנחנו רואים את זה. תסתכל מקרוב ותראה עבודת נקודות מסובכת הכרוכה בקעקוע העדין הזה.

45. דפוסים & פרחים אדומים

אפילו גברים יכולים לעשות קעקועי שרוול עם פרחים בהירים כמו זה בעידן הזה. אין אפשרויות קעקוע נכונות או לא נכונות, אז פשוט בחר במשהו שאתה יודע שתאהב!

46. ​​מסע מאתגר

קעקוע שרוול זה לגברים יכול להתאים בדיוק לנשים. יש רעמים בשמים, גלים מאתגרים המתגלגלים סביב הים ומפה לשמש מדריך. אולי הכוונה של הקעקוע הזה היא להיות רגועה כמו צבי ים בתקופות קשות!

47. אין צורך בסיבוך

עיצוב קעקוע אלגנטי וחצי שרוול פיות

עיצוב קעקוע אלגנטי וחצי שרוול פיות זה יכול להיות אלגנטי עבור בנות ונשים. מי אמר שהקעקוע שלך צריך להיות מורכב כל הזמן?

48. רעיון קעקוע בעל חצי שרוול בנושא בידור לגברים

קעקוע אכזרי של חצי שרוול מראה דמיון אש

האלמנטים המעטים בקעקוע הזה קשורים בקלות לבידור. זה יכול להיות כמה מסכות וקוביות, אבל זה מספיק כדי לספר סיפור.

49. קעקוע שרוול לנשים

פרפר שמרני יכול להיות יוצא דופן בקעקוע נכון של חצי שרוול

פרפר שמרני יכול להיות יוצא דופן בקעקוע נכון של חצי שרוול. נשים בוחרות לעתים קרובות בדוגמאות פרחוניות, לפעמים אנימיסטיות, למשל, חתולים, דגים ופרפרים בין מוטיבים אחרים של בעלי חיים.

50. הולך עד הסוף לקעקוע השרוול שלך

לבחור הזה כאן אין הסתייגויות מדיוכת כל זרועו! קצת אופייני לבחורים, קעקוע השרוול הזה מכיל סצנות של פשע ואלימות.

51. קעקוע ורדים של אולד סקול

נשים רבות בוחרות בקעקועים ורודים לחצי השרוולים שלהן. זה לא חייב להיות כולו ורדים אדומים; ורד שחור בתוך כל הוורדים האדומים הוורודים יכול לשמש גולת הכותרת המנוגדת.

52. חתך נקי בסוף קעקוע חצי השרוול

אחת הנקודות המספקות ביותר לגבי קעקועים של חצי שרוול היא כשהוא מתנתק בצורה נקייה בסוף הקעקוע. הקצוות של היצירה הזו מוגדרים בבירור, וזה מפתיע בעיניים!

53. מערך אובייקטים & פריטים

כך בדיוק נועד להיות קעקוע חצי שרוול! במקור, קעקועי חצי שרוול מורכבים מקעקועים קטנים המכסים לפחות מחצית מהזרועות-החצי העליון, החצי התחתון של הזרוע כולה.

54. אייקוני אימה ריאליסטיים

השד או היצור בכתף ​​יכולים להביא צמרמורת לעמוד השדרה שלך. אנחנו אוהבים את רעיון הקעקועים החצי שרוול הזה! זה רק קצת אימה, אבל זה נראה מדהים לחלוטין. כובע כובע לעיצוב הנקודות!

55. עיצוב קעקוע שרוול מקסים

הורים שמרנים יסתכלו על הקעקוע הזה ויגידו לכם שזהו קעקוע לגנגסטרים ביפן! עם זאת, אי אפשר להכחיש שהקעקוע הזה הוא יצירה אמנותית מדהימה.

56. השראה לצבעי מים לעיצוב קעקועים בשרוולים

עיצובים בצבעי מים הם תמיד בין הבחירות המובילות לגברים ונשים כאחד מכיוון שהוא נראה יפה ומורכב בו זמנית. בהתאם לצבעים שנבחרו, פיסת קעקוע יכולה להיראות עזה מאוד או עדינה הרבה יותר.

57. דרקון סביב זרועך

אנחנו אוהבים את הפרטים של פיסת הקעקוע הזו! מאזני הדרקון ותכונותיו כה מורכבים עד שאיננו יכולים שלא לתהות כמה שעות הושקעו ביצירה יוצאת הדופן הזו.

58. רעיון לעיצוב קעקוע בשרוול לגיימרים

אם המשחקים הם חלק חשוב בחייכם, תוכלו אפילו להכניס חלק מהאלמנטים שלהם לעיצוב הקעקועים שלכם! כמה דמויות ותכונות אתה יכול לזהות מקעקוע זה?

59. דגי קוי

הצבע ביצירת הקעקוע הזה מהמם, בלשון המעטה! נראה שהדגים ממש זוהרים. הדרקון המוזהב רק מוסיף עד כמה קטע הקעקוע הזה מפואר.

60. אל תראו שום רע, אל תשמעו שום רע, אל תדברו שום רע

יש כאן ציטוט מוסתר היטב בקעקוע הזה. נראה כי הדיוקנים כאן הם בעלי אופי זדוני יותר, ואולי מזכירים את הלובש שהרוע נמצא בכל מקום. תפיסה ייחודית של קעקוע שרוול!

61. עוד עיצובים של קעקוע דרקון לגברים

ברצינות, מה קורה עם קעקועים של גברים ודרקונים? האחרון שאנחנו זוכרים, שם הספר היה ‘הילדה עם קעקוע הדרקון’ ולא ‘אותו בחור עם קעקוע שרוול דרקון’. ובכן, זה עדיין נראה ממש טוב, אז יש את זה!

62. קעקוע שרוול של אמא טבע

זה די קעקוע פרוע להסתכל עליו. יש חיות בר על העצים כגון ציפורים וסנאים. יש גם צבאים וזאב בין האזורים התחתונים והעמוקים יותר של היער.

63. דיוור היער

קעקוע שרוול זה קצת שונה מזה שלמעלה. יש אפילו נהרות וסלעים בזה! אור השמש והעצים הגבוהים ביער מתוארים גם הם היטב.

64. נשר עז

קעקוע חצי שרוול עם נשר קירח אגרסיבי

נשר הוא התגלמות של כוח, עירנות ומהירות. יש אפילו סיפורים על איך נשרים הם בעלי חיים חזקים המסוגלים לעבור את ההרפתקאות והקשיים המאומצים ביותר.

65. טייק ייחודי של קעקוע נשר

קעקוע משמעותי בעל חצי שרוול עם נשר על גולגולת

אתה מסתכל על קעקוע חצי שרוול עם נשר קירח אגרסיבי. מכיוון שיש לה גולגולת בפטונה, אתה יכול להניח שהיא השיגה צורה כלשהי של ניצחון נגד אויביה!

66. נמר, אישה & נשר

נמרים ונשרים נתפסים שניהם כיצורים עזים בתחומם שלהם – ביבשה ובשמיים. כשהיא מצטיירת עם בעלי חיים אלה, האישה נתפסת כאדם חזק גם כן.

67. קעקוע שרוול הינשופים הישן והחכם

ינשוף חכם ובודד בעיצוב קעקוע חצי שרוול לגבר

ינשופים הם סמל של חוכמה ופחד, בדידות, אינטליגנציה עילאית, עצב ושמחה. סמל זה הוא גם בחירה פופולרית בקרב בני דור המילניום וההיפסטרים.

68. לינשוף יש את המפתח

ינשוף עשוי להיראות חמוד מאוד בקעקוע חצי שרוול של ילדה

ינשוף עשוי להיראות חמוד מאוד בקעקוע חצי שרוול של ילדה. הוא כבר לא נראה עז כמו שיש בו מפתח, מנעול ואפילו ורדים קטנים ומקסימים שמעטרים אותו!

69. חופשי כמו הציפורים

סנונית הן ציפורים המסמלות תקווה, נוער וחופש. זה גם סמל לחזרה הביתה, שזו חוויה מרירה עבור אנשים רבים.

70. שחפים & עיצוב קעקוע שרוולים למשחקי קלפים

אנחנו לא לגמרי בטוחים מה הציפורים האלה אמורות לייצג בקעקוע עם ההקשר הזה. זה עשוי להיראות קצת מבלבל גם עם קלפים וקוביות ברקע.

71. התמנון המפואר

כמובן שתצלום של דג קשור לעוצמת המים. בדומה לציפורים, לסוגים שונים של דגים יש משמעויות שונות. מה אתה חושב שתמנון מייצג?

72. החיים באוקיינוס

אוקיינוס ​​מתואר לעתים קרובות כעז, מסוכן ומסתורי. אפילו עד היום מדענים לא גילו את כל מיני האוקיינוס, ופחות חקרו כל סנטימטר של המים העמוקים והכחולים.

73. קעקוע עדין של שרוול חצי קוי

קעקוע חצי שרוול עם קרפיון עשוי להיות מכוון למשוך מזל טוב

קעקוע חצי שרוול עם קרפיון עשוי להיות מכוון למשוך מזל טוב. הדבר נכון במיוחד לתרבות היפנית, בה ניתן לרכוש דגי קוי במחירים של עד חצי מיליון דולר!

שיטות טיפול לאחר קעקוע

תהליך ההתאוששות מקעקוע בחצי שרוול אינו שונה מהתיקון או ההתאוששות ממצב רגיל. מאסטרי קעקועים יגידו לך כיצד לבצע זאת בפירוט בעצמו. ובכל זאת, יש כמה רגעים כלליים שחשוב לדעת.

יש לשפשף את שטח הקעקוע שזה עתה נוצר בעזרת מפית בעזרת משחה כוויה מיוחדת. הכאב יישאר איתך מספר ימים, אך כשהוא ייעלם, לא יהיה צורך לטפל בו יותר.

כמו כן, יהיה עליך להיזהר לא לאפשר לקעקוע להתקלקל על ידי קרני השמש.

74. כמו דיוקן אמיתי

הדיוקן האמיתי הזה יכול למעשה להתבסס על בן אדם אמיתי! אחרי הכל, קעקוע חצי שרוול עם אדם בקעקוע לוקח בדרך כלל השראה ממישהו קרוב.

75. המלך במסע

הכל בקעקוע הזה נראה דמוי חיים! הכתר, המצפן ואפילו השעון ברקע נותנים זוהר מציאותי שהוא פשוט יפה.

76. זאב ביער

הסמליות של זאב נשארת נושא עקבי בקעקועים רבים. קעקוע חצי שרוול זה אינו יוצא מן הכלל! עיניו העזות של הזאב עלולות למשוך קצת תשומת לב.

77. קעקוע אחד גדול

קעקוע הפרחים הגדול הזה מכסה את המוטיבים הפרחוניים השחור -לבנים מתחתיו. זה נראה כמעט כאילו זה קעקוע לכסות! עם זאת, אתה יכול לראות בכך גם סגנון קעקוע ייחודי בפני עצמו. אנחנו אוהבים את זה!

78. דימויי המלחמה

זה עדין, אבל כשרואים בחורה צעירה למראה מחזיקה חרב נגד גבר מבוגר, אי אפשר שלא לחשוב על תרחישי המלחמה. יתכן שדיוקנה של הנערה מבוסס על מישהו שהאדם מכיר באופן אישי.

79. הנערה מתחת לזאב מסתתר

מה יכול להיות הסיפור מאחורי הילדה הזאת עם מחבוא של זאב? האם היא מעמידה פנים שהיא חזקה וזהירה כשהיא בעצם לא? או שהיא משתמשת בתחפושת של ילדה תמימה כשהיא בעצם הזאב?

80. אנה

תסתכל על הפרטים בקעקוע הזה. יש שם ‘אנה’ מקועקע בחלק העליון של שעון הכיס, ויש גם תאריך בתחתיתו, כנראה תאריך לידה.

81. קצת מציאותי מדי

אין ספק שאנשים יסתכלו שוב כשהם יראו את קטע הקעקוע הזה! הפרטים בקעקוע הזה גורמים לו להיראות כאילו אדם אמיתי הונח על הזרוע!

82. המבט

חצי עיצובים של שרוול קעקועים של ישו רחוקים מלהיות נדירים. עיצוב זה נראה יפה בדיוק כמו שאר העיצובים הדומים!

83. נערה באחיזת זאב

המבט הראשון של קעקוע חצי שרוול זה לבנות יגרום לך לתהות אם הילדה בסדר, אבל הפס האדום על פניה אומר לנו שמדובר בגביע קרב והיא בסדר גמור.!

84. פרפרים & עיצוב קעקוע ורדים למחצה של ורדים

קעקוע חצי שרוול

אה, הנה זה! עיצובים של קעקועים כמו זה נפוצים בקרב בנות ונשים. פרפרים ושושנים עם הצללה מעמיקה הם תמיד אופטימליים עבור קעקועים באזור זה.

85. אהבה לחיות בר

אתה חייב להודות שקעקועים כמו אלה אינם נפוצים עבור קעקועים עם חצי שרוול! עם זאת, הצפרדעים וצבעיהם הבהירים צפויים למשוך תשומת לב מסוימת!

86. עיצוב קעקוע חצי שרוול וונדר וומן לנשים

אם יש לך קעקוע yoy צריך להיות מדויק פי שניים בשמש

איזה עיצוב קעקועים טוב יותר ומעצים יותר לנשים מאשר הדיוקן של וונדר וומן עצמה? הציגו את כוחכם וכוח הרצון שלכם עם גיבור העל האהוב עליכם!

אנשים מפורסמים עם קעקועים עם חצי שרוול

87. ביישנות

הכוכבים בקעקועי חצי השרוול של טימוטי מייצגים את שייכותו ל- showbiz

הכוכבים בקעקועי חצי שרוול ביימניות מייצגים את שייכותו ל- showbiz

לביישנות יש הרבה קעקועים שונים. כפי שאתה יכול לראות מהתמונה למעלה, לטיפשות יש הרבה קעקועים על הידיים והידיים. חלקם מתארים את חלומותיו; אחרים על מי שהוא וכן הלאה. אי אפשר להבחין בשני כוכבים גדולים על המרפקים שאומרים שהם מתארים את האהבה למקצוע שלו.

לנגנים רבים כמו אמינם ו- 50 סנט יש גם קעקועים שתופסים חלק גדול מזרועם.

88. ג’וני דפ

זרועותיו של ג'וני דפ מכוסות בקעקועים שונים - כמעט חצי שרוולים

זרועותיו של ג’וני דפ מכוסים קעקועים שונים – כמעט חצי שרוולים, אך עיצובים הקעקועים רחוקים זה מזה קצת יותר. 

89. דיוויד בקהאם

לפני כמה שנים דיוויד בקהאם היה די מרוצה מקעקועי חצי השרוול שלו. הוא הפך אותם לשרוול מלא לאחרונהלפני כמה שנים דיוויד בקהאם היה די מרוצה מקעקועי חצי השרוול שלו. אולם לאחרונה הוא הפך אותם לקעקועים בשרוול מלא.

90. אמינם

אמינם לעולם לא יהיה זה ללא הקעקוע החצי שרוול שלו

אמינם לעולם לא יהיה כזה בלי קעקוע חצי שרוול. אלוהי הראפ הטוב בעולם בהחלט היה עושה קעקועים חולים!

עיצובים קעקועים עם חצי שרוול מגניבים במיוחד ואופנתיים לגברים ולנשים. הקעקועים והעיצובים יכולים להיות שונים מאוד בין שני המינים, אך לאחר שהקעקוע הושלם, תראה שהעיצובים מושכים את אותו העין. כל מה שאתה צריך לעשות כדי להתחיל הוא לבחור עיצוב קעקועים שמדבר אליך הכי הרבה!