שיער בורדו מחמיא לג’ינג’ים ותיקים כמו לברונטיות ובלונדיניות טבעיות.

צבע שיער אדום מודגש זה כולל מגוון גווני משנה, האחד מפתה יותר מהשני.

לכן, אם אתה מחפש לרענן את צבע שיערך ולהוסיף פתק יין אדום עדין, נסה בורדו!

אוסף 35 רעיונותינו לשיער בורדו הוא נקודת פתיחה מצוינת בחיפוש שלכם.

1. שיער בורגונדי קלאסי

שיער בורדו ארוךמָקוֹר

זהו אחד הגוונים הבורגוניים העזים ביותר שיש. עם תו יין אדום אצילי, צבע השיער האדום הזה הוא אלגנטי ומעודן, אך עצבני. אם שיערך ארוך ועשיר, לבש אותו חלק כמשי. אף סגנון אחר לא עוזר להוציא את התווים המעודנים של הגוון הבורגול הזה מאשר שיער מעוצב פשוט.

2. אדום בורדו על שיער חום בהיר

שיער בורדו בצבע חום בהירמָקוֹר

צבע בורדו עשיר זה הושג באמצעות צבע שיער יון. זהו אחד הגוונים הבורגוליים המתאימים ביותר לברונטיות ולנערות חומות שיער. זהו שילוב עדין של שיער שזיף אדום ושום שוקולד או חום. נסה זאת למראה אלגנטי ושובה לב.

3. שיער בורדו וחום שוקולד

שיער בורדו שוקולדמָקוֹר

צבע שיער השוקולד משופר על ידי נימות הבורדו. צבע שיער אידיאלי להארת עור לבן חרסינה ולהוציא את צבע העיניים הכחול או הירוק. שימו לב להדגשות הבורגול הבהירות המסגרות את הפנים.

4. צבע שיער בורדו כהה

צבע שיער בורדו כההמָקוֹר

צבע שיער נועז לתסרוקת נועזת. התספורת הקצרה הזו בהחלט עצבנית. ובכל זאת הבורגול הכהה מוסיף פתק עוד יותר קדימה לסגנון. צבעי בורדו כהים עשויים שלא להתאים לסביבות שמרניות יותר.

אבל גווני הדובדבן והשזיף הטעימים ממליצים עליו לפחות כצבע שיער לחופשת הקיץ. שימו לב, אתם עלולים להתפתות להמשיך ולהתמיד לנצח.

5. צבע שיער שזיף בורגונדי

שזיף שיער בורדומָקוֹר

מראה וינטאג ‘מדהים מושג בעזרת זה צבע בורדו סגול שיק. צבע אבקה אך עשיר כמו זה מתאים לבנות כחולות וירוקות בעלות עור חיוור. בעוד שהוא מסונכרן עם גוון העור, שזיף בורדו אידיאלי להבהרה ולשיפור.

6. שיער סגול בורדו

שיער בורדו סגולמָקוֹר

ניתן להשיג שיער בורדו עמוק גם בגוון סגול בורדו המהפנט הזה. גוון בורגונדי עשיר ואלגנטי שעושה אמירה. שדרג את הסגנון האישי שלך עם צבע שיער מלא ועשיר שיגרום לך להבחין בכל מקום שאתה הולך.

7. בורגונדי ובלונדיני

שיער בורדו בלונדינימָקוֹר

אם בורדו הוא צבע שיער חזק מדי עבורך, הקל עליו על ידי הוספת גוונים רכים יותר לתערובת. בורדו ובלונד הם צבעים כמעט משלימים.

הנה גוון רך ויפה של בורדו, המתרכך עוד יותר על ידי הבלונדינית הטבעית. צעד מושלם למתחילים לקראת השגת הגוון הבורדו הנחשק.

8. שיער בורדו ושחור: אריאנה גרנדה

אריאנה גרנדה שיער בורדומָקוֹר

אריאנה מתרווחת גם בשיער בורדו על ידי לבישת צבע בורדו בצבע דובדבן. עם זאת, היא לא הולכת על בורדו באורך מלא אלא בוחרת לשלב את הבורגול עם צבע השיער השחור הפחם הטבעי שלה.

חלק מהשילובים עשויים להישמע מסובך. עם זאת, מכיוון ששני הצבעים קרים למדי, הם משלימים זה את זה להפליא.

9. צבע שיער בורדו שופע

שיער בורדו חוםמָקוֹר

עוד מופע של צבע בורדו רך, הפעם מתאים באופן מושלם הן לצבע השיער הטבעי של הילדה והן לצבע החום של עיניה. גם גוון העור שלה משלים ניואנס רך יותר של בורדו.

מכיוון שבורגול נשאר צבע חזק, מומלץ לשמור על המינימום של האיפור ועיצוב השיער.

10. שיער מג’נטה בורגונדי

תסרוקת ארוכה בצבע בורדומָקוֹר

גוון זה משחק בקצה החם של הספקטרום בכל הנוגע לתרשים צבעי השיער הבורגול. הגוון הבורגול העגום הזה ממש מזכיר כוס סנגריה. שימו לב עד כמה גוון בורגונדי חם יותר אידיאלי לגוון עור חם וגווני עור בינוניים.

11. בולטים בורגונדי ובלונדיני על שיער חום

בלונדינית balayage בלונדינית מדגישה שיער גלימָקוֹר

אם אינך בטוח שבורגול הוא הצבע שלך אך עדיין תרצה לנסות אותו בהתאם לגודל, משחק במספר צבעים בו זמנית היא הדרך הטובה ביותר ללכת.

תסתכל על balayage המיומן הזה שעושה שימוש בהדגשות בורונד ובלונדיניות ושפלות כדי להוסיף עומק לשיער הכהה הטבעי. לא רק שהגוונים הללו מוסיפים עומק לשיער כהה, אלא הם גם מבריקים אותו.

12. שיער אדום כהה

שיער בורגונדי מתולתל של ריהאנהמָקוֹר

את ריהאנה אי אפשר לתפוס עם תסרוקת לקויה או צבע שיער. צבע השיער האדום הבורדו הזה הוא בין רבים שהדיווה עשתה. 

היא התהדרה בצבע הזה על הרעמה המפותלת שלה באופן טבעי, על גזרת פיקסי, על גזרת נץ מזויפת, על שיער חלק ומשיי ארוך ועוד. אתה יכול למשוך את זה עם השראה כל כך מקסימה!

13. שיער שחור ובורגונדי

שיער בורדו גלי ארוךמָקוֹר

שלא כמו הדוגמה הקודמת הכוללת שיער שחור ובורדו, הפעם הגוון הבורגול מנצנץ בגוונים סגולים ולא אדמדמים. עם זאת, התערובת עדיין נעימה ומומלצת ביותר. מצא את הגוון שלך והפך להשראה לאחרים.

14. שיער סגול ובורגונדי

שיער בורדו מאובקמָקוֹר

אחת הדרכים לרענן את גוון השיער שלך היא להוסיף צבע מנוגד. זוהי דוגמה מדהימה של balayage סגול ובורדו. הגוון הבורגול עם הדגשים כולל צבעים אלגנטיים אך שובבים.

15. בורדו קל: אמה סטון

אמה שיער בורדומָקוֹר

אמה היא עוד יופי הוליוודי שהתהדר בכל גוון שיער אדום שיש. עלינו להוסיף שהיא נראית מהממת בלי קשר לגוון שהיא לובשת.

עם זאת, זה גוון בורדו לעתים נדירות הוא נלבש בצורה כה מוצלחת. חבר אותו עם איפור תואם שאינו דרמטי מדי וקיבלת לעצמך שילוב מסוגנן מנצח.

16. הבהרה בורגונדית על שיער שחור

בורגונדי שמנמן מדגיש שיער כהה גלימָקוֹר

אומברה שחורה-בורדו משופרת בהדגשות הבורגול בהירות לפחות בשני גוונים מהבסיס. שימו לב למעבר בין גווני הבורדו השונים.

זה שקרוב לשורשים כהה כמעט כמו בסיס האומברה. ואז בהדרגה, הגוונים מתבהרים עד שהם מגיעים לצבע דובדבן כמעט בקצותיו.

17. לוק פאנק: שיער בלונדיני עם נקודות עיקריות בורגונדיות

מדגיש שיער בורדומָקוֹר

כאשר בלונדינית פלטינה שרופה פוגשת שיער סגול בורדו, מבט אמירה זה נמצא בקלפים. כמובן, הרבה תלוי בעיצוב, מכיוון שניתן להתהדר בהצלחה באותה תערובת צבע שיער במהלך פגישות עסקיות או בסביבות רשמיות יותר.

אל תתייאש מלנסות במראה שמשרת יותר ממטרה אחת.

18. שיער בורדו ותסרוקות קצרות

תספורת קצרה בורדו שיער בורגונדימָקוֹר

אתה לא צריך מנעולים גלי ארוכים כדי לסרוק שיער בורדו. תסרוקות קצרות יותר מתאימות לכך גם בצורה מושלמת.

בין אם בחרתם לצבוע את כל השיער בגוון בורדו או להוסיף דגשים בורדו, מובטחת לכם מראה ייחודי ומחמיא. בוב קצר זה הופך לתסרוקת אמירה בשל צבע הבסיס הבורגול הסגול.

19. שיער אומברה מתוחכם בורגונדי

שיער בורדו בצבע בורדומָקוֹר

מראה מתוחכם נוסף הושג עם צבע הבורגול הסגול הדהוי. אנו מעריצים את המעבר המהיר מחום אפר כהה לגוון הבורגול המתוק. זה כל כך מהיר שזה נראה כמעט טבעי. כדי לנצל את צבע השיער הזה במלוא הפוטנציאל שלו, סגנון במנעולים חלקים ויפים.

20. צבע בורגונדי מבריק

שיער בורגונדי דובדבןמָקוֹר

כאשר שיער בורדו החל להתפרסם כלהיט גדול, זה היה כצבע סתיו. עכשיו זה השתלט לאט אבל בטוח על כל עונה. הגוונים המתוחכמים המזכירים יין החל מקריר לחם הופכים את הבורגול להתאמה מושלמת ללא תלות בעונה.

21. שיער בורדו אדום

שיער בורדו אדוםמָקוֹר

צבע שיער בורגונדי מתוחכם דמוי מהגוני זה אידיאלי לעור חם יותר וגווני עור בינוניים. כוס יין אדום, שמלה אדומה ומראה וינטג ‘femme fatale הושלמה.

22. צבע שיער חום

שיער בורדו בצבע חוםמָקוֹר

אנו מקווים שהבהרנו ששיער בורדו נראה נהדר על ברונטיות כמו על בלונדיניות טבעיות או ג’ינג’יות. ניתן להשיג את הניואנס הבורדו הכהה הזה על ידי צביעת שיערך. עם זאת, אם צבע השיער הטבעי שלך הוא חום, התוצאות אפילו טובות יותר.

23. בוב המלוטש

שיער בורגונדימָקוֹר

מרתק לראות עד כמה בורגון מתאים לתספורות המתוחכמות והאלגנטיות ביותר. אתה יכול לדמיין את הבוב הבוטה הזה ואת הפוני המושלם בכל גוון אחר מאשר צבע השיער הסגול הבורדו הזה? אנו יודעים שאיננו יכולים.

24. צבעי בורגונדי לסתיו

שיער בורדו ערמוןמָקוֹר

להלן דוגמה נוספת לשיער בורדו עמוק, הפעם כמעט מושלם לסתיו. הגוון משכפל בצורה מושלמת את העלים שנפלו, מה שאומר שאתה תהיה בקנה אחד עם הסביבה המשתנה, ובאמת אומר הצהרת סטיילינג.

25. שיער בורדו שכבות

שיער בורדו שכבותמָקוֹר

לתספורת מרובדת יש את היתרון הגדול שהיא יכולה לשפר את בהירות צבע השיער שלך. בנוסף להוספת נפח לשיער שלך ויצירת מבנה קל לעיצוב, שכבות משמשות להאיר את צבעי השיער.

שימו לב כיצד השיער הבורגול השכבות מנצנץ עם כל הגוונים השונים המוטבעים בצבע השיער המעודן הזה.

26. צבע שיער סגול כהה

צבע שיער סגול כהה על שיער גלי ארוךמָקוֹר

תסרוקת נשים נוספת הכוללת צבע שיער בורדו כהה מדהים ומתוחכם. אם גוון העור שלך אינו הוגן, בחר גוון אחר וקל יותר של בורדו סגול. זה באמת שמור לגווני עור פורצלן כשהוא מתבהר.

27. צל הבורגול הכהה ביותר

שיער בורדו כההמָקוֹר

אם אתה עורך שיער חום טבעי, אז גוון הבורדו החצות הזה ישלים את שיערך החום להפליא. בהתאם לעוצמת הבסיס החום תקבלו תוצאות שונות.

עם זאת, תווי השזיף המקסימים של צבע שיער זה לנשים ינצחו לא משנה כמה צבע השיער החום כהה.

28. שיער בורדו ושחום בהיר

צבע שיער בורדו על שיער חוםמָקוֹר

זוכרים את הצבע הבורגול הבהיר שסמה אמה סטון? צבע השיער הבורדו הזה דומה מאוד והוחל על בסיס חום בהיר.

בהתאם להעדפותיך לתסרוקות נשים, תוכל לבחור בגוונים כהים יותר של בורדו. עם זאת, אם אתה בלונדיני טבעי, עדיף גוון בורגונדי בהיר יותר.

29. הבהרה ב- Peekaboo בורגונדי

שפל בורדו על שיער בלונדינימָקוֹר

אם בורדו כצבע גוש לא מתאים לגוון שלך ולגוון העור שלך, נסה אפשרות אחרת. זוהי דוגמה נהדרת שבה הדגשות בורדו מוסיפות עומק לגוונים הבלונדיניים.

הדבר הטוב ביותר בהתנסות בצבעים לתסרוקות נשים כאלה הוא שתוכל לבקש ממעצב השיער שלך לכלול כמה ניואנסים בורדו כרצונך..

עם זאת, עבור נימות וגוונים כאחד, אל תלך יותר משני גוונים מעל או מתחת לצבע הבסיס. הניגודיות תהיה חזקה ולצבע השיער לא יהיה אותו תו שיק רך.

30. שיער בורדו עם נקודות עיקריות בלונדיניות

הדגשות בלונדיניות על שיער בורדומָקוֹר

זהו אומברה הפוכה שמשתמשת בלונדינית כתת-צבע לשם שינוי. בעוד שהבסיס הוא בגוון בורדו סגול עשיר, הגוונים הם בלונדיניים. טכניקה זו מבטיחה שצבע שיערך נראה חי ומסוגנן בכל עת. הקצוות הבלונדיניים מדגישים את הסטיילינג ומאירים את צבע הבסיס הבורדו.

31. שיער בורדו וגולת הכותרת הירוקה

שיער ירוק בורדומָקוֹר

אם אתה מחפש תסרוקת גחמנית יותר, מה דעתך לשלב את הגוון הבורגול שלך עם צבע מנוגד על הספקטרום? לדוגמה, אתה יכול לנסות את ירוק הטווס הזה שיעזור להדגיש את שני הצבעים.

32. שיער בורדו בוהק

שיער בורדו זוהרמָקוֹר

הגוון הזה כל כך עשיר ומתוק עד שהוא מאפשר לך לייפות אותו בכל דרך שתרצה. זה אומר שאתה יכול לנסות סדרה של סיכות שיער מחוץ לקופסה, כמו כוכבי הזהב הקטנים האלה וחישוק המייצג ירח מלא.

33. זנב הפוני הצדדי

שיער בורדו חלקמָקוֹר

להלן תסרוקת רופפת ומזדמנת שתוכל ללבוש כל יום אם יש לך שיער ארוך ואתה רוצה להתהדר בצבע הבורדו המהמם שלך. זהו קוקו צד פשוט הדורש מעט מאוד תחזוקה ואפילו פחות זמן להרים.

34. שיער צהוב ובורגונדי

שיער צהוב ובורדומָקוֹר

זהו שילוב צבעים לילדה חזקה שבאמת יודעת מה היא רוצה ולא מפחדת להראות את זה לעולם. זה יכול גם להפוך לתסרוקת שלך לפסטיבל המוזיקה האהוב עליך בקיץ הקרוב.

35. שיער אפרו בורגונדי

שיער בורגונדי afrfoמָקוֹר

אין דרך טובה יותר להראות את אהבתך לצבע הפנטסטי הזה מאשר באפרו טבעי ובינוני. רק דמיין לעושר השיער הזה התלוי על כתפיך או סביב ראשך כמו הילה או כתר שמגיע לך באמת.

סיכום

פלטת הבורגול עשירה כמו כל שאר הגוונים שכן חלק מהגוונים משלימים גווני עור בהירים ובינוניים, ואילו אחרים משלימים גווני עור כהים יותר..

עם זאת, שיער בורדו הוא צבע אידיאלי המחמיא לברונטיות, ג’ינג’ים או בלונדיניות. 

בקש ממעצב השיער שלך את העצה הטובה ביותר בנוגע לצבע הבורגול שעליך לבחור.

לחלופין, אנו מקווים שמצאת את ההשראה לצבע השיער שלך עם 35 רעיונות שיער בורדו אלה.