יש הרבה מה לחשוב כשזה מגיע לתסרוקות שושבינה. קודם כל, יש את הרעיון של התקציב, שלעולם לא קל להעלות אותו, ואז יש את הסגנונות עצמם, ולבסוף, יש את הרעיון שצריך לרצות את כולם במסיבת החתונה שלך. זכור שמה שנראה מתאים לחלוטין לאדם אחד עשוי להיראות מטומטם לאחר.

עם כל זה בחשבון, ובהיותנו כלות ושושבינות בעצמנו, החלטנו לתת לך יד עוזרת ולרכז רשימה של 50 תסרוקות שושבינה מדהימות לכל חתונה, כלה ושושבינה בחוץ. גלול לתחתית כדי לראות את הבחירות שלנו.

1. תסרוקות שושבינה לשיער קצר

נתחיל בתסרוקת שושבינה רומנטית מאוד לשיער קצר עד בינוני. כל מה שאתה צריך לעשות כדי להעתיק את המראה הזה הוא להשתמש במגהץ שלך כדי ליצור כמה גלי חוף רופפים ולייפות את שתי הצמות בפרחי זהב..

תסרוקות שושבינות שיער קצר וחמוד

מָקוֹר

2. הצ’יגון המבולגן

תסרוקת זו היא השילוב המושלם בין האלגנטיות של צ’יניון לבין ההיכרות של ללכת לחתונה של החבר הכי טוב שלך כשושבינה. מדובר בלחמנייה נמוכה מאוד מבולגנת, שתעבוד בצורה נפלאה אם ​​תשלבו אותה עם עגילים ארוכים.

תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

3. תסרוקות שושבינה רטרו

זה לא יכול להיות פשוט מזה. לכן, אתה יכול ללכת בקלות על התסרוקת הזו אם אתה בתקציב ועל השושבינות שלך לשלם על השיער והאיפור שלהן. הציע להם שהתסרוקת הזו היא אחת שתסכים איתה.

לחמניה תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

4. תסרוקות שושבינה עם תוספות

אם אתה רוצה שלשושבינות שלך יהיה שיער ארוך, אתה יכול פשוט לבקש מהן להוסיף תוספות לשיער שלהן. עם זאת, אתה יכול לבחור בצמת זנב הדגים המדהימה הזו שעובדת בצורה מושלמת עם שמלות סטרפלס.

תוספות שיער בלונדיניות מלוכלכות תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

5. תסרוקות שושבינה עם אביזרים

הנה עוד טריק כאשר אתה או השושבינות שלך בתקציב, ואתה לא רוצה לבזבז יותר כסף במספרה. לקשור את שיערך בלחמנייה פשוטה ולאחר מכן לקשט אותו באביזרי שיער כדי להיראות מקצועי.

שושבינות תסרוקות אביזרי שיער

מָקוֹר

6. תסרוקות שושבינות עם פרחים טריים

למרות שהם קצת יותר מסובכים להתנתק מכיוון שהם לא יישארו טריים כל כך הרבה זמן, פרחים טבעיים שווים את הניסיון. אתה יכול ללכת על פתרון ה- DIY ולעשות זר פרחים בעצמך, משושנים או חבצלות.

שושבינות שושני ורדים ורודים טריים

מָקוֹר

7. הבלייק לייבלי

בלייק לייבלי היא ההשראה שלנו לנצח בכל הנוגע לשיער. הלוקים הבלונדיניים המדהימים שלה נראים נפלא לא משנה באיזו תסרוקת היא מנסה. העתק את המראה הזה בנוי מצמה פשוטה ולחמנייה רופפת.

תסרוקות שושבינות תוססות

מָקוֹר

8. המערבולת

למעשה, קל יותר להסיר את מערבולת הצמה המורכבת הזו ממה שאתה חושב. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להשתמש במגהץ שלך כדי ליצור כמה תלתלים ולאחר מכן לאבטח אותם במקומם בעזרת קומץ סיכות בובי וכמה ספריי שיער..

תסרוקות שושבינות רומנטיות

מָקוֹר

9. תסרוקות שושבינה פשוטות

אם אתה אוהב את התספורת הזו, יש דרך קלה מאוד להסיר אותה. תזדקק לסרט שיער אלסטי. התחל בקצות שלך וסובב אותם סביב סרט השיער בצורה אנכית עד שתגיע לגובה הראש.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

10. הלחמנייה השיקית

לא כל תסרוקות השושבינה שיש להן לחמניה חייבות להיות בחלק האחורי של הראש. למה שלא תנסה את הלחמנייה הצדדית הזו, במיוחד אם יש לך שמלת כתף אחת? זה ייתן איזון נחוץ ושיווי משקל לכל המראה שלך.

תסרוקות שושבינה לחמניות שיק

מָקוֹר

11. מערבבים ומשדכים

לפניכם שילוב בין שתיים מתסרוקות השושבינה שתיארנו לעיל. יש לך את התספורת הפשוטה שתוכל להשיג בעזרת סרט שיער אלסטי וכמה פרחים יפים ולבנים כדי לייפות אותה.

תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

12. העדכון המעוות

חתונה עוסקת ברומנטיקה ואהבה, ואנו מאמינים שתסרוקות השושבינה שלך צריכות לשקף בדיוק את זה. זהו עדכון מעוות מקסים שישתלב מצוין עם שמלת שיפון או משי, בקיץ.

תסרוקות שושבינות מעוותות updo

מָקוֹר

13. תסרוקות שושבינה כחולות

לא כל החתונות הן מסורתיות. חלקם לא שגרתיים ומהנים. ואתם יודעים מה הכי מתאים לחתונה ייחודית? צבעי שיער לא שגרתיים. לכו על הגוון הכחול האפרפר הזה שיוסיף קצת ג’אז למסיבה.

תסרוקות שושבינות שיער כחול

מָקוֹר

14. לורלי הזהב

אחת הדרכים שבהן אתה, הכלה, תוכל להבליט את השושבינות שלך היא על ידי כך שהן לובשות פיסות שיער מצטיינות, כמו כתר מקסים זה העשוי מדפנות זהב. וודא שהחומר הוא טקסטיל כך שהנשים יכולות ללבוש אותו כל היום.

תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

15. הלחמנייה והכתר

למרות שזה נשמע כמו פאב אנגלי טיפוסי, זו למעשה תסרוקת שושבינה. הוא מורכב מלחמנייה גדולה זו על ראשכם, אותה תוכלו לבנות בעזרת סופגניית שיער, הגובלת בצמה..

תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

16. תסרוקות שושבינה סגולות

הכל על צבע השיער והסגנון הזה זועק חתונה באביב. אם הם מסכימים לכך, תוכל לבקש מהשושבינות שלך לצבוע את שיערן באופן זמני בלבנדר מרגיע שיתאים לשמלותיהן או, מדוע לא, שלך..

תסרוקות שושבינות שיער סגולות

מָקוֹר

17. תסרוקות שושבינה לחתונת החוף

אם אתה מתכנן חתונה לחוף הים, אז הנה תסרוקת שהיא יפה וגם נוחה. השתמש בברזל הסלסול שלך כדי ליצור כמה גלי חוף, צמה כמה קווצות מאחור וקישט אותם בכוכבי ים.

תסרוקות שושבינות לחוף החוף

מָקוֹר

18. תסרוקות שושבינה ארט דקו

כמו שאמרנו בהתחלה, יש לנו תסרוקות שושבינה לכל חתונה. לפניכם רעיון לחתונת ארט דקו אופנתי, הכולל גלי אצבע ועיטורי שיער פנינים.

עיצוב שיער בסגנון ארט דקו רעיונות לשיער שושבינות

מָקוֹר

19. תסרוקות שושבינה אופנת וינטג ‘

אם החתונה שלך תהיה יוקרתית עם עיצוב אופנתי וסגנון וינטג ‘, זה מה שאתה צריך לעשות. שלב גלילי ניצחון עם כובע או כיסוי ראש יוצא מן הכלל.

תסרוקות שושבינות אופנת וינטג '

מָקוֹר

20. הלחמנייה ללא רבב

ראינו כמה אפשרויות על הלחמנייה המבולגנת. עכשיו הגיע הזמן שנסתכל גם על הלחמנייה המושלמת. עם זאת, הנה אזהרה. אולי לא תוכל למשוך את זה בבית או בעצמך.

תסרוקות כלה לחמניה ללא רבב

מָקוֹר

21. שרשראות כחולות

קישוטי שיער וסיכות ראש מגיעים במגוון צורות וגדלים. מן הסתם, תמיד עליך לבחור אחת שתתאים לנושא החתונה שלך ולשמלות עצמן. הנה אחד האהובים עלינו.

תסרוקות שושבינה כחולות

מָקוֹר

22. הלחמנייה המורכבת עם אדמוניות אדומות

לגמרי התאהבנו בערך הזה ברשימת תסרוקות השושבינה שלנו. זהו גוון שוקולד של שיער קלוע בלחמנייה מסובכת ומאובטח בקומץ אדמוניות אדומות. תארו לעצמכם כמה יפה זה חייב להריח.

שיער שוקולד אדמוניות אדומות לחמניות תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

23. אין תסרוקות שושבינה נפרדות

אם השושבינות שלך מתנגדות לרעיון של פרידת השיער שלהן בכל דרך שתתייחס לטרנד השנה, אז תוכל להציע תסרוקת זו. זה עובד מצוין אם הם ילבשו שמלות סטרפלס.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

24. גלי האצבע המושלמים

קשה להשיג את השלמות, אך אנו סומכים עליך שתוכל לעשות זאת. זוהי דוגמה לגלי אצבע מושלמים על שיער ארוך. שימו לב כיצד קצוות השיער ננעצים בכדי ליצור רושם של גימור חלק.

תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

25. צמה את זה!

אתה בטח מודע לעובדה שהצמות נמצאו בעונות האחרונות. לכן, אין סיבה שלא תהפוך אותם לחלק מהיום הגדול שלך גם כן. דבר עם הנשים שלך ובדוק אם הן רוצות לצמות את שלהן.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

26. לחמניות וצמות צרפתיות

כדי לקבל את המראה הזה, תצטרכו להקדיש לא מעט דקות כשהראש כפוף, אבל אנו מבטיחים לכם שזה שווה את זה. התוצאה מרהיבה בהחלט, במיוחד אם בוחרים גם בכמה ורדים ורודים טריים.

לחמנייה עם צמה צרפתית מאחור ואביזרי שיער פרחוניים תסרוקות שושבינות

מָקוֹר

27. קוקו הצד הפשוט

כל ילדה יודעת שהקוקו הוא הדרך הפשוטה ביותר להפליא את שיערך. עם זאת, מכיוון שאנו מדברים כאן על רעיונות לחתונה, אתה יכול לנסות קוקו צדדי, קשור בכמה גדילי שיער משלך..

תסרוקות פשוטות לשושבינה של קוקו בצד

מָקוֹר

28. תסרוקות שושבינה של אודרי הפבורן

אם אתה מחפש תסרוקות שושבינה בהשראת סלבריטאים, מי יותר טוב מאודרי הפבורן המפורסמת? זוהי תמונה של התסרוקת המפורסמת שלה מארוחת הבוקר בטיפאני.

תסרוקות שושבינה בסגנון אודרי הפבורן

מָקוֹר

29. בלונדיני וחום בהיר

הצמה ההולנדית הזו היא שלמות מוחלטת אם אתה רוצה להראות את החלק האחורי של שמלת השושבינה שלך. זה גם עובד נהדר אם אתה לובש שמלה ללא גב ואתה לא רוצה לכסות אותה במנעולים הארוכים שלך.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

30. תסרוקות שושבינה ורודות וסגולות

ורוד המסטיק הזה מושלם לחתונה לא שגרתית. אתה יכול ללכת על אותו סוג של צמה הולנדית כמו לעיל ולהפוך אותו להרבה יותר רופף ומבולגן. הוסף פרחים לפי רצונך.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

31. תסרוקות שושבינה קשת

לפניכם תסרוקת מתנדנדת שתסובב ראש בכל חתונה. זהו תסרוקת צבועת קשת קלועה. ככל הנראה, תוכל לצבוע את שיערך בכל צבע או שילוב צבעים שתרצה, למקרה שבא לך משהו אחר מלבד הקשת הקלאסית.

תסרוקות שושבינה משובצות קשת בענן

מָקוֹר

32. הצמה המסובכת מאוד

כפי שהזכרנו לעיל, הצמות נמצאות מאוד. יתר על כן, מכיוון שאתה עומד להיות במסיבת חתונה, אתה יכול לקחת את זה צעד אחד קדימה עם הצמה המסובכת הזו. אם אינך רוצה ללכת למעצב השיער, תוכל תמיד לחפש הדרכות מקוונות.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

33. הקשר האלגנטי

אתה תצטרך כמה שיותר סיכות בובי אם אתה רוצה להעתיק את המראה הזה. מלבד זאת, אנו מציעים שתשתמשו בשעווה או במוס בכדי לגרום לגדילי השיער להישאר במקומם וכמה ספריי שיער לסיום הכל..

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

34. תסרוקות שושבינה עם פוני

אם יש לך פוני, דרך אחת שבה אתה יכול להוסיף נופך של אלגנטיות לתסרוקת פשוטה היא לקלוע צמה פשוטה, בעלת שלושה גדילים, בדיוק היכן שהפוני שלך מתחילים. הוא ישמש כאלמנט תיחום נפלא.

תסרוקות שושבינה של כתר קלוע

מָקוֹר

35. תסרוקות שושבינה לשיער ארוך

אם אתה לא רוצה ללכת על תסרוקת מורכבת מאוד, אתה יכול לבחור את הדרך הקלה החוצה. השתמש בברזל הסלסול שלך או אפילו בכמה גלילים ליצירת גלים פשוטים אלה. חלק את שיערך בצד והצמד אותו, כדי לתת לו אווירה רטרו ולחשוף את תכשיטי ההצהרה שלך.

תסרוקות שושבינה שיער ארוך

מָקוֹר

36. יהלומים וזהב

זו חייבת להיות אחת מתסרוקות השושבינה האהובות עלינו אי פעם. השילוב בין שיער הזהב לאביזר השיער הגדול והגודל משובץ יהלומים הוא מנצח בכל חתונה.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

37. ג’סיקה אלבה

הנה מקור נוסף להשראת סלבריטאים. ג’סיקה אלבה המקסימה לובשת לחמנייה נמוכה ומבולגנת מאוד, עם עגילים כסופים ארוכים ואיפור פשוט. היא התאימה לשפה ורודה מבריקה עם צללית אפורה.

תסרוקות שושבינה של ג'סיקה אלבה

מָקוֹר

38. קייט מידלטון

מכיוון שחתונת החתונה שלה הייתה אגדה שהתגשמה על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם, קייט מידלטון עשויה לדעת דבר או שניים על חתונות. כאן היא עונדת צ’יגון אלגנטי עם גב מרופד ועגילים יהלומים.

תסרוקות שושבינה של קייט מידלטון

מָקוֹר

39. תסרוקות שושבינה קסומות

החתונה שלכם יכולה להיות אגדה אמיתית אם תבחרו את האביזרים המתאימים. זה גם הרגע היחיד שבו אתה יכול ללכת עד למעלה כמו שאתה מרגיש כי זה היום שלך.

תסרוקות שושבינה קסומות

מָקוֹר

40. תסרוקות שושבינה רטרו

תחזור לזוהר הבציר של שנות ה -40 עם תסרוקת רטרו ייחודית מסוג זה. התאם את השיער ללבוש ובחר גם שמלות וינטאג ‘. אנחנו מהמרים שהשושבינות שלך יהיו נרגשות לזכות ללבוש את התלבושות.

תסרוקות שושבינות רטרו

מָקוֹר

41. ההולנדי הכפול

קשרו שתי צמות הולנדיות, אחת לכל צד של הראש. סיים את הצמות בגובה הראש, במקום להמשיך את אורך השיער ולקשור את הגדילים הנותרים בלחמנייה יפה.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

42. רוזי הנטינגטון וויטלי

הנה הדוגמנית והשחקנית רוזי הנטינגטון ווייטלי על השטיח האדום עם תסרוקת שתוכל לקבל ממנה את ההשראה שלך. זוהי פעולה פשוטה מאוד, מושלמת לשיער ארוך וחלק, במיוחד אם יש לך שמלה מסובכת.

תסרוקות שושבינה של רוזי הנטינגטון ווייטלי

מָקוֹר

43. לזרוח כמו כוכב

למרות שזה לא היום שלך, אלא הכלה, זה לא אומר שאתה לא צריך לזרוח גם כן. הדגש את הרעיון הזה על ידי שימוש בכמה כוכבים מבריקים הממוקמים היטב בשיערך.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

44. גלים רופפים

לפניכם תסרוקת פשוטה אך אופנתית. הוא מורכב מגלים ארוכים ורפופים הזורמים בחופשיות על כתפיך. אם אתה רוצה לעשות את זה יותר רטרו, קדימה וצור גליל קטן בצד אחד.

תסרוקות שיק כלה וינטג '

מָקוֹר

45. הקוקו האלגנטי

אם השמלה שלך חסרת סטרפלס, אז את יכולה ללכת על הקוקו המסוגנן הזה. הקפד להשתמש בברזל הסלסול שלך כדי לתקן את הגדילים מאחור. הם יצטרכו גימור מבריק, כך שתוכל להיראות מספיק חגיגי.

תסרוקות שושבינה של קוקו

מָקוֹר

46. ​​שרה הילנד

הנה השחקנית שרה הילנד על השטיח האדום. היא עשויה לשחק בגיל צעיר על משפחה מודרנית. עם זאת, היא סמל אופנה אמיתי כשהיא יוצאת לאירועים. העתק את המראה שלה אחר ספר התסרוקות של שושבינה משלך.

תסרוקות שרה היילנד שושבינות

מָקוֹר

47. הבריז’יט בארדו

מי לא אוהב את בריז’יט בארדו? עכשיו אתה יכול להיראות כמוה גם אם אתה בוחר בכוורת המחוררת למחצה עד למטה לחתונה שלך. איפור העיניים הדרמטי העשן הוא חובה מוחלטת כאן.

תסרוקות שושבינה

מָקוֹר

48. לאה מישל

לא לי מישל נראית כמו השושבינה המושלמת בתמונה הזו? גם אנחנו חשבנו כך. לכן בחרנו בה כמקור השראה. הלחמנייה הצמה שלה עם פוני כבד וגבות אמירות הן פלא להסתכל עליו.

תסרוקות שושבינה lea michele

מָקוֹר

49. הג’יג’י חדיד

לפניכם מבט עז העולה מהשטיח האדום האחרון. דוגמנית העל ג’יג’י חדיד עוסקת באופנה ובסטייל הטרנד החדשים ביותר, שהיא השיער ללא הפרדה. מיותר לציין שהיא דופקת אותו מהמגרש.

תסרוקות שושבינה של ג'יג'י חדיד

מָקוֹר

50. הסלינה גומז

אף רשימת תסרוקות שושבינה לא הייתה שלמה עם הבחורה היפה ליד סלינה גומז. כאן היא לובשת לחמנית בלרינה מדהימה שעוזרת להאריך את צווארה ולגרום לה להיראות נשית ושברירית.

תסרוקות שושבינה של סלינה גומז

מָקוֹר