תספורות דהויות ותסרוקות היו מאוד פופולריות בקרב גברים במשך שנים רבות, וסביר להניח שמגמה זו תימשך עד 2021 ואילך. תספורת הדהייה ניתנה בדרך כלל לגברים עם שיער קצר, אך לאחרונה שילבו חבר’ה דהייה נמוכה או גבוהה עם שיער בינוני או ארוך למעלה. בין אם אתה גבר לבן, שחור, לטיני או אסיאתי, תספורת הדהייה המתחדדת היא תסרוקת לוהטת וסקסית לגברים. עם כל כך הרבה סוגים שונים של דהייה להשיג, תמיד יהיה דהייה שעובדת היטב עם כל הגזרות והסגנונות המגניבים שאתה רוצה! כדי לעורר אותך ברעיונות, ריכזנו דוגמאות לתספורות דהויות הטובות ביותר לגברים לביקור המספרה הבא שלהם!

תספורות דהייה לגברים

סוגים שונים של תסרוקות דהייה

עם כל כך הרבה סוגים שונים של תספורות דהייה להשיג, זה יכול להיות מסובך לדעת לאיזה דהייה לבקש מהספר שלך. לדוגמה, בחורים צריכים לבחור בין דהייה גבוהה, בינונית או נמוכה כדי לקבוע היכן מתחיל תהליך ההתחדדות. לאחר מכן, גברים צריכים לבחור את גודל הקוצץ (0, 1, 2, 3, 4 וכו ‘) כדי להכתיב כמה קצר או ארוך הם רוצים לעזוב את השיער. לבסוף, יש לך את האפשרות לבחור בין דהייה מחודדת לבין דהיית עור, המחליטה עד כמה הדעיכה תתקצר בתחתית. בנוסף, אתה יכול לשלב וריאציות רבות של דהיית הגברים ליצירת מראה מותאם.

סוגי תספורות דהויות

בסופו של דבר, דהייה הטובה ביותר נועדה להשלים את השיער הארוך למעלה. על ידי קיצוץ שיערך בגב ובצדדים באחד מהדהים המגניבים האלה, גברים יכולים למקד את תשומת הלב בתסרוקת המסוגננת שלהם.

תספורות דהייה הטובות ביותר לגברים

תספורת נמוכה

התספורת הנמוכה נמוכה היא הגזרה הפופולרית ביותר מכיוון שהיא אופנתית ועם זאת נצחית. דהייה נמוכה מתחילה ממש מעל האוזניים ומתעגלת סביב קו השיער עד הצוואר. בשל הרבגוניות שלה, ניתן להוסיף את הדהייה הנמוכה לכל תסרוקת גברים קצרה או ארוכה לגימור נקי ורענן בצדדים ובגב..

תספורת נמוכה

שלא כמו הדהייה הגבוהה, הדהייה הנמוכה היא גימור שמרני יותר, בדומה לדהיית ההתחדדות הקלאסית. מסיבה זו, דהיית החיתוך הנמוך היא לרוב מועדפת על סגנונות מקצועיים עסקיים אך גם נראית טוב עם זקן. באופן אידיאלי, תרצה לקבל דהייה נמוכה עם שיער ארוך או בינוני למעלה כמו המסרק המודרני מעל, quiff, pompadour, חלקלק או נץ מזויף..

התספורות הטובות ביותר לדהות נמוכה לגברים

תספורת גבוהה דהייה

תספורת הדהייה הגבוהה היא אחת הדרכים הקצרות ביותר לגזור את שיערך בצדדים ובגב, ומציעה המון ניגודיות לסגנון עצבני. הדהייה הגבוהה עובדת היטב עם מגוון תסרוקות מגניבות לגברים מכיוון שהמיזוג מתחיל מאוד גבוה על הראש ומתקצר בקצב מהיר בהרבה מהדהייה הנמוכה או האמצעית. זה מדגיש מאוד את עיצוב השיער למעלה, מה שהופך אותו להתבלט בכל קהל.

תספורת גבוהה דהייה

הגרסה הנפוצה ביותר של גזרה זו היא דהיית העור הגבוהה. יתר על כן, בחורים רבים אוהבים לבקש מהספר שלהם ליישר קו או להתאמן גם כן, ובכך להתוות את קו השיער שלהם סביב הרקות עם קווים וקצוות חדים. התוצאה הסופית היא תספורת מסוגננת וסקסית מאוד שנראית יפה עם שיער ארוך, בינוני או קצר למעלה.

התספורות הטובות ביותר לגוון

אם אתה מתכנן לקבל חתך באז, חתך צוות, יבול צרפתי, תצטרך דהייה קרחת גבוהה בצדדים כדי להדגיש את החיתוך הקצר יותר מלמעלה. אחרת, המזלג המודרני, המסרק, הנץ הדומה, חלק צדדי, חלקלק אחורי ושיער קוצני הם כולם רעיונות סטיילינג מצוינים.

תספורת באמצע דהייה

תספורת דהיית הביניים היא הפשרה המושלמת בין דהייה גבוהה לנמוכה. החל באמצע הדרך בצידי הראש, אמצע הדהייה הופך לפופולרי עוד יותר מכיוון שהוא רך והדרגתי יותר אך עדיין מודרני וחם מאוד. אמצע דהייה נראים טוב עם מספר סגנונות ומתאימים הן למשרדים והן לאווירה מזדמנת.

תספורת באמצע דהייה

כדי להפוך את תספורת הדהייה הבינונית לאגרסיבית יותר, תוכל לשלב אותה עם דהיית עור לגימור נקי. אם אינך בטוח לגבי סוגים אחרים של דהייה, קבל את הדהייה הבינונית והתנסה בכל התסרוקות החדשות הטובות ביותר.

תספורת אמצע דהייה הטובה ביותר לגברים

תספורת להתחדד

דהיית ההתחדדות היא בקלות אחת מסגנונות התספורת האיקוניים ביותר בעולם. התספורת הדהויה המתחדדת, נצחית, קלאסית וקלאסית, משלבת את שיערך לאורך הצדדים והאחוריים. הוא לא קצר כמו עור או דהייה קרחת, אבל קצר יותר מגזרה קלאסית מחודדת. למרות שהיא עדיין חדה, מסודרת ורב -תכליתית, ההתחדדות היא גזירה עדינה יותר ותסתפר את שיערך מבלי לחתוך אותו לעור. זה משאיר את קצות השיער שלך, סביב קו השיער והצוואר, ארוכים יותר מתספורת דהייה מסורתית.

תספורת להתחדד

זהו ההבדל בין דהייה להתחדדות – דהייה ממשיכה “לדעוך” לתוך העור ואילו ההתחדדות משתנה בהדרגה ומסתיימת בשיער קצר באמת. במקרה של ספק, בחרו גזרת התחדדות או התחדדות למראה שמרני וקלאסי יותר בצדדים. אמנם לא תקבל את אותו ניגוד כמו דהייה, אך אתה יכול לעצב תספורות מגניבות לא פחות.

התספורות הטעויות ביותר להתחדדות לגברים

תספורת דהיית עור

דהיית העור, הידועה גם כתספורת אפס דהייה, היא מועדפת מספרה. החבר’ה אוהבים את תספורת דהיית העור מכיוון שהיא נקייה במיוחד, בניגודיות גבוהה ומעניקה סגנון של ילד רע. בין אם אתה בוחר דהיית עור גבוהה, בינונית או נמוכה תלוי כמה קצר אתה רוצה שהצדדים והגב יחתכו, אבל כל ההתעמעמויות האלה יחייבו את שיערך להתגלח עד לעור בראשך..

תספורת דהיית עור

דהיית העור הנמוכה נראית טוב אם אתה רוצה ללבוש מסרק, חלק צד או גב חלקלק ועדיין שהתסרוקת שלך תהיה מקובלת במשרד. אם אין לך קוד לבוש לדאוג, תספורות דהיית העור באמצע וגבוה הן רעיונות שיער סקסיות ופופולריות מאוד לצעירים ובנים..

תסרוקות דהיית העור הטובות ביותר לגברים

תספורת קירחת דוהה

דהייה הקרחת היא שם נוסף לדהיית העור. ככזה, תספורות דוהרות קירחות משתלבות בעור ומסתיימות ללא שיער. לעתים קרובות, ספרים ישתמשו בקוצץ ללא מגן כדי לגלח לחלוטין את השיער ליד הקצוות. בגלל המראה החד, החבר’ה גם יבקשו מהסטייליסטים שלהם לתקן את קו השיער שלהם עם קו למעלה או לעצב, וליצור דהייה רעננה במיוחד..

תספורת קירחת דוהה

תספורת דוהה תחתונית

דהיית החתך היא שילוב של הדרכים המגניבות ביותר לבחורים לחתוך את השיער בצדדים ובגב. התספורת החתוכה מובחנת ומדהימה, ומתחילה גבוה מאוד על הראש כגזרה באורך אחד. המשמעות היא שהספר שלך ייקח קוצץ, יניח מסרק וקיצוץ את שיערך מסביב מסביב אך ללא דהייה.

תספורת דוהה תחתונית

כדי לחדד את השיער, החבר’ה יבקשו דהייה תחתונית. החיתוך הסופי הוא איזון בין הפרופיל המנותק של החתך וההתחדדות של דהייה. ניתן לעצב תספורות דהייה בחיתוך לכל הסגנונות הטובים ביותר, מה שהופך אותו לרעיון שכדאי להתנסות בו.

תספורת לדעוך זמני

דהיית הטמפ ‘נראתה באופן מסורתי בצורה הטובה ביותר על גברים שחורים עם אפרוסים, חתכים באז, גלים ושיער מתולתל הדוק. תספורת דהיית הטמפ ‘, הידועה גם בשם דהיית מקדש, מתאפיינת בחיתוכים חדים ונקיים לאורך קצוות קו השיער שלך וליד הרקות שלך..

תספורת לדעוך זמני

למרות שתספורת דהייה מסוג זה יכולה להיות גזרה נמוכה, בינונית או גבוהה, כל סגנונות דהיית הטמפ ‘עושים עבודה מצוינת בהדגשת השיער המחודד בצדדים ובגב והשיער הארוך למעלה.

תסרוקות דהייה הטובות ביותר

כמה מהתסרוקות הדהויות הטובות ביותר דורשות צדדים קצרים ושיער ארוך למעלה. מהחלק הצדדי ועד המסרק, הפומפדור, הנץ הדומה, וכל מיני תסרוקות מגניבות קצרות וארוכות בין לבין, להלן סגנונות התספורת הטובים ביותר לגברים.

דהיית חלק צדדי

החלק הצדדי דוהה הוא תספורת מקצועית וגם מזדמנת שלא תיעלם מעיניהם. כאחת מתסרוקות הגברים הבודדות ששרדו את מבחן הזמן, החלק הצדדי מעוצב בדרך כלל מסודר ומובנה למראה מתוחכם. כאשר הוא משולב עם שיער מחודד בצדדים, תספורת החלק הגברי של הצד הגברי מייצגת את הג’נטלמן המודרני.

תספורת דהיית חלק צדדי

לעיצוב דהיית חלק צדדי, התחל בשיער מעט לח, באופן אידיאלי לאחר מקלחת. מרחי פומדה, שעווה או חימר טוב על השיער שלך, מורחים אותו באופן שווה לכל אורך. כעת השתמש במסרק כדי לחלק את שיערך. בעקבות החלק הטבעי שלך, סחף את השיער לצד אחד. לסיום מרקם, סגנון בעזרת האצבעות או במברשת.

דהיית חלק צד לגברים

מסרק מעל דהייה

המסרק מעל דהייה הוא תסרוקת קלאסית נוספת לגברים שממשיכה להיות אופנתית ונאה. בדומה לחלק הצדדי, המסרק מעל דורש הפרדה של שיער גברים. עם זאת, ההבדל העיקרי הוא שהמסרק המודרני פחות מובנה, עם יותר זרימה ומרקם שכן כל השיער נסחף לצד אחד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של מסרק מעל תסרוקות להשיג.

מסרק מעל דהייה

למשל, מסרק הדהייה הנמוכה הוא הגרסה הישנה יותר, ונראית מחמיאה לאנשי מקצוע ולגברים מבוגרים שאינם רוצים את קרקפתם חשופה. להיפך, מסרק הדהייה הגבוהה יוצר תסרוקת מנותקת מדהימה עם שיער עבה וארוך למעלה וצדדים קצרים מאוד. לבסוף, ניתן למצוא את האיזון המושלם עם מסרק הדהייה האמצעית מעל.

תסרוקת נמוכה מעל דהייה

לאפשרויות נוספות, בחורים עשויים לרצות לשקול דהייה מחודדת מול דהיית עור. מסרק ההתקרחות הקירח יכול להיות אטרקטיבי במיוחד כתסרוקת לגברים עם תסרוקות שיער או דלילות.

בין אם יש לך שיער עבה, דק, מתולתל או גלי, המסרק מעל דהייה נשאר גזרה אלגנטית וסגנון לנסות!

פומפדור דהוי

דהיית הפומפדור היא הווריאציה המודרנית של תסרוקת יפה זו. דהיית הפאמפ היא דוגמה אלגנטית מדוע צדדים קצרים, תספורות עליונות ארוכות תמיד יהיו סגנונות נהדרים. הגזרה עובדת יפה גם עם דהייה נמוכה, אמצעית, גבוהה או עור ומגוון סוגי שיער ואורכים. למעשה, גברים עם שיער קצר, בינוני וארוך עדיין יכולים לבצע את דהיית הפומפדור, רק עם גבהים ונפח שונים.

פומפדור דהוי

עם צדדים קצוצים הכוללים את תסרוקת הפומפדור, לבחורים יש אפשרות להחיל פומדה לגימור מבריק או שעווה למראה מרקם וטבעי. לא משנה איך תעצבו את הפומפדור, תקבלו סגנון מדהים שיבלוט.

Faux Hawk Fade

דהיית נץ הדמוי הפכה לתספורת אופנתית לבחורים. שלא כמו מוהוק עם צדדים מגולחים, דהיית הפוקהוק משלבת צדדים מחודדים עם שיער עבה למעלה המעוצב לכיוון אמצע הראש. תספורות דהיית נץ דהויות הן עצבניות ורצויות, מעצבות ללא רבב עם שיער קצר, בינוני וארוך. אם אתה מתרגש לנסות תספורת גברים חדשה, שאל את המספרת שלך לגבי דהיית החיתוך המודרנית של הנץ..

Faux Hawk Fade

Quiff Fade

תספורת הקוויד עם דהייה הוכיחה את עצמה כסגנון מפתה ומרגש מאוד לגברים. בעוד שהציר התחיל כגרסה של הפונפדור, תסרוקות הוויפ המודרניות הפכו לאחת התספורות המבוקשות במספרות ברחבי העולם..

תספורת Quiff Fade

עם דהייה גבוהה או נמוכה בצדדים ושיער שיער קצר או ארוך למעלה, בחורים יכולים להצהיר הצהרה אופנתית. ולמרות שעיצוב הצלם עשוי להיות זמן רב בהתחלה, עם קצת תרגול ושימוש במוצרי השיער הנכונים, המראה בהחלט שווה את המאמץ.

מוהוק דהוי

דהיית המוהוק היא המראה המרדני ביותר ברשימה זו. במקום הצדדים המגולחים המסורתיים, התספורת המוהוקה מתעמעמת מאוד גבוה וקצר ובכך מאפשרת לגברים נוספים לנסות את החיתוך. מוהוק המתחדד יכול להכיל אפילו שיער קצר, ארוך, סמיך, גלי ומתולתל, תלוי בכמות המוצר החזקה שבה אתה משתמש. לגזרה הייחודית והפרובוקטיבית ביותר, קבל מוהוק והתעמקות בזמן שאתה צומח זקן.

מוהוק דהוי

דהיית שיער קצר

דהיית השיער הקצר מתייחסת לתספורות כמו גזירת באז, גזירת צוות, יבול צרפתי, גבוה וגבוה ושיער קוצני. כדי למקסם את הניגודיות ולהימנע משיער באורך אחד מסביב, אנו ממליצים בחורים לקבל דהייה קרחת גבוהה לצדדים קצרים מאוד בעת תספורת קצרה למעלה.

דהיית שיער קצר

העור דוהה בצדדים ידגיש את השיער מעט יותר ארוך בצדדים, וישמור על סגנון מלוטש ואטרקטיבי. האלטרנטיבה תהיה תספורת דהיית גילוח, שבה הספר שלך ממש משתמש בתער כדי לגלח את השיער שלך..

דהיית שיער ארוך

דהיית השיער הארוך הייתה הגזרה הנבחרת בקרב בני דור המילניום, היפסטרים וגברים מסוגננים. על ידי התאמת דהייה גבוהה, בינונית או נמוכה עם שיער ארוך למעלה, מעצבות מעצבות מציעות תספורות החל מהמסרק והקצה ועד לחמניה הגבר והקשר העליון. אפילו צמות וקוקו של גבר נראים הכי טוב בשילוב עם צדדים דהויים. לכל מי שרוצה לצמוח את השיער, ישנה תסרוקת ארוכה ומגניבה שתתאים למראה שלה.

דהיית שיער ארוך

שיער מתולתל דוהה

דהיית השיער המתולתל היא עדות לרבגוניות של סוגי ההדהייה השונים. אמנם קשה להתמודד עם תלתלים, אבל חיבור שיער מתולתל עם דהייה מחודדת בצדדים יכול להקל על הסטיילינג מעט. התסרוקות המתולתלות הדהויות ביותר פופולריות כוללות את השוליים, היבול במרקם ושיער מבולגן.

שיער מתולתל דוהה

למרות ששיער מתולתל וגלי יכול להיות קשה לעיצוב ושליטה, חשוב לזכור כי סוגי שיער אלה מציעים מרקם ועיצוב ייחודי שהופכים אותם לחריגים..

דהיית שיער חלק

דהיית השיער החלק מתייחסת לתסרוקות דהיית הגברים המובילים שהגברים עם שיער חלק מסוגלים להשיג. מסגנונות מרקמים מבולגנים ועד גב מברשת עבה ועד לשוליים ארוכים למעלה, תסרוקות ישרות לגברים עובדות במספר צורות ואורכים..

דהיית שיער חלק