כמו שתפוז הוא השחור החדש, כך 50 הוא ה -40 החדש.

במילים אחרות, ברגע שאתה מגיע לגיל העגול והיפה הזה, החיים רק מתחילים, בדרכים רבות יותר מכפי שחשבת שאפשר.

התחנה הראשונה היא המהפך כמובן. חדש בהחלט מגיע לך מראה חדש.

עם זאת, ריכזנו כאן רשימה ממצה של 80 תסרוקות מצטיינות לנשים מעל גיל 50 שיגרמו לך להתנפח. בואו לצלול ישר פנימה!

1. בוב הנוצות

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

רשימת התסרוקות שלנו לנשים מעל גיל 50 מתחילה עם בוב נוצות קלאסי, עם פוני צד ארוכים. אנחנו גם משתלטים על הבלונדינית החולית, שאולי תרצה לנסות.

2. החתך האמצעי הקצוץ

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אפשר לחשוב שכל התסרוקות לנשים מעל גיל 50 צריכות להיות קצרות. יכול להיות שאדם טועה מהבחינה הזו. לפניכם גזרה אמצעית קרועה באורך הכתפיים, בקרמל מסנוור עם הדגשים בלונדיניים.

3. הפיקסי הנוצות

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם היה לנו את בוב הנוצות, זה היה טבעי שיש לנו גם את הפיקסיה הנוצות. אנחנו אוהבים את האופן שבו הוא מתחדד בחלק האחורי ונחבק לכוורת דבורים למעלה. הקוקבו נותנים לו גם גוף.

4. אונת הכסף

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

בכל הנוגע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50, זהו אחד האהובים עלינו. זו אוניית כסף או בוב ארוך באופן טבעי. לא רק שזה יגרום לך להיראות נפלא, זה גם יעזור לך לאמץ את השיער האפור שלך באופן טבעי.

5. פוני ופיקסיות

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

למרות שאתה מחליט לשחרר את המנעולים הארוכים שלך כחלק מהתסרוקות שלך לנשים מעל גיל 50, זה לא אומר שהסגנון שלך צריך להיות משעמם או גברי. לפניכם גזרת פיקסי שובבה המסוגננת עם עגילי סטייט.

6. תסרוקות סוזן סרנדון לנשים מעל גיל 50

תסרוקות סוזן סרנדון לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אנו מתחילים את רשימת אלות ההשראה ההוליוודיות מעל גיל 50 עם סוזן סרנדון הנפלאה. כאן היא בעלת שיער אורך בינוני בלחמנייה מבולגנת עם פוני אסימטרי.

7. המג ריאן

תסרוקות מג ריאן לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

למרות שזה עשוי להיראות קשה להאמין, מג ריאן היא כיום, למעשה, בת 55. לכן היא מתאימה בצורה מושלמת כמקור השראה עבורנו. היא תמיד שמרה על בוב בינוני, עם כמה גלים טבעיים.

8. הבוב הקלאסי

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם אתם מחפשים השראה רשמית יותר בכל הנוגע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50, הנה בוב מגיש החדשות הקלאסי. יש לו את הצד המדהים שסוחף פוני ארוך, כמו גם את העצות מכופפות פנימה.

9. מלח ופלפל

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 בוב קצר ופלפלמָקוֹר

זהו בוב באורך סנטר המלח והפלפל. יש לו גם סט פוני קצר וסימטרי והוא משתלב מצוין עם משקפיים בסגנון רטרו ועגילים משופצים..

10. דיאן קיטון

תסרוקות דיאן קיטון לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

הנה עוד גברת הוליוודית ששמרה על נאמנות לתסרוקת ההצהרה שלה. דיאן קיטון היא השראה עבורנו עם הבוב הנמוך והבוב הנינוח שלה. אנחנו גם אוהבים את הצבע היפה, כמו גם את ההצצה שלה.

11. ויקסן פיקסן

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

זהו חתך פיקסי אחד של שועל שתעריץ. זה קל להפליא לעצב ברגע שאתה מקבל את זה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשפוך מעט מוס או שעווה לשיער לידיים שלך, לשפשף אותם יחד ולהעביר את האצבעות בשיערך.

12. תסרוקות אלגנטיות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

פנינים הן מרכיב מצוין של אלגנטיות ושילוב שלהן עם הפיקסי הארוך הזה יגרום לך להיראות כאילו אתה צריך להיות הגברת הראשונה. חליפת כוח יכולה להשלים גם את המראה שלך.

13. תסרוקות שובבות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

בוב בלונדיני באורך הסנטר הוא גזרה ורסטילית מאוד. זה משתלב היטב עם כל מבני הפנים וזה ידגיש את עצמות הלחיים ואת קו הלסת שלך. הוסף זוג משקפיים מהממים ואתה מוכן ללכת.

14. גלן קלוז

תסרוקות גלן סגור לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

היא גברת אמיתית של מסך הכסף ומהווה השראה אמיתית עבורנו בכל הנוגע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50. ניתן לראות כאן את גלן קלוז כשהיא סוחפת את הבוב הקצר והמפורסם שלה, עם פוני מעוות..

15. תסרוקות א -סימטריות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם במקרה יש לך שיער דק, תוכל לפתור את הבעיה בקלות באמצעות התספורת שלך. העובדה שלגדי השיער אורכים שונים נותנת אשליה שהשיער עבה יותר ובעל נפח גדול יותר.

16. צבעים טבעיים

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אנחנו פשוט אוהבים את זה כשנשים מחבקות את השיער האפור שלהן באופן טבעי ומחליטות להפיק ממנו את המיטב. להלן קיצור דרך עם שורשים לבנים טבעיים וטיפים כהים יותר.

17. הג’יימי לי קרטיס

תסרוקות ג'יימי לי קורטיס לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

מאז שהיא נזכרת היא עוסקת בגזרה הנערית הקצרה הזו. וזה גם רעיון טוב כי טוב יותר היא לא יכלה להסתכל!

18. תסרוקות שרון אוסבורן לנשים מעל גיל 50

תסרוקות פיקסי רכות בשולי שרוך אוסבורן לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

כשאתה אשתו של כוכב רוק מפורסם בעולם, אתה בהחלט רוצה להיראות במיטבך. לכן, גבירותי, קחו רמז מהשרון ותעשו את גזרת הפיקסי השכבה הרכה שלה.

19. הפיקסי של העורב

תסרוקות גימור נוצות של עורב פיקסי לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

זהו תספורת פיקסי עורב בגימור נוצות מאוד המעניקה לו תחושה אוורירית וקלילה. הדבר הגדול בזה הוא שזה גם קל מאוד לתחזוקה ולעיצוב בו זמנית.

20. תלתלים רכים

תסרוקות תסרוקת אם הכלה לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אנחנו אוהבים לקרוא לזה “השראת אם הכלה” לתסרוקות שלנו לנשים מעל גיל 50. אנו מעריצים את הפוני הדק, כמו גם את התלתלים הרכים המתאספים סביב ראש הדוגמנית כמו הילה.

21. אנה ווינטור

תסרוקות anna wintour לנשים מעל גיל 50 טבעיותמָקוֹר

לפניכם גברת מקסימה שעושה תספורת שזכתה כיום לכינוי אנה ווינטור. זהו בוב בוטה עם קצוות עלובים ומערך פוני מאוד כבד. הצבע האפור הטבעי הוא חובה גם כן.

22. הג’ודי פוסטר

תסרוקות ג'ודי אומנה לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

עוד ותיק הוליוודי שנשאר נאמן לאותו מראה במשך שנים הוא ג’ודי פוסטר. את השחקנית היפהפייה אפשר לראות כאן כשהיא לובשת בוב עלוב עם דגשים אומבריים בקרמל.

23. המדונה

תסרוקות מדונה לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

סיבוב ה -5 וה -0 הישן לא עצר את מדונה לכל הפחות. למעשה, זה אפילו לא האט לה לנסות את כל הסגנונות שהיא רוצה. הנה היא עם גלי אצבע וינטאג ‘בבוב קצר מאוד.

24. קים קטרל

תסרוקות קים קטרל לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

הגל האהוב על כולם מ”סקס והעיר “הוא מעל 50 אבל נראה שזה לא משנה לה או מראה בשום צורה. כאן היא מפעילה את הגרמניות הבלונדיניות החתימות שלה בתלתלים רכים עד לכתפיה.

25. מלכת הקרח

תסרוקות אפורות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 הן בערך בצבע כמו תספורת. אם אתה רוצה להגביר את האפור הטבעי שלך, אתה תמיד יכול ללכת על גוונים של לבן או אפילו בלונדיניות קפואות.

26. הפיקסי המושלם

תסרוקות פיקסי מושלמות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

כולכם תחייכו לחיוכים בדיוק כמו הגברת המקסימה בתמונה כשאתם משחקים את הפיקסית המושלמת שלכם. אנחנו גם מאוד יראים מצבע הדבש היפהפה הזה, שמתאים לאיפור עירום.

27. תסרוקות מרופדות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

לאחר שעברת את הסף, הגיע הזמן להניח לכל הדאגות והחוקים בצד. עכשיו אתה יכול לקבל את התסרוקת המרופדת שתמיד רצית. לכו על גוון היהלום המושלם הזה גם כן.

28. הטופ הגבוה

תסרוקות גבוהות לנשים מעלמָקוֹר

בוב לא חייב להיות כל משעמם ובוטה. השתמש במברשת השיער שלך כמו גם בספריי שיער, מוס או שעווה כדי להוסיף גם מרקם וגם נפח בחלק העליון של הראש.

29. תסרוקות חזרה לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

צא למסלול זיכרון עם תסרוקת זו לכאורה משנות ה -80. הוסף איזה קליפ הצהרה על עגילים ותראה בדיוק אותו דבר כמו שנראית לפני 30 שנה. איך זה למכונת זמן?

30. אלן בורסטין

תסרוקות ellen burstyn לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

קשה להאמין שהשחקנית זוכת הפרסים הזו היא כיום בת 84. עם זאת, זה מראה כי תסרוקת טובה יכולה לחולל פלאים עבור כל אישה מעל גיל 50.

31. תסרוקות שאגיות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות עלובות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

זוהי פיקסית ארוכה בצבע עורב עם חלק עליון גבוה מאוד ומרופד. מה שאנחנו אוהבים בו הוא שהוא כל כך מרופט ומעופף אבל עדיין אפשר ללבוש אותו עם יהלומים ופנינים.

32. תסרוקות קלות לעיצוב נשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

נשים עסוקות צריכות תסרוקת שתוכל להתאים ללוחות הזמנים העמוסים שלהן. עם זאת, בחרנו בתסרוקת המקסימה הזו שאפשר אפילו לעצב תוך כדי תנועה.

33. תסרוקות שטיח אדום לנשים מעל גיל 50

תסרוקות שטיח אדום לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אתה יכול להיראות כמו כוכב על רק לאחר נסיעה אחת למעצב השיער שלך. לכו על בוב באורך בינוני, עם קצוות אסימטריים עלובים. זה יוסיף נפח ומימד למנעולים שלך.

34. הקרולה המסולסלת

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אתה לא צריך להיות קרואלה כדי לאפשר לה לעורר את התסרוקת הבאה שלך. זהו גזרת פיקסיה ארוכה מקורסלת בשני צבעים שאמורה לגרום לך להבחין מתוך קהל.

35. תסרוקות יוקרתיות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל 50 בוב פשוטמָקוֹר

השימוש בצבע האפור הטבעי שלך לטובתך יגרום לך להיראות מתוחכם ואלגנטי. זה ידגיש את צבע העיניים שלך, כמו גם את עור העור שלך, שלא לדבר על מבנה העצמות שלך.

36. פיקסי Ombre

תסרוקות זוהרות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

בכל הנוגע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50, גזרת הפיקסי עשויה להיות האהובה ביותר. לכן, כדי לשמור על דברים מעניינים, מומלץ לשחק עם זה. לפניכם פיקסית אומברה בצבע דבש.

37. אבן השרון

תסרוקות אבן שרון לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

למרות שעכשיו היא מעל גיל 50, שרון סטון נראית טוב כמו תמיד. היא אימצה בוב קצר ונוצה בגוון הבלונדיני החתימתי שלה, שמארך ומבהיר את פניה.

38. בין לבין

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

זהו אחד התסרוקות לנשים מעל גיל 50 שלא מצליחות להחליט אם הן רוצות חתך פיקסי או בוב. אבל אל תדאג, כי עכשיו יש לך את המספר הקטן הזה שיספק את שני הדחפים האלה.

39. אמה תומפסון

תסרוקות אמה תומפסון לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אמה תומפסון היפהפייה התיישנה ממש כמו יין טוב. הגזרה והצבע של הנסיכה דיאנה מזכירים לנו שהיא באמת מלוכה משחקת בריטית בכל פעם מחדש.

40. מבט העתיד

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

בוב א -סימטרי מינימליסטי זה בהחלט מתאים לך כשחסר לך השראה. צבע הפלטינה הלבן ידגיש את העיניים שלך וימסגר את פניך בדיוק כמו הילה.

41. הצ’ינון הנמוך המעוות

תסרוקות לנשים מעל 50 שיער לחמנייה נמוכהמָקוֹר

לאותן נשים שם בחוץ שאינן מצליחות להיפרד מהמנעולים הצעירים שלהן, תמיד יש את הציניון שאפשר לצפות לו עד שתסרוקות לנשים מעל גיל 50 עולות..

42. הפוה מוהוק

תסרוקות מוהוק מזויפות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

כולנו אוהבים מוהוק טוב, גם אם הוא מזויף. תסרוקת זו תעניק לך מעט קצה, תאריך את תווי הפנים שלך ותעניק לך כמה סנטימטרים מיותרים, אם תזדקק להם.

43. דיווה ההוליוודית

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

זה לא משנה שלא היית כוכבת הוליווד בימים ההם. אתה עדיין יכול לאמץ את סגנון הוליווד הישן הזה משנות החמישים, כולל כוורת גבוהה, כוסות רטרו ותכשיטי אמירה.

44. גלי חוף וקשרים פשוטים

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

תעמיד פנים שאתה הולך לחוף. איך השיער שלך יראה? קשר פשוט מאוד להגנה על שיערך מפני הרוח וכמובן כמה גלי חוף הראויים לשמם.

45. צמות ופרחים

תסרוקות לנשים מעל 50 פרחי צמה ארוכיםמָקוֹר

אף רשימה של תסרוקות לנשים מעל גיל 50 לא תהיה שלמה בלי כמה צמות פרחוניות. הם גולשים על גבי כל הטרנדים האחרים כבר לא מעט עונות. לכן הגיע הזמן שתחבק גם אותם.

46. ​​תסרוקות תיירות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל 50 קשר פשוטמָקוֹר

זה הרגע לחיות את ההרפתקה שתמיד רצית, ממש כמו באכילה, מתפלל, אהבה או מתחת לשמש הטוסקנית. ובעוד אתה בעניין, תן לעצמך הפסקה גם על השיער על ידי לובשת אותו בקשרים מעוותים פשוטים.

47. תסרוקות אלביש לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

המראה הפשוט מאוד אך העדין והנשי הזה יוצא היישר מתוך ספר לוקים לאלפים. יש לו כבוד שקט שמדבר בכמויות גדולות בלי שיש לזהב יותר מדי.

48. דוגמניות על מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם אתה יפה ומקסים, זה לא משנה באיזה גיל אתה. אתה עדיין יכול להיות אחת מדוגמניות העל המצליחות ביותר בסביבה. העתיקו את הלוק הזה עם רעמה לבנה עזה ואיפור מאט מעושן.

49. צמת הכסף

תסרוקות לנשים מעל 50 צמות כסףמָקוֹר

כמו שאמרנו קודם, כשזה מגיע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50, כולנו נועדו לצבוע את הצבע הטבעי שלך. וזה פשוט מדהים. זה כסף מתכתי, קלוע בצורה יפה.

50. שחור ולבן

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם אתה מוכן לנסות כמה צבעים לא שגרתיים אחרי שאתה עובר את 50 הגדולים, למה לא ללכת על לבן? אתה יכול ללבוש אותו בבוב יפה, פשוט וקלאסי, עם תלתלים רכים בקצותיו, יורדים בכתפיים.

51. הקוקו הגבוה

תסרוקות לנשים מעל 50 זנב קוקו גבוהמָקוֹר

היתרון של הקוקו הגבוה הוא שהוא מנקה ומבהיר את כל הפנים שלך. מלבד זאת, הוא מדגיש את עצמות הלחיים שלך ומאריך את קשת המצח.

52. תסרוקות לבנדר לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

זהו עוד צבע לא שגרתי שאנחנו בהחלט מעריצים כשזה מגיע לנשים מעל גיל 50. לבנדר וכל הנגזרות שלו, כמו לילך חיוור זה, יגרמו לך להיראות מתוחכמת ואופנתית..

53. תסרוקות מתולתלות באופן טבעי לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי, אנו מציעים לך לנצל אותו וללבוש אותו בפיקסיה בינונית. אתה יכול להשתמש בכמה סיכות בובי כדי להתאים אותו לכאן ולכאן לפי רצונך.

54. רחוב מריל

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 השטן לובש פראדה מריל סטריפמָקוֹר

הנה מריל סטריפ ב”השטן לובשת פראדה “, עם תסרוקת שהפכה לסמלית. היא גילמה את עורכת ווג אנה ווינטור אך לא רצתה לספור את התספורת האיקונית שלה. לכן המפיקים הגיעו לזה.

55. תסרוקות אלגנטיות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות עדכון אלגנטיות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

העדכון האלגנטי הזה מושלם כאשר אתה חייב להשתתף באירוע מיוחד. החלק העליון והשוליים המסודרים בצורה מושלמת ניתנים לשילוב עם עגילי אמירה, ולמה לא, פרווה מזויפת.

56. כוורת מבולגנת

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

כוורות היו כל הזעם בעשורים האחרונים והן בדרך כלל תסרוקת גבוהה וחלקלקה מאוד. עם זאת, אתה יכול גם ללבוש אותם מבולגנים ומשוחררים, אם אתה הולך על מראה קז’ואל.

57. הצמה הגדולה ביותר

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

רשימת התסרוקות שלנו לנשים מעל גיל 50 כוללת גם צמה גדולה מדי. הוסיפו מעט שעווה לשיער או ספריי שיער לקצות כך שלא תצטרכו לקשור אותם יותר. משוך בו כדי להפוך אותו לגודל שאתה רוצה.

58. ערוץ האמן הפנימי שלך

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

יש משהו אמנותי מעורפל בתסרוקת הזו, שגרמה לנו לכלול אותה ברשימה. אנו אוהבים במיוחד את הצבע הלבן, כמו גם את השוליים המינימליים והמסוגננים, המתווים את המצח.

59. תסרוקות ארוכות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות ארוכות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם אתה עדיין לא מוכן לקצץ את הכל, תוכל ללכת על גלי חוף פשוטים. חלק את השיער שלך באמצע ותן למעצב שלך לתת לך כמה קצוות קופצים באמצעות סכין גילוח.

60. מפל הכסף

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 שיער חלק וארוךמָקוֹר

כך נראית גאווה בשיערך המאפיר ואנחנו אוהבים את זה. הצבע הוא כסף מנצנץ עם גוונים בהירים יותר למעלה וכהה יותר בתחתית, המוצג בצורה מושלמת על ידי המנעולים הישרים. בדוק את הרעיונות האחרים שלנו לשיער אפור וכסוף.

61. האנט בנינג

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

האישה שהתחתנה עם וורן ביטי אולי יודעת דבר או שניים על אופנה וסגנון, נכון? כאן היא עוטה גזרת פיקסי קצרה ומתולתלת באופן טבעי. איפור העיניים שלה עירום אבל השפתון שלה אדום לוהט.

62. תקשור מרילין מונרו

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

כשזה מגיע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50, אתה תמיד יכול למצוא את ההשראה שלך בדיוות הוליווד. התספורת הזו מעבירה את מרילין מונרו בצורה מאוד מזדמנת ומבולגנת.

63. תסרוקות מתנדנדות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

ככל שאתה מתבגר כך אתה צריך להתנדנד יותר קשה. זכור זאת כאשר אתה מבקר אצל הסטייליסטית שלך לתספורת הבאה שלך. נסה את הפיקסיה הארוכה והמתולתלת הזו, למראה שובב וצעיר.

64. רעמת הלביאה

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

התסרוקת הארוכה והטבעית הזו מקסימה בהחלט. הוא בצבע אומבר, עם לבן פשוט בשורשים, אפור כסוף בגובה הראש ואז גוונים אפורים כהים יותר לאורך כל קווצות השיער.

65. צמות ולחמניות

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם תחליט לקלוע את שיערך, תוכל להפוך אותם בקלות ללחמנייה אופנתית. סחטו אותם בחלק האחורי של הראש והשתמשו בכמה סיכות בובי כדי לשמור אותם במקום הרצוי.

66. קוקו גבוה לשיער בינוני

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אם יש לך שיער באורך בינוני, נסה לשים אותו בקוקו גבוה. משוך את קווצות השיער שמאלה וימינה של ראשך כדי לקמץ את הקוקו ולגרום לו להיראות כמו כוורת מזויפת משנות ה -50.

67. חלומות נעורים

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

בניגוד לדעה הרווחת, תסרוקות לנשים מעל גיל 50 לא צריכות להיות קשורות לשיער קצר או בובס. אתה יכול גם לשמור את המנעולים הארוכים שלך, בצבע הלבן הטבעי שלהם או לצבוע אותם בלונדינית קפואה.

68. האפרו המוצמד

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

בעל שיער מתולתל יכול להיות גם ברכה וגם קללה. יתר על כן, הדואליות הזו לא מפסיקה כשאתה עובר 50. לכן, אחת הדרכים הקלות ביותר להתמודד איתה היא פשוט לקשור אותו על ראשך באפרו מוצמד.

69. בוב המתולתל

תסרוקות בוב מתולתלות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

דרך נוספת בה תוכל לצאת לקרב עם שיערך המתולתל היא ללבוש אותו בבוב פשוט. בדרך זו, עדיין תקבל את כל היתרונות של הנפלא שלך אך ללא כל המהומה שהיא מרמזת בדרך כלל.

70. הצמה ההולנדית של הכתר

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

מעולם לא היה קל יותר להיראות מלכותית מאשר עם הצמה ההולנדית הזו שמסתובבת לך בראש. אם השיער שלך לא מספיק ארוך, אתה תמיד יכול לבקש מהמעצב שלך להוסיף כמה מארגים מזויפים עד שתגיע לאורך הרצוי.

71. היופי אינו יודע גיל

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

או צבע שיער או תסרוקת לצורך העניין. אנו מאוהבים בפונפדור בסגנון גבוה זה, בגווני לבן, אפור ובלונדינית מלוכלכת ואנו מקווים שנראה יפה פי חצי כשאנחנו מעל גיל 50.

72. מקולקל ולבן

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

לבוב הזה באורך הכתפיים יש כמה קצוות קופצניים מאוד. הם עוזרים לתת לתספורת גמישות ורעננות מאוד נחוצים. מלבד זאת, הוא נראה צעיר יותר מבוב רגיל.

73. ג’יין פונדה

תסרוקות ג'אן פונדה לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אף רשימת תסרוקות לנשים מעל גיל 50 לא הייתה יכולה להיות שלמה בלי הפלא שהיא ג’יין פונדה. בכל שנה שחלפה היא נראתה טוב יותר ויותר. שערה הקצר והגלי מסגר את פניה ומבליט את עיניה הירוקות.

74. מסטיק בועה ורוד

תסרוקות ורודות מסטיק לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אחת הדרכים להראות את מוזרותך ואהבתך לגחמני היא על ידי צביעת שיערך בגוון ורוד מסטיק זה. אתה תאהב את אתה החדש וכך גם את האחיינים שלך, אנו מבטיחים זאת.

75. בוב האולטרה קצר

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

לבוב הקצר במיוחד יש יתרון בהשארת הצוואר שלך חשוף, כמו גם קו הלסת שלך. כתוצאה מכך, המשמעות היא שהתספורת נוחה מאוד, כמו גם קלה להפליא לעיצוב.

76. הלן מירן

תסרוקות הלן מירן לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

דאם הלן מירן היא אחת הנשים ההוליוודיות שאנו מחכים להן להזדקנות בצורה חיננית וטבעית כל כך. כאן היא נושאת בוב באורך סנטר, בצבע חול קרח מקסים.

77. הכף הארוכה

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

למקרה שאתה לא מכיר את המונח, פוב הוא בוב פוש, מונח שטבע אחרי פוש ספייס ויקטוריה בקהאם, שלבשה את התסרוקת הזו לראשונה לאחר שוויתרה על תוספות השיער המזויפות שלה שלבשה כזמרת פופ..

78. ג’ודי דנץ ‘

תסרוקות ג'ודי דנץ 'לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

דאם ג’ודי דנץ ‘היא אחת השחקניות הטובות ביותר בהיסטוריה של הקולנוע, כמו גם אייקון אופנה. הגברת בת ה -89 של התיאטרון ומסך הכסף מעניקה בהצלחה רבה את הפיקסית הנערית שלה.

79. קריס ג’נר

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

אישיות הטלוויזיה בת ה -61 אוהבת את הפיקסית שלה בצבע עורב וכך גם אנחנו. זה בטון מושלם עם פניה הזוויתיות, כמו גם עורה בצבע זית ועיניים שוקולד כהות.

80. בוב הא -סימטרי עם פוני

תסרוקות לנשים מעל גיל 50מָקוֹר

סיכום רשימת התסרוקות הממצה שלנו לנשים מעל גיל 50 היא בוב א-סימטרי פשוט עם כמה פוני נוק-אאוט להתאמה. תסרוקת זו מושלמת לכל סוג פנים, כל עוד היא מותאמת או מותאמת אישית.

מוכן לשנות את המראה שלך?

נשים מקסימות, אנא ספרו לנו איזו מהתסרוקות הבולטות הללו לנשים מעל גיל 50 היא האהובה עליכם המוחלטת?