פירסינג עצם צווארון, הידוע גם בשם פירסינג עצם הבריח, הוא פירסינג על פני השטח או בעור הממוקם בחלק העליון של החזה, ממש מתחת ולאורך עצם הצווארון..

זהו הליך חדש יחסית ועדיין אינו נפוץ במיוחד. לאופי יוצא הדופן הזה של פירסינג עצם הבריח יש יתרונות וחסרונות-הפירסינג שלך יהיה מקורי ובוודאי מושך את העין, אך ייתכן שיהיה מאתגר מהרגיל למצוא את הפירסר המתאים לתפקיד..

פירסינג עצם צווארון

המשך לקרוא למידע נוסף על ביצוע פירסינג של עצם צווארון בבטחה, טיפים לאחר טיפול והשראה רבה לפירסינג שלך.!

תהליך

במקרה של פירסינג עצם צווארון על פני השטח, יש צורך בשני חורים – יהיה מוט מתחת לעור המחבר בין שני החרוזים המופיעים מעל פני השטח.

הפירקר יסמן את נקודות הכניסה והיציאה – כלומר, היכן יהיו החורים, ולכן חרוזי תכשיט התכשיטים – בעזרת סמן כירורגי..

לאחר חיטוי העור תוחדר מחט, הנקב את העור בנקודת הכניסה, יורד מתחת לאורך המשטח ויוצא בנקודה המסומנת השנייה. לאחר מכן הפירסר יתאים ויסגור את מוט התכשיטים, ויחטא את האזור שוב.

בהתאם לנסיבות, ייתכן שהפירסר יספק הרדמת ריסוס שיסייע להתמודד עם הכאב. צפה גם לקצת דם – זה נורמלי לחלוטין שנקב פני השטח ידמם לזמן קצר במהלך ההליך.

גם חבורות ואדמומיות אין מה לדאוג, אלא אם כן הן נמשכות יותר מיום.

פירסינג עצם צווארון

פירסינג בעור הצווארון

למרות שניקוב עצם עצם הבריח פופולרי יותר, פירסינג בעור באזור זה הוא גם אופציה. עור עור הוא פירסינג נקודה אחת, וככזה אין לו נקודת כניסה ויציאה נפרדת.

לאחר חיטוי מתאים, הפירסר יוצר חור קטן על פני העור כדי להכניס עוגן לשכבה האמצעית של העור. העוגן הוא חלק קבוע בצורת עמוד, שנשאר בעורך ואינו ניתן להחלפה. התכשיטים בפועל – בדרך כלל חרוז, ספייק או קוביה – מוברגים על החלק העליון של העמוד.

פירסינג עצם צווארון

בחירת סטודיו פירסינג

כל מקור מידע פירסינג מכובד תמיד ידגיש את החשיבות של בחירת הפירסר שלך בזהירות. ידעת שזה מגיע, ואתה עלול להתפתות לדלג על אמצעי הבטיחות, אך למען רווחתך ודא שאתה מודע לסיכונים ולדרכים האפשריות למזער אותם..

כפי שכבר הזכרנו, פירסינג בעצמות הצווארון אינן שכיחות במיוחד וככזה, הן סוג של שירות מיוחד מצד הפירסר. הם דורשים מומחיות גבוהה ולפחות שיפור בידע באנטומיה.

פירסינג עצם צווארון

ביצוע ההליך בצורה לא נכונה עלול לגרום לפגיעה בעצב או בכלי דם, שניהם סיבוכים חמורים עם השלכות אפשריות לטווח הארוך..

כשאתה בוחר את הפירסר שלך, שקול לחפש איש מקצוע שכבר בעל ניסיון מוכח בפירסינג משטח מוצלח או, אפילו טוב יותר, פירסינג עצם הבריח..

חנות פירסינג צריכה להיות בעלת רישיון עסק תקף ודוח בדיקת בריאות – זה מוכיח שהתקן הכללי של היגיינה ומקצועיות צריך להיות מקובל..

אל תפחד לשאול שאלות ולבקש לראות את הסטודיו לפני שתעשה את הפירסינג שלך שם. האזור שבו מבצעים פירסינג צריך להיות נקי ומתוחזק היטב.

פירסינג עצם צווארון

אמנם נכון שפירסרים מנוסים פחות יהיו אופציה זולה יותר, סביר להניח עם זמני המתנה קצרים יותר, זכור תמיד כי בריאותך ורווחתך הם ההימור כאן.

לא כדאי לפגוע בעצמך ולחיות עם סיבוכים אפשריים לאורך כמה דולרים או המתנה של שבועיים.

טִפּוּל עוֹקֵב

הפירסר שלך יספק לך הוראות טיפול מפורטות לאחר השלמת תהליך הפירסינג. באופן כללי, חשוב:

– נקו את האזור באופן קבוע – ניקוי עדין עם תמיסת מלח פעם או פעמיים ביום הוא בדרך כלל מספיק. וודאו כי ידיכם נקיות לפני שאתם נוגעים באזור הפירסינג והיו עדינים ככל האפשר בעת הניקוי סביב הפירסינג – הזזת התכשיט תאריך את תהליך ההחלמה ותגביר את הסיכון לזיהום ודחייה..

פירסינג עצם צווארון

– הימנע מלגעת בפירסינג או באזור – שתי נקודות כאן: הימנעות מזיהום ומהירות ריפוי. נגיעה בפירסינג מאפשרת העברת חיידקים מידיכם אל הפצע, אשר בתורו יכול להוביל לזיהום וסיבוכים.

הזזת התכשיטים, בינתיים, תאט את הריפוי ותגדיל את הסיכוי לדחייה.- הימנע משימוש במוצרים מבושמים או כימיים באזור הפירסינג- דוגמאות כוללות בשמים, סבונים ותחליבים ריחניים ואיפור..

– הימנע מהשענות או שינה במיקום המפעיל לחץ על האזור – שוב, הדבר יכול להוביל לתזוז של התכשיטים ולהפרעה בפצע..

פירסינג עצם צווארון

כמו כל פירסינג, לא כדאי לנסות להחליף או לשנות את התכשיטים עד להשלמת תהליך הריפוי. פירסינג על פני השטח לוקח לפחות 12 שבועות להחלים, ואילו פירסינג בעור לוקח 6-12 שבועות.

גם אם אתה חושב שהפירסינג שלך נרפא, מומלץ לבקר בפירסר ולבקש אישור לפני שתנסה להסיר או להחליף את התכשיט..

רמת הכאב

כולנו יודעים כיצד נראה תהליך פירוק עצם הצווארון ועד כמה אזור הגוף הזה רגיש, כך שדבר אחד בטוח – זה יכאב.

כמה יהיה תלוי במספר גורמים, ובראשם סובלנות הכאב האישית שלך והמומחיות של הפירסר שלך.

פירסינג עצם צווארון

כפי שכבר הזכרנו, ייתכן שיהיה אפשר להשתמש בהרדמת ריסוס או במוצר דומה כדי להקהות את האזור באופן זמני.

זה גם יכול לעזור לוודא שאתה מגיע לפגישת הפירסינג שלך נח, נינוח, ולא על בטן ריקה.

אם אתה לחוץ והגוף שלך עייף או מיובש, סביר שתהיה לך חוויה לא נעימה יותר.

עֲלוּת

עלות פירסינג בעור נוטה לרדת איפשהו בין $ 70 ל $ 100, בעוד שפירסינג משטח בדרך כלל יחזיר אותך בין $ 50 ל $ 100.

עם זאת, היו מוכנים שהמחיר יהיה גבוה מזה – פירסינג בעצמות צווארון הוא הליך נדיר יחסית, וככזה עשוי לעלות יותר מפירסינג רגיל.

פירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארון מדהים עם עור כסףפירסינג עצם צווארון מדהים לבנותפירסינג כסף צווארון מדהים עם עצמות לנשיםפירסינג משטח כסף מדהים עם צווארון משקולות לבנותפירסינג עצם צווארון יפה עם עוגני עורפירסינג עצם צווארון משקולת שחור לבנותפירסינג עצם צווארון משקולת שחור לגבריםעיצוב פירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארון עם עוגני עורפירסינג עצם צווארון עם משטח כסף לבנותפירסינג עצם צווארון עם עוגנים עוריים בודדיםפירסינג עצם צווארון עם עור ורודפירסינג עצם צווארון עם עור יחידפירסינג עצם הבריח עם עוגני עורפירסינג עוגני צווארון פירסינג עצם לילדותעוגני צווארון עוריים פירסינג עצם לגבריםפיראל כסף כפול צווארון פירסינג עצם לילדות צעירותפירסינג עצם צווארון מחורר עם חתיכות כסףילדה מציגה את פירסינג עצם הצווארון שלהילדה עם פירסינג עצם צווארון עורילדה עם פירסינג של עצם תחתונה וצווארוןילדה עם פירסינג משטח צווארון משטחילדה עם פירסינג עצם צווארון משטחילדה עם פירסינג עצם צווארון משטחעצם צווארון שמאל עם משטח משטחפירסינג עצם צווארון שמאל עם משטח משטחפירסינג עצם צווארון עם משקולות כסףפירסינג עצם צווארון נחמד לבנות צעירותפירסינג נחמד עורכי צווארון עצם פירסינגעור פנים פני השטח צווארון פירסינג עצם לבנותפירסינג עצם צווארון משקולת כסף לבנותפירסינג עצם צווארון משקולת כסף בצד ימיןפירבון צווארון משקולות כסף לבנותרעיונות פירסינג עצם צווארון כסףצווארון משקולות כסף פירסינג עצם תמונה לבנותפירסינג עצם צווארון כסף לבנותפיראל כסף צווארון פירם עצם לבנותפירסינג כסף צווארון משטח עצם פירסינגפירסינג פני השטח של כסף עם צווארוןרעיון פירסינג עצם צווארון יחידפירב משטח קטן צווארון פירסינג עצם לגבריםרעיון פירסינג עצם צווארון משטח לבנותפירב משטח צווארון צווארון עצם לבנותמברשת צווארון משטח פירסינג עצם משני הצדדיםצילום מקרוב של פירסינג עצם צווארון משטח

פירסינג עצם צווארון משטח לילדות צעירותמשטח עור עוגנים צווארון פירסינג עצםפני השטח כסוף משקולות צווארוןפירסינג עצם צווארון זעיר לבנותתמונות עור משולש צווארון פירסינג עצםפירסינג עצם צווארון משקולת שחור

מילים אחרונות

כמובן שניקוב עצם צווארון יגרום לך להתבלט! במיוחד אם התלבושת שלך נועדה בכוונה להיות פתוחה על חלקי עצם הצווארון.

אך לפני ביצוע הפירסינג הזה, עליך להקפיד לשקול הרבה מידע חשוב אודותיו!