לשיער חלק יש את השמצה הלא ראויה להיות קצת ‘כל יום’, אם לומר. זו התסרוקת הקלה ביותר בעולם להסיר. בין אם אתה מגיע לזה באופן טבעי ובין אם אתה משתמש במחליק השיער שלך במשך כמה דקות כל בוקר, שיער חלק הוא האפשרות שתראה בכל פנייה ברחוב. אבל לא עוד! ריכזנו 50 תסרוקות לשיער חלק שיוציא אותו מהשגרה וישר למסלול! משחק מילים מיועד.

1. הקנדל ג’נר

אם כבר מדברים על שבילים, בואו נתחיל עם דוגלת ענק בשיער החלק, קנדל ג’נר. הנה היא באירוע של שטיח אדום כשהיא לובשת את מראה הגב הרטוב והחלקלק שהיה כל הזעם בשנת 2017. שיער חלק, ללא פרידה, ועין מעושנת. איזו התחלה לרשימה שלנו!

קנדל ג'נר שיער אחורי רטוב וחלקלק נראה תסרוקות לשיער חלק

מָקוֹר

2. הצ’ינון הנמוך

שיער חלק מושלם גם אם אתה צריך לשמור על דברים אלגנטיים. שום דבר לא אומר יוקרה ומעמד כמו חלק צדדי הסתיימו בצ’ינון נמוך. ישנן מספר דרכים לקשור אחת, ולכן אנו מציעים לך לחפש כמה הדרכות מקוונות.

תסרוקות צ'יגנון נמוכות לשיער חלק

מָקוֹר

3. הקוקו הגבוה

קוקו הם תסרוקות יומיומיות לשיער חלק. אבל אתה יכול להאיר אותם עם זוג עגילים גדולים ולגרום לך להיראות כאילו אתה יוצא לסשן קניות בשדרה החמישית. יש לנו גם את הגרסה המקרית של זה למטה.

תסרוקות קוקו גבוהות לשיער חלק

מָקוֹר

4. הלחמנייה הנמוכה שבוטלה

ראיתם את הצ’ינון הנמוך והאלגנטי. עכשיו הגיע הזמן לאחיו המבולגן והמזדמן, הלחמנייה הנמוכה שבוטלה. תסרוקות אלה לשיער חלק מושלמות לנערות בוהמיות שאוהבות גם את מראה שנות ה -90 ושוקרים.

ישר & amp; תסרוקת לחמניה נמוכה לביצוע שיער חלק

מָקוֹר

5. הקוקו הנמוך

כדאי ללכת בזוגות כשמדברים על תסרוקות לשיער חלק אז הנה הקוקו הנמוך. זוהי גרסה מאופקת וגרועה של הגבוהה. אתה יכול ללבוש אותו במשרד או לפגישות חשובות.

תסרוקות זנב קוקו נמוך לשיער חלק

מָקוֹר

6. תסרוקות קלועות לשיער חלק

דבר אחד מדהים בשיער חלק הוא שהיא מתאימה באופן טבעי לצמות. זוהי דוגמה מורכבת לכך הכוללת צמה תלת גדלית נפרדת ושלוש צמות זנב דגים קטנות יותר.

תסרוקות זנב דגים וצמות לשיער חלק

מָקוֹר

7. הג’ניפר אניסטון

אף רשימת תסרוקות לשיער חלק לא הייתה יכולה להיות שלמה ללא מלכת השיער החלקה ההוליוודית, ג’ניפר אניסטון. היא כל כך מפורסמת בשיער החלק שלה עד שיש לה תספורות על שמה – רייצ’ל וג’ניפר אניסטון.

תסרוקות ג'ניפר אניסטון לשיער חלק

מָקוֹר

8. הג’יג’י חדיד

דוגמנית העל ג’יג’י חדיד מחוברת מאוד לשיערה. היא משכה כמה מתיחות למעריציה באינסטגרם על ניתוק זה, שכללה אותה בחבישת פאות, אבל היא לא הייתה עושה זאת בפועל..

תסרוקות ג'יג'י חדיד לשיער חלק

מָקוֹר

9. הסלינה גומז

סלינה גומז היא האדם המבוקש ביותר באינסטגרם, ואנחנו חייבים לומר שלמראה שלה ולסגנון שלה יש קצת קשר לזה. לא לעתים רחוקות היא מחליקה את שערה, אך כשהיא עושה זאת, התוצאות מרהיבות.

תסרוקות סלנה גומז לשיער חלק

מָקוֹר

10. תסרוקות כחולות וסגולות לשיער חלק

ההחלטה ללכת על צבע לא שגרתי היא דבר פנטסטי. זה ממש במגמה כרגע. קבלת הדגשים בצבע לא מסורתי אחר היא אפילו יותר מגניבה. שיער חלק מושלם לכך מכיוון שהוא יציג את שני הגוונים.

תסרוקות כחולות וסגולות לשיער חלק

מָקוֹר

11. תסרוקות סגולות מאובקות לשיער חלק

משפחת הצבעים הסגולה ענקית, תאמינו לנו, וכל הגוונים מדהימים. נראה שאתה יכול ללכת לאיבוד בגווני ענבים, לילך, לבנדר, סחלב, מרסלה, יין, סגול אימפריאלי, ועוד הרבה יותר..

תסרוקות סגולות מאובקות לשיער חלק

מָקוֹר

12. תסרוקות עצבניות ובוגרות לשיער חלק

מי אומר שכשאתה סבתא, אתה צריך להיראות כמו סבתא מסורתית? במקום זאת, אתה יכול להיראות כמו סבתא מהגיל בו אנו חיים, שיכולה ללמד את הנכדים שלה דבר או שניים על אופנה וסגנון.

תסרוקות בוגרות עצבניות לשיער חלק

מָקוֹר

13. תסרוקות קלמנטינה לשיער חלק

מצאנו את אביזר הצבע והשיער המושלם עבור ליל כל הקדושים. צבע זה נקרא קלמנטינה, והוא מעורבב עם מעט תפוז כדי לגרום לו לזרוח בהיר יותר. כמובן שאפשר ללבוש אותו כל השנה אם תרצה.

תסרוקות קלמנטינה לשיער חלק

מָקוֹר

14. תסרוקות שחורות וכחולות לשיער חלק

בחירת צבע למראה אורבני היא לא תמיד קלה, אבל אנחנו חושבים שהשילוב הזה של שחור וכחול עושה את העבודה. אם אתה מסתכל מקרוב, אתה יכול לראות שיש גם כמה דגשים כחולים בהירים כדי להוסיף מעט זוהר לצבע.

תסרוקות שחורות וכחולות לשיער חלק

מָקוֹר

15. ורוד פסטלי

שורשים בצבע ורוד פסטלי וברונטי. איזה שילוב! אין עוררין, זה לא קל להתנתק. עם זאת, אתה יכול לעשות זאת. תצטרך לשלב אותו עם האיפור והאביזרים המתאימים, אז התחל ללמוד את הסטיילינג שלך כבר עכשיו.

תסרוקות ורודות לשיער חלק ורוד לשיער חלק

מָקוֹר

16. תסרוקות אינדיגו לשיער חלק

לא רק שהצבע הכחול הדיו הזה נפלא, אלא שהתסרוקת מדהימה גם כן. חלק הארי של השיער החלק נופל במורד הגב, בעוד שהחוטים העליונים נלקחו לחצי כתר מבולגן.

תסרוקות אינדיגו לשיער חלק

מָקוֹר

17. הבהרה של פיקאבו

שיער חלק מושלם עבור מציצים מכיוון שהוא כל כך מלוטש ונוזל. היא מאפשרת להציצים לחשוף את עצמם בכל פעם שאתה מזיז את הראש. למידע נוסף על הרעיון הנהדר הזה, להלן מאמר שלם על הדגשות של peekaboo.

תסרוקות peekaboo לשיער חלק

מָקוֹר

18. כסף לבן חצי למעלה חצי למטה

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, גווני הבלונד היחידים האופנתיים העונה הם בלונדיניות קיצוניות. זה כולל פלטינה, כסף, ארקטי, לבן, חלב, שחר וכל מה שביניהם. להלן דוגמה נפלאה על שיער חלק.

תסרוקות כסוף לבן לשיער חלק

מָקוֹר

19. תסרוקות כחולות כסופות לשיער חלק

זהו צבע שיער מושלם לחורף. זה יאפשר לך להשתלב בצורה מושלמת עם הרקע ולהיות מלכת קרח אמיתית. להלן טיפ – הקפד להשתמש במעט יותר איפור מכיוון שצריך לאזן את הצבע הזה.

תסרוקות כחולות כסופות לשיער חלק

מָקוֹר

20. הזנדאיה

היא אולי צעירה בשנים, אבל כבר היו לה תסרוקות שיחזיקו לה כל החיים. ראינו את זנדאיה עוברת מחיתוך פיקסי לאפרו לאריגים מתולתלים ארוכים במיוחד לדגנים. כן, בורי. עם זאת, עדיין זה מראה השיער החלק שאנחנו הכי אוהבים.

תסרוקות zendaya לשיער חלק

מָקוֹר

21. לחמנית הסמוראים

שיער חלק הוא גם הבד המושלם למספר תסרוקות עכשוויות, כגון לחמניית הסמוראים. זוהי בחירה נפלאה לנשים שרוצות להאריך מעט את פניהן, לפסל אותן ולהדגיש את עצמות הלחיים.

תסרוקות לחמניות סמוראי לשיער חלק

מָקוֹר

22. הקוקו הכפול

חזור על ילדותך אפילו שזה רק לתמונת אינסטגרם. זה יהיה שווה את זה לכל הלייקים. שים את שיערך בשני קוקו כמו שאמא שלך הייתה עושה כשהלכת לבית הספר היסודי. אנו מבטיחים שתהנו.

תסרוקות קוקו של תלמידת בית הספר לשיער חלק

מָקוֹר

23. לחמניות חלל

שיער חלק מושלם גם ללחמניות שטח מכיוון שהוא הרבה יותר קל לנהל מאשר שיער מתולתל. התספורת הזאת חצי עד חצי למטה היא שובבה ופאנקית, מושלמת לקיץ או כחלק ממראה הפסטיבל המוזיקלי שלך.

תספורות לחמניות חלל לשיער חלק

מָקוֹר

24. תסרוקות שנות ה -90 לשיער חלק

למקרה שלא שמת לב, למרות שזה לא ממש אפשרי, שנות ה -90 חזרו. ונראה שהם כאן כדי להישאר. לפחות לזמן מה. הכל בשנות ה -90 עכשיו – הבגדים, האיפור, האביזרים, המוזיקה, הסרטים ותוכנית הטלוויזיה, אז למה לא השיער שלך?

תסרוקות שנות ה -90 לשיער חלק

מָקוֹר

25. תסרוקות דיווה לשיער חלק

צא מחליק השיער, אנחנו מכינים דיווה! אנחנו פשוט לא יכולים להסיר את העיניים מצבע השיער הזה, מהאיפור המאט, מחנק פרחי היהלומים ומחזה החזה. אה, אלה עגילים פנינים? שכח מזה. אנחנו רוצים להעתיק את כל המראה הזה עכשיו!

תסרוקות דיווה לשיער חלק

מָקוֹר

26. בוב הארוך

אך שיער חלק אינו מיועד לתסרוקות ארוכות בלבד. אתה יכול גם להשאיל אותו לתספורת מספר אחת של השנים האחרונות, הבוב. הנה אונה או בוב ארוך בצבע הבלונדינית של אגוז מוסקט יושב בגאווה על שרשרת אתנית גדולה במיוחד.

תסרוקות בוב ארוכות לשיער חלק

מָקוֹר

27. תסרוקות אלגנטיות לשיער חלק

גוון זה של חום קפה הוא שלמות מוחלטת. הוא מסתיים באומברה מאוד עדינה של קרם מוקה, שאנו אוהבים עוד יותר. אם אתה לא רוצה לחכות עד שהשיער החלק שלך יהיה ארוך במותניים, אל תדאג. אתה תמיד יכול לקבל הרחבות.

תסרוקות אלגנטיות לשיער חלק

מָקוֹר

28. אביזרים בוהמיים

אם כבר מדברים על הרחבות, הנה סוג אחר שתוכל להשתמש בו. אם אתה עוסק בטרנד הבוהמייני, תוכל לקשט את שיערך בעזרת קליפ בתוספות נוצות. הם מתחילים בשורש הגדיל שבחרת ומטפטפים לאורך השיער שלך.

קליפ בתסרוקות תוספות נוצות לשיער חלק

מָקוֹר

29. תסרוקות חצי קלועות לשיער חלק

לפעמים אתה רוצה גם לצמות את השיער שלך מכיוון שצמות כל כך אופנתיות כרגע וגם להתהדר בו כי הוא כל כך מדהים. אז מה אתה עושה? התשובה היא חצי צמות. צמה צרפתית עד העורף ואז עוצרת ונותנת לה לזרום באופן טבעי.

תסרוקות חצי צמות לשיער חלק

מָקוֹר

30. צמת הג’מבו האדומה

כפי שאתה בוודאי כבר יודע, אנו כאן ב- MyNewHairstyles אוהבים לעודד תסרוקות טבעיות. במילים אחרות, אם קיבלת אותו, התהדר בו. צבע שיער אדום מדהים זה מוצג על ידי צמת ג’מבו מדהימה.

תסרוקות צמות ג'מבו אדומות לשיער חלק

מָקוֹר

31. רוזי הנטינגטון ווייטלי

הדוגמנית רוזי הנטינגטון ווייטלי אולי מצאה את תסרוקת החתונה המושלמת. זה פשוט וקל ללבוש אך יחד עם זאת הוא זוהר באלגנטיות הנצחית של הוליווד הבציר שכולנו אוהבים. בנוסף, אתה יכול לעשות את זה בבית.

תסרוקות רוזי הנטינגטון-וויטלי לשיער חלק

מָקוֹר

32. החיתוך הבוטה

דוגמנית נוספת והמלאך של ויקטוריה’ס סיקרט דוצן קרוס, כאן כדי להציג דוגמה מדהימה לשיער ארוך במיוחד ובוטה. היא לובשת אותו עם חלק אמצעי בצבע חום אדמדם שמתאים באמת לעיניה הכחולות.

תסרוקות בוטות לכוסות לשיער חלק

מָקוֹר

33. בוב הצלע

סוג נוסף של בוב שנשים לא מצליחות לקבל ממנו מספיק הוא האורך באורך הכתפיים עם קצוות עלובים. אבל בבקשה אל תנסו את זה בבית. הסטייליסטית שלך צריכה להשתמש בסכין גילוח כדי לתת לך אותה, אז עדיף שתשאיר את זה למקצוענים.

תסרוקות בוטות בוטות לשיער חלק

מָקוֹר

34. תסרוקות טיל מטאליות

מאט יוצא והמטאל פנימה. זו עובדה. לכולנו הייתה רומנטיקה מקסימה עם הכל מט, אבל הגיע הזמן להיפרד. הגיע הזמן גם לפתוח את זרועותינו לרווחה ולאמץ צבעי איפור ומתכתי מתכתיים, כגון החום המדהים הזה.

תסרוקות צהוב מתכתי לשיער חלק

מָקוֹר

35. תסרוקות מבולגנות לשיער חלק

למראה הזה שורשיו בספר המראה הגראנג ‘. זה בהחלט חיובי ואנחנו לא יכולים להספיק מזה. אם תרצה, תוכל לחפש כמה הדרכות כיצד לעשות זאת באינטרנט. עם זאת, הזהר כי זה דורש הרבה אומץ.

תסרוקות מבולגנות לשיער חלק

מָקוֹר

36. הקוקו המזדמן

מכיוון שראינו את הקוקו של הקוטור כמו גם את הגרסה הנמוכה, הגיע הזמן להתייחס גם לקז’ואל. אתה יודע את זה בעל פה מכיוון שזה הלחם והחמאה של סגנון השיער והתחזוקה של כל נערה מאז גיל חמש.

תסרוקות מזנב קוקו לשיער חלק

מָקוֹר

37. שיער חלק אפור כהה

אפור כהה הוא צבע המעבר המושלם מסתיו לחורף. זה נראה כמו מפל כסף מחשיך שקפא באמצע הריצה על גבך. לגישה מודרנית יותר, אתה יכול לנסות את הסגנון המבולגן הזה עד למחצה עד למטה.

תסרוקות אפורות כהות לשיער חלק

מָקוֹר

38. תסרוקות מחניקות לשיער חלק

אם אתה מחפש מראה מחניק ללילה עם השותף שלך, שום דבר לא אומר את זה כמו שיער חלק. נסה את ברונטית העורב המבריקה הזו יחד עם עגילי זהב שמנמנים וכמובן כהה מעושן כמו איפור עין לילה. הוסף נגיעה של שפתון מאט שזיף בהיר.

תסרוקות מחניקות לשיער חלק

מָקוֹר

39. תסרוקות היפיות לשיער חלק

סגנון ההיפי היה כולו מנעולים ארוכים להפליא שזרמו ברשלנות ברשלנות. בפעם הראשונה אי פעם, נשים שחררו את נשיותן ואת כל כוחה, ונטשו את התלתלים והגלילים המחוכים של שנות החמישים והשישים.

תסרוקות היפיות לשיער חלק

מָקוֹר

40. שיער צהוב לימון ארוך

ספר קומיקס או צהוב ניאון היה אופנתי במיוחד בעונות האחרונות. זה סוג של בלונדינית מיוחדת, שדוחפת את קצוות הצבע לגבולות שטרם היו ממוקמים בהם. זה נועז, נועז, כיף, ואו, כל כך יפה!

תסרוקות צהובות לימון לשיער חלק

מָקוֹר

41. תסרוקות ליים לשיער ארוך

לשיער לימון יש אחות בשם שיער ירוק ליים, וזה נראה כך. זהו אומברה מדהים שמתחיל משורשים כהים, זורם לירוק ליים ומסתיים בקיווי. איזה מהם אתה הכי אוהב? או שאתה מעדיף את שניהם?

תסרוקות ליים לשיער חלק

מָקוֹר

42. תסרוקות מנטה לשיער חלק

אל תדאג אם אינך יכול לבחור בין האמור לעיל מכיוון שתמיד יש ירוק מנטה. הוא מרענן וגמיש, מושלם לימי הקיץ החמים. הנה טיפ – אם תוסיפו קצת יותר ירוק תוכלו להפוך אותו בקלות לקצף ים.

תסרוקות מנטה לשיער חלק

מָקוֹר

43. לוח צבעים של מנגו

השראת הפירות לא נגמרה כי אתה צריך לפגוש מנגו. זהו שילוב אומבר בין צהוב לימון וורוד אפרסק לוהט, מה שמוביל לכך שנקרא שילוב המנגו. טרופי ומתוק!

תסרוקות מנגו לשיער חלק

מָקוֹר

44. הריהאנה

לא לעתים קרובות אנו זוכים לראות את ריהאנה עם שיער חלק. אבל כשהיא כן הולכת על זה, היא עושה את זה בסטייל. הנה היא עם שיער חלק ותוספות, כולן צבועות בגוון מעולה של אדום לוהט. ככל הנראה, היא שילבה הכל עם שפה אדומה תואמת ותכשיטי זהב.

תסרוקות אדומות של ריהאנה לשיער חלק

מָקוֹר

45. תסרוקות ג’ינג’ר לשיער חלק

אבל יש יותר דרכים ללבוש שיער אדום מזה. זהו גוון ג’ינג’ר טבעי אותו כדאי לטפח אם יש לך אותו. אם אתה רוצה לשפר אותו או להפיח בו קצת חיים, אנו מציעים כמה נקודות עיקריות של נחושת או צהוב לימון. זה ייראה כאילו כל הצבע נדלק מבפנים.

תסרוקות ג'ינג'ר לשיער חלק

מָקוֹר

46. ​​החלק הצד העמוק

אם אתה ממהר ואינך יודע כיצד לעצב את שיערך החלק, אנו מציעים חלק צדדי עמוק. זה בדיוק כמו פרידה מסורתית של השיער שלך, רק שאתה צריך למקם אותו הרבה יותר קרוב לאוזן ממה שהיית עושה בדרך כלל.

תסרוקות חלק עמוק בצד לשיער חלק

מָקוֹר

47. תסרוקות חג לשיער חלק

בואו לחג, תוכלו לייפות את השיער החלק עם כל מה שתבחרו. זהו אחד הסגנונות האהובים עלינו. זו חצי צמה מבולגנת עם הרבה כוכבים בצבע חורף המונחים סביב הצמה. נראה שאתה עץ חג המולד השנה!

תסרוקות חג לשיער חלק

מָקוֹר

48. סיכות שיער זהב

לאירועים מיוחדים, אתה יכול להשתמש בסיכות שיער כדי לייפות את השקעים המלוטשים שלך. אלה, למשל, סיכות זהב בעלות יווניות שיכולות לשבת על צמת הכתר שלך כמו זרי דפנה. זה מראה נהדר לחתונה, מסיבת גן או נשף שלך.

סיכות שיער עלה יווני תסרוקות זהב לשיער חלק

מָקוֹר

49. בובי סיכות לשיער חלק

סיכות בובי לא חייבות להיות אותן שחורות משעממות ישנות שתמיד היית לובשת. ברוכים הבאים לעידן המודרני שבו סיכות בובי נראות כך. לדוגמה, זהו סיכת בובי חלולה בחצי ירח עשויה כסף.

תסרוקות חצי סיבי בובי לפין לשיער חלק

מָקוֹר

50. פנינים ושיער חלק

אתה יכול גם להשתמש בסיכת בובי שעוטרה בפנינים לחתונה שלך. פנינים תמיד היו בחירה קלאסית לכלות, מכיוון שהן כה אלגנטיות, תמימות ויפות.

פנינים תסרוקות בובי סיכות לשיער חלק

מָקוֹר

ללא ספק, השגנו את מה שיצא לנו לעשות בהתחלה. כדי להוכיח שתסרוקות לשיער חלק לא חייבות להיות מקריות או סתם ‘כל יום’. הן יכולות להיות גם מהנות, מעוררות השראה, אלגנטיות, לא שגרתיות, עכשוויות ואישיות במיוחד. הכל תלוי בצבעים שתבחר כמו גם בתספורת ובאביזרים שבהם אתה משתמש מדי יום. הודע לנו בחלק ההערות למטה איזה מהם היה המועדף עליך!