תסרוקות קצרות לנשים שחורות הפכו לאופנתיות מאוד בשנים האחרונות.

יש הרבה מפורסמים ששיחקו אותם בהצלחה רבה על השטיחים האדומים של העולם.

לכן, תסרוקות אלה חלחלו לתודעה האסתטית הכללית כמשהו נשי ומופלא לצפייה.

הסיבה שתספורת קצרה מתאימה לנשים שחורות יותר טוב מכל דבר אחר היא העובדה שהשיער בעל מרקם מקסים ומיוחד.

כתוצאה מכך, גדילים או תסרוקות ארוכות יותר עשויים שלא להתאים להם גם כן או שהם עשויים להתגלות כקשים לניתוק.

עם זאת, אל תפחדו, כי ריכזנו עבורכם 70 תסרוקות קצרות להפליא לנשים שחורות, רובן בהשראת הסלבריטאים האהובים עליכם, שעשויים להרשים ולעורר אתכם..

1. תסרוקות עצבניות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות לנשים שחורות עם פוני גדולמָקוֹר

אם עצבני הוא מה שאתה מחפש, אז זה הגזרה האידיאלית עבורך. יש לו הרבה פעולות חבטות בחזית, ומשאיר את אזור הצוואר חשוף לחלוטין. הוסף איפור עיניים מהודר ועגילים, ואתה חייב להיכנס.

2. תסרוקות קצרות מתולתלות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות לנשים שחורות מתולתלותמָקוֹר

זהו חתך פיקסי שנלקח לרמה חדשה לגמרי. התסרוקת הא -סימטרית מאוזנת לחלוטין עם צד אחד מגולח של הראש והשני מעוטר באלפי תלתלים יפים..

3. בוב הירוק של אומברה

תסרוקת קצרה לנשים שחורות מדיום בוב ירוק אומברמָקוֹר

אתה יכול גם לקחת דברים לאזור מרדני יותר על ידי צביעת שיערך בצבע לא שגרתי. סוגים אלה של גוונים משתלבים בצורה הטובה ביותר עם שיער קצר יותר כדי לא להגזים ולהיראות כמו דמות של מארוול.

4. תסרוקות קצרות בלונדיניות וערמונים לנשים שחורות

תסרוקות קצרות לנשים שחורות בלונדיניות מתולתלות וערמוניםמָקוֹר

שמירה על הטבעיות מעולם לא הייתה קלה יותר מאשר על ידי חיתוך השיער שלך קצר ככל האפשר ומאפשר לך לתלתלים לשבת בחופשיות על ראשך. אם אתה רוצה לרמות קצת, תוכל לשפר את התכונות שלך על ידי צביעת שיערך בגווני סתיו חמים.

5. הפיקסי הבלונדינית והסיסית

תסרוקות קצרות לנשים שחורות בלונדינית חבוטה עצבניתמָקוֹר

נכון שכמעט כל גזרות הפיקסיות הן נשיות ומתוקות. עם זאת, הם לא חייבים להיות. אם אתה מחפש אווירה סקסית או מחניקת יותר, צבע את שיערך בלונדינית חולית וביקש מהסטייליסטית שלך לבצע עבורך את המספר הזה.

6. המפצים הרוחות

תסרוקות קצרות לנשים שחורות פוני גדול בלונדינימָקוֹר

חופן מוס או מוצר שיער מקבע אחר ישיגו לכם את המראה היפה הזה. חבר אותו עם איפור מרשים וכמה עגילים מובהקים כך שתוכל להתעדכן בטרנדים.

7. טוב המיגן

תסרוקות קצרות טובות של מיגן לנשים שחורותמָקוֹר

הכוכב האנקורמן הוא אחד הכוכבים היפים ביותר שעיבדו את השטיחים האדומים של הוליווד. כאן היא עוסקת באחת התסרוקות הקצרות הנהדרות שלה לנשים שחורות. צד אחד של הראש מגולח ואילו בצד השני יש תלתלים הוליוודיים ישנים מבולגנים.

8. הקרי הילסון

תסרוקות קצרות בוב אסימטריות של keri hilson לנשים שחורותמָקוֹר

הזמרת היא שלמות מוחלטת בחליפתה הלבנה ובוב הארוך והלא סימטרי. שערה נפרד בצד אחד כדי להראות את מבנה העצמות המדהים שלה.

9. תסרוקות Pixie Short Pixie לנשים שחורות

תסרוקות קצרות לנשים שחורות פלטינהמָקוֹר

שכח להישאר בתוך הקווים בעת הצביעה. אתה יכול לעבור את הגבולות ולצבוע את שיערך בלונדינית פלטינה מקסימה. גזור אותו קצר ככל שתרצה, כך שהצבע יוכל להקיף את פניך כמו הילה.

10. פוני שכבות ותחת חתכים

פיקסי מכוסה עם פוני רבדים תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

התספורת היפה הזו עוסקת בפוני. יש רק שכבות על גבי שכבות של תלתלים היורדות לחלק הקדמי של הראש, מאריכות את הצוואר ומרזות את הפנים. הוסיפו נגיעה של צבע לחתכים שלכם ופירס או שניים בזמן שאתם נמצאים בו.

11. תספורת המפץ הגדולה של ריהאנה

תסרוקות קצרות של ריהאנה לנשים שחורותמָקוֹר

הדיווה ברמה עולמית ריהאנה עשתה תספורת קצרה בעבר. בין היתר, התאהבנו בזה. בחירת הצבע יוצאת מן הכלל, וכך גם האופן שבו הפוני הממדים נותנים לפניה מראה זוויתי.

12. קרח וחול

תסרוקות קצרות בלונדיניות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

האם אתה תוהה כיצד ניתן להיפטר מזה? דוגמה זו של תסרוקות קצרות לנשים שחורות יכולה להסביר. לפיקסית הקלאסית יש גוון של בלונדינית קרחת מתחת וכמה הצצות חולות למעלה.

13. הביונסה

ביונסה בובית בלונדינית בוב תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

התפתחות השיער של המלכה מהפנטת לצפייה. עם זאת, כעת אנו עומדים לעצור רק באחת מהתסרוקות הקצרות שלה לנשים שחורות. זה בוב קצר ובוטה, מאוד עלוב בקצותיו, בלונדינית בצבע דבש.

14. חד הקרן

תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

הנה דרך מדהימה לעצב פיקסי מינימלי בעל פוני ארוך בחזית. אתה לא צריך ללבוש אותם כל הזמן. במקום זאת, אתה יכול להקציף אותם בעזרת מוס מקבע או ספריי שיער.

15. הטרג’י פ ‘הנסון

תסרוקות קצרות taraji p henson לנשים שחורותמָקוֹר

השחקנית המפורסמת בוודאי יודעת לנדנד בוב. הנה היא מגיעה לטקס הענקת פרסים, כולם משובצים יהלומים ועם בוב מבריק להתאמה.

16. ניקול ארי פארקר

תסרוקות קצרות של ניקול ארי פארקר לנשים שחורותמָקוֹר

אתה אולי זוכר אותה מהסרט בראון סוכר ושם טוב יותר לצבע השיער שלה שלא היינו יכולים להמציא. הפיקסית הקצרה והמבולגנת נצבעת בגוון מפואר שמדגיש את גוון עורה ואת עיניה המדהימות.

17. האלי ברי

תסרוקות קצרות הלל ברי לנשים שחורותמָקוֹר

השחקנית האלי ברי טבלה גם בתסרוקות הקצרות לבריכת נשים שחורות. כתוצאה מכך, היא הגיעה לראש המיטה המדהים הזה של גזרה, עם פוני טבעי ואיפור מינימלי.

18. הביונסה הרטרו

ביונסה פיצוץ מהעבר תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

הנה שוב המלכה בי, והפעם יש לה עוד אחת מהתסרוקות הקצרות שלה לנשים שחורות. זוהי מיני פיקסי המעוצבת בתלתלי דש של שנות העשרים, שצבעה בלונדינית אפרורית. השפתון המבריק האדום משלים את המראה.

19. הג’יל סקוט

תסרוקות קצרות של ג'יל סקוט לנשים שחורותמָקוֹר

כולנו יודעים שהמהות של ג’יל סקוט היא בשירה שלה. עם זאת, הפעם צריך להתמקד בעשייה המדהימה שלה. זוהי תסרוקת קצרה ברונטית עמוקה מבריקה עם ציפה מפונפנת גבוהה למעלה. ותסתכל רק על העגילים האלה!

20. מרי ג’יי בלייג ‘

תסרוקת מרי ג'בלג 'לנשים שחורותמָקוֹר

הנה מרי ג’יי בלייג ‘, מהות האלגנטיות עצמה בתמונה זו. האיפור הטבעי והתסרוקת הקצרה הבלונדינית של אומברה גורמת לה להיראות כמו גברת אחת שאינך רוצה להתעסק איתה.

21. תסרוקות קצרות עם פוני לנשים שחורות

תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

הפוני ממש מעל החלק העליון מבחינת התספורת הזו. הם מעוצבים בצורה מושלמת כל כך עד שנראה שהם נובעים ממש מהחלק העליון של הראש. כתוצאה מכך, הם צוללים עד המצח, ומסתירים חלקית את אחת מעיניה של הדוגמנית.

22. קלי רולנד

תסרוקות קצרות של קלי רוולנד לנשים שחורותמָקוֹר

הזמרת קלי רולנד בחרה בתספורת קצרה מאוד מלוטשת ושיקית. יש לה גם פוני, שמחליקים על מצחה בתנועה אחת ללא דופי.

23. האונה של ביונסה

תסרוקות קצרות של ביונסה לון בוב לנשים שחורותמָקוֹר

חזרנו לביונסה, הפעם ספורטיבית מה שהם מכנים לוב או בוב ארוך. בכל הנוגע לתסרוקות קצרות לנשים שחורות, זו לוקחת את העוגה. זה גזרה בלונדינית אסימטרית מתוסבכת, עם גלי חוף מקסימים.

24. תסרוקות קצרות טבעיות לנשים שחורות

מעבר לשיער טבעי תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

גזרה זו מושלמת אם אתה מעביר את השיער הטבעי שלך מקצר לארוך או להפך. זו התסרוקת המדיאלית המושלמת שמשלימה את היופי הטבעי שלך.

25. תסרוקות מוהוק קצרות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות של מוהוק לנשים שחורותמָקוֹר

אם כבר, לתסרוקות קצרות יש דבר אחד במשותף. כולם מאפשרים לך ללכת קצת פאנק רוק על התמונה שלך ולעצב את השיער שלך לתוך מוהוק. לגלח את צידי הראש ולסחוף את שאר השיער לרוחב.

26. תסרוקות קצרות לנשים שחורות בשלושה צבעים

תסרוקות קצרות לנשים שחורות בשלושה צבעיםמָקוֹר

כשאתה מספר את השיער שלך כל כך קצר, זה לא אומר שאתה צריך להיות מסורתי בקשר לזה. קדימה, תבל את הדברים על ידי הוספת נגיעה של צבע אליו. או שלוש, לצורך העניין. בחירת הגוונים היא לגמרי שלך.

27. האפרו הבלונדיני הטבעי

תסרוקות אפרו בלונדיניות טבעיות לנשים שחורותמָקוֹר

כדי להעתיק את המראה הזה, אתה יכול לבקש מהסטייליסטית שלך לחתוך את השיער שלך קצר מאוד בצדדים ולהשאיר את חלקו הגדול מעליו. לאחר מכן תוכל להמשיך ולצבוע אותו בגוון הבלונדיני המועדף עליך, בהיר יותר על הכתר וכהה יותר בצדדים.

28. צבעים לא שגרתיים

תסרוקות קצרות סגולות לנשים שחורותמָקוֹר

בחר גוון המחמיא לגוון העור שלך, כמו גם לצבע העיניים שלך. זה יכול להיות ירוק, טורקיז, תפוז, לימון, קצף ים, לבנדר, בורדו, יין, לילך או אפילו אינדיגו, כפי שיש לגברת המקסימה הזו.

29. איגוד גבריאל

תסרוקות קצרות של גבריאל יוניון לנשים שחורותמָקוֹר

השחקנית היפה נושאת בוב שכבות ארוך, עלובה בקצוות. שערה נפרד מעט בצד אחד, מאריך את תווי פניה ומדגיש את עצמות הלחיים שלה. היא גם הלכה על עין מעושנת לא טובה ושפת קפוצ’ינו.

30. הסיארה

תסרוקות קצרות של בוב ארוך של בוסה לנשים שחורותמָקוֹר

גם הזמרת סיארה נושאת בוב ארוך. עם זאת, שלה מאוד ישרה ופחות עקשנית. היא גם לובשת גוון מדהים של בלונדינית חולית, עם שורשים כהים ופקבוק קרמל.

31. הברנדי נורווד

תסרוקות קצרות לברנדי נורווד לוב לנשים שחורותמָקוֹר

הנה הגברת היפה עם חיוך מלא ועלה. קצות שערה מנוצות והיא בחרה בצבע אחיד מאוד לאורך כל הרעמה העסיסית שלה. הפרידה הצדדית נעשית לשלמות.

32. תסרוקות בוב קצרות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות בקרמל לנשים שחורותמָקוֹר

הנה חתך מודגש, אכן. זהו בוב קצר וזוויתי מאוד, מיושר לשלמות. יש לה גם פוני מדהים שנופלים מעל העיניים של הדוגמנית. עם זאת, מה שבאמת מושך את העין כאן הוא הצבע. למטה כהה ומעליו קרמל.

33. תסרוקות קצרות לנשים שחורות עם קסם נערי

תסרוקות קצרות ילדותיות לנשים שחורותמָקוֹר

מעולם לא נראה כל כך טוב ללכת על פיקסי ישר. הפוני הקצר מלטף את גבות ההצהרה ויוצר מסגרת מעולה לפניה של הדוגמנית. יש לה גם זכר של פיאות צד וצד אחורי מחודד.

34. הולך לנשף

תסרוקות שיער לנשף לנשים שחורותמָקוֹר

אם אתה מעוניין בתסרוקות קצרות לנשים שחורות אבל אתה מודאג מהנשף, החתונה או אירוע מיוחד אחר, אל תדאג יותר. בוב בינוני זה סחוט לתוך גלי חוף. מלבד זאת, הוא מגיע עם שתי צמות קטנות בחזית למראה פיות.

35. תסרוקות מגולחות קצרות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות וחמודות לנשים שחורותמָקוֹר

לתסרוקת המסוימת הזו יש כל מה שאתה יכול לרצות למראה מודרני. צד אחד של הראש מגולח. מלבד זאת, מדובר בפיקסיה נפלאה עם תלתלים רבים למעלה כדי להעניק לך אווירה נשית מוגברת.

36. דוגמנית על נראית טוב

תסרוקות קצרות מגולחות לנשים שחורותמָקוֹר

אם אי פעם רצית להיראות כמו דוגמנית על, זו ההזדמנות שלך. תסרוקת קצרה זו של דבש וערמון תעניק לך את מבנה העצמות שתמיד חלמת עליו. נמר היהלום על הכתף הוא גם אמירה נועזת.

37. בוב המתולתל המבולגן

תסרוקות בוב מתולתלות מבולבלות לנשים שחורותמָקוֹר

בכל הנוגע לתסרוקות קצרות לנשים שחורות, בוב לא חייב להיות קלאסי. אתה תמיד יכול להשתמש בברזל הסלסול שלך כדי לתת לו דחיפה נוספת ולחשוף את אורך הצוואר שלך.

38. הצנע לאתן

תסרוקות קצרות של בוב מנוצות בינוניות לנשים שחורותמָקוֹר

השחקנית המהממת זכתה לתהילה בכך ששאלה שאלה אחת שדבקה בנו: מתי התאהבת בהיפ הופ? כל מה שאנחנו יודעים הוא שהתאהבנו בבוב הארוך והנוצה שלה. אנו מעריצים גם את גוון הכהה המבריק שלה של ברונטית.

39. זואי סלדנה

zoe saldana תסרוקות קצרות בבוב לנשים שחורותמָקוֹר

השחקנית בחרה בגזרה מאוד פשוטה וקלאסית, שהיא הבוב המסורתי. שערה נפרד באמצע ומשאיר שני קווצות קצרות יותר מכל צד כדי למסגר את מבנה עצמות פניה הקטנות. בסך הכל, זו הייתה בחירה טובה.

40. שאנל אימאן

chanel iman תסרוקות קצרות בוב קטנות לנשים שחורותמָקוֹר

דוגמנית העל בחרה בבוב קצר וקצוץ, כשהשיער נפרד בצד אחד. איפור העיניים שלה הוא צנוע וכמעט טבעי למראה. עם זאת, היא מאזנת את הכל עם שפת שזיף אמירה.

41. ג’ניפר הדסון

תסרוקות קצרות של ג'ניפר הודסון לנשים שחורותמָקוֹר

יש לשחקנית ולזמרת הזו יותר מאשר טווח הקול המדהים שלה ויכולות המשחק המצטיינות שלה. היא גם מדהימה להפליא בפיקסיה הנערית הזו ובחירת סגול הניאון.

42. מישל אובמה

תסרוקות קצרות של מישל אובמה לנשים שחורותמָקוֹר

אחת הגברות הראשונות האהובות ביותר בהיסטוריה, מישל אובמה מופיעה ברשימת התסרוקות הקצרות והמדהימות שלנו גם לנשים שחורות. כאן היא באירוע מיוחד, לבושה בשמלה כחולה אימפריאלית, עגילים יהלומים וספיר וארוך קצר מתולתל..

43. תסרוקות קצרות סקסיות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות ואופנתיות לנשים שחורותמָקוֹר

צבע שיער זהב ורוד זה ההגדרה של סקסיות. הדוגמנית גם משלימה אותו על ידי איפור ורוד לאורך כל הדרך ואייליינר וינטאג ‘. אתה יכול להעתיק את הלוק באמצעות הברזל המתלתל שלך והרבה ספריי שיער.

44. תסרוקות קצרות מוהוק החריפות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות של פאנק מוהוק לנשים שחורותמָקוֹר

להלן דוגמה מושלמת למוהוק עז. הדבר הטוב ביותר בתספורת זו, מלבד העובדה שהיא נראית כל כך מגניבה היא שהיא מוסיפה כמה סנטימטרים לגובה שלך, למקרה שתזדקק להם. טריק לזכור, לא?

45. בועה מסטיק ורוד

תסרוקות קצרות בלונדיניות וורודות לנשים שחורותמָקוֹר

אתה לא יכול שלא לאהוב את כל ההיבטים של המראה הזה. החל מגזרת הפיקסי הקצרה, המתולתלת והדהויה ועד האיפור והציפורניים המושלמים. מלבד זאת, הדגם קפץ גם על הטרנד האחרון של צביעת הגבות בצבעים לא שגרתיים.

46. ​​תלתלי אדום ודובדבן

תסרוקות קצרות אדומות דובדבן לנשים שחורותמָקוֹר

ההחלטה ללכת קצר בכל הנוגע לשיערך היא צעד גדול. עם זאת, כשאתה רואה עד כמה הגברת הזאת מקסימה, אתה לא יכול לחזור אחורה. צבע אדום הדובדבן המדהים שלה מוצג בצורה מושלמת על ידי תלתלי הוינטג ‘שלה.

47. תסרוקות קצרות לנשים שחורות מעל גיל 50

תסרוקות קצרות ואלגנטיות לנשים שחורותמָקוֹר

גילאים מסוימים פשוט שולטים בתסרוקת קצרה יותר ומעל 50 הוא אחד מאותם גילאים. להלן דוגמה יוצאת דופן לגברת מקסימה שעושה גזרת מיני פיקסי עם שרוול גדול מדי למעלה. העגילים הארוכים משלימים את הלוק.

48. תסרוקות קצרות לנשים שחורות עם שיער עבה

גזרו נמוך עם קצה מחודד יפה ושיער עבה תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

כשיש לך שיער עבה, קיצוץ עשוי להיות ההחלטה הטובה ביותר שאתה יכול לקבל. להלן דוגמה לחיתוך נמוך עם קצה מחודד יפה מאוד. הצבע טבעי לגמרי והשיער מבריק מאוד.

49. הלופיטה ניונג’ו

תסרוקות קצרות lupita nyong'o לנשים שחורותמָקוֹר

השחקנית זוכת האוסקר הפכה שיער קצר לשלמות. הנה היא על השטיח האדום, נראית מסוגננת בשמלת פאייטים אדומה. הפיקסי המינימלי החתימה שלה והאיפור המאופק גורמים לה להיראות כמו האלה.

50. בוב הא -סימטרי

תסרוקות בוב אסימטריות לנשים שחורותמָקוֹר

מבחינת הא -סימטריות, החיתוך הזה לוקח את העוגה. צד אחד של הראש מגולח ואילו שאר הגדילים באורך הכתף. לסיכום, לדגם יש גם הצצות סגולות שבקושי מופיעות.

51. מינימלי

תסרוקות קצרות אמנותיות לנשים שחורותמָקוֹר

גזרה מינימלית, כלומר כזו שבקושי מופיעה מהקרקפת שלך עושה לך פלאים מבחינת סטיילינג. כשהשיער לא עומד במסלול, אתה יכול עכשיו להסיר תלבושות נהדרות ובחירות תכשיטים.

52. תסרוקות קצרות עצבניות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות עצבניות לנשים שחורותמָקוֹר

מן הסתם, אפשר לדלג על הצבע הנמס על הכתף ועל קישוטי פלסטיק על השמלה. אלא אם כן יום שישי מזדמן במשרד, כמובן. עם זאת, התספורת אינה מהעולם הזה ורצוי לנסות זאת.

53. ג’נט ג’קסון

תסרוקות קצרות של טוני ברקסטון לנשים שחורותמָקוֹר

בהיותה אחת הנשים היפות ביותר בעסקי ראווה, ג’נט ג’קסון צריכה מעט מאוד ללכת אפילו על השטיחים האדומים ביותר. ההוכחה היא בתספורת הכמעט גברית שלה ובאיפור ניטרלי וגוון אדמה.

54. בלונדינית תות

תסרוקות קצרות בלונדיניות תות לנשים שחורותמָקוֹר

בקיץ, תספורות קצרות הן חובה, כך שתוכל להילחם בגלי החום המציקים האלה. עם זאת, על איזה צבע שיער כדאי ללכת? בלונדינית תות כמובן, וזוג משקפי שמש היפסטריות מגניבות.

55. תסרוקות קצרות דהויות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות דוהות לנשים שחורותמָקוֹר

דהוי הוא תמיד דרמטי. החלטה לגלח חלקים מהקרקפת שלך היא מהלך נועז. עם זאת, זה עשוי להביא לך המון נקודות עיצוב אם אתה עושה את זה בדיוק. כמו שהגברת המקסימה הזו אומרת, פשוט תעוף.

56. להכות אותו רטרו

תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

רטרו הוא הבציר החדש, כולנו יודעים זאת. לכן, מדוע שהשיער שלך לא יגיד את אותו הדבר? הנה חלק עליון גבוה מאוד באמצע ומתגלגל לשלמות. הדגם כולל גם סוודר סרוג לימון ניאון שאולי תשקול להוסיף לארון הבגדים שלך.

57. את המלכה האפרו -אמריקאית

תסרוקות קצרות ומתולתלות לנשים שחורותמָקוֹר

קצר ומתולתל הן מילות המפתח העיקריות של תסרוקת זו. עם איפור עירום וכמה עגילים מחרוזים אתניים, אתה לא יכול לטעות. תספורת זו תדגיש את עצמות הלחיים שלך ואת החיוך שלך.

58. ריפרת ריפנה

ריהאנה פלאפר שיקגו בוב תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

זוהי דוגמה מושלמת לתסרוקות קצרות לנשים שחורות עם פנים עגולות. לפניכם רירי המדהימה המתהדרת בגזרה בוטה של ​​עידן הג’אז. איפור העיניים הדרמטי והשפה הוורודה והבוהקת גורמים לה להיראות כאילו היא מוכנה לככב בשיקגו.

59. קרי וושינגטון

תסרוקות קצרות של קרי וושינגטון לנשים שחורותמָקוֹר

אם תסתכל מקרוב, לכוכב Django Unchained יש כמה גדילים של שוקולד חלב שבקושי נראים מהמנעולים הכהים הזורמים. גם אם הם כמעט לא שם, הם מחוללים פלאים בהשלמת גוון עורה כמו גם בעיניה הערמונים הכהים.

60. ויולה דיוויס

תסרוקות קצרות טבעיות של ויולה דוויס לנשים שחורותמָקוֹר

שחקנית האוסקר הזו החליטה לחשוף הכל. כתוצאה מכך, הנה היא בחיתוך פיקסי קצר מאוד עם שערה המתולתל הטבעי המראה מסביב. היא גם בחרה בגוון חום טופי וזוג עגילים משובצים יהלומים כדי למסגר את פניה.

61. אמנות בהתהוות

תסרוקות קצרות אדומות מסטיק לנשים שחורותמָקוֹר

תסרוקות קצרות לנשים שחורות יכולות להיות אמנות טהורה אם הולכים על הנכונה. המודל הזה כאן כדי להדגים בדיוק את זה. צבע מסטיק הדובדבן החמצמץ מאזן את גווני העור הטבעיים שלה באופן שאף צבע אחר לא יכול היה.

62. צלילים ניטרליים

תסרוקות קצרות נייטרליות לנשים שחורותמָקוֹר

להלן תספורת מאוד זוויתית, שאמורה למשוך אליך את כל העיניים. הצד המגולח הדהוי משאיר מקום לפוני המבריקים. המנעולים המפוארים נראים כמעט בצבע אקוומרין, עד כמה הם מלוטשים.

63. תסרוקות קצרות מגולחות לנשים שחורות

תסרוקות קצרות מגולחות לנשים שחורותמָקוֹר

צריך גברת עם הרבה אומץ לספור את התספורת הזו. זה בעצם לגלח את הראש כמו גם את הפוני שלך ולא להשאיר דבר לדמיון.

64. האימאן

תסרוקות אימאן קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

אימן כבר שנים ברשימת הנשים היפות בהיסטוריה. לכן, אנחנו בקושי יכולים להאמין שאחת מבחירות הסטיילינג שלה שגויות. כאן היא סובבת בוב בינוני בצבע חום ענבר בהיר. שימו לב לעגילי האמרלד שפשוט יוצאים מהמסגרת.

65. אלגנטיות מופלגת

אלגנטיות קיצונית תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

זיווג הבוב שלך עם התלבושת הנכונה יכול לגרום למראה של כל החיים. בוב זה מגיע בצבע חום טוויד. שימו לב איך זה מאוד ישר ורק בטיפים כמעט ולא נגעו הברזל המתגלגל.

66. הסיארה

תסרוקות קצרות של סיארה לנשים שחורותמָקוֹר

לזמר הטמבוזי בדרך כלל יש כמה רגעים נדירים של הסתברות על אלגנטיות וינטאג ‘. זהו אחד מהם. שערה בולט במיוחד, בגוון של בלונדינית סהרה מצד אחד וחום חם מצד שני.

67. אומברון ערמוני

תסרוקות קצרות טבעיות אומבר לנשים שחורותמָקוֹר

הנה רעיון טוב כיצד תוכל לתבל את הדברים למקרה שיש לך בוב מסורתי. לך על זה. הוסף לו כמה כתמי צבע על מנת שיאיר את תווי הפנים שלך.

68. המפצים הגדולים ביותר

פוני גדול מדי תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות עם פוני כשיש לך שיער קצר. לדוגמה, אתה יכול לטאטא אותו לגמרי בצד אחד וליצור לעצמך תסרוקת אלגנטית להפליא.

69. המלכה לטיפה

תסרוקות קצרות של מלכה לטיפה לנשים שחורותמָקוֹר

יש כל כך הרבה דברים טובים להגיד על הגברת המצטיינת הזאת שאיבדנו את הספירה. עם זאת, אנו יכולים לדבר על התספורת הקצרה שלה.

התסרוקת, הצבועה בגוון דבש נשק לשמש ונסחפת לשלמות, ויש לה גם גזרה בוטה באמצע הפנים כדי להזכיר לנו שהגברת הזו ראפרת בראש ובראשונה.

70. הערב

ערב תסרוקות קצרות לנשים שחורותמָקוֹר

ולבסוף, ברשימת 70 התסרוקות הקצרות לנשים שחורות, יש לנו את Eve. ה- MC האמריקאי הוא תמונת השלמות העצומה עם החליפה השחורה והבוב הקצר שלה. הקווים הא -סימטריים מוחמאים בצורה מושלמת על ידי תערובת הבלונדיניות והחומים בשיערה.

מוכן לשנות את המראה שלך?

זו הייתה רשימת התסרוקות הקצרות הנהדרות לנשים שחורות. איזה מהם הוא האהוב עליך או שאתה כבר ספורטיבי אחד מהם?

נשמח לשמוע את דעתכם עליהם.