כאחת התספורות הפופולריות ביותר לגברים, אמצע הדהייה הוא גזרה מסוגננת שנראית קלאסית ורעננה. תספורת האמצע דוהה מציעה את האיזון המושלם בין דהייה נמוכה לגבוהה, מיזוג השיער בצדדים ובגב ליצירת מראה רב תכליתי ואופנתי. הגזרה הקצרה הזו, הידועה גם בשם דהייה בינונית, נראית נהדר עם הרבה תסרוקות וסוגי שיער מודרניים. בין אם יש לך שיער עבה, חלק, גלי או מתולתל, דהייה באמצע החיתוך יכולה להעלות את הסגנון שלך לגימור מלוטש. חלק מהגברים ישדכו בין דהיית עור באמצע לשיער קצר לסגנון תחזוקה נמוך, בעוד שאחרים ירצו מחצית אמצע נמוכה עם שיער ארוך יותר כדי ליצור מראה אופנתי..

עם כל כך הרבה סוגים שונים של דהייה, זה יכול להיות אתגר לבחור תספורת באמצע דהייה לנסות השנה! כדי לעורר אותך ברעיונות, ריכזנו רשימה של התספורות הטובות ביותר לאמצע דהיית הגברים שאפשר להשיג כרגע! משיער ארוך עד קצר ועור עד דהייה מחודדת, חקור את גזרת הביניים האמצעית כדי למצוא תסרוקות גברים מגניבות לביקורך הבא במספרה..

אמצע דהייה

מהו אמצע דהייה?

אמצע הדהייה הוא סוג של תספורת דהייה שבה הצדדים והגב נחתכים מלמעלה למטה, החל באמצע הראש. תספורת דהייה בינונית היא גזרה ורסטילית כאשר בחורים רוצים שיער קצר בצדדים ושיער ארוך למעלה, ומאפשר לגברים להשיג את כל התסרוקות הפופולריות ביותר.

תספורת באמצע דהייה

לתסרוקת מקצועית לעסקים שנראית אלגנטית ומסוגננת, אתה יכול לבקש מהספר שלך דהיית אמצע להתחדד ולצמד את הצדדים המעוצבים לסגנונות בינוניים עד ארוכים יותר כמו הגב החלקלק, המסרק או התחת. כדי לנסות מראה פשוט ופשוט, ג’נטלמן יכול להסתפר בתערוכת עור בינונית עם שיער קצר או ארוך כדי לעצב גזרה של צוות, חיתוך או חלק צד מודרני..

דהייה בינונית

ניתן לעצב תספורות בינוניות ומחמיאות באופן אוניברסלי וניתן לתחזוקה בדרכים רבות ושונות ולעבוד עם כל סוגי השיער. בהתבסס על התסרוקת הרצויה לך, ישנם סוגים רבים ושונים של מוצרי סטיילינג בהם תוכל להשתמש.

תספורת דוהה בינונית

פומדה חזקה עם גימור מאט יכולה להיות מושלמת למראה בעל מרקם שיעניק לשיערך מראה עבה ומלא יותר. לקבלת נפח וזרימה, יש למרוח שעווה או קרם בהיר כדי למזער מקורזל אך לשמור קצת על השליטה.

תספורות באמצע דהייה לגברים

תספורות באמצע דהייה

דהייה באמצע ההתחדדות

דהיית אמצע ההתחדדות היא תספורת קצרה הממזגת את השיער בצורה חלקה בצדדים ובגב, ויוצרת גימור נקי וחריף שישלים את השיער הארוך למעלה. תספורות דהייה באמצע ההתחדדות נהדרות לתסרוקות מקצועיות כאשר אינך רוצה לחשוף את העור בקרקפת שלך. מקסים ואופנתי, אמצע ההתחדדות מאפשר לבחורים להציג גזרה מודרנית שתעמוד בניגוד לתסרוקת המגניבה שלהם למראה מאוזן. דהיית ההתחדדות מסתיימת בדרך כלל עם מגן קוצץ 1 או 2.

דהייה באמצע ההתחדדות

תספורת דהייה בינונית

דהיית אמצע העור

דהיית אמצע העור היא תספורת קצרה מאוד המחדדת את השיער בצדדים ובגב, וממזגת בהדרגה את הגזרה לקרקפת לגימור עצבני. תספורת דהיית העור באמצע מציעה גזרה מלוטשת וסקסית שתעלה תסרוקת אופנתית לשלב הבא. עם דפנות מגולחות נקיות, הגימור החלק נראה נהדר עם תסרוקות גברים קצרות, בינוניות וארוכות. כדי לקבל סגנון קל לתחזוקה זה, שאל את הספר שלך לגבי דהייה קצרה מודרנית זו.

דהיית אמצע העור

תספורת דהיית עור בינונית

נמוכה באמצע דהייה

האמצע הנמוך באמצע הוא התספורת המושלמת לבחורים הזקוקים למראה מקצועי אך עדיין רוצים גזרה קצרה ומרעננת. דהיית הביניים הנמוכה מתחילה בין גזרה בינונית לנמוכה, ומציעה גימור מתוחכם אידיאלי לג’נטלמנים. תוכל לעצב את כל תסרוקות הגבר הנצחיות ביותר למראה אופנתי וחתיך ללא מאמץ. גברים יכולים להוסיף לחיתוך התחדדות או דהיית עור כדי להתאים עוד יותר את מראהם.

נמוכה באמצע דהייה

תספורת נמוכה בינונית

High Mid Fade

הדהייה האמצעית הגבוהה היא טוויסט נועז בגזרה הקלאסית, ומתחיל את תספורת הדהייה שלך גבוה יותר בצדדים ובגב מהרמה המסורתית. תספורת הדהייה הגבוהה בינונית מציעה אווירה עצבנית שבולטת ומאפשרת לך ליהנות מתסרוקת ילד רע גברי. כשהדהייה הגבוהה הופכת ליותר מדי, התנסו בסגנון זה לחיתוך הדוק שנראה טרי עם מסרק מעל, חתך באז, נץ מזויף או שוליים ארוכים.

High Mid Fade

תספורת נמוכה בינונית גבוהה

דהייה באמצע קירח

דהייה באמצע הקרחת היא תספורת גברים מודרנית המגלחת את החלק הקצר ביותר של הגזרה שלך ומחדדת את השיער לתוך העור שלך. תספורת דהייה קרחת זו מציעה ניגודיות, וממקדת את העיניים בתסרוקת למעלה. רב תכליתי וקל לעבודה, דהייה בינונית זו נראית נהדר עם שיער קצר וארוך כמו גם עם כל הסוגים, כולל שיער עבה, חלק ומתולתל. החיתוך הזה, המכונה גם דהיית 0, יכול להיות קצר מדי עבור אנשי מקצוע בתחום העסקים, אך הקפד להעריך עד כמה הגימור הזה יכול להיראות דרמטי ומחוספס..

דהייה באמצע קירח

תספורת דהייה באמצע קירח

דהיית אמצע גילוח

דהיית אמצע הגילוח היא אחת הווריאציות הקצרות ביותר של גזרה זו ויכולה להיות תספורת נועזת באמת עבור בחורים. דהיית התער מתחילה באמצע הצדדים והגב ומגלחת את כל השיער למטה, וכתוצאה מכך תספורת קירחת יורדת בצוואר.

דהיית אמצע גילוח

תספורת באמצע ההתחדדות

החיתוך האמצעי הוא תספורת בצדדים הממזגת בהדרגה את השיער קצר עד קצר יותר. תספורת ההתחדדות היא גזרה המושגת בעזרת קוצץ ושומרים או מספריים, בהתאם לתסרוקת שלך. בניגוד לדהייה, ההתחדדות תשאיר קצת אורך שיער במקום לדעוך לתוך הקרקפת, ותיצור גזרה של ג’נטלמן יוקרתי. התסרוקות המחודדות הפופולריות ביותר מתאימות היטב לבנים ולגברים מבוגרים המעדיפים סגנונות קלאסיים.

תספורת באמצע ההתחדדות

חתך באמצע דהייה

החתך האמצעי דוהה הוא תספורת מגניבה היוצרת מראה ייחודי בצדדים ובגב. החתך החתוך נחתך באורך אחיד מסביב, ונותן לבחורים תסרוקת מנותקת. תספורת הדהייה הבינונית החתוכה תרומם את הסגנון שלך ותאפשר לך לשלב בין הגזרות הסופר טרנדיות האלה. בין אם יש לך שיער קצר או ארוך למעלה, נשים יאהבו את המראה החלק והרענן הזה.

חתך באמצע דהייה

תספורת בינונית דוהה

אמצע דהייה עם שיער קצר

אמצע הדהייה היא התספורת המושלמת לזיווג לשיער קצר, המעניקה לך איזון בין הצדדים לחלק העליון. ניתן לשלב תספורת דהייה בינונית עם תספורות קצרות כדי ליצור ניגודיות ולמקד את תשומת הלב על הסטיילינג למעלה. בין אם אתה מעצב את שיערך הקצר לגזרת באז, יבול צרפתי, גזירת צוות או מסרק, תספורות גברים מסוגננות אלה פשוט נראות טוב יותר עם אמצע דהייה בצדדים ובגב. דהיית עור אמצעית יכולה להיות אידיאלית עבור סגנונות קצרים מאוד, ואילו תספורת דהייה מחודדת עשויה להשלים קיצוץ בינוני. יש למרוח מוצר סטיילינג מט לגימור במרקם שישאיר את שיערך נראה סמיך וטבעי יותר.

אמצע דהייה עם שיער קצר

שיער קצר באמצע דהיית שיער

אמצע דהייה עם שיער ארוך

תסרוקות אופנתיות רבות מתחילות עם דהייה באמצע בצדדים ובגב ושיער ארוך למעלה. תספורת דהייה בינונית קובעת את הבסיס לסגנונות ארוכים יותר עם גזרה מודרנית ומחוספסת עם תחזוקה נמוכה. מגב חלקלק למסרק מעל, פומפדור ותסרוקת קוצנית, ניתן לשנות את השיער הארוך כך שיתאים למראה האהוב עליך. כשאת מעצבת בגוון בינוני וחלק עליון ארוך, השתמש בפומדה חזקה כדי להגדיר את הסגנון שלך ולשמור על שליטה מבלי להכביד על שיערך. המוצרים הטובים ביותר יעזרו לך למקסם את עוצמת הקול והתנועה כדי להשיג מגע קל.

אמצע דהייה עם שיער ארוך

אמצע דהייה עם שיער ארוך למעלה

חלקלק לאחור באמצע דהייה

גב חלקלק עם אמצע דהייה הוא דרך מצוינת לשלב סגנונות מודרניים וקלאסיים, המעניקים לך מראה סקסי שתוכל ללבוש לעבודה או לדייט. תסרוקת הגב החלקלק גברית ואופנתית מעוצבת על ידי הברשת השיער הארוך יותר על הגב הישר הישר. תספורת הדהייה הבינונית תשאיר את הצדדים והגב קצוצים, מה שהופך את המסרק לאחור למוקד העיקרי. השתמש במוצר מאט למגע עם מרקם או בג’ל ברק גבוה לגימור מבריק. החל מהיפסטרים ועד טיפוסי וול סטריט, תסרוקת הגברים הפופולרית הזו תרשים.

חלקלק אחורי באמצע דהייה

תסרוקת חלקלקה אחורה עם תספורת דהייה באמצע העור

מסרק מעל דהייה באמצע

המסרק מעל נראה מסוגנן ומתוחכם עם אמצע דהייה, המאפשר לך לקחת תסרוקת קלאסית ולתת לה תכונה עצבנית. עם כל כך הרבה סוגים של דהייה, בחורים יכולים לבקש תסרוקת עור, להתחדד או להוריד באמצע דהייה כדי להתאים אישית את המראה שלהם. כגזרת ג’נטלמן נצחית, תרצה להבריש את כל שיערך לצד אחד ולשמור אותו במקום עם מוצר סטיילינג בעל אחיזה גבוהה..

מסרק מעל דהייה באמצע

מסרק אמצע דהייה מעל תספורת

אמצע דהייה עם שיער גלי

אמצע הדהייה היא תספורת אופנתית ופונקציונלית כשיש לך שיער גלי, שנותנת לך דרך קלה לנהל את מרקם השיער הייחודי שלך תוך השגת מראה יפה. ניתן לשלב תסרוקות גלי עם תספורות דהויות כדי לקבל סגנון אופנתי ללא מאמץ. עם חתך דהייה בינוני בצדדים ובחלק האחורי, אתה יכול להשאיר את הגלים שלך יותר בחזית לשוליים, לסחוף את השיער הצידה לסירוק או להשאיר את החלק העליון מבולגן למראה קז’ואל. לעיצוב הגלים הטבעיים שלך, השתמש בקרם סטיילינג קליל או בתרסיס הגדרת מלח ים לגימור מקסים וללא רבב.

שיער גלי באמצע דהייה

אמצע דהייה עם שיער גלי

אמצע דהייה עם שיער מתולתל

אתה יכול להשוויץ בשיער המתולתל שלך על ידי ביצוע דהייה באמצע, וליצור את הקיצור המושלם בצדדים כדי להשלים את הסגנון הארוך שלך למעלה. בין אם אתה מעדיף שיער מתולתל קצר או ארוך, תספורת באמצע דהייה יכולה להדגיש את התלתלים הטבעיים שלך. חלק מהחבר’ה אוהבים לשדך שיער מתולתל עם דהיית עור אמצע למראה עצבני, בעוד שאחרים עשויים לשמור אותו יוקרתי ונאה באופן מסורתי עם גזרה מחודדת. הקפד להשקיע בשמפו, מרכך ומוצר סטיילינג איכותי לניהול התלתלים שלך ולשמירה על לחות ובריאות שיערך..

אמצע דהייה עם שיער מתולתל

אמצע דהייה עם תלתלים

אמצע דהייה עם שיער חלק

שיער חלק ואמצע דהייה היא אופציה מצוינת לבחורים שרוצים להיות מסוגלים להשיג את כל התסרוקות הפופולריות ביותר. משיער ועד מוהוק, נץ מלאכותי ולחמנייה גבר, שיער חלק עבה נותן לך אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות, ומאפשרות לך לעצב מגוון תסרוקות קצרות וארוכות. התספורת באמצע דהייה היא תכליתית ותחזוקה נמוכה, וניתנת להדפסה לגזרה רגילה או לעור דהוי לקבלת ניגודיות מקסימלית. גברים עם שיער חלק צריכים ליהנות מההזדמנות להתנסות במגמות שיער שונות.

אמצע דהייה עם שיער חלק

שיער חלק באמצע דהייה

אמצע דהייה עם חלק צדדי

חלק צדדי הוא תסרוקת אלגנטית לשילוב עם אמצע דהייה, אך ישנן מספר דרכים מגניבות להפוך אותו למראה ייחודי. תספורת הדהייה הבינונית מוסיפה נופך מודרני לחלק הצד הקלאסי, ובחורים יכולים לקחת את הגזרה לשלב הבא על ידי הצגת חלק קשה. הקו המגולח הזה שנוצר בעזרת סכין גילוח יכתיב היכן תפרידי את השיער בצד, ותעניק לסגנון המסורתי מראה נועז. חלק נהדר עבור בחורים ומתבגרים צעירים, החלק הצדדי באמצע דהייה מספק תספורת מלוטשת שכל בחורה חמודה תבחין בה.

חלק צד באמצע דהייה

חלק צד בינוני קשה

אמצע דהייה עם למעלה מרקם

כטרנד מודרני שהוא מגניב ואופנתי, חבר זוג עליון באמצע דהייה ומרקם לסגנון מלוטש. ניתן לשלב את תספורת הדהייה שלך עם שיער קצר וארוך במרקם, מה שנותן לך את האפשרות לעצב כל דבר, החל מגזירת צוות וכלה בציף המודרני. שיער בעל מרקם למעלה מושג באמצעות מוצרי שיער מט, תוך ניצול הברק הטבעי של שיערך. מוצר סטיילינג למרקם ייתן גם שיער דק או דליל למראה מלא יותר.

עליון מרקם באמצע דהייה

אמצע דהייה עם שיער מרקם למעלה

Crop Top Mid Fade

החיתוך העליון באמצע דהייה הוא תספורת קצרה אופנתית לבחורים שרוצים סגנון קל אך נראה טוב. היבול הצרפתי מתחיל בשיער קצר למעלה עם שוליים חתוכים קהים וכתוצאה מכך פוני גזום. עם תספורת דהייה בינונית בצדדים, תסרוקת קצוצה זו נראית מבולגנת או מבולגנת קדימה. השתמש בפומדה או שעווה מאט כדי להעניק לשיער שלך גימור טבעי עם הרבה מרקם.

Crop Top Mid Fade

תספורת Crop Top בינונית דוהה

אמצע דהייה עם שיער מבולגן

שיער מבולגן ממשיך להיות סגנון פופולרי ויכול להיראות רק טוב יותר עם אמצע דהייה. החלק העליון המבולגן הוא סגנון קז’ואל המתאים לכל אורכי השיער והסוגים. משיער קצר עד ארוך ומתולתל ועד סגנונות גלי, תן ​​לתסרוקת המבולגנת שלך לקחת את מרכז הבמה עם תספורת דהויה בינונית בצדדים.

אמצע דהייה עם שיער מבולגן

תסרוקת מבולבלת באמצע דהייה

אמצע דהייה עם קו למעלה

דהייה באמצע עם קו למעלה מציעה קו שיער נקי וחד שיעלה רק את התספורת שלך. המכונה גם קצה או צורה למעלה, הספר שלך ישתמש בסכין גילוח כדי לנקות את השיער העודף סביב המצח, הרקות ופאות הצד. עם התחדדות בינונית או דהיית עור בצדדים ובגב, אתה יכול להוסיף קו לכל תסרוקות גברים מגניבות לגזרה מדהימה.

אמצע דהייה עם קו למעלה

תספורת באמצע דהייה עם Shape Up